Reklama

2014-09-22 11:11:07

CZY ZAKOPANE I POWIAT TATRZAŃSKI TO MIEJSCA PRZYJAZNE MALUCHOM?

Reklama

Reklama

Wystartowała kolejna edycja akcji „Miejsce Przyjazne Maluchom”. W całym Powiecie Tatrzańskim po raz drugi szukamy takich miejsc, w których rodzice z małymi dziećmi będą zawsze mile widziani. Szukamy miejsc przyjaznych maluchom. Kawiarni, restauracji, klubów itd. Akcja w Powiecie Tatrzańskim obejmuje wszystkie gminy (Biały Dunajec, Bukowinę Tatrzańską, Poronin, Kościelisko i Zakopane).

Wszystkie Urzędy Gmin (jako koordynatorzy lokalni) przyłączyły się do akcji, co umożliwia wszystkim zainteresowanym z całego terenu Powiatu Tatrzańskiego, zgłaszanie się.

Z kilku powodów zalęży mi na upowszechnieniu się tej akcji. Po pierwsze, rodziny z dziećmi są jedną z grup do której Powiat kieruje reklamę i chce aby tacy klienci pod Tatry przyjeżdzali jak najcześciej. Po drugie, jest to wspaniała forma wsparcia promocji wielu firm i miejsc z naszego terenu. Po trzecie, udział w tej akcji zarówno dla gmin jak i przedsiębiorców jest praktycznie bezpłatny (koszty organizacyjne, koszty reklamy, informacji itd. ponoszą organizatorzy, patroni, partnerzy). Podsumowując, trzeba powiedzieć, że prawie bez kosztów, możemy promować nasz teren, nasze atrakcje, naszą ofertę i zachęcać do przyjazdów i w sezonie i poza sezonem. Każdy gość jest dla nas na wagę złota, a jeśli jest to maluch z rodzicami - tym lepiej.

W 2013 roku, rzutem na taśmę, udało się tę akcję zorganizować w całym Powiecie (pisałem o tym na moim blogu "ZAKOPANE, POWIAT TATRZAŃSKI – MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM?" W tym roku było już dużo łatwiej :-) Wójtowie zareagowali bardzo szybko.

Główny cel akcji to znalezienie i promocja miejsc, które są przyjazne rodzinom z małymi dziećmi, które respektują szczególne potrzeby najmłodszych, w których obecność najmłodszych nie jest problemem.

Wśród nagrodzonych dotychczas miejsc są klubokawiarnie dla rodziców z dziećmi, kawiarnie i restauracje, instytucje kultury (muzea, kina, teatry, biblioteki), kościoły, gabinety lekarskie i dentystyczne, urzędy, kluby fitness, centra handlowe – wszystkie te, które posiadają miejsca dedykowane maluchom.

Organizatorzy do 28 września czekają na zgłoszenia od firm, instytucji, a także od rodziców.Aby otrzymać tytuł, zgłaszający muszą spełnić określone w formularzu zgłoszeniowym kryteria.Zgłoszenia miejsc pod adresem mailowym: maluchy@agora.pl przyjmowane są do niedzieli 28 września włącznie. Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe znaleźć można na głównej stronie akcji www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl i na stronach naszych gmin.

Weryfikacja zgłoszeń będzie trwać od poniedziałku 28 września do niedzieli 12 października. Certyfikaty zostaną wręczone podczas finałowej gali zaplanowanej na 19 października. Dzień wcześniej ukaże się dodatek do Gazety Wyborczej, opisujący wszystkie miejsca.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na lokalnych stronach:
Gmina Biały Dunajec - kliknij tutaj -
Gmina Bukowina Tatrzańska - kliknij tutaj -
Gmina Kościelisko - kliknij tutaj -
Gmina Poronin - kliknij tutaj -
Miasto Zakopane - kliknij tutaj
 
lub na stronach organizatorów:

W zeszłym roku certyfikat otrzymały następujące firmy i instytucje z Powiatu Tatrzańskiego:

ZAKOPANE
 1. Rezydencja Sienkiewiczówka, ul. Zamyskiego 28, Zakopane, www.sienkiewiczowka.pl
 2. Tatra Club 2000 Hotel Belvedere, Droga do Białego 3, Zakopane, www.belvederehotel.pl
 3. Hotel Mercury Zakopane Kasprowy, ul. Szymaszkowa, Zakopane, www.kasprowy.pl
 4. Centrum Handlowe „Szymonek”, ul. Chyców Potok 26, Zakopane, www.spolem-zakopane.pl
 5. Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal i Szkoła Narciarska Strama, ul. Balzera 30, www.strama-szkola.pl
 6. Szymoszkowa – stacja narciarska i kąpielisko geotermalne, ul. Szymaszkowa 2, Zakopane, www.szymoszkowa.pl
 7. Trattoria Adamo, pl. Niepodległości 1, Zakopane, www.trattoria-adamo.pl
 8. Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego, os. Łukaszówki 4a, Zakopane, www.biblioteka.zakopane.eu
 9. Domki Klimatyczne Elżbieta Bochnak, ul. Stary Młyn 4B, Zakopane, www.domkiklimatyczne.pl
 10. Kościół i klasztor oo. Bernardynów pw. Św. Antoniego z Padwy, Bulwary Słowackiego 33, Zakopane,  www.bernardyni.ofm.pl/klasztor/zakopane
BIAŁY DUNAJEC
 1. Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej, ul. Jana Pawła II 363, Biały Dunajec, www.gbpbialydunajec.pl
 2. Dom Wczasowy Stanisława, ul. Jana Pawła II 356, Biały Dunajec, www.stanislawa.pl
KOŚCIELISKO
 1. Willa Baciarka, ul. Pitoniówka 22A, Kościelisko, www.baciarka.pl
 2. Karczma Honielnik Gubałówka, ul. Polana Pająkówka 5g, Kościelisko, www.honielnik.pl
 3. Restauracja Ziębówka, Witów 304a przy Dolinie Chochołowskiej, Kościelisko, www.ziebowka.pl

Organizatorami akcji są agencja PR Inspiration, Gazeta Wyborcza i Wrota Małopolski. 

Patronat honorowy: Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego, Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa. 

Patroni medialni: Kids in Kraków – krakowski portal kulturalny dla rodziców, MiastoDzieci.pl - ogólnopolski portal informacyjny dla rodziców, Oddział w Krakowie. 


Serdecznie zachęcam do udziału

/-/ Andrzej Pajor 140917_551_miejsce_przyjazne_maluchom_photo_3kontakt: andrzej@pajor.pl | TT: @AndrzejPajor | FB: andrzej.pajor | www.pajor.pl


moje wcześniejsze artykuły:

->  ZAKOPANE, POWIAT TATRZAŃSKI – MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM ?  (kliknij tutaj aby przeczytać)
Szukamy takich miejsc, w których rodzice z małymi dziećmi będą zawsze mile widziani. Czy tu warto bywać z dziećmi? Czy nasi klienci to także dzieci? Czy świadczymy dobrej jakości usługi dla rodziców z dziećmi? Jeśli tak - przeczytaj uważnie i skorzystaj. Szukamy miejsc przyjaznych maluchom. Kawiarni, restauracji, muzeów itd. 2 września rozpoczęła się kolejna edycja akcji Miejsce przyjazne maluchom! Akcja obejmuje prawie całą Małopolskę a Zakopane oraz pozostałe gminy z Powiatu Tatrzańskiego … czas pokaże.

->  RAZ, DWA, TRZY - MILION ZŁOTYCH ROZDAMY. BUDŻET OBYWATELSKI DLA ZAKOPANEGO NA 2015 ROK.  (kliknij tutaj aby przeczytać)
Do rozdysponowania milion złotych. Tylko do 15 września br. można zgłaszać projekty. Innymi słowy zostało już tylko 5 dni. Głosować będziemy od 10 do 20 października. Słowem - Budżet Obywatelski dla mieszkańców lubiących pośpiech … czyli Budżet Obywatelski dla Zakopanego na 2015 rok.

->  SZKOŁA STOCHA, KOWALCZYK I INNYCH OLIMPIJCZYKóW IDZIE DO MARSZAŁKA  (kliknij tutaj aby przeczytać)
„W związku z podjęciem przez Radę Powiatu uchwały, Powiat przekazuje, a Województwo przejmuje z dniem 1 września 2014r. do prowadzenia Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem”. Bardzo się cieszę, że po wielu latach pracy i starań jest realna szansa na dalsze funkcjonowanie i rozwój ZSMS ...

->  PIŁKA W GRZE – BUDŻET OBYWATELSKI DLA ZAKOPANEGO – SZANSE I ZAGROŻENIA (kliknij tutaj aby przeczytać)
Cieszę się, że mój wcześniejszy artykuł (PIŁKA W GRZE – BUDŻET OBYWATELSKI DLA ZAKOPANEGO) wywołał duże poruszenie. Dokładnie taki był jego cel. Zaintrygować, zainteresować, zachęcić do myślenia, sprawdzania i zadawania pytań. Każdego rodzaju pytań, także niewygodnych. Tylko do bólu szczerze rozmawiając, uda nam się przeżyć ten rok i nie wylać dziecka z kąpielą (Budżetu Obywatelskiego dla Zakopanego).

-> BUDŻET ZAKOPANEGO JESZCZE NIE OBYWATELSKI ... (kliknij tutaj aby przeczytać)
Nie mieszkamy na końcu świata! W Europie ma go już ok. 200 miast. Budżet partycypacyjny - w Zakopanem cisza a Sopot (miasto partnerskie Zakopanego) już w 2011 roku wprowadził pierwszy w Polsce tego rodzaju budżet. Do prowadzenia budżetu obywatelskiego szykują się także Bydgoszcz, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Kędzierzyn-Koźle, Gdańsk, Płock, Radom, Tarnów oraz Wrocław. W kolejce jest także Warszawa...


Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Jurajczyk 2014-09-22 15:42:11
P.S.Z żalem nominuję TP...oczywiście za tą pobłażliwość względem niektórych wersalików chociaż może i nie tylko dlatego?...;) ;) ;)
Jurajczyk 2014-09-22 15:40:50
No to może jakiś oddolny ranking miejsc przyjaznych POlitykom w powiecie tatrzańskim?...
uorcyk 2014-09-22 15:02:55
a do cocomo z dziecmi nie wpuszczaja??
Btw, eh, widac ze wybory tuż tuż ...
Lara 2014-09-22 14:20:17
Jak Celebryci przejmą Kasprowy tam będzie miejsce przyjazne POlitykom. :)
ps
Według wpisu to mam wrażenie,że tylko te miejsca będą przyjazne dzieciom, które się zgłoszą. Przecież w Zakopanem oprócz takich miejsc jak"cocomo" ") wszędzie można z dziećmi wchodzić. Przynajmniej ja nie znam takiego? gdzie dzieci byłyby intruzami. Ktoś znowu chce się wypromować, a reszta to be. No i najważniejsze wybiórcza to ogłosi.
Jurajczyk 2014-09-22 13:08:39
Panie Andrzeju,a może Pan tak coś napisze o miejscach przyjaznych politykom?...;) ;) ;)
Wyborca 2014-09-22 13:04:45
Moim zdaniem nie trzeba szukać tylko takie place zabaw należy robić i to na potęgę może z budżetu obywatelskiego - jak narazie Zakopane ma tylko Park i Równię i dalej nic jeszcze gorzej jest w gminach- :) z tym szukaniem to jakiś śłiski temat chyba wyborczy!!!!
bridge 2014-09-22 11:38:52
Zakopane oprocz dwoch placow zabaw ostatnio otwartych nie oferuje nic dla maluchow. to miejsce i kazdy turysta powie- nie mysli o najmlodszych. takie sa opinie na placach zabaw jak sie podslucha rozmowy rodzicow. takie sa realia. na slowacji np co krok DARMOWA trampolina, slizgawka.. tutaj takich placow zabaw powinno byc 20 a nie 2!!! w sezonie tlok na grunwaldzkiej ze ciezko sie oddycha. nie wiem po co tyle terenu pustego tam. trzeba bylo to zagospodarowac na kolejne hustawki i zjezdzalnie. w nowym targu w parku miejskim urzadzen jest 10x tyle co na grunwaldzkiej. w restauracjach zas stare wysluzone zabawki domki... ja nie widze tu miejsc szczegolnie przyjaznych maluchom.
 • PRACA | dam
  Poszukuje doswiadczonych osob do pracy na budowie w Niemczech z zakwaterowaniem. Okolice Frankurtu
  Tel.: 00491774439609
  E-mail: kapi22@icloud.com
 • PRACA | dam
  Sprzedawcę w serwisie samochodowym (obsługa klienta), możliwe douczenie, etat
  Tel.: 508314117
  E-mail: biuro@fudala.com.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  HYUNDAI i20 benzyna 1,2 , r.p. 2010, przebieg 169 400 km, 3-drzwiowy, polski salon, wystawiam fakturę Vat. 605 564 270
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DOM JEDNORODZINNY W ZAKOPANEM. 605 564 270
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  LABRADORY szczenięta biszkoptowe, czekoladowe 793-490-210
 • PRACA | dam
  MANSTEL Bednarczyk, Słowik, Wiącek sp. j. 0 zatrudni pracownika na stanowisko: Asystent projektanta sieci elektroenergetycznych. Obowiązki: pozyskiwanie uzgodnień przebiegu sieci z właścicielami nieruchomości, uczestniczenie w wykonywaniu projektów techniczno-prawnych. Wymagania: wykształcenie min średnie techniczne, prawo jazdy kat. B. Oferujmy: zatrudnienie na umowęo pracę, samochód, telfon, laptop do celów służbowych.
  Tel.: 609728138
  E-mail: jacek.slowik@manstel.pl
  WWW: www.manstel.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIMY, POMOC KUCHENNĄ, KUCHARKĘ. Tel. 608 088 017
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Okazyjnie sprzedam DOM - Ochotnica Dolna, ok. 150 m2, w pobliżu las, rzeka. Cicha i spokojna okolica. 731 218 469.
 • PRACA | dam
  Witam, zatrudnię KUCHARZA/KUCHARKĘ do restauracji w Szczawnicy. Praca z zakwaterowaniem i wyżywieniem, stawka 20 zł za godzinę na rękę.
  Tel.: 602460560
  E-mail: biuro@willarys.pl
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  STUDNIE GŁĘBINOWE od 200zł.
  Tel.: 720855198
  E-mail: tomekp221@interia.pl
 • PRACA | dam
  NIEMCY PRACA Niemiecka firma ALP BAU zatrudni od zaraz murarzy oraz cieśli szalunkowych. Niemiecka umowa, mieszkania oraz samochody firmowe, częste zjazdy do kraju.
  Tel.: 722240044
  E-mail: praca@conexio.pl
  WWW: www.conexio.pl
  GG: Opole
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię działkę budowlaną w Białce Tatrzańskiej
  Tel.: 660797241
  E-mail: marekg@b12.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  MAM DO WYNAJĘCIA HOSTEL W ZAKOPANEM CENTRUM PRZY KRUPÓWKACH możliwość 350 miejsc noclegowych, 50zł/osoba nocleg - lub szukam kierownika, wspólnika. 604 22 33 77
 • PRACA | dam
  Z. R. GŁOWACCY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W ZAKOPANEM. 608 813 506
 • PRACA | dam
  POSZUKUJEMY OSOBY DO OBSŁUGI APARTAMENTÓW W ZAKOPANEM. Praca dorywcza ale całoroczna. Tel.: 662244845
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ POKOJOWĄ i OPIEKUNKĘ DO DOMU OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH. UMOWA O PRACĘ (PEŁNE ŚWIADCZENIE). DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE. ZAKOPANE -
  Tel.: 608 676 810.
 • PRACA | dam
  Zlecę pracę HYDRAULIKOWI - montaż muszli klozetowej. Zapłacę 1000zł. 660 678 522
 • PRACA | dam
  ZAKOPANE PRACA! TYNKARZA-TYNKI TRADYCYJNE ZEWNĘTRZNE ELEWACJI BUDYNKÓW. Proponowana stawka 35zł/godz. 604 22 33 77
 • PRACA | dam
  Zlecę POKRYCIE BALKONU 10m2 blachą. Wynagrodzenie 5000zł. 604 22 33 77, 697 353 012
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  VOLVO V-70, cena 4800zł. 603 591 587
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni na pełen etat KELNERA/KELNERKĘ, a na okres wakacyjny Kucharza/Kucharkę i Pomoc Kuchenną. Oferujemy pracę w miłej atmosferze i atrakcyjne zarobki. Tel.: 725 300 095
  E-mail: patrycja.zapotoczna@cos.pl
  WWW: zakopane.cos.pl
 • USŁUGI | budowlane
  KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, KAMIENIARKA. 606 292 966.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię pomoc do Pensjonatu w Murzasichlu
  Tel.: 669-493-772
 • USŁUGI | budowlane
  Świadczymy usługi ziemne i przewozowe z wykorzystaniem -samochodu ciężarowego z HDS (wywrotka, max. udźwig 6 ton, wysięg 10 metrow)
  Tel.: 694601628
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - DLA MŁODYCH, AMBITNYCH, POCZĄTKUJĄCYCH! Firma Norweska zatrudni w Oslo, na warunkach norweskich, młodych początkujących (nawet od razu po szkole) pracowników do przyuczenia w zawodzie TYNKARZ, MONTER RUSZTOWAŃ. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca na stałe/całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tygodnie. Zarobki od 13 do 23 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  Kucharka - Pomoc KUCHENNA - Zakopane
  Tel.: 600712721
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Apartament 90 m, 2 sypialnie, duży salon z jadalnią i otwartą kuchnią, podziemny garaż, okolice rondo Kuźnice, dostępny od zaraz, najem długoterminowy.
  Tel.: +48608450888
 • PRACA | dam
  Nowoczesna klinika stomatologiczna w centrum Zakopanego zatrudni, na dogodnych warunkach, osobę w charakterze asystentki stomatologicznej.
  Tel.: 530602603
  E-mail: stomatologia@przyrowni.eu
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KUCHENNĄ praca stała lub sezonowa z możliwością noclegu. 694 184 929, 18 20 64 305
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Drewniany domek z duszą w Gronkowie k. Białki Tatrzańskiej. Na dole salon z kominkiem, aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (kuchenka, lodówka, zmywarka, piekarnik, naczynia) i z przestrzenną łazienką. Na górze dwie sypialnie 2-osobowe. Taras, ogród z kącikiem dla dzieci. Grill, hamak, parking. Mile widziane zwierzaki. Idealny dla 4-osobowej rodziny. Tel. +48602152509
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ weekendy, święta, wakacje (z możliwością noclegu). 694 184 929, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ, praca stała z możliwością noclegu. 694 184 929, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ na 4-miesięczny kontrakt (czerwiec-wrzesień), 15 000zł netto. 694 184 929, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA MAŁA SZWAJCARIA ZATRUDNI KUCHARZA NA PEŁNY ETAT -
  Tel.: 600 076 107.
 • PRACA | dam
  GOSPODA PODKOWA W ZAKOPANEM OSOBĘ NA ZMYWAK. Praca stała, sezonowa. 694 184 929, 18 20 64 305
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM TEL. +48 22 205 33 10
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKI BUDOWLANE, DOMY, MIESZKANIA Zakopane i najbliższe okolice tel. 606 253 595.
2019-06-24 13:56 Kręcą film. Przez Krupówki trudno się przecisnąć 1 2019-06-24 12:58 Rozpoczęła się budowa ronda. Na razie nie ma utrudnień 1 2019-06-24 12:31 Lider wiedzy i wartości 2019-06-24 11:58 Zero Waste po góralsku 2019-06-24 11:58 Łódź widmo 2019-06-24 10:37 Półczłowiek, półgłówek. Mamy bilety dla czytelników 2019-06-24 10:35 Powoli kończy się remont kultowej willi w Zakopanem 2019-06-24 09:30 Nie ma grzybów, nie ma 2019-06-24 08:00 Ulica Andrzeja Struga już przejezdna 1 2019-06-23 21:58 Wesoła Rodzina 2019-06-23 21:00 Małe, ciemne, smakowite - sezon na borówki już się zaczął 5 2019-06-23 20:40 Zbliżają się afrykańskie upały. Orzeźwienie znajdziecie na Podhalu i w Tatrach 4 2019-06-23 20:00 Wywiad z Mag Balay (WIDEO) 2019-06-23 19:55 Dramat na koloniach 2 2019-06-23 18:30 Dzwonki, dzwoneczki 2019-06-23 17:00 Zdrojowy Trek Enduro MTB 2019-06-23 15:30 Zakopianka się korkuje 2019-06-23 14:00 Przez Podhale motocyklem (WIDEO) 2019-06-23 12:30 Zakopiańscy dżentelmeni. Nowy film fabularny 2 2019-06-23 11:01 Oświatowe laury 2 2019-06-23 11:00 Góry ledwo widać 2019-06-23 09:30 Znowu była impreza, znowu zostały śmieci 2 2019-06-23 08:00 W przyszłym tygodniu remont w Zakopanem. Są oznaczenia objazdu 13 2019-06-22 21:15 Zwłoki nad Dunajcem 1 2019-06-22 20:08 Drzwi przesuwne – gdy jakość i cena są gwarantowane 2019-06-22 20:00 Czeskie Byki 2019-06-22 19:00 Tomasz Polański zwycięzcą najtrudniejszych zawodów w Polsce 1 2019-06-22 18:01 Nowy Targ przywitał lato (WIDEO) 2019-06-22 17:00 ADHD na kolejne lata 2019-06-22 16:00 Coraz więcej turystów pod Giewontem 1 2019-06-22 14:33 Mistrzowskie parkowanie w Czarnym Dunajcu 14 2019-06-22 14:30 Pociągi wróciły na tory 1 2019-06-22 13:00 Afromental - prawdziwa eksplozja na Przywitanie Lata (GALERIA ZDJĘĆ) 2019-06-22 11:54 Sianokosy na Równi Krupowej 1 2019-06-22 10:43 Elektryczne hulajnogi dotarły do Zakopanego 14 2019-06-22 09:34 Koncert Mag Balay 2019-06-22 09:33 Hutnik rośnie 2019-06-22 08:00 Sukces zakopiańskiego szpitala. Drugi w rankingu na najlepsze zarządzanie 6 2019-06-21 22:08 Dzień Deskorolki w Zakopanem 1 2019-06-21 21:04 Sarsa wita lato w Nowym Targu (galeria zdjęć) 2019-06-21 20:25 HardaSuka - najbardziej morderczy triatlon w Polsce 1 2019-06-21 20:03 Tęcza nad miastem, a na scenie gwiazdy 1 2019-06-21 19:06 Cztery osoby ranne w wypadku busa na zakopiance 2 2019-06-21 18:57 W szpitalu wygrywa strach 14 2019-06-21 17:25 Tragedia w lesie na Antałówce 2019-06-21 16:17 Śmiertelny wypadek w Słowackim Raju. Polka spadła w przepaść 1 2019-06-21 15:40 Zwołać, by odwołać 3 2019-06-21 14:48 Nie chuligań, nie podżegaj, nie przeklinaj - to impreza masowa 2019-06-21 14:32 Pierwszy dzień lata i najdłuższy dzień roku 1 2019-06-21 14:16 Koncerty i Stand-Up w Kinie Miejsce w Zakopanem
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-06-24 14:15 1. W końcu. Niech w końcu powstanie. 2019-06-24 13:31 2. No to bedzie kolejny gniot... 2019-06-24 12:25 3. A poniżej został wymieniona nawierzchnia? Tam to jest tragedia od mostku do hotelu Bel. również. Jak leje tworzy się jezioro. 2019-06-24 11:27 4. Inteligencja piszących te komentarza jest powalająca. Piszą Ci, co na mniej wiedzą:) czysty debilizm. W ogłoszeniach parafialnych była jak byk, że remont trwa do końca października czyli 4 miesiące. Jeśli ktoś z Was, choć przez chwile użył by rozumu, to łatwo zauważyć, że choć by rozpoczęli remont w kwietni (śniegu i deszczu) to i tak remont był by w wakacje. Jak zaczną po wakacjach to skończą może w styczniu:)))) Wszystko i zawsze źle, ale wystarczy chwila zastanowienia i rozumu. 2019-06-24 11:23 5. Oj oj oj. Cóż to za układ towarzyski między gromalą i latuskiem. Nie śmierdzi to nikomu? 2019-06-24 10:29 6. Abeto, a już miałem zamiar wybrać się do Twojego wielkiego lasu na borówki. Jednak gdy czytam Twoje, wrogie innym, komentarze to zmieniam plany. Nie będę się narażał na stres ze strony nieprzyjaznych mi osobników. 2019-06-24 09:28 7. Upały latem, no wiecie co. Skandal. Żond powinien coś z tym zrobić. Skoro imigrantom "zakazał" to może i upałom? 2019-06-24 08:59 8. @Właściciel lasu, ja w swoim lesie zbieram borówki grabkami, mogę tak robić czy nie? Takich co mają swojego tyle co brudu za paznokciami gonie z daleka, szczególnie tyczy się to the bill'a. 2019-06-24 08:55 9. Taka sytuacja w tej Gminie nasila się coraz bardziej.Radny,który chce pracować zgodnie z Ustawą o Samorządzie dla Wójta jak i Przewodniczącego jest ewidentnie niewygodny.....to oczywiste. 2019-06-24 08:43 10. Oczywiście będą korki, ale to narzekanie. . . W końcu ktoś zabrał się za to co od lat korkuje miasto. W końcu. Nie jeden burmistrz był wcześniej. Widzę że wszyscy zadowoleni że jest jak jest. To tylko 4 miesiące utrudnien. Dajcie już spokój. Musi być gorzej żeby było lepiej.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Bojcorka

FILMY TP

Pożegnania