Reklama

2017-11-24 19:34:40

Nowy Targ

Demonstracje KOD w obronie sądów w Nowym Targu i Zakopanem (wideo)

Reklama
Reklama

Około 30 osób zgromadziło się po godz. 19 przed sądem w Nowym Targu. W Zakopanem protestowało 50 demonstrantów.

Reklama

W zorganizowanej przez KOD Podhale demonstracji wzięli udział przeciwnicy zmian w sądownictwie proponowanchm przez PiS i prezydenta Andrzeja Dudę. Zgromadzeniu odśpiewali polski hymn, uczcili też minutą ciszy pamięć Piotra S., który dokonał samospalenia przed Pałacem Kultury.


Większa frekwencja była w Zakopanem, gdzie pojawiło się ok. 50 osób, w tym była sędzia z Sopotu.

Dodajmy, że pogoda nie zachęca do demonstrowania. Jest zimno, nad Nowym Targiem zalega mgła.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
ludwik 2018-05-30 08:14:14
Goralska gawiedz zawsze bedzie poddana indokrynacji cwaniakow w sukienkach a chamstwo bedzie przypisane do zyciorysow podhalanskich. "Sygnalisci" to idealne zajecie dla spolecznosci prostakow i chamow polskich.
60 000 nazistów 2017-11-27 14:43:45
Ej BB gadasz tak, jakbyś odkryła Amerykę. Przecież to każdy wie, że się się jeszcze taki nie narodził, co dogodzi wszystkim, ani takiego na świecie jeszcze nie było, nie ma i nie bedzie, dla którego wszystko bedzie cacy. Osobiście jesteś z nimi, ale jednak jest ich, czyli was coraz mniej. I to się liczy, że bolszewickiego pokłosia w Polsce coraz mniej. Widać to na tych waszych spędach.
B.B. 2017-11-27 08:10:20
KOD bardzo dobrze, że jesteście i pokazujecie, że nie każdemu się podobają się "dobre zmiany". Osobiście jestem z wami i popieram. Widzimy się następnym razem....
biały parasol czarna róża 2017-11-26 17:24:10
Nic tylko czekać teraz na następców Piotra S. po przeczytaniu komentarza majachogori
bijący w rury 2017-11-26 17:12:12
Do@Emeryt 3 RP. Na Mikołaja będziecie mieli orędzie Prezydenta Pana. A potem, to chlebuś ze łzami. Nie liczcie na Dziadka Mroza, one w niego nie wierzą, bo przyszedł od Rosjan. POprzednicy PO 89, też o Was zapomnieli na święta. Jeszcze jakoś było za ministra Kuronia. Pozostaje Wam jedyna pamiątka PO Świętym Janie Pawle 2, czyli wieczerza dla biednych.
do Pislamistow 2017-11-26 16:37:16
Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.
A Wy sie jeszcze bedziecie smalić ze wstydu ...
Emeryt 3 RP 2017-11-26 16:28:24
Do Pani wiktoria. To emeryci będą coś mieli na Mikołaja?, bo górnicy dostaną czternastkę.
kapitan morgan 2017-11-26 16:04:04
@młody. Nie rób sobie żartów, bo znajdzie się kilku "wiernych" i będą nękać dziadków. Chyba urwałeś się z rady parafialnej. Tam klecha zażartuje, a temat odrazy podchwycą baby i przemielą aż do bólu.
jarząbek 2017-11-26 15:28:07
Sztandar wyprowadzić! A raczej wynieść...
koniczyna 2017-11-26 13:48:18
ostatnie zdanie powinno brzmieć:
"frekwencja na demonstracji była nie tyle kompromitująca co wręcz ośmieszająca, mimo iż nie było zbyt upalnie a zalegająca nad Nowym Targiem mgła pozwalała na pozostanie w grupie incognito, co dawało szanse na późniejsze uchronienie się przed pełnymi politowania spojrzeniami rodziny, sąsiadów i znajomych"
wiktoria 2017-11-26 13:21:03
13 grudnia też spałam do południa i się tego nie wstydzę wręcz jestem dumna ale jak widać większość obalała komunę , tylko po co skoro mamy chory kraj , i chore państwo gdzie się hoduje stare koty, żal się patrzy na naszych zachodnich sąsiadów se świetlaną przyszłoscią dzięki uchodżcom , ale nie dziwmy się drodzy rodacy że tak zle w naszym kraju toż my sami winni zniewoleni potomkowie chłopow pańszczyżnianych , przepraszam mamy przecież blękitną krew wsród obywateli , nie muszę wymieniać
wiktoria 2017-11-26 12:57:34
nie widać komentarza mędrca sekciarza smoleńskiego @zboku , a jest dobry w tym temacie , ale co poniektórzy, czytając poprzednie komentarze rownież błyszczą mądrością wyjątkową i takowych nam potrzeba żeby zachować równowagę biologiczną , a emerytów powinno się wyrzucać z mieszkań bo nic nie wnoszą do gospodarki kraju , a na ich miejsce przyjmować uchodzców , wniosą ubogacenie , wtedy nie nazywali by nas faszystami ,ksenofobami , rasistami , dewiantami ,fanatykami no i jeszcze z tymi orłami uczciwymi, odpowiedzialnymi za wlasne koryta ;; niejaki Kijowski, i też były przes krakowskiego sądu . Miło czyta się komentarze wysokich osobników z dużym przyrodzeniem .
majachogori 2017-11-26 11:26:14
Szacun dla bohaterskich orłów, odważnych, dzielnych, uczciwych, odpowiedzialnych za losy państwa, w morzu fanatyków religijnych, dewocji kościelnej, faszystów, rasistów, ksenofobów. Teraz w Polsce rządzi wódz, ojciec narodu, wysoki na 150 centymetrów, z kompleksem małego siusiaka, który "13 grudnia spał do południa", a w swojej teczce agenta w IPN ma wykradzione strony, wyczyścił je z pomocą brata. Wódz to stary hodowca starych, głodnych kotów z Żoliborza. Sejm polski to żaden parlament, tylko maszynka legislacyjna do zatwierdzania nocną porą sfałszowanych ustaw, bez konsultacji ze społeczeństwem, narodem, suwerenem, czyli zniewolonymi potomkami chłopów pańszczyźnianych, aby wódz dzierżył absolutną władzę. Sejm fałszuje; rządowe projekty ustaw - przedstawia jako poselskie i w ten sposób oszukuje, dlatego sejm jest najbardziej skorumpowaną instytucją w Polsce, ba w Europie. Premier rządu, malowana wydmuszka nie rządzi, tylko ślepo wykonuje rozkazy wodza, siedzącego w kazamatach przy ulicy Nowogrodzkiej, za bardzo wysoką bramą. Chory kraj, chore państwo, dalej okradane z pieniędzy podatników, praworządności, niezawisłych sądów, ordynacji wyborczej, demokracji, wolności i nadziei na lepszą przyszłość.
młody 2017-11-26 09:46:48
@robi. Masz świętą rację. W każdym składzie sędziowskim powinien być kapłan, bo to uczciwy człowiek. Natomiast emerytom powinni jeszcze bardziej obniżyć racje.
Do emeryta RP 2017-11-26 09:18:51
Tusk przyznał Henryce z krzywym nosem piękną emeryturkę, więc o co skamlesz? Tobie nie dał? ZaPOmniał?
robi 2017-11-26 08:43:15
Wszystkich UBeków i czerwonych pająków wyżucić na zbity ryj z sądów.Chcemy normalnego państwa rządzonego przez uczciwego prof Kaczyńskiego,a wywrotowców typu Beata Czerska wysłać do moskwy,tam gdzie jej miejsce
Emeryt RP 2017-11-25 22:13:12
PiS emerytami zwyciężył, a raz na rok nie ma tych paru groszy na święta w formie dodatku. Obietnicami żyć się nie da. Zobaczycie w najbliższych wyborach.
dziadek 2017-11-25 21:49:32
Miało być:
Ale ze przecie ze to przed 1990 rokiem mniejszość przy pomocy "bratnich przyjaciół" rządziła i narzucała swoją wolę i prawa większości!!!!!!!
Fibi 2017-11-25 21:47:37
Robicie spine o tą Geriatryczną młodzież, z kogo bedziemy robić beke jak zaprzestaną KODować . Jak dzis baby Ryśka wydymały to już po Nowośmiesznej :)
Nie nadarmo Prezes wczoraj Atlas kotow przyglądał i doszedł do wniosku, że jednak kot mądrzejsze niz Rysie :)
dziadek 2017-11-25 21:16:10
28 organizacji pozarządowych przygotowała w piątek akcję "Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska!", która ma być protestem przeciwko przygotowywanym zmianom w ustawach o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym. Duża część członków tej swoistej koalicji finansowana jest bezpośrednio lub pośrednio z zagranicznych pieniędzy.
Organizacje organizujące w piątek wieczorem wielką manifestację w tej sprawie. Kto podpisał się pod tym oświadczeniem?

M.in. Akcja Demokracja, która tylko w pierwszej połowie 2017 r. otrzymała z podmiotów powiązanych z Niemcami niemal 100 tys. euro.
Jest też Amnesty International, która dostaje bardzo duże kwoty od Open Society Foundation znanego międzynarodowego spekulanta finansowego George'a Sorosa, jak również założona i finansowana przez tego miliardera Fundacja im. Batorego oraz znana z dziwnych wschodnich powiązań, nawołująca do "majdanu" w Warszawie fundacja Otwarty Dialog.
Reformą sądownictwa zaniepokojona jest też fundacja Panoptykon, której największym grantodawcą w 2015 r. była Open Society Institute Budapest Foundation, węgierska filia OSF Sorosa.
Protestować przeciwko rządowi PiS chce też Helsińska Fundacja Praw Człowieka, którą tylko w 2015 r. OSF wsparł kwotą niemal miliona dolarów, z czego pół miliona to dotacja instytucjonalna.
Apel sygnuje również Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, które w gronie swoich "sponsorów i partnerów" wymienia Open Society Foundations Sorosa, Królestwo Holandii i niemiecką Fundację im. Róży Luksemburg.
Do tego trzeba dołożyć stadko naszych krajowych "autorytetów" z dziedziny polityki, publicystyki, kultury i sądownictwa. (n.p. rzecznik KRS Waldemar Żurek.)
Na liście organizacji, zamierzających w piątek bronić sędziowskiej skamieliny, są też m.in. Komitet Obrony Demokracji, Obywatele RP i Iustitia Polska.
I CO?
Polska Policja podała komunikat.
"Dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników zgromadzeń. Na terenie kraju odbyły się 83 zgromadzenia. Łącznie brało w nich udział ok. 11 tys. osób. Największe zgromadzenia odbyły się w Warszawie i we Wrocławiu. Nie odnotowano żadnych incydentów, policjanci dbali o porządek i płynny ruch.

POniektórzy zarzucają zwolennikom obecnej władzy totalitaryzm, putinizm, PRLyzm i dławienie demokracji, praworządności.
Ale ze przecie ze to przed 1990 rokiem mniejszość rządziła i narzucała swoją wolę i prawa większości!!!!!!!
Małe pytanko - KTO JEST KTO?
mały fiat 2017-11-25 20:05:05
@Kasandra. Idze się wyśpij, a nie sukoj kto, co, bo i tak nie dojdzieś do ładu.
Cham prostak ciemnogród 2017-11-25 19:19:17
@Kasandra, osoba o której i do której piszesz, to uorcyk, uorcykzz. W całej swojej okazałości Beata Cz.
Kasandra 2017-11-25 18:33:01
Nie wiem czy wpisy od @do kassandra i @do kasandra oraz @inteligent do proletariusza pochodzą od tej samej osoby ale jeśli tak to widzę u Ciebie niezwykłe umiejętności prorokowania wstecz, pisania alternatywnych historii a i w biografiach też ponadprzeciętne retro-wizjonerstwo:) Nie wnikając w szczegóły z rodzinnych kronik pragnę sprostować, że ani mój dziadek ani tata nie pałowali zrywów wolnościowych ani też nigdy nie zrobili najmnieszej krzywdy żadnemu potomkowi Abrahama a tym bardziej nie brali udziału w wyrzucaniu Żydów z Polski za Gomułki. No ale jak się ma tak bujną wyobraźnię to i z kota Kaczyńskiego można zrobić krwawego bolszewickiego kata a z Rzeplińskiego zbawcę narodu. Dlaczego piszesz, że ja hejtuję a za chwilę bezpodstawnie zarzucasz mi antysemityzm, chamstwo i prostactwo oraz proletariackie pochodzenie? To jest język tolerancji i miłości? Ja tylko grzecznie proszę aby tzw. KOD nie wypowiadał się w imieniu wszystkich, którym wasze akcje nie odpowiadają. Piszesz jeszcze, że Targowica to Wojtyła i polski kler. Czy możesz rozwinąć tę wiekopomną myśl i napisać obszerniejszą rozprawkę na temat doprowadzenia do kolejnego rozbioru Polski przez polskiego papieża? No chyba, że rozpoznajesz Watykan jako apokaliptyczną Wielką Nierządnicę ubraną w szkarłat i purpurę a Unię Europejską jako Bestię, którą ta nierządnica dosiada. Ale jeśli tak to nie wiem dlaczego broniąc demokracji w Polsce powiewasz namiętnie flagą UE? Pomieszanie z poplątaniem.....sami nie wiecie czego bronicie " kochani Kod-ziarze". Wy jesteście tacy brzydcy a my was tak kochamy i wszystko wam wybaczamy oraz tak bardzo wam współczujemy z tej wielkiej czułości którą was obdarzamy. Z gorącym pozdrowieniem od tej co mało wie o życiu:)
cyklista 2017-11-25 15:47:46
Beaciu, co należy uczynić, jakie zwierzę adoptować, aby uzyskać w życiu zawodowym pozycję UZNANEGO EKSPERTA MIĘDZYNARODOWEGO ?
Do kasandra 2017-11-25 15:33:19
Do kasandra. Targowicę to nam zafundował Wojtyła i kler. Historia s?ę powrórzyła jak przed I rozbiorem Polski.
Do ag 2017-11-25 14:19:26
Co ciekawe - w hiszpańskim referendum maczały paluchy rosyjskie trole z grupy petersburskiej. W Polsce neobolszewicy spod znaku ?patriotów? Ślebo działają w ich interesie. Edukacja, głupcze chciałoby się zakrzyknąć!
inteligent do proletariusza 2017-11-25 14:14:06
Owszem, wymienieni przez Ciebie dali nam wolność w której sobie nie umiesz znaleźć miejsca do życia. Jedyna twoja wolność to ta od rozsądku. Wolisz żeby prezes urządzał Ci życie- twoja sprawa. Już teraz adoptuj kota i nazwij Alik a będziesz mieć zasługi :)
Abdul Ab Ali 2017-11-25 13:58:17
Nic sie nie zmienia na Podhalu. Ta sama geratria co na procesjach i pielgrzymkach. Czas na młodych i kolorowych.
Do inteligenta co zna życie 2017-11-25 13:12:38
,,Jesteście dziećmi pokolenia które trwało przy władzy komunistycznej i popierało Gomułke"Za kogo się uważasz?Jesteś z pokolenia które ,,uwłaszczyło"się POkomunie?Jesteś inteligentem i brzydzisz się chamstwem i prostactwem,bronisz tej ,,sitwy",i ,,inteligencji zasłużonej",typu:Rzepliński,Wałęsa,Michnik,Niesiołowski,Balcerowicz,Donek,Bronek,itp.Zmiany muszą być,a konstytucja jest dla ludzi,a nie na odwrót.
ag 2017-11-25 12:51:12
Sami geriatrzy. Unia Europejska się rozpada, zobaczcie co się dzieje w Hiszpanii. Lepiej pochowajcie te flagi i wyrzućcie dowody przy następnych wyborach bo blokujecie młodym ludziom szansę zmiany tego kraju.
cyklista 2017-11-25 10:58:41
@Do kassandra, Pani, jako resortowe dziecko, powinna być ostatnią osobą upoważnioną do wygłaszania takich opinii.
"Ciemnogród i brak kultury", tylko jak to się ma do określania przez Szanowną Panią, innych Czytelników, mianem "ŚMIECI" ?
Do kassandra 2017-11-25 10:33:36
Mało wiesz o życiu. Pisowscy nominaci typu Misiewicze będą sprawiedliwości albo uczciwsi? A może prokurator Piotrowicz - z PZPR - zreformuje sądy? Jesteście dziećmi pokolenia które trwało przy władzy komunistycznej i popierało Gomulke, skandując Syjonisci do Synaju ( albo Syjamu;)) a studenci do szkoły, pałując zrywy wolnościowe. DZisiaj zamiast milicyjnych pał- na oślep i głupio hejtujecie. Skąd wiadomo? Bo tamci ludzie i tamte pokolenia walczące o Polskę to była inteligencja a jej nie przydarzyło się bycie chamem i prostackie zachowanie, jak w tych komentarzach. Ciemnogród i brak kultury - to Wasz znak rozpoznawczy, nic poza tym. A już skandalem jest komentarz fb jakiegoś chloptasia z grupy rekonstrukcyjnej AK. Tyle ma wspólnego ze AK co nic. Zwykły uzurpator. Żenada...
cyklista 2017-11-25 10:28:08
*z czarną parasolką ?
cyklista 2017-11-25 10:25:38
@Uorcykzz, Szanowna Pani Beato, a co się dzieje czarną parasolką ? Już Pani ją złożyła i schowała do szafy ?
jarzabek 2017-11-25 10:20:58
Wyklęty powstań ludu ziemii... Bój to jest wasz ostatni.
Kasandra 2017-11-25 09:50:53
Do uorcykzz@:
Wolne sądy-od sprawiedliwych wyroków.
Wolne wybory-od uczciwego i transparentnego liczenia głosów.
Wolna Polska-od tych co się nie zgadzają na totalną Targowicę.
Oto wykładnia wielkiej niereformowalnej betonowej głowy beaty vel uorcyk vel beton i śmiesznej garstki jej podobnych.
esek 2017-11-25 08:59:02
Ciekawe są pretensje do obrońców niezawisłości sądów. Krytyka, pretensje do wyroków itp, w zamian "sprawiedliwośc" wymierzana przez nominantów Piotrowicza ? Bo rozumiem że w jakimś celu partia przejmuje sądy
xxyzz 2017-11-25 08:10:38
Jak widzę starsze osoby na zdjęciach, które pamiętają PRL to się im nie dziwię. Po prostu bronia starego układu. Natomiast jak widzę młode osoby to się martwię, bo nie wiem czego bronią. Nie chcą zmian na lepsze? Kto jest ich autorytetem? Kto im umysły lasuje? Pewnie wirtualny świat.
Uorcykzz 2017-11-25 06:12:28
Wolne sądy
Wolne wybory
Wolna Polska.
Kasandra 2017-11-24 23:41:38
Mam uprzejmą prośbę do tzw. niezomnych Pań z zakopiańskiego K-omitetu O-brony D-otacji aby zaniechały walki o prawa i wolności ogółu mieszkańców naszego miasta. Odbieranie mi prawa do poglądu, iż nikt nie narusza moich praw i wolności pod rządami PIS-u jest przejawem skrajnego szowinizmu oraz nietolerancji. Twierdzenie, że bronicie demokracji oraz konstytucji brzmi jak kpina w waszym wykonaniu. Po pierwsze nie znacie artykułów konstytucji albo naginacie je do swoich potrzeb a po drugie łamiecie zasady funkcjonowania demokratycznego państwa, chcąc blokować wszelkie reformy przeprowadzane przez demokratycznie wybraną większość parlamentarną. Po trzecie to konstytucja nie jest niezmiennym prawem Bożym tylko ludzkim, a to może być poprawiane i zmieniane. Zwłaszcza, że ta obecna była zatwierdzana przez post-PRL-owskie władze. No i wszystko jasne! Wiadomo czego tak naprawdę bronicie. Robicie to wszystko dla zwykłej hucpy a nie z miłości do naszej ojczyzny. Niedobry to ptak co kala swoje własne gniazdo. Na dobrą sprawę możecie wylewać swoje obrzydliwe fekalia do wszystkich tatrzańskich potoków, w ramach szeroko pojętej wolności i demokracji, której wam nikt nie odbiera ale jeszcze raz proszę abyście nie mówili, że robicie to w imieniu tych którzy mają święte, demokratyczne i konstytucyjne prawo z wami się nie zgadzać. Już wam się nie podoba, że sędziów ma wybierać suweren o którego prawa tak zaciekle walczycie? Jeśli uważacie, że nadzwyczajna, nieśmiertelna i nieomylna kasta sądownicza ma nadal sama się mianować i wybierać to nie jesteście żadnymi obrońcami konstytucji ani demokracji lecz zwykłymi załganymi hipokrytami i błaznami. Z góry dziękuję za uwagę szanownych Pań i Panów z TT (Totalna Targowica).
patrycjjjjjja 2017-11-24 23:01:29
nie no smiechu warte, te pochody w obronie zagrozonej demokracji itp. ludzie! dzieje sie wam cos???? zamykaja kogos??? paluja?? bija???? sady???? a ogladacie czasami "panstwo w panstwie"???? nie no tam bajki same daja tak???? do normalnosci w koncu po tylu latach wracamy a ci dalej swoje i dalej chca starego.... żenua
dziadek 2017-11-24 22:29:53
Chociaż by jak liczyć i na jakim liczydle, to czym więcej takich demonstracji i czym więcej uczestniczących w nich obywateli świadczy o tym, że demokracja w naszym szczęśliwym kraju rośnie w siłę. A że zasady gry są jakie są, czyli mniejszość musi się podporządkować większości no to --- no to kto tego nie rozumie i to neguje, to znaczy się że ma w dziurce niżej pleców tą całą demokracje.
Przy okazji jeszcze jedno. Ci sami "obywatele" walczący o wolność, równość i coś tam jeszcze byli baaardzo zgorszeni 500+. Nawet różne autorytety, profesory, pani inż. z Nowotarskiej były tum 500+ zgorszone, baaa - przerażone.
Coś takiego znalazłem dzisiaj w sieci.
" Najbiedniejsze włoskie rodziny dostaną w przyszłym roku wyższy zasiłek o średnio 500 euro. Rząd uruchomił fundusz wyrównania społecznego. Szacuje się, że we Włoszech jest blisko 2,5 miliona ubogich."
Pozdrawiam uczestników protestów, robicie "dobrą" robotę!
yano 2017-11-24 22:25:42
Uniwersytet III wieku.
Anetkod 2017-11-24 21:34:26
Na niespełna 40 tysieczne miasto niespełna 40 osób . Idźcie lepiej się pomodlić z tymi zniczami na cmentarz a nie pajacujcie pod tym sądem
PO myje 2017-11-24 21:05:06
Dawno temu @ uorcyk pisała tu na forum , że wyziewy palonych zniczy są szKODliwe a tu co widzimy oni się zaczadzili tymi zniczami.
dziadek 2017-11-24 20:48:46
PO pieram !!! To jest + dla zdrowia!!!
Bo co może być lepszego dla zdrowia od spaceru na świeżym powietrzu i przewietrzeniu sobie płuc głośnymi okrzykami? Dodatkowo, pan prezydent Duda wetując poprzednie ustawy uchwalone w lipcu, umożliwił tym ludziom powtórzenie kuracji po raz drugi. Czy to nie jest dobry pomysł?
proJóźkiewicz 2017-11-24 20:44:27
Dorula powinien wziąć udział w tej demonstracji KODu ponieważ ma on zbieżne z nimi poglądy i oczekiwania. Należy do tej starej gwardii tych co korzystali i aktualnie korzystają z dobrodziejstw władzy. Dobrą zmianą jest zaś Jóźkiewicz nie uwikłany w układy i uczciwy. Czas na dobrą zmianę- Dorula musi odejść.
KOD 2017-11-24 19:53:51
Co to sa za falszywe media??? Przeciez nas tam bylo 30000!!!
 • PRACA | dam
  MARILYN SP. Z O.O.- SP. K. wiodący producent bielizny i wyrobów pończoszniczych poszukuje do salonu firmowego w Zakopanem osób na stanowisko: KIEROWNIK-SPRZEDAWCA i SPRZEDAWCA. CV prosimy wysyłać na adres e-mail:
  E-mail: m.bystrek@marilyn.pl
  WWW: http://www.marilyn.home.pl/
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-30 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • SPRZEDAŻ | różne
  DO SPRZEDANIA KIOSK DREWNIANY 12 m2 - 608 277 938.
 • PRACA | dam
  SPRZĄTACZKA CO DRUGI DZIEŃ -
  Tel.: 602 285 793
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ DO PRACY W GASTRONOMII TEL. 783 492 504
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA "DOBRA KASZA NASZ" UL. KRUPÓWKI 50F, ZAKOPANE ZATRUDNI OSOBY NA STANOWISKACH - KELNERKA, ZMYWAK. Informacje w lokalu lub telefonicznie:
  Tel.: 791 523 245, 531 622 649.
 • PRACA | dam
  KURSY: OBSŁUGA WYCIĄGÓW NARCIARSKICH NISKIEGO I WYSOKIEGO PROWADZENIA LINY. ZAKOPANE.
  Tel.: 18 20 017 24.
 • BIZNES
  Doradztwo w zakresie sprzedaży usług hotelowych
  Tel.: 793931388
 • PRACA | dam
  grafik komp. CorelDraw, praca Szaflary, CV na maila
  E-mail: biuro@reklamy-zakopane.pl
 • PRACA | dam
  RECEPCJONISTA/KA HOTEL *** NAT w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni pracownika recepcji
  Tel.: 507645428
  E-mail: ks.bukowina@nat.pl
 • PRACA | dam
  HOTEL *** NAT w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni KUCHARZA, KELNERA
  Tel.: 507645428
  E-mail: ks.bukowina@nat.pl
 • PRACA | dam
  Pensjonat Staszelówka w Zębie zatrudni kucharkę i pomoc kuchenną.
  Tel.: 604514810
  E-mail: staszelowka@gmail.com
  WWW: http://staszelowka.pl/
  GG: Ząb
 • PRACA | dam
  Zatrudnię murarzy z okolic Zakopanego i Rabki
  Tel.: 609075091
  GG: RABKA ZDRÓJ
  Inne: ANDRZEJ
 • PRACA | dam
  Hotel Mercure Kasprowy zatrudni: RECEPCJONISTĘ SPA&WELLNESS. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie. Czekamy na Ciebie! Wyślij swoje CV na adres: kstopka@kasprowy.pl, 18 202 40 61
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  POKOJE 2-OSOBOWE ZAKOPANE, POKOJE 2-OSOBOWE, 100 ZŁ/OS. ZE ŚNIADANIEM.
  Tel.: 606 883 371
 • PRACA | dam
  KARCZMA RĄBANICA W PORONINIE ZATRUDNI OD ZARAZ KELNERKĘ -
  Tel.: 600 071 887.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: KELNER / KELNERKA (możliwość przyuczenia do zawodu), POMOC KUCHENNA - ŚNIADANIOWA. Praca co drugi dzień. 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ JAKO SPRZEDAWCĘ W SKLEPIE ZABAWKOWYM W ZAKOPANEM. Praca na stałe.
  Tel.: 609 097 999.
 • PRACA | dam
  Potrzebni PRACOWNICY - BUDOWLANKA. 791 669 932.
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA WITÓW-SKI zatrudni na stanowisko POMOC KUCHENNA. Praca na sezon zimowy. Atrakcyjne wynagrodzenie. Kontakt: 604 919 005
 • PRACA | dam
  DO SKLEPU MEDYCZNEGO W ZAKOPANEM - SPRZEDAWCĘ z kwalifikacjami: fizjoterapeuta lub technik farmacji.
  Tel.: 604 295 268.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy pracowników na stanowisko kucharka/pomoc kuchenna/pokojówka, tel. 608088017
 • MOTORYZACJA | kupno
  Skup Samochodów Osobowe-Dostawcze. Każda Marka
  Tel.: 512700770
 • PRACA | dam
  POMOC DOMOWA ZA GRANICĄ. Poszukujemy pomocy domowej w zakresie obowiązków: sprzątanie, prasowanie, dbanie o czystość zadbanego domu. Miejsce pracy jest w Niemczech/Szwajcaria. Od kandydatki oczekujemy: uczciwość, pracowitość, lojalność. Osoba powinna być dyspozycyjna, preferencja stanu wolnego. Warunki wynagrodzenia są bardzo dobre, do szczególnego omówienia z pracodawcą po dokładnym uzgodnieniu zakresu pracy. Prosimy przesyłać CV na adres:
  E-mail: mspraca@okpoczta.pl
 • PRACA | dam
  WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych i bagażu. Kierownik salonu, Pełen etat Wymagania: -minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail - umiejętność efektywnego organizowania i planowania - wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży - zorientowanie na wyniki - znajomość technik sprzedaży - komunikatywność - dyspozycyjność (praca w centrum handlowym) Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
  Tel.: 22 7663368
  E-mail: rekrutacje@wittchen.com
  WWW: wwww.wittchen.com
 • PRACA | dam
  Karczma Sopa w Zakopanem poszukuje kelnerki. Wymagania: doświadczenie, dyspozycyjność. Praca w miłej atmosferze.
  Tel.: 660425686, 182012216
  E-mail: mariazatorska.mz@gmail.com
  GG: ZAKOPANE
  Inne: MARIA
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Sprzedam MERCEDES E350 4Matic, rocznik 2011 bezwypadkowy, bogate wyposażenie. POLECM!!!
  Tel.: 505063950
 • PRACA | dam
  Multibrandowy sklep w Galerii Krupówki w Zakopanem z markami Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein. Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Sklepu - Sprzedawca.Zakres obowiązków to zarządzanie sklepem i zespołem sprzedawców , raportowanie sprzedaży , dbałość o obsługę klienta, sporządzanie grafików pracy itp. Wymagania to doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży odzieżowej , dyspozycyjność oraz znajomość j. angielskiego. Oferujemy umowę o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania .Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz kontakt telefoniczny ; Telefon:
  Tel.: 660-719-519,
  E-mail: e-mail; budzuu@wp.pl.
 • PRACA | dam
  SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Specjalistę ds. księgowości na pełen etat. Szczegóły na stronie internetowej. Adres www:
  WWW: http://bip.cos.pl/1469/2018-10-25-ogloszenie-o-naborze-specjalista-dfk
 • PRACA | dam
  Biuro Rachunkowe Auditplus Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Głównego Księgowego oraz Specjalisty ds. Rozrachunków. Oferty proszę przesyłać do dnia 20-11-2018r na adres e-mail: biuro@auditplus.pl.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ TIRA. 697 699 752.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PIELĘGNIARKĘ - Zakopane -
  Tel.: 601 52 74 51.
 • PRACA | szukam
  Stolarz. Wykończenia, elewacje, schody, remonty budynków drewnianych.
  Tel.: 790455655
  E-mail: maronarch@gmail.com
  Inne: Marek
 • PRACA | dam
  Instruktor Narciarstwa
  Tel.: 504835414
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam willę w centrum Zakopanego, ulica Kasprusie.
  Tel.: 515247140
 • PRACA | dam
  Pokojowa Bukowina Tatrzańska - praca stała w godz 8.00-16.00 telefon:
  Tel.: 510213878
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM I BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ. TEL. 668 333 831.
 • RÓŻNE
  KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH zapłacę za zbiór czystych znaczków Chiny 1960-1968. Kupię też pojedyncze serie i kasowane. KONTAKT
  Tel.: 788019740
2018-11-14 20:57 Gołębie uratowane 1 2018-11-14 20:00 Podhalańska Iskierka Nadziei (WIDEO) 2018-11-14 18:53 Mercedes wjechał w nieoświetlony ciągnik 8 2018-11-14 18:05 Gdzie jest znak 6 2018-11-14 18:00 Najlepszy czas na zakup samochodu do Twojej firmy 2018-11-14 16:18 Nowy wóz dla strażaków z Krośnicy 5 2018-11-14 15:36 Szkolenie dziennikarzy w Trzebini (WIDEO) 2018-11-14 15:06 Pożegnanie z radą 2018-11-14 14:58 Malowany świat Agnieszki 1 2018-11-14 14:50 Będzie drożało 2018-11-14 14:47 Burmistrz przysięgły 2018-11-14 13:44 Spod Tatr nad morze 2018-11-14 13:35 Taaaaki rydz w Spytkowicach 2018-11-14 12:27 Obwodnica coraz bliżej 2 2018-11-14 12:02 Nie żyje Paweł Zadarnowski, ratownik TOPR 2018-11-14 11:55 Prezydent Andrzej Duda pisze na twitterze do zepołu z Maniów 1 2018-11-14 11:21 Wandalizm w służbie głupoty 1 2018-11-14 11:07 Mikołajkowy Turniej Squasha 2018-11-14 09:55 W Tatrach spadł śnieg 2018-11-14 08:22 Muzeum Podhalańskie uczciło 100. rocznicę odzyskania niepodległości (zdjęcia) 2018-11-14 07:02 Wyjący Zdrój 2018-11-14 03:15 Pożar w Kacwinie 2018-11-14 00:00 Poznaj swoją skórę - Indywidualne konsultacje kosmetologiczne w NABE SPA w Nosalowym Dworze 2018-11-13 21:19 Przyroda nie liczyła się z kalendarzem 2018-11-13 20:02 Spełnijmy marzenie Karola 1 2018-11-13 18:09 Uwaga na włazy 2 2018-11-13 17:16 Odblaskowa szkoła w SP 4 w Zakopanem 2018-11-13 16:23 Wielki korek w Nowym Targu 6 2018-11-13 15:58 Wypadek samochodu na drodze na Łysą Polanę (ZDJĘCIA, WIDEO) 4 2018-11-13 15:20 Ostatnie chwile na opalanie 2018-11-13 13:59 Tania linia z Irlandii przewiozła 20 mln pasażerów 1 2018-11-13 12:41 W Poroninie kładą asfalt. Duże korki 2 2018-11-13 12:31 Na zakopiance przewróciła się ciężarówka. Na jezdnię wysypał się żwir 2018-11-13 10:58 Tablica zamontowana, ale nie działa 2018-11-13 10:52 Kompletnie pijany kierowca wjechał w 2 auta. Zasnął w radiowozie 7 2018-11-13 09:45 100-lecie niepodległości w „szkole kadetów” 2018-11-13 09:32 14 stacji narciarskich łączy swoje siły 6 2018-11-13 09:08 Slajdem przez niepodległość 2018-11-13 07:25 Wtorek to ostatni ciepły dzień. Nadchodzi ochłodzenie i opady 2018-11-12 21:28 Taki halny na 100 lat Niepodległości (WIDEO) 1 2018-11-12 20:07 Strażacka akcja przy ul. Makuszyńskiego w Zakopanem 2018-11-12 18:37 Zderzenie na Niwie. Zakopianka zablokowna 2018-11-12 18:19 Poranny wypadek BMW w Kościelisku 7 2018-11-12 17:50 Postument odsunięty i na nowo odsłonięty 1 2018-11-12 16:43 W Leśnicy wybuchł gaz 2018-11-12 16:43 To był piękny dzień, ale nadchodzi pogorszenie pogody. Spadnie śnieg? 2018-11-12 16:33 Szkoła z patriotycznym przesłaniem 2018-11-12 15:25 Takie widoki z kawiarni Tygodnika Podhalańskiego (WIDEO) 4 2018-11-12 15:16 Chaos reklamowy niemile widziany w Kościelisku 3 2018-11-12 15:07 Biało-czerwona flaga także na Trzech Koronach
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2018-11-14 22:18 1. Ten który jeździ nieoświetlonym traktorem, to potencjalny zabójca. Są tacy, którzy wykonują lewoskręty w ciemności, a na pisk opon hamującego auta, uśmiechają się ze zdziwieniem. 2018-11-14 22:15 2. Pani Agnieszka to niezwykły lecz nie doceniony talent z ogromnym wyczuciem artystycznym. Warto tę i inne wystawy Pani Agnieszki zobaczyć, a i też zorganizować nie tylko na Podhalu. 2018-11-14 22:14 3. Powinna kinarac, to już nie pierwszy raz w suchym, że stoją na drodze, budują a resztę parkingów nie ma miejsca zrobić to zostawiaj na drogach! Powinno by to tam karane jak wszędzie bo teraz pewnie winny będzie osoba z mercedes bo on nie był w ruchu oni zawsze tak robią. Walczyć z takimi tylko 2018-11-14 22:12 4. @ KasiaKinga tablica rejestracyjna powinna być odrębna dla ciągnika jak i przyczepy bo płaci się ubezpieczenie od jednego jak i drugiego pojazdu.Właściciel ciągnika będzie mieć duże szczęście jak się okaże ,że kierowcy lub pasażerowi merola nic się nie stało i nie posiedzi na zwolnieniu więcej jak 7 dni bo wtedy sprawa karna i odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Pojazd nie oświetlony brak trójkąta ostrzegawczego tak przypuszczam bo na fotkach nie widać i do tego ciężkie jesienne warunki drogowe. I efekt jest. Pozdrawiam. 2018-11-14 22:11 5. To już kolejny raz kiedy taka sytuacja ma miejsce :( wstyd!! 2018-11-14 22:10 6. Hahaha ...jakby jechał 40km/h to z pewnością by tak traktor przestawił .... :) Warcyj !! 2018-11-14 22:08 7. O ja! Ale musiał być dzwon że aż z Chicago straż przyjechała... 2018-11-14 21:25 8. Sezon na "Orsona" trwa... Nie mylić z rolnikami!!! Niewolniki które nie mają 100zl na oświetlenie stoją zagnojonym sprzętem w ciemnym miejscu bo 'do kolegi wpodek dogodać sie o sprzycke". Karać i to jeszcze raz karać!!! Też żyje z jazdy ciąnikiem ale światła i chamulce mam zawsze bardzo dobre bo o to dbam.Poza tym po zmroku ani na zakrętach nie zostawiam traktoru z przyczepą na drodze bo sznuje reszte uzytkowników drogi bo sam też jeżdze autem. Na jesień to paranoja z tymi "Orsonami" 2018-11-14 20:50 9. Tak wszyscy o tym wiedzą i tylko nie liczni dzwonią na policję. Tylko że policja mając zgłoszenia nic z tym nie robi 2018-11-14 20:38 10. Do Krośnica. Po to że jak będzie potrzeba ratować Twój dorobek całego życia dotrą szybciej A akcja przebiegnie dużo sprawniej i szybciej.
2018-11-14 17:58 1. SUPER! Największe wrażenie zrobiło na mnie zdjęcie ze Skomielnej Białej (3/8). 2018-11-10 10:31 2. Do- miejscowy turysta To Słowacy przeprowadzali próbę jądrową:) 2018-11-07 14:24 3. kabaret jakis czy co to ma byc? pseudo Piłsudski w mundurze MO, z opadającym pasem, fiakier powoznik w mundurze strazackim Moro, jak sie nie umiecie zabrac za inscenizację, to się nie zabierajcie i pokazujcie młodzieży bzdur 2018-11-04 20:32 4. Pięknie :) Niesamowita chmura po lewej na 11 zdjęciu. 2018-11-03 16:21 5. To sztuka przez duze R. Rykowisko. 2018-10-29 15:56 6. Nei bylyby baby....kieby nie te torkowe gybmusie...troskie z piekła rodem... A chłop mutant corno-bioły yes yes yes trendy... Znacy trendowaty ?! 2018-10-28 21:10 7. w sumie dobrze, że wyborcy Kudasika wystawili mu rachunek za tą "sztukę".... 2018-10-23 10:09 8. Troszkę się ktoś zagalopował z tytułem ,,Kler" po góralsku. Albo ktoś się zagalopował ze sztuką. Pamiętajcie ,,bez Boga ani do proga". Jest teraz ogromna nagonka na kościół bo jesteśmy niewygodni w Europie, która została bez Boga i bez wartości. Tak, że ja bym uważał z tym ,,Klerem". 2018-10-23 03:07 9. Idźze do pytona. Nie mieszaj Jana Pawła, bo ześ nic nie pojoł o wolności umysłu. Jak połowa Podhala, Spiszu i Orawy. A o sakramencie - nie zaś twoja rola zabierać głos. Milczenie jest złotem. ...jak się nie ma co powiedzieć Pójdź na hale i sie Bogu ku niebiosom wyspowiadaj. 2018-10-20 17:57 10. Przypomnę słowa Jana Pawła II wypowiedziane do górali... Na was zawsze można liczyć... Aż żal się budzi w sercu...
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Bojcorka

Pożegnania

FILMY TP