Reklama

2019-05-03 17:09:42

Reklama

Zakopane

Bez proszenia nie wchodzić! Tak witają nas w urzędzie

Reklama

Reklama

Nasz Czytelnik dziwi się, dlaczego na drzwiach Urzędu Stanu Cywilnego w Zakopanem wisi tabliczka, która chyba ma odstraszać petentów.

Oto mail od Czytelnika: "podobno urzędy mają być lepiej nastawione do petentów. Ta tabliczka o tym nie świadczy. Wisi tam odkąd pamiętam czyli długo. Stałem przed drzwiami i tyle. Minęło jakieś 15 min nikt się mną nie zainteresował. Bałem się zapukać. Bo przeczytałem tabliczkę czy tak powinno to wyglądać? Wszedłem były 3 panie żadnego innego petenta oprócz mnie. Obsługa była ok, ale już na starcie moje nastawienie już nie. "


Ciekawe, czy gdyby urzędnicy prowadzili na przykład sklep, też powiesiliby taką tabliczkę?

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Janowski 2019-05-06 11:39:47
@www
No tak , nie zmienia to faktu że cała Polska z samorządową administracją to zwykły bantustan - republika bananowa złodziei urzędniczych , mafii w organach ścigania ot zwykły burdel . Dopóki ludzie nie wyjdą na ulicę z kijami i nie przepędzą tych bezczelnych urzędników i złodziei administracyjnych to nic na leprze się nie zmieni . To są fakty a o pierdołach możecie sobie porozmawiać na kółku różańcowym .
www 2019-05-06 09:24:37
Do - "petentka" nie chodzi o to że się dużo zmieniło czy nic nie zmieniło - zmiany widać gołym okiem, ale sęk w tym żeby nadal zmieniać to co od lat się nie zmieniło. Nie wszędzie i nie wszytko w urzędach działa jak powinno a ta tabliczka jest tego przykładem. Inną sprawą jest to że sprawy związane z Urzędem stanu cywilnego można załatwiać przez internet- działa to narazie jak działa ale mam nadzieje że za parę lat te stanowiska znikną sprawy będą załatwiane on-line błyskawicznie a "Panie będą miały inna pracę lepiej płatną jak to mówił premier "z większa wartością dodaną".
Janowski 2019-05-05 17:49:09
To zwykła bezczelność jak wszędzie - sęk w tym że żadna urzędniczka czy urzędnik zapraszać petenta ani myśli bo i po co ? by mieć więcej roboty ? W zamian za to rosnąca kolejka przed drzwiami świadczy jak oni sami twierdzą że mają duuuuużo pracy ha ha ha ha ha ha . W tym czasie urzędnicy rozwiązują problemy kulinarne , społeczne dotyczące w co się ubrać na imprezkę , z kim śpi koleżanka i z kim wstaje kolega - co im w pracy przeszkadzał będzie jakiś petent ,no nie? Powstaje jeszcze jeden problem , jak kolejka rośnie to za mało urzędników rozwiązuje problemy które sami sobie stwarzają i tak Polska rośnie w siłę , przybywa długów z powodu rozdętej do granic administracji , przybywa grup roszczeniowych strajkujących i zawsze dotyczących budżetówki . By zaspokoić ich wymagania podnosi się daniny i podatki a jak brakuje to zaciąga się coraz to nowsze kredyty prowadząc tym sposobem do hiperinflacji . Maszynka sama się napędza , nie trudno sobie wyobrazić że takie działanie w konsekwencji doprowadzić może do następnych rozbiorów Polski BO W KOŃCU WIERZYCIELE UPOMNĄ SIĘ O ZWROT POŻYCZONYCH PIENIĘDZY A ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA STAN RZECZY OBCIĄŻA NARÓD , BO SAM SOBIE WŁADZĘ W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH WYBRAŁ !!! No to miłych snów o demokracji życzę .
petentka 2019-05-05 00:23:28
nie wiem jak tam jest w urzedzie stanu cywilnego ale bez przesady.. duzo sie zmienilo, panie w urzedzie duzo pomagaja, uprzejme, np. oplaty za nieruchomosci, zawsze pomocne, tak samo w dowodach. drzwi sa wszedzie przeszklone. moim zdaniem duzo sie zmienilo od paru lat. a jakbym zobaczyla taka kartke to coz - nie czekalabym jak "koza" tylko uprzejmie zapukala i zapytala czy mozna wejsc. ludzie czasami sami sobie stwarzaja problemy.
Ochotnica 2019-05-04 17:37:07
To i tak mocie Ameryke
Jo do ochotnice jezdziłek 3 razy i oni roz wojta zem nie zastoł a jak em zapytoł gdzie jest i kiej bedzie to mi miło poni odpowiedziała ze nie wie gdzie jest i nie wie kiedy bedzie ale wiy ze go ni ma prawie zawse go ni malo ludzi Piyknie
Tubajfor 2019-05-04 11:46:42
Powinno być tak jak u nos w ameryce, co piyńć rokow urzędnik musi zmienić urząd .
boruta 2019-05-04 09:53:50
Tak się dzieje, ponieważ kasta urzędników jest poza jakąkolwiek kontrolą z zewnątrz. A jak mawiali starzy ludzie, pies psu ogona nie urwie. Np. koleżanka ze Szczawnicy musiała wpłacić różnicę pomiędzy segregowanymi a zmieszanymi śmieciami z całego roku bo urzędniczka stwierdziła na podstawie kodu paskowego, że oddała 1 worek PET w ciągu roku. A tłumaczenia, że w ogóle tej wody nie kupuję nie przekonało urzędnika, a skończyło się tak, że w ogóle mało śmieci oddaje nawet tych zmieszanych bo po pół kubła.
enapokaz 2019-05-04 09:13:07
Spytajcie swoich dzieci, czy ktoś ich kiedykolwiek uczył kultury? Możecie też spytać lustra.
gnom 2019-05-04 08:07:22
Zakopane to zupełnie inny świat, urzędy funkcjonują jak za czasów głębokiej komuny. Trzeba mieć mocne nerwy i dużo czasu aby coś załatwić. W Nowym Targu jest zupełnie inaczej. Sprawnie się wszystko odbywa, urzędnicy mili i bardzo pomocni. I można i da się, trzeba tylko chcieć!!!
Tempy Toporek 2019-05-04 07:22:47
Według mnie to jest fakenews bo na początku poprzedniej kadencji burmistrz kazał wyciąć w drzwiach dziury i wstawić szyby. Pamiętacie jak pisano'' Zakopiański magistrat ogłosił właśnie przetarg na - jak to zostało nazwane - adaptację 52 par drzwi do pomieszczeń biurowych. W każdych drzwiach zostaną wycięte dziury 25 na 165 centymetrów, w które zostaną wstawione szyby." W tych szyby nie ma czyli to jest prowokacja.
Tempy Toporek 2019-05-04 07:12:59
"Prosi" się świnia więc petent nie powinien kaszleć, krząkać tylko głośno kwiczeć .
Komisarz Alex 2019-05-04 02:31:46
Przecież kto był w owym pomieszczeniu wie że jest tam jedno pomieszczenie przez które się przechodzi do głównej zawiadowczyni całymi aktami i sprawami itd... Proponuję wymienić demencyjne towarzycho na chętnych i młodych. W końcu istnieje coś takiego jak wypalanie zawodowe.
bodej ta kany 2019-05-04 01:36:17
No ''mniemanie'' o sobie to oni/one maja !!!
a pisza na komputerze jednym palcem , BODEJ TA KANY !
Urzedasy ocknijcie sie jestescie tylko ludzmi takimi samymi jak MY !
testosteron 2019-05-03 23:45:25
Tak jest wszędzie. Sprawa jest prosta. Prywatyzacja urzędników, monitorowanie prazy i decyzji przez urzędników znających KPA z poza terenu działania tych miejscowych. Raz w tygodniu testy z wiedzy, nie zdałeś/aś, to program naprawczy. Zapomniałam dodać, koniec z 13, nagrodami i coś na święta.
Mieszkanka 2019-05-03 21:28:54
Przykre , ale sama forma tego komunikatu świadczy jedynie o kulturze urzędników , a petent czuje się jak intruz w Zakopiańskim Urzędzie Miasta.
chrząkanie 2019-05-03 21:05:07
Do nicku Kaszel- Próbowałem chrząkania nie pomaga. Chrząkałem koło 3 minut nikt nie wyszedł.
ja... 2019-05-03 20:49:23
Może by zrobić konkurs na miłą obsługę petentów? :) Raba Wyznanie była by na pierwszym miejscu. Była taka sytuacja-wchodze widzę panie na korytarzu i pytam czy mogę wejść i czy poczekać a one do mnie proszę wchodzić urząd jest dla klientów tu nie ma czekania . Miło i uprzejmie załatwione wszystkie sprawy w jeden dzień a nawet nie cała godzinkę. ... dosłownie parę minut. A porównanie teraz mam ponieważ chodzę w Rabce do urzędu i .... KATASTROFA....tam to się nie chce nic nikomu.
Kaszel 2019-05-03 20:16:36
Jeśli nikogo nie ma na korytarzu to trzeba 2x głośno pod drzwiami zakaszleć i wtedy panie poproszą
qaz 2019-05-03 20:16:36
Sytuacja idiotyczna, bo nikt nie prosi, a nikogo nie ma. Tak samo w Starostwie w komunikacji. Kolejka na 8 os. Zaglądam nieśmiało - pusto. Pani chętnie obsługuje, a kolejka z pyskiem, że włażę. To czego czekają przed drzwiami ? Inną sprawą jest spokój przy wypisywaniu dokumentów - każdy chce mieć spokój, bo potem odkręcić pewne rzeczy to problem. Więc nie hałastra nad głową. Może pasowałoby to inaczej poukładać ? A może wzorem krajów anglosaskich wprowadzić umawianie się na godziny ? Chętnie poznałbym reakcje ludzi - hihihihihihi
www 2019-05-03 20:09:23
Ja wszytko rozumiem precyzję wpisu itd. Ale jeśli mamy zmieniać podejście na lepsze to taka tabliczka nie powinna mieć miejsca. W tym urzędzie nie ma szans chyba na lepszą organizację pracy bo o tym mowa. (mogli by zrobić kamerkę czy petent czeka czy tez nie -Panie nie musiały by wychodzić co 30 min i sprawdzać a kartka mogła by zostać oczywiście bez wykrzyknika i ze zwrotem Szanowni Państwo) . Podatnicy płacą podatki urzędnicy dostają wynagrodzenia nie wnikam jakie ale dostają. Podatnicy oczekują normalnej obsługi nawet w poczekalni powinni się czuć komfortowo a nie jakby tam siedzieli jak niechciany gość. Wyobraźmy sobie taką kartkę na drzwiach Burmistrza a to przecież ten sam budynek. Mieszkańcy Zakopanego chcą być dobrze traktowani przez wszystkich urzędników tego miasta. Poczuć powiew zmiany na lepsze. Takich kartek nie widziałem w innych Urzędach w naszym mieście. Taka myśl dla radnych aby ujednolicić standardy w urzędach w Zakopanem.
ps. aby się w czymś udoskonalać potrzebne sa 3 rzeczy - zmiany, zmiany, zmiany.
Mieszkanka 2019-05-03 18:53:08
Precyzja wypisu dokumentu to raz, a dwa, jak trzeba wypełnić akt zgonu z osobą w żałobie, to potrzebny jest spokój. A panie wychodzą na korytarz i proszą. Trochę wyrozumiałości, A nie ciągły hejt.
Akapulko 2019-05-03 18:46:44
"7 przerwy kawowej" hahahahah i dodaj ciasteczka ;) bo to Polska nie elegancja Francja panie są tak zapracowane że nie mają czasu pracować ahahahahah
Edgar089 2019-05-03 18:06:40
W tym urzędzie stanu cywilnego chyba są najbardziej chamowaci pracownicy z całego urzędu, a ten napis mówi sam przez siebie. Miałem okazję poznać tą ich wyjątkową gościnność i kulturę osobistą... Jak b był szefem to dawno bym tam przeprowadził selekcję
realista222 2019-05-03 18:06:18
No typowe podejście wszelkich urzędników do petenta. Czyli nie obsługujemy klienta, tylko robimy łachę jakiemuś durniowi, który zawraca mi głowę podczas 7 przerwy kawowej !!!
Zakopianka 2019-05-03 17:39:11
Oj nie przesadzajcie a wiecie ze Panie nie moga sie pomylic to nie zabka ani biedronka wydaja wazne dokumenty i tego nie da rady cofnac wiec ktos spadl na glowke nie czepiajcie sie juz wszystkiego.
Kowal 2019-05-03 17:11:05
No i tak oto w kolejce poczekasz cały dzień bo przecież nikt nie widzi że przyszedłeś xD trudno przez drzwi dostrzec petenta

Reklama
 • PRACA | dam
  Przyjmę pracownika do zakładu kuśnierskiego znającego się na pracy
  Tel.: 888267329
 • PRACA | dam
  Sklep Multibrandowy MONT BRAND(z markami Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein) w Galerii Handlowej Krupówki 40 , poszukuje Panią na STANOWISKO SPRZEDAWCY . Wymagania; komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, zainteresowanie modą. Wysokie wynagrodzenie, prowizja od sprzedaży, praca na pełen etat. Telefon;
  Tel.: 660-719-519,
  E-mail: budzuu@wp.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIMY, POMOC KUCHENNĄ, KUCHARKĘ. Tel. 608 088 017
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  LAND ROVER DISCOVERY 3, r.p.2008, przebieg 400 000 km, serwisowany, I właściciel, cena 35000 zł. 602 378 614
 • PRACA | dam
  PANIĄ DO SPRZĄTANIA I ŚNIADAŃ do eleganckiego pensjonatu. Praca w godzinach 6-14. Dobre warunki, przyjazna atmosfera. Zapraszamy!
  Tel.: 572 905 271
  E-mail: kontakt@villabelweder.pl
 • PRACA | dam
  MĘŻCZYZNĘ na noce plus prace porządkowe. Elegancki pensjonat, dobre warunki pracy i przyjazna atmosfera. Zapraszamy!
  Tel.: 572 905 271
  E-mail: kontakt@villabelweder.pl
 • USŁUGI | budowlane
  Usługi budowlane Domy szkieletowe wykończenia i remonty (glazura, gładzie, malowania, pracę wykończeniowe stolarskie) brygada 8 osobowa.
  Tel.: 572312171
  WWW: Sierockie 21b,
  GG: Biały Dunajec
  Inne: Dawid
 • PRACA | dam
  RENOMOWANY HOTEL W ZAKOPANEM ZATRUDNI RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ ORAZ KELNERKĘ/KELNERA. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie. Praca w miłym, zgranym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: recepcja@hotelrysy.pl
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM TEL. +48 22 205 33 10
 • PRACA | dam
  PRACA W RESTAURACJI. KARCZMA PO ZBÓJU ZATRUDNI OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA DO PROSTYCH PRAC FIZYCZNYCH (wynoszenie zastawy stołowej ze zmywaka na bary).
  Tel.: 693 345 129
 • PRACA | dam
  PRACA W RESTAURACJI. KARCZMA PO ZBÓJU ZATRUDNI PRACOWNIKÓW NA TZW. WYDAWKĘ - praca polega między innymi na gotowaniu pierogów, smażeniu frytek i mięs.
  Tel.: 693 345 129.
 • PRACA | dam
  POLSKIE KOLEJE LINOWE S.A. zatrudnią na sezon letni PRACOWNIKÓW DO OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO. Miejsce pracy: Zakopane, Gubałówka, Butorowy Wierch. OPIS STANOWISKA: Obsługa ruchu turystycznego, w tym obsługa kas; Wykonywanie prac porządkowych i przygotowawczych przy uruchomieniu urządzeń transportu linowego; Pomoc przy obsłudze kolei linowych i pozostałych urządzeń; Wykonywanie prac budowlanych, konserwacyjnych i remontowych. OCZEKUJEMY: Wykształcenie min. średnie/zawodowe, Mile widziane uprawnienia SEP i TDT, Dobrej kondycji fizycznej, Umiejętności pracy w zespole i w zmiennych warunkach atmosferycznych. OFERUJEMY: Umowę o pracę; Możliwość zdobywania uprawnień TDT i SEP; Aplikacje proszę przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl do 31.05.2019 r. z dopiskiem "GUBAŁÓWKA"
 • PRACA | dam
  PKL S.A. zatrudni na sezon letni KONSULTANTA CALL CENTER. Miejsce pracy: Zakopane. OPIS STANOWISKA: Udzielanie informacji dotyczących usług PKL SA; Rozwiązywanie sytuacji nietypowych; Dbanie o najwyższy poziom satysfakcji klientów PKL SA. OCZEKUJEMY: Pozytywnego nastawienia do pracy i klientów; Wysokiego poziomu komunikacji; Świetnej obsługi komputera; Dyspozycyjności także w weekendy. Szczegóły na www.pkl.pl. Aplikacje na: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem "PKL CALL CENTER".
 • PRACA | dam
  Polskie Koleje Linowe S.A. - REFERENT DS. KADR I PŁAC. Miejsce pracy: Zakopane. OPIS STANOWISKA: - Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, - Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków ZUS, - Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, - Rozliczanie czasu pracy, - Sporządzanie umów o pracę i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy (m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy), - Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy o dzieło), - Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowo-płacowej, - Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, - Prowadzenie spraw związanych z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych, - Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących kwestii kadrowo-płacowych, - Aktywny udział w prowadzeniu procesu rekrutacji pracowników. WYMAGANIA: - Wykształcenie co najmniej średnie; - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych, - Praktyczna znajomość programów Płatnik, pakietu MS Office (w szczególności Ms Excel), - Proaktywnego podejścia do powierzanych zadań, - Sumienności i dobrej organizacji pracy, - Umiejętności współpracy, - Wysokich umiejętności interpersonalnych. OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, - Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl do dnia 31.05.2019r. z dopiskiem: "PKL HR"
 • PRACA | dam
  Przyjmę PRACOWNIKA FIZYCZNEGO NA PLAC w miejscowości Lasek. 663 557 290.
 • PRACA | dam
  PRACA W AUSTRII. MURARZ, CIEŚLA, OPERATOR ŻURAWIA. Austriackie warunki. Agencja Pracy Diwa (cert.6760). 513106189, 668835085,
  E-mail: pach@diwa-personalservice.pl
  WWW: www.diwapolska.pl
 • PRACA | dam
  Pomoc domowa - sprzątanie, pranie, prasowanie, ogród - w soboty godz. 8 - 16. Bór k. Szaflar.
  Tel.: 608570500
 • POŻYCZKI
  GOLD CENT FINANSE NOWE SUPER PROPOZYCJE POŻYCZKOWE TYLKO DOWÓD OSOBISTY !!! T-18 542 40 56.
 • PRACA | dam
  Z. R. GŁOWACCY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W ZAKOPANEM. 608 813 506
 • POŻYCZKI
  SUPER OFERTA KREDYT GOTÓWKOWY -KONSOLIDACYJNY, MOŻLIWOŚĆ NAJNIŻSZEJ RATY NA RYNKU FINANSOWYM. ZADZWOŃ DO DORADCY. T-500 072 678.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  AUDI A4 ALLROAD QUATTRO benzyna 2.0 tsi 211 KM full opcja 137 tys. srebrny 51.900 do negocjacji 608232654
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  WITRYNA CHŁODNICZA na ciasta, serki regionalne, stal nierdzewna 1300x700x1300 stan bdb 1990 zł Szczawnica 608 232 654
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ MĘŻCZYZNĘ DO SKLEPU Z FARBAMI. Pełny etat, warunki zatrudnienia do ustalenia. Czarny Dunajec. 601 464 273.
 • PRACA | dam
  STOLARZA - PRACA STAŁA, ZAKOPANE. 691 090 770
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  HYUNDAI i20 benzyna 1,2 , r.p. 2010, przebieg 169 400 km, 3-drzwiowy, polski salon, wystawiam fakturę Vat. 605 564 270
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ na 4-miesięczny kontrakt (czerwiec-wrzesień), 15 000zł netto. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ JAKO SPRZEDAWCĘ NA STOISKO REGIONALNE Z ZABAWKAMI, W ZAKOPANEM. Praca na stałe.
  Tel.: 609 097 999.
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ, praca stała z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ weekendy, święta, wakacje (z możliwością noclegu). 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Zatrudnię bądź przyuczę pracownika na stanowisko piekarz. Doświadczenie w branży piekarskiej nie jest wymagane. Miejsce pracy Raba Wyżna
  Tel.: 604815957
  E-mail: marcin.talaga@gmail.com
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARKĘ i POMOC DO PENSJONATU. 669 493 772
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKI BUDOWLANE, DOMY, MIESZKANIA Zakopane i najbliższe okolice tel. 606 253 595.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM z HDS (wywrotka, max. udźwig 6 ton, wysięg 10 metrow), Roboty ziemnie
  Tel.: 694601628
 • PRACA | dam
  MECHANIK ROWERY, SKUTERY Czarny Dunajec. 730 735 000
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ POMOC KSIĘGOWEJ (wprowadzenie płatności, segregowanie dokumentów itp.) Zakopane CV praca@gros24.pl
 • PRACA | dam
  SPRZEDAWCA KOMPUTERY, TELEWIZORY, PRALKI Czarny Dunajec. 780 032 390
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KUCHENNĄ praca stała lub sezonowa z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Do sprzedania atrakcyjny, funkcjonujący PENSJONAT w Kościelisku -
  Tel.: 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  MIESZKANIE - UDZIAŁ W BUDYNKU. ZAKOPANE, 250.000 zł. 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA ZA STRUGIEM -
  Tel.: 607 506 428
 • PRACA | dam
  KASJER/KASJERKA - praca w sklepie spożywczym w Bukowinie Tatrzańskiej
  Tel.: 609820250
  E-mail: as.stasik@op.pl
 • PRACA | dam
  BIURO RACHUNKOWE w Poroninie zatrudni KSIĘGOWEGO, tel. 607863893
 • USŁUGI | budowlane
  Wyburzenia, rozbiórki budynków, kruszenie gruzu budowlanego.
  Tel.: 605061314
  E-mail: tomaszsledz80@gmail.com
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel.691888444
2019-05-20 15:24 Strzelecki piknik charytatywny dla Asi Podczerwińskiej 2019-05-20 15:10 Narciarka pobiła Lenina z Poronina 2019-05-20 14:40 Zniszczony plakat Prawa i Sprawiedliwości 2019-05-20 13:37 Tragiczny karambol na zakopiance. Transmisja WIDEO 2019-05-20 11:42 Zderzenie busa i autobusu na zakopiance. Jedna osoba nie żyje, wiele jest rannych (AKTUALIZACJA) 4 2019-05-20 11:41 Policja poszukuje roztargnionego 2019-05-20 11:41 Zakopiańska Noc Muzeów (WIDEO) 2019-05-20 11:22 Jedna z głównych ulic centrum miasta zablokowana 2019-05-20 10:53 Kandydat Konfederacji pozywa kandydata PiS. Poseł Mularczyk odpowiada 4 2019-05-20 09:28 Bombowy mail tym razem w hotelu 2019-05-20 07:59 Podhalańska Biblioteka Cyfrowa - gwara na kliknięcie 2019-05-19 23:23 Róża Thun w Zakopanem spotkała się z wyborcami 8 2019-05-19 22:50 Śmiertelny wypadek w Szczawnicy 2019-05-19 21:31 Błotna góra 2019-05-19 20:30 Wisi Szydło na szkole 10 2019-05-19 20:25 Tęcza nad Tatrami 2 2019-05-19 20:05 Słowno-muzyczny maraton w Atmie 2019-05-19 19:02 Wioska chce stadionu 2019-05-19 17:40 Rocznica śmierci ks. Tadeusza Juchasa (WIDEO) 2019-05-19 16:20 Rozłam wśród radnych 2019-05-19 15:05 Darmowe parkowanie 2019-05-19 13:45 Trzecie podejście do Domu Solanki 2019-05-19 13:37 Sezon komunii w pełni 4 2019-05-19 12:15 Biały Dunajec znów bez wody 4 2019-05-19 12:12 Bieg nad miastem 2019-05-19 10:25 Nocne dachowanie samochodu i wypadek w Krościenku 1 2019-05-19 09:31 Bitwa pod Monte Casino (WIDEO) 2019-05-19 09:00 Powoli zaczyna się sezon na Jeziorze Czorsztyńskim 1 2019-05-19 08:59 Czołg na Rynku 2019-05-19 07:30 Goprowcy szkolą 1 2019-05-18 22:40 Trwa Noc Muzeów 2019-05-18 22:30 Wyciąg - reanimacja 2019-05-18 21:24 Rowerowa frajda nad Jeziorem Czorsztyńskim (ZDJĘCIA, WIDEO) 1 2019-05-18 20:43 Bakterie kałowe w wodociągu 2019-05-18 19:15 Śmigłowiec poleciał na ratunek (aktualizacja) 2019-05-18 19:09 Zapalił się samochód 2019-05-18 17:55 Sportowcy na medal 1 2019-05-18 16:19 Śmigowiec TOPR leci na ratunek 2019-05-18 16:02 Noc muzeów 2019-05-18 15:01 Trakt starosty 2019-05-18 14:54 Sjesta w Kmicicu 2019-05-18 13:29 Za znęcanie, groźby i okaleczenie partnerki trafił do aresztu 11 2019-05-18 12:57 Pasy namalowane na ul. Kościuszki, ale co z resztą miasta? 4 2019-05-18 11:45 Najlepsze pomysły na logo 2019-05-18 10:51 Sowy w Mieście (WIDEO) 2019-05-18 10:06 Ratownicy TOPR ratują turystę, który znalazł się w opałach 2019-05-18 09:32 Donos powszedni 4 2019-05-18 08:31 Zbrodnia, która wstrząsnęła Chicago. Oskarżeni stanęli przed sądem 1 2019-05-18 08:01 Taneczna integracja 2019-05-17 23:45 Studenci przejęli kontrolę nad Nowym Targiem (galeria zdjęć) 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-05-20 14:16 1. Interesuje mnie czy nadal pani Róża popiera Kramka i Kozłowską . Może teraz po wyjściu na jaw ich działalności przestępczej zmieniła zdanie i przyznaje się do pomyłki . Nie potrzebni nam tacy reprezentacji EU 2019-05-20 14:08 2. Ta pani popiera ludzi jawnie działających na szkodę Polski i współpracujących ze służbami Federacji Rosyjskiej 2019-05-20 13:40 3. policja nie reaguje na zgłoszenia i donosy, dopiero jak się coś stanie 2019-05-20 13:40 4. Krzychu, ciśniesz zmieścisz sie... do tego jazda na zderzaku i mamy efekty. Ciekawe ile osób podruzujących autobusem miało zapięte pasy bo przecież autobusy są w nie wyposazone. 2019-05-20 13:32 5. kjh zamilcz waść 2019-05-20 13:29 6. Lepiej aby sprzęt był dostępny na miejscu wypadku i się do niczego nie przydał niż żeby go brakowało. Od tego może zależeć ludzki życie. 2019-05-20 13:16 7. A po co tam wojskowy śmigłowiec? ,przydał sie na cos? ,kto go wezwał?,czy wojskowi ratownicy medyczni cierpią na brak zajęcia ,jedna interwencja na pół roku chyba to potwierdza... 2019-05-20 13:07 8. Btw, gdzie jest alimenciarz i reszta kod-u ? 2019-05-20 12:57 9. brawo młodzież, czas wyczyścić politykę z farbowanych lisów. Pan Mularczyk jest z Raciborza tak w ogóle :) 2019-05-20 12:48 10. Entuzjaści euro kołchozu - ja nie chcę ani PO ani PIS , chcę wolnej suwerennej Polski . Jak na razie jedyna partia która mówi o wolnej Polsce ( nie wiadomo czy zrobi ) jest Konfederacja z Braunem , Michałkiewiczem . Cała reszta marzy o powrocie komunizmu , narodowego socjalizmu to wręcz propagowanie faszyzmu pod egidą Niemiec a szyldem UE .
Ja za takie g(...) dziękuję !
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

FILMY TP

Album TP

Pożegnania