Reklama

2018-06-25 15:40:06

Sucha Beskidzka

Nie licz na kumpli, bo cię okradną

Reklama

Reklama

Dzięki kelnerce pijany klient odzyskał skradziony portfel.

Upili się dość szybko - w piątek około godz. 18. postanowili więc wyprowadzić kolegę. Choć sami byli pijani - podtrzymali dziarsko współbiesiadnika i odeszli w dal odprowadzani spojrzeniem pracownicy baru. Ta oprócz chwiejnego kroku oddalających się mężczyzn zaobserwowała coś jeszcze.  Jeden z przechodzących przed barem kompanów wyciągnął pieniądze, a portfel, w którym się znajdowały wyrzucił do kosza na śmieci. 

Zdziwiona tą sytuacją kobieta wyciągnęła z kosza portfel. Na dokumentach rozpoznała  wyprowadzanego niedawno mężczyznę. Nie zastanawiając się długo zabrała portfel i powiadomiła policję. 

- Po chwili okradziony mężczyzna wrócił do lokalu, jednak znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu dlatego został odwieziony do domu, a inne patrole udały się szukać złodziei. W wyniku penetracji miasta, patrol prewencji zatrzymał obu mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisowi podanemu przez barmankę, a przy nich gotówkę - mówi Anna Gąsiorek - Rezler, oficer prasowy suskiej policji. 

Kompani byli równie pijani co ich ofiara, więc noc spędzili "na dołku". Gdy doszli do siebie, jeden z nich usłyszał zarzut kradzieży pieniędzy i dokumentów. Przyznał się do winy, którą wziął na siebie przekonując, że kradzieży dokonał sam. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

fig

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl