2017-11-24 19:34:40

Reklama

Nowy Targ

Demonstracje KOD w obronie sądów w Nowym Targu i Zakopanem (wideo)

Reklama
reklama
Reklama
Reklama

Około 30 osób zgromadziło się po godz. 19 przed sądem w Nowym Targu. W Zakopanem protestowało 50 demonstrantów.

Reklama

W zorganizowanej przez KOD Podhale demonstracji wzięli udział przeciwnicy zmian w sądownictwie proponowanchm przez PiS i prezydenta Andrzeja Dudę. Zgromadzeniu odśpiewali polski hymn, uczcili też minutą ciszy pamięć Piotra S., który dokonał samospalenia przed Pałacem Kultury.


Większa frekwencja była w Zakopanem, gdzie pojawiło się ok. 50 osób, w tym była sędzia z Sopotu.

Dodajmy, że pogoda nie zachęca do demonstrowania. Jest zimno, nad Nowym Targiem zalega mgła.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
60 000 nazistów 2017-11-27 14:43:45
Ej BB gadasz tak, jakbyś odkryła Amerykę. Przecież to każdy wie, że się się jeszcze taki nie narodził, co dogodzi wszystkim, ani takiego na świecie jeszcze nie było, nie ma i nie bedzie, dla którego wszystko bedzie cacy. Osobiście jesteś z nimi, ale jednak jest ich, czyli was coraz mniej. I to się liczy, że bolszewickiego pokłosia w Polsce coraz mniej. Widać to na tych waszych spędach.
B.B. 2017-11-27 08:10:20
KOD bardzo dobrze, że jesteście i pokazujecie, że nie każdemu się podobają się "dobre zmiany". Osobiście jestem z wami i popieram. Widzimy się następnym razem....
biały parasol czarna róża 2017-11-26 17:24:10
Nic tylko czekać teraz na następców Piotra S. po przeczytaniu komentarza majachogori
bijący w rury 2017-11-26 17:12:12
Do@Emeryt 3 RP. Na Mikołaja będziecie mieli orędzie Prezydenta Pana. A potem, to chlebuś ze łzami. Nie liczcie na Dziadka Mroza, one w niego nie wierzą, bo przyszedł od Rosjan. POprzednicy PO 89, też o Was zapomnieli na święta. Jeszcze jakoś było za ministra Kuronia. Pozostaje Wam jedyna pamiątka PO Świętym Janie Pawle 2, czyli wieczerza dla biednych.
do Pislamistow 2017-11-26 16:37:16
Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.
A Wy sie jeszcze bedziecie smalić ze wstydu ...
Emeryt 3 RP 2017-11-26 16:28:24
Do Pani wiktoria. To emeryci będą coś mieli na Mikołaja?, bo górnicy dostaną czternastkę.
kapitan morgan 2017-11-26 16:04:04
@młody. Nie rób sobie żartów, bo znajdzie się kilku "wiernych" i będą nękać dziadków. Chyba urwałeś się z rady parafialnej. Tam klecha zażartuje, a temat odrazy podchwycą baby i przemielą aż do bólu.
jarząbek 2017-11-26 15:28:07
Sztandar wyprowadzić! A raczej wynieść...
koniczyna 2017-11-26 13:48:18
ostatnie zdanie powinno brzmieć:
"frekwencja na demonstracji była nie tyle kompromitująca co wręcz ośmieszająca, mimo iż nie było zbyt upalnie a zalegająca nad Nowym Targiem mgła pozwalała na pozostanie w grupie incognito, co dawało szanse na późniejsze uchronienie się przed pełnymi politowania spojrzeniami rodziny, sąsiadów i znajomych"
wiktoria 2017-11-26 13:21:03
13 grudnia też spałam do południa i się tego nie wstydzę wręcz jestem dumna ale jak widać większość obalała komunę , tylko po co skoro mamy chory kraj , i chore państwo gdzie się hoduje stare koty, żal się patrzy na naszych zachodnich sąsiadów se świetlaną przyszłoscią dzięki uchodżcom , ale nie dziwmy się drodzy rodacy że tak zle w naszym kraju toż my sami winni zniewoleni potomkowie chłopow pańszczyżnianych , przepraszam mamy przecież blękitną krew wsród obywateli , nie muszę wymieniać
wiktoria 2017-11-26 12:57:34
nie widać komentarza mędrca sekciarza smoleńskiego @zboku , a jest dobry w tym temacie , ale co poniektórzy, czytając poprzednie komentarze rownież błyszczą mądrością wyjątkową i takowych nam potrzeba żeby zachować równowagę biologiczną , a emerytów powinno się wyrzucać z mieszkań bo nic nie wnoszą do gospodarki kraju , a na ich miejsce przyjmować uchodzców , wniosą ubogacenie , wtedy nie nazywali by nas faszystami ,ksenofobami , rasistami , dewiantami ,fanatykami no i jeszcze z tymi orłami uczciwymi, odpowiedzialnymi za wlasne koryta ;; niejaki Kijowski, i też były przes krakowskiego sądu . Miło czyta się komentarze wysokich osobników z dużym przyrodzeniem .
majachogori 2017-11-26 11:26:14
Szacun dla bohaterskich orłów, odważnych, dzielnych, uczciwych, odpowiedzialnych za losy państwa, w morzu fanatyków religijnych, dewocji kościelnej, faszystów, rasistów, ksenofobów. Teraz w Polsce rządzi wódz, ojciec narodu, wysoki na 150 centymetrów, z kompleksem małego siusiaka, który "13 grudnia spał do południa", a w swojej teczce agenta w IPN ma wykradzione strony, wyczyścił je z pomocą brata. Wódz to stary hodowca starych, głodnych kotów z Żoliborza. Sejm polski to żaden parlament, tylko maszynka legislacyjna do zatwierdzania nocną porą sfałszowanych ustaw, bez konsultacji ze społeczeństwem, narodem, suwerenem, czyli zniewolonymi potomkami chłopów pańszczyźnianych, aby wódz dzierżył absolutną władzę. Sejm fałszuje; rządowe projekty ustaw - przedstawia jako poselskie i w ten sposób oszukuje, dlatego sejm jest najbardziej skorumpowaną instytucją w Polsce, ba w Europie. Premier rządu, malowana wydmuszka nie rządzi, tylko ślepo wykonuje rozkazy wodza, siedzącego w kazamatach przy ulicy Nowogrodzkiej, za bardzo wysoką bramą. Chory kraj, chore państwo, dalej okradane z pieniędzy podatników, praworządności, niezawisłych sądów, ordynacji wyborczej, demokracji, wolności i nadziei na lepszą przyszłość.
młody 2017-11-26 09:46:48
@robi. Masz świętą rację. W każdym składzie sędziowskim powinien być kapłan, bo to uczciwy człowiek. Natomiast emerytom powinni jeszcze bardziej obniżyć racje.
Do emeryta RP 2017-11-26 09:18:51
Tusk przyznał Henryce z krzywym nosem piękną emeryturkę, więc o co skamlesz? Tobie nie dał? ZaPOmniał?
robi 2017-11-26 08:43:15
Wszystkich UBeków i czerwonych pająków wyżucić na zbity ryj z sądów.Chcemy normalnego państwa rządzonego przez uczciwego prof Kaczyńskiego,a wywrotowców typu Beata Czerska wysłać do moskwy,tam gdzie jej miejsce
Emeryt RP 2017-11-25 22:13:12
PiS emerytami zwyciężył, a raz na rok nie ma tych paru groszy na święta w formie dodatku. Obietnicami żyć się nie da. Zobaczycie w najbliższych wyborach.
dziadek 2017-11-25 21:49:32
Miało być:
Ale ze przecie ze to przed 1990 rokiem mniejszość przy pomocy "bratnich przyjaciół" rządziła i narzucała swoją wolę i prawa większości!!!!!!!
Fibi 2017-11-25 21:47:37
Robicie spine o tą Geriatryczną młodzież, z kogo bedziemy robić beke jak zaprzestaną KODować . Jak dzis baby Ryśka wydymały to już po Nowośmiesznej :)
Nie nadarmo Prezes wczoraj Atlas kotow przyglądał i doszedł do wniosku, że jednak kot mądrzejsze niz Rysie :)
dziadek 2017-11-25 21:16:10
28 organizacji pozarządowych przygotowała w piątek akcję "Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska!", która ma być protestem przeciwko przygotowywanym zmianom w ustawach o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym. Duża część członków tej swoistej koalicji finansowana jest bezpośrednio lub pośrednio z zagranicznych pieniędzy.
Organizacje organizujące w piątek wieczorem wielką manifestację w tej sprawie. Kto podpisał się pod tym oświadczeniem?

M.in. Akcja Demokracja, która tylko w pierwszej połowie 2017 r. otrzymała z podmiotów powiązanych z Niemcami niemal 100 tys. euro.
Jest też Amnesty International, która dostaje bardzo duże kwoty od Open Society Foundation znanego międzynarodowego spekulanta finansowego George'a Sorosa, jak również założona i finansowana przez tego miliardera Fundacja im. Batorego oraz znana z dziwnych wschodnich powiązań, nawołująca do "majdanu" w Warszawie fundacja Otwarty Dialog.
Reformą sądownictwa zaniepokojona jest też fundacja Panoptykon, której największym grantodawcą w 2015 r. była Open Society Institute Budapest Foundation, węgierska filia OSF Sorosa.
Protestować przeciwko rządowi PiS chce też Helsińska Fundacja Praw Człowieka, którą tylko w 2015 r. OSF wsparł kwotą niemal miliona dolarów, z czego pół miliona to dotacja instytucjonalna.
Apel sygnuje również Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, które w gronie swoich "sponsorów i partnerów" wymienia Open Society Foundations Sorosa, Królestwo Holandii i niemiecką Fundację im. Róży Luksemburg.
Do tego trzeba dołożyć stadko naszych krajowych "autorytetów" z dziedziny polityki, publicystyki, kultury i sądownictwa. (n.p. rzecznik KRS Waldemar Żurek.)
Na liście organizacji, zamierzających w piątek bronić sędziowskiej skamieliny, są też m.in. Komitet Obrony Demokracji, Obywatele RP i Iustitia Polska.
I CO?
Polska Policja podała komunikat.
"Dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników zgromadzeń. Na terenie kraju odbyły się 83 zgromadzenia. Łącznie brało w nich udział ok. 11 tys. osób. Największe zgromadzenia odbyły się w Warszawie i we Wrocławiu. Nie odnotowano żadnych incydentów, policjanci dbali o porządek i płynny ruch.

POniektórzy zarzucają zwolennikom obecnej władzy totalitaryzm, putinizm, PRLyzm i dławienie demokracji, praworządności.
Ale ze przecie ze to przed 1990 rokiem mniejszość rządziła i narzucała swoją wolę i prawa większości!!!!!!!
Małe pytanko - KTO JEST KTO?
mały fiat 2017-11-25 20:05:05
@Kasandra. Idze się wyśpij, a nie sukoj kto, co, bo i tak nie dojdzieś do ładu.
Cham prostak ciemnogród 2017-11-25 19:19:17
@Kasandra, osoba o której i do której piszesz, to uorcyk, uorcykzz. W całej swojej okazałości Beata Cz.
Kasandra 2017-11-25 18:33:01
Nie wiem czy wpisy od @do kassandra i @do kasandra oraz @inteligent do proletariusza pochodzą od tej samej osoby ale jeśli tak to widzę u Ciebie niezwykłe umiejętności prorokowania wstecz, pisania alternatywnych historii a i w biografiach też ponadprzeciętne retro-wizjonerstwo:) Nie wnikając w szczegóły z rodzinnych kronik pragnę sprostować, że ani mój dziadek ani tata nie pałowali zrywów wolnościowych ani też nigdy nie zrobili najmnieszej krzywdy żadnemu potomkowi Abrahama a tym bardziej nie brali udziału w wyrzucaniu Żydów z Polski za Gomułki. No ale jak się ma tak bujną wyobraźnię to i z kota Kaczyńskiego można zrobić krwawego bolszewickiego kata a z Rzeplińskiego zbawcę narodu. Dlaczego piszesz, że ja hejtuję a za chwilę bezpodstawnie zarzucasz mi antysemityzm, chamstwo i prostactwo oraz proletariackie pochodzenie? To jest język tolerancji i miłości? Ja tylko grzecznie proszę aby tzw. KOD nie wypowiadał się w imieniu wszystkich, którym wasze akcje nie odpowiadają. Piszesz jeszcze, że Targowica to Wojtyła i polski kler. Czy możesz rozwinąć tę wiekopomną myśl i napisać obszerniejszą rozprawkę na temat doprowadzenia do kolejnego rozbioru Polski przez polskiego papieża? No chyba, że rozpoznajesz Watykan jako apokaliptyczną Wielką Nierządnicę ubraną w szkarłat i purpurę a Unię Europejską jako Bestię, którą ta nierządnica dosiada. Ale jeśli tak to nie wiem dlaczego broniąc demokracji w Polsce powiewasz namiętnie flagą UE? Pomieszanie z poplątaniem.....sami nie wiecie czego bronicie " kochani Kod-ziarze". Wy jesteście tacy brzydcy a my was tak kochamy i wszystko wam wybaczamy oraz tak bardzo wam współczujemy z tej wielkiej czułości którą was obdarzamy. Z gorącym pozdrowieniem od tej co mało wie o życiu:)
cyklista 2017-11-25 15:47:46
Beaciu, co należy uczynić, jakie zwierzę adoptować, aby uzyskać w życiu zawodowym pozycję UZNANEGO EKSPERTA MIĘDZYNARODOWEGO ?
Do kasandra 2017-11-25 15:33:19
Do kasandra. Targowicę to nam zafundował Wojtyła i kler. Historia s?ę powrórzyła jak przed I rozbiorem Polski.
Do ag 2017-11-25 14:19:26
Co ciekawe - w hiszpańskim referendum maczały paluchy rosyjskie trole z grupy petersburskiej. W Polsce neobolszewicy spod znaku ?patriotów? Ślebo działają w ich interesie. Edukacja, głupcze chciałoby się zakrzyknąć!
inteligent do proletariusza 2017-11-25 14:14:06
Owszem, wymienieni przez Ciebie dali nam wolność w której sobie nie umiesz znaleźć miejsca do życia. Jedyna twoja wolność to ta od rozsądku. Wolisz żeby prezes urządzał Ci życie- twoja sprawa. Już teraz adoptuj kota i nazwij Alik a będziesz mieć zasługi :)
Abdul Ab Ali 2017-11-25 13:58:17
Nic sie nie zmienia na Podhalu. Ta sama geratria co na procesjach i pielgrzymkach. Czas na młodych i kolorowych.
Do inteligenta co zna życie 2017-11-25 13:12:38
,,Jesteście dziećmi pokolenia które trwało przy władzy komunistycznej i popierało Gomułke"Za kogo się uważasz?Jesteś z pokolenia które ,,uwłaszczyło"się POkomunie?Jesteś inteligentem i brzydzisz się chamstwem i prostactwem,bronisz tej ,,sitwy",i ,,inteligencji zasłużonej",typu:Rzepliński,Wałęsa,Michnik,Niesiołowski,Balcerowicz,Donek,Bronek,itp.Zmiany muszą być,a konstytucja jest dla ludzi,a nie na odwrót.
ag 2017-11-25 12:51:12
Sami geriatrzy. Unia Europejska się rozpada, zobaczcie co się dzieje w Hiszpanii. Lepiej pochowajcie te flagi i wyrzućcie dowody przy następnych wyborach bo blokujecie młodym ludziom szansę zmiany tego kraju.
cyklista 2017-11-25 10:58:41
@Do kassandra, Pani, jako resortowe dziecko, powinna być ostatnią osobą upoważnioną do wygłaszania takich opinii.
"Ciemnogród i brak kultury", tylko jak to się ma do określania przez Szanowną Panią, innych Czytelników, mianem "ŚMIECI" ?
Do kassandra 2017-11-25 10:33:36
Mało wiesz o życiu. Pisowscy nominaci typu Misiewicze będą sprawiedliwości albo uczciwsi? A może prokurator Piotrowicz - z PZPR - zreformuje sądy? Jesteście dziećmi pokolenia które trwało przy władzy komunistycznej i popierało Gomulke, skandując Syjonisci do Synaju ( albo Syjamu;)) a studenci do szkoły, pałując zrywy wolnościowe. DZisiaj zamiast milicyjnych pał- na oślep i głupio hejtujecie. Skąd wiadomo? Bo tamci ludzie i tamte pokolenia walczące o Polskę to była inteligencja a jej nie przydarzyło się bycie chamem i prostackie zachowanie, jak w tych komentarzach. Ciemnogród i brak kultury - to Wasz znak rozpoznawczy, nic poza tym. A już skandalem jest komentarz fb jakiegoś chloptasia z grupy rekonstrukcyjnej AK. Tyle ma wspólnego ze AK co nic. Zwykły uzurpator. Żenada...
cyklista 2017-11-25 10:28:08
*z czarną parasolką ?
cyklista 2017-11-25 10:25:38
@Uorcykzz, Szanowna Pani Beato, a co się dzieje czarną parasolką ? Już Pani ją złożyła i schowała do szafy ?
jarzabek 2017-11-25 10:20:58
Wyklęty powstań ludu ziemii... Bój to jest wasz ostatni.
Kasandra 2017-11-25 09:50:53
Do uorcykzz@:
Wolne sądy-od sprawiedliwych wyroków.
Wolne wybory-od uczciwego i transparentnego liczenia głosów.
Wolna Polska-od tych co się nie zgadzają na totalną Targowicę.
Oto wykładnia wielkiej niereformowalnej betonowej głowy beaty vel uorcyk vel beton i śmiesznej garstki jej podobnych.
esek 2017-11-25 08:59:02
Ciekawe są pretensje do obrońców niezawisłości sądów. Krytyka, pretensje do wyroków itp, w zamian "sprawiedliwośc" wymierzana przez nominantów Piotrowicza ? Bo rozumiem że w jakimś celu partia przejmuje sądy
xxyzz 2017-11-25 08:10:38
Jak widzę starsze osoby na zdjęciach, które pamiętają PRL to się im nie dziwię. Po prostu bronia starego układu. Natomiast jak widzę młode osoby to się martwię, bo nie wiem czego bronią. Nie chcą zmian na lepsze? Kto jest ich autorytetem? Kto im umysły lasuje? Pewnie wirtualny świat.
Uorcykzz 2017-11-25 06:12:28
Wolne sądy
Wolne wybory
Wolna Polska.
Kasandra 2017-11-24 23:41:38
Mam uprzejmą prośbę do tzw. niezomnych Pań z zakopiańskiego K-omitetu O-brony D-otacji aby zaniechały walki o prawa i wolności ogółu mieszkańców naszego miasta. Odbieranie mi prawa do poglądu, iż nikt nie narusza moich praw i wolności pod rządami PIS-u jest przejawem skrajnego szowinizmu oraz nietolerancji. Twierdzenie, że bronicie demokracji oraz konstytucji brzmi jak kpina w waszym wykonaniu. Po pierwsze nie znacie artykułów konstytucji albo naginacie je do swoich potrzeb a po drugie łamiecie zasady funkcjonowania demokratycznego państwa, chcąc blokować wszelkie reformy przeprowadzane przez demokratycznie wybraną większość parlamentarną. Po trzecie to konstytucja nie jest niezmiennym prawem Bożym tylko ludzkim, a to może być poprawiane i zmieniane. Zwłaszcza, że ta obecna była zatwierdzana przez post-PRL-owskie władze. No i wszystko jasne! Wiadomo czego tak naprawdę bronicie. Robicie to wszystko dla zwykłej hucpy a nie z miłości do naszej ojczyzny. Niedobry to ptak co kala swoje własne gniazdo. Na dobrą sprawę możecie wylewać swoje obrzydliwe fekalia do wszystkich tatrzańskich potoków, w ramach szeroko pojętej wolności i demokracji, której wam nikt nie odbiera ale jeszcze raz proszę abyście nie mówili, że robicie to w imieniu tych którzy mają święte, demokratyczne i konstytucyjne prawo z wami się nie zgadzać. Już wam się nie podoba, że sędziów ma wybierać suweren o którego prawa tak zaciekle walczycie? Jeśli uważacie, że nadzwyczajna, nieśmiertelna i nieomylna kasta sądownicza ma nadal sama się mianować i wybierać to nie jesteście żadnymi obrońcami konstytucji ani demokracji lecz zwykłymi załganymi hipokrytami i błaznami. Z góry dziękuję za uwagę szanownych Pań i Panów z TT (Totalna Targowica).
patrycjjjjjja 2017-11-24 23:01:29
nie no smiechu warte, te pochody w obronie zagrozonej demokracji itp. ludzie! dzieje sie wam cos???? zamykaja kogos??? paluja?? bija???? sady???? a ogladacie czasami "panstwo w panstwie"???? nie no tam bajki same daja tak???? do normalnosci w koncu po tylu latach wracamy a ci dalej swoje i dalej chca starego.... żenua
dziadek 2017-11-24 22:29:53
Chociaż by jak liczyć i na jakim liczydle, to czym więcej takich demonstracji i czym więcej uczestniczących w nich obywateli świadczy o tym, że demokracja w naszym szczęśliwym kraju rośnie w siłę. A że zasady gry są jakie są, czyli mniejszość musi się podporządkować większości no to --- no to kto tego nie rozumie i to neguje, to znaczy się że ma w dziurce niżej pleców tą całą demokracje.
Przy okazji jeszcze jedno. Ci sami "obywatele" walczący o wolność, równość i coś tam jeszcze byli baaardzo zgorszeni 500+. Nawet różne autorytety, profesory, pani inż. z Nowotarskiej były tum 500+ zgorszone, baaa - przerażone.
Coś takiego znalazłem dzisiaj w sieci.
" Najbiedniejsze włoskie rodziny dostaną w przyszłym roku wyższy zasiłek o średnio 500 euro. Rząd uruchomił fundusz wyrównania społecznego. Szacuje się, że we Włoszech jest blisko 2,5 miliona ubogich."
Pozdrawiam uczestników protestów, robicie "dobrą" robotę!
yano 2017-11-24 22:25:42
Uniwersytet III wieku.
Anetkod 2017-11-24 21:34:26
Na niespełna 40 tysieczne miasto niespełna 40 osób . Idźcie lepiej się pomodlić z tymi zniczami na cmentarz a nie pajacujcie pod tym sądem
PO myje 2017-11-24 21:05:06
Dawno temu @ uorcyk pisała tu na forum , że wyziewy palonych zniczy są szKODliwe a tu co widzimy oni się zaczadzili tymi zniczami.
dziadek 2017-11-24 20:48:46
PO pieram !!! To jest + dla zdrowia!!!
Bo co może być lepszego dla zdrowia od spaceru na świeżym powietrzu i przewietrzeniu sobie płuc głośnymi okrzykami? Dodatkowo, pan prezydent Duda wetując poprzednie ustawy uchwalone w lipcu, umożliwił tym ludziom powtórzenie kuracji po raz drugi. Czy to nie jest dobry pomysł?
proJóźkiewicz 2017-11-24 20:44:27
Dorula powinien wziąć udział w tej demonstracji KODu ponieważ ma on zbieżne z nimi poglądy i oczekiwania. Należy do tej starej gwardii tych co korzystali i aktualnie korzystają z dobrodziejstw władzy. Dobrą zmianą jest zaś Jóźkiewicz nie uwikłany w układy i uczciwy. Czas na dobrą zmianę- Dorula musi odejść.
KOD 2017-11-24 19:53:51
Co to sa za falszywe media??? Przeciez nas tam bylo 30000!!!
 • ZDROWIE I URODA
  Od 9.01.2018r. rozpoczyna działalność PRYWATNY GABINET INTERNISTYCZNY - specjalista chorób wewnętrznych z wieloletnim doświadczeniem lek. ŁUKASZ BŁOŃSKI będzie przyjmował pacjentów w Zakopanem, ul. Kościuszki 11 (budynek Alior Banku) we wtorki w godz. 14-16. Rejestracja telefoniczna pod nr
  Tel.: 602 690 348
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "DOLINA BIAŁEGO" w Zakopanem zatrudni RECEPCJONISTKĘ/-TĘ. Tel. 18 20 63730 w. 21 lub 603 750 122.
 • PRACA | dam
  AQUA PARK ZAKOPANE zatrudni KELNERKĘ/-RA, POMOC KUCHENNĄ. Tel. 18 2063730 w.21 lub 606 916 306.
 • PRACA | dam
  ZAJAZD GÓRSKI KUŹNICE zatrudni RECEPCJONISTKĘ/-TĘ. Tel. 18 2063730 w.21 lub 601 268 550.
 • PRACA | dam
  AQUA PARK ZAKOPANE zatrudni na sezon zimowy PRACOWNIKA OBSŁUGI PARKINGU. Tel. 602 263 516.
 • PRACA | dam
  HOTEL "TATRY" przy stacji narciarskiej Małe Ciche zatrudni RECEPCJONISTKĘ/-TĘ z możliwością zakwaterowania. Tel. 506 129 438.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM JEDNORODZINNY DREWNIANY, parterowy 8-letni, 7 km od Sanoka, 3 sypialnie, 2 łazienki, duży salon z kominkiem, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, garaż na 3 samochody, wiata na duży samochód i narzędzia , na działce 60 ar mogę przesłać zdjęcia i opis.
  Tel.: 011 48 694646357
  E-mail: jedrek49@op.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ KOBIETĘ do sklepu wielobranżowego. Od zaraz. Umowa.
  Tel.: 507466798
  E-mail: wolay@interia.pl
 • PRACA | dam
  SPRZĄTANIE APARTAMENTÓW w Zakopanem. Praca dorywcza, całoroczna.
  Tel.: 662244845
 • PRACA | dam
  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY INSTRUKTORÓW NARCIARSTWA. Wymagania m.in. doświadczenie w zawodzie i dobra znajomość języka angielskiego. Skorzystaj z szansy dla Ciebie na pracę w międzynarodowym zespole i wysokie zarobki! CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • PRACA | dam
  PRACA W WYPOŻYCZALNI NART w Zakopanem ? zapraszamy już teraz! Szukamy młodych i pracowitych osób z dobrą znajomością języka angielskiego w mowie. Oferujemy przeszkolenie z zakresu pracy, możliwość rozwoju i wysokie zarobki! CV - biuro@zakopane-goski.pl Tel.: 692987940
  Tel.: 692987940
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO W ZAKOPANEM. Praca stała. 795 368 870
 • PRACA | dam
  Hotel Murowanica*** w Zakopanem, ul. Przewodników Tatrzańskich 6 zatrudni: RECEPCJONISTĘ lub RECEPCJONISTKĘ i POKOJOWĄ.
  Tel.: tel.:182063362
  E-mail: kontakt@hotel-murowanica.pl
 • PRACA | dam
  Restauracja w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni POMOC KUCHENNĄ oraz OSOBĘ na zmywak.
  Tel.: 660172232
  E-mail: restauracja@burymis.pl
 • PRACA | dam
  Praca od zaraz - RATOWNIK WODNY DO HOTELU w Bukowinie Tatrzańskiej. Dobre Warunki Wyżywienie Wymagania: Uprawnienia Ratownika Wodnego oraz Pierwsza Pomoc.
  Tel.: 601508720
  E-mail: rezerwacja@grandstasinda.pl
  WWW: www.grandstasinda.pl
 • PRACA | dam
  PRACA W SKLEPIE SPOŻYWCZYM W ZAKOPANEM. Dobra atmosfera, korzystne warunki. Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Dodatkowe ubezpieczenie w ramach ubezpieczenia grupowego pracowników.
  Tel.: 519 010 076
  E-mail: magdasc@data.pl
 • TŁUMACZENIA
  Tłumaczenia na j. słowacki i angielski
  Tel.: 603239451
  E-mail: rastislavstanik@gmail.com
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy w pensjonacie DZIEWCZYNĘ NA STAŁE i drugą DZIEWCZYNĘ NA SEZON - dyspozycyjną, uczciwą, umiejącą pracować w zespole. Praca na stałe lub na sezon bez zamieszkania w centrum Zakopanego. Stanowisko sprzątanie/recepcja-wydanie/odebranie kluczy. Wstępna rozmowa telefoniczna po wcześniejszym uzgodnieniu rozmowa na miejscu ul.Zamoyskiego 2
  Tel.: 505715741
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCZYNIE DO SKLEPU MONOPOLOWEGO, na stałe - PORONIN -
  Tel.: 606 751 351.
 • PRACA | dam
  Sieć Dobry Hotel, w związku z planowanym otwarciem (początek 2018 r.) hotelu Aquarion**** (136 pokoi, restauracja, 3 sale konferencyjne, SPA) przy ulicy Jagiellońskiej 29 w Zakopanem, poszukuje osób na stanowiska: recepcjonistka, pokojowa, portier, pracownik techniczny, pracownik działu Służby Pięter (czynna współpraca z pokojowymi, np. przenoszenie wózków hotelowych, odbieranie i dostarczanie chemii przemysłowej i kosmetyków), pomoc kuchenna, kucharz śniadaniowy, kelner/barman, animator czasu wolnego. Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  Tel.: 570 433 747
  E-mail: praca@hotelaquarion.pl
  WWW: www.dobryhotel.com
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam trzypokojowe MIESZKANIE w Zakopanem (54m2), garaż, 500m od Krupówek, zamykane osiedle. Kontakt: 604252530
  Tel.: 604252530
  E-mail: r3ggi3@wp.pl
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ, KELNERKĘ i POMOC KUCHENNĄ. Praca stała i/lub weekendy, święta. 601 533 566
 • PRACA | dam
  Restauracja w Bukowinie Tatrzańskiej szuka KELNERKI. Mile widziane doświadczenie. Praca ze świadczeniami. Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt na numer tel.:
  Tel.: 609 683 058, 18 20 78 169
  E-mail: willa@podmiedza.pl
 • PRACA | dam
  Kawiarnia w Bukowinie Tatrzańskiej szuka KELNERKI/KELNERA z doświadczeniem. Dobre warunki pracy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na numer tel.:
  Tel.: 784569292, 783997156
  E-mail: willa@podmiedza.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DOM drewniany blisko centrum Zakopanego.
  Tel.: 185424165
 • PRACA | dam
  STANOWISKO PRACY: POMOC DOMOWA, ZAKRES OBOWIĄZKÓW: SPRZĄTANIE, GOTOWANIE, PRASOWANIE, SPRAWOWANIE OPIEKI NAD MAŁYM PIESKIEM, PRZYGOTOWANIA BAGAŻU DO PODRÓŻY. OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATKI: UCZCIWOŚĆ, PRACOWITOŚĆ, LOJALNOŚĆ, GOTOWOŚĆ DO TOWARZYSZENIA PRACODAWCY W CZĘSTYCH PODRÓŻACH, PREFEROWANA KOBIETA STANU WOLNEGO. PRACODAWCA OFERUJE: LEGALNĄ UMOWĘ O PRACĘ WRAZ Z UBEZPIECZENIEM, WARUNKI WYNAGRODZENIA SĄ BARDZO DOBRE DO SZCZEGÓLNEGO OMÓWIENIA Z PRACODAWCĄ PO DOKŁADNYM UZGODNIENIU ZAKRESU PRACY. Panie zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mail: mspraca@okpoczta.pl
 • PRACA | dam
  POSZUKUJEMY KIEROWNIKA ZMIANY DO SKLEPU SPORTOWEGO - ZAKOPANE, KRUPÓWKI -
  Tel.: 605 147 470.
 • BIURA RACHUNKOWE
  USŁUGI KSIĘGOWO-KADROWE.
  Tel.: 788539748
 • PRACA | dam
  Sala zabaw DLA DZIECI Małpi Gaj zatrudni do pracy w Rabce ZDRÓJ, tel. 6918884444
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy KELNERA/KĘ, KUCHARKĘ w Karczmie w Czorsztynie.
  Tel.: 509920018
 • PRACA | dam
  Potrzebna PANI DO SPRZĄTANIA W WEEKENDY - Białka Tatrzańska. 608 10 10 76.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARKĘ I POMOC KUCHENNĄ - Pensjonat w Białce Tatrzańskiej. 608 10 10 76.
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • BIURA RACHUNKOWE
  AUDITPLUS - Zakopane, Kościuszki 1/301 - Księgowość - Kadry i Płace - JPK - Doradztwo
  Tel.: tel. +48 18 20 00171
  E-mail: biuro@auditplus.pl
  WWW: www.auditplus.pl
 • PRACA | dam
  NIEPALĄCĄ DZIEWCZYNĘ do pomocy w pensjonacie POKOJÓWKA, KELNERKA, POMOC KUCHENNA. Bukowina Tatrzańska - na stałe z zamieszkaniem. 602 74 29 25.
 • PRACA | dam
  Szukam OSOBY DO PROWADZENIA PENSJONATU - Bukowina Tatrzańska. 698 777 227.
 • SPRZEDAŻ | różne
  HURTOWNIA SKÓR Z IMPORTU oferuje: KAWAŁKI I CAŁE SKÓRY KOŻUCHOWE (MERYNO I TOSKANĘ) oraz SKÓRY LICOWE I TAPICERSKIE. 608 716 249, 661 215 577.
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  NOWO OTWARTY GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - PRZYGOTOWUJEMY IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE do 70 osób, EVENTY - MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA SAMEGO LOKALU - ZAKOPANE, CHŁABÓWKA 50A. 601 50 44 86.
  WWW: https://www.facebook.com/Willa-Sport-Zakopane-Firma-DIG-Dariusz-Kr%C3%B3l-182237178575876/?ref=br_rs
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ ZMIENNIKA NA TAXI - Zakopane -
  Tel.: 888 223 761.
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  Noclegi w Zakopanem
  WWW: www.eNOCLEGI.biz
2017-12-15 21:10 Gdy wyciąg narciarski ma awarię. Film dla ludzi z mocnymi nerwami. 1 2017-12-15 20:44 Palace - nie za 12 milionów 1 2017-12-15 20:31 Pożar w Skrzypnem 2017-12-15 19:32 Wystawa fotografii Marcina Kina 1 2017-12-15 19:07 Trendy w sypialni czyli co nowego w Nowym Roku 2017-12-15 19:04 Zamknięta Droga pod Reglami 2017-12-15 17:00 Wigilijne przygotowania 2 2017-12-15 16:53 Na nic wyroki sądowe. Te sprawy zgłaszają lewicowi działacze 6 2017-12-15 16:30 Ulica księżycowa 1 2017-12-15 15:55 Ramię w ramię walczyli z halnym 3 2017-12-15 13:31 Odnalazł się właściciel psa pozostawionego przed Biedronką 3 2017-12-15 12:19 Wodociągi z nieprawidłowościami 10 2017-12-15 12:18 Znamy dalsze losy psa pozostawionego przed Biedronką 1 2017-12-15 11:59 Kto pomoże bocianowi? 6 2017-12-15 11:46 Waga, młynek i amfa - niespodzianka podczas kontroli 2017-12-15 11:38 Sport, muzyka, dobra zabawa 2017-12-15 11:36 Zwoliński (też) odchodzi z Podhala 2017-12-15 10:42 Dyrektor rezygnuje 2 2017-12-15 10:33 Zakopiański Bieg Sylwestrowy i Noworoczny 2017-12-15 10:32 Podjeżdżają przed Biedronkę, zostawiają psa z miską i odjeżdżają (wideo) 3 2017-12-15 10:22 Ksiądz po kopie 2017-12-15 10:11 Koncert Justyny Steczkowskiej w Zakopanem. Mamy zaproszenia 2017-12-15 10:06 Nowa lampa na zakręcie 2 2017-12-15 08:53 W Białym Dunajcu grali w „szczypiorniaka”. Jabłonka najlepsza 2017-12-15 08:33 Włamywacze ujęci po policyjnym pościgu 2017-12-15 07:35 Strażacki Mikołaj w „Chatce” (zdjęcia) 2017-12-14 21:48 Zniszczone ogrodzenie budowlane 2017-12-14 20:32 Podhale bez Hajnosa 2017-12-14 18:04 Rozpoczęcie sezonu zimowego. Choinkę rozświetlą burmistrz i prezydent 2017-12-14 16:57 Pożar sadzy w Kościelisku 3 2017-12-14 16:26 Złote i diamentowe gody 2 2017-12-14 15:54 Polskie Koleje Linowe wchodzą na giełdę. Każdy będzie mógł kupić akcje 12 2017-12-14 15:26 OSP Ciche Górne 1: Na obiedzie kardynał 2017-12-14 14:21 Przygotowania do Nocy Sylwestrowej. Impreza masowa na 10 tys. osób 6 2017-12-14 14:03 Burmistrz Zakopanego podpisał umowę kupna Palace 6 2017-12-14 13:39 Rozdajemy tatrzańskie kalendarze 2017-12-14 13:26 Święty Mikołaj u rzemieślników 2017-12-14 13:04 Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych - wyniki 2017-12-14 13:00 OSP Chyżne: Straż na rubieży 2017-12-14 11:59 Seniorzy nie dali się nabrać fałszywej wnuczce 2017-12-14 11:04 Sąsiedzie nie truj siebie i nas 2 2017-12-14 09:50 Ruch wahadłowy w Poroninie i wielki korek 2 2017-12-14 09:05 Pierwsze zimowe szkolenie nowotarskich kadetów (zdjęcia) 1 2017-12-14 07:00 Stoki płaczu 2017-12-13 22:04 Pomagamy pogorzelcom z Kacwina 2017-12-13 21:32 Nie daliśmy się czołgom! 3 2017-12-13 21:30 Pięcioletnia kadencja samorządów? 7 2017-12-13 20:50 Przetrzebiony las po halnym (zdjęcia) 1 2017-12-13 20:39 KOD-u protest w ciemnościach (wideo) 1 2017-12-13 20:12 Słuchali, śpiewali i adoptowali
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2017-12-15 23:45 1. Proponuje żeby fundacja Pro walnęła taki sam plakacik tuż przy Wielkiej Krokwi. Niech te ohydne zdjęcia zaistnieją na transmisjach zawodów w skokach narciarskich. Panie Prezesie- do dzieła! Niech świat zobaczy te fotografie ludzkich zwłok. Ba. Idźmy dalej za ciosem. Może miasto sobie do herbu doda taki rozszarpany płód? Czy wtedy będzie Pan usatysfakcjonowany czy nadal będzie za mało?? To jest ohydne i nie ma to nic wspólnego ani z religia ani z czynieniem dobra. Św Tomasz mawiał ze nie można usprawiedliwiać używania złych środków do czynienia dobra. Nie tedy droga do zaprzestania aborcji. Nie poprzez zohydzanie pieknych Tatrzańskich widoków - to będzie skutkowało większa przemocą i zobojętnieniem. Do tego dążycie.. 2017-12-15 22:57 2. @czopek...pewnie ze ma udzial...skosil ja pare dni temu. 2017-12-15 22:34 3. Piórko na jakie straty? Spółka SEWIK działa bardzo dobrze, co Ty bredzisz. Nic nie wiesz, a tylko klepiesz. 2017-12-15 21:56 4. @6ag7 może coś powie o karakalach , ia tak przypadkowo pytam prawie każdego , a odpowiedzi miód na serce , gorsze czasy nastają dla postkomuny , my mamy 500 +to dla nas lepsze czasy 2017-12-15 21:45 5. Po 10 tys. zł otrzymają emerytowani górnicy w zamian za utracone prawo do bezpłatnego węgla. Górnicze spółki dostały już pieniądze z budżetu na wypłatę rekompensat. W niektórych spółkach pierwsze pieniądze już wysłano, w innych przelewy ruszą w poniedziałek, 18 grudnia. 2017-12-15 21:22 6. Taki skok nie jest wskazany dla dziewicy. 2017-12-15 21:21 7. Normalna robota po decyzji Rady Miasta w sprawie finansowania zakupu. 2017-12-15 21:07 8. Bedzie nom brakować tobie boś był zawse pomocny . Nich Ci ziemia leko Bedzie. 2017-12-15 20:56 9. Juz nie jest tak źle bo sprawę przegrali wiec teraz już muszą drogę zrobić 2017-12-15 20:39 10. Za niegospodarność środkami i majątkiem publicznym to się już nie odpowiada ? Za wykorzystywanie ( za jakieś marne grosze ) pracowników spółki do celu prywatnego to się już nie odpowiada ? Rado bierzcie dalej kredyty i pozwólcie nimi dysponować pracownikom z poza Zakopanego bo oni ich spłacać nie będą ! Czy ktoś sprawdził czyje tak naprawdę są te domki i inne budowane lub remontowane nieruchomości ? Paranoja.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Album TP

Bojcorka

Pożegnania