2018-03-29 12:32:25

Zakopane

Rekordowa kara dla szpitala

Reklama
Reklama

Narodowy Fundusz Zdrowia nałożył na Szpital Powiatowy w Zakopanem karę ponad 1,1 mln zł.

Reklama

Kontrola w 2017 r. przeorała prawie cały szpital. Pod lupę wzięto poszczególne oddziały szpitalne, a także nocną oraz świąteczną opiekę zdrowotną. Badano realizację świadczeń w szpitalnym oddziale ratunkowym (SOR), chirurgii ogólnej, kardiologii, ortopedii, urologii, neonatologii. 

- Przedmiotem kontroli były m.in. kwalifikacje personelu, wyposażenie w sprzęt i aparaturę medyczną, zapewnienie realizacji wymaganych badań diagnostycznych - wymienia Aleksandra Kwiecień. - Praktycznie w każdym kontrolowanym zakresie zostały stwierdzone nieprawidłowości. Regina Tokarz nie ma sobie nic do zarzucenia. 

NFZ w Małopolsce w 2017 roku karał finansowo także inne placówki. Jednak w kilkudziesięciu przypadkach kary wynosiły od 500 do 77 tys. złotych. 

Więcej w aktualnym papierowym wydaniu Tygodnika Podhalańskiego. 

rav

komentarz: 

W Zakopanem panuje powszechne przekonanie, że pani dyrektor generuje zyski kosztem poziomu lecznictwa. Czy możemy więc czuć się tam bezpieczni? Czy w szpitalu możemy liczyć na profesjonalny personel medyczny? Czy pracują tam doświadczeni lekarze? Co sądzicie o zakopiańskim szpitalu?   

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
rudy 102 2018-03-30 14:20:23
zgadzam się z komentarzem redakcyjnym w 100%, pani Tokarz nadaje sie bardziej na dyrektora banku,albo jakiejś upadającej firmy można powiedzieć że dobrze zna się na bilansowaniu, ale czy taki jest rzeczywiście główny cel w szpitalu??? , Dziwie się że tego nikt nie dostrzega, panowie Bąk z Dorulą i Zacharką są zadowoleni bo mają problem z głowy, ale popłyną razem z dyrektorką jeśli to będzie dalej tak działać pod względem medycznym
Trzybillboardy 2018-03-30 14:13:44
Strasznie przykra sprawa. Wykazywany zysk szpitala wynikający ze złej oszczędności to były niezrealizowane świadczenia dla ludzi chorych,niskie wynagrodzenia personelu średniego i niższego i za to dyrektor szpitala otrzymał nagrodę. Dobrze działający szpital w warunkach systemu opieki zdrowotnej który działa w Polsce nie może przynosić zysku, każda placówka, która w tym systemie wykazuje dochód powinna być wnikliwie kontrolowana.
Pamiętacie tę senę z ?Trzy billboardy za Ebbing Missouri??
Główna bohaterka filmu Mildred mówi o gangach w Los Angeles, nazywają się Crips i Bloods, mówi o prawie, które powstało w latach osiemdziesiątych, będzie zwalczać tych wszystkich cripsów i bloodsów, chodziło w nim o to, że jeżeli zostaniesz członkiem któregoś z tych garnków, a przecznicę dalej bez twojej wiedzy, jeden z tych cripsów czy boodsów zastrzeli lub zadzika kogoś, a ty mógłbyś nawet nic o tym nie wiedzieć, stać sobie na rogu ulicy zajmują się swoimi sprawami, ale w świetle tego prawa i tak jesteś winny. Samo dołączenie się do tych klipsów czy bluesów cię obarcza.
Trzy billboardy za Zakopanem; 1.jak to możliwe Panie Starosto....,2. Że publiczne pieniądze są marnowane....,3. I,że winny wciąż nie ponosi kary?
jeep 2018-03-30 14:07:56
Jakie nagrody ? Przecież wszędzie piszą, że Starostwo niebotycznie zadłużone, że na nic nie ma bo trzeba spłacać długi (a kto był skarbnikiem jak te długi powstawały?). To jak jest naprawdę - tak że milion dwieście tysięcy to jest " nic " bo to tylko 1,5 % budżetu szpitala, a na budowę chodnika i remont drogi w Bustryku choć zdarzają się potrącenia i to ostatnio było śmiertelne - nie ma.
mieszkaniec 2018-03-30 13:07:35
Tak czytam te wszystkie komentarze i zastanawiam się, skoro piszecie że to umieralnia, to na jakiej podstawie - macie dane statystyczne ile osób zmarło w danym roku???
Leżałam w Szpitalu w Krakowie i w Gdańsku, nasz szpital to luksus. Jedzenie jak w każdym szpitalu - koszmarne. W Gdańsku leżałam na starym łóżku, na zabieg wieźli mnie po dziurawym chodniku do drugiego budynku, mało z łóżka nie spadłam. Na śniadanie dostałam pół kromki chleba i jajko na twardo, obiad pseudo zupa i spagetti które było jedną wielką sklejoną kulą. W ciągu dnia nie widziałam żadnej pielęgniarki, a o rozmowie z lekarzem prowadzącym mogłam pomarzyć.
Lekarzy brakuje wszędzie, w każdym szpitalu są braki, wystarczy poczytać trochę w "normalnej" prasie!

Dokumentację medyczną prowadzą lekarze, świadczenia jakie miał wykonane pacjent, to raczej też decyduje lekarz. Więc dziwi mnie że wszyscy tak narzekają na dyrektor szpitala. To nie jest firma 5 czy 10 osobowa.

Łatwo jest oceniać innych, wszyscy tacy mądrzy, a kto z Was ma pojęcie o tym jak funkcjonuje szpital. Poczytajcie ludzie trochę ustaw, rozporządzeń. Jakie są wymogi, realizowane świadczenia, jak lekarze muszą uważać które świadczenie z jakim rozliczyć, do jakiej grupy podporządkować?

Z poniższych komentarzy jedyne co wywnioskowałam to, to że zawiść ludzka nie zna granic. a może zazdrość?

Proponuję co niektórym, może niech wezmą w swoje ręce szpital i porządzą skoro są takimi znawcami. Zobaczymy jak długo pociągnie.

Szkoda, że redakcja tygodnika pisze tylko o tym co złe, bo przecież tego co dobre się nie pamięta. Grunt to po trupach do celu - czyli do rozgłosu i sprzedaży jak największej liczby "gazet", bo przecież pozytywnych informacji nikt nie będzie czytał.

Szanowny Panie redaktorze dlaczego nie opisaliście całej historii szpitala i w nim rządzących z poprzednich lat. Może warto porównać jak było i jak jest!

Ja pamiętam bo leżałam, nie było nic!!!
Podatnik 2018-03-30 09:59:19
"DOJNA ZMIANA" nie ma czasu na szpitale gdyż zawzięcie doi bo zostało pół roku do wyborów. Zacharko Bąk i Dorula nie leczą się w zakopiańskiej umieralni na Kamieńcu toteż mają to gdzieś.
maja 2018-03-29 22:53:00
zadzwońcie do Sławomira i reszty-ciekawe ilu było przyjętych po tym jego debilnym sylwestrze - pewnie wystarczy ,by pokryć koszty ....
Sai 2018-03-29 22:19:16
Lepiej byc zdrowym jak chcemy sie leczyc w polskich szpitalach no i miec cierpliwosc bo kolejki sa długie.Caly ten system sie chwiej i jest popsut od samej gory po samo dno.
POZDRAWIAM bo musimy byc zdrowi .
jack123 2018-03-29 21:07:52
W końcu coś się dzieje. Od dawna wiadome że w lecznicy dla zwierząt panują lepsze warunki. wyniki kontroli są prawdziwe wszystko kosztem pacjentów bo nawet swój papier toaletowy muszą mieć a nie wspominając o płaceniu za TV. a juz nie mówiąc o jedzieniu które jest doworzone nie wiadomo skąd w więzieniu dostają lepsze jedzienie niż w tym pseudo szpitalu gdzie chcą cie na siłę na 3 dni połozyc żeby dostać kase z NFZ. tak to faktycznie wygląda,
pani dyr. T zrobiła sobie maszynkę do robienia pieniędzy więc kare powinna z własnej kieszeni ponieść i to by może coś urzedasów nauczyło.
na razie zdrowy 2018-03-29 20:53:41
Kara 1,1 mln dla spitala to poważna i spektakularna klęska Bąka i Zacharki. Ich polityka nieróbstwa przynosi efekty. Niestety nie wróci to życia mojemu sąsiadowi Misztalowi, który zmarł przed sylwestrem. Gdyby nie trafił do tego szpitala to dalej by żył bo był w dobrej formie. Rozmawiałem z jego żoną, trafił na niekompetentnych i aroganckich gnojków, którzy wykonali zabieg w jego stanie zabroniony. Po tym szybko zmarł, ale szpital zarobił na niewskazanym zabiegu. Misztalowa zamierza wytoczyć proces. Obyśmy Zakopiańczycy zdrowi byli a tego szpitala unikać jak ognia.
abc 2018-03-29 20:23:55
Kolejna odsłona układu zakopiańskiego. Kiedy wezmą się za TPN. Niedługo po przyrodzie tatrzańskiej zostaną tylko edukacyjne centra i makiety. Wszystko inne zostanie zadeptane lub zjedzone przez korniki. Panie Starosto Bąk idź Pan precz. Kogo Pan w tym mieście kryje!
M..M 2018-03-29 20:21:11
...szkoda, że nikt nie pamięta jak było, gdy kilkanaście lat temu Szpital był ruiną, stary sprzęt, obskurne ściany...i kolosalne długi. Zawiść ludzka nie zna granic.

Podobno górale, to naród bardzo wierzący i katolicki ...żal serce ściska czytając ten artykuł i co niektóre komentarze.
Nic dodać nic ująć, charakter autorów mówi sam za siebie.

Szanujcie ludzie co macie...a Panią Dyrektor podziwiam za to jak zarządza tym szpitalem

...a tak przed Świętami Wielkanocnymi dodam tylko drodzy czytelnicy tygodnika "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem?
s.. n 2018-03-29 18:45:52
organem nadzorujacym jest sarostwo, czasy sie zmieniaja a pani dalej w komisji ha ha ha, starosta nie widzi problemu to nie pierwsze kontrowersjie wokol szpitala i nie pierwsza kara dla szpitala, a najlepsze tlumaczenie samej zainteresowanej, jak zykle o niczym nie wiedziala i wszyscy w NFZ uwzieli sie na nia, to po co tam jest i jeszcze przyznaje sobie nagrody,, parasolik,,
andrzej 2018-03-29 18:27:51
Chora ta nasza lokalna sł?żba zdrowia ,lekarze to państwo w państwie,szkoda tylko tych pielęgniarek .
ziutek 2018-03-29 15:39:03
JA tam jestem zadowolony [trzy poważne zabiegi czuję się bardzo dobrze ] DZIĘKI
majka_14 2018-03-29 14:50:52
Kara powinna dotknąć władze szpitala, a nie sam szpital
jeep 2018-03-29 14:18:27
Jest już "gaździna Zakopanego", jest podobno "królowa Zakopanego" być może jest "caryca Zakopanego" ?
kiwi 2018-03-29 14:12:45
Dla mnie osobiście porażka - zero diagnostyki, byle odhaczyc następnego pacjenta i podnieść statystyki przyjęć. To nie jest opieka nad chorym :(
adam 2018-03-29 14:08:07
Straszne,ale tak samo jest w przychodniach zdrowia.Żeby otrzymać skierowanie na podstawowe badania to graniczy z cudem.
jan 2018-03-29 14:03:31
Nie życzę nikomu,żeby się tam znalazł kto nie ma znajomości !
Horror ,niech ujrzy to w końcu światło dzienne . Znieczulica
goral59 2018-03-29 13:45:41
Ja się tylko modlę żeby w razie choroby nie trafic tam :(
do zako 2018-03-29 13:45:05
Potwierdzam
Niech tygodnik napisze ile SOR wygenerował zysku w 2017 roku podpowiem- jest rozliczny na podstawie ryczałtu jak myślicie czyim kosztem?
zako 2018-03-29 12:39:28
Nie od dziś wiadomo, że to jest umieralnia.
 • USŁUGI | budowlane
  WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, MALOWANIE, PANELE, REGIPSY itp. 531 001 608.
 • USŁUGI | budowlane
  POKRYCIA DACHOWE, RYNNY, OBRÓBKI, BALKONY, PODBITKI, ŚNIEGOŁAPY, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH, OCIEPLANIE PODDASZY. 531 001 608.
 • PRACA | dam
  Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa za trudni na sezon zimowy: - barmanki (mogą być do przyuczenia) - pomoce kuchenne - osoby do obsługi toalet Umowa o pracę na cały etat. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel.: 693 319 707
 • PRACA | dam
  Szef Kuchni do hotelu w Zębie. Praca stała. Tel. 604224334
  E-mail: praca@redyk.pl
 • PRACA | dam
  Recepcjonistka do hotelu w Zębie. Bardzo dobre warunki. Tel. 604224334
  E-mail: praca@redyk.pl
 • PRACA | dam
  KELNER / KELNERKA do hotelu w Zębie. Dobre wynagrodzenie. Tel. 604224334, praca@redyk.pl
 • PRACA | dam
  Hotel Mercure Kasprowy zatrudni: KOSMETOLOGA MASAŻYSTĘ i PRACOWNIKA DO PRZECHOWALNI SPRZĘTU NARCIARSKIEGO. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie. Czekamy na Ciebie! Wyślij swoje CV na adres: kstopka@kasprowy.pl, 18 202 40 61
 • PRACA | dam
  Restauracja w Bukowinie Tatrzańskiej poszukuje kelnerów i barmanów. Praca stała, umowa o pracę.
  Tel.: 885-230-367
  E-mail: katarzyna.dudzik@bukovina.pl
 • KOMUNIKATY
  SNOW FESTIVAL ZAKOPANE! KOMERCJALIZACJA domków handlowych zlokalizowanych przy Pl. Niepodległości tuż przy Krupówkach właśnie WYSTARTOWAŁA! Zaczynamy 15.12 i zostajemy z Wami aż do końca lutego 2019 roku! Oferujemy możliwość najmu domków przeznaczonych na strefę gastronomiczną oraz handlową podczas tegorocznej edycji SNOW FESTIVAL! Domki posiadają podłącza energetyczne oraz objęte będą ochroną 24/7. Podczas trwania festiwalu zaplanowanych jest mnóstwo wydarzeń artystycznych oraz kulturalno-oświatowych. Całe wydarzenie objęte będzie patronatem medialnych (TVP oraz Social Media). Na terenie festiwalu powstanie specjalnie przygotowana STREFA KIBICA, do której z pewnością zawitają tłumy fanów sportów zimowych, a już 15.12 WIELKIE OTWARCIE i koncert znanej polskiej wokalistki! Zapraszamy do kontaktu!
  Tel.: 669291281/661291307/661291010
  E-mail: jarmarkzakopane@gmail.com
  WWW: www.jarmarkzakopane.pl
 • PRACA | dam
  Praca na stanowisku Doradcy Klienta w Butiku Marki Premium w nowo powstałej Galerii Krupówki w centrum Zakopanego Oferujemy: Pracę na podstawie umowy o pracę/pełny etat, Motywacyjny system wynagrodzeń. Obowiązki: Aktywna sprzedaż, Budowanie relacji z klientem, Profesjonalna obsługa klienta, Przeprowadzanie inwentaryzacji, Dbanie o wygląd sklepu.
  Tel.: 603917363
  E-mail: info@kodymody.com
  WWW: www.kodymody.com
 • PRACA | dam
  PRACA W MAŁEJ GASTRONOMII - MURZASICHLE - sezon zimowy -
  Tel.: 606 24 24 73
 • PRACA | dam
  Dla firmy poszukuje: OSÓB DO OCHRONY Hotelu w Zakopanem. System ochrony 24/48. Tel. 603 150 522 (oferta zatrudnienia tymczasowego PERSONALA wpis do rejestru agencji zatrudnienia Nr 13354)
 • PRACA | dam
  KARCZMA RĄBANICA W PORONINIE ZATRUDNI OD ZARAZ KELNERKĘ (MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA) -
  Tel.: 600 071 887.
 • PRACA | dam
  OŚRODEK KONFERENCYJNY W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERKĘ. Praca państwowa, na pełny etat.
  Tel.: 664 417 314,
  E-mail: biuro@okwparzenica.pl
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Zakopanem zatrudni POKOJOWE - 666378357
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-30 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ POWIERZCHNIE HANDLOWĄ ,SUPER LOKALIZACJA DEPTAK-KRZYWA 608 806 408
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  SPRZEDAM PICK UP HONDA RIDGELINE, r.p. 2007, wersja USA, silnik 3.5, gaz, nowe opony zimowe -
  Tel.: 602 104 204.
 • PRACA | dam
  Osoba do roznoszenia ulotek 17zł/godzina+premia. Transport z/na miejsce. Zakopane i okolica
  Tel.: 880958482
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ DO PRACY W SKLEPIE Z PAMIĄTKAMI (pomieszczenie zamknięte) - Zakopane -
  Tel.: 606 116 349.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  OPEL CORSA 1.3 DIESEL, r.p.2014, salon Polska. BEZ WYPADKOWY. MOŻLIWA ZAMIANA NA QUADA LUB SMARTA 608 806 408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELSKU ZATRUDNI DOPRACY: NA KUCHNI W RECEPCJI, KELNERKI NA BANKIETY ,WESELA. 608 806 408
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ BUDY-STOISKA POD HANDEL W CENTRUM BIAŁKI, dobra lokalizacja, dobre ceny. 608 806 408
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE, NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE 50m2, CENTRUM NOWY TARG ul. Krzywa. 698 559 040
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni RECEPCJONISTKĘ/-TĘ do Hotelu Tatry na Zgorzelisku. Tel. 1820 63730 lub 506 129 438. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  AUDI A6, 3.0 TDI AVANT, 2005, prywatne, zadbane, cena do uzgodnienia -
  Tel.: 692 480 299.
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A. zatrudni RECEPCJONISTKĘ/TĘ do Zespołu Pensjonatów "Dolina Białego". Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A. zatrudni RECEPCJONISTKĘ/TĘ do Zajazdu Górskiego Kuźnice. Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni RECEPCJONISTKĘ/TĘ do Zajazdu Górskiego Kuźnice. Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni RECEPCJONISTKĘ/TĘ do Zespołu Pensjonatów "Dolina Białego". Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni RECEPCJONISTKĘ/-TĘ do Hotelu Tatry na Zgorzelisku. Tel. 1820 63730 lub 506 129 438. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  GABINET FIZJOTERAPII I REHABILITACJI w Norymberdze (Niemcy) zatrudni od zaraz FIZJOTERAPEUTÓW (także początkujących) ze znajomością języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. OFERUJEMY umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin i z pełnym pakietem socjalnym. Bardzo dobre wynagrodzenie, atrakcyjne dodatki i gratyfikacje. Oferujemy dofinansowanie szkoleń, jak i możliwość użytkowania samochodu firmowego do celów prywatnych. DO OBOWIĄZKÓW należy terapia pacjentów w gabinetach, domach prywatnych a także w domach seniora. Służymy pomocą w znalezieniu mieszkania. SZCZEGÓŁY NA STRONIE:
  WWW: www.praxis-smuda.de
  Inne: CV w języku polskim lub niemieckim prosimy przesłać do na adres: gregor.smuda@praxis-smuda.de
 • PRACA | dam
  KUCHARZ / KUCHARKA. Praca w hotelu w Zakopanem na umowę o pracę.
  Tel.: 602766251
  E-mail: gastronomia@hotelbelvedere.pl
 • USŁUGI | inne
  Strony www, Sklepy internetowe, Aplikacje mobilne
  Tel.: +48 790 269 328
 • PRACA | dam
  stała praca w biurze podatkowym w Nowym Targu, pełny etat
  Tel.: 604266995
  E-mail: info@equales.pl
 • PRACA | dam
  SZUKAMY SPRZEDAWCÓW - sklep sportowy Krupówki -
  Tel.: 698 262 331
  E-mail: ZAKOPANE.MW@GMAIL.COM
 • PRACA | dam
  Dam pracę stanowisko kasjer, magazynier w sklepie spożywczym w Bukowinie Tatrz.
  Tel.: 788098535
  E-mail: gosiek1991@onet.eu
  GG: Bukowina Tatrzańska
  Inne: Małgorzata
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ JAKO SPRZEDAWCĘ W SKLEPIE ZABAWKOWYM W ZAKOPANEM. Praca na stałe.
  Tel.: 609 097 999.
 • PRACA | dam
  Pensjonat Staszelówka w Zębie zatrudni kucharkę i pomoc kuchenną.
  Tel.: 604 514 810
  E-mail: staszelowka@gmail.com
  WWW: www.staszelowka.pl
 • PRACA | dam
  Karczma Giewont w Bukowinie Tatrz. zatrudni KUCHARZA oraz KELNERKĘ na stale lub sezon zimowy z możliwością zamieszkania tel 660087077;
  Tel.: 604544247
 • PRACA | dam
  Restauracja w Bukowinie szuka kelnerki/kelnera oraz kucharza/pomoc kuchenną z doświadczeniem. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
  Tel.: 784569292, 783997156
  E-mail: willa@podmiedza.pl
 • PRACA | dam
  SPRZEDAWCA stacji BP Jodła w Zakopanem - dołącz do zespołu. Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie 2993-3542 zł/mies. i premie, - wymiar etatu dostosowany do twoich potrzeb, - ścieżki kariery: możliwość aplikowania na wyższe stanowiska. Odpowiedzi prosimy kierować przez poniższy link:
  WWW: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8c1de992f5354fa18312c9f2cac0b97b
 • PRACA | dam
  Firma MISINIEC zatrudni kierowców tel.kontaktowy:
  Tel.: 602 107 107
  E-mail: holserwis-misiniec@wp.pl
 • PRACA | dam
  DO NOWO OTWARTEGO SKLEPU SPOŻYWCZEGO W ZAKOPANEM ZATRUDNIMY: KIEROWNIKA SKLEPU, KIEROWNIKA ZMIANY, KASJERA/SPRZEDAWCĘ, MAGAZYNIERA I OSOBĘ DO WYPIEKU PIECZYWA.
  Tel.: 790 528 808,
  WWW: kierownik.zakopane@gmail.com
 • PRACA | dam
  DELIKATESY NA KRZEPTÓWKACH PRZYJMĄ DO PRACY KASJERÓW/SPRZEDAWCÓW. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  Tel.: 790 528 808
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • PRACA | dam
  Sprzątanie pokoi i apartamentów w Zakopanem. Mile widziane prawo jazdy i własny samochód. Praca dorywcza.
  Tel.: 888372327
 • PRACA | dam
  Zatrudnię kierowcę kategorii D
  Tel.: 606286379
 • PRACA | dam
  Zatrudnię ULOTKI - zima
  Tel.: 693636136
 • PRACA | dam
  Zatrudnię fryzjerkę,stażystkę,ucznia
  Tel.: 601232100
 • PRACA | dam
  BIURO REZERWACJI - praca zmianowa 8:00-16:00, 14:00-22:00 gabrysiazakopane@wp.pl 531 331 091
 • PRACA | dam
  Karczma Sopa w Zakopanem poszukuje kelnerki. Wymagania: doświadczenie, dyspozycyjność. Praca w miłej atmosferze.
  Tel.: 660425686, 182012216
  E-mail: mariazatorska.mz@gmail.com
  GG: ZAKOPANE
  Inne: MARIA
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ TIRA. 697 699 752.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PIELĘGNIARKĘ - Zakopane -
  Tel.: 601 52 74 51.
 • RÓŻNE
  KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH zapłacę za zbiór czystych znaczków Chiny 1960-1968. Kupię też pojedyncze serie i kasowane. KONTAKT
  Tel.: 788019740
2018-12-13 23:00 Codzienność bez barier płatniczych 2018-12-13 22:49 Znane piłkarskie marki na turnieju o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec 2018-12-13 22:33 Ekolodzy kontra mieszkańcy (WIDEO) 2018-12-13 22:02 Ze słowem Solidarność na ustach 2018-12-13 21:46 Koła gospodyń wiejskich mogą wnioskować o wsparcie 2018-12-13 21:01 Rozpoczęły się przygotowania do sezonu na Kasprowym Wierchu 2018-12-13 20:13 Jeżdżą jak szaleni, niszczą ogrodzenie 7 2018-12-13 18:31 „A wcora z wiecora” 2018-12-13 17:11 Wody Polskie odpowiadają na protest ekologów 4 2018-12-13 17:02 Aleksandra Król 11. w snowboardowym Pucharze Świata 2018-12-13 15:41 Jan Kubik składa świąteczne życzenia (WIDEO) 2018-12-13 15:37 "Postrzelony" mundurowy 2 2018-12-13 15:24 Maryna Gąsienica Daniel zwycięża w Pucharze Europy 2 2018-12-13 14:56 Nowa rada i podwyżki na dobry początek 2018-12-13 14:40 Przed nami mroźne dni. Odwilży nie widać 2018-12-13 14:17 Otwarcie sezonu zimowego Sopot – Zakopane 2018 2018-12-13 14:07 Zaśnieżone Zakopane wieczorową porą 2018-12-13 12:54 Radni w świątecznym prezencie podnoszą podatki 13 2018-12-13 12:43 Koalicja Ratujmy Rzeki protestuje przeciwko regulacji Białki 6 2018-12-13 12:35 Śmieciowa zwyżka 2018-12-13 11:41 Krzyżowa konstrukcja sylwestrowa 6 2018-12-13 11:12 Destrukcja prac rady, czy konstruktywne wnioski 2 2018-12-13 10:38 Kto odwraca "kota do góry nogami" 2 2018-12-13 10:12 Ile kosztuje woda 3 2018-12-13 09:47 Śmiertelne potrącenie w Bielance 1 2018-12-13 09:00 Morele - to warto wiedzieć 2018-12-13 08:00 Świąteczne zakupy w Sklepie Młotek 2018-12-13 07:00 Sylwester z obawami 2018-12-13 06:00 37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego 6 2018-12-12 22:04 Nowa figura patrona strażaków 2018-12-12 21:20 Polska może być lepsza 10 2018-12-12 21:19 Na samym końcu - nie tylko mieszkańcy 1 2018-12-12 21:10 Zenek, Sławomir, duet Al Bano i Romina Power na sylwestrze w Zakopanem (ZDJĘCIA) 3 2018-12-12 20:34 Oszuści czają się w internecie 2018-12-12 20:06 Sport, rekreacja i zabawa w jednym 2 2018-12-12 19:14 Dziesiątki ogłoszeń o pracy. Nikt nie chce pracować w Zakopanem? 31 2018-12-12 17:49 Autsajder - tylko jeden seans 2018-12-12 17:44 Filmowa zapowiedź Sylwestra Marzeń w Zakopanem (WIDEO) 6 2018-12-12 17:29 Już przejeżdżamy bez przeszkód nowym fragmentem obwodnicy 2018-12-12 15:31 Na całej połaci śnieg (WIDEO) 2018-12-12 15:24 Kierował samochodem pod wpływem alkoholu i przebywał w Polsce nielegalnie 1 2018-12-12 14:59 Choinki marzeń czekają na darczyńców 1 2018-12-12 14:44 Zdrój cienko przędzie 2018-12-12 14:30 Osaczyli mnie taksówkarze w Zakopanem 22 2018-12-12 14:17 Ponad 50% w górę idą opłaty za odbiór śmieci 17 2018-12-12 13:02 Protest przeciwko dewastacji rzeki Białka 20 2018-12-12 11:56 Pracownicy sądów przerwali pracę (wideo) 23 2018-12-12 11:52 Tablica za wygraną 2018-12-12 10:52 Drugi stopień zagrożenia lawinowego w Tatrach. Ponad pół metra śniegu 2018-12-12 10:23 Od rana odśnieżamy 2
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2018-12-13 22:34 1. Z jednej strony ok ale z drugiej to czemu mam cierpeć przez patologię i sam mieć problem z progami bo mam niskie auto(7cm) i niszczyć podwozie mimo ze sam jeżdzę spokojnie.Niech policja tam stanie od czasu do czasu i tyle,za darmo nie stoją a piraci niech płacą jak ich stać na butowanie 2018-12-13 22:33 2. Ej no a tak fajnie tam się na Łapie wchodzi 50% samochodu leci bokiem to skrzyżowanie 2018-12-13 22:32 3. Przeca to dla futmanów droga a nie samochodów! 2018-12-13 22:22 4. @canadian czyli rozumiem, że jak mnie okradnie złodziej to masz mi oddać np moje pieniądze - niewazne czy jesteś złodziejem czy nie. Tak, mam chyba racje??? 2018-12-13 22:17 5. Jak szanować przestrzeganie prawa i ograniczenia szybkości (50 km/godz) skoro zgodnie z prawem? miasto prowadzi parking na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej, Makuszyńskiego i Do Białego??? 2018-12-13 22:14 6. Popieram protest. Ludzie budują się i mieszkają na zagrożonych terenach, a potem płaczą że powódź i straty. Wogóle mi was nie żal, dokładnie tak samo jak wszystkich którzy mimo wysokiego zagrożenia lawinowego pchają się zimą w góry i tracą przez własną pychę zdrowie czy życie. Nie podoba mi się się że dla tak niewielkiej grupy ludzi niszczy się dziedzictwo natury należące do przodków nas i następnych pokoleń. Równie mocno denerwuje mnie to, że wszyscy płacimy za ignorancję i gnuśność innych. 2018-12-13 22:03 7. A co powiedzieć o rodzinie, w której kobieta pracuje w służbie zdrowia a regularnie pali się śmieciami? Ja chętnie przybiję taką tabliczkę na płocie, ale obawiam się, że byłabym jedyną w okolicy... 2018-12-13 21:40 8. Do protestowania pierwsi ale ciekawe czy jak mnie zaleje to z własnej kieszeni naprawią szkody oszołomy 2018-12-13 21:39 9. Radny Jacek przerwać dyskusję Kalata występuje z wnioskiem, aby przerwać dyskusję :) 2018-12-13 21:12 10. A raczej lewacka logika, a w zasadzie zupełny jej brak. Skoro nie szanuje swojego samochodu, jak twierdzi asdfgh (jego naprawa bądź zakup nowego też kosztuje), to dlaczego miałby szanować portfel, skoro mandat jest kilka razy tańszy, niż mechanik z lakiernikiem samochodowym?
2018-12-11 10:33 1. To prawda, do Jagiełły autorce tej książki jest daleko, bardzo daleko. A książka jest nudna, niestety. 2018-12-08 10:37 2. Super pozycja już przeczytałem i polecam! 2018-12-07 20:47 3. Do "ham" Z twoich wypocin można domniemywać że jesteś blisko TOPRu, a może nawet jednym z nich bo masz dokładne dane na temat ilości i funkcji ratowników. A skoro tak jest to dlaczego pani Beata nie przeprowadziła wywiadu z tobą, z prawdziwym Rycerzem Błękitnego Krzyża, Bohaterem dramatycznych wypraw, jedynym bez którego ratownictwo w Tatrach legło by w gruzach? Nie wiesz dla czego? to ja ci powiem. Bo jesteś za cienki i nikt cię nie zauważa, jesteś poprostu PI...a 2018-12-06 13:00 4. Towarzystwo wzajemnej adoracji... Szok. 2018-12-02 02:10 5. Na pewno nie tandeta.Jeśli chociaż jednej osobie uświadomila zagrożenia zwiazane z górami to olbrzymi sukces. SZACUNEK WIELKI DLA TOROWCÓW .Stała bywalczyni Tarzńnskich szlaków 2018-11-26 20:20 6. Czytałem, ciekawa książka. Może nie idealna, ale ciekawa 2018-11-26 15:08 7. Na 34 "bohaterów" książki tylko 17 to ratownicy zawodowi TOPR ( w sumie jest ich 38) wiec Pani Zielińska nie do końca zadała sobie trud aby ze wszystkimi porozmawiać a niestety tylko kilku opisanych w tej książce (może czterech -pięciu) to ratownicy którzy naprawdę z profesjonalnym ratownictwem mają wiele wspólnego reszta lepiej nie pisac...Książka dość tandetna do Michała Jagiełły jeszcze autorce daleko! 2018-11-25 13:43 8. Nie znam zasad funkcjonowaniu powiatu , jeżeli jest to funkcja strikte " techniczna to może być, a jak też robi projekty powiatu to stanowcze nie. dwie kadencje i do widzenia ! 2018-11-21 12:34 9. Dzięki, pozdrawiam. 2018-11-17 05:07 10. Bardzo dobre ujęcia. Góry najpiękniejszy krajobraz ?? Pozdrawiam
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Album TP

Bojcorka