Reklama

2019-05-10 14:45:33

Reklama

Krościenko

Rozpoczyna się drogowa inwestycja w Krościenku. Będą utrudnienia

Reklama

Reklama

15 maja ruszy modernizacja przebiegającej przez Krościenko drogi wojewódzkiej.

Jak informuje Mateusz Budkowski, kierownik robót z ramienia firmy Strabag, na odcinku od Parku Linowego ABlandia do Ronda w Krościenku będą występować utrudnienia dla samochodów i pieszych. Prace mają polegać na wymianie całej nawierzchni  drogi. Częściowo remontowany będzie chodnik.


Prace będą podzielone na 6 etapów, a każdy ma trwać ok. 3 tygodni. Remont rozpocznie się 15 maja, a zakończą w październiku. Ruch będzie odbywać się wahadłowo, a dojazd do części ulic ma być poprowadzony objazdami.

- Dołożymy wszelkich starań, aby prace odbywały się sprawnie i w jak najmniejszym stopniu powodowały niedogodności dla mieszkańców i turystów - zapewnia Mateusz Budkowski z firmy Strabag.

p

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Fakt 2019-05-17 11:26:12
To akurat prawda o tym Plewie. Ledwo wyduka coś podczas sesji, na co Dyda go ośmieszy i zbluzga, a ten siedzi jak kołek i nie wie co ma odpowiedzieć. Facet jest na tragicznym poziomie. I to ma być kontroler działań wójta. Bez żartów. Szkoda że w tym Krościenku nie udaje się znaleść 15 rozsądnych ludzi, którzy chociażby umieli by coś przeczytać, powiedzieć, rozsądnego zaproponować.
Riposta 2019-05-17 11:11:31
Sorry @Listerine bo zwykle nie atakuje komentujących, ale jeśli Ty myślałeś że rada, składająca się np. z chłopa (którego życiowym osiągnięciem jest smażenie frytek a horyzonty wyznacza ławka na rynku), cokolwiek rozsądnego zrobi, to jesteś bardzo naiwny. Zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że obecny przewodniczący ma tyle charyzmy co pusty słoik po ogórkach a jednocześnie w tej mizerii nie było żadnej alternatywy. Tragedia pełna.
Listerine 2019-05-17 10:46:45
Wójt ma obecnie idealne czasy. Uwielbia nic nie robić, bajki opowiadać i tłumaczyć, że nic się nie da i nic nie może. A wszystko dzięki tragicznie słabej radzie. Miała być rada gminy, która będzie rządzić gminą i wójtem, a okazało się że jest to banda nieudaczników, która nic nie potrafi, o niczym nie ma pojęcia i nie ma żadnego pomysłu na tą gminę. Dyda idealnie ich sobie rozegrał: budżet mu uchwalili, pensje najwyższą dali, a do tego niczego nie oczekują. Przewodniczącym w tym śmiesznym gremium został facet totalnie bez charyzmy, a pierwszym mówcą analfabeta bez pojęcia i rozeznania czyli sołtyso-radny, którego Dyda gasi i kompromituje na każdym kroku. Super, szkoda tylko że cierpi na tym Krościenko.
Regres 2019-05-16 07:56:40
VeloDunajec - brak, rynek ratusz - brak, gondola - brak, wyciąg - brak, baseny - brak, ul. Słoneczna - brak, normalna targowica - brak, uzdrowisko - brak, tężnie - brak, działający ośrodek trzy korony - brak. Ale za to mamy bandę nieudaczników we władzach.
Cud 2019-05-16 07:51:44
To cud ,że w Krościenku rozpoczyna się jakakolwiek inwestycja.
Pewnie powiatu albo województwa, bo gmina przy obecnych władzach, nie jest wstanie nic zrobić . Wspaniałego mamy wójta i radę. Pół roku minęło, a w tym Krościenku zupełnie nic nie zrobiono w tej kadencji, z inicjatywy obecnych władz. Ale co się dziwić.
Kto ma zrobić? Wójta który nic nie potrafi i nie może czy analfabeci z rady gminy, którzy są na poziomie pierwotniaków.
Lew 2019-05-15 21:55:37
Co się dziwić ze taki bajzel jest w planie remontów drogi wojewódzkiej jak ZDW podlega Marszałkowi który jest z Krościenka z mentalnością sołtysa z centrum, którzy rozwój utożsamiają z powrotem do pasania krów, kóz i baranów.
Vin 2019-05-15 21:48:15
Wezmę ciągnik podepnę kastę i przejadę przez wędkarzy od Sobieskiego do Sienkiewicza w poniedziałek 3 razy tam i z powrotem z gnojem a na rynku postawie z 10 ryczących świń koło plewy to będzie sołtys miał tak jak było dawniej.
Sołtysina 2019-05-15 21:23:59
Nic dziwnego, że to Krościenko jest pośmiewiskiem w całym regionie. Przy obecnych władzach to absolutnie naturalne. Co konstruktywnego i rozsądnego do zaoferowania może mieć np. facet który nie potrafi czytać i pisać, a jego horyzonty zaczynają się na frytkownicy a kończą na ławce: dwa metry dalej.
Do @Cyrk 2019-05-12 18:26:42
Gdzie Rzym, gdzie Krym.
Józia z zagrody 2019-05-12 16:42:20
Jak już koniecznie chcesz zaistnieć w tej dyskusji to napisz chociaż coś rozsądnego. A jak nie masz argumentów i nawet nie wiesz kto gdzie jest radnym albo sołtysem to sobie daruj. Chyba że tylko udajesz, że nie wiesz, a tak naprawdę te prostackie komentarze są tylko rekompensowaniem sobie uzasadnionych kompleksów, pani radna z Tylki.
handlowiec 2019-05-12 14:55:09
W Krościenku, to żaden jarmark czy targowisko. Ciucholand tak żeby kobiety miały w czym grzebać. Na wiosnę to jeszcze jakieś są zwierzątka, a tak to jakaś babcia sprzedaje serek lub pietruszkę, albo parę skrzynek ziemniaków czy owoców. Na taki handel własnymi produktami nie trzeba dużo miejsca i może być codziennie. Z obserwacji to miejsce cotygodniowego spotkania przeważnie ludzi starszych. Jak jesteś na jarmarku, to jesteś zdrowy i żyjesz, jeżeli nie, to wiadomo.
Cyrk 2019-05-12 13:56:04
Widać z komentarzy wyziera narastający konflikt radnej z tego okręgu z sołtysem . Oboje na zagrodzie równi wojewodzie. A z wójtem to już dawno się nie liczą.
Do @Miś Turysta 2019-05-12 12:08:51
To już Ci którzy 40 lat temu targowice z rynku przenosili w obecne miejsce mieli większą odwagę, wyczucie i zdrowy rozsądek niż obecne władze, które działają wbrew logice, pod wpływem paru chłopskich filozofów. A Krościenko na wjeździe od Sącza do ronda, w ciągu ostatnich pięciu lat, zmieniło się nie do poznania, ponieważ mieszkają i działają tam ludzie, którym daleko mentalnie, intelektualnie i świadomościowo do filozofów z rynku. A dla porównania jak się zmienił w tym samym czasie rynek? Powstały doniczki i fontanna ogrodowa, a wszystkie te działania można określić jednym hasłem - okwiecanie Bangladeszu.
Mieszkaniec Wędkarzy 2019-05-12 11:49:51
Obrońcy nie zamykania ulicy na kilka miesięcy jakoś milczą w sprawie zamykania równoległych ulic od początku lat 80, w każdy poniedziałek praktycznie przez cały rok. Odkąd to mieszkańcy i turyści będą przeżywali dyskomfort z powodu remontu, który wszystkim docelowo pomoże, a niby nie przeszkadza im ta samowolka sankcjonowana przez gminę? Czy ktoś wreszcie zadba o bezpieczeństwo i komfort odwiedzających, handlujących na targu oraz mieszkańców tych ulic (którzy nie mogą nawet wyjść/wyjechać z własnego domu) !!! Czy wreszcie ktoś z tej gminy pochyli się nad tym tematem! Nie jestem zwolennikiem załatwiana lokalnych spraw poza gminą, ale jeśli obecna Rada Gminy i Wójt nadal będą igrały z bezpieczeństwem swoich mieszkańców, handlujących i kupujących, to tą sprawą trzeba będzie zainteresować stosowne służby, media albo wzywać policję, pogotowie, straż pożarną na nieprzejezdną ulicę Wędkarzy w każdy poniedziałek! A tak w ogóle, czy w tym ograniczonym myśleniu, tych obrońców upadłego centrum, powstaje świadomość co by było gdyby np. zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego (przecież to normalna ulica a nie plac targowy) wjechała ciężarówka i stratowała tłum! I takie wyśmiewanie i bagatelizowanie tego, że tam nigdy się nic nie stało, więc pewnie się nie stanie, to totalnie absurdalna postawa. W większości miejsc w których dochodzi do tragedii wcześniej się nic nie dzieło! Abstrahując od przykładu ciężarówki, to niech ktoś dostanie np. zawał wśród handlujących, kupujących lub mieszkańców tej ulicy albo wybuchnie pożar, co wtedy? Pan wójt, pan sołtys, państwo radni wezmą odpowiedzialność na siebie? W każdym cywilizowanym mieście targowym: Nowy Targ, Łącko, Stary Sącz, Mszana, Limanowa itp. targ odbywa się w cywilizowanych warunkach, z poszanowaniem bezpieczeństwa i komfortu wszystkich ludzi. O aspekcie wizerunkowym gminy - handel na chodnikach i ulicach, już nawet nie wspominam. Oczywiście, władze Krościenka jak zawsze opóźnione, zacofane, lekkomyślne, nieodpowiedzialne, igrające z ludzkim bezpieczeństwem i komfortem. A usprawiedliwieniem dla tego stanu rzeczy jest śmieszne stwierdzenie - bo zawsze tak było, a w podtekście chodzi o to żeby za wszelką cenę utrzymywać ruch pieszy w okolicach zacofanego rynku, kosztem elementarnej logiki i zdrowego rozsądku. A tak w ogóle to temu rynkowi może pomóc tylko normalny rozwój tej miejscowości, a nie tkwienie w 70 lat ubiegłego wieku, który powoduje że z roku na rok jest coraz gorzej bo normalny świat ucieka.
Miś Turysta 2019-05-12 11:08:08
Nie narzekajcie bo jadąc od strony Łącka jest pięknie w porównaniu z tym co było. Od strony Nowego Targu macie zagracone na własne życzenie. Poza tym na stronie internetowej są kompletne informacje bez błędów. Nie to co u sąsiadów gdzie są dwie informacje sprzeczne i nikt nie panuje nad tym bałaganem. Co do kultury i imprez, to trudno jesteście wychowani na kulturze jasełkowej i oazowej.
Jest pozytyw 2019-05-11 22:53:43
Może przy okazji, przy tym remoncie, panowie budowlańcy rozbiorą tą kpinę obok Przełomu górnolotnie zwaną fontanną? I niech to sikawkę ogrodową najlepiej odwiozą twórcy tego dzieła na podwórko.
Frytkownica 2019-05-11 22:50:02
A jakie stanowisko w tej sprawie zajmuje pierwszy filozof we wsi, czyli sołtyso-radny? Trzeba czekać na oświadczenie ustne bo przecież pisemnego alfabeta nie skleci.
Mieszkaniec Wędkarzy 2019-05-11 18:36:18
Od kilkudziesięciu lat blokowane jest kilka ulic na nielegalnie prowadzonym handlu, który mylnie nazywany jest targiem i jakoś nikt nie robi afer. A z powodu zamknięcia równoległej ulicy na kilka miesięcy wielkie oburzenie. Bardzo to ciekawe.
Jerzy sie pyta 2019-05-10 23:17:14
Spoko z tym gazem. Myśle, że po roku będą wykonywać kanalizację burzową. Tak sie robi teraz na DW. Będzie jazda jak po pniokach bo w Polsce nikt nie umie równo ułożyć pokryw. A za następle 2 lata wymiana chodników. Najważniejsze żeby była robota.
Gaz vs Lewiatan 2019-05-10 22:22:49
Nic tak nie grzeje, nawet gaz jak budowa Lewiatana w Krościenku, widać ze Krościenko piękne tylko niektórzy z charakteru ........ . Sukces prywatnej inicjatywy solą w oku zawistników, a belki we własnym nie widzą. To ze gaz niby już jest, a tak naprawdę nie wiadomo kiedy będzie to nie sukces wójta tylko porażka, co ostatnie spotkanie w osp pokazało, obietnice, obietnice.
A co z gazem 2019-05-10 22:16:26
Dobrze ze wojt do tego doprowadził, szkoda tylko ze wraz z położeniem nowego asfaltu i rury średniego naprężenia gazu nie pomyślano o przyłączach do domów, teraz przez 10 lat minimum już tego gazu nie zrobią, wspomnicie moje słowa, jest 2019. Czy nie można było tego jakoś skoordynować było?
sabasam 2019-05-10 21:04:07
W lato źle w zimie źle wiosna źle jesień źle no to kiedy? i tak jest inwestować w Krościenku
Lenka66 2019-05-10 21:00:34
to mi się bardzo podoba - piechotą też można
Może mieli w grudniu robić?
Andre 2019-05-10 19:24:28
Masz rację głupszego pomysłu na remont drogi na lato w miejscowości turystycznej nie mogli mieć, dlaczego nie mogą zacząć od początku września albo na koniec zimy.
Kierowca 2019-05-10 17:08:15
To jest normalnie Czeski film!!!
Zaczyna się sezon letni i już co weekend jest gigantyczny paraliż na odcinku Krościenko Zabrzez dalej Zabrzerz Łącko dlaczego bo tam są trzy wahadła w tym jedno ze światłami t teraz czwarte to wszystko będzie stać nie jechać!!!!!????????????

Reklama
 • PRACA | dam
  Przyjmę pracownika do zakładu kuśnierskiego znającego się na pracy
  Tel.: 888267329
 • PRACA | dam
  Sklep Multibrandowy MONT BRAND(z markami Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein) w Galerii Handlowej Krupówki 40 , poszukuje Panią na STANOWISKO SPRZEDAWCY . Wymagania; komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, zainteresowanie modą. Wysokie wynagrodzenie, prowizja od sprzedaży, praca na pełen etat. Telefon;
  Tel.: 660-719-519,
  E-mail: budzuu@wp.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIMY, POMOC KUCHENNĄ, KUCHARKĘ. Tel. 608 088 017
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  LAND ROVER DISCOVERY 3, r.p.2008, przebieg 400 000 km, serwisowany, I właściciel, cena 35000 zł. 602 378 614
 • PRACA | dam
  PANIĄ DO SPRZĄTANIA I ŚNIADAŃ do eleganckiego pensjonatu. Praca w godzinach 6-14. Dobre warunki, przyjazna atmosfera. Zapraszamy!
  Tel.: 572 905 271
  E-mail: kontakt@villabelweder.pl
 • PRACA | dam
  MĘŻCZYZNĘ na noce plus prace porządkowe. Elegancki pensjonat, dobre warunki pracy i przyjazna atmosfera. Zapraszamy!
  Tel.: 572 905 271
  E-mail: kontakt@villabelweder.pl
 • USŁUGI | budowlane
  Usługi budowlane Domy szkieletowe wykończenia i remonty (glazura, gładzie, malowania, pracę wykończeniowe stolarskie) brygada 8 osobowa.
  Tel.: 572312171
  WWW: Sierockie 21b,
  GG: Biały Dunajec
  Inne: Dawid
 • PRACA | dam
  RENOMOWANY HOTEL W ZAKOPANEM ZATRUDNI RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ ORAZ KELNERKĘ/KELNERA. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie. Praca w miłym, zgranym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: recepcja@hotelrysy.pl
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM TEL. +48 22 205 33 10
 • PRACA | dam
  PRACA W RESTAURACJI. KARCZMA PO ZBÓJU ZATRUDNI OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA DO PROSTYCH PRAC FIZYCZNYCH (wynoszenie zastawy stołowej ze zmywaka na bary).
  Tel.: 693 345 129
 • PRACA | dam
  PRACA W RESTAURACJI. KARCZMA PO ZBÓJU ZATRUDNI PRACOWNIKÓW NA TZW. WYDAWKĘ - praca polega między innymi na gotowaniu pierogów, smażeniu frytek i mięs.
  Tel.: 693 345 129.
 • PRACA | dam
  POLSKIE KOLEJE LINOWE S.A. zatrudnią na sezon letni PRACOWNIKÓW DO OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO. Miejsce pracy: Zakopane, Gubałówka, Butorowy Wierch. OPIS STANOWISKA: Obsługa ruchu turystycznego, w tym obsługa kas; Wykonywanie prac porządkowych i przygotowawczych przy uruchomieniu urządzeń transportu linowego; Pomoc przy obsłudze kolei linowych i pozostałych urządzeń; Wykonywanie prac budowlanych, konserwacyjnych i remontowych. OCZEKUJEMY: Wykształcenie min. średnie/zawodowe, Mile widziane uprawnienia SEP i TDT, Dobrej kondycji fizycznej, Umiejętności pracy w zespole i w zmiennych warunkach atmosferycznych. OFERUJEMY: Umowę o pracę; Możliwość zdobywania uprawnień TDT i SEP; Aplikacje proszę przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl do 31.05.2019 r. z dopiskiem "GUBAŁÓWKA"
 • PRACA | dam
  PKL S.A. zatrudni na sezon letni KONSULTANTA CALL CENTER. Miejsce pracy: Zakopane. OPIS STANOWISKA: Udzielanie informacji dotyczących usług PKL SA; Rozwiązywanie sytuacji nietypowych; Dbanie o najwyższy poziom satysfakcji klientów PKL SA. OCZEKUJEMY: Pozytywnego nastawienia do pracy i klientów; Wysokiego poziomu komunikacji; Świetnej obsługi komputera; Dyspozycyjności także w weekendy. Szczegóły na www.pkl.pl. Aplikacje na: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem "PKL CALL CENTER".
 • PRACA | dam
  Polskie Koleje Linowe S.A. - REFERENT DS. KADR I PŁAC. Miejsce pracy: Zakopane. OPIS STANOWISKA: - Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, - Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków ZUS, - Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, - Rozliczanie czasu pracy, - Sporządzanie umów o pracę i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy (m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy), - Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy o dzieło), - Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowo-płacowej, - Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, - Prowadzenie spraw związanych z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych, - Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących kwestii kadrowo-płacowych, - Aktywny udział w prowadzeniu procesu rekrutacji pracowników. WYMAGANIA: - Wykształcenie co najmniej średnie; - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych, - Praktyczna znajomość programów Płatnik, pakietu MS Office (w szczególności Ms Excel), - Proaktywnego podejścia do powierzanych zadań, - Sumienności i dobrej organizacji pracy, - Umiejętności współpracy, - Wysokich umiejętności interpersonalnych. OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, - Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl do dnia 31.05.2019r. z dopiskiem: "PKL HR"
 • PRACA | dam
  Przyjmę PRACOWNIKA FIZYCZNEGO NA PLAC w miejscowości Lasek. 663 557 290.
 • PRACA | dam
  PRACA W AUSTRII. MURARZ, CIEŚLA, OPERATOR ŻURAWIA. Austriackie warunki. Agencja Pracy Diwa (cert.6760). 513106189, 668835085,
  E-mail: pach@diwa-personalservice.pl
  WWW: www.diwapolska.pl
 • PRACA | dam
  Pomoc domowa - sprzątanie, pranie, prasowanie, ogród - w soboty godz. 8 - 16. Bór k. Szaflar.
  Tel.: 608570500
 • POŻYCZKI
  GOLD CENT FINANSE NOWE SUPER PROPOZYCJE POŻYCZKOWE TYLKO DOWÓD OSOBISTY !!! T-18 542 40 56.
 • PRACA | dam
  Z. R. GŁOWACCY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W ZAKOPANEM. 608 813 506
 • POŻYCZKI
  SUPER OFERTA KREDYT GOTÓWKOWY -KONSOLIDACYJNY, MOŻLIWOŚĆ NAJNIŻSZEJ RATY NA RYNKU FINANSOWYM. ZADZWOŃ DO DORADCY. T-500 072 678.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  AUDI A4 ALLROAD QUATTRO benzyna 2.0 tsi 211 KM full opcja 137 tys. srebrny 51.900 do negocjacji 608232654
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  WITRYNA CHŁODNICZA na ciasta, serki regionalne, stal nierdzewna 1300x700x1300 stan bdb 1990 zł Szczawnica 608 232 654
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ MĘŻCZYZNĘ DO SKLEPU Z FARBAMI. Pełny etat, warunki zatrudnienia do ustalenia. Czarny Dunajec. 601 464 273.
 • PRACA | dam
  STOLARZA - PRACA STAŁA, ZAKOPANE. 691 090 770
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  HYUNDAI i20 benzyna 1,2 , r.p. 2010, przebieg 169 400 km, 3-drzwiowy, polski salon, wystawiam fakturę Vat. 605 564 270
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ na 4-miesięczny kontrakt (czerwiec-wrzesień), 15 000zł netto. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ JAKO SPRZEDAWCĘ NA STOISKO REGIONALNE Z ZABAWKAMI, W ZAKOPANEM. Praca na stałe.
  Tel.: 609 097 999.
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ, praca stała z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ weekendy, święta, wakacje (z możliwością noclegu). 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Zatrudnię bądź przyuczę pracownika na stanowisko piekarz. Doświadczenie w branży piekarskiej nie jest wymagane. Miejsce pracy Raba Wyżna
  Tel.: 604815957
  E-mail: marcin.talaga@gmail.com
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARKĘ i POMOC DO PENSJONATU. 669 493 772
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKI BUDOWLANE, DOMY, MIESZKANIA Zakopane i najbliższe okolice tel. 606 253 595.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM z HDS (wywrotka, max. udźwig 6 ton, wysięg 10 metrow), Roboty ziemnie
  Tel.: 694601628
 • PRACA | dam
  MECHANIK ROWERY, SKUTERY Czarny Dunajec. 730 735 000
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ POMOC KSIĘGOWEJ (wprowadzenie płatności, segregowanie dokumentów itp.) Zakopane CV praca@gros24.pl
 • PRACA | dam
  SPRZEDAWCA KOMPUTERY, TELEWIZORY, PRALKI Czarny Dunajec. 780 032 390
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KUCHENNĄ praca stała lub sezonowa z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Do sprzedania atrakcyjny, funkcjonujący PENSJONAT w Kościelisku -
  Tel.: 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  MIESZKANIE - UDZIAŁ W BUDYNKU. ZAKOPANE, 250.000 zł. 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA ZA STRUGIEM -
  Tel.: 607 506 428
 • PRACA | dam
  KASJER/KASJERKA - praca w sklepie spożywczym w Bukowinie Tatrzańskiej
  Tel.: 609820250
  E-mail: as.stasik@op.pl
 • PRACA | dam
  BIURO RACHUNKOWE w Poroninie zatrudni KSIĘGOWEGO, tel. 607863893
 • USŁUGI | budowlane
  Wyburzenia, rozbiórki budynków, kruszenie gruzu budowlanego.
  Tel.: 605061314
  E-mail: tomaszsledz80@gmail.com
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel.691888444
2019-05-20 14:40 Zniszczony plakat Prawa i Sprawiedliwości 2019-05-20 13:37 Tragiczny karambol na zakopiance. Transmisja WIDEO 2019-05-20 11:42 Zderzenie busa i autobusu na zakopiance. Jedna osoba nie żyje, wiele jest rannych (AKTUALIZACJA) 4 2019-05-20 11:41 Policja poszukuje roztargnionego 2019-05-20 11:41 Zakopiańska Noc Muzeów (WIDEO) 2019-05-20 11:22 Jedna z głównych ulic centrum miasta zablokowana 2019-05-20 10:53 Kandydat Konfederacji pozywa kandydata PiS. Poseł Mularczyk odpowiada 4 2019-05-20 09:28 Bombowy mail tym razem w hotelu 2019-05-20 07:59 Podhalańska Biblioteka Cyfrowa - gwara na kliknięcie 2019-05-19 23:23 Róża Thun w Zakopanem spotkała się z wyborcami 8 2019-05-19 22:50 Śmiertelny wypadek w Szczawnicy 2019-05-19 21:31 Błotna góra 2019-05-19 20:30 Wisi Szydło na szkole 10 2019-05-19 20:25 Tęcza nad Tatrami 2 2019-05-19 20:05 Słowno-muzyczny maraton w Atmie 2019-05-19 19:02 Wioska chce stadionu 2019-05-19 17:40 Rocznica śmierci ks. Tadeusza Juchasa (WIDEO) 2019-05-19 16:20 Rozłam wśród radnych 2019-05-19 15:05 Darmowe parkowanie 2019-05-19 13:45 Trzecie podejście do Domu Solanki 2019-05-19 13:37 Sezon komunii w pełni 4 2019-05-19 12:15 Biały Dunajec znów bez wody 4 2019-05-19 12:12 Bieg nad miastem 2019-05-19 10:25 Nocne dachowanie samochodu i wypadek w Krościenku 1 2019-05-19 09:31 Bitwa pod Monte Casino (WIDEO) 2019-05-19 09:00 Powoli zaczyna się sezon na Jeziorze Czorsztyńskim 1 2019-05-19 08:59 Czołg na Rynku 2019-05-19 07:30 Goprowcy szkolą 1 2019-05-18 22:40 Trwa Noc Muzeów 2019-05-18 22:30 Wyciąg - reanimacja 2019-05-18 21:24 Rowerowa frajda nad Jeziorem Czorsztyńskim (ZDJĘCIA, WIDEO) 1 2019-05-18 20:43 Bakterie kałowe w wodociągu 2019-05-18 19:15 Śmigłowiec poleciał na ratunek (aktualizacja) 2019-05-18 19:09 Zapalił się samochód 2019-05-18 17:55 Sportowcy na medal 1 2019-05-18 16:19 Śmigowiec TOPR leci na ratunek 2019-05-18 16:02 Noc muzeów 2019-05-18 15:01 Trakt starosty 2019-05-18 14:54 Sjesta w Kmicicu 2019-05-18 13:29 Za znęcanie, groźby i okaleczenie partnerki trafił do aresztu 11 2019-05-18 12:57 Pasy namalowane na ul. Kościuszki, ale co z resztą miasta? 4 2019-05-18 11:45 Najlepsze pomysły na logo 2019-05-18 10:51 Sowy w Mieście (WIDEO) 2019-05-18 10:06 Ratownicy TOPR ratują turystę, który znalazł się w opałach 2019-05-18 09:32 Donos powszedni 4 2019-05-18 08:31 Zbrodnia, która wstrząsnęła Chicago. Oskarżeni stanęli przed sądem 1 2019-05-18 08:01 Taneczna integracja 2019-05-17 23:45 Studenci przejęli kontrolę nad Nowym Targiem (galeria zdjęć) 1 2019-05-17 22:20 Sobota zapowiada się słonecznie! 2019-05-17 21:37 Wierch Przedomiański nie do zabudowy 8
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-05-20 14:16 1. Interesuje mnie czy nadal pani Róża popiera Kramka i Kozłowską . Może teraz po wyjściu na jaw ich działalności przestępczej zmieniła zdanie i przyznaje się do pomyłki . Nie potrzebni nam tacy reprezentacji EU 2019-05-20 14:08 2. Ta pani popiera ludzi jawnie działających na szkodę Polski i współpracujących ze służbami Federacji Rosyjskiej 2019-05-20 13:40 3. policja nie reaguje na zgłoszenia i donosy, dopiero jak się coś stanie 2019-05-20 13:40 4. Krzychu, ciśniesz zmieścisz sie... do tego jazda na zderzaku i mamy efekty. Ciekawe ile osób podruzujących autobusem miało zapięte pasy bo przecież autobusy są w nie wyposazone. 2019-05-20 13:32 5. kjh zamilcz waść 2019-05-20 13:29 6. Lepiej aby sprzęt był dostępny na miejscu wypadku i się do niczego nie przydał niż żeby go brakowało. Od tego może zależeć ludzki życie. 2019-05-20 13:16 7. A po co tam wojskowy śmigłowiec? ,przydał sie na cos? ,kto go wezwał?,czy wojskowi ratownicy medyczni cierpią na brak zajęcia ,jedna interwencja na pół roku chyba to potwierdza... 2019-05-20 13:07 8. Btw, gdzie jest alimenciarz i reszta kod-u ? 2019-05-20 12:57 9. brawo młodzież, czas wyczyścić politykę z farbowanych lisów. Pan Mularczyk jest z Raciborza tak w ogóle :) 2019-05-20 12:48 10. Entuzjaści euro kołchozu - ja nie chcę ani PO ani PIS , chcę wolnej suwerennej Polski . Jak na razie jedyna partia która mówi o wolnej Polsce ( nie wiadomo czy zrobi ) jest Konfederacja z Braunem , Michałkiewiczem . Cała reszta marzy o powrocie komunizmu , narodowego socjalizmu to wręcz propagowanie faszyzmu pod egidą Niemiec a szyldem UE .
Ja za takie g(...) dziękuję !
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Bojcorka

Album TP