Reklama

2015-07-18 17:19:06

Letnia Grand Prix w skokach narciarskich w Zakopanem nie odbędzie się

Reklama

- To bardzo smutna, ale prawdziwa wiadomość - mówi Tygodnikowi Andrzej Kozak, prezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Informację o odwołaniu zawodów Tygodnik podaje pierwszy.

Jak informuje prezes TZN, umowa między Zakopanem, Centralnym Ośrodkiem Sportu, który zarządza skocznią, oraz związkiem narciarskim zobowiązywała do uzyskania do 16 lipca certyfikatu z FIS pozwalającego na organizację imprezy.

- Takiego certyfikatu Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) nie wydała ze względu na stan skoczni. Zmieniony powinien zostać m. in. jej profil. To się nie stało. Na skoczni nie można nawet trenować, o czym mówili niedawno szkoleniowcy. W związku z tym zawody nie odbędą się - mówi prezes TZN.

Co z kibicami, którzy już kupili bilety? - Zastanawiamy się, być może zaoferujemy im za to bilety na zimowy Puchar Świata - twierdzi prezes Kozak. Problem tylko w tym, że również zimowy PŚ, chociaż pozostało do niego jeszcze pół roku, jest zagrożony.

Zupełnie inaczej sprawę widzi Jacek Bartlewicz, dyrektor COS w Zakopanem, który jest właścicielem Wielkiej Krokwi. COS na czas zawodów wydzierżawił skocznię miastu.

- TZN do tej pory nie podpisał umowy z miastem dotyczącej przejęcia obiektu. Prezes Andrzej Kozak od początku nie chciał organizować GP. Odgrażał się, że certyfikatu z FIS nie będzie. Tymczasem w czerwcu czeski delegat FIS wizytował skocznię i stwierdził, że jest ona w dobrym stanie, wystąpi o certyfikat, na który do tej pory czekamy, ale to tylko TZN jako członek FIS może zorganizować zawody - dodaje dyrektor COS.

Dyrektor COS dodaje, że skocznia nie jest może w stanie idealnym, ale najlepszym w historii. W ostatnim czasie COS wydał na modernizację obiektu 60 tys. złotych.

Jacek Bartlewicz udostępnił nam raport z czerwcowej inspekcji, w którym delegat FIS Josef Slavik, iż aktualny stan obiektu jest "dobry".

Przypomnijmy, że z inicjatywą powrotu do Zakopanego letnich skoków na najwyższym poziomie wyszedł nowy burmistrz Leszek Dorula. Sportowemu świętu miały towarzyszyć wydarzenia muzyczne.

p, j 
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
felisity 2015-07-29 09:31:45
Na a dziś w Karkowskiej informacja, że skocznia dostała certyfikat FIS-u czyli Kozak przykozaczył, ciekawe ile dostał od konkurencji z Wisły, a teraz już się tym nie musi dzielić z Majchrem sam zablokował skoki, które mogły się normalnie odbyć.
maeńka 2015-07-21 08:20:00
Zwykła brudna polityka kosztem miasta, wcześniej Majcher blokował letnie skoki teraz związek ciekawe kto na tym zyskuje?
ZakoPan 2015-07-21 01:00:54
niech ktoś się w końcu weźmie za ten związek narciarki bo robią cyrki.
fafu 2015-07-20 12:47:23
Ten TZN to jedno wielkie bagno przydałby się tam konkretny porządek zrobić.
lussi 2015-07-20 12:34:44
Zgadzam się kosik
kosik 2015-07-20 10:34:22
Ten burmistrz to konkretny gość na pewno zrobi dla Zakopanego dużo dobrego od poprzedniej władzy. I tak jestem w szoku że przy tych wszystkich utrudnieniach które go spotykają idzie do przodu i działa. Za wszelką cenę chce dobrze dla miasta i mieszkańców mimo że nie których rzeczy nie udaje się zrobić ale na pewno w nie długim czasie dopnie swego. A wiem co pisze bo pracowałem z poprzednią władzą i teraz też to różnica jest ogromna( tamci myśleli tylko o sobie). Czasem aż się napatrzeć nie mogę i uwierzyć ile Pan chce zrobić dla tego miasta i zastanawiam się czy warto bo zdrowie ważniejsze. Tak dalej Panie burmistrzu!!! może Ci przeciwnicy Pana w końcu wymiękną i pozwolą działać. A ci hejterzy jeszcze tą WIEŚ docenią tylko jak to hejterzy ani wtedy dobrego słowa nie napiszą.
Aborygen 2015-07-20 09:48:17
Jurajczyk

dzięki za pamięć .
Jurajczyk 2015-07-19 23:06:19
A może by tak z Furmanowej skocznie zrobić?Zawsze to w dół bliżej by do urzędu było... ;) ;) ;)
rys 2015-07-19 15:08:26
Jurajczyk - juz dawno mysla. Szukaja tylko dotacji z nienawidzonej Uni. Za swoje (parafian) szkoda budowac jakby sie nie udalo.
das 2015-07-19 14:49:07
Wybudowanie skoczni nic nieda bez odpowiedniego załącznika dla Pana Kozaka i jego kolegów ze związku..Bukowina niech najpierw kanalizacje zrobi :)
izi 2015-07-19 13:12:13
Mona czemu ty nie startowałaś w wyborach mielibyśmy już w ciągu miesiąca wszystkie problemy w Zakopanem rozwiązane tak wynika z twoich wpisów. Tylko że nie dostałabyś nawet 10 głosów poparcia. Nie ważne kto by w tym mieście rządził i jak będzie rządził ty i tak będziesz wylewać swój jad. To że burmistrz jest góralem
i w jego głosie słychać tą gwarę góralską i różnych wypowiedziach to bardzo dobrze przecież mieszkamy w Zakopanem ale zawsze mówi konkretnie i na temat. Obrażasz w ten sposób wszystkich górali jakby oni nie mieli prawa sprawować wyższego stanowiska dlatego że nie wypowiadają się czysto po polsku. To świadczy tylko o twoim braku tolerancji i niskim poziomie intelektualnym. Ale to chyba już wszyscy wiedzą!!!
a ktotota mona 2015-07-19 12:25:33
a kto to ta Mona..cy to nie ta co tak Koperskiemu torbecke lizala i Majcherowi tyz bo cosik jak sie jom cyto to tak z tego wyniko
oj Mona mna jestes szalona
zostan burmistrzem bedziesz ceniona hehehe

poki co to siejes ferment jak halny ..i zodnego pozytywu z ciebie nie bylo nie ma i nie bedzie.......dobrymi chynciami to pieklo wybrukowane

aha jak juz zostaniesz tym burmistrzem to kup se zlotom rybke...coby robiyla za ciebie i spelniala twoje marzenia..helol bejbe..prasnij mi copke i plecok ide na grzyby
Jurajczyk 2015-07-19 12:18:36
Chyba czas by ...Bukowina Tatrzańska pomyślała o wybudowaniu nowej Wielkiej Krokwi...niedługo-jak mawiał pan Kononowicz-niczego nie będzie...w Zakopanem oczywiście... ;) ;) ;)
Mona 2015-07-19 11:38:02
To bardzo poważny zarzut - jeśli prawdziwy bezwzględnie powinny być wyciągnięte konsekwencje , jeśli pomówienie też powinny być wyciągnięte . A w ogóle to jakiś obłęd : poprzednio niewiele można było zrobić , bo " Majchrowi przeszkadzała opozycja " , teraz też wielu rzeczy nie można zrobić , bo " Doruli przeszkadza Majcher " . Może najwyższy czas przerwać to błędne koło , bo z tego nic nie wynika i nie wyniknie . Za sekundę nie będzie zmian a komisje śledcze i podsłuchy , horror .
Mona 2015-07-19 10:25:34
To upublicznić to i to dużą czcionką ! Jest to niestety też dowód na brak rozwagi burmistrza , nie wyciągnął wniosku z przedwczesnego odtrąbienia sukcesu Gubałówki , zdziwiona byłam , że zaufał " słowu " p. Byrcyn - każda osoba przewidująca a przede wszystkim znająca ją ( jako radny był świadkiem wielu jej wystąpień i działań ) powinna być ostrożna , ale rozumiem , że przydatne to było w kampanii wyborczej i z tego skorzystał . Domyślam się , że przytoczony przez Ciebie fakt jest mu znany więc jak to teraz wytłumaczyć ? Do trzech razy sztuka !
tato 2015-07-19 08:52:40
@mona jakaś ty głupiutka, w zarządzie PZN siedzi syn byłego burmistrza znany zakopiański kombinator działający na niekorzść miasta i nowego burmistrza i z kim tu negocjować czy rozmawiać? Wiadomo że to tylko po to żeby zaszkodzić burmistrzowi ale tak naprawdę to majcher znowu zaszkodził miastu.
Mona 2015-07-19 08:03:52
@sapama Przepraszam , nie wiedziałam , że tak wspaniale żyje się w urzędzie , tylko pozazdrościć ! . Przy okazji każdy ma prawo do swojego zdania i oceny , ale oczywiście poczekam i zobaczymy , z wielką przyjemnością zauważę pozytywne zmiany :-)))
Mona 2015-07-19 07:42:44
@zorro . Zgadzam się , pan burmistrz " przejechał się " - jest bardzo żądny sukcesu i chętnie podpina się pod takie akcje ( np. neon ) , bo to akurat umie , teraz znalazł się sam , z własnej woli , w epicentrum kolejnej nieprzyjemnej sytuacji . Argument , że zorganizowanie imprezy nie zależy od niego jest słaby - gdybyśmy mieli burmistrza z doświadczeniem , wiedzą , charyzmą ,mającego szacunek oraz umiejętność rozmawiania i negocjacji byłoby na pewno łatwiej . Burmistrz to dużej mierze inicjator , organizator , katalizator i manager , bez tych cech zawsze będzie mu trudno i nie raz znajdzie się w sytuacji , kiedy odtrąbi sukces a " okaże się kicha " . Mam jeszcze jedno zastrzeżenie - będąc wiele lat radnym słabo się rozwinął i to niestety zła prognoza na przyszłość .
sapama 2015-07-19 01:26:26
DO MONY:
Mam dość MONY!!!!!!!!!!!!! i cieszę się że wszyscy cię nie znoszą nawet twoje najbliższe towarzystwo w którym się obracasz. Jesteś wiecznie niezadowolona i krytykująca wszystko i wszystkich. Ludzie na co dzień mają cię dość. Ja pracuje w urzędzie miasta już kilkanaście lat i powiem szczerze że tak konkretnego i dobrze zarządzającego burmistrza jeszcze miasto nie miało jakim jest obecny burmistrz. I to nie jest tylko moje zadanie ale większości ludzi którzy tu pracują jeszcze dłużej(nawet przeciwnicy) tylko nie którzy o tym głośno nie mówią. Dajcie nowej władzy działać a oceniać będziecie potem a nie po paru miesiącach. Dobrze wiemy że w Zakopanem są ludzie którzy robią wszystko żeby w mieście nic nie udało poprawić obecnej władzy bo takie mają zadanie. Ty MONA właśnie jesteś jedną z takich osób ale chyba jeszcze o tym nie wiesz a niby taka zwolenniczka poprawy wizerunku Zakopanego.
zorro 2015-07-19 00:44:48
@ Delhaize, pytasz się co z tym ma wspólnego Burmistrz Zakopanego? No skoro się zajął tą sprawą i podobno zrobił wszystko żeby Letnie GP się odbyło to automatycznie sam się w to wciągnął, czyż nie tak? Zresztą jego własny komentarz w tej sprawie mówi sam za siebie no a że się nie udało no to do tego będziemy musieli się przyzwyczaić, ponieważ większość spraw nie będzie się dała załatwić i jeszcze wiele razy usłyszymy, że nic się nie dało rady zrobić i nie jest to wina obecnego Burmistrza. Nie zależnie kto w tym mieście będzie burmistrzem to i tak nie wiele zdziała, ponieważ największym problemem tego miasta są tak zażarci ludzie jak między innymi Ty, cwaniaczku.
Góral z Trójmiasta 2015-07-19 00:14:06
A zimowe GP to jeszcze się w tym sezonie odbędzie?
Czy też na 2 tygodnie przed imprezą okaże się że gdzie wielu "działa" tam nic nie gra?
piewca sieci sklepów Delhaize czyt Delize 2015-07-18 22:54:16
@zorro, nie pozostaje mi nic innego, jak tylko przyznać ci tytuł megaimbecyla. Przecież właścicielem jest COS a organizatorem TZN. Co z tym wszystkim wspólnego ma burmistrz miasta? No tak, przecież obiekt leży na terenie tego miasta. To wiele tłumaczy. Takim tłumokom jak ty i mona. To i tak Cud Pański, że jeszcze nie pociągnąłeś do odpowiedzialności dyrektora TPN. Ale kto cie tam wie...
uorcyk 2015-07-18 22:13:07
pięknie powiedziane o tych synach :P

teraz czas na Białke, zeby wybudowała i skocznie. Trasy biegowe juz ma
szkoda słów... 2015-07-18 21:55:35
BRAWO...!!!! Kolejne pośmiewisko w tym roku...:) Tym miastem to chyba same ćwoki rządzą a pomagają im synowie wiatru i pyłu.... TUMANY...!!!
rys 2015-07-18 21:31:58
jaja - Bialke promuje kler, bo ma tam interesy. Zakopiany jeszcze sie "wachaja" nie wszyscy. Jak wykupia wiekszosc Zakopane wroci do lask.
roob 2015-07-18 20:42:30
Wiecie co zakopiony teroz skoki bedą w Warszawie jak bedziecie chcieli sprzedać baronka albo oscypka trza wsiąść w pendolino i zapindalać do Warszawy ale to wasza zasługa dalej grodźcie kawołki bo wom w zimie nikt na nartach po kawołku nie bedzie jezdźił przecież szkoda trawy, dalej niech się baba rzuco o rozbudowe zakopianki bo szkoda kawołka co przy drodze jest dalej się wadxcie miedzy sobą najlepiej by woś było zaorać i wyrównać het pod Giewont a wcześniej ubezwłasnowolnić .Hej
sp 2015-07-18 19:12:02
@kietekk
Takiego certyfikatu Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) nie wydała ze względu na stan skoczni. Zmieniony powinien zostać m. in. jej profil. To się nie stało. Na skoczni nie można nawet trenować, o czym mówili niedawno szkoleniowcy. W związku z tym zawody nie odbędą się - mówi prezes TZN.
zorro 2015-07-18 18:48:12
@Delize: i oto odezwał się typowy pisowiec! Ja nie głosowałem ani za Majchrem, ani za Draculą a mój komentarz nie miał na celu krytykować żadnego ugrupowania. Ja po prostu dokładnie pamiętam co mówił i co obiecywał obecny Pan Burmistrz, czy np. szanowny Pan Starosta wraz z jego zastępcą. Dlatego też byłem przekonany, że jak się zmienią włodarze tego miasta to pewne sprawy rusza w końcu z miejsca, które wcześniej tak zażarcie były blokowane. No niestety, nic się nie da, no nic a nic. Natomiast największym idiotyzmem jest podliczać osiągi poprzedniego Burmistrza, który miał w radzie miasta praktycznie wszystkich przeciwko sobie. A w takiej sytuacji co on mógł tak naprawdę zrobić? Dlatego też nie głosowałem na niego bo to byłoby stracone kolejne 4 lata. Teraz natomiast burmistrzem jest ten co najwięcej obiecywał a na gadaniu z ludziami się niestety kończy.
maja22 2015-07-18 17:18:20
No cóż ale mamy taką swojską lokalną społeczność.Jakby to powiedział p.Burmistrz jak jedna wielka rodzina...fajnie jest.Jakiś festynik się zorganizuje jakiś bazarek i fajnie jest
Kietekk 2015-07-18 15:08:01
Wygląda zatem na to, że komuś bardzo zależało na tym, by ta impreza nie doszła do skutku. I na pewno nie były to władze miasta, które do ostatnich godzin starały się o to, by Letnia Grand Prix wróciła na Wielką Krokiew. Nie był to także COS, który od początku deklarował pełną chęć przygotowania obiektu do zawodów i z tych deklaracji się wywiązał- podsumowanie eurosportu
maruda 2015-07-18 15:04:02
TZN jest jak PZPN tylko swoje interesiki ...ciekawe ile płacą organizatorzy za możliwość organizacji pucharu Kozakowi i czemu tak nielubi Zakopiańskiego COSu...
Mietekjj 2015-07-18 14:55:18
Wygląda zatem na to, że komuś bardzo zależało na tym, by ta impreza nie doszła do skutku. I na pewno nie były to władze miasta, które do ostatnich godzin starały się o to, by Letnia Grand Prix wróciła na Wielką Krokiew. Nie był to także COS, który od początku deklarował pełną chęć przygotowania obiektu do zawodów i z tych deklaracji się wywiązał. Z eurosportu
piewca sieci sklepów Delhaize czyt Delize 2015-07-18 13:30:46
Zupełnie nie rozumiem, o co toczą piane zorro i Mona. Przecież Majcher w ciągu ośmu lat wam zrobił dwupasmówkę do Zakopanego, rondo na Łysej Polanie, węzeł komunikacyjny w Poroninie, nowe dworce PKS i PKP, otworzył Gubałówkę i przywrócił letnie skoki, tak samo, jak her ThuSSk zmniejszył bezrobocie i POdatki, zlikwidował senat, finansowanie partii z budżetu państwa oraz abonament RTV, wprowadził JOW-y etc...
czerska urząd przetrwa, gorzej z tobą, twój koniec bliski!
fakt 2015-07-18 13:27:48
TTOnZ z lorcykula na cele dzieki naiwnym tez jakos pretrwa
Marzanna 2015-07-18 13:26:29
To przynajmniej jest czas żeby na zimowe przygotować lepiej skocznie, dobrze że choć próbowali bo jak by dopiero przed zimą się okazało to zimowych by nie było.
uorcyk 2015-07-18 12:41:15
@Mona: urzad przetrwa..
Ruda2660 2015-07-18 12:33:59
To jest chyba jakiś żart... bilety zamówione, nocleg zamówiony, transport zamówiony. Z narzeczonym mieliśmy przyjechać na weekend specjalnie na skoki. Brawa dla TZN za wydanie oświadczenia 2 tygodnie (!!!) przed zawodami!
zorro 2015-07-18 11:40:31
Od kiedy mamy nowych włodarzy to nic nie można zrealizować. Skoki-nie da sie, Gubałówka-nie da się, Dwupasmówka do Zakopanego-nie da się, Węzeł komunikacyjny w Poroninie-nie da się, Rondo na Łysej Polanie-nie da się, Dworzec PKS-nie da się, Dworzec PKP tym bardziej, dobrze, że się da (cytując Pana Burmistrza) rozmawiać z ludziami. Niestety nie wszystko da się załatwić samym gadaniem. Tyle nam naobiecywał, naobiecywał a teraz się nie da. No cóż. Ważne, że zrobił wszystko co mógł!!!
Mona 2015-07-18 11:39:41
Nie ma co narzekać , przecież po 7 m-ca nowych rządów mamy : nowy " dworzec " dla busów , neon , kwietniki na Równi , " zaprzyjaźnionego " komendanta SM i kilka nowych posterunków , istotne zmiany ( też zaprzyjaźnione ) w spółkach miejskich i dużo , dużo obietnic ! Czegóż chcieć więcej , " wiedziały gały co brały " :-(((( Wydaje się , że najbliższe 4 lata trzeba dodać do ostatnich smutnych ośmiu , tylko czy Zakopane to przetrwa ?
papuc 2015-07-18 10:58:01
ii bardzo sie z tego ciesze tylko nie rozumie jednego a mianowicie co roku chwala sie ile to biletow nie sprzedali ile zarobili a wychoodzi na to ze nie maja nawet na odnowienie skoczniii gdzie wychowalo sie tyle talentoow smiech i nic wiecej z tych zakopianskich urzednikow...haha
jaja 2015-07-18 09:30:38
No to będzie nowy obiekt muzealny :(
A no i nie zapominajcie o sylwestrze z Dj em na skoczni :) ) )
Śmiech mnie ogarnia i płacz jak widze co się dzieje z tym miastem :( :) Zaraz nic nam nie zostanie bo nawet festiwal pod wypożyczanym namiotem nam Białka weźmie :( A cudotwórca pan Dorula co na to ? Może na skoczni otworzy nowy posterunek Straży Miejskiej ?
Kery King 2015-07-18 09:10:10
Zimą to nawet psy nie będą chciały szczać w tym mieście
heheheh 2015-07-18 06:46:06
wladze TZN idom w slady nowotarzan..na lotnisku sie pasom barany to i na skoczzni mogom..a moze tyz jako dotacjo z KRUSU wpadnie dzierzawcy abo nawet ze Junije ..ponoc 300nzeta od barana...prezesi myslom nic sie nie mortwcie...trowa rosnie sama
oberek 2015-07-18 06:33:27
Abeto. Fibi to niczego się nie boi. :)
Abeto 2015-07-18 05:58:04
Fibi a ty się nie boisz poniedziałku ?
Furmanówka 2015-07-18 02:43:06
Niedawno pan Kozak twierdził że skocznia uzyskała homologacje i potrzeba tylko zmian kosmetycznych a tu okazuje się że skocznia nie spełnia wymogów. Teraz Szczyrk zastąpi Zakopane w Pucharze Świata o co zabiegali działacze Beskidzcy w PZN. W nagrodę pan Kozak zostanie szefem narciarstwa alpejskiego w PZN a ze nie mamy zawodników po za Jasiczkiem i Kłusakami którzy startują za własne finanse. Al co sie dziwić przecie panowie Kozak i Dorula za czasów Majchra zablokowali kandydature Zakopanego na organizacje Mistrzostw Świata w 2019 roku która była by uczczeniem 100-lecia PZN i TZN ale widać panowie wolą siedzieć przy kawce i opowiadać czego by nie zrobili ale się nie da .....
Niestety to juz koniec sportu w drugim po Lwowie ośrodku narciarskim w Polsce a co najlepsze zniszczyli go Ci którzy wszędzie opowiadają ze chcą rozijać sport w Tatrach
Gratulacje
sp 2015-07-18 00:47:42
To psio krync Fibi bedzie miala puste kwatery
max1 2015-07-18 00:18:22
bardzo dobrze ha ha , jednak Bus do Białki się przyjął .Zacofane to dziura , dla porównania do N. Targu
uorcyk 2015-07-18 00:07:33
nie bedzie skokow ? to zostanie jedynie .. amfiteatr :P
pismak 2015-07-17 23:20:32
może TZN nie chiał robić takiej imprezy w Zakopanem ? A czy zmiana profilu skoczni była wymogiem do przeprowadzenia zawodów ? A czy TZN zrobił coś, żeby ta impreza się odbyła ?
Fibi 2015-07-17 23:16:36
Thank you for traveling ;)
Fibi 2015-07-17 23:13:03
Przecież, kwatery FIS nie musi certyfikowac, Spoko dostarczymy atrakcji i folkloru ;)
Mnie chłop z widłami koło chałupy przegno w podskokach :)
Załamany 2015-07-17 22:58:42
To prawda?! tu nie chodzi o pieniadze za bilety, do tego dochodzi jedzcze nocleg i przejazd, kto za to odda pieniadze?
Fibi 2015-07-17 22:54:54
Co się zmieniło od zimy na skoczni ? M Ś się odbyły, ktoś coś chyba zawalił skoro wiedzieli o terminie, A,może komuś też zalezalo aby zamknąć Krokiew.
sp 2015-07-17 22:42:13
Co z biletami?, to zawsze jeszcze raz Duda moze zjechac, tylko tym razem (jak Gruby proponowal)..na golej rzyci
Karolek 2015-07-17 22:41:21
Otwarcie Gubałówki... Letnie Grand Prix...
 • PRACA | dam
  PIZZERIA w Nowym Targu zatrudni KELNERA/KĘ.
  Tel.: 508 256 350.
 • PRACA | dam
  Aqua Park Zakopane zatrudni na sezon zimowy PRACOWNIKA DO OBSŁUGI PARKINGU. Tel. 1820 63730 lub 607 508 752. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam stary dom z bali (1947)- cena do uzgodnienia
  Tel.: 18 20 77 350
  E-mail: biuro.bukowina@gmail.com
 • PRACA | dam
  CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH W ZAKOPANEM osobę na wolne stanowisko Rzemieślnik w zawodzie Kucharz. Zapewniamy umowa o pracę Wymiar czasu pracy: pełen etat. Zapraszamy do składania aplikacji!
  Tel.: 725 300 095
  E-mail: sekretariat.zakopane@cos.pl
  WWW: zakopane.cos.pl
  Inne: 18 263 25 74
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy kucharkę oraz pomoc kuchenną do pracy w nowo powstałym pensjonacie na 50 osób w Bukowinie Tatrzańskiej. Dobre zarobki
  Tel.: 508266085
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy kucharkę do pensjonatu w Poroninie. Możliwość zakwaterowania. Dobre warunki płacowe.
  Tel.: 602120680
 • PRACA | dam
  Potrzebna POMOC KUCHENNA do pensjonatu w Białce Tatrzańskiej. Praca co 2-gi dzień. 600 746 779.
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "Dolina Białego" zatrudni: - KELNERKĘ z możliwością zakwaterowania, - KONSERWATORA. Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Zajazd Górski Kuźnice zatrudni: - BARMANA/KELNERA, - POMOC KUCHENNĄ (zmywak). Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Aqua Park Zakopane zatrudni: - KASJERA, - PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ. Tel. 1820 63730 lub 602 263 516. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "Antałówka" zatrudni POMOC KUCHENNĄ. Tel. 1820 63730 lub 606 916 306. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Hotel Tatry na Polanie Zgorzelisko zatrudni: - KELNERKĘ, - BARMANA z możliwością zakwaterowania. Tel. 1820 63730 lub 506 129 438. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Potrzebna POMOC KUCHENNA do pensjonatu w Białce Tatrzańskiej. 694 011 551.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  SPRZEDAM KLIMATYCZNY DOMEK DREWNIANY o powierzchni około 80 m2, działka 2,5 ara - ogrodzony - centrum Zakopanego przy Hotelu RYSY. telefon: 537 600 908, email: info@galeria-rzeszow.pl
 • PRACA | dam
  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY HYRNY W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBY NA STANOWISKA: KUCHARZ, POMOC KUCHENNA, CUKIERNIK.
  Tel.: 18 20 155 75, 660 538 860.
 • PRACA | dam
  MURARZE-CIEŚLE Niemcy. Zatrudnienie na warunkach niemieckich, samochody i mieszkania firmowe. Zjazdy do kraju co 2 tyg. Zadzwoń wyjazdy w listopadzie!
  Tel.: 722240044
  E-mail: praca@conexio.pl
  WWW: www.conexio.pl
 • PRACA | dam
  AUSTRIA zatrudnimy murarzy, cieśli, elektryków, stolarzy z j. niem. Wynagrodzenie 2000eur na rękę, darmowe zakwaterowanie, zjazdy na weekendy
  Tel.: 664468573
  E-mail: praca@csopole.pl
 • PRACA | dam
  Ośrodek w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni RATOWNIKA WODNEGO do pracy na basenie - na stałe. Wyżywienie opcja noclegu. Wymagania: kurs WOPR,KPP.
  Tel.: 601 508 720
 • BIZNES
  Meble, materace, ceny hurtowe.
  Tel.: 881555660
 • KOMUNIKATY
  STARSZY KAWALER POSIADAJĄCY DOM I GOSPODARSTWO ROLNE W NIEDZICY POSZUKUJE DO POMOCY KOBIETĘ LUB MAŁŻEŃSTWO. 530 083 821.
 • PRACA | dam
  Szkoła Narciarska w Zakopanem zatrudni mężczyzn do pracy technicznej przy parku narciarskim na sezon zimowy. Atrakcyjne warunki.
  Tel.: 502025628
  E-mail: info@hski.pl
  WWW: hski.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Kluszkowce. Sprzedam stary drewniany dom i zabudowania gospodarcze do rozbiórki. Kontakt email
  E-mail: kazimierz_skupien@wp.pl
 • POŻYCZKI
  BANKI ODMÓWIŁY CI KREDYTU ? np: braku udokumentowanych dochodów, zadzwoń do doradcy i umów się na spotkanie. T- 533 263 553.
 • PRACA | dam
  Hotel Rysy***** w Zakopanem zatrudni RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ oraz POKOJOWĄ. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie. Praca w miłym, zgranym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
  E-mail: hotelrysy@hotelrysy.pl
 • PRACA | dam
  Polskie Koleje Linowe S.A. PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC. Miejsce pracy: Zakopane. OPIS STANOWISKA: - Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, - Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków ZUS, - Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, - Rozliczanie czasu pracy, - Sporządzanie umów o pracę i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy (m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy), - Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy o dzieło), - Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowo-płacowej, - Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, - Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących kwestii kadrowo-płacowych, - Aktywny udział w prowadzeniu procesu rekrutacji pracowników. WYMAGANIA: - Wykształcenie co najmniej średnie, - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych, - Praktycznej znajomości programów Płatnik, pakietu MS Office (w szczególności Ms Excel), - Proaktywnego podejścia do powierzanych zadań, - Sumienności i dobrej organizacji pracy, - Umiejętności współpracy, - Wysokich umiejętności interpersonalnych. OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, - Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl do dnia 30.11.2019 r. z dopiskiem: "PKL HR".
 • PRACA | dam
  Dam pracę przy produkcji oscypkow, po ok. 8-9 h/dziennie
  Tel.: 880810472
 • PRACA | dam
  OŚRODEK HYRNY W ZAKOPANEM POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO: POKOJOWE, POMOC KUCHENNA, KELNER/-KA i OSOBĘ DO OBSŁUGI KAWIARNI -
  Tel.: 18 20 155 75,
  E-mail: sekretariat@doms.com.pl
 • PRACA | dam
  Poszukiwana kucharka lub pomoc kuchenna. Praca w pensjonacie w Zębie. Możliwa praca codziennie lub zmianowa. Zakwaterowanie. Dobra stawka godzinowa, miła atmosfera.
  Tel.: 535234623
  E-mail: kontakt@na-szczycie.pl
  WWW: na-szczycie.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM W KOŚCIELISKU z widokiem na Tatry, pow. 338mkw, działka 1100mkw, cena 1 950 000zł do negocjacji. BEZ POŚREDNIKÓW. 880 76 12 36
 • PRACA | dam
  Zatrudnię pracownika na stanowisko MAGAZYNIER. Nocne godziny pracy. Bardzo dobra płaca.
  Tel.: 881933550
  E-mail: marcin.talaga@gmail.com
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzory: jarzębina i parzenica (60/80), krokusy. GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • USŁUGI | budowlane
  DROBNE REMONTY, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, PRZERÓBKI INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I HYDRAULICZNYCH. 503 754 126.
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: BARMANA/-KĘ, KELNERA/-KĘ z doświadczeniem. Dobre wynagrodzenie, umowa o pracę.
  Tel.: 533 226 109
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MAZDA 5, serwisowane, zadbane, garażowane, r. 2008, diesel, stan bdb, oryginalna nawigacja z dotykowym ekranem, 2 komplety felg aluminiowych z oponami lato/zima, full opcja,
  Tel.: 888 223 761.
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE - KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
  WWW: www.willasport.pl
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
2019-11-21 22:00 Jak wybrać najlepszą chwilówkę? 2019-11-21 21:14 Urząd Miasta Zakopane: Chcemy, aby odbiór czwartej edycji sylwestra pozostał pozytywny 4 2019-11-21 21:02 Brutalny rozbój w Szczawnicy 2 2019-11-21 20:44 Organizator protestu: Nie spodziewałem się tego. Myślałem, że rzucam się z motyką na słońce 5 2019-11-21 20:09 Wygraliśmy! Nie będzie sylwestra pod Wielką Krokwią! 21 2019-11-21 19:58 Trzy pensjonaty w oazie spokoju 1 2019-11-21 18:56 Lekkoatletyka zawitała do gminy 2 2019-11-21 17:42 Podwyżki opłat za śmieci są nieuniknione 2 2019-11-21 16:31 W miejscu tragedii płoną znicze 2019-11-21 15:47 Od trzydziestu pięciu lat na scenie 2019-11-21 15:09 Jak stałem się wrogiem publicznym nr 1 15 2019-11-21 14:59 Oni nos wiedli 2019-11-21 14:15 To wszystko wina bobrów 18 2019-11-21 12:57 Policjanci na tropie poszukiwanych 1 2019-11-21 12:00 Dzień Obrączek Ślubnych w Nowym Targu 2019-11-21 11:46 Śmierć na Manhattanie 2019-11-21 11:40 Jeśli czwartek to w Mieście musi być korek 4 2019-11-21 11:01 Brama w Gorce - zobaczcie wizualizację 7 2019-11-21 09:47 Szkoła z albertyńskim patronem 1 2019-11-21 09:41 Rekreacja z widokiem na Tatry 5 2019-11-21 08:36 Nielegalny transport alkoholu w Chyżnem 2019-11-21 08:25 NASA udowadnia, że świat jest bardziej zielony niż 20 lat temu 8 2019-11-21 07:00 W obronie misia 5 2019-11-20 21:12 Mistrz kuchni ze Szwajcarii na targach w Krakowie 2019-11-20 19:40 Pogrzeb Franciszka Bachledy Księdzularza w sobotę 2019-11-20 18:57 Winda w przejściu podziemnym na Krupówkach nie działa od 4 miesięcy 3 2019-11-20 18:04 Zaduszkowe posiady dudziarskie 2019-11-20 18:01 Benefis wyjątkowego lutnika z Mizernej 1 2019-11-20 17:52 Przed nami Dziadońcyne Granie 2019-11-20 16:42 Uwaga - policyjny SMOG na drogach 5 2019-11-20 16:31 10 lat fundacji Adama Worwy. Koncert dla Andrzeja Brandstattera 2019-11-20 16:03 Wieczornica poetycka 2019-11-20 15:34 Ruszyła gminna komunikacja 2 2019-11-20 15:32 Pamięci "Mai" Łabunowicza 2019-11-20 14:15 Po drugiej stronie Tatr 2019-11-20 12:58 Gubałówka po raz trzeci zamieni się w zimową Krainę Światła 3 2019-11-20 12:18 W nowotarskim ratuszu - o zamkach i duchach 2019-11-20 11:58 Wiatr ucichł. Jutro opady deszczu, wysoko w górach śniegu (WIDEO) 2019-11-20 10:36 Leją asfalt na Kasprowicza. Duże korki 4 2019-11-20 09:40 Nowotarski Alarm Smogowy: będziemy nękać wszystkich 3 2019-11-20 08:30 Ochotnica nadal wykluczona 2 2019-11-20 07:59 Śmiertelny wypadek na zakopiance. Zginął 28-letni pasażer z Zakopanego 8 2019-11-19 23:32 Bardzo poważny wypadek w Białym Dunajcu na zakopiance. Szosa zamknięta (ZDJĘCIA) 8 2019-11-19 23:30 DROMOMANIA - RUCHLIWOŚĆ CHOROBOWA 1 2019-11-19 22:01 Naukobus, czyli niecodzienne lekcje w Zębie 2019-11-19 21:30 Rondo jakie jest każdy widzi, ale nie każdy potrafi przejechać 11 2019-11-19 20:56 Poseł Jagna Marczułajtis Walczak pyta premiera o szpital i sylwestra w Zakopanem (WIDEO) 15 2019-11-19 20:30 Twierdza Opole zdobyta. Kolejny sukces młodego TSR Orawa 2019-11-19 20:15 Zmarł Franciszek Bachleda Księdzularz. Senator, były burmistrz Gminy Tatrzańskiej 7 2019-11-19 19:47 Dwa auta zderzyły się na zakopiance
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-11-22 00:07 1. My mieszkańcy mamy prawo wiedzieć kto wydaje takie decyzje. 2019-11-22 00:05 2. Brawo,cieszę się. 2019-11-21 23:58 3. Do Pieter Nacjoalista. Chłopaku naśmiewałeś się z akcji i o karpiach z psów które boją się petard. Wystarczy wejść na twój profil :) łaziłeś na zgromadzenia KODU żeby ich przeganiać jako NACJONALISTA A teraz z nimi razem protestujesz i ich bronisz ?? Coś nie tak z tymi Twoimi poglądami mistrzu?? Koledzy Nacjonaliści pewnie dumni z Ciebie :) 2019-11-21 23:11 4. Ile miasto zarabia na tym sylwestrze bo promocja to to nie jest. Jestem za wprowadzeniem limitu decybeli na tego typu imprezach wymusi to stosowanie lepszego sprzętu. Całkowity zakaz fajerwerków 10 km od parku narodowego. 2019-11-21 23:10 5. Pani poseł Jagna pomogła wystąpieniem do PREMIERA. 2019-11-21 23:09 6. Taką patologię powinno się likwidować raz a na zawsze. Wywieźć w cholerę na Sybir. Grozi mu 12 lat a dostanie parę miesięcy w zawiasach. Jaka to trauma dla tej napadniętej kobiety skoro będzie teraz żyła w strachu przed zemstą. 2019-11-21 23:08 7. Poprzedni wójt... koń by się uśmiał ;) ileż to razy prosiliśmy go o plac zabaw... A nowy wójt oczywiście, że będziecie zbierał jak to piszecie " laury " bo zasługuje na to. Dopiero rok minął , a już widać że ma chłopak łeb na karku... ale dla Was Państwa to prawda jest taka , że... żal Wam wszystkim dupę ściska ! Potraficie tylko narzekać i oszczerstwa pisać ! Co do firmowego auta to jeździ tym samym co jego poprzednik. Ale tak sobię myślę... że dobrzeby było gdyby kupił se nowe bo mielibyście o czym pisać w komentarzach , a szanowna Pani Monika kolejny raz napisałaby artykuł na poziomie TP... Pozdrawiam i trochę kultury życzę. Zastanówcie się zanim coś głupiego napiszcie - On ma na głowie całą gminę , a nie jak Wy malutki jej kawałek. Nie da się odrazu zrobić wszystkiego ale wiele działań zostało podjętych i wiele jeszcze będzie. Brawo dla wójta , brawo dla Pani zastępcy , brawo dla radnych! Jesteście the best !!!! 2019-11-21 23:03 8. Robiom durni ze siebie czy ludzi??? Tygodnik ma pole do popisu tu chodzi o prawdziwom ekologię!!! 2019-11-21 23:01 9. Tu każdy jest zwycięzcą ;) Ps No i dobrze ze Kurski zmienił zdanie,bo az sie martwiłam, ze JJurecki na zawał zejdzie a tak mu jeszcze Ego podnieśli :) A tak nienawidzi Zenka a przez twe łocy zielone 5 dni szalał :-D 2019-11-21 23:00 10. Ciekawe kielo gmine tyn"wspanialy" pomysl kostowol? Na glupoty to maja. Ale Zoska sie choc z Wojtym przejechala.
2019-11-21 19:25 1. Zdjęcia zrobione na Krupówkach najlepsze ???? zawsze paru dodatkowych gości ???????? 2019-11-18 23:05 2. pomysł imprezy w tym miejscu chory ale kasę pewnie władza już dostała i nie odda 2019-11-18 02:04 3. GRATULACJE !!! Jestescie WIELCY i WSPANKALI - lod samego serca zycym Wom nastympnyk 50 i wiyncyj rockow ! "'Goralsko sleboda nigdy nie zaginiy pokiel pod Tatrami Goralskiy Korzyniy '' Tego wlosniy zycym sobie i Wom ! 2019-11-17 16:30 4. Byłek z moją. Pieknie było. Skoda, ze dyrektorka z budowlanki, nie wiedziała jako sie zachować. Słysołek ze ona tego jubileusu nie robiła, a honory zbierała. 2019-11-17 14:58 5. Wiec walczac o cisze poszliscie krzyczec i halasowac w marszu? Gratuluje... 2019-11-17 14:23 6. Brawo protestujący! Wyrażacie opinię znacznie większej grupy świadomych obywateli. Nie przejmujcie się głupimi agresywnymi komentarzami ludzi krótkowzrocznych i podatnych na propagandę tvpis. Warto poznać argumenty i obawy fachowców, choćby TPN. Poziom kultury niektórych wypowiedzi odzwierciedla zresztą poziom imprezy przeciwko lokalizacji której protestujemy. Trzymajcie się! Pozdrawiam! 2019-11-17 14:07 7. Piękna uroczystość. Wspaniale, że Stowarzyszenie "Zakopiańska Budowlanka" wspólnie z absolwentami szkoły podjęło trud organizacji. Szkoda, że szkoła nie pamiętała o takim jubileuszu. 2019-11-17 12:24 8. Kurski precz z Podhala .Nie dla sylwestra pod Krokwią! 2019-11-16 19:19 9. Ja mam 1 pytanie a gdy sa skoki rok w rok i hałasu co nie miara z trąbek itd to niedzwiedzie nie spia?? i innym nie przeszkadza? Haha smiech na sali bo sylwester be? Niedzwiedzie wtedy akurat sie obudza itd?! Hahah byle z igly widly a do tej pory jak sie to robilo to spooooooko nie skoki ok w sumie nie za glosno hahaha zal.pl 2019-11-16 18:45 10. Brawo dzieciaki, brawo i te starsze dzieciaki, dobra robota! Nie dla sylwestra pod Krokwią!
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Album TP

Bojcorka