Reklama

2017-11-24 19:34:40

Reklama

Nowy Targ

Demonstracje KOD w obronie sądów w Nowym Targu i Zakopanem (wideo)

Reklama
Reklama

Około 30 osób zgromadziło się po godz. 19 przed sądem w Nowym Targu. W Zakopanem protestowało 50 demonstrantów.

Reklama

W zorganizowanej przez KOD Podhale demonstracji wzięli udział przeciwnicy zmian w sądownictwie proponowanchm przez PiS i prezydenta Andrzeja Dudę. Zgromadzeniu odśpiewali polski hymn, uczcili też minutą ciszy pamięć Piotra S., który dokonał samospalenia przed Pałacem Kultury.


Większa frekwencja była w Zakopanem, gdzie pojawiło się ok. 50 osób, w tym była sędzia z Sopotu.

Dodajmy, że pogoda nie zachęca do demonstrowania. Jest zimno, nad Nowym Targiem zalega mgła.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
60 000 nazistów 2017-11-27 14:43:45
Ej BB gadasz tak, jakbyś odkryła Amerykę. Przecież to każdy wie, że się się jeszcze taki nie narodził, co dogodzi wszystkim, ani takiego na świecie jeszcze nie było, nie ma i nie bedzie, dla którego wszystko bedzie cacy. Osobiście jesteś z nimi, ale jednak jest ich, czyli was coraz mniej. I to się liczy, że bolszewickiego pokłosia w Polsce coraz mniej. Widać to na tych waszych spędach.
B.B. 2017-11-27 08:10:20
KOD bardzo dobrze, że jesteście i pokazujecie, że nie każdemu się podobają się "dobre zmiany". Osobiście jestem z wami i popieram. Widzimy się następnym razem....
biały parasol czarna róża 2017-11-26 17:24:10
Nic tylko czekać teraz na następców Piotra S. po przeczytaniu komentarza majachogori
bijący w rury 2017-11-26 17:12:12
Do@Emeryt 3 RP. Na Mikołaja będziecie mieli orędzie Prezydenta Pana. A potem, to chlebuś ze łzami. Nie liczcie na Dziadka Mroza, one w niego nie wierzą, bo przyszedł od Rosjan. POprzednicy PO 89, też o Was zapomnieli na święta. Jeszcze jakoś było za ministra Kuronia. Pozostaje Wam jedyna pamiątka PO Świętym Janie Pawle 2, czyli wieczerza dla biednych.
do Pislamistow 2017-11-26 16:37:16
Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.
A Wy sie jeszcze bedziecie smalić ze wstydu ...
Emeryt 3 RP 2017-11-26 16:28:24
Do Pani wiktoria. To emeryci będą coś mieli na Mikołaja?, bo górnicy dostaną czternastkę.
kapitan morgan 2017-11-26 16:04:04
@młody. Nie rób sobie żartów, bo znajdzie się kilku "wiernych" i będą nękać dziadków. Chyba urwałeś się z rady parafialnej. Tam klecha zażartuje, a temat odrazy podchwycą baby i przemielą aż do bólu.
jarząbek 2017-11-26 15:28:07
Sztandar wyprowadzić! A raczej wynieść...
koniczyna 2017-11-26 13:48:18
ostatnie zdanie powinno brzmieć:
"frekwencja na demonstracji była nie tyle kompromitująca co wręcz ośmieszająca, mimo iż nie było zbyt upalnie a zalegająca nad Nowym Targiem mgła pozwalała na pozostanie w grupie incognito, co dawało szanse na późniejsze uchronienie się przed pełnymi politowania spojrzeniami rodziny, sąsiadów i znajomych"
wiktoria 2017-11-26 13:21:03
13 grudnia też spałam do południa i się tego nie wstydzę wręcz jestem dumna ale jak widać większość obalała komunę , tylko po co skoro mamy chory kraj , i chore państwo gdzie się hoduje stare koty, żal się patrzy na naszych zachodnich sąsiadów se świetlaną przyszłoscią dzięki uchodżcom , ale nie dziwmy się drodzy rodacy że tak zle w naszym kraju toż my sami winni zniewoleni potomkowie chłopow pańszczyżnianych , przepraszam mamy przecież blękitną krew wsród obywateli , nie muszę wymieniać
wiktoria 2017-11-26 12:57:34
nie widać komentarza mędrca sekciarza smoleńskiego @zboku , a jest dobry w tym temacie , ale co poniektórzy, czytając poprzednie komentarze rownież błyszczą mądrością wyjątkową i takowych nam potrzeba żeby zachować równowagę biologiczną , a emerytów powinno się wyrzucać z mieszkań bo nic nie wnoszą do gospodarki kraju , a na ich miejsce przyjmować uchodzców , wniosą ubogacenie , wtedy nie nazywali by nas faszystami ,ksenofobami , rasistami , dewiantami ,fanatykami no i jeszcze z tymi orłami uczciwymi, odpowiedzialnymi za wlasne koryta ;; niejaki Kijowski, i też były przes krakowskiego sądu . Miło czyta się komentarze wysokich osobników z dużym przyrodzeniem .
majachogori 2017-11-26 11:26:14
Szacun dla bohaterskich orłów, odważnych, dzielnych, uczciwych, odpowiedzialnych za losy państwa, w morzu fanatyków religijnych, dewocji kościelnej, faszystów, rasistów, ksenofobów. Teraz w Polsce rządzi wódz, ojciec narodu, wysoki na 150 centymetrów, z kompleksem małego siusiaka, który "13 grudnia spał do południa", a w swojej teczce agenta w IPN ma wykradzione strony, wyczyścił je z pomocą brata. Wódz to stary hodowca starych, głodnych kotów z Żoliborza. Sejm polski to żaden parlament, tylko maszynka legislacyjna do zatwierdzania nocną porą sfałszowanych ustaw, bez konsultacji ze społeczeństwem, narodem, suwerenem, czyli zniewolonymi potomkami chłopów pańszczyźnianych, aby wódz dzierżył absolutną władzę. Sejm fałszuje; rządowe projekty ustaw - przedstawia jako poselskie i w ten sposób oszukuje, dlatego sejm jest najbardziej skorumpowaną instytucją w Polsce, ba w Europie. Premier rządu, malowana wydmuszka nie rządzi, tylko ślepo wykonuje rozkazy wodza, siedzącego w kazamatach przy ulicy Nowogrodzkiej, za bardzo wysoką bramą. Chory kraj, chore państwo, dalej okradane z pieniędzy podatników, praworządności, niezawisłych sądów, ordynacji wyborczej, demokracji, wolności i nadziei na lepszą przyszłość.
młody 2017-11-26 09:46:48
@robi. Masz świętą rację. W każdym składzie sędziowskim powinien być kapłan, bo to uczciwy człowiek. Natomiast emerytom powinni jeszcze bardziej obniżyć racje.
Do emeryta RP 2017-11-26 09:18:51
Tusk przyznał Henryce z krzywym nosem piękną emeryturkę, więc o co skamlesz? Tobie nie dał? ZaPOmniał?
robi 2017-11-26 08:43:15
Wszystkich UBeków i czerwonych pająków wyżucić na zbity ryj z sądów.Chcemy normalnego państwa rządzonego przez uczciwego prof Kaczyńskiego,a wywrotowców typu Beata Czerska wysłać do moskwy,tam gdzie jej miejsce
Emeryt RP 2017-11-25 22:13:12
PiS emerytami zwyciężył, a raz na rok nie ma tych paru groszy na święta w formie dodatku. Obietnicami żyć się nie da. Zobaczycie w najbliższych wyborach.
dziadek 2017-11-25 21:49:32
Miało być:
Ale ze przecie ze to przed 1990 rokiem mniejszość przy pomocy "bratnich przyjaciół" rządziła i narzucała swoją wolę i prawa większości!!!!!!!
Fibi 2017-11-25 21:47:37
Robicie spine o tą Geriatryczną młodzież, z kogo bedziemy robić beke jak zaprzestaną KODować . Jak dzis baby Ryśka wydymały to już po Nowośmiesznej :)
Nie nadarmo Prezes wczoraj Atlas kotow przyglądał i doszedł do wniosku, że jednak kot mądrzejsze niz Rysie :)
dziadek 2017-11-25 21:16:10
28 organizacji pozarządowych przygotowała w piątek akcję "Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska!", która ma być protestem przeciwko przygotowywanym zmianom w ustawach o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym. Duża część członków tej swoistej koalicji finansowana jest bezpośrednio lub pośrednio z zagranicznych pieniędzy.
Organizacje organizujące w piątek wieczorem wielką manifestację w tej sprawie. Kto podpisał się pod tym oświadczeniem?

M.in. Akcja Demokracja, która tylko w pierwszej połowie 2017 r. otrzymała z podmiotów powiązanych z Niemcami niemal 100 tys. euro.
Jest też Amnesty International, która dostaje bardzo duże kwoty od Open Society Foundation znanego międzynarodowego spekulanta finansowego George'a Sorosa, jak również założona i finansowana przez tego miliardera Fundacja im. Batorego oraz znana z dziwnych wschodnich powiązań, nawołująca do "majdanu" w Warszawie fundacja Otwarty Dialog.
Reformą sądownictwa zaniepokojona jest też fundacja Panoptykon, której największym grantodawcą w 2015 r. była Open Society Institute Budapest Foundation, węgierska filia OSF Sorosa.
Protestować przeciwko rządowi PiS chce też Helsińska Fundacja Praw Człowieka, którą tylko w 2015 r. OSF wsparł kwotą niemal miliona dolarów, z czego pół miliona to dotacja instytucjonalna.
Apel sygnuje również Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, które w gronie swoich "sponsorów i partnerów" wymienia Open Society Foundations Sorosa, Królestwo Holandii i niemiecką Fundację im. Róży Luksemburg.
Do tego trzeba dołożyć stadko naszych krajowych "autorytetów" z dziedziny polityki, publicystyki, kultury i sądownictwa. (n.p. rzecznik KRS Waldemar Żurek.)
Na liście organizacji, zamierzających w piątek bronić sędziowskiej skamieliny, są też m.in. Komitet Obrony Demokracji, Obywatele RP i Iustitia Polska.
I CO?
Polska Policja podała komunikat.
"Dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników zgromadzeń. Na terenie kraju odbyły się 83 zgromadzenia. Łącznie brało w nich udział ok. 11 tys. osób. Największe zgromadzenia odbyły się w Warszawie i we Wrocławiu. Nie odnotowano żadnych incydentów, policjanci dbali o porządek i płynny ruch.

POniektórzy zarzucają zwolennikom obecnej władzy totalitaryzm, putinizm, PRLyzm i dławienie demokracji, praworządności.
Ale ze przecie ze to przed 1990 rokiem mniejszość rządziła i narzucała swoją wolę i prawa większości!!!!!!!
Małe pytanko - KTO JEST KTO?
mały fiat 2017-11-25 20:05:05
@Kasandra. Idze się wyśpij, a nie sukoj kto, co, bo i tak nie dojdzieś do ładu.
Cham prostak ciemnogród 2017-11-25 19:19:17
@Kasandra, osoba o której i do której piszesz, to uorcyk, uorcykzz. W całej swojej okazałości Beata Cz.
Kasandra 2017-11-25 18:33:01
Nie wiem czy wpisy od @do kassandra i @do kasandra oraz @inteligent do proletariusza pochodzą od tej samej osoby ale jeśli tak to widzę u Ciebie niezwykłe umiejętności prorokowania wstecz, pisania alternatywnych historii a i w biografiach też ponadprzeciętne retro-wizjonerstwo:) Nie wnikając w szczegóły z rodzinnych kronik pragnę sprostować, że ani mój dziadek ani tata nie pałowali zrywów wolnościowych ani też nigdy nie zrobili najmnieszej krzywdy żadnemu potomkowi Abrahama a tym bardziej nie brali udziału w wyrzucaniu Żydów z Polski za Gomułki. No ale jak się ma tak bujną wyobraźnię to i z kota Kaczyńskiego można zrobić krwawego bolszewickiego kata a z Rzeplińskiego zbawcę narodu. Dlaczego piszesz, że ja hejtuję a za chwilę bezpodstawnie zarzucasz mi antysemityzm, chamstwo i prostactwo oraz proletariackie pochodzenie? To jest język tolerancji i miłości? Ja tylko grzecznie proszę aby tzw. KOD nie wypowiadał się w imieniu wszystkich, którym wasze akcje nie odpowiadają. Piszesz jeszcze, że Targowica to Wojtyła i polski kler. Czy możesz rozwinąć tę wiekopomną myśl i napisać obszerniejszą rozprawkę na temat doprowadzenia do kolejnego rozbioru Polski przez polskiego papieża? No chyba, że rozpoznajesz Watykan jako apokaliptyczną Wielką Nierządnicę ubraną w szkarłat i purpurę a Unię Europejską jako Bestię, którą ta nierządnica dosiada. Ale jeśli tak to nie wiem dlaczego broniąc demokracji w Polsce powiewasz namiętnie flagą UE? Pomieszanie z poplątaniem.....sami nie wiecie czego bronicie " kochani Kod-ziarze". Wy jesteście tacy brzydcy a my was tak kochamy i wszystko wam wybaczamy oraz tak bardzo wam współczujemy z tej wielkiej czułości którą was obdarzamy. Z gorącym pozdrowieniem od tej co mało wie o życiu:)
cyklista 2017-11-25 15:47:46
Beaciu, co należy uczynić, jakie zwierzę adoptować, aby uzyskać w życiu zawodowym pozycję UZNANEGO EKSPERTA MIĘDZYNARODOWEGO ?
Do kasandra 2017-11-25 15:33:19
Do kasandra. Targowicę to nam zafundował Wojtyła i kler. Historia s?ę powrórzyła jak przed I rozbiorem Polski.
Do ag 2017-11-25 14:19:26
Co ciekawe - w hiszpańskim referendum maczały paluchy rosyjskie trole z grupy petersburskiej. W Polsce neobolszewicy spod znaku ?patriotów? Ślebo działają w ich interesie. Edukacja, głupcze chciałoby się zakrzyknąć!
inteligent do proletariusza 2017-11-25 14:14:06
Owszem, wymienieni przez Ciebie dali nam wolność w której sobie nie umiesz znaleźć miejsca do życia. Jedyna twoja wolność to ta od rozsądku. Wolisz żeby prezes urządzał Ci życie- twoja sprawa. Już teraz adoptuj kota i nazwij Alik a będziesz mieć zasługi :)
Abdul Ab Ali 2017-11-25 13:58:17
Nic sie nie zmienia na Podhalu. Ta sama geratria co na procesjach i pielgrzymkach. Czas na młodych i kolorowych.
Do inteligenta co zna życie 2017-11-25 13:12:38
,,Jesteście dziećmi pokolenia które trwało przy władzy komunistycznej i popierało Gomułke"Za kogo się uważasz?Jesteś z pokolenia które ,,uwłaszczyło"się POkomunie?Jesteś inteligentem i brzydzisz się chamstwem i prostactwem,bronisz tej ,,sitwy",i ,,inteligencji zasłużonej",typu:Rzepliński,Wałęsa,Michnik,Niesiołowski,Balcerowicz,Donek,Bronek,itp.Zmiany muszą być,a konstytucja jest dla ludzi,a nie na odwrót.
ag 2017-11-25 12:51:12
Sami geriatrzy. Unia Europejska się rozpada, zobaczcie co się dzieje w Hiszpanii. Lepiej pochowajcie te flagi i wyrzućcie dowody przy następnych wyborach bo blokujecie młodym ludziom szansę zmiany tego kraju.
cyklista 2017-11-25 10:58:41
@Do kassandra, Pani, jako resortowe dziecko, powinna być ostatnią osobą upoważnioną do wygłaszania takich opinii.
"Ciemnogród i brak kultury", tylko jak to się ma do określania przez Szanowną Panią, innych Czytelników, mianem "ŚMIECI" ?
Do kassandra 2017-11-25 10:33:36
Mało wiesz o życiu. Pisowscy nominaci typu Misiewicze będą sprawiedliwości albo uczciwsi? A może prokurator Piotrowicz - z PZPR - zreformuje sądy? Jesteście dziećmi pokolenia które trwało przy władzy komunistycznej i popierało Gomulke, skandując Syjonisci do Synaju ( albo Syjamu;)) a studenci do szkoły, pałując zrywy wolnościowe. DZisiaj zamiast milicyjnych pał- na oślep i głupio hejtujecie. Skąd wiadomo? Bo tamci ludzie i tamte pokolenia walczące o Polskę to była inteligencja a jej nie przydarzyło się bycie chamem i prostackie zachowanie, jak w tych komentarzach. Ciemnogród i brak kultury - to Wasz znak rozpoznawczy, nic poza tym. A już skandalem jest komentarz fb jakiegoś chloptasia z grupy rekonstrukcyjnej AK. Tyle ma wspólnego ze AK co nic. Zwykły uzurpator. Żenada...
cyklista 2017-11-25 10:28:08
*z czarną parasolką ?
cyklista 2017-11-25 10:25:38
@Uorcykzz, Szanowna Pani Beato, a co się dzieje czarną parasolką ? Już Pani ją złożyła i schowała do szafy ?
jarzabek 2017-11-25 10:20:58
Wyklęty powstań ludu ziemii... Bój to jest wasz ostatni.
Kasandra 2017-11-25 09:50:53
Do uorcykzz@:
Wolne sądy-od sprawiedliwych wyroków.
Wolne wybory-od uczciwego i transparentnego liczenia głosów.
Wolna Polska-od tych co się nie zgadzają na totalną Targowicę.
Oto wykładnia wielkiej niereformowalnej betonowej głowy beaty vel uorcyk vel beton i śmiesznej garstki jej podobnych.
esek 2017-11-25 08:59:02
Ciekawe są pretensje do obrońców niezawisłości sądów. Krytyka, pretensje do wyroków itp, w zamian "sprawiedliwośc" wymierzana przez nominantów Piotrowicza ? Bo rozumiem że w jakimś celu partia przejmuje sądy
xxyzz 2017-11-25 08:10:38
Jak widzę starsze osoby na zdjęciach, które pamiętają PRL to się im nie dziwię. Po prostu bronia starego układu. Natomiast jak widzę młode osoby to się martwię, bo nie wiem czego bronią. Nie chcą zmian na lepsze? Kto jest ich autorytetem? Kto im umysły lasuje? Pewnie wirtualny świat.
Uorcykzz 2017-11-25 06:12:28
Wolne sądy
Wolne wybory
Wolna Polska.
Kasandra 2017-11-24 23:41:38
Mam uprzejmą prośbę do tzw. niezomnych Pań z zakopiańskiego K-omitetu O-brony D-otacji aby zaniechały walki o prawa i wolności ogółu mieszkańców naszego miasta. Odbieranie mi prawa do poglądu, iż nikt nie narusza moich praw i wolności pod rządami PIS-u jest przejawem skrajnego szowinizmu oraz nietolerancji. Twierdzenie, że bronicie demokracji oraz konstytucji brzmi jak kpina w waszym wykonaniu. Po pierwsze nie znacie artykułów konstytucji albo naginacie je do swoich potrzeb a po drugie łamiecie zasady funkcjonowania demokratycznego państwa, chcąc blokować wszelkie reformy przeprowadzane przez demokratycznie wybraną większość parlamentarną. Po trzecie to konstytucja nie jest niezmiennym prawem Bożym tylko ludzkim, a to może być poprawiane i zmieniane. Zwłaszcza, że ta obecna była zatwierdzana przez post-PRL-owskie władze. No i wszystko jasne! Wiadomo czego tak naprawdę bronicie. Robicie to wszystko dla zwykłej hucpy a nie z miłości do naszej ojczyzny. Niedobry to ptak co kala swoje własne gniazdo. Na dobrą sprawę możecie wylewać swoje obrzydliwe fekalia do wszystkich tatrzańskich potoków, w ramach szeroko pojętej wolności i demokracji, której wam nikt nie odbiera ale jeszcze raz proszę abyście nie mówili, że robicie to w imieniu tych którzy mają święte, demokratyczne i konstytucyjne prawo z wami się nie zgadzać. Już wam się nie podoba, że sędziów ma wybierać suweren o którego prawa tak zaciekle walczycie? Jeśli uważacie, że nadzwyczajna, nieśmiertelna i nieomylna kasta sądownicza ma nadal sama się mianować i wybierać to nie jesteście żadnymi obrońcami konstytucji ani demokracji lecz zwykłymi załganymi hipokrytami i błaznami. Z góry dziękuję za uwagę szanownych Pań i Panów z TT (Totalna Targowica).
patrycjjjjjja 2017-11-24 23:01:29
nie no smiechu warte, te pochody w obronie zagrozonej demokracji itp. ludzie! dzieje sie wam cos???? zamykaja kogos??? paluja?? bija???? sady???? a ogladacie czasami "panstwo w panstwie"???? nie no tam bajki same daja tak???? do normalnosci w koncu po tylu latach wracamy a ci dalej swoje i dalej chca starego.... żenua
dziadek 2017-11-24 22:29:53
Chociaż by jak liczyć i na jakim liczydle, to czym więcej takich demonstracji i czym więcej uczestniczących w nich obywateli świadczy o tym, że demokracja w naszym szczęśliwym kraju rośnie w siłę. A że zasady gry są jakie są, czyli mniejszość musi się podporządkować większości no to --- no to kto tego nie rozumie i to neguje, to znaczy się że ma w dziurce niżej pleców tą całą demokracje.
Przy okazji jeszcze jedno. Ci sami "obywatele" walczący o wolność, równość i coś tam jeszcze byli baaardzo zgorszeni 500+. Nawet różne autorytety, profesory, pani inż. z Nowotarskiej były tum 500+ zgorszone, baaa - przerażone.
Coś takiego znalazłem dzisiaj w sieci.
" Najbiedniejsze włoskie rodziny dostaną w przyszłym roku wyższy zasiłek o średnio 500 euro. Rząd uruchomił fundusz wyrównania społecznego. Szacuje się, że we Włoszech jest blisko 2,5 miliona ubogich."
Pozdrawiam uczestników protestów, robicie "dobrą" robotę!
yano 2017-11-24 22:25:42
Uniwersytet III wieku.
Anetkod 2017-11-24 21:34:26
Na niespełna 40 tysieczne miasto niespełna 40 osób . Idźcie lepiej się pomodlić z tymi zniczami na cmentarz a nie pajacujcie pod tym sądem
PO myje 2017-11-24 21:05:06
Dawno temu @ uorcyk pisała tu na forum , że wyziewy palonych zniczy są szKODliwe a tu co widzimy oni się zaczadzili tymi zniczami.
dziadek 2017-11-24 20:48:46
PO pieram !!! To jest + dla zdrowia!!!
Bo co może być lepszego dla zdrowia od spaceru na świeżym powietrzu i przewietrzeniu sobie płuc głośnymi okrzykami? Dodatkowo, pan prezydent Duda wetując poprzednie ustawy uchwalone w lipcu, umożliwił tym ludziom powtórzenie kuracji po raz drugi. Czy to nie jest dobry pomysł?
proJóźkiewicz 2017-11-24 20:44:27
Dorula powinien wziąć udział w tej demonstracji KODu ponieważ ma on zbieżne z nimi poglądy i oczekiwania. Należy do tej starej gwardii tych co korzystali i aktualnie korzystają z dobrodziejstw władzy. Dobrą zmianą jest zaś Jóźkiewicz nie uwikłany w układy i uczciwy. Czas na dobrą zmianę- Dorula musi odejść.
KOD 2017-11-24 19:53:51
Co to sa za falszywe media??? Przeciez nas tam bylo 30000!!!
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  RENAULT SCENIC 2, dCI 1.9, ROK 2003, MODEL 2004, CENA 3900. 607 876 098.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  BUKOWINA TATRZAŃSKA WIERCH KURUCOWY - DZIAŁKA BUDOWLANA (WZ) 11 AR, WIDOKOWA. 608 021 538.
 • PRACA | dam
  HOTEL *** LOGOS w Zakopanem poszukuje: - kelnera do restauracji hotelowej ze znajomością języka angielskiego (chętnie z doświadczeniem). Oferujemy: - elastyczny grafik pracy,- umowę o pracę. Prosimy przesyłać aplikacje na adres: hotel@logos-zakopane.pl
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy pracownika do obsługi Willi Malinowej w Zakopanem. Obowiązki: przygotowanie śniadań oraz sprzątanie pokoi.
  Tel.: 506970444
  E-mail: info@willamalinowa.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam chodniki goralskie.
  Tel.: 182658152
  E-mail: marekp1@msn.com
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Kościelisku poszukuje POMOCY KUCHENNEJ do przygotowywania śniadań. Praca w godzinach 6-13.
  Tel.: tel. 668302320
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIMY OD ZARAZ Panów z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania marketu budowlanego w Nowym Targu. Wynagrodzenie od 11 zł/h netto (na rękę). Kontakt 601 156 466 lub 661 970 428
 • PRACA | dam
  OSOBĘ DO ROZNOSZENIA ULOTEK - MURZASICHLE, BUKOWINA, PORONIN. Darmowy transport z i na miejsce. Minimum 15 zł/godz.
  Tel.: 666 990 969.
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy KUCHARKĘ z możliwością zamieszkania do pensjonatu w Białym Dunajcu. Wysokie wynagrodzenie.
  Tel.: 692522335
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  ZAKOPANE - KOŚCIELISKO APARTAMENT 70m2 w cenie 50m2 z GARAŻEM. DWUPOZIOMOWY, BALKONY, KOMINEK. 510 090 023
 • PRACA | dam
  Grand Hotel Stamary zatrudni osobę na stanowisko PORTIERA. Doświadczenie mile widziane. Umowa o pracę. Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: praca@stamary.pl, tel.: 669700699.
 • PRACA | dam
  Hotel Skalny *** w Zakopanem zatrudni osobę do obsługi recepcji - praca nocna.
  Tel.: 182019100
  E-mail: skalny@skalny.com.pl
 • PRACA | dam
  Pracownika do zakładu kuśnierskiego ubezpieczenie, dobra płaca.
  Tel.: 888267329
 • PRACA | dam
  Przyjmę chłopaka do pakowania paczek i wykańczania skór gotowych, wym.prawo jazdy kat.B praca w Szaflarach.
  Tel.: 888267329
 • ZDROWIE I URODA
  CENTRUM STOMATOLOGII DOMINIK ul. Zakopiańska 6a, Rabka. Pon-Sb 8.30-20.00. Tel.: 182670739, 696025147, www.csdominik.pl. Implanty, odbudowa kości szczęki, konsultacje implantologiczne, chirurgia, protetyka(korony, mosty, licówki, protezy). Leczenie bruksizmu (stawu skroniowo-żuchwowego) leczenie zachowawcze, kanałowe, ortodoncja.
 • MOTORYZACJA | kupno
  SKUP samochodów.
  Tel.: 512700770
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCZYNIE DO SKLEPU MONOPOLOWEGO, na stałe - PORONIN -
  Tel.: 606 751 351.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy Dwóch Ratowników Wodnych Do Nowego Hotelu W Bukowinie Tatrzańskiej. Stała Praca. Dobre Warunki. Praca Od Zaraz.
  Tel.: 601 508 720
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy KIEROWCÓW kategorii C na transport lokalny, oraz kategorii C E na transport międzynarodowy.
  Tel.: +48502217387
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  ZAKOPANE - wynajmę powierzchnie usługowo-magazynową o powierzchni około 250m2 i wysokości 4metry. Budynek jest przy ulicy Powstańców Śląskich (200metrów od Polany Szymoszkowej) więcej informacji udzielam telefonicznie.
  Tel.: 660710510
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  SZUKAM DO WYNAJĘCIA MIESZKANIA 3-POKOJOWEGO W ZAKOPANEM. Na dłuższy okres.
  Tel.: 724 998 895.
 • PRACA | dam
  Kierowca Busa kat.D
  Tel.: 607864852
 • MOTORYZACJA | kupno
  SKUP AUT całych i rozbitych.
  Tel.: 516159309
  E-mail: msauto@onet.pl
  Inne: 516159309
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Szukam KAWALERKI lub NIEWIELKIEGO 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA W ZAKOPANEM. Na dłuższy okres -
  Tel.: 518 813 715.
 • PRACA | dam
  W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kierowcy z prawem jazdy kategorii CE. Gwarantujemy umowę o pracę na stałe ,dogodne warunki i wynagrodzenie.
  Tel.: 504708402,500331199
  E-mail: malgorzatakrawczyk@onet.pl
 • PRACA | dam
  Zatrudnię do pracy w restauracji w Zakopanem!!! Kucharza lub do przyuczenia kucharza. Kelnerke/kelnera na stałe
  Tel.: 883930208
  E-mail: anitawak@icloud.com
  Inne: 697034110
 • PRACA | dam
  Hotel Murowanica *** w Zakopanem poszukuje pracowników na stanowisko recepcjonisty/pokojowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@hotel-murowanica.pl lub o kontakt telefoniczny: 182063362
  Tel.: 182063362
 • PRACA | dam
  C.H. "Stopiak" w Nowym Targu zatrudni SPRZĄTACZKĘ. Praca co 2-gi dzień, w godzinach 14-21.30. Dojazd i powrót z pracy we własnym zakresie. CV przesyłać na adres: C.H. Stopiak, ul. Ludźmierska 26A, 34-400 Nowy Targ.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA-ST0LARZ,TYNKARZ. Praca w Oslo na warunkach norweskich, (firma norweska) dla: Stolarza- do wymiany DREWNIANEJ stolarki (okna,drzwi), Tynkarza- (również młodych początkujących tynkarzy). Znajomość języka NIE wymagana,(pracownicy w firmie z Podhala). Zarobki w przeliczeniu: 9,000-15,000 zł/miesiąc, na czysto. Bardzo częste zjazdy do kraju, wg. własnego uznania-średnio co 3 tygodnie. tel. 0047 938 88 654. ZAPRASZAMY !
  Tel.: 0047 938 88 654
  E-mail: marekklimala@gmail.com
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ: KUCHARZA, POMOC KUCHENNĄ - ZMYWAK. RESTAURACJA MAŁA SZWAJCARIA, ZAKOPANE, ZAMOYSKIEGO 11 -
  Tel.: 600 07 61 07.
 • PRACA | dam
  Norwegia -TYNKARZ, MALARZ, DEKARZ, BLACHARZ BUDOWLANY, MONTER RUSZTOWAŃ. Praca w Oslo na warunkach norweskich, (firma norweska). Znajomość języka NIE jest wymagana,(pracownicy w firmie z Podhala). Zarobki w przeliczeniu; 9,000-15,000 zł./miesiąc na czysto.Bardzo częste zjazdy do kraju, wg.własnego uznania-średnio co 3 tygodnie.Tel; 0047 938 88 654, (8.00-21.00)
  Tel.: Tel; 0047 938 88 654
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU ORAZ SPRZEDAWCA - KASJER W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU. TEL. 668 333 831
 • BIURA RACHUNKOWE
  Usługi księgowo - kadrowe
  Tel.: 788539748
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ ZMIENNIKA NA TAXI - Zakopane -
  Tel.: 888 223 761.
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  Noclegi w Zakopanem
  WWW: www.eNOCLEGI.biz
2018-02-20 19:45 Turystka w Zębie kibicowała skoczkom. Gdy wróciła do samochodu... 4 2018-02-20 19:30 Jak zabezpieczyć ogród przed mrozem 2018-02-20 17:29 Rozebrany budynek niedaleko Krupówek 2018-02-20 15:29 Narąbany jak pomoc drogowa 2 2018-02-20 15:16 Tak wyglądało dziś rano Podhale. Nadchodzą mrozy 2018-02-20 13:42 Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 1 2018-02-20 13:20 Wiadukt z dreszczykiem 1 2018-02-20 12:55 Orawskie Kilimandżaro 2 2018-02-20 11:24 Zakopiańscy policjanci zlikwidowali małą wytwórnię alkoholu 5 2018-02-20 10:01 Zima na stoku. Rozdajemy karnety 7 2018-02-20 10:00 Droga przez mękę 1 2018-02-20 09:17 O reprezentantach Gorców głośno na krajowych i międzynarodowych arenach 2018-02-20 07:58 Górale na gigancie 2018-02-19 20:20 Tak było w strefie kibica w Zębie. Mamy brąz! 1 2018-02-19 20:02 Czołówka w Starem Bystrem 2 2018-02-19 20:01 Wyciek gazu na Krupówkach 2018-02-19 19:00 Wyprzedaż 2017. Rabat nawet do 24 000 zł! 2018-02-19 18:39 W nietypowych strojach zdobyli Babią Górę (WIDEO) 2 2018-02-19 18:25 Kolizja w Białym Dunajcu. Zderzyły się dwa auta 2018-02-19 17:40 Krowy w sądzie 2018-02-19 16:59 Przeżyjmy to jeszcze raz! Tak zjeżdżaliśmy na byle czym (WIDEO) 2 2018-02-19 15:45 Pożar w dokumentach 1 2018-02-19 15:15 Kibicowaliśmy w Zębie. Brązowy medal Polaków 2 2018-02-19 14:50 Czyje to pieniądze? 3 2018-02-19 14:02 Zgon bezdomnego przy ul. Orkana 1 2018-02-19 12:57 Parlamentu się nie tyka 2018-02-19 12:18 Świetne występy podhalańskich kickbokserów 1 2018-02-19 10:57 Kamil Stoch od Kaspercoka. Dziś kibicujemy naszej drużynie! 4 2018-02-19 09:55 Cudowny dzień w Tatrach. Uwaga na mróz i lawiny 2018-02-19 09:25 Ten jedyny dzień w życiu 2018-02-19 07:40 Pożar w domu na Spyrkówce 2018-02-18 21:54 Zakopianka zablokowana 2018-02-18 20:58 Pogoda dla biegaczy 2018-02-18 20:08 WYZWOLENIE 3 2018-02-18 19:25 Niegościnni gospodarze 2 2018-02-18 19:16 Gazdowska Parada w Kościelisku 1 2018-02-18 18:38 Samolot z Kuwejtu wylądował w Białce 2 2018-02-18 17:53 Na oczach olimpijczyka 2018-02-18 16:50 Korek po horyzont 1 2018-02-18 15:28 35-letni Polak zginął pod lawiną w Tatrach. Polka walczy o życie 5 2018-02-18 14:08 Zagadka (nie)logiczna 2 2018-02-18 13:01 Modowy szał w Zakopanem 2018-02-18 11:31 Startujemy w Zjeździe na Byle Czym (Wideo) 2018-02-18 11:21 Dzień Bezpiecznego Internetu 2018-02-18 09:59 Ten sposób na zanieczyszczenie powietrza nie zyskał popularności 5 2018-02-18 08:36 W tym wypadku na zakopiance rannych zostało 7 osób 2018-02-18 08:02 To już pewne - powstanie ścieżka wokół Jeziora Czorsztyńskiego 5 2018-02-17 22:13 Zadymienie w kamienicy w centrum Nowego Targu 2018-02-17 21:11 Drastyczna reklama na Szymoszkowej. Głos czytelniczki TP 20 2018-02-17 20:10 Piękna góra
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2018-02-20 22:26 1. kilka tysiecy to warty jest caly ten seat. zdecydowanie przesadzona tresc poszkodowania, wręcz śmieszna 2018-02-20 22:10 2. Fiakier to dziada bez honoru. Ale takich ludzi co zniszczą komuś mienie i uciekają jak tchórze nie brakuje. 2018-02-20 21:48 3. Mniej więcej miarkuje co on robi, ale trzeba przyznać że się najlepiej maskuje.Nomen omen :-) 2018-02-20 21:33 4. A kiedy jeszcze wyjdzie na jaw kim jest "bicygiel" to dopiero będzie wstyd! 2018-02-20 21:22 5. Zgłosić sprawę do Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Szybko zajmą się sprawą. 2018-02-20 21:21 6. No cóż, jeszcze kilka postów niżej autorka Bloga mnie i nas tutaj wszystkich zapewniała: "nie "rozmawiam" w necie z manipulantami, którzy nie mają cywilnej odwagi spytać pod własnym nazwiskiem." Jak jest faktycznie, każdy widzi. Nawet Qń. Ale i tak kontent jestem, że nie nazwała mnie ŚMIECIEM, a jedynie manipulantem i anonimowym dyletantem. Chyba, że czegoś nie rozumiem. 2018-02-20 20:53 7. Jeśli Polak skacze 134,5m w pięknym stylu i Niemiec skacze 134,5m to kto wygrywa, no kto ? 2018-02-20 19:50 8. i to by było na tyle z sukcesów zakopiańskiej policji 2018-02-20 19:42 9. Nie widać rejestracji konia. Nawet nie wiadomo co to za marka i model. 2018-02-20 19:42 10. Zachęcam fiakrów z Morskiego Oka do skorzystania, szczególnie wobec jednej takiej organizacji pozarządowej, aby jako osobom pokrzywdzonym ktoś mógł udzielić im przed nią pomocy. Teraz i na przyszłość
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Bojcorka

FILMY TP

Pożegnania