Region

Zamknij

Grzechotnik w Niedzicy?

Paweł Pełka 17:33, 18.09.2018
Treść artykułu pod wideo ↓
14 Grzechotnik w Niedzicy?

Nasz Czytelnik przesłał zdjęcia węża zrobione dziś w okolicy Zamku w Niedzicy.

::attachment{"type":"gallery", "template":"thumb3", "item_id":"51005"}

Oto mail od pana Sławomira:


"Dzisiaj w południe w Niedzicy w okolicy zamku widziany był wąż. Właściciel domu, który chce zostać anonimowy twierdził, że to żmija, a okazało się że jest to grzechotnik (tak wygląda), jest nadal na wolności. Może komuś uciekł i nie jest jadowity" - pisze nasz Czytelnik.

(Paweł Pełka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (14)

boczekboczek

0 0

zle ten czytelnik pisze bo grzechotniki są bardzo jadowite

17:52, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

spsp

0 0

Oooo....sa bardzo jadowite, a najbardziej to lubia boczek

18:10, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

6koma96koma9

0 0

Boczku, można każdej istocie wyciąć gruczoły jadowe, oprócz ludzkim bestiom.

18:44, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

tom tomtom tom

0 0

Czy to jakiś żart z tym grzechotnikiem..?

18:54, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

piotrekxxlpiotrekxxl

0 0

Na każdym ujęciu wąż w tej samej pozycji... Dobra i gumowa imitacja:)

20:27, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PTAKUROPTAKURO

0 0

@piotrekxxl - Też to zauważyłem. Ktoś se jaja robi a ludzie sie spinają ;-).

20:53, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WężowyWężowy

0 0

Chcieliście żeby do każdego zdjęcia zapozował inaczej ? ;d Ludzie ... Ktoś nie chce żeby komuś stała się krzywda a Wy widzicie w tym podstęp , zarobi na tym ?... Polskie myslenie

21:33, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

spsp

0 0

Na kazdym ujeciu przod (gumowego weza) tworzy liitere "U" a leb skrecony w lewa strrone....ale idiota!

21:46, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

spsp

0 0

Ostatnio odpust czasem tam nie był i zabawka ze straganu spadła?

21:50, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

???? ???? ???????? ???? ????

0 0

Przeciez to zabawka!! Grzechotka na koncu ogona inaczej wygląda inny kolor wogole nie tak jak tu... no niezle ktos z wszystkich kpi

21:55, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

piotrekxxlpiotrekxxl

0 0

@Wężowy - na zdjęciach wąż jest obfocony z każdej strony i nawet nie drgnął w stronę fotografa. Raczej niespotykane.

21:59, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

RolnikRolnik

0 0

Widać to rzeźba

22:04, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŁośŁoś

0 0

A w lesie pod Węglińcem na Dolnym Śląsku leśnicy znaleźli ?. kangura. Kangur żywił się trawą, liśćmi paproci i kwiatami kolczastych krzewów. Na jego szczęście nie spotkał na swojej drodze wilków, które licznie występują w Borach Dolnośląskich. Za dnia ukrywał się wśród krzewów, a wieczorem żerował na obrzeżach lasu i na polach. Został jednak schwytany i powrócił do mini - ZOO w Niemczech.

22:24, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

bobikbobik

0 0

w Krakowie do zdjęcia pozuje smok wawelski.

09:45, 19.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OGŁOSZENIA PROMOWANE


POLECAMY

0%