Reklama

2019-03-13 09:27:10

Pod Giewontem

Pies zagryzł sarnę w Zakopanem

Reklama

Reklama

Dziś rano na Bachledzkim Wierchu spuszczony ze smyczy pies zagryzł sarnę.

- Usłyszałam bardzo głośne piski, skomlenia i zobaczyłam jak w ogródku pies zagryza sarnę i ucieka. Zwierzę nie miało żadnych szans. Razem z psem zniknęła jego właścicielka - relacjonuje mieszkanka domu w rejonie Bachledzkiego Wierchu.


O sprawie zawiadomiła Straż Miejską. - Tu mieszkają małe dzieci, a tymczasem wielu właścicieli nawet groźnych psów puszcza je samopas - dodaje mieszkanka Bachledzkiego Wierchu.

p

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
gnom 2019-03-15 13:34:28
Nie twierdzę, że każdy pies i jego właściciel jest chodzącym złem, chociaż jest masa idiotów i oni nie powinni posiadać zwierząt. Odnoszę się do konkretnej sytuacji: psa który zagryzł sarnę i właścicielki, której najsprawniej wyszła ucieczka. Nie wymagaj ode mnie aby poklepał tę kobietę po plecach i stwierdził iż nic się nie stało, bo przecież gorsze rzeczy dzieją się na świecie. Zawaliła sprawę, nie dopilnowała swojego psa i powinna ponieść konsekwencje. To chyba nie ulega wątpliwości?! Jeżeli pies raz zaatakował, to jaka jest gwarancja, że nie zrobi tego znowu? Nie ma. I jaka jest pewność, że właścicielka wyciągnie wnioski z zaistniałej sytuacji i do kolejnej nie doprowadzi? Też nie ma.
Oczywiście, że zwierzęta nie rodzą się złe. To my ludzie je wychowujemy, tresujemy i odpowiadamy za nie.
pies jak aniol 2019-03-14 19:04:57
@pies ktory zagryzl sarne
Idealnie powiedziane
Pies który zagryzł sarne 2019-03-14 18:23:36
@Gnom- Człowieku nikt nie ma żadnej empatii , próbujemy uświadomić osobom odbierającym owe zdarzenie jako mord na niewinnym dzikim zwierzęciu to, że nie każdy pies i jego właściciel to samo zło tak samo jak i nie każdy ksiądz to pedofil (mam taką nadzieję). Pies to tylko zwierzę które niesie na pewno więcej dobra ludziom niż na odwrót.(radzę odwiedzić schronisko i spróbować ). Kochamy zwierzęta a tak naprawdę człowiek robi dużo więcej krzywdy dzikim zwierzętom choćby dla sportu i zasiedlania ich terenów. Natomiast jeśli chodzi o temat agresji i sprzątania, wszystko zależy od człowieka i wychowania czworonoga (pies nie rodzi się agresywny). Trzeba na temat spojrzeć w ten sposób. Amen.
gnom 2019-03-14 16:35:30
Fakt, moja pomyłka. Owca to zupełnie inny temat.
Lekko podchodzicie do sprawy i macie ubaw. Brak poszanowania życia dzikiego zwierzęcia to temat do śmiechu. Gratuluję empatii. Może powinniście pomnik postawić pieskowi agresorowi i jego rezolutnej właścicielce? Tacy zasłużeni przecież są.
pies jak aniol 2019-03-14 15:53:32
Ide zaraz na spacer z moim psem bedzie latac po polu bez smyczy i kaganca - pewnie bedzie szukac tam dzieci,ludzi,saren,owiec i co kolwiek da sie zagrysc , @gnom idziesz z nami?? tak naprawde kulki sniezne bedzie lapac i cieszyc sie zyciem na tej planecie na ktorej najgorszym zagrozeniem jest czlowiek. Psy ratuja zycie everyday czlowiekowi i tak jak ludzie nie zawsze maja poukladnane w glowie.
Pies który zagryzł sarne 2019-03-14 15:29:16
@kolega psa oskarżonego ,dziękuje za wstawiennictwo jesteś wielki jak na Yorka, w ramach wdzięczności możesz podsikiwać mój teren , bawić się moją piłką a nawet powąchać pod ogonem. A rodzinie sarny postaram się wypłacić należne odszkodowanie. A do właścicieli mojego gatunku apel o sprzątanie kupek ,ponieważ sami po sobie nie posprzątamy- no chyba że chodzi o Bobika z bloku naprzeciwko , on ma inna dietę.
@gnom Jestem tylko psem więc mogę się pomylić ,natomiast styl twojej wypowiedzi nie ma składu i ładu...I owcy w to nie mieszaj ma alibi, była wtedy na otwarciu bacówki w Chochołowskiej u Pana Zięby.
Lol 2019-03-14 14:37:48
@kolega
Ale beka
Rozsmieszyles mnie na maxa ????
kolega psa oskarżonego 2019-03-14 14:06:12
Znam go od bardzo dawna można powiedzieć że jesteśmy prawie z jednego miotu, nigdy nie widziałem aby przejawiał jakąkolwiek agresję względem innych zwierząt mimo to nosił kaganiec i nie raz mówił mi że ma problemy przy kichaniu. Jednakowoż wracając do tematu sarny myślę że do sprawy trzeba za angażować cały wydział śledczy pobrać odciski łap oraz porozmawiać z rodziną sarny dlaczego była tak daleko od domu o tak późnej godzinie...Itp. Znając mojego przyjaciela wątpię w jego wine a nawet myślę że temat został opublikowany do rozgłośnienia stacji ,,Tygodnik podhalański"
Z poważanie Pies który jeżdził kolejką na kasprowy
#WOLNOŚC DLA PSA KTÓRY ZAGRYZŁ SARNĘ
gnom 2019-03-14 13:57:16
No, kolejni równi i równiejsi wobec prawa. Pewnie, niech piesek biega i zagryza wszystko jak leci ( raz sarenka raz dzieciaczek ), a paniusia właścicielka radochę ma. Co, piesek znajomej czy ki diabeł?! Trzeba myśleć i trochę ortografii ogarnąć. Inteligencie słowo "każdy" pisze się przez "ż" a nie "rz". Ciekawe podejście do tematu: grzeczny pies. Pytam: owca sama się zagryzła? Nie, to grzeczny pies zrobił. Tobie takiego kompana do zabawy potrzeba, może myślenie się włączy.
Pies który zagryzł sarne 2019-03-14 13:16:50
Zdarzyło mi się ,nie powiem...Dzik z Olczy ma racje, źle mi się ziewa w kagańcu, już dwa razy się oplułem...Nie będę w tym łaził. Sama mnie sprowokowała- te smukłe nogi i raciczki - poza tym co ona w ogóle tam robiła o tej porze??
Jej miejsce jest w lesie a nie na mojej dzielni. Wszyscy jesteście tacy mądrzy,pierwsi rzucacie kamieniem a jeden drugiemu jedzie do nogi jakby kiełbasa z kieszonki wystawała. Woof , Woof.
lol 2019-03-14 13:07:11
Sam chodz w kagancu ! Grzeczny pies dlaczego ma latac po polu w kagancu! Jestescie strasznie zacofani .zachowanie jak muzulmanie boja sie karzdego zwierzaka
dzik olczański 2019-03-14 12:30:47
do gnom, bo jak pies chce kichnąć w kagańcu to się biedaczysko opluje.!
gnom 2019-03-14 11:04:06
Nie ma dyskusji, właścicielka psa powinna ponieść odpowiedzialność za to co się stało. Sprawa jasna i oczywista. Jak potrzebowała dawki adrenaliny, to powinna ją dostać odpowiadając za swojego zwierzaka. Monitoring jest na każdym kroku i jak się chce, to można bez problemu dopaść winowajcę. Pytanie tylko czy się chce?
Nie wiem sam czy bawią mnie czy przerażają właściciele od których słyszę, że pupil nie gryzie ( bo do tej pory nie było ofiar ) i nie ma się czego bać nawet jak psina pokazuje zęby i toczy pianę z pyska. Kto ma myśleć pies czy jego właściciel?! Jaki problem założyć psu kaganiec jak biega bez smyczy, a właściciel jest obok.?! Ktoś już wcześniej napisał, że zwierzęta to odpowiedzialność i to prawda. Tak samo rodzice odpowiadają za szkody spowodowane przez dzieci jak właściciele są odpowiedzialni za swoje zwierzęta ( duże i małe ). Niby sprawa oczywista, a jednak zawsze znajdzie się ktoś mocno inteligenty i nie może ogarnąć tematu.
dzik olczański 2019-03-14 10:27:30
Ludzie opamiętajcie się , Ja też sobie od czasu do czasu lubię zagryźć jakąś sarne , czy zesrać się sąsiadowi pod krzakiem. Dajcie życ !!!
Mala 2019-03-14 10:26:48
@miki
Co do psa w mieszkaniu. Mysle ze kazdy pies wolal by byc w najmniejszym mieszkaniu- z wlascicielem I chodzic na spacers niz byc uwiazanym w ogrodzie na lancuchu caly rok ,mroz deszcz opaly!! Ci ludzie co maja wielkie ogrody I domy a pies uwiazany na lancuchu -Wstyd!! Wlasnie to jest takie polskie myslenie i kazdy obcokrajowiec wie o tym ze polak powie - dog is for outside
Psina 2019-03-14 09:08:37
@POrażka już wiem z kąd ten nik, jak cię stary zobaczył po porodzie. Do twojej wiadomości po równi chodzę codziennie z dwoma szkolnymi psami ,które odgryzaja jaja takim prymitywom żeby więcej się nie rodziły. Tak jest to mowa nienawiści.
POrażka 2019-03-13 23:46:10
@Psina chyba za dużo tvn-u oglądasz ?
widziałaś kiedyś niewidomego z psem nie na smyczy ?
domyślam się że między innymi i twój piesek biega po Równiach wolno, nie na smyczy. Twoim i nie tylko twoim obowiązkiem jest wyprowadzanie psa na smyczy na spacer , a nie tylko otwarcie drzwi w bloku i wypuszczenie psa !
Lis 2019-03-13 20:54:41
Jeden przypadek pewnie na kilka lat (oczywiście szkoda sarny),ale jak zabijamy sanek dla sportu i jedzonka to jest ok. A jeśli chodzi o gówienka na Bachledzkim to z pewnością szybciej się rozłożą niż śmieci pozostawione przez miejscowych fiakrow i turystów.
Miki 2019-03-13 15:44:10
Moim skromnym zdaniem, jeśli ktoś mieszka na 50m w blokach np na Pardałówce to nie powinien mieć na pewno psa. Pies jak i dziecko to odpowiedzialność. Większość ludzi spacerujących po Bachledzkim, Antałówce, Wierszykach, Olimpie, Lipkach to mieszkańcy bloków, ale i nie tylko, którzy idą w teren i puszczają pieski jak i siebie samych po cudzych łąkach, działkach i myślą, że im tam wszystko wolno. Zwierzątka srają, przeganiają zwierzynę a czasem i dzieci, właściciele czworonogów do tego dorzucą śmiecia a na koniec piszą w internetach, gdzie tylko się da, że nie posprzątane i najlepiej, żeby właściciele tychże posesji sprzątali! A co?! przecież jutro wrócimy i dobrze by było, żeby porządek był!. Do małej: 1. Gdyby ludzie pogrodzili swoje tereny, tak jak Pani radzi, to by Pani na żaden ww. teren nie weszła, bo wszystko jest prywatne. To, że ludzie nie grodzą, to nie znaczy, że można im tam śmiecić, a później wrzucać na tygodnik zdjęcia, jak to wszędzie brudno. 2. Inna sprawa, że w Zakopanem nie można ogrodzić własnego terenu, bo gdzieby te wszystkie biedne pieski z właścicielami miały się podziać.
Realistyczny 2019-03-13 15:07:09
Gdybyście mieli trochę rozumu to wiedzielibyście co z psami wałęsającym się bez smyczy na terenie gdzie ta smycz być powinna zrobić, ale brakuje Wam jaj, a prawo winno byc proste i przejrzyste... Ale 75 % z Was to pokolenie "dyskryminujące" służby i odpornych na konserwatywne
i proste myslenie... Sami się już tracicie a co będzie dalej to się będę śmiał z tymi 25 % procentami hahaha już się śmieje hahaha
XYZ 2019-03-13 14:44:00
To chyba nie była ostatnia sarenka na świecie? Zdarzy się raz na jakiś czas incydent i od razu wszystkie psy i wszystkich właścicieli psów wrzuca się do wora potworów. Więcej kobiet i dzieci jest bitych i molestowanych niż sarenek zagryzanych przez psy, dajcie spokój, bo to żaden problem. Ot zdarzyło się. Szkoda sarenki ale nie dramatyzujcie.
Garbaty 2019-03-13 14:29:13
To nie pies,to bydlę agresywne. O właścicieli też dobrych słów nie mam.
Marcin 2019-03-13 14:22:04
@mala. Pies chce być wolny ale wolny nie jest. Jeśli ma właściciela to ten właściciel ponosi pełna odpowiedzialność za psa i jego wybryki. Zwierzę zniewolone trzeba nauczyć/oduczyć pewnych zachowań. Najgorsze są właśnie półdzikie wiejskie kundle biegające samopas albo zwierzęta nad którymi nie potrafią zapanować właściciele. Ludzi straszy się wilkiem albo dzikiem ale to właśnie "pieski" i kotki mordują i ranią najwięcej innych gatunków w tym ludzi.
Wynajmujący 2019-03-13 14:18:44
Ja widziałem jak w Chochołowie Jastrząb porwał świnie z prosietami. :}
mala 2019-03-13 12:19:35
tak zgadzam sie- wina wlascicielki. jak by moj pies to zrobil na goracym uczynku bym taki wpieprz dala zeby zapamietal! mojego musialam oduczyc ganiania sarenek. Dostal kilka klapsow i teraz wie.
w sprawie spacerow na bachledzkim ludzie dajcie tym psiakom polatac nie oceniajcie wszystkich psow po zachowaniu jednego psa a szczegolnie po zachowaniu wlascicielki. Dla niektorych ludzi te psy sa wszystkim co maja i one sa naszymi dziecmi i jak kazdy gatunek na tej ziemi chce byc wolny.
pluto 2019-03-13 12:18:10
Klerykalno-pisowska mowa nienawiści nawet zwierzętom się udzieliła.
Bib 2019-03-13 12:01:10
Przypominam ze nie ma obowiązku grodzenie posesji a obowiązek prowadzania psa na smyczy lub w kagańcu jeśli biega luzem jest!!!! Kto ma co do tego jakieś wątpliwości proszę się doedukowac w tym temacie...
Hanus 2019-03-13 11:43:22
To niedopuszczalne !!! Taki wlasciciel psa - niby kocha zwierzeta a tu prosze. ZERO poczucia odpowiedzialnosci !!!!!! A ta biedna sarenka jak musiala cierpiec.
Sama mam zwierzeta tym bardziej nie rozumiem takiego zachowania. Zwyrodnialec a nie kobieta. Powinna poniesc surowa kare !!!!!! ONA A NIE NICZEGO WINIEN PIES. bo tutaj tylko bezmyslny wlasciciel jest winny!!!!
wc help 2019-03-13 11:19:15
posprzatajcie rowien krupowa bo to wstyd na cały region i wykurzcie pijakow i nocnych amatorow mocnych wrazen
mala 2019-03-13 11:14:13
bardzo szkoda sarenki:( juz nie przesadzajcie ze kazdy pies bedzie atakowac ludzi i dzieci, gdzies musza sie wylatac -bachledzki, antalowka to idealne miejsce zdalaodludzi. to jest instynkt natury dla psa , tak- wlascicielka powinna miec kontrole nad psem. a ta pani z ogrudkiem prosze ogrodzic swoj teren pozadnie zeby zwierzeta nie wpadaly w pulapke bo na polu zeby pies sarne zlapal nie ma szans!
Stefan 2019-03-13 11:10:47
Zanim zacznie się hejt na właścicieli psów, którzy spuszczają psy ze smyczy zastanówmy się czy miasto zrobiło coś aby ułatwić im życie. Czy są gdzieś wyznaczone miejsca gdzie właściciel może spuścić psa aby wolno pobiegał? Nie ma... Więc może niech ta dyskusja idzie w tą stronę, bo jeśli nie ma takich miejsc to nie dziwmy się, że są one spuszczane aby sobie pobiegać choć przez chwilę.
Psina 2019-03-13 11:05:09
Pani POrażka oczywiście właściciel powinien ponieść karę, ale nie wszystkie psy rzucają się na małe dzieci bawiące się na placu zabaw.Idąc tym tokiem myślenia sami się pozamykajmy może jest w śród nas potencjalny morderca.
A i odebrać psy ratownikom, niewidomym,celnikom itd. mogą być niebezpieczne.
Bib 2019-03-13 10:43:39
Zima się przedłuża, dzikie zwierzęta same wchodzą na posesje, ogródki przydomowe bo tam zaczynaja wczesniej wyrastać kwiaty, krzewy ozdobne obgryzają. Nikt nie będzie przeganiał sarenki z ogrodu bo strasznych szkód nie narobi ale duży pies, spuszczony ze smyczy, bez kagańca, wpada na posesje, zabija i zostawia ( bo przecież nie z głodu) i goni kolejne sarny już za płotem to SKANDAL!!!! Właścicielka szybko ucieka i pewnie nic sobie z tego nie robi póki nie dojdzie do tragedi...
Bachledzki 2019-03-13 10:21:43
Czegoś nie rozumiem. Pani ktora zrobila zdjecie trzymała sarne w ogródku ? Jak pies wszedł do tego ogródka. Musi być nie ogrodzony. Kto odpowiada ze te zwierzeta TPN ?.Po bachledzkim i nie tylko chodzi kilka łani i saren. Pies bez smyczy to juz inna historia . Skoro włascicielka nie panuje nad psem, powinien byc na smyczy. Czesto sie tam widzi psy mał i duze ktore chodzą i robia co chca.
POrażka 2019-03-13 10:02:21
MAM NADZIEJĘ ŻE WŁAŚCICIEL PONIESIE SUROWĄ KARĘ !
Nie tylko na Bachleckim właściciele spuszczają psy ze smyczy na Równiach jest to notoryczne. Jak się właścicielom zwraca uwagę to mówią że one nic nie robią , na miłość Boska tam się bawią dzieci !
CZY MUSI DOJŚĆ DO TRAGEDII ?
Gogo 2019-03-13 09:53:24
Bachledzki Wierch to jest wychodek dla okolicznych psów i innych.Równiez teren dla quadów,motocykli.Planu zagospodarowania nie chcą zmienić bo ma być to teren zielony.A wszystko to do czasu dopóki nie zainteresuje się tym terenem developer.
ciekawy 2019-03-13 09:36:51
Ciekawy jestem jakie stanowisko w tej sprawie zajmie szacowna organizacja "viva" ... strach się bać!!!
 • PRACA | dam
  DO GABINETU KOSMETYCZNEGO w Zakopanem szukam STYLISTKI PAZNOKCI, KOSMETYCZKI EWENTUALNIE PANI, KTÓREJ PASJĄ JEST STYLIZACJA PAZNOKCI, z możliwością przyuczenia w zawodzie kosmetyczki. Praca od poniedziałku do piątku. Warunki do uzgodnienia. Tel. 600801308
 • PRACA | dam
  Praca w Niemczech dla ogólnobudowlańców od zaraz. 12-15 euro na godzinę
  Tel.: 535294557
  E-mail: nagranicy@poczta.fm
 • PRACA | dam
  Przyjmę pomocnika do zakładu garbarskiego, dobre wynagrodzenie ubezpieczenie.
  Tel.: 888267329
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KUCHENNĄ praca stała lub sezonowa z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  DACIA DUSTER 1.5 dCi / 110 / 4x4, pierwsza rejestracja 26.11.2012, 103.850 km, poj. 1461ccm, moc 81 kW / 110KM, c.25 500zł. 601 207 659
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Nowy dom zamiast mieszkanie w Zaskalu 150 m2, nie przepłacaj za mieszkanie. 660797241, marekg@b12.pl
  Tel.: 660797241
  E-mail: marekg@b12.pl
 • PRACA | dam
  Firma Skicontrol H.Martinczak.s.k.a. (BiałkaTatrzańska) zatrudni DORADCĘ KLIENTA. Oferujemy: stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Poszukujemy: osoby z doświadczeniem w bezpośrednim kontakcie z klientem i/lub znajomością rozwiązań IT, znajomością języka angielskiego oraz prawem jazdy kat.B. Główne obowiązki: opieka nad klientem, doradztwo, promowanie firmy. Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@skicontrol.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Dom do zamieszkania od razu w Banskiej Wyżnej -sprzedam
  Tel.: 660797241
  E-mail: marekg@b12.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Piękny nowy dom góralski z bali na super widokowej działce Czarna Góra sprzedam
  Tel.: 660797241
  E-mail: marekg@b12.pl
 • POŻYCZKI
  SUPER OFERTA KREDYT GOTÓWKOWY-KONSOLIDACYJNY MOŻLIWOŚĆ NAJNIŻSZEJ RATY NA RYNKU FINANSOWYM. ZADZWOŃ DO DORADCY . T-500 072 678.
 • POŻYCZKI
  GOLD CENT FINANSE NOWE SUPER PROPOZYCJE POŻYCZKOWE TYLKO DOWÓD OSOBISTY !!! T-18 542 40 56.
 • PRACA | dam
  KĄPIELISKO GEOTERMALNE SZYMOSZKOWA przyjmie na sezon letni OSOBY DO PRACY W PUNKTACH GASTRONOMICZNYCH. Kontakt 693 319 707
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA ZA STRUGIEM -
  Tel.: 532 107 701
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Do sprzedania atrakcyjny, funkcjonujący PENSJONAT w Kościelisku -
  Tel.: 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  MIESZKANIE - UDZIAŁ W BUDYNKU. ZAKOPANE, 250.000 zł. 607 506 428
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: BARMANA/-KĘ, KELNERA/-KĘ z doświadczeniem. Dobre wynagrodzenie, umowa o pracę.
  Tel.: 880 563 097
 • PRACA | dam
  SPRZEDAWCĘ DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO, z doświadczeniem - Kuźnice -
  Tel.: 880 563 097
 • PRACA | szukam
  INFORMATYK SZUKA PRACY JAKO PROGRAMISTA, SERWISANT KOMPUTEROWY, ADMINISTRATOR SIECI KOMPUTEROWYCH. Umiejętność programowania w języku Java w stopniu zaawansowanym. Znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Design, Corel, Excel, Word, PowerPoint, Access. Tel. 506 188 980
 • PRACA | dam
  Przyjmę pracownika do zakładu kuśnierskiego znającego się na pracy
  Tel.: 888267329
 • PRACA | dam
  Sklep Multibrandowy MONT BRAND(z markami Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein) w Galerii Handlowej Krupówki 40 , poszukuje Panią na STANOWISKO SPRZEDAWCY . Wymagania; komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, zainteresowanie modą. Wysokie wynagrodzenie, prowizja od sprzedaży, praca na pełen etat. Telefon;
  Tel.: 660-719-519,
  E-mail: budzuu@wp.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIMY, POMOC KUCHENNĄ, KUCHARKĘ. Tel. 608 088 017
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • USŁUGI | budowlane
  Usługi budowlane Domy szkieletowe wykończenia i remonty (glazura, gładzie, malowania, pracę wykończeniowe stolarskie) brygada 8 osobowa.
  Tel.: 572312171
  WWW: Sierockie 21b,
  GG: Biały Dunajec
  Inne: Dawid
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM TEL. +48 22 205 33 10
 • PRACA | dam
  Pomoc domowa - sprzątanie, pranie, prasowanie, ogród - w soboty godz. 8 - 16. Bór k. Szaflar.
  Tel.: 608570500
 • PRACA | dam
  Z. R. GŁOWACCY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W ZAKOPANEM. 608 813 506
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  AUDI A4 ALLROAD QUATTRO benzyna 2.0 tsi 211 KM full opcja 137 tys. srebrny 51.900 do negocjacji 608232654
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  WITRYNA CHŁODNICZA na ciasta, serki regionalne, stal nierdzewna 1300x700x1300 stan bdb 1990 zł Szczawnica 608 232 654
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ MĘŻCZYZNĘ DO SKLEPU Z FARBAMI. Pełny etat, warunki zatrudnienia do ustalenia. Czarny Dunajec. 601 464 273.
 • PRACA | dam
  STOLARZA - PRACA STAŁA, ZAKOPANE. 691 090 770
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ na 4-miesięczny kontrakt (czerwiec-wrzesień), 15 000zł netto. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ, praca stała z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ weekendy, święta, wakacje (z możliwością noclegu). 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Zatrudnię bądź przyuczę pracownika na stanowisko piekarz. Doświadczenie w branży piekarskiej nie jest wymagane. Miejsce pracy Raba Wyżna
  Tel.: 604815957
  E-mail: marcin.talaga@gmail.com
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARKĘ i POMOC DO PENSJONATU. 669 493 772
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKI BUDOWLANE, DOMY, MIESZKANIA Zakopane i najbliższe okolice tel. 606 253 595.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM z HDS (wywrotka, max. udźwig 6 ton, wysięg 10 metrow), Roboty ziemnie
  Tel.: 694601628
 • PRACA | dam
  KASJER/KASJERKA - praca w sklepie spożywczym w Bukowinie Tatrzańskiej
  Tel.: 609820250
  E-mail: as.stasik@op.pl
 • PRACA | dam
  BIURO RACHUNKOWE w Poroninie zatrudni KSIĘGOWEGO, tel. 607863893
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel.691888444
2019-05-25 22:29 Ameryka głosuje w Domu Podhalan 2019-05-25 22:01 Pociągiem do Popradu 1 2019-05-25 21:38 Portret jest jak wiersz 2019-05-25 21:00 Murek przy mostku zakochanych w niezbyt dobrym stanie 2 2019-05-25 20:51 Sytuacja na Dunajcu powoli się stabilizuje 2019-05-25 20:01 Dworcowe przystanki jak należy 2019-05-25 17:50 Rondo niczym hala bezkresna (WIDEO) 2 2019-05-25 17:23 Zakopiańscy oldboje zwyciężyli 2019-05-25 17:19 W mieście owiec przybędzie 1 2019-05-25 17:15 Na Głodówce zepsuł się autobus 2019-05-25 16:24 Do przerwy 1:1 w zmaganiach bratanków (WIDEO) 2019-05-25 15:49 Polska - Węgry. Mecz na szczycie właśnie się rozpoczyna (WIDEO) 2019-05-25 15:00 Droga na Rusińskim Wierchu w opłakanym stanie 6 2019-05-25 14:56 Uwaga turyści zrzut wody z zapory utrudni turystykę na Dunajcu 1 2019-05-25 14:09 Miasto słońcem oddycha 2019-05-25 13:57 Podhale żegna Andrzeja Haniaczyka. 1 2019-05-25 13:25 W nowotarskich „Jatkach” - o papieskiej pielgrzymce 2019-05-25 13:04 Śmieciowe góry 2 2019-05-25 13:01 Opóźnienia w budowie obwodnicy 1 2019-05-25 11:59 Auto zawisło na barierach (aktualizacja) 2 2019-05-25 10:40 Przebłysk lata na Krupówkach 2019-05-25 09:31 Zaglądamy na Kasprowy Wierch (WIDEO) 2019-05-25 09:17 Nie czekają na innych - młodzież bierze się za śmieci 2 2019-05-25 08:32 Słońce na niebie, deszcz odroczony, ale na szlakach błoto 2019-05-25 08:00 Radni sadzą kwiatki 7 2019-05-25 00:05 Rozpoczęła się cisza wyborcza. Głosujemy w niedzielę 1 2019-05-24 22:44 Strajk dla klimatu (WIDEO) 4 2019-05-24 22:30 Dzieciak w rosomaku 1 2019-05-24 22:16 Malarska Walusiówka 2019-05-24 22:01 Mocne strony kobiety - nowotarżanka w konkursie Cosmopolitan 2019-05-24 20:47 Szkolne wycieczki mokną w Zakopanem 2 2019-05-24 19:59 Jak wygląda głuszec, jaka roślina jest w herbie parku? (WIDEO) 1 2019-05-24 19:04 Kolizja z sygnalizatorem przy zjeździe z Alei 2019-05-24 18:19 Zakopiański Dzień Dziecka 2019. Lekcja folkloru, tradycji i historii 2019-05-24 18:18 Dwa medale na Mistrzostwach Polski Mażoretek 2019-05-24 17:06 Syn byłego burmistrza burzy samowolę budowlaną (WIDEO) 10 2019-05-24 15:46 Jutro pogrzeb Andrzeja Haniaczyka 2019-05-24 15:42 Wybory, czyli sprawdź Unię w swojej gminie 2019-05-24 15:40 Dzwoni policjant z Nowego Sącza. To oszust 2019-05-24 15:22 Młodzieżowy strajk dla planety 10 2019-05-24 14:34 Zadbaj o zdrowie Mamy na Dzień Matki 2019-05-24 14:29 Wywożą odpady wielkogabarytowe z Zębu 1 2019-05-24 14:28 Wybory do Parlamentu Europejskiego 4 2019-05-24 14:00 Szalone nożyczki w Zakopanem! 2019-05-24 13:59 Deszczowe Zakopane tonie w zieleni 3 2019-05-24 13:40 Festyn Strażacki i Dzień Dawcy Szpiku w Krośnicy 1 2019-05-24 12:47 Minister środowiska popiera spalarnię na Podhalu 5 2019-05-24 11:57 Zalane szlaki. Z powodu opadów zamknięta jest Jaskinia Mroźna. 2019-05-24 11:49 Sepsa uderza, nauczycielka nie żyje, przebadano 300 dzieci 2019-05-24 11:10 Arkadiusz Mularczyk przegrał proces z Andrzejem Skupniem. Będzie odwołanie (AKTUALIZACJA) 7
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-05-25 22:26 1. Potrzebny ten artykuł jak dziura w moście. 2019-05-25 22:23 2. Jakoś Słowakom opłacało się utrzymywać PGR i koleje. Polacy wyprzedali się jak ostatni pijak. Nawet operatora telekom. sprzedali innym, a który cienko przędzie? 2019-05-25 21:59 3. Nie pierwszy raz barany na rondzie widać. 2019-05-25 21:49 4. Panie Andrzeju Dziękuję że z Panem i Małym Podhalem przeżyłem młode lata na tańcu i poznawaniu świata na naszych wyjazdach po Polsce i za granicą Dzisiaj jestem już dorosłym człowiekiem ale tamtych lat nie da się zapomnieć Spoczywaj w pokoju Kondolencje z Jabłonki 2019-05-25 21:35 5. taaaaaaaaaa, łowiecek i baranów to ci u nos dostatek na nasyk piyknych CHalach... ;) 2019-05-25 21:07 6. Jaki qrde murek? Murek się muruje a tu nic takiego nigdy nikt nie robił, czego to teraz uczą w tych gimnazjach to nie wiem. 2019-05-25 19:45 7. Sąsiednie gminy (Łapsze Niżne, Ochotnica Dolna) z o wiele mniejszymi budżetami zdecydowanie bardziej dbają o swoich mieszkańców i turystów. 12 milionów przychodu z podatków od nieruchomości (wyciągi, hotele i inna działalność) jakie ma Gmina Bukowina Tatrzańska nie przekłada się na infrastrukturę służącą mieszkańcom i turystom. Jest coraz gorzej. Wójcie, obudź się. 2019-05-25 19:38 8. Żeby ino nie odezwali się za chwilę eksperci, że oscypki będą z ołowiem. 2019-05-25 19:25 9. Tak to jest jak się okleja przednie szyby czarną folią. 2019-05-25 18:53 10. No dobra, a czy mają jakieś fundusze na gminne OSP, na rozwój sportu, drogi, chodniki no i w końcu na zabezpieczenie koryta rzeki Białka od granicy RP do granicy powiatu a co za tym idzie zrobienie konkretnego projektu w tym celu z infrastrukturą turystyczną np. trasa rowerowa, chodnik, miejsce do wypoczynku i rekreacji dla miejscowych i turystów bo tylko same pensjonaty a nic poza tym. Niech gmina też zadba o mieszkańców i turystów a nie tylko kasę brać a w zamian nic. Ciekawe czy mają kasę na takie cele i pomysł jak to zrobić czy tylko liczą na miejscowych.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Bojcorka

Album TP

FILMY TP