Reklama

2017-09-13 10:52:29

Piłka nożna

Młodzi piłkarze KS Zakopane wygrali turniej. W finale pokonali Górnik Zabrze

Reklama

Reklama

10 września w Trzyciążu (woj. małopolskie) odbyła się pierwsza edycja mocno obsadzonego turnieju piłkarskiego DŁUBINA CUP 2017 rocznik 2010. Pierwsze miejsce zajęli w nim młodzi piłkarze KS Zakopane.

Oto relacja rodziców młodych piłkarzy z rocznika 2010:

W turnieju udział wzięło 16 drużyn m in. ( APMT Polska, Górnik Zabrze, AP21 Kraków, Bronowianka Kraków, Przemsza Klucze), które podzielone zostały na 4 grupy po 4 zespoły. KS Zakopane trafił do IV grupy z: AP Jaworzno, MGHKS Bolesław Bukowno i drużyną gospodarzy Dłubina Trzyciąż. W grupie wygraliśmy wszystkie spotkania strzelając 11 bramek i nie tracąc żadnej. 

Z pierwszego miejsca awansowaliśmy więc do grupy mistrzowskiej gdzie rywalizowaliśmy z Bronowianką Kraków zwycięstwo po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu 1-0 po bramce Karola Szczygła, następnie z Przemsza Klucze zwycięstwo 2-1 po bramkach Adasia Sokołowskiego na 1-0 i Adriana Kuźmy na 2-1, by wreszcie w finale zmierzyć się z Górnikiem Zabrze. 

Po ospałym początku meczu przegrywaliśmy 1-0. Determinacja trenera Adama Gubały (którego bardzo prosimy szczególnie wyróżnić), zmianie ustawienia na boisku, spowodowała znaczne ożywienie, bramkę na 1-1 strzela Przemek Herman, a finalizuje wszystko pięknym strzałem z woleja Szymek Wójcik, ustalając wynik meczu na 2-1. 

Tak też kończy się finałowe spotkanie i KS Zakopane wygrywa cały turniej. Na szczególne wyróżnienie poza trenerem Adamem Gubałą bez wątpienia zasługuje nasz bramkarz Tymek Kubacki, który w całym turnieju puścił tylko 2 bramki.

Pozdrawiamy i dziękujemy
Rodzice dzieciaków z rocznika 2010 KS Zakopane

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl