Reklama

2019-04-02 15:15:55

Reklama

g. Krościenko n.D

Niebawem wybory

Reklama

Wybory sołeckie w Krościenku już w niedzielę, 7 kwietnia.

    Oto listy zarejestrowanych kandydatów na sołtysa i do rady sołeckiej w Dziadowych Kątach, Hałuszowej, Kątach- Niwkach,  Krościenko-Centrum, Krościenko-Zawodzie, Krośnicy oraz Tylki - Biały Potok. W związku z brakiem kandydatów wybory 7 kwietnia nie odbędą się w sołectwie Grywałd.

KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA DZIADOWE KĄTY

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
KNUTELSKA MAŁGORZATA KATARZYNA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
KOŁEK PAWEŁ
KOWALCZYK BARTŁOMIEJ
MAJKRZAK ANDRZEJ
TKACZ ANNA
WAKSMUNDZKI KRZYSZTOF
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA HAŁUSZOWA

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
KOŁEK STANISŁAW
WOJTASZEK KRYSTYNA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BĄK JAN
GRUCA JAN
KLAG MATEUSZ ADAM
KLIMCZAK WANDA
KOWALCZYK MARCIN
KURUC ANDRZEJ
MALIK JóZEF
OPOKA KRZYSZTOF PIOTR
SYDORIAK STANISŁAW
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KĄTY – NIWKI:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
KNUTELSKA IWONA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BŁAŻUSIAK JADWIGA
CHLIPAŁA ANNA
DYDA JAN
GABRYŚ BOGDAN
KOTERBA JóZEF
KOTERBA ŁUKASZ
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KROŚCIENKO – CENTRUM:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
CEPUCH ANDRZEJ STANISŁAW
PLEWA FRANCISZEK

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BODZIARCZYK LUDWIK
CHROBAK JAN
DULA JERZY
JAWOR STANISŁAW JAN
ŚNIEGOŃ BARBARA

KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KROŚCIENKO – ZAWODZIE:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
BIEL GRZEGORZ JAN
LEŚNIAK KATARZYNA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
KACWIN DOMINIK JAN
KLOS KRZYSZTOF JAN
MAJKRZAK KAZIMIERZ PIOTR
MIKŁUSIAK MARIOLA
SKUBISZ GERWAZY
STOŁOWSKI ANDRZEJ
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KROŚNICA:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
JANKOWSKI TOMASZ
KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
CZECHOWSKI BARTŁOMIEJ GRZGORZ
GóRECKA BEATA AGNIESZKA
KUNDZIARZ MARIAN
MSZANIK KRYSTYNA
SAS PIOTR
TKACZYK WŁADYSŁAW
WOLSKI BRONISŁAW

KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA TYLKA – BIAŁY POTOK

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
MALIK GRAŻYNA
MALIK JAN

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BŁAŻUSIAK JAN
DYDA STANISŁAW
GABRYŚ FRANCISZEK
KOWALCZYK KRYSTYNA
MALIK ANDRZEJ
OLEŚ PIOTR
REGIEC STANISŁAW
adReklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
stary 2019-04-11 00:51:56
Wręcz przeciwnie.
młody 2019-04-10 13:06:38
Na Zawodziu, jakakolwiek zmiana na stanowisku może wyjść tylko na dobre.
Super 2019-04-07 22:28:39
Przynajmniej wiadomo, ile w Krościenku i na Zdrojowej jest nielotów. Ujawnili się głosujący na analfabetów. No cóż, jacy kandydaci tacy wyborcy. Popisało się Krościenko i Zawodzie. A później dziwota, że jesteśmy pośmiewiskiem wśród miejscowości Pienin i Podhala.
Dno 2019-04-07 15:14:56
Panie Plewa to stanie na rynku i ukryte agitowanie w dniu wyborów było absolutnie żałosne.
Adam 2019-04-06 19:20:09
Skończmy wreszcie z tymi filozofami chłopskimi. Zacznijmy wreszcie do tego samorządu wprowadzać ludzi pokornych, pracowitych, na poziomie, którzy gdzieś byli, coś widzieli, czegoś dokonali. Nigdy do niczego nasza gmina nie dojdzie jak będziemy w nieskończoność przy urnie promować tych nielotów wiejskich, którym się wydaje że wszystkie rozumy pozjadali.
Apel 2019-04-06 16:21:33
Chcemy mieć lepszy samorząd wybierzmy do samorządu lepszych fachowców. Pokażmy, że stać Nas na dobry wybór -wyważony, spokojny, kompetentny. Racje ma ten co rozsądnie mówi, a nie ten co głośniej krzyczy i większe banery wywiesi.
Lepsze jutro 2019-04-05 23:23:50
Nie jestem jakimś fanem tych wszystkich nowinek ale w 2019 roku to już powinien być sołtys ze szkołami, z wykształceniem, z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów mechanicznych, z komputerem, z mailem, z pojęciem i doświadczeniem
zawodowym. A nie filozof z konewką, doniczkami, fontanną ogrodową i frytkownicą. Jak w tym Krościenku ma być wreszcie lepiej to wybierajmy tych co się lepiej nadają od tych co tylko lepiej krzyczą.
Mieszkaniec 2019-04-05 16:07:39
Bardzo jestem ciekawy jak się zakończy ten pojedynek Dawida z Goliatem. Jeden pozgłaszał kolegów radnych, zasypał rynek plakatami bez treści i radzi na rynku (choć wartości merytorycznej w tym wszystkim tyle co kot napłakał).
A drugi spokojnie, konkretnie, kompleksowo zaprezentował swój program w internecie i na ulotkach. Czy wreszcie w Krościenku wygra profesjonalizm, rozsądek czy populizm i puste apele bez programu. Wierze w Mieszkańców Krościenka.
APEL 2019-04-05 14:18:49
Wielki pożytek z sołtysa, który nigdzie nie dojedzie bo nie ma prawa jazdy, nie wyśle i nie odbierze maila bo nie obsługuje komputera. Telefonu się chociaż dorobił ten Franek, czy dalej trzeba się kontaktować przez żonę? I jeszcze od maja do września niedostępny bo frytki smaży. Ludzie nie cofajmy tego Krościenka do minionego wieku!!!!
Wyborca 2019-04-05 10:36:38
Do @Przesada
To akurat prawda. Jakie trzeba mieć mniemanie o sobie żeby w ulotce napisać do wyborców żeby dokonali słusznego wyboru (mając oczywiście na myśli siebie samego). To brak szacunku wobec konkurenta oraz egoizm i bufonada.
Przesada 2019-04-04 23:43:31
Jedno mieć zasługi, drugie to myśleć że się je ma i zgrywać zbawcę Krościenka. Niektóre działania p. Plewy popieram, inne mniej, ale to obnoszenie się ze stwierdzeniami, że nie było lepszego sołtysa i samorządowca w historii Krościenka to już przesada. To taki brak szacunku dla tych wszystkich wcześniejszych wójtów, sołtysów, radnych. Przejaw buty i arogancji.
To jest proste 2019-04-04 19:27:31
Ludzie jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Pan radny nie popuści sołtysowania bo za pieniądze gminne w funduszy sołeckim można robić sobie kampanie wyborcze i zdobywać poparcie. Dlaczego akurat w roku wyborczym były robione kwietniki na ul. Św. Kingi, z której startował na radnego? To dalej będzie tak wyglądało jakby znowu został sołtysem - pseudo inwestycje bez pomyślunku w okręgu wyborczym z którego startuje na radnego i w okolicy swoich biznesów, a wszystkie inne miejsca pominięte i zapominiane. A sołectwo centrum to jest od dawnego gimnazjum pod Tylką do końca Łąkcicy i wszyscy powinni korzystać z działań sołeckich!
Prosty wybór 2019-04-04 18:13:57
W Krościenku centrum to jest wybór między zainteresowaniem każdą lokalną sprawą w codziennym życiu Mieszkańców a opieką nad bratkami w doniczkach na rynku. Jak wolę sołtysa który w okresie pozimowej naprawy dróg będzie pilnował żeby wszystkie ubytki w drogach były wypełnione asfaltem ,a nie takiego sołtysa który chodzi z konewką po rynku wokół sowich biznesów. Głosuje na Cepucha.
Marek 2019-04-04 18:02:01
Szanowni Państwo, kiedy wybory do rady parafialnej, bo trzeba już hurtem zagłosować na pana radnego. Człowiek spokojnie rynkiem nie przejdzie bo tam atmosfera mobilizacji - w każdej szybie APEL. Mam nadzieję, że do europarlamentu w maju i do krajowego parlamentu na jesień ten pan już się nie wybiera bo od tych apeli to już głowa boli. Abstrahuje od tego, że chyba w ordynacji wyborczej wskazano miejsce do wieszania plakatów wyborczych na sołtysa i nie są to witryny sklepowe. A tak w ogóle jak już ktoś się tak usilnie pcha na różne stołki to najpierw warto żeby miał jakąś konstruktywną propozycje i podstawowe pojęcie.
Dosyć 2019-04-04 17:30:52
Od razu widać kto jak myśli o istocie sołectwa centrum. Dla pana Franka sołectwo centrum to tylko rynek. Wszędzie pełno wisi tam apeli, a wszyscy pozostali pominięci. Otóż sołectwo centrum to w takim samym stopniu rynek jak np. ulica Kras albo Pryczków. Głosuje na pana Cepucha.
Szerokie poparcie 2019-04-04 17:22:22
Prezentować szeroki wachlarz osobowości, wspierających daną kandydaturę to chyba lepiej niż ciągle kisić się w tym samym sosie (bez względu na rodzaj i czas wyborów). Sołtys powinien skupiać jak najwięcej różnych mieszkańców wokół swoich inicjatyw.
Do popieram 2019-04-04 13:38:22
Jak taki niby marny ten budżet sołecki (choć to chyba kilkadziesiąt tysięcy rocznie) i jeszcze nie ma się na niego żadnego pomysłu, prócz kupowania i stawiania kwietników, to po co kandydować? Nikt nikogo nie zmusza.
Jaś 2019-04-04 13:26:03
Chętnie bym zagłosował na p.Cepucha ale jego elektorat w tym to pierwsze nazwisko już mnie zniechęciło.Bo jak tu być sołtysem załatwiac tylko prywatę a teraz do rady sołeckiej..... szkoda słów.Gdyby inni byli kandydaci do rady to bym głosował na pana.
Lips 2019-04-04 13:13:43
Liczą się pomysły, incjatywa a nie płeć.
Swojak 2019-04-04 11:22:08
A ja chciałem zapytać na forum który jest lepszy wybór kobieta czy facet sołtys np. na Hałuszowej ,czy kobiety sprawdzają się na tym stanowisku ? Dziękuję
Nie Popieram 2019-04-04 09:27:50
Pomysł F. Plewy na estetykę jest jak najbardziej na nie. Pacykowanie dziadostwa i stawianie elementów architektury ogrodowej w przestrzeni publicznej to tragedia z punktu widzenia ładu przestrzennego. O tym, że ostatnie pacykowanie na ul. Kingi, było nastawione na robienie sobie kampanii na radnego, to już nie wspomnę. Natomiast zasłanianie się niewystarczającym budżetem to już pełny absurd. Otóż, Pan sołtys Plewa narzeka na Pana radnego Plewę. Bo kto opiniuje budżet, kto go uchwała, kto może wprowadzać do niego zmiany? Oczywiście rada gminy. Jakoś nie słyszałem żeby pan radny Plewa proponował zmiany w ostatnim budżecie na rzecz zwiększenia funduszu sołeckiego albo prezentował programy pozyskania środków zewnętrznych.
Popieram 2019-04-04 08:14:09
Popieram F. Plewe , bo przynajmniej facet się stara, jego pomysł na estetykę ulic jest jak najbardziej na tak. Zresztą, jaki budżet takie efekty z pustego i Salomon nie naleje.
Przesada 2019-04-03 22:31:48
Franek Plewa nadaje się do samorządu ale jak już jest radnym to nie powinien startować na sołtysa. Po co łączyć te funkcje? Zawsze lepiej jak dwóch działa w słusznej sprawie niż jeden. Moim zdaniem On i Ci Jego kandydaci do rady sołeckiej (tez radni) nie powinni starować. Pazerność
na stołki z Nich wyszła. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi.
Zawodzie 2019-04-03 22:19:17
Na Zdrojowej liczę na zwycięstwo Biela. To konkretny, dobry sołtys.
Mieszkaniec 2019-04-03 21:23:17
Ja tam nie wiem ile błędów Plewa zrobił w ulotce bo nie widziałem, ale codziennie widzę fontannę ogrodową w centrum Krościenka i już za to należy mu się czerwona kartka.
Marcin 2019-04-03 21:14:42
Ta kandydatura Andrzeja Cepucha to duże pozytywne zaskoczenie. Trzymam kciuki.
Czas na zmiany 2019-04-03 20:58:02
Faktycznie jak się porówna materiały wyborcze Cepucha i Plewy to jest przepaść, na korzyść tego pierwszego. Oprócz tego, obecny sołtys niewiele
zrobił.
Fakt 2019-04-03 20:23:24
Ja też zagłosuje na Andrzeja Cepucha. Dzisiaj dostałem Jego ulotkę i widać, że facet ma kompetencje i może zrobić coś dobrego dla sołectwa centrum.
Józek 2019-04-03 19:59:25
A ja zagłosuję na Cepucha, bo oprócz tego, że jest w porządku, to jeszcze ma przygotowanie do tej funkcji.
Fakt 2019-04-03 19:30:02
Ja też uważam jest w porządku, ale na Niego nie zagłosuje bo chce mieć sołtysa kompetentnego, a nie takiego który w ulotce zachęcającej do wyborów w dwóch zdaniach popełnił 3 błędy.
jesemok 2019-04-03 18:57:37
Zagłosuję na Plewę, uważam, ze gościu jest w porządku.
Ma rozmach 2019-04-03 17:35:52
Franek jeszcze Ci zostały wybory do rady parafialnej i już będziesz wszędzie.
Dyzio 2019-04-03 08:45:26
Faktycznie w centrum trochę zgrane karty, ale akurat jeden kandydat na sołtysa stamtąd zupełnie nowy i chyba się pofatyguję żeby na Niego zagłosować. W końcu facet nie z rynku, który może rozumie że sołectwo Krościenko centrum to nie tylko ścisłe centrum.
Człowiek renesansu 2019-04-02 23:18:49
Prowadzić biznesy w rynku, być radnym i jeszcze na sołtysa startować. Trochę dużo tego.
junior 2019-04-02 22:41:54
I weź tu kurde idź na wybory w centrum ! Stara banda koryciarzy! Kogo se mam niby wybrać ? To jakaś porażka,żart!? ! Ręki do tego nie przyłożę na pewno. Sami sobie oddajcie na nich głos i niech nędza trwa!
Mateusz 2019-04-02 21:04:50
Potrzebne są zmiany, bo w większości przypadków obecni sołtysi słabo wywiązywali się ze swoich obowiązków i zadań.
Świeże krew 2019-04-02 20:51:07
Moim zdaniem nie powinno się łączyć funkcji. Im więcej osób angażuje się w działania społeczne tym lepiej dla interesu lokalnego samorządu. Kiedy widzę te same nazwiska w tych wyborach sołeckich co w ostatnich samorządowych (sprzed kilku miesięcy) to uważam to za błąd. Takie zasiadane na kliku stołkach nie ma żadnego większego sensu.
Wyborca 2019-04-02 20:05:50
Niektóre kandydatury ciekawe i warte uwagi. Mam nadzieję, że w Krościenku centrum wygra osoba, dla której sołectwo centrum to nie tylko Rynek, Kingi i kawałek Jagiellońska. Trzymam kciuki za wszyskich, którzy gwarantują rozwój i realne działania, a nie tylko pacykowanie dziadostwa kwietnikami.
Jaś 2019-04-02 19:39:51
A ci kandydaci do rady w Krościenku Centrum to jakiś Prima Aprilis???? porażka !!!!! totalna !!!!!!!
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane zatrudni pracowników w zawodzie: cieśla, murarz, zbrojarz ,malarz, operator koparko-ładowarki, pracownik budowlany.
  Tel.: 602629623
 • PRACA | dam
  Hotel *** w Bukowinie Tatrzańskiej poszukuje KUCHARZY, POMOCE KUCHENNE. Praca całoroczna, umowa o pracę, stabilne warunki zatrudnienia.
  Tel.: 784056441, 506093576
 • PRACA | dam
  KASJER/KASJERKA - praca w sklepie spożywczym w Bukowinie Tatrzańskiej
  Tel.: 609820250
  E-mail: as.stasik@op.pl
 • USŁUGI | budowlane
  Dekoracyjne podłogi ŻYWICZNE mikrocement kamienne dywany
  Tel.: 602151628
  E-mail: igi602@interia.pl
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  WYRÓWNIARKA 50, 3500 zł
  Tel.: 787863535
  E-mail: k-allegro@wp.pl
 • PRACA | dam
  SPRZEDAWCA motorów/ rowerów Czarny Dunajec 730 735 000 lub CV na: praca@gros24.pl
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: POKOJOWĄ, POMOC KUCHENNA-ŚNIADANIOWA. Praca w systemie zmianowym, co 2 dzień. 660 41 00 46
 • POŻYCZKI
  BANK NIE CHCE UDZIELIĆ CI KREDYTU ? POŻYCZKA NA DOWÓD, MINIMUM FORMALNOŚCI, BEZ ZAŚWIADCZEŃ, DUŻE KWOTY POŻYCZKI. ZADZWOŃ -18 542 40 56.
 • PRACA | dam
  OFERTA PRACY W COS-OPO ZAKOPANE: KELNER. Szczegóły: 725 300 095
 • PRACA | dam
  OFERTA PRACY W COS-OPO ZAKOPANE: ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO. Szczegóły: http://bip.cos.pl/1509/zakopane
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE, NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE 50m2, CENTRUM NOWY TARG ul. Krzywa. 698 559 040
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ POWIERZCHNIE HANDLOWĄ, SUPER LOKALIZACJA DEPTAK-KRZYWA NOWY TARG przy Salonie gier. Idealne pod kawiarnię, gastronomię, klub muzyczny. 608 806 408
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Sprzedam KIA SPORTAGE benzyna + gaz, 2.0, r.p.XII.2011, 4x4, opcja typowo zimowa, stan idealny, I pierwszy właściciel lub zamiana na BUS 9-OSÓB. 608 806 408
 • PRACA | dam
  OSOBĘ DO PRACY W PENSJONACIE W KOŚCIELISKU ZATRUDNIMY. Możliwość zamieszkania. 608 806 408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU zatrudni PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO (OGÓLNOBUDOWLANY). 608 806 408
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni: - PRACOWNIKA OBSŁUGI GRILLA - KELNERA-BARMANA - RECEPCJONISTA/KA do Zajazdu Górskiego Kuźnice. Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie www.polskietatry.pl.
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni KELNERA/KĘ do Zespołu Pensjonatów ?Dolina Białego?. Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie www.polskietatry.pl.
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni: PRACOWNIKA OBSŁUGI PUNKTU GASTRONOMICZNEGO-SPRZEDAŻ LODÓW Tel. 1820 63730. Szczegółowe informacje na stronie www.polskietatry.pl.
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ do Aqua Parku Z-ne. Tel. 1820 63730 lub 602 263 516. Szczegółowe informacje na stronie www.polskietatry.pl.
 • PRACA | dam
  MECHANIK skutery/motory Czarny Dunajec, pełny etat dobre wynagrodzenie. 730 735 000.
 • PRACA | dam
  STRÓŻ NOCNY, Czarny Dunajec 730 735 000
 • PRACA | dam
  OBSŁUGA SYSTEMÓW AUKCYJNYCH TYPU ALLEGRO. Zakopane, pełny etat CV na praca@gros24.pl
 • PRACA | dam
  PRACOWNIK FIZYCZNY rozładowywanie dostaw, sprzątnie itp Czarny Dunajec. 730 735 000
 • PRACA | dam
  SPRZEDAWCA AGD/RTV Czarny Dunajec 502 303 913 lub CV na: praca@gros24.pl
 • PRACA | dam
  Poszukujemy opiekunki dla dwuletniego chłopca. Praca w centrum Zakopanego, pełen etat, bardzo dobre warunki finansowe.
  Tel.: 530602603;530610330
  E-mail: ania-kazmierczyk@wp.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ do Aqua Parku Z-ne. Tel. 1820 63730 lub 602 263 516. Szczegółowe informacje na stronie:
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni: PRACOWNIKA OBSŁUGI PUNKTU GASTRONOMICZNEGO-SPRZEDAŻ LODÓW. Tel. 1820 63730. Szczegółowe informacje na stronie:
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni: - PRACOWNIKA OBSŁUGI GRILLA, - KELNERA-BARMANA do Zajazdu Górskiego Kuźnice. Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie:
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni KELNERA/KĘ do Zespołu Pensjonatów "Dolina Białego". Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie:
  WWW: www.polskietatry.pl
 • USŁUGI | budowlane
  POKRYCIA DACHOWE, RYNNY, OBRÓBKI, PODBITKI, MALOWANIE DACHÓW, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, FASADY, ELEWACJE, OCIEPLENIA, KOMINY, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH. 531 001 608.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię MURARZA oraz POMOCNIKA.
  Tel.: 604131899
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Uniwersytet Warszawski jako właściciel nieruchomości położonej w Kościelisku, ul. Kiry 36, zaprasza do udziału w postępowaniu ofertowym na wydzierżawienie w/w nieruchomości. Pełna treść ogłoszenia znajduje się pod adresem internetowym https://www.uw.edu.pl/wynajem-sal-i-inne-uslugi/ oraz można się zapoznać bezpośrednio w DPTiW Wrzos pod wskazanym powyżej adresem". 18 20 70 213
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  Kupię Owce na mięso.
  Tel.: 888613332
 • USŁUGI | budowlane
  Budowa domów jedno i wielorodzinnych, pensjonatów , roboty zbrojarskie i żelbetowe.
  Tel.: 609075091
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ weekendy, święta, wakacje (z możliwością noclegu). 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ, praca stała z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy w Karczmie oraz Pensjonacie w Czorsztynie: kucharza/kę, pomoc kuchenną, kelnera/kę.
  Tel.: +48509920018
  E-mail: nadzamcze@interia.pl
 • PRACA | dam
  BIURO RACHUNKOWE w Poroninie zatrudni KSIĘGOWEGO, tel. 607863893
 • PRACA | dam
  SPYTKOWICE: FIRMA DREW-DOM zatrudni pracowników: stolarzy, cieśli, obsługę tartaku. Praca od zaraz.
  Tel.: tel. 605048933; 182688067
  E-mail: dziur@drew-dom.eu
  WWW: www.drew-dom.eu
 • PRACA | dam
  KUCHARZ Bukowina Tatrzańska, praca CAŁOROCZNA, możliwośc zakwaterowania
  Tel.: 510-213-878
 • USŁUGI | budowlane
  Usługi budowlane na terenie Podhala. Wykonam: chodniki, podjazdy, kanalizację, gabiony lub inne prace ziemne. 505021357
  Tel.: 505021357
  E-mail: staszel.anna@gmail.com
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  Restauracja Przy KominQ Zakopane
  Tel.: +48 500 352 220
  WWW: https://www.goldhotel.eu/restauracja
 • USŁUGI | budowlane
  Wyburzenia, rozbiórki budynków, kruszenie gruzu budowlanego.
  Tel.: 605061314
  E-mail: tomaszsledz80@gmail.com
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki Maszynowe, Wykończenia wnętrz
  Tel.: Tel: 516 175 182
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel.691888444
 • PRACA | dam
  Norwegia/Tynkarze.Praca całoroczna.Chłopaki z Podhala.Zarobki w przeliczeniu; od 17-25 Euro/godz.Zjazdy do kraju,wg.własnego uznania,średnio co 2-3 tyg.Języki obce NIE wymagane.Tel;
  Tel.: 699 559 329
2019-04-23 14:41 Mieszkaniec Białego Dunajca apeluje do wójta o remont drogi 2019-04-23 13:32 Pomarańczowe zapylenie na szczytach 2019-04-23 13:21 Śladami Memoriału Piotra Malinowskiego 2019-04-23 12:24 Niespokojna Wielkanoc na drogach powiatu nowotarskiego 2019-04-23 12:20 Słowo o systemie edukacji 2019-04-23 11:39 Nasz czytelnik zatrzymał pijanego kierowcę 1 2019-04-23 10:43 Śledztwo prokuratury w sprawie wczorajszej tragedii w Nowym Targu 2019-04-23 10:26 44-latek przyłapany ze sporą ilością psychotropów i amfetaminy 2019-04-23 09:31 Przejechaliśmy na rowerze nowy podjazd na trasie Tour de Pologne 2 2019-04-23 08:03 Jedno z kultowych miejsc w Zakopanem 1 2019-04-22 22:03 Prezydent Andrzej Duda zakończył sezon narciarski 2 2019-04-22 21:47 Nowotarżanka najlepsza wśród chemików 2019-04-22 20:40 Piechotą wzdłuż Alei 1 2019-04-22 19:35 Fałszywie nie oskarżaj 1 2019-04-22 18:09 Czerwienne - wieś perspektywiczna. Coraz więcej nowych domów 4 2019-04-22 16:59 Motocyklem w świat 2019-04-22 15:59 Strażacki lany poniedziałek w Kluszkowcach (WIDEO) 2019-04-22 15:39 Piąty Dzień Narciarza w Muzeum Tatrzańskim 1 2019-04-22 15:00 Taka pułapka na przechodniów i rowerzystów w Nowym Targu 3 2019-04-22 13:53 W Murzasichlu też ubywa drzew 9 2019-04-22 13:37 Powoli zakochaj się w sztuce 2019-04-22 13:21 Krajobraz polskiej architektury – jakie domy wybrać 2019-04-22 13:15 Pożar samochodu na zakopiance 2019-04-22 11:48 Deszcz szybko się wypadał. Wielkanocne Jajo w słońcu 2 2019-04-22 11:34 Flisacy oficjalnie 5 2019-04-22 10:40 Wypadek na Zazadniej, są poszkodowani. Ruch wahadłowy (ZDJĘCIA, WIDEO) 2 2019-04-22 09:30 Dziś w Tatrach może zagrzmieć. Uważajcie! 2019-04-22 07:45 Nocny pożar w Podczerwonem (ZDJĘCIA, WIDEO) 2019-04-21 20:41 Tatrzański Festiwal Zespołów Góralskich "Złote Kierpce" 2019-04-21 20:34 Władza sięgnęła przedszkola 2019-04-21 19:00 Rewitalizacja kolei zawita na nowotarską stację 2019-04-21 18:20 Jak nie Krupówki to co... (WIDEO) 4 2019-04-21 17:46 Mężczyzna doznał udaru na Rabskiej Górze (WIDEO) 2019-04-21 17:06 Sycylijskie smaki pod Tatrami 2019-04-21 17:00 Kurnik wielkanocny 2019-04-21 16:41 Wypadek w Tatrach 2019-04-21 16:00 Sen o śniegu 2019-04-21 15:00 W pełnej gali na ratunek 1 2019-04-21 14:29 Chochołowska oblężona 2019-04-21 13:41 Dwa zderzenia w Zakopanem 2019-04-21 13:20 Velo Dunajec - nowotarski ciąg dalszy 1 2019-04-21 13:00 Padlina zniknęła 2019-04-21 11:30 Grają dla dzieci i wojskowych inwalidów 2 2019-04-21 10:14 Poranna rezurekcja 2 2019-04-21 09:02 Rezurekcja w Poroninie 3 2019-04-21 08:10 Domowe znaczy zdrowe 1 2019-04-21 07:00 A grób został pusty 2019-04-20 23:52 Noga z gazu, auto w rowie 2019-04-20 22:25 Rodzinny Pikniki Ekologiczny 2019-04-20 21:25 Mandat, grzywna lub więzienie za zdjęcia 27
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-04-23 13:37 1. @ludzie bez mózgów, czytając gdziekolwiek co piszą inni można odnieść wrażenie, że nauczyciele już od dawna strajkują. 2019-04-23 13:08 2. gdy czytam wiekszosc komentarzy to mam wrazenie ze pisza je osoby po gimnazjach i nie rozumieja czytanego tekstu...to jest dramat. No wiec wychodze wam niedouczone matołki naprzeciw i wytlumacze jasno za co kary: jak zejdziesz ze szlaku czyli zlamiesz prawo i wrzucisz to do internetu to cie scigna, jak zrobisz zdjecie i wezmiesz za to kase to cie wezwa...to takie trudno do zrozumienia? Poza tym mozna robic na szlakach zdjecia ile masz miejsca na karcie i nikt cie nigdzie nie wezwie. Ufff dobrze ze pis polikwidowal gimnazja. 2019-04-23 12:45 3. Może w takim razie nawierzchnia drogi na Salamandrę zostanie naprawiona?? 2019-04-23 11:59 4. Ludzi, województwo buduje nam główną drogę z jezdnią i chodnikami za darmo, a my narzekamy. Absurd! Ja już się nie dziwię dlaczego ten Dyda nic nie robi. Po co? Po to żeby zaraz się zebrała loża malkontentów, którym zawsze coś nie pasuje - termin budowy, rodzaj inwestycji, długość jej realizacji, lokalizacja a nawet koszt (choć ten akurat wynosi 0 zł). Ja rozumiem, jak za te wieczne koncepcje, nieudane przetargi, źle zarządzany urząd wójt jest ostro krytykowany ale akurat czepianie się tego, że wreszcie coś w tym Krościenku powstanie (przez ostatnie dwa lata nic się nie działo) to już przesada. 2019-04-23 11:42 5. beczke dziegciu wylac jeszcze do tego burdlu na kolkach. kuRtuLa wschodu... 2019-04-23 11:31 6. Odpowiedz 1: w celu: - zmiejszenie natężenia hałasu w centrum Krościenka, który ma wpływ na jakość życia mieszkańców ulicy Jagiellońskiej oraz stopień zużycia znajdujących się tam nieruchomości; - znacznej poprawy jakości nawierzchni drogi tranzytowej oraz chodników; - wizerunkowym dla miejscowości turystycznej. Odpowiedz 2: Z inicjatywy władz Gminy Krościenko nad Dunajcem. Odpowiedz 3: Dla mieszkańców, turystów, podróżujących. 4. Ta droga prowadzi przez centrum miejscowości. 2019-04-23 10:52 7. 13. emerytura od PiS. Ustawę napisano jednak tak, że z 13. emerytury skorzystają również tysiące cudzoziemców, którzy głosu w wyborach nie oddadzą. Co więcej, ''trzynastki'' popłyną także do osób, które nawet nie mieszkają w Polsce - m.in. do Ukraińców. Rząd nie zapisał w ustawie wymogu posiadania polskiego obywatelstwa, ani nawet wymogu mieszkania w Polsce. - Przepisy nie uzależniają wypłaty jednorazowego świadczenia również od tego, czy osoba uprawniona pobiera świadczenie emerytalno-rentowe z innej niż polskiej instytucji - mówi ''Rzeczpospolitej'' Maria Kuźniar z biura prasowego ZUS. Ukraina jest jednym z ośmiu państw spoza Unii Europejskiej, z którym Polska podpisała umowę o zabezpieczeniu społecznym. Umowę zawierano za czasów rządu PO-PSL, gdy ministrem pracy był Władysław Kosiniak-Kamysz. Podpisano ją, by pomóc polskim repatriantom, którzy przesiedlili się do Polski. W praktyce umowa pozwala legalnie pracującym Ukraińcom, ubezpieczonym w Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, nabycie prawa do emerytury i renty w Polsce na właściwie indentycznych zasadach jak Polakom. Wzrasta również liczba świadczeń, a co za tym idzie suma pieniędzy, które z polskiego ZUS-u są transferowane za granicę. Jak podaje ZUS, w 2018 r. na podstawie umów międzynarodowych wypłacał średnio blisko 184 tysiące emerytur i rent. 2019-04-23 10:45 8. trzeba by przypomnieć komentującym ateistom i lewakom że wielu wam podobnym w obliczu śmierci nawraca się i spowiada a nawet kilku pochowano w asyście księży tak znienawidzonych przez niektórych ,@ rydzykowi sie należy pozostała tylko wiosna a tak na marginesie mamy wybór i wolną wole , jeżeli ktoś chce być pochowany jak zwierze pod płotem to jego wybór toż my w europie , @rydzykowi trzeba by zapytać gdzieś ty był całe życie że pozostała ci tylko musztarda ze łzami , pewnie w UB a PIS zabrał emeryture 2019-04-23 10:35 9. Lepiej jak by zakonczyl strajk nauczycieli. Jak nie moze to swoja kadencje. 2019-04-23 10:05 10. Do "Zdzislaw Salis" - w tym przypadku chodziło o schodzenie ze szlaku, a zdjęcia jedynie mogły to dokumentować. Drogą wyjaśnienia dla mieszkańców okolicy Pienin - tak Pieniny są WASZE, tak jak były i Waszych Przodków, ale są na ich terenie ustalone zasady (na szczeblu krajowym dla wszystkich polskich parków narodowych). Podobnie, jak na Waszych i Waszych Przodków drogach, które teraz są publiczne też nie możecie robić co się Wam podoba. Za nadmierną prędkość też możecie dostać mandat. Pieniny Wasi Przodkowie zostawili dla Was, to i Wy postarajcie się zostawić je też dla Waszych potomnych. Pieniny w porównaniu z innymi górami są maleńkie. Zostały by zadeptane tak samo przez spacerowiczów, jak i przez fotografów. Po drugie: to co jest "NARODOWE" powinni mieć możliwość oglądać nie zniszczone wszyscy, na określonych zasadach. Podobnie jak ogląda się obrazy w muzeum narodowym. Czy możecie niszczyć obraz w muzeum narodowym bo to też Wasze? Nie, nie możecie bo w muzeum, podobnie jak w parku narodowym są określone zasady!
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

Album TP

FILMY TP

Pożegnania