Reklama

2018-03-16 15:11:48

Olszówka

Ktokolwiek widział zaginionego

Reklama

Reklama

Policja ponawia apel o pomoc w odnalezieniu zaginionego mieszkańca Olszówki Stanisława Żurka.

Zaginiony wyszedł z swojego domu w Olszówce 18  lutego.  - W związku z uzyskanymi informacjami, 13 marca prowadzone były poszukiwania  na terenie Rabki oraz Olszówki w terenie leśnym w okolicach góry Szumiąca, ról Zarębki i Jasionów. Działania prowadzili policjanci Grupy Poszukiwawczej KPP Nowy Targ, ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR oraz liczna grupa  strażaków z OSP w Olszówce. W czasie poszukiwań użyto również psa tropiącego - relacjonuje Dorota Garbacz, rzecznik prasowy nowotarskiej policji. - Podjęte czynności nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego - dodaje. 

Stanisław Żurek ma 57 lat, 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ma pociągłą twarz, niebieskie oczy i krótki ciemne włosy. - W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w: czarne spodnie materiałowe, buty koloru czarnego typu trzewiki, kurtka koloru czarnego lub ciemnoszarego - uściśla Dorota Garbacz.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rabce-Zdroju pod numerami telefonu: 18 267 62 20  lub 997.

mk

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl