Reklama

2018-08-20 21:10:59

Czarny Dunajec

Zacięta walka pod siatką

Reklama

Reklama

W weekend na boiskach w Czarnym Dunajcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa MTKKF w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.

Eliminacje strefy nowotarskiej zorganizowało Towarzystwo Sportowe „Podhalański” z Czarnego Dunajca.
W zawodach wzięło udział 5 teamów damskich oraz 12 męskich. Łącznie rozegrano 44 mecze.

Wśród pań najlepsze okazały się Sandra Luftner oraz Aleksandra Kałużna z Chrzanowa. Drugie miejsce zajęły Anna Urlik oraz Marta Bogacka (Stary Sącz/Barcice), a trzecie zdobyły Paulina Kościelniak oraz Agata Hankus (Sucha Beskidzka/Mysłowice).

Panowie toczyli zacięty bój do samego końca. O wyjściu z grupy zdecydował lepszy stosunek wygranych do przegranych setów. Najlepszym teamem męskim została ostatecznie para Kamil Królikowski oraz Michał Kotarski (Siemianowice Śląskie/Zabrze). Na drugim miejscu uplasował się Przemysław Paliwoda i Michael Ghantous (Chrzanów). Trzecie miejsce wywalczyła para z Mszany Dolnej Artur Żaba i Krzysztof Wietrzyk.

- Poziom turnieju był bardzo wysoki. Zależało nam na tym, żeby każdy sobie pograł i uważam, że dopięliśmy celu. Przy takiej cudownej aurze można grać z prawdziwa przyjemnością, żeby na koniec wskoczyć do zimnego Dunajca i wrócić przesiąkniętym radością , którą daje nam siatkówka. Dziękujemy Termom Chochołowskim za ufundowanie voucherów dla najlepszych drużyn, a zawodnikom którzy zakwalifikowali się do dalszych rozgrywek życzymy powodzenia 26 sierpnia na boiskach w Krakowie – podkreślił prezes TS Podhalański, Jacek Podsiadło.

mz 

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl