Reklama

2018-04-11 09:10:07

Nowy Targ - Kokoszków

Killer znaczy zabójca. Uważajcie na agresywnego psa

Reklama

Reklama

Agresywny owczarek grasuje w okolicy nowotarskiego Kokoszkowa - wczoraj na oczach właścicielki rozszarpał mniejszego psa.

Do zdarzenia doszło wczoraj (wtorek) około 19 na wałach przy nowotarskim Kokoszkowie. Właścicielka niewielkiego kundelka wybrała się na spacer z pupilem. Piesek szedł na smyczy. W pewnym momencie podbiegł do niego duży długowłosy, czarny pies przypominający owczarka niemieckiego. Agresywne psisko w jednym momencie dosłownie rozszarpało kundelka na oczach przerażonej właścicielki. 

Z czarnym psem szło dwóch młodych mężczyzn. Już po fakcie przywołali do siebie psa. Wołali na niego „Killer”. - Podeszli, wzięli swojego psa za sierść, nic nie zrobili. Nawet głupiego przepraszam nie było. Szybko oddalili się w stronę Samorodów – relacjonuje pani Magdalena córka właścicielki zagryzionego kundelka.

Policja potwierdza, że przyjęła zgłoszenie o incydencie. – Postępowanie w tej sprawie prowadzi nowotarska komenda. Jeżeli są osoby, które wiedzą kto jest właścicielem zwierzęcia lub byli świadkami, aby szczuł inne psy lub ludzi proszone są o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 18 26 10 434  – zaznacza Dorota Garbacz, rzecznik prasowa policji w Nowym Targu.

mk

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl