Miasto Rabka-Zdrój

Zamknij

Lądowanie śmigłowca sanitarnego w centrum Rabki

Marek Kalinowski 19:35, 08.09.2018
Treść artykułu pod wideo ↓
6 Lądowanie śmigłowca sanitarnego w centrum Rabki

Maszyna przyleciała po małego pacjenta z obrażeniami oczu.

::attachment{"type":"gallery", "template":"thumb3", "item_id":"50765"}

Śmigłowiec wylądował dziś wieczorem na tyłach supermarketu przy ulicy Zakopiańskiej. Jak informuje rzecznik Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Justyna Sochacka, maszyna zabrała na pokład małego pacjenta – 2-latka, który zaprószył sobie oczy wapnem. Dziecko trafiło do kliniki w Krakowie.


mk

(Marek Kalinowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (6)

vika z turystąvika z turystą

0 0

mamy nadzieje że tym razem żadna roślinka nie ucierpiała

23:41, 08.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mezooo_chaMezooo_cha

0 0

Vika z turystą.
Dziecko w ciężkim stanie... Biedny 2 latek... Ratują mu wzrok a Pan czy Pani... Martwi się jakimiś roślinami..??? Ej.. Szanujmy się. Trochę oleju w głowie polecam!!

00:07, 09.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZuzkaZuzka

0 0

Kobieto masz jakieś zamroczenie umyslowe? Drzewo czy dziecko? Niechby i cały las zniszczony zostal aby dziecko bylo uratowane.

09:35, 09.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

spsp

0 0

vikaz..., obyś tylko nie została "roślinką".

12:41, 09.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GeniGeni

0 0

Vika z to mentalnosc rodem z vivy. Znamy ten rodzaj moralnej szarady/czytaj:szkarady /.

14:48, 09.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

..

0 0

Pewnie jej chodzi o tą sosne z pienin co zniszczyli podczas akcji ratunkowej. Krótko i na temat - jakby ten helikipter zniszczył ostatnią roślinę z danego gatunku, to dla ratowania dziecka warto i należy tak zrobic.

14:41, 11.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OGŁOSZENIA PROMOWANE


POLECAMY

0%