Reklama

2017-11-24 19:34:40

Nowy Targ

Demonstracje KOD w obronie sądów w Nowym Targu i Zakopanem (wideo)

Reklama
Reklama

Około 30 osób zgromadziło się po godz. 19 przed sądem w Nowym Targu. W Zakopanem protestowało 50 demonstrantów.

Reklama

W zorganizowanej przez KOD Podhale demonstracji wzięli udział przeciwnicy zmian w sądownictwie proponowanchm przez PiS i prezydenta Andrzeja Dudę. Zgromadzeniu odśpiewali polski hymn, uczcili też minutą ciszy pamięć Piotra S., który dokonał samospalenia przed Pałacem Kultury.


Większa frekwencja była w Zakopanem, gdzie pojawiło się ok. 50 osób, w tym była sędzia z Sopotu.

Dodajmy, że pogoda nie zachęca do demonstrowania. Jest zimno, nad Nowym Targiem zalega mgła.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
60 000 nazistów 2017-11-27 14:43:45
Ej BB gadasz tak, jakbyś odkryła Amerykę. Przecież to każdy wie, że się się jeszcze taki nie narodził, co dogodzi wszystkim, ani takiego na świecie jeszcze nie było, nie ma i nie bedzie, dla którego wszystko bedzie cacy. Osobiście jesteś z nimi, ale jednak jest ich, czyli was coraz mniej. I to się liczy, że bolszewickiego pokłosia w Polsce coraz mniej. Widać to na tych waszych spędach.
B.B. 2017-11-27 08:10:20
KOD bardzo dobrze, że jesteście i pokazujecie, że nie każdemu się podobają się "dobre zmiany". Osobiście jestem z wami i popieram. Widzimy się następnym razem....
biały parasol czarna róża 2017-11-26 17:24:10
Nic tylko czekać teraz na następców Piotra S. po przeczytaniu komentarza majachogori
bijący w rury 2017-11-26 17:12:12
Do@Emeryt 3 RP. Na Mikołaja będziecie mieli orędzie Prezydenta Pana. A potem, to chlebuś ze łzami. Nie liczcie na Dziadka Mroza, one w niego nie wierzą, bo przyszedł od Rosjan. POprzednicy PO 89, też o Was zapomnieli na święta. Jeszcze jakoś było za ministra Kuronia. Pozostaje Wam jedyna pamiątka PO Świętym Janie Pawle 2, czyli wieczerza dla biednych.
do Pislamistow 2017-11-26 16:37:16
Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.
A Wy sie jeszcze bedziecie smalić ze wstydu ...
Emeryt 3 RP 2017-11-26 16:28:24
Do Pani wiktoria. To emeryci będą coś mieli na Mikołaja?, bo górnicy dostaną czternastkę.
kapitan morgan 2017-11-26 16:04:04
@młody. Nie rób sobie żartów, bo znajdzie się kilku "wiernych" i będą nękać dziadków. Chyba urwałeś się z rady parafialnej. Tam klecha zażartuje, a temat odrazy podchwycą baby i przemielą aż do bólu.
jarząbek 2017-11-26 15:28:07
Sztandar wyprowadzić! A raczej wynieść...
koniczyna 2017-11-26 13:48:18
ostatnie zdanie powinno brzmieć:
"frekwencja na demonstracji była nie tyle kompromitująca co wręcz ośmieszająca, mimo iż nie było zbyt upalnie a zalegająca nad Nowym Targiem mgła pozwalała na pozostanie w grupie incognito, co dawało szanse na późniejsze uchronienie się przed pełnymi politowania spojrzeniami rodziny, sąsiadów i znajomych"
wiktoria 2017-11-26 13:21:03
13 grudnia też spałam do południa i się tego nie wstydzę wręcz jestem dumna ale jak widać większość obalała komunę , tylko po co skoro mamy chory kraj , i chore państwo gdzie się hoduje stare koty, żal się patrzy na naszych zachodnich sąsiadów se świetlaną przyszłoscią dzięki uchodżcom , ale nie dziwmy się drodzy rodacy że tak zle w naszym kraju toż my sami winni zniewoleni potomkowie chłopow pańszczyżnianych , przepraszam mamy przecież blękitną krew wsród obywateli , nie muszę wymieniać
wiktoria 2017-11-26 12:57:34
nie widać komentarza mędrca sekciarza smoleńskiego @zboku , a jest dobry w tym temacie , ale co poniektórzy, czytając poprzednie komentarze rownież błyszczą mądrością wyjątkową i takowych nam potrzeba żeby zachować równowagę biologiczną , a emerytów powinno się wyrzucać z mieszkań bo nic nie wnoszą do gospodarki kraju , a na ich miejsce przyjmować uchodzców , wniosą ubogacenie , wtedy nie nazywali by nas faszystami ,ksenofobami , rasistami , dewiantami ,fanatykami no i jeszcze z tymi orłami uczciwymi, odpowiedzialnymi za wlasne koryta ;; niejaki Kijowski, i też były przes krakowskiego sądu . Miło czyta się komentarze wysokich osobników z dużym przyrodzeniem .
majachogori 2017-11-26 11:26:14
Szacun dla bohaterskich orłów, odważnych, dzielnych, uczciwych, odpowiedzialnych za losy państwa, w morzu fanatyków religijnych, dewocji kościelnej, faszystów, rasistów, ksenofobów. Teraz w Polsce rządzi wódz, ojciec narodu, wysoki na 150 centymetrów, z kompleksem małego siusiaka, który "13 grudnia spał do południa", a w swojej teczce agenta w IPN ma wykradzione strony, wyczyścił je z pomocą brata. Wódz to stary hodowca starych, głodnych kotów z Żoliborza. Sejm polski to żaden parlament, tylko maszynka legislacyjna do zatwierdzania nocną porą sfałszowanych ustaw, bez konsultacji ze społeczeństwem, narodem, suwerenem, czyli zniewolonymi potomkami chłopów pańszczyźnianych, aby wódz dzierżył absolutną władzę. Sejm fałszuje; rządowe projekty ustaw - przedstawia jako poselskie i w ten sposób oszukuje, dlatego sejm jest najbardziej skorumpowaną instytucją w Polsce, ba w Europie. Premier rządu, malowana wydmuszka nie rządzi, tylko ślepo wykonuje rozkazy wodza, siedzącego w kazamatach przy ulicy Nowogrodzkiej, za bardzo wysoką bramą. Chory kraj, chore państwo, dalej okradane z pieniędzy podatników, praworządności, niezawisłych sądów, ordynacji wyborczej, demokracji, wolności i nadziei na lepszą przyszłość.
młody 2017-11-26 09:46:48
@robi. Masz świętą rację. W każdym składzie sędziowskim powinien być kapłan, bo to uczciwy człowiek. Natomiast emerytom powinni jeszcze bardziej obniżyć racje.
Do emeryta RP 2017-11-26 09:18:51
Tusk przyznał Henryce z krzywym nosem piękną emeryturkę, więc o co skamlesz? Tobie nie dał? ZaPOmniał?
robi 2017-11-26 08:43:15
Wszystkich UBeków i czerwonych pająków wyżucić na zbity ryj z sądów.Chcemy normalnego państwa rządzonego przez uczciwego prof Kaczyńskiego,a wywrotowców typu Beata Czerska wysłać do moskwy,tam gdzie jej miejsce
Emeryt RP 2017-11-25 22:13:12
PiS emerytami zwyciężył, a raz na rok nie ma tych paru groszy na święta w formie dodatku. Obietnicami żyć się nie da. Zobaczycie w najbliższych wyborach.
dziadek 2017-11-25 21:49:32
Miało być:
Ale ze przecie ze to przed 1990 rokiem mniejszość przy pomocy "bratnich przyjaciół" rządziła i narzucała swoją wolę i prawa większości!!!!!!!
Fibi 2017-11-25 21:47:37
Robicie spine o tą Geriatryczną młodzież, z kogo bedziemy robić beke jak zaprzestaną KODować . Jak dzis baby Ryśka wydymały to już po Nowośmiesznej :)
Nie nadarmo Prezes wczoraj Atlas kotow przyglądał i doszedł do wniosku, że jednak kot mądrzejsze niz Rysie :)
dziadek 2017-11-25 21:16:10
28 organizacji pozarządowych przygotowała w piątek akcję "Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska!", która ma być protestem przeciwko przygotowywanym zmianom w ustawach o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym. Duża część członków tej swoistej koalicji finansowana jest bezpośrednio lub pośrednio z zagranicznych pieniędzy.
Organizacje organizujące w piątek wieczorem wielką manifestację w tej sprawie. Kto podpisał się pod tym oświadczeniem?

M.in. Akcja Demokracja, która tylko w pierwszej połowie 2017 r. otrzymała z podmiotów powiązanych z Niemcami niemal 100 tys. euro.
Jest też Amnesty International, która dostaje bardzo duże kwoty od Open Society Foundation znanego międzynarodowego spekulanta finansowego George'a Sorosa, jak również założona i finansowana przez tego miliardera Fundacja im. Batorego oraz znana z dziwnych wschodnich powiązań, nawołująca do "majdanu" w Warszawie fundacja Otwarty Dialog.
Reformą sądownictwa zaniepokojona jest też fundacja Panoptykon, której największym grantodawcą w 2015 r. była Open Society Institute Budapest Foundation, węgierska filia OSF Sorosa.
Protestować przeciwko rządowi PiS chce też Helsińska Fundacja Praw Człowieka, którą tylko w 2015 r. OSF wsparł kwotą niemal miliona dolarów, z czego pół miliona to dotacja instytucjonalna.
Apel sygnuje również Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, które w gronie swoich "sponsorów i partnerów" wymienia Open Society Foundations Sorosa, Królestwo Holandii i niemiecką Fundację im. Róży Luksemburg.
Do tego trzeba dołożyć stadko naszych krajowych "autorytetów" z dziedziny polityki, publicystyki, kultury i sądownictwa. (n.p. rzecznik KRS Waldemar Żurek.)
Na liście organizacji, zamierzających w piątek bronić sędziowskiej skamieliny, są też m.in. Komitet Obrony Demokracji, Obywatele RP i Iustitia Polska.
I CO?
Polska Policja podała komunikat.
"Dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników zgromadzeń. Na terenie kraju odbyły się 83 zgromadzenia. Łącznie brało w nich udział ok. 11 tys. osób. Największe zgromadzenia odbyły się w Warszawie i we Wrocławiu. Nie odnotowano żadnych incydentów, policjanci dbali o porządek i płynny ruch.

POniektórzy zarzucają zwolennikom obecnej władzy totalitaryzm, putinizm, PRLyzm i dławienie demokracji, praworządności.
Ale ze przecie ze to przed 1990 rokiem mniejszość rządziła i narzucała swoją wolę i prawa większości!!!!!!!
Małe pytanko - KTO JEST KTO?
mały fiat 2017-11-25 20:05:05
@Kasandra. Idze się wyśpij, a nie sukoj kto, co, bo i tak nie dojdzieś do ładu.
Cham prostak ciemnogród 2017-11-25 19:19:17
@Kasandra, osoba o której i do której piszesz, to uorcyk, uorcykzz. W całej swojej okazałości Beata Cz.
Kasandra 2017-11-25 18:33:01
Nie wiem czy wpisy od @do kassandra i @do kasandra oraz @inteligent do proletariusza pochodzą od tej samej osoby ale jeśli tak to widzę u Ciebie niezwykłe umiejętności prorokowania wstecz, pisania alternatywnych historii a i w biografiach też ponadprzeciętne retro-wizjonerstwo:) Nie wnikając w szczegóły z rodzinnych kronik pragnę sprostować, że ani mój dziadek ani tata nie pałowali zrywów wolnościowych ani też nigdy nie zrobili najmnieszej krzywdy żadnemu potomkowi Abrahama a tym bardziej nie brali udziału w wyrzucaniu Żydów z Polski za Gomułki. No ale jak się ma tak bujną wyobraźnię to i z kota Kaczyńskiego można zrobić krwawego bolszewickiego kata a z Rzeplińskiego zbawcę narodu. Dlaczego piszesz, że ja hejtuję a za chwilę bezpodstawnie zarzucasz mi antysemityzm, chamstwo i prostactwo oraz proletariackie pochodzenie? To jest język tolerancji i miłości? Ja tylko grzecznie proszę aby tzw. KOD nie wypowiadał się w imieniu wszystkich, którym wasze akcje nie odpowiadają. Piszesz jeszcze, że Targowica to Wojtyła i polski kler. Czy możesz rozwinąć tę wiekopomną myśl i napisać obszerniejszą rozprawkę na temat doprowadzenia do kolejnego rozbioru Polski przez polskiego papieża? No chyba, że rozpoznajesz Watykan jako apokaliptyczną Wielką Nierządnicę ubraną w szkarłat i purpurę a Unię Europejską jako Bestię, którą ta nierządnica dosiada. Ale jeśli tak to nie wiem dlaczego broniąc demokracji w Polsce powiewasz namiętnie flagą UE? Pomieszanie z poplątaniem.....sami nie wiecie czego bronicie " kochani Kod-ziarze". Wy jesteście tacy brzydcy a my was tak kochamy i wszystko wam wybaczamy oraz tak bardzo wam współczujemy z tej wielkiej czułości którą was obdarzamy. Z gorącym pozdrowieniem od tej co mało wie o życiu:)
cyklista 2017-11-25 15:47:46
Beaciu, co należy uczynić, jakie zwierzę adoptować, aby uzyskać w życiu zawodowym pozycję UZNANEGO EKSPERTA MIĘDZYNARODOWEGO ?
Do kasandra 2017-11-25 15:33:19
Do kasandra. Targowicę to nam zafundował Wojtyła i kler. Historia s?ę powrórzyła jak przed I rozbiorem Polski.
Do ag 2017-11-25 14:19:26
Co ciekawe - w hiszpańskim referendum maczały paluchy rosyjskie trole z grupy petersburskiej. W Polsce neobolszewicy spod znaku ?patriotów? Ślebo działają w ich interesie. Edukacja, głupcze chciałoby się zakrzyknąć!
inteligent do proletariusza 2017-11-25 14:14:06
Owszem, wymienieni przez Ciebie dali nam wolność w której sobie nie umiesz znaleźć miejsca do życia. Jedyna twoja wolność to ta od rozsądku. Wolisz żeby prezes urządzał Ci życie- twoja sprawa. Już teraz adoptuj kota i nazwij Alik a będziesz mieć zasługi :)
Abdul Ab Ali 2017-11-25 13:58:17
Nic sie nie zmienia na Podhalu. Ta sama geratria co na procesjach i pielgrzymkach. Czas na młodych i kolorowych.
Do inteligenta co zna życie 2017-11-25 13:12:38
,,Jesteście dziećmi pokolenia które trwało przy władzy komunistycznej i popierało Gomułke"Za kogo się uważasz?Jesteś z pokolenia które ,,uwłaszczyło"się POkomunie?Jesteś inteligentem i brzydzisz się chamstwem i prostactwem,bronisz tej ,,sitwy",i ,,inteligencji zasłużonej",typu:Rzepliński,Wałęsa,Michnik,Niesiołowski,Balcerowicz,Donek,Bronek,itp.Zmiany muszą być,a konstytucja jest dla ludzi,a nie na odwrót.
ag 2017-11-25 12:51:12
Sami geriatrzy. Unia Europejska się rozpada, zobaczcie co się dzieje w Hiszpanii. Lepiej pochowajcie te flagi i wyrzućcie dowody przy następnych wyborach bo blokujecie młodym ludziom szansę zmiany tego kraju.
cyklista 2017-11-25 10:58:41
@Do kassandra, Pani, jako resortowe dziecko, powinna być ostatnią osobą upoważnioną do wygłaszania takich opinii.
"Ciemnogród i brak kultury", tylko jak to się ma do określania przez Szanowną Panią, innych Czytelników, mianem "ŚMIECI" ?
Do kassandra 2017-11-25 10:33:36
Mało wiesz o życiu. Pisowscy nominaci typu Misiewicze będą sprawiedliwości albo uczciwsi? A może prokurator Piotrowicz - z PZPR - zreformuje sądy? Jesteście dziećmi pokolenia które trwało przy władzy komunistycznej i popierało Gomulke, skandując Syjonisci do Synaju ( albo Syjamu;)) a studenci do szkoły, pałując zrywy wolnościowe. DZisiaj zamiast milicyjnych pał- na oślep i głupio hejtujecie. Skąd wiadomo? Bo tamci ludzie i tamte pokolenia walczące o Polskę to była inteligencja a jej nie przydarzyło się bycie chamem i prostackie zachowanie, jak w tych komentarzach. Ciemnogród i brak kultury - to Wasz znak rozpoznawczy, nic poza tym. A już skandalem jest komentarz fb jakiegoś chloptasia z grupy rekonstrukcyjnej AK. Tyle ma wspólnego ze AK co nic. Zwykły uzurpator. Żenada...
cyklista 2017-11-25 10:28:08
*z czarną parasolką ?
cyklista 2017-11-25 10:25:38
@Uorcykzz, Szanowna Pani Beato, a co się dzieje czarną parasolką ? Już Pani ją złożyła i schowała do szafy ?
jarzabek 2017-11-25 10:20:58
Wyklęty powstań ludu ziemii... Bój to jest wasz ostatni.
Kasandra 2017-11-25 09:50:53
Do uorcykzz@:
Wolne sądy-od sprawiedliwych wyroków.
Wolne wybory-od uczciwego i transparentnego liczenia głosów.
Wolna Polska-od tych co się nie zgadzają na totalną Targowicę.
Oto wykładnia wielkiej niereformowalnej betonowej głowy beaty vel uorcyk vel beton i śmiesznej garstki jej podobnych.
esek 2017-11-25 08:59:02
Ciekawe są pretensje do obrońców niezawisłości sądów. Krytyka, pretensje do wyroków itp, w zamian "sprawiedliwośc" wymierzana przez nominantów Piotrowicza ? Bo rozumiem że w jakimś celu partia przejmuje sądy
xxyzz 2017-11-25 08:10:38
Jak widzę starsze osoby na zdjęciach, które pamiętają PRL to się im nie dziwię. Po prostu bronia starego układu. Natomiast jak widzę młode osoby to się martwię, bo nie wiem czego bronią. Nie chcą zmian na lepsze? Kto jest ich autorytetem? Kto im umysły lasuje? Pewnie wirtualny świat.
Uorcykzz 2017-11-25 06:12:28
Wolne sądy
Wolne wybory
Wolna Polska.
Kasandra 2017-11-24 23:41:38
Mam uprzejmą prośbę do tzw. niezomnych Pań z zakopiańskiego K-omitetu O-brony D-otacji aby zaniechały walki o prawa i wolności ogółu mieszkańców naszego miasta. Odbieranie mi prawa do poglądu, iż nikt nie narusza moich praw i wolności pod rządami PIS-u jest przejawem skrajnego szowinizmu oraz nietolerancji. Twierdzenie, że bronicie demokracji oraz konstytucji brzmi jak kpina w waszym wykonaniu. Po pierwsze nie znacie artykułów konstytucji albo naginacie je do swoich potrzeb a po drugie łamiecie zasady funkcjonowania demokratycznego państwa, chcąc blokować wszelkie reformy przeprowadzane przez demokratycznie wybraną większość parlamentarną. Po trzecie to konstytucja nie jest niezmiennym prawem Bożym tylko ludzkim, a to może być poprawiane i zmieniane. Zwłaszcza, że ta obecna była zatwierdzana przez post-PRL-owskie władze. No i wszystko jasne! Wiadomo czego tak naprawdę bronicie. Robicie to wszystko dla zwykłej hucpy a nie z miłości do naszej ojczyzny. Niedobry to ptak co kala swoje własne gniazdo. Na dobrą sprawę możecie wylewać swoje obrzydliwe fekalia do wszystkich tatrzańskich potoków, w ramach szeroko pojętej wolności i demokracji, której wam nikt nie odbiera ale jeszcze raz proszę abyście nie mówili, że robicie to w imieniu tych którzy mają święte, demokratyczne i konstytucyjne prawo z wami się nie zgadzać. Już wam się nie podoba, że sędziów ma wybierać suweren o którego prawa tak zaciekle walczycie? Jeśli uważacie, że nadzwyczajna, nieśmiertelna i nieomylna kasta sądownicza ma nadal sama się mianować i wybierać to nie jesteście żadnymi obrońcami konstytucji ani demokracji lecz zwykłymi załganymi hipokrytami i błaznami. Z góry dziękuję za uwagę szanownych Pań i Panów z TT (Totalna Targowica).
patrycjjjjjja 2017-11-24 23:01:29
nie no smiechu warte, te pochody w obronie zagrozonej demokracji itp. ludzie! dzieje sie wam cos???? zamykaja kogos??? paluja?? bija???? sady???? a ogladacie czasami "panstwo w panstwie"???? nie no tam bajki same daja tak???? do normalnosci w koncu po tylu latach wracamy a ci dalej swoje i dalej chca starego.... żenua
dziadek 2017-11-24 22:29:53
Chociaż by jak liczyć i na jakim liczydle, to czym więcej takich demonstracji i czym więcej uczestniczących w nich obywateli świadczy o tym, że demokracja w naszym szczęśliwym kraju rośnie w siłę. A że zasady gry są jakie są, czyli mniejszość musi się podporządkować większości no to --- no to kto tego nie rozumie i to neguje, to znaczy się że ma w dziurce niżej pleców tą całą demokracje.
Przy okazji jeszcze jedno. Ci sami "obywatele" walczący o wolność, równość i coś tam jeszcze byli baaardzo zgorszeni 500+. Nawet różne autorytety, profesory, pani inż. z Nowotarskiej były tum 500+ zgorszone, baaa - przerażone.
Coś takiego znalazłem dzisiaj w sieci.
" Najbiedniejsze włoskie rodziny dostaną w przyszłym roku wyższy zasiłek o średnio 500 euro. Rząd uruchomił fundusz wyrównania społecznego. Szacuje się, że we Włoszech jest blisko 2,5 miliona ubogich."
Pozdrawiam uczestników protestów, robicie "dobrą" robotę!
yano 2017-11-24 22:25:42
Uniwersytet III wieku.
Anetkod 2017-11-24 21:34:26
Na niespełna 40 tysieczne miasto niespełna 40 osób . Idźcie lepiej się pomodlić z tymi zniczami na cmentarz a nie pajacujcie pod tym sądem
PO myje 2017-11-24 21:05:06
Dawno temu @ uorcyk pisała tu na forum , że wyziewy palonych zniczy są szKODliwe a tu co widzimy oni się zaczadzili tymi zniczami.
dziadek 2017-11-24 20:48:46
PO pieram !!! To jest + dla zdrowia!!!
Bo co może być lepszego dla zdrowia od spaceru na świeżym powietrzu i przewietrzeniu sobie płuc głośnymi okrzykami? Dodatkowo, pan prezydent Duda wetując poprzednie ustawy uchwalone w lipcu, umożliwił tym ludziom powtórzenie kuracji po raz drugi. Czy to nie jest dobry pomysł?
proJóźkiewicz 2017-11-24 20:44:27
Dorula powinien wziąć udział w tej demonstracji KODu ponieważ ma on zbieżne z nimi poglądy i oczekiwania. Należy do tej starej gwardii tych co korzystali i aktualnie korzystają z dobrodziejstw władzy. Dobrą zmianą jest zaś Jóźkiewicz nie uwikłany w układy i uczciwy. Czas na dobrą zmianę- Dorula musi odejść.
KOD 2017-11-24 19:53:51
Co to sa za falszywe media??? Przeciez nas tam bylo 30000!!!
 • PRACA | dam
  Praca w Austrii dla Operatorow zurawia, ciesli szalunkowych, murarzy, stolarzy, elektrykow, hydraulikow, slusarzy, monterow wentylacji, spawaczy, pracownikow robot drogowych Wymagany j.niemiecki.+ doswiadczenie CV na email: carpediem.praca@wp.pl Tel +48 600 157 147 Nr.Cert.9592
  Tel.: +48 600157147
  E-mail: carpediem.praca@wp.pl
 • PRACA | dam
  Karczma w Czorsztynie poszukuje kucharza/kę, pomoc kuchenną i do pensjonatu, kelnera/kę. Zgłoszenia tel. 509920018
  Tel.: 509920018
  E-mail: nadzamcze@interia.pl
 • PRACA | dam
  ELDOM SERWIS ogłasza nabór uczniów, w zawodzie elektromechanik sprzętu AGD
  Tel.: tel.692434275
 • PRACA | dam
  Hotel Kinga w Czorsztynie przyjmie KUCHARZY, POMOCE KUCHENNE, KELNERÓW, FIZJOTERAPEUTÓW, KOSMETOLOGÓW. CV na maila: marketing@kingahotel.com 518 303 666.
 • PRACA | dam
  Firma Transportowa zatrudni kierowcę kat. C + E. Stawka 250zł / dzień . Trasy międzynarodowe. Praca stała. Możliwość przyuczenia.
  Tel.: 730 811 002
  E-mail: jasiontransport@interia.eu
 • PRACA | szukam
  KUCHARKA, POMOC KUCHENNA. 500 108 532
 • PRACA | dam
  Zatrudnię spawacza, ślusarza do konstrukcji reklam. Nowy Targ. Tel. 606 123 437.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  MĘŻCZYZNA O DOBRYM SERCU, niskiego wzrostu lat 46, zamieszkały od 28 lat w Niemczech, sympatyczny, spokojny, bez nałogów pozna szczupłą PANIĄ do stałego związku dla której słowo szczerość, szacunek mają jeszcze jakieś znaczenie. 0049(0) 1631904877, e-mail: felger-christian@t-online.de
 • PRACA | dam
  TSO TRUCK SERVICE OLSZTYN Sp. z o.o. zatrudni Mechanika Samochodów Ciężarowych. Wymagania: - Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki pojazdów Ciężarowych, naczep i przyczep, - Umiejętność obsługi urządzeń diagnostycznych, - Umiejętność pracy w zespole, Oferujemy: - Zatrudnienie na Umowę o pracę na pełny etat. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Praca od Poniedziałku do Piątku.
  Tel.: 602 601 882
  E-mail: abylinski@enet.pl
  WWW: http://truckolsztyn.pl
 • PRACA | dam
  Firma "REDOX" zatrudni kierowców kat C oraz C+E. Wszelkie informacje pod numerem tel.
  Tel.: 502217387
  E-mail: redox.ryszard@gmail.com
 • PRACA | dam
  SZUKAM BRYGADY DO PRAC BUDOWLANYCH w prywatnym domu. 695 588 054.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: POMOC KUCHENNĄ, KUCHARZA/-KĘ, POKOJOWĄ, RECEPCJONISTKĘ/-TE. Praca stała, co drugi dzień, możliwość zakwaterowania. 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ KIEROWCĘ DO RADIO TAXI W ZAKOPANEM. Auto do wyłącznej dyspozycji.
  Tel.: 604 504 738.
 • PRACA | dam
  Aqua Park Zakopane zatrudni PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ. Tel. 602 263 516 www.praca.polskietatry.pl
 • USŁUGI | budowlane
  SOLIDNA FIRMA OFERUJE USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE. Działamy w systemie austriackim: szpachlowanie, malowanie i wszystkie czynności związane z wykończeniem wnętrz. Wykonujemy również: fasady, murowanie, obróbki blacharskie i prace z drewnem.
  Tel.: 780 048 093.
 • PRACA | dam
  Firma Hotelarska w Zakopanem zatrudni RECEPCJONISTÓW. Praca stała, wymagania: doświadczenie i znajomość języków obcych. Kontakt 601 310 387
 • USŁUGI | budowlane
  Kompleksowe roboty ziemne, usługi koparką oraz wywrotką.
  Tel.: 604 163 085
 • PRACA | dam
  Poszukuję kreatywną osobę do robienia zdjęć oraz pisania artykułów i informacji o Zakopanem dla strony internetowej.
  Tel.: 666 250 571
  E-mail: jackzielinski44@gmail.com
 • PRACA | dam
  Zatrudnię od zaraz pana do pracy w pralni wodnej - Szaflary
  Tel.: 182754805
 • SPRZEDAŻ | różne
  TANIO SPRZEDAM MAŁO UŻYWANE MEBLE POKOJOWE -
  Tel.: 605 826 842, 18 20 128 16.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  BEZPOŚREDNIO SPRZEDAM: ZAKOPANE - KOŚCIELISKO APARTAMENT 50m2 z GARAŻEM. DWUPOZIOMOWY, BALKONY, KOMINEK. 510 090 023
 • PRACA | dam
  Ośrodek Wczasowy w Zakopanem zatrudni kelnerkę/kelnera, umowa o pracę. tel. kontaktowy
  Tel.: 18 20 135 11
 • PRACA | dam
  Przyjmę do szycia kurtek skórzanych.Nowy Targ
  Tel.: 601508717
  E-mail: Waciop@interia.pl
 • PRACA | dam
  SALONIK PRASOWY POSZUKUJE PRACOWNIKA - 501 574 993
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  POKOJE DO WYNAJĘCIA - 1,2,3 osobowe, w pełni umeblowane + łazienka i kuchnia, internet i parking. Tanio! Nowy Targ Kokoszków. 880 133 933.
 • PRACA | dam
  Kawiarnia w Bukowinie szuka kelnerki, kucharza oraz osoby do sprzedaży lodów. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na numer tel. :
  Tel.: 784569292, 783997156
  E-mail: willa@podmiedza.pl
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy Panią na pełen etat na Stoisko pod Gubałówkę z galanterią skórzaną dyspozycyjną ,mile widziane doświadczenie w handlu. Stoisko w okresie zimowym ogrzewane.Dobre wynagrodzenie.Telefon,
  Tel.: 660719519
  E-mail: e-mail;budzuu@wp.pl
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ i KELNERKĘ. Praca w weekendy, święta, wakacje, możliwość noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  NOWA RESTAURACJA w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni: kucharzy, kelnerów, pomoce kuchenne, UMOWA O PRACĘ, pełny etat!
  Tel.: 509919616
 • SPRZEDAŻ | różne
  Napoje (w tym alkoholowe) na różnego rodzaju imprezy, z możliwością dowozu.
  E-mail: praca-nt@wp.pl
 • PRACA | dam
  Nowy Targ zatrudnię KUCHARZA-POMOC KUCHENNĄ. 794 380 578.
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  Noclegi w Zakopanem
  WWW: www.eNOCLEGI.biz
2018-05-24 22:44 Astoria i poezja gwarowa 2018-05-24 21:07 Woda w Białym Dunajcu nie nadaje się do spożycia 2018-05-24 20:48 Eko-busy 1 2018-05-24 18:40 Kontrowersyjna plaża w Kluszkowcach 5 2018-05-24 17:54 Drogowcy zostawili słupek i poszli 2018-05-24 17:43 Wycinkowe utrudnienia na ulicach 2018-05-24 17:00 Zapachem można uwieść każdego 2018-05-24 15:58 Mieszkańcy Zakopanego protestują przeciwko deweloperom 14 2018-05-24 15:22 Zabłąkany piesek na Krupówkach 1 2018-05-24 15:04 Ostatnie 300 metrów - recenzja spektaklu 2018-05-24 14:47 Kto zgubił - kto przygarnie 2 2018-05-24 14:40 Gubałówka w nowej odsłonie 4 2018-05-24 14:19 Krakowskie peregrynacje nowotarskiego historyka 2018-05-24 14:09 Leży w śpiączce, czeka na pomoc 6 2018-05-24 12:51 Nożownik za kratami 1 2018-05-24 12:16 Kto ma usiąść na tronie, a kto nie podpisze się pod bzdurą 10 2018-05-24 12:15 Wymieniamy kocioł czyli ekologia z pomocnym doradcą 1 2018-05-24 11:23 Dziś z „Tygodnikiem Podhalańskim” - kolejny numer „Gazety Targowej” 2018-05-24 10:41 Poszukiwania 15-latki z tragicznym finałem 1 2018-05-24 10:27 Ledwo zaczęli już przerwali 2 2018-05-24 09:19 Rabka w Ruinie 1 2018-05-24 07:00 W Zakopanem nie liczcie na karetkę 4 2018-05-24 00:18 Trzeci pożar budynku na Grunwaldzkiej. Dom niedawno sprzedano na aukcji (WIDEO, ZDJĘCIA) 7 2018-05-23 22:27 Gotowy jak nigdy. Wywiad z Łukaszem Jaroszem 2018-05-23 21:09 Przyjechali strażacy. Miał ulatniać się gaz 2018-05-23 20:29 Zaspał na śmierć 9 2018-05-23 20:00 Farby Dulux Nobiles w sklepie Młotek 2 2018-05-23 19:00 Łanie nie boją się ludzi 2018-05-23 17:42 Asfaltowe utrudnienia 2018-05-23 17:01 Ferment i TP. Wspólnie zamalujmy nienawiść 11 2018-05-23 16:55 Nakręcili film drogi 2018-05-23 15:22 Udało się! 2018-05-23 15:00 Nie ma kandydata do rady 1 2018-05-23 14:06 Niedźwiedzie niszczą nagrobki, wyjadają znicze 3 2018-05-23 13:51 VI Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych 1 2018-05-23 13:39 Pracuje dla armii, ratuje ludzi w Tatrach 1 2018-05-23 13:04 Zakopiański Test Coopera 2018-05-23 12:46 Burze przechodzą nad Podhalem 2 2018-05-23 11:32 Hyr na pierwszym miejscu 2018-05-23 11:24 Góralka w światowej czołówce 2018-05-23 11:15 Czołówka w Piekielniku 1 2018-05-23 11:13 Rusza 42. edycja Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej 2018-05-23 11:04 Kradł kosmetyki. Był już karany za kradzieże 2018-05-23 10:58 Zdenerwował się na automat, zatrzymali go policjanci 2018-05-23 10:48 Notariusze w krótkich spodenkach 2018-05-23 09:56 Solidarni z niepełnosprawnymi 7 2018-05-23 08:01 Gabriela Król z tytułem Talent Małopolski 2018-05-22 21:37 „Septyma” znowu górą! 2018-05-22 20:27 W Kmicicu Straszni Panowie Trzej 2018-05-22 20:10 Plac budowy zamiast boiska
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2018-05-24 21:54 1. Nie lękajcie się, ale Zakopane miało swój klimat w czasach PRL. Najważniejsze, że na Giewoncie stoi krzyż podświetlany w rocznicę śmierci JP2. 2018-05-24 21:51 2. Pani która sprowokowala cała sprawę nie jest kluszkowianka, mało tego skutecznie odstraszala młodzież która przesiadywala wieczorami nad jeziorem, myślę że traktowała teren zalewu jak swoją własność, nie chodzi jej o mieszkańców lecz własny interes, brawo inwestor, widać że fajny gościu, niech działa, skorzystam chetnie 2018-05-24 21:50 3. Proszę mieszkańców o sprawdzenie jaka minimalna szerokość drogi jest potrzebna na dojazd do hoteli, pensjonatów. Pan Galica z PSP wam powie. Kiedyś była 5 m. To jest argument dla Was. Czy jest na planie opinia rzeczoznawcy ppoż. Proszę sprawdzić. Sama pieczęć z nazwiskiem nie wystarcza. MUSI być klauzula " wyrażam zgodę " lub " nie wyrażam zgody" W przeciwnym przypadku to jest kolejny argument. Właścicielami drogi napewno już nie jesteście, bo władającym ( nie własnością ) jest miasto Zakopane. Strony postępowania jeżeli są mogą wystąpić o zbadanie tzw "linijki słońca " oraz NATURA 2000 Teraz jest b ciężko walczyć, ponieważ "uciekły " Wam wszystkie terminy administracyjne. Zostaje tylko PINB (???!!!) 2018-05-24 21:46 4. @B. Czerstwa chodziło mi o to, że UM nie wydaje pozwoleń na budowę od ładnych paru lat w związku z czym nie jest obowiązkiem Pana Burmistrza (nie wnikam kto nim jest) posiadanie wiedzy na temat każdej prywatnej budowy w mieście. Przykro mi , ale jeżeli coś można było zrobić w UM to wnosić uwagi do MPZP przed jego uchwaleniem. @mieszkaniec2 rozumiem, że radni powinni wysluchac i jakoś pomoc, ale czy można się zapytać jakich konkretnie działań się od nich wymaga w tej sytuacji? 2018-05-24 21:45 5. Ciekawe kiedy " Władze" wpadną na ten genialny pomysł w Zakopanerm...??? Przecież to co jezdzi po mieścier jako transport nadaje adie w wiekszosci przypadków tylko na złom ! Wprowadzić normy Euro 6 i zacząć przedewszystkim od transprtu ! Busy ! Taxi ! Taxi busiki ...itp Bo jak narazie to jest to pośmiewisko na całą Polskę i resztę świata ! ( bo turyści zagraniczni też odwiedzają Zakopane ) 2018-05-24 21:40 6. Za komuny słuchałem radia z zagranicy, jakoś nie podawali takiej ilości samobójstw wśród dorosłych i młodzieży. Nie wiem, co się teraz dzieje, wyścig szczurów, religia w szkołach i bierzmowanie. Co za czasy. 2018-05-24 21:33 7. A co Wam przeszkadzają apartamenty???? Świat idzie do przodu, dobrze ktoś powiedział że tutejsi ludzie z myśleniem są jeszcze w XIX wieku 2018-05-24 21:29 8. Śliczny. Żeby nie alergia, to bym cię wzięła :( 2018-05-24 21:19 9. po wysłuchaniu wystąpienia mieszkanki na sesji (jak ktoś nie słuchał to polecam na You Tube od 3:50min) nasuwa się jedno...tym powinny zainteresować się odpowiednie służby!!! .....bezpśredni sąsiedzi graniczący z działką inwestora nie maja prawa głosu sprzeciwu bo decyzje o tym czy nowa zabudowa będzie mieć niekorzystne oddziaływanie na pozostałe działki podejmuje jedynie preojektant inwestora a przecież w jego interesie nie należy uwzględniać oporu sąsiadów Przepis stanowi iż zakres oddziaływania inwestycji na sąsiednie działki podany przez projektanta sprawdza urzędnik starostwa ..........a tu ci dopiero niespodzianka................ projektantem inwestora jest gość ,którego żona zajmuje stanowisko jako główny specjalista do spraw architektury w starostwie 2018-05-24 21:09 10. Kiełbasa wyborcza Kacper Byrcyn obieca, że jak zostanie prezesem PKL-u i rodzina przejmie 51% wartości spółki i to raczą otworzyć trasę.
2018-05-15 13:20 1. Gut kantek z Platformy :) teraz w PIS??? chłopie nie sprzedaj się więcej... SKupuj od ludzi dalej darmo działki lepiej i buduj buduj... 2018-05-14 17:19 2. Dyrektor TPN ze świętym obrazem na kolanach na wiecu wyborczym PiS. Rewelacja! To sie nazywa miec elastyczne poglady. 2018-05-13 20:41 3. Jakie to wszystko fałszywe. Jakie to lizusostwo z pisuaru. Przyjechała brocha i co pokazała? Dwie brochy. Żadnej merytorycznej odpowiedzi na pytania, szczególnie spoza kaczolandu. A lokalni oficjele bla, bla, bla ! Jesteście czarnymi owcami w tym kraju! 2018-05-12 03:46 4. Szczera prawda. 2018-05-06 22:52 5. Dzien bialych koszuli Dramat w Andach to pikus przy tym cyrku. 2018-05-06 15:48 6. Tylko z tymi reparacjami to trzeba uważać, żeby Słowacy nie zażądali od nas reparacji za aneksję Jaworzyny Spiskiej 1938 r. Była przy tym strzelanina i nie obeszło się bez ofiar po Polskiej i Słowackiej stronie. 2018-05-05 16:26 7. Karolinko ! Skąd tyle żółci? To było spotkanie przyjaciół! !!!! 2018-05-02 15:27 8. ..i znowu ktoś grzebie w historii aby podzielic ludzi, a gorole ze Zoru to nasi braci z krwi i kości. To ze Bachleda wiódł ich bez Łysom na Polske ? Nedy mu kozali.... Rozkaz był ! A dziś, ze som jesce górole na Słowacji i po goralsku godajom to istny cud, i trza sie ciesyć i wspierać, a nie sukać zwady... 2018-05-02 09:35 9. Żenujący spektakl, podlany katolickim sosem i sentymentalną cepelią ... 2018-04-30 19:39 10. Wow, gratuluję i zazdroszczę! Trochę bym się obawiał takiego wyjazdu organizowanego na własną rękę, ale z jakąś doświadczoną firmą pewnie bym się skusił. Zaciekawiła mnie na przykład oferta ADV Poland (www.advpoland.pl), niewykluczone, że skorzystam.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Pożegnania

Bojcorka

FILMY TP