2017-03-27 16:15:10

Zawody Koziołka Matołka

Najlepsi w biegach, skokach i slalomie

Reklama
Reklama

68. edycja Memoriału im. Kornela Makuszyńskiego za nami, gratulacje należą się wszystkim startującym zawodnikom oraz organizatorom z AZS Zakopane.

Reklama

W Zawodach Koziołka Matołka w tym roku wystartowało blisko 300 młodych zawodników. Uczyli się nie tylko konkurencji, sportowej rywalizacji, ale także czym jest radość zwycięstwa. 

Koziołek Matołek na mecie witał każdego, wręczając startującym słodkości i przybijają "piątkę". Relacja w papierowym wydaniu Tygodnika Podhalańskiego. Poniżej szczegółowe wyniki. 

rav

BIEGI 

Rocznik 2007

DZIEWCZYNKI
Miejsce     nr start.            Nazwisko i Imię           Miejscowość            Wynik
1.             155               Moszczyńska Zuzanna        Poronin                 0:49.6
2.             103               Chrobak Maja                   Zakopane              0:53.6
3.             185                Damian Maja                    Nowy Sącz             1:00.5
4.             104                 Kizeweter Zuzanna           Zakopane              1:02.2
5.             198                 Jarząbek Julia                  Bustryk                 1:05.4
6.             199                  Rusnak Natalia                   Bustryk               1:17.2
 
CHŁOPCY 
Miejsce       nr start.            Nazwisko i Imie           Miejscowość            Wynik
1.               161                   Bobak Szymon           Zakopane                  0:47.1
2.               164                    Bartol Klimek            Zakopane                   0:48.2
3.                184                Smajdor Franciszek       Nowy Sącz                  0:49.4
4.               107           Słowakiewicz Nikodem           Zakopane                 1:04.4
5.               105            Gąsienica Wawrytko Jakub  Zakopane                  1:06.5

Rocznik 2008
DZIEWCZYNKI 
Miejsce         nr start.            Nazwisko i Imię            Miejscowość             Wynik
1.                   174                 Fatla Maria                    Zakopane               0:47.4
2.                   204                  Kaciczak Martyna          Zakopane               0:54.6
3.                   192                  Sobańska Marcelina       Zakopane               .0:54.7
4.                   20                    Giejbatow Julia              Kampinos                0:56.1
5.                   165                 Maciążek Zofia               Nowy Targ                0:59.1
 
CHŁOPCY 
Miejsce            nr start.             Nazwisko i Imie          Miejscowość            Wynik
1.                      135                Zarycki Michał             Biały Dunajec           0:46.5
2.                      127                 Pilch Oliwier                Zakopane                0:49.9
3.                      83                   Wydra Patryk              Zakopane                0:52.2
4.                      179                   Damian Krzysztof       Nowy Sącz              0:52.4
5.                      171                    Gruszka Mariusz         Dzianisz               0:53.1
6.                      147                 Kucharski Patryk          Zakopane               0:56.7
7.                       180                Damian Antoni           Nowy Sącz                0:56.8
8.                       111                Gawlak Stanisław         Zakopane                1:00.1
9.                       194               Hoły Norbert                Zakopane                1:11.3
10.                    181                Rożejowski Wojciech       Nowy Sącz             1:19.0

Rocznik 2009
DZIEWCZYNKI 
Miejsce             nr start.            Nazwisko i Imię          Miejscowość              Wynik
1.                    115                  Gąsienica Zuzanna        Zakopane              0:52.8
2.                    173                  Michniak Magda            Dzianisz                1:00.8
3.                    183                  Damian Zofia               Nowy Sącz              1:02.8
4.                    182                  Damian Weronika         Nowy Sącz              1:13.0
5.                    169                   Obrochta Emilia           Kościelisko              2:13.8
 
CHŁOPCY 
Miejsce             nr start.             Nazwisko i Imię           Miejscowość            Wynik
1.                   178                   Smajdor Hubert               Nowy Sącz              0:57.0
2.                   113                   Serwatowicz Mieszko           Zakopane             1:08.2
3.                    176                  Sroka Bartek                 Stare Bystre              1:09.3
4.                   16                      Popiołek Jan                Kraków                      1:22.6
5.                   191                 Gąsienica-Gut Andrzej           Zakopane             1:55.1
6.                     50                  Bizoń Paweł                     Zakopane                 2:46.6

Rocznik 2010 
DZIEWCZYNKI 
Miejsce               nr start.            Nazwisko i Imię              Miejscowość            Wynik
1.                      188                Gąsienica-Wawrytko Zosia    Zakopane             0:20.2
2.                      186                    Lis Roksana                     Zakopane           0:27.5
3.                     170                  Gruszka Angelika                 Dzianisz             0:31.4
 
CHŁOPCY 
Miejsce             nr start.                 Nazwisko i Imię             Miejscowość            Wynik
1.                      190                      Rabiański Borys            Białka Tatrzańska     0:19.8
2.                      195                      Kublicki Jan                        Poronin            0:20.7
3.                       18                       Górniak Jan                       Zakopane          0:26.4

Rocznik 2011
DZIEWCZYNKI 
Miejsce             nr start.                 Nazwisko i Imię                Miejscowość         Wynik
1.                     193                       Galica-Grab Oliwia            Kościelisko          0:21.0
2.                     172                        Michniak Marta                 Dzianisz            0:21.7
3.                       95                   Gąsienica Wawrytko Natalia     Zakopane          0:23.0
4.                     94                           Rząsa Marta                     Zakopane         0:27.0
5.                     17                        Popiołek Barbara                  Kraków             0:30.0
6.                      93                       Chrobak Hanna                   Zakopane          0:30.9
7.                     189                   Hodorowicz Emilia                         Groń           0:36.2
8.                      74                          Strama Katarzyna               Kościelisko         1:03.0
 
CHŁOPCY 
Miejsce            nr start.            Nazwisko i Imię                       Miejscowość          Wynik
1.                 200                      Jędrol Jan                                Suche               0:19.6
2.                     84                    Wydra Hubert                        Zakopane             0:19.9
3.                     31                   Miętus Szymon                        Zakopane            0:24.6
4.                  177                    Pasieka Kacper                        Nowy Sącz            0:25.8
5.                  156                     Moszczyński Stanisław              Poronin               0:26.2
6.                  33                       Budny Tomasz                       Zakopane              0:27.1
7.                   197                     Jarząbek Kamil                       Bustryk               0:29.7

Rocznik 2012
 DZIEWCZYNKI 
Miejsce           nr start.             Nazwisko i Imię                       Miejscowość           Wynik
1.                  112                  Serwatowicz Milena                   Zakopane               0:09.9
2.                    21                    Giejbatow Pola                        Kampinos              0:10.9
3.                  196                    Kublicka Hanna                      Poronin                  0:12.9
4.                   52                     Bizoń Justyna                          Zakopane              0:53.1
 
CHŁOPCY 
Miejsce           nr start.            Nazwisko i Imię                         Miejscowość           Wynik
1.                   201                 Jędrol Andrzej                           Suche                    0:10.0
2.                   133                  Ochmański Dawid                     Kościelisko              0:13.2
3.                   19                    Górniak Józef                           Zakopane                0:13.4
4.                   77                    Gasienica Sebastian                  Zakopane                0:15.7
5.                   205                Chowaniec-Bombac Daniel           Zakopane                0:19.8

Rocznik 2013
DZIEWCZYNKI 
Miejsce            nr start.                Nazwisko i Imię                     Miejscowość            Wynik
1.                  166                   Maciążek Antonina                    Nowy Targ                0:15.7
2.                    116              Gąsienica Maria Magdalena           Zakopane                 0:24.1
3.                   70                     Kenig Maria                            Zakopane                  0:43.4
4.                   175                      Stopka Helena                      Zakopane                  0:48.2
5.                   71                        Kenig Rita                            Zakopane                  1:05.5
 
CHŁOPCY 
Miejsce           nr start.                 Nazwisko i Imię                     Miejscowość               Wynik
1.                     140                    Stachoń Alan                         Zakopane                 0:12.2
2.                     30                      Miętus Batłomiej                     Zakopane                 0:14.3
3.                     134                     Ochmański Jan                      Kościelisko               1:08.6

SKOKI
Rocznik 2006
Miej.                Nr.St.                  Nazwisko i Imię                  Miejscowość   Dł.Nota     Dł.Nota         Wynik
                                                                                                           I Seria        II Seria 
1.                  167                        Dubiel Szymon                  Witów           9.0  4.0     9.0  4.0       26.0
2.                  114                    Serwatowicz Mikołaj              Zakopane        8.5  4.0     9.0  4.0      25.5
3.                  141                     Stachoń Karol                      Zakopane       7.5   3.5    8.0  3.5       22.5
4.                 203                      Kaciczak Bartłomiej              Zakopane        8.5   2.5   7.5   3.0       21.5
5.                  62                       Kulpiński Anatol                  Zakopane         7.5   3.0   7.5   2.5      20.5
6.                 126                       Bełtowska Pola                    Zakopane         7.5   3.0   6.5   2.5      19.5
7.                  51                            Bizoń Daniel                   Zakopane         4.5   1      6.0   3.0       14.5
Rocznik 2007

Miej.            Nr.St.                      Nazwisko i Imię                 Miejscowość       Dł.Nota      Dł.Nota       Wynik
                                                                                                                I Seria       II Seria 
1.                161                        Bobak Szymon                   Zakopane            8.0   4.0     8.0    3.5    23.5
2.               155                   Moszczyńska Zuzanna                Poronin              7.5   3.0     8.0    3.0    21.5
3.               168                    Zarzycka Hanna                       Zakopane            8.0   2.5     7.5    3.0    21.0
4.                1                        Dyduch  Michał                Sucha Beskidzka         8.0   2.5    7.0     2.5    20.0
4.               164                    Bartol Klimek                        Zakopane               7.0   2.0    8.0     3.0    20.0
6.               105                   Gąsienica Wawrytko Jakub        Zakopane              7.0    3.0   6.5     2.5    19.0
7.               107                    Słowakiewicz Nikodem             Zakopane               5.5   2.0    6.0     2.5    16.0

Rocznik 2008

Miej.          Nr.St.                    Nazwisko i Imię                   Miejscowość            Dł.Nota       Dł.Nota     Wynik
                                                                                                                  I Seria          II Seria 
1.                171                Gruszka Mariusz                         Dzianisz            8.0  4.5         8.0  4.0      24.5
2.                44                    Zięba Dawid                             Dzianisz            7.5  3.5         7.5  3.0      21.5
3.                135                 Zarycki Michał                          Biały Dunajec      7.5  3.5         7.0  3.0     21.0
4.                187               Michniak Szymon                         Dzianisz            8.0   4.0         6.0  2.0     20.0
5.                127                    Pilch Oliwier                           Zakopane          6.5    3.0        6.5  2.5     18.5
6.                194                  Hoły Norbert                            Zakopane           6.0    2.5        6.5  2.0      17.0
7.                204                Kaciczak Martyna                        Zakopane           5.5    2.0        6.0  2.0      15.5
Rocznik 2009
Miej.          Nr.St.                Nazwisko i Imię                     Miejscowość             Dł.Nota          Dł.Nota      Wynik
                                                                                                                    I Seria         II Seria  
1.             113                 Serwatowicz Mieszko                 Zakopane                 6.0  2.5      6.0  2.5         17.0
2.               16                    Popiołek Jan                            Kraków                  5.0  1.5       5.0  1.5        13.0
Rocznik 2010
Miej.           Nr.St.                 Nazwisko i Imię                   Miejscowość             Dł.Nota          Dł.Nota       Wynik
                                                                                                                   I Seria         II Seria  
1.                95               Gąsienica Wawrytko Natalia            Zakopane              5.5   3.0     6.0   2.5        17.0
2.              162               Bobak Antonina                             Zakopane              5.5   3.0     5.5   2.5        16.5
3.              163               Bobak Piotr                                   Zakopane              6.0   2.0     6.0   2.0        16.0
4.              156               Moszczyński Stanisław                     Poronin                5.5   2.0     5.5   2.0        15.0
4.              190               Rabiański Borys                       Białka Tatrzańska          5.5   1.5     6.0   2.0        15.0
6.              94                 Rząsa Marta                                 Zakopane                5.0   2.0     5.5  2.0        14.5
7.              195                 Kublicki Jan                               Poronin                    5.0   1.0     5.5   1.5       13.0
8.              205                 Chowaniec-Bombac Daniel           Zakopane               3.5     1.0     5.5   2.0       12.0
9.              202                Bartol Hanna                              Zakopane                3.0     1.0     5.5    2.0      11.5
10.            197             Jarząbek Kamil                                Bustryk                 2.0     1.0      2.5    1.0       6.5

ZJAZDY

Rocznik 2006
 DZIEWCZYNKI
Miejsce      nr start.                 Nazwisko i Imię           Miejscowość          Wynik
1.             153                      Dawidek Weronika          Zakopane          0:16.86
2.             232                  Tomachnicka Górka Amelia  Nowy Sącz          0:18.53
3.             137                    Czajkowska Antonia           Zakopane          0:18.59
4.            157                        Pasek Zuzanna              Warszawa           0:24.48
 
CHŁOPCY 
Miejsce        nr start.              Nazwisko i Imię             Miejscowość          Wynik
1.                114                   Serwatowicz Mikołaj            Zakopane         0:16.23
2.                43                          Kożbiał Piotr                 Żywiec             0:16.36
3.                242                     Janik Michał                    Zakopane          0:17.26
4.                211                     Zyzański Patryk         Sucha Beskidzka       0:17.38
5.                 36                    Kręcichwost Krzsztof         Radziechowy       0:17.50
6.                 62                     Kulpiński Anatol               Zakopane           0:17.69
7.                 4                       Wielgus Krystian               Cieniawa           0:17.70
8.                203                   Kaciczak Bartłomiej               Zakopane        0:17.99
9.                81                     Brodka Franek                      Żywiec            0:18.28
10.            122                    Urbański Salomon                   Żywiec           0:18.63
11.             236                   Słaby Rafał                        Czarnagóra          0:19.67
12.             167                  Dubiel Szymon                       Witów              0:20.17
13.             262                     Pajerski Bartek                    Nowy Targ         0:20.83
14.                40                  Wandzel Bartosz                    Radziechowy      0:22.37
Rocznik 2007
DZIEWCZYNKI 
Miejsce     nr start.               Nazwisko i Imię                    Miejscowość           Wynik
1.             92                       Skorupka Maja                  Żywiec                  0:16.36
2.             155                     Moszczyńska Zuzanna         Poronin                 0:16.42
3.            104                     Kizeweter Zuzanna               Zakopane             0:18.04
4.            103                       Chrobak Maja                    Zakopane             0:18.25
5.            121                   Bugajska Małgorzata                Żywiec                0:19.64
6.            209                      Długosz Marysia             Sucha Beskidzka         0:19.81
7.            73                           Szafarz Hanna                  Żywiec                 0:20.54
8.            61                        Łopuszańska Katarzyna       Warszawa              0:25.33
 
CHŁOPCY 
Miejsce    nr start.              Nazwisko i Imię                  Miejscowość                 Wynik
1.             6               Stolarczyk Franciszek            Rabka Zdrój                     0:17.16
2.             64               Zawada Karol                         Żywiec                         0:17.24
3.             1                  Dyduch  Michał              Sucha Beskidzka                  0:18.71
4.             7                   Aksamit  Jan               Maków Podhalański                  0:18.94
5.              228               Szmit Kacper                   Łodygowice                       0:19.18
6.              60                 Klimek Mateusz                 Zakopane                        0:19.48
7.             105             Gąsienica Wawrytko Jakub     Zakopane                        0:19.85
8.             107              Słowakiewicz Nikodem          Zakopane                        0:20.54
9.             216                 Bobak Szymon                Furmanowa                       0:20.86
10.            234               Tokarczyk Bartek                  Poronin                         0:22.22
11.            13                  Solarz Marek                      Kraków                          0:22.36
12.            108                Górecki Patryk                  Zakopane                         0:22.79
13.            255                Matuszyk Piotr                      Dzianisz                        0:24.47

Rocznik 2008
 DZIEWCZYNKI
Wyniki    nr start.              Nazwisko i Imię                  Miejscowość                      Wynik
1.            213                  Wadrzyk Weronika             Zakopane                         0:16.40
2.            250                   Gąsienica Roj Anna             Zakopane                       0:16.75
3.            42                    Kożbiał Kasia                      Żywiec                           0:17.05
4.            78                     Wierzbowska Julia              Warszawa                       0:17.25
5.            225                   Nejman Aleksandra             Wiązowna                       0:17.38
6.            210                     Stanaszek Julia              Sucha Beskidzka                0:18.12
7.            218                 Weronka Bieniek                  Nowy Sącz                       0:18.12
8.            240                 Szewczyk Maria               Dąbrowa Górnicza                 0:18.63
9.            34                     Zagórska Justyna                   Zakopane                    0:20.78
10.           20                     Giejbatow Julia                      Kampinos                    0:21.06
11.           138                  Trojanowska Maja                  Zakopane                      0:21.49
12.          204                Kaciczak Martyna                     Zakopane                        0:22.62
13.          248                Chmielowska Aleksandra             Zakopane                     0:23.63
14.          101                   Mateja Zuzanna                    Zakopane                       0:27.28
15.           27                     Hoły Magdalena                  Zakopane                        0:28.10
 
CHŁOPCY 
Wyniki    nr start.              Nazwisko i Imię                   Miejscowość                       Wynik
1.             127                      Pilch Oliwier                   Zakopane                          0:17.26
2.              83                        Wydra Patryk                 Zakopane                          0:18.33
3.            142                      Świgut Leon                      Cieniawa                           0:18.51
4.              25                      Szewczyk Bartosz               Kraków                            0:20.22
5.             82                        Jurowaty Franciszek             Stryszawa                       0:20.31
6.             41                    Wandzel Dominik                 Radziechowy                       0:20.81
7.             194                     Hoły Norbert                       Zakopane                         0:22.53
8.             131                        Bubak Jerzy                    Kraków                               0:23.27
9.               252                     Worobiak Andrzej           Kościelisko                             0:23.48
10.              23                     Galach Michał                  Zakopane                             0:24.26
 11.              1                  Gawlak Stanisław                      Zakopane                              DSQ
 2017
 Rocznik 2009
DZIEWCZYNKI 
Wyniki      nr start.           Nazwisko i Imię                   Miejscowość                                Wynik
1.              149               Andrejko Aleksandra             Zakopane                                  0:14.79
2.              223                Konieczna Zosia                  Bielsko Biała                               0:15.29
3.              220               Skarbek Malczewska Maja         Zakopane                               0:15.64
4.              35                 Kręcichwost Karolina               Radziechowy                            0:16.95
5.              143                 Biernacik Alicja                     Zakopane                                 0:17.61
6.             152                Węgłowska Aniela                    Zakopane                                 0:18.17
7.             100                 Chyc Kuros Emilia                     Zakopane                               0:19.13
8.             229                  Szmit Julia                           Łodygowice                                0:21.95
 9 54 Wójcicka Maja Zakopane 0:22.55
10 47 Bukowska Wiktoria Kościelisko 0:25.83
 
Z

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.
  • PRACA | dam
    Przyjmę do pracy w sklepie spożywczym EURO na UL.ZAMOYSKIEGO 1. Praca zmianowa na stanowisku sprzedawca.Mile widziane doświadczenie.
    Tel.: 501366626
    E-mail: darczar1@o2.pl
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    LAND ROVER DISCOVERY 3, r.p.2008, przebieg 400 000 km, serwisowany, I właściciel, cena 35000 zł. 602 378 614
  • PRACA | dam
    Willa w centrum Zakopanego zatrudni na stałe RECEPCJONISTĘ. Wymagana znajomość j. angielskiego. CV na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl, lub telefonicznie: 666378357
  • PRACA | dam
    SPRZĄTANIE POKOI w centrum Zakopanego. tel. 885707070
  • SPRZEDAŻ | różne
    SPRZEDAM STOISKO HANDLOWE W STYLU GÓRALSKIM (WYSPA Z LADĄ CHŁODNICZĄ, KRAJALNICĄ, MEBLAMI, itp.). Pow. 18 m2.
    Tel.: 724 845 771.
  • PRACA | dam
    Nowy Targ zatrudnię KUCHARZA-POMOC KUCHENNĄ. 794 380 578.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Sprzedam Willę w centrum Zakopanego z przeznaczeniem na pokoje gościnne.
    Tel.: 515247140
  • PRACA | dam
    RECEPCJONISTA/KA - HOTEL W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ poszukuje osobę na ww. stanowisko, praca zmianowa, umowa o pracę
    Tel.: 507645428
    E-mail: ks.morskieoko@nat.pl
  • PRACA | dam
    POTRZEBUJEMY SPRYTNYCH LUDZI Z DOŚWIADCZENIEM CIESIELSKIM DO BUDOWY WIEŻY WIDOKOWEJ W KRYNICY-ZDRÓJ. Bardzo dobre warunki finansowe.
    Tel.: 601 393 922
  • PRACA | dam
    Praca na budowie - docieplenia, wykończenia. Zakopane i okolice.
    Tel.: 500160574
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO SPRZEDAWCA - KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831.
  • PRACA | dam
    FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO SPRZEDAWCA - KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831.
  • PRACA | dam
    Praca w Norwegii .Firma Norweska zatrudni; tynkarzy,również początkujących,stolarzy,dekarzy,malarzy,blacharzy budowlanych. Języki obce NIE wymagane-pracownicy z Podhala. Zarobki ; 10,000-15,000 zł./miesiąc. Zjazdy do kraju co 2-3 tygodnie. Zapewniamy mieszkanie. Tel;
    Tel.: 667 602 602
  • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
    GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
    Tel.: 507 171188.
    WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
2018-07-16 21:58 Rowerzyści dojechali do Macedonii 2018-07-16 20:46 Zagraj o puchar Gorącego Potoku 2018-07-16 20:12 Przyjaciel do adopcji 1 2018-07-16 19:48 Motocross pod Reglami (wideo) 6 2018-07-16 19:33 Koziołek rozbił samochód i zginął 2018-07-16 18:32 Organy z puzonami na Krzeptówkach 2018-07-16 18:20 Zakopianka na sterydach 1 2018-07-16 17:22 Z rakiem do kolejki 2018-07-16 15:48 Nad Podhalem przechodzą ulewy 2018-07-16 15:16 Rozpoczął się remont hotelu w centrum Zakopanego 2 2018-07-16 15:08 Dzwonią dzieci i zgłaszają fikcyjne przestępstwa 5 2018-07-16 14:43 Babia Góra skąpana w blasku Gwiazdy Południa 2018-07-16 14:04 Burze i intensywne opady deszczu 2018-07-16 13:51 Szczęśliwa kraksa 2018-07-16 13:43 Festiwalowe smaki odjeżdżają 2018-07-16 13:13 Trzy auta zderzyły się na zakopiance. Są ranni 2018-07-16 11:57 Pod Reglami bez zmian. Ogniska - śmietniska 6 2018-07-16 10:28 Pożar pustostanu w Nowym Targu 1 2018-07-16 09:51 Początek sezonu w Teatrze Witkacego 2018-07-16 08:04 Trybsz na wakacje 2018-07-15 22:01 Celne strzały w Kościelisku 2018-07-15 21:20 Palce lizać. Konkurs Potraw Regionalnych w Łopusznej 2018-07-15 20:58 Bluesowe klimaty rodem z Chicago 2018-07-15 19:05 Tędy nie pojedziesz 1 2018-07-15 18:01 Dzięki Czytelnikom TP Lija odnalazła się 1 2018-07-15 16:36 Zakopiańczycy skonstruowali specjalny wóz kibica w Chorwacji 2 2018-07-15 16:11 W Rabce miło i spokojnie i pięknie gra orkiestra (WIDEO) 1 2018-07-15 15:44 Taaaakie grzyby 2018-07-15 15:20 Wreszcie zaświeciło nam słońce, ale prognozy fatalne 2 2018-07-15 12:40 Kolonista wypadł z okna 3 2018-07-15 12:21 Ostatni dzień targów staroci 1 2018-07-15 11:39 Rozpoczął się Małopolski Festiwal Smaku (wideo) 2018-07-15 11:36 Drewno zastąpi plastik 8 2018-07-15 11:34 Poranne zderzenie dwóch taksówek 23 2018-07-15 10:30 Muzyka cygańska w Pieninach 3 2018-07-15 10:00 Brawurowe Spotkania Wierchowe 2018-07-15 09:31 Weaknesses 5 2018-07-15 09:00 Jesteś dziś w Chorwacji, wyślij nam zdjęcie 2 2018-07-14 22:10 II Nocny Slalom Kajakowy 2018-07-14 21:04 Goniacka i koncerty w Białce Tatrzańskiej 1 2018-07-14 20:27 Nocny slalom kajakowy 2018-07-14 19:50 Szlag mnie trafia 23 2018-07-14 19:02 Piękna tęcza nad Podhalem 2018-07-14 18:53 Jak zabezpieczyć dom? Zamiast klucza użyj smartfona 3 2018-07-14 18:06 Połowa lipca a turystów mało 36 2018-07-14 16:30 Psia arystokracja (WIDEO) 2018-07-14 16:20 Parkingi pustawe, deszcz przepłoszył gości. 2018-07-14 16:00 Drewniane miniatury Jacka Michniaka - nowa wystawa w Muzeum Podhalańskim 2018-07-14 15:14 Szczawnica rozczarowana. Festiwal przeniesiony. 2018-07-14 14:30 W czasie deszczu dzieci się nudzą (WIDEO) 3
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2018-07-16 22:36 1. Tatuś kupił motorek bo dzieciątko nie chciało się oderwać od monitora, norma - szczególnie na wsiach wokół Zakopanego. 2018-07-16 22:26 2. zdjecie to na pewno nie z dzisiejszej nocnej akcji,bo raczej śnieg nie spadł w nocy hehe 2018-07-16 22:24 3. Dziki rozumie dopiero wtedy, jak mu się widłami pogrozi. Dokładnie tak samo, jak wykwalifikowany pracownik fizyczny na placu budowy kuma dopiero wtedy, jak się zacznie od "k...a ch..u". 2018-07-16 21:50 4. @Zakopianka, porównaj teraz zgłoszenie jakiegoś wykroczenia (o ile w ogóle było wykroczeniem), a telefon alarmowy w którym słyszysz głos dziecka. Odbierz parę telefonów alarmowych dziennie, a potem spróbuj napisać to co napisałaś. 2018-07-16 21:44 5. Zakopianka - "Ale jeśli dzwoni ktoś aby zgłosić jakieś wykroczenie to niestety służby to olewaja...". Koś to znaczy kto? - ty. Jakieś wykroczenie..... Setki takich telefonów służby codziennie odbierają - bo u sąsiada to.... bo tam tamto..... Zakopianka podaj jeden przykład zgłoszenia, na które służby nie zareagowały! 2018-07-16 21:32 6. Deska z gwożdziami i linka stalowa to ich powstrzyma 2018-07-16 21:20 7. Od bardzo dawna tyle dobrego w gminnym kalendarzu imprez się nie działo! A puste ławki to raczej przejaw słabej jakości artystycznej występujących na scenie, a nie brak informacji. 2018-07-16 21:17 8. Ile będzie pięter po "przebudowie"? Osiem czy więcej? ;) 2018-07-16 21:15 9. Jak policjant jedzie do kochanki aby jej męża spacyfikować to patrol zjawia sie w ciagu pieciu minut a tsk trzeba czekac niewiadomo ile . To może te kochanki dzwoniom a nie dzieci jak je nabiera. 2018-07-16 21:04 10. Przykre jest to,że większość psów z tego schroniska zabierane jest na łańcuch.Nikt tego nie sprawdza.
2018-07-15 11:25 1. PODGORICA to -CZARNOGÓRA - MONTENEGRO 2018-07-14 23:40 2. Mnie dziwi jedna rzecz. Dlaczego przy wylotach z głównych tras wycieczkowych np dolina Kościeliska lub przy zejściu do Kuźnic nie ma żadnych śmietnikow??? Brak takich prostych rozwiązań jest dziwny. Co tatrzański park nie może w ramach biletów postawić smietnikow? A potem się dziwią że leży na ulicy...co ludzie do domu mają nosić? 2018-07-08 07:15 3. Podgorica jest stolicą Czarnogóry . Takie małe sprostowanie 2018-06-29 22:57 4. Naszczescie widać po tych fotach ze coraz mniej ludzi jest naiwnych i sprzątają Tatry za tych darmo zjadow z tpn na lesniczowkacz siedzi po paru chłopa cały dzień i biora za to gruba kasę bo wszystko wziete do rezerwatow scislych tak ze ludzie nie maja tam wstepu hodowla kornika i drzewo marniejace za miliony złotych do tego jeszcze biorą gruba kasę za bilety to nie mają za co wynająć ludzi do sprzątania? 2018-06-28 15:27 5. Dobrze, że jest tak dużo zdjęć bo jeszcze ktoś mógłby odnieść wrażenie że były tysiące albo miliony zatroskanych obywateli prl. 2018-06-20 14:26 6. Z całym szacunkiem dla mistrza: Józef Piłsudski, Ryszard Kaczorowski, Władysław hr. Zamoyski, Kazimierz Przerwa Tetmajer, Władysław Orkan, Kornel Makuszyński, Ignacy Mościcki, Stanisław Witkiewicz i ... Kamil. Wszystko w porządku panowie radni? 2018-06-19 12:00 7. Czy ci zaKODowani to wiedzą co to jest faszyzm? Jak na zjazd całej małopolski, Oświęcimia, Raciborza itd. to po jednym delegacie z miasta chyba przypadło, patrząc po frekwencji. 2018-06-18 12:01 8. Tryzub widze jest na każdej demonstracji. O co im kaman??? 2018-06-18 10:07 9. Jak to miło, że panowie z antyislamu, też poparli tę akcję. 2018-06-13 23:24 10. ciekawostka ze ta firma dalej istnieje tu jest link do strony producenta jednej z tych starych maszyn .. http://www.cramer.eu/pl/strona-glowna.html
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Pożegnania

Bojcorka

Album TP