Reklama

2019-04-02 15:15:55

Reklama

g. Krościenko n.D

Niebawem wybory

Reklama

Reklama

Wybory sołeckie w Krościenku już w niedzielę, 7 kwietnia.

    Oto listy zarejestrowanych kandydatów na sołtysa i do rady sołeckiej w Dziadowych Kątach, Hałuszowej, Kątach- Niwkach,  Krościenko-Centrum, Krościenko-Zawodzie, Krośnicy oraz Tylki - Biały Potok. W związku z brakiem kandydatów wybory 7 kwietnia nie odbędą się w sołectwie Grywałd.

KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA DZIADOWE KĄTY

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
KNUTELSKA MAŁGORZATA KATARZYNA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
KOŁEK PAWEŁ
KOWALCZYK BARTŁOMIEJ
MAJKRZAK ANDRZEJ
TKACZ ANNA
WAKSMUNDZKI KRZYSZTOF
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA HAŁUSZOWA

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
KOŁEK STANISŁAW
WOJTASZEK KRYSTYNA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BĄK JAN
GRUCA JAN
KLAG MATEUSZ ADAM
KLIMCZAK WANDA
KOWALCZYK MARCIN
KURUC ANDRZEJ
MALIK JóZEF
OPOKA KRZYSZTOF PIOTR
SYDORIAK STANISŁAW
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KĄTY – NIWKI:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
KNUTELSKA IWONA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BŁAŻUSIAK JADWIGA
CHLIPAŁA ANNA
DYDA JAN
GABRYŚ BOGDAN
KOTERBA JóZEF
KOTERBA ŁUKASZ
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KROŚCIENKO – CENTRUM:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
CEPUCH ANDRZEJ STANISŁAW
PLEWA FRANCISZEK

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BODZIARCZYK LUDWIK
CHROBAK JAN
DULA JERZY
JAWOR STANISŁAW JAN
ŚNIEGOŃ BARBARA

KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KROŚCIENKO – ZAWODZIE:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
BIEL GRZEGORZ JAN
LEŚNIAK KATARZYNA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
KACWIN DOMINIK JAN
KLOS KRZYSZTOF JAN
MAJKRZAK KAZIMIERZ PIOTR
MIKŁUSIAK MARIOLA
SKUBISZ GERWAZY
STOŁOWSKI ANDRZEJ
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KROŚNICA:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
JANKOWSKI TOMASZ
KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
CZECHOWSKI BARTŁOMIEJ GRZGORZ
GóRECKA BEATA AGNIESZKA
KUNDZIARZ MARIAN
MSZANIK KRYSTYNA
SAS PIOTR
TKACZYK WŁADYSŁAW
WOLSKI BRONISŁAW

KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA TYLKA – BIAŁY POTOK

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
MALIK GRAŻYNA
MALIK JAN

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BŁAŻUSIAK JAN
DYDA STANISŁAW
GABRYŚ FRANCISZEK
KOWALCZYK KRYSTYNA
MALIK ANDRZEJ
OLEŚ PIOTR
REGIEC STANISŁAW
adReklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
stary 2019-04-11 00:51:56
Wręcz przeciwnie.
młody 2019-04-10 13:06:38
Na Zawodziu, jakakolwiek zmiana na stanowisku może wyjść tylko na dobre.
Super 2019-04-07 22:28:39
Przynajmniej wiadomo, ile w Krościenku i na Zdrojowej jest nielotów. Ujawnili się głosujący na analfabetów. No cóż, jacy kandydaci tacy wyborcy. Popisało się Krościenko i Zawodzie. A później dziwota, że jesteśmy pośmiewiskiem wśród miejscowości Pienin i Podhala.
Dno 2019-04-07 15:14:56
Panie Plewa to stanie na rynku i ukryte agitowanie w dniu wyborów było absolutnie żałosne.
Adam 2019-04-06 19:20:09
Skończmy wreszcie z tymi filozofami chłopskimi. Zacznijmy wreszcie do tego samorządu wprowadzać ludzi pokornych, pracowitych, na poziomie, którzy gdzieś byli, coś widzieli, czegoś dokonali. Nigdy do niczego nasza gmina nie dojdzie jak będziemy w nieskończoność przy urnie promować tych nielotów wiejskich, którym się wydaje że wszystkie rozumy pozjadali.
Apel 2019-04-06 16:21:33
Chcemy mieć lepszy samorząd wybierzmy do samorządu lepszych fachowców. Pokażmy, że stać Nas na dobry wybór -wyważony, spokojny, kompetentny. Racje ma ten co rozsądnie mówi, a nie ten co głośniej krzyczy i większe banery wywiesi.
Lepsze jutro 2019-04-05 23:23:50
Nie jestem jakimś fanem tych wszystkich nowinek ale w 2019 roku to już powinien być sołtys ze szkołami, z wykształceniem, z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów mechanicznych, z komputerem, z mailem, z pojęciem i doświadczeniem
zawodowym. A nie filozof z konewką, doniczkami, fontanną ogrodową i frytkownicą. Jak w tym Krościenku ma być wreszcie lepiej to wybierajmy tych co się lepiej nadają od tych co tylko lepiej krzyczą.
Mieszkaniec 2019-04-05 16:07:39
Bardzo jestem ciekawy jak się zakończy ten pojedynek Dawida z Goliatem. Jeden pozgłaszał kolegów radnych, zasypał rynek plakatami bez treści i radzi na rynku (choć wartości merytorycznej w tym wszystkim tyle co kot napłakał).
A drugi spokojnie, konkretnie, kompleksowo zaprezentował swój program w internecie i na ulotkach. Czy wreszcie w Krościenku wygra profesjonalizm, rozsądek czy populizm i puste apele bez programu. Wierze w Mieszkańców Krościenka.
APEL 2019-04-05 14:18:49
Wielki pożytek z sołtysa, który nigdzie nie dojedzie bo nie ma prawa jazdy, nie wyśle i nie odbierze maila bo nie obsługuje komputera. Telefonu się chociaż dorobił ten Franek, czy dalej trzeba się kontaktować przez żonę? I jeszcze od maja do września niedostępny bo frytki smaży. Ludzie nie cofajmy tego Krościenka do minionego wieku!!!!
Wyborca 2019-04-05 10:36:38
Do @Przesada
To akurat prawda. Jakie trzeba mieć mniemanie o sobie żeby w ulotce napisać do wyborców żeby dokonali słusznego wyboru (mając oczywiście na myśli siebie samego). To brak szacunku wobec konkurenta oraz egoizm i bufonada.
Przesada 2019-04-04 23:43:31
Jedno mieć zasługi, drugie to myśleć że się je ma i zgrywać zbawcę Krościenka. Niektóre działania p. Plewy popieram, inne mniej, ale to obnoszenie się ze stwierdzeniami, że nie było lepszego sołtysa i samorządowca w historii Krościenka to już przesada. To taki brak szacunku dla tych wszystkich wcześniejszych wójtów, sołtysów, radnych. Przejaw buty i arogancji.
To jest proste 2019-04-04 19:27:31
Ludzie jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Pan radny nie popuści sołtysowania bo za pieniądze gminne w funduszy sołeckim można robić sobie kampanie wyborcze i zdobywać poparcie. Dlaczego akurat w roku wyborczym były robione kwietniki na ul. Św. Kingi, z której startował na radnego? To dalej będzie tak wyglądało jakby znowu został sołtysem - pseudo inwestycje bez pomyślunku w okręgu wyborczym z którego startuje na radnego i w okolicy swoich biznesów, a wszystkie inne miejsca pominięte i zapominiane. A sołectwo centrum to jest od dawnego gimnazjum pod Tylką do końca Łąkcicy i wszyscy powinni korzystać z działań sołeckich!
Prosty wybór 2019-04-04 18:13:57
W Krościenku centrum to jest wybór między zainteresowaniem każdą lokalną sprawą w codziennym życiu Mieszkańców a opieką nad bratkami w doniczkach na rynku. Jak wolę sołtysa który w okresie pozimowej naprawy dróg będzie pilnował żeby wszystkie ubytki w drogach były wypełnione asfaltem ,a nie takiego sołtysa który chodzi z konewką po rynku wokół sowich biznesów. Głosuje na Cepucha.
Marek 2019-04-04 18:02:01
Szanowni Państwo, kiedy wybory do rady parafialnej, bo trzeba już hurtem zagłosować na pana radnego. Człowiek spokojnie rynkiem nie przejdzie bo tam atmosfera mobilizacji - w każdej szybie APEL. Mam nadzieję, że do europarlamentu w maju i do krajowego parlamentu na jesień ten pan już się nie wybiera bo od tych apeli to już głowa boli. Abstrahuje od tego, że chyba w ordynacji wyborczej wskazano miejsce do wieszania plakatów wyborczych na sołtysa i nie są to witryny sklepowe. A tak w ogóle jak już ktoś się tak usilnie pcha na różne stołki to najpierw warto żeby miał jakąś konstruktywną propozycje i podstawowe pojęcie.
Dosyć 2019-04-04 17:30:52
Od razu widać kto jak myśli o istocie sołectwa centrum. Dla pana Franka sołectwo centrum to tylko rynek. Wszędzie pełno wisi tam apeli, a wszyscy pozostali pominięci. Otóż sołectwo centrum to w takim samym stopniu rynek jak np. ulica Kras albo Pryczków. Głosuje na pana Cepucha.
Szerokie poparcie 2019-04-04 17:22:22
Prezentować szeroki wachlarz osobowości, wspierających daną kandydaturę to chyba lepiej niż ciągle kisić się w tym samym sosie (bez względu na rodzaj i czas wyborów). Sołtys powinien skupiać jak najwięcej różnych mieszkańców wokół swoich inicjatyw.
Do popieram 2019-04-04 13:38:22
Jak taki niby marny ten budżet sołecki (choć to chyba kilkadziesiąt tysięcy rocznie) i jeszcze nie ma się na niego żadnego pomysłu, prócz kupowania i stawiania kwietników, to po co kandydować? Nikt nikogo nie zmusza.
Jaś 2019-04-04 13:26:03
Chętnie bym zagłosował na p.Cepucha ale jego elektorat w tym to pierwsze nazwisko już mnie zniechęciło.Bo jak tu być sołtysem załatwiac tylko prywatę a teraz do rady sołeckiej..... szkoda słów.Gdyby inni byli kandydaci do rady to bym głosował na pana.
Lips 2019-04-04 13:13:43
Liczą się pomysły, incjatywa a nie płeć.
Swojak 2019-04-04 11:22:08
A ja chciałem zapytać na forum który jest lepszy wybór kobieta czy facet sołtys np. na Hałuszowej ,czy kobiety sprawdzają się na tym stanowisku ? Dziękuję
Nie Popieram 2019-04-04 09:27:50
Pomysł F. Plewy na estetykę jest jak najbardziej na nie. Pacykowanie dziadostwa i stawianie elementów architektury ogrodowej w przestrzeni publicznej to tragedia z punktu widzenia ładu przestrzennego. O tym, że ostatnie pacykowanie na ul. Kingi, było nastawione na robienie sobie kampanii na radnego, to już nie wspomnę. Natomiast zasłanianie się niewystarczającym budżetem to już pełny absurd. Otóż, Pan sołtys Plewa narzeka na Pana radnego Plewę. Bo kto opiniuje budżet, kto go uchwała, kto może wprowadzać do niego zmiany? Oczywiście rada gminy. Jakoś nie słyszałem żeby pan radny Plewa proponował zmiany w ostatnim budżecie na rzecz zwiększenia funduszu sołeckiego albo prezentował programy pozyskania środków zewnętrznych.
Popieram 2019-04-04 08:14:09
Popieram F. Plewe , bo przynajmniej facet się stara, jego pomysł na estetykę ulic jest jak najbardziej na tak. Zresztą, jaki budżet takie efekty z pustego i Salomon nie naleje.
Przesada 2019-04-03 22:31:48
Franek Plewa nadaje się do samorządu ale jak już jest radnym to nie powinien startować na sołtysa. Po co łączyć te funkcje? Zawsze lepiej jak dwóch działa w słusznej sprawie niż jeden. Moim zdaniem On i Ci Jego kandydaci do rady sołeckiej (tez radni) nie powinni starować. Pazerność
na stołki z Nich wyszła. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi.
Zawodzie 2019-04-03 22:19:17
Na Zdrojowej liczę na zwycięstwo Biela. To konkretny, dobry sołtys.
Mieszkaniec 2019-04-03 21:23:17
Ja tam nie wiem ile błędów Plewa zrobił w ulotce bo nie widziałem, ale codziennie widzę fontannę ogrodową w centrum Krościenka i już za to należy mu się czerwona kartka.
Marcin 2019-04-03 21:14:42
Ta kandydatura Andrzeja Cepucha to duże pozytywne zaskoczenie. Trzymam kciuki.
Czas na zmiany 2019-04-03 20:58:02
Faktycznie jak się porówna materiały wyborcze Cepucha i Plewy to jest przepaść, na korzyść tego pierwszego. Oprócz tego, obecny sołtys niewiele
zrobił.
Fakt 2019-04-03 20:23:24
Ja też zagłosuje na Andrzeja Cepucha. Dzisiaj dostałem Jego ulotkę i widać, że facet ma kompetencje i może zrobić coś dobrego dla sołectwa centrum.
Józek 2019-04-03 19:59:25
A ja zagłosuję na Cepucha, bo oprócz tego, że jest w porządku, to jeszcze ma przygotowanie do tej funkcji.
Fakt 2019-04-03 19:30:02
Ja też uważam jest w porządku, ale na Niego nie zagłosuje bo chce mieć sołtysa kompetentnego, a nie takiego który w ulotce zachęcającej do wyborów w dwóch zdaniach popełnił 3 błędy.
jesemok 2019-04-03 18:57:37
Zagłosuję na Plewę, uważam, ze gościu jest w porządku.
Ma rozmach 2019-04-03 17:35:52
Franek jeszcze Ci zostały wybory do rady parafialnej i już będziesz wszędzie.
Dyzio 2019-04-03 08:45:26
Faktycznie w centrum trochę zgrane karty, ale akurat jeden kandydat na sołtysa stamtąd zupełnie nowy i chyba się pofatyguję żeby na Niego zagłosować. W końcu facet nie z rynku, który może rozumie że sołectwo Krościenko centrum to nie tylko ścisłe centrum.
Człowiek renesansu 2019-04-02 23:18:49
Prowadzić biznesy w rynku, być radnym i jeszcze na sołtysa startować. Trochę dużo tego.
junior 2019-04-02 22:41:54
I weź tu kurde idź na wybory w centrum ! Stara banda koryciarzy! Kogo se mam niby wybrać ? To jakaś porażka,żart!? ! Ręki do tego nie przyłożę na pewno. Sami sobie oddajcie na nich głos i niech nędza trwa!
Mateusz 2019-04-02 21:04:50
Potrzebne są zmiany, bo w większości przypadków obecni sołtysi słabo wywiązywali się ze swoich obowiązków i zadań.
Świeże krew 2019-04-02 20:51:07
Moim zdaniem nie powinno się łączyć funkcji. Im więcej osób angażuje się w działania społeczne tym lepiej dla interesu lokalnego samorządu. Kiedy widzę te same nazwiska w tych wyborach sołeckich co w ostatnich samorządowych (sprzed kilku miesięcy) to uważam to za błąd. Takie zasiadane na kliku stołkach nie ma żadnego większego sensu.
Wyborca 2019-04-02 20:05:50
Niektóre kandydatury ciekawe i warte uwagi. Mam nadzieję, że w Krościenku centrum wygra osoba, dla której sołectwo centrum to nie tylko Rynek, Kingi i kawałek Jagiellońska. Trzymam kciuki za wszyskich, którzy gwarantują rozwój i realne działania, a nie tylko pacykowanie dziadostwa kwietnikami.
Jaś 2019-04-02 19:39:51
A ci kandydaci do rady w Krościenku Centrum to jakiś Prima Aprilis???? porażka !!!!! totalna !!!!!!!
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 2-POZIOMOWE, Zakopane Pardałówka, 68m2, c.1200zł + media, minimum rok. 608 697 065
 • PRACA | dam
  Zatrudnię pomoc do Pensjonatu w Murzasichlu
  Tel.: 669-493-772
 • USŁUGI | budowlane
  Świadczymy usługi ziemne i przewozowe z wykorzystaniem -samochodu ciężarowego z HDS (wywrotka, max. udźwig 6 ton, wysięg 10 metrow)
  Tel.: 694601628
 • PRACA | dam
  Poszukujemy osoby do obsługi apartamentów w Zakopanem. Praca dorywcza ale całoroczna. Tel:
  Tel.: 662244845
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ, C + E, na terenie Podhala, bardzo dobre zarobki. 607 980 682
 • PRACA | dam
  Zatrudnię elektryka - niedoświadczonych przyuczamy do pracy. Praca na miejscu. CV proszę na adres info@alarmsystem.com.pl
 • PRACA | dam
  Firma PPUH "REMEL" s.c. 34-400 Nowy Targ ul. Ludźmierska 29, zatrudni od zaraz pracownika na stanowisku: ślusarz, ślusarz-spawacz itp. Umowa o pracę, praca od 7,00 do 15,00 płaca godzinowa, wszystkie świadczenia pracownicze. 511 263 382; 514 093 587; 600 328 641, remelnt@poczta.onet.pl
 • PRACA | dam
  Przyjmę ucznia na praktykę - ELEKTRYK u nas się nauczysz instalacji elektrycznych, systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, sieci komputerowych itd. Czekamy na oferty CV na adres mail info@alarmsystem.com.pl
 • PRACA | dam
  Informatyk - do wykonywania sieci komputerowych. Przyuczamy do zawodu. Praca na miejscu. CV proszę na adres info@alarmsystem.com.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 34m2, Zakopane, Kamieniec, częściowo umeblowane. 600 988 866 wieczorem
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - DLA MŁODYCH, AMBITNYCH, POCZĄTKUJĄCYCH! Firma Norweska zatrudni w Oslo, na warunkach norweskich, młodych początkujących (nawet od razu po szkole) pracowników do przyuczenia w zawodzie TYNKARZ, MONTER RUSZTOWAŃ. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca na stałe/całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tygodnie. Zarobki od 13 do 23 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  Kucharka - Pomoc KUCHENNA - Zakopane
  Tel.: 600712721
 • PRACA | dam
  Restauracja w Bukowinie szuka KELNERKI, POMOCY KUCHENNEJ, KUCHARKI. Nr tel.
  Tel.: 784569292, 783997156
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: BARMANA/-KĘ, KELNERA/-KĘ z doświadczeniem. Dobre wynagrodzenie, umowa o pracę.
  Tel.: 880 563 097, 533 226 109
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Do sprzedania atrakcyjny, funkcjonujący PENSJONAT w Kościelisku -
  Tel.: 666 878 462
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  MIESZKANIE - UDZIAŁ W BUDYNKU. ZAKOPANE, 250.000 zł. 666 878 462
 • PRACA | dam
  Firma budowlana zatrudni CIEŚLI, DEKARZY, PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH. Praca na terenie Sląska. Transport z Rabki do miejsca pracy. Zapewniamy nocleg. Praca na pełny etat. 608 239 074
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Apartament 90 m, 2 sypialnie, duży salon z jadalnią i otwartą kuchnią, podziemny garaż, okolice rondo Kuźnice, dostępny od zaraz, najem długoterminowy.
  Tel.: +48608450888
 • USŁUGI | budowlane
  POKRYCIA DACHOWE, RYNNY, OBRÓBKI, PODBITKI, MALOWANIE DACHÓW, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, FASADY, ELEWACJE, OCIEPLENIA, KOMINY, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH. 531 001 608.
 • PRACA | dam
  RENOMOWANY HOTEL W ZAKOPANEM ZATRUDNI RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ ORAZ KELNERKĘ/KELNERA. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie. Praca w miłym, zgranym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: recepcja@hotelrysy.pl Tel: 182011800
 • PRACA | dam
  Nowoczesna klinika stomatologiczna w centrum Zakopanego zatrudni, na dogodnych warunkach, osobę w charakterze asystentki stomatologicznej.
  Tel.: 530602603
  E-mail: stomatologia@przyrowni.eu
 • PRACA | dam
  KELNERKĘ/-RA, BARMANA/-KĘ, KUCHARZA dorywczo lub na stałe, do przyuczenia. RESTAURACJA, ZAKOPANE -
  Tel.: 501 467 829.
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KUCHENNĄ praca stała lub sezonowa z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Drewniany domek z duszą w Gronkowie k. Białki Tatrzańskiej. Na dole salon z kominkiem, aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (kuchenka, lodówka, zmywarka, piekarnik, naczynia) i z przestrzenną łazienką. Na górze dwie sypialnie 2-osobowe. Taras, ogród z kącikiem dla dzieci. Grill, hamak, parking. Mile widziane zwierzaki. Idealny dla 4-osobowej rodziny. Tel. +48602152509
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ weekendy, święta, wakacje (z możliwością noclegu). 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ, praca stała z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ na 4-miesięczny kontrakt (czerwiec-wrzesień), 15 000zł netto. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA MAŁA SZWAJCARIA ZATRUDNI KUCHARZA NA PEŁNY ETAT -
  Tel.: 600 076 107.
 • PRACA | dam
  GOSPODA PODKOWA W ZAKOPANEM OSOBĘ NA ZMYWAK. Praca stała, sezonowa. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  KĄPIELISKO GEOTERMALNE SZYMOSZKOWA przyjmie na sezon letni OSOBY DO PRACY W PUNKTACH GASTRONOMICZNYCH. Kontakt 693 319 707
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA ZA STRUGIEM -
  Tel.: 532 107 701
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM TEL. +48 22 205 33 10
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKI BUDOWLANE, DOMY, MIESZKANIA Zakopane i najbliższe okolice tel. 606 253 595.
2019-06-16 14:20 Fatalny wypadek na trasie Małopolskiego Wyścigu Górskiego 2019-06-16 13:27 Burze nad Podhalem i Tatrami 2019-06-16 12:23 Pijacka recydywa za kółkiem 3 2019-06-16 10:40 Akcja toprowców w górach 2019-06-16 10:29 Kierowcy nie wiedzą kto ma pierwszeństwo 8 2019-06-16 09:18 Kto zabrał Zakopane? 2 2019-06-16 08:04 Więc się mury pną do góry 3 2019-06-15 22:38 Tatry Running Tour 2019 2019-06-15 21:54 Zjednoczone chóry i gorący powiew dla chłodnej Islandii 3 2019-06-15 21:06 Susza, czekamy na większy deszcz 2019-06-15 20:42 Upalny dzień w Tatrach Słowackich 2019-06-15 20:41 II Bieg Hasiora 2019-06-15 20:07 Basen i zaproszenie bez odpowiedzi 1 2019-06-15 19:13 Wychudzony owczarek w pełnym słońcu 8 2019-06-15 19:05 Biedronka tłumaczy: W sklepie w Białce zepsuła się klimatyzacja 1 2019-06-15 18:40 Próg na Dunajcu. Przed laty na oczach kamer zginął tu strażak (WIDEO) 2 2019-06-15 18:19 Turysta zsunął się 200 metrów po płacie śniegu 2019-06-15 17:05 Mężczyzna wpadł do potoku Bystra 2019-06-15 16:48 Dramatyczna akcja ratunkowa na progu wodnym na Dunajcu 3 2019-06-15 16:16 W Biedronce 28 st. C. 6 2019-06-15 15:35 Czemu nie posprzątali? 2 2019-06-15 14:24 Uraz głowy w Tatrach 2019-06-15 13:52 Uroczyste otwarcie tatrzańskich szlaków (WIDEO) 2019-06-15 12:53 LOTOS Cup 2019 rozpoczęty. Czołowe miejsca naszych skoczków 2019-06-15 12:48 III Rajd szlakami oddziału partyzanckiego Szaroty 2019-06-15 11:36 Ratownicy dalej się szkolą 2019-06-15 10:43 Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku. Gdy przyjechali ranny pił piwo 3 2019-06-15 09:25 Kłótnia o asfalt przy moście w Białym Dunajcu 15 2019-06-15 08:01 Tatry Słowackie otwarte dla turystów 2 2019-06-14 21:45 Turystów na Giewoncie nie brakowało. Mimo zapowiedzi nadchodzących burz 9 2019-06-14 20:57 Kanadyjczycy najlepsi 1 2019-06-14 19:26 Emerytura z pasją 2019-06-14 18:35 Dworzec zaczyna wyglądać jak perełka 2019-06-14 17:49 Ekstremalna Babia Góra 2019-06-14 17:43 Skruszone zakonnice 28 2019-06-14 17:28 Uczelnia zabiera głos 20 2019-06-14 17:26 Kurtyna wodna - sposób na zwrotnikowe upały 1 2019-06-14 16:30 Deweloperski atak na góry 12 2019-06-14 16:30 Perfumowana recydywa 2019-06-14 16:23 Sezon plażowy czas zacząć 2019-06-14 16:17 Sportowcy na medal i z kasą 2019-06-14 16:05 Wymyśl tytuł piosenki 2 2019-06-14 15:42 Wyżerka z pyskówką 1 2019-06-14 15:32 Wakacje z Kulturą na Bani 2019-06-14 14:39 Spadł z parkingu 3 2019-06-14 14:32 Żmija ukąsiła turystkę 2 2019-06-14 14:17 Lambretty opanowały Zakopane 4 2019-06-14 14:00 Metraż musi się zgadzać 6 2019-06-14 13:30 Kiermasz Muzycznych Rozmaitości 2019-06-14 12:30 Śmieci i zwierzęce wnętrzności w potoku 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-06-16 13:25 1. Po co do zarysowania dwa ciężkie wozy strażackie??? 2019-06-16 13:06 2. Wysłać do kopalni w Rosji bo będzie jeździł po pijaku dopóki kogoś zabije. 2019-06-16 12:35 3. ...fajne 15 zdjęcie...juz wiemy na kogo uwazac na drodze ...zero tolerancji! 2019-06-16 12:19 4. Światła przygasic bo je......... e po oczach 2019-06-16 12:12 5. Ale buńczuczny ten listek figowy, że hoho ciekawe co mu cukor naobiecywał ale pewnie się przejedzie na tym jak każdy. 700 k już zapłacili za ziemię przy zakopiance, teraz kolej na rondo i dobrze bo na biednych nie trafiło. 2019-06-16 11:36 6. Popatrz na wideo które jest na stronach TP, artykuł znajdziesz tu http://24tp.pl/n/53608 , jest znak jak byk " Ustąp pierwszeństwa przejazdu" . Chyba, że jeździsz jak te swoki co nagrywały, na Ustupie był znak stop ale się nie zatrzymali by za chwilę chwalić się, że" my jeździmy zgodnie z przepisami". 2019-06-16 11:26 7. Rondo jak rondo ale jeszcze wypadku nie było i w czym zaś problem 2019-06-16 11:23 8. No tak jak przyjął pan wójt takiego "fachowca" to jak mogło byc innaczej.Wzorowo musiało byc!!!!! Kasa poszła dyrektor też poszedł może czas na zmianę w UG....... a smród i nieład pozostał w pomieszczeniach,bo jak to dzieci mają się uczyć w korytarzu lub sklejać modele miedzy porozkładanymi mikrofonami kablami albo stojąc przy oknie.Piekna ściema 2019-06-16 10:53 9. Zawsze ten z prawej, jeżeli znaki nie mówią inaczej. Najgorzej jest na parkingach przed sklepami, bo zapomina się o regule prawej łapy. 2019-06-16 10:43 10. Zgadzam się. Poruszanie się po tym rondzie nie jest zrozumiałe. Kierowcy z poza regionu głupieją.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Bojcorka

Pożegnania

FILMY TP