Reklama

2019-05-10 14:45:33

Krościenko

Rozpoczyna się drogowa inwestycja w Krościenku. Będą utrudnienia

Reklama

15 maja ruszy modernizacja przebiegającej przez Krościenko drogi wojewódzkiej.

Jak informuje Mateusz Budkowski, kierownik robót z ramienia firmy Strabag, na odcinku od Parku Linowego ABlandia do Ronda w Krościenku będą występować utrudnienia dla samochodów i pieszych. Prace mają polegać na wymianie całej nawierzchni  drogi. Częściowo remontowany będzie chodnik.


Prace będą podzielone na 6 etapów, a każdy ma trwać ok. 3 tygodni. Remont rozpocznie się 15 maja, a zakończą w październiku. Ruch będzie odbywać się wahadłowo, a dojazd do części ulic ma być poprowadzony objazdami.

- Dołożymy wszelkich starań, aby prace odbywały się sprawnie i w jak najmniejszym stopniu powodowały niedogodności dla mieszkańców i turystów - zapewnia Mateusz Budkowski z firmy Strabag.

p

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Fakt 2019-05-17 11:26:12
To akurat prawda o tym Plewie. Ledwo wyduka coś podczas sesji, na co Dyda go ośmieszy i zbluzga, a ten siedzi jak kołek i nie wie co ma odpowiedzieć. Facet jest na tragicznym poziomie. I to ma być kontroler działań wójta. Bez żartów. Szkoda że w tym Krościenku nie udaje się znaleść 15 rozsądnych ludzi, którzy chociażby umieli by coś przeczytać, powiedzieć, rozsądnego zaproponować.
Riposta 2019-05-17 11:11:31
Sorry @Listerine bo zwykle nie atakuje komentujących, ale jeśli Ty myślałeś że rada, składająca się np. z chłopa (którego życiowym osiągnięciem jest smażenie frytek a horyzonty wyznacza ławka na rynku), cokolwiek rozsądnego zrobi, to jesteś bardzo naiwny. Zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że obecny przewodniczący ma tyle charyzmy co pusty słoik po ogórkach a jednocześnie w tej mizerii nie było żadnej alternatywy. Tragedia pełna.
Listerine 2019-05-17 10:46:45
Wójt ma obecnie idealne czasy. Uwielbia nic nie robić, bajki opowiadać i tłumaczyć, że nic się nie da i nic nie może. A wszystko dzięki tragicznie słabej radzie. Miała być rada gminy, która będzie rządzić gminą i wójtem, a okazało się że jest to banda nieudaczników, która nic nie potrafi, o niczym nie ma pojęcia i nie ma żadnego pomysłu na tą gminę. Dyda idealnie ich sobie rozegrał: budżet mu uchwalili, pensje najwyższą dali, a do tego niczego nie oczekują. Przewodniczącym w tym śmiesznym gremium został facet totalnie bez charyzmy, a pierwszym mówcą analfabeta bez pojęcia i rozeznania czyli sołtyso-radny, którego Dyda gasi i kompromituje na każdym kroku. Super, szkoda tylko że cierpi na tym Krościenko.
Regres 2019-05-16 07:56:40
VeloDunajec - brak, rynek ratusz - brak, gondola - brak, wyciąg - brak, baseny - brak, ul. Słoneczna - brak, normalna targowica - brak, uzdrowisko - brak, tężnie - brak, działający ośrodek trzy korony - brak. Ale za to mamy bandę nieudaczników we władzach.
Cud 2019-05-16 07:51:44
To cud ,że w Krościenku rozpoczyna się jakakolwiek inwestycja.
Pewnie powiatu albo województwa, bo gmina przy obecnych władzach, nie jest wstanie nic zrobić . Wspaniałego mamy wójta i radę. Pół roku minęło, a w tym Krościenku zupełnie nic nie zrobiono w tej kadencji, z inicjatywy obecnych władz. Ale co się dziwić.
Kto ma zrobić? Wójta który nic nie potrafi i nie może czy analfabeci z rady gminy, którzy są na poziomie pierwotniaków.
Lew 2019-05-15 21:55:37
Co się dziwić ze taki bajzel jest w planie remontów drogi wojewódzkiej jak ZDW podlega Marszałkowi który jest z Krościenka z mentalnością sołtysa z centrum, którzy rozwój utożsamiają z powrotem do pasania krów, kóz i baranów.
Vin 2019-05-15 21:48:15
Wezmę ciągnik podepnę kastę i przejadę przez wędkarzy od Sobieskiego do Sienkiewicza w poniedziałek 3 razy tam i z powrotem z gnojem a na rynku postawie z 10 ryczących świń koło plewy to będzie sołtys miał tak jak było dawniej.
Sołtysina 2019-05-15 21:23:59
Nic dziwnego, że to Krościenko jest pośmiewiskiem w całym regionie. Przy obecnych władzach to absolutnie naturalne. Co konstruktywnego i rozsądnego do zaoferowania może mieć np. facet który nie potrafi czytać i pisać, a jego horyzonty zaczynają się na frytkownicy a kończą na ławce: dwa metry dalej.
Do @Cyrk 2019-05-12 18:26:42
Gdzie Rzym, gdzie Krym.
Józia z zagrody 2019-05-12 16:42:20
Jak już koniecznie chcesz zaistnieć w tej dyskusji to napisz chociaż coś rozsądnego. A jak nie masz argumentów i nawet nie wiesz kto gdzie jest radnym albo sołtysem to sobie daruj. Chyba że tylko udajesz, że nie wiesz, a tak naprawdę te prostackie komentarze są tylko rekompensowaniem sobie uzasadnionych kompleksów, pani radna z Tylki.
handlowiec 2019-05-12 14:55:09
W Krościenku, to żaden jarmark czy targowisko. Ciucholand tak żeby kobiety miały w czym grzebać. Na wiosnę to jeszcze jakieś są zwierzątka, a tak to jakaś babcia sprzedaje serek lub pietruszkę, albo parę skrzynek ziemniaków czy owoców. Na taki handel własnymi produktami nie trzeba dużo miejsca i może być codziennie. Z obserwacji to miejsce cotygodniowego spotkania przeważnie ludzi starszych. Jak jesteś na jarmarku, to jesteś zdrowy i żyjesz, jeżeli nie, to wiadomo.
Cyrk 2019-05-12 13:56:04
Widać z komentarzy wyziera narastający konflikt radnej z tego okręgu z sołtysem . Oboje na zagrodzie równi wojewodzie. A z wójtem to już dawno się nie liczą.
Do @Miś Turysta 2019-05-12 12:08:51
To już Ci którzy 40 lat temu targowice z rynku przenosili w obecne miejsce mieli większą odwagę, wyczucie i zdrowy rozsądek niż obecne władze, które działają wbrew logice, pod wpływem paru chłopskich filozofów. A Krościenko na wjeździe od Sącza do ronda, w ciągu ostatnich pięciu lat, zmieniło się nie do poznania, ponieważ mieszkają i działają tam ludzie, którym daleko mentalnie, intelektualnie i świadomościowo do filozofów z rynku. A dla porównania jak się zmienił w tym samym czasie rynek? Powstały doniczki i fontanna ogrodowa, a wszystkie te działania można określić jednym hasłem - okwiecanie Bangladeszu.
Mieszkaniec Wędkarzy 2019-05-12 11:49:51
Obrońcy nie zamykania ulicy na kilka miesięcy jakoś milczą w sprawie zamykania równoległych ulic od początku lat 80, w każdy poniedziałek praktycznie przez cały rok. Odkąd to mieszkańcy i turyści będą przeżywali dyskomfort z powodu remontu, który wszystkim docelowo pomoże, a niby nie przeszkadza im ta samowolka sankcjonowana przez gminę? Czy ktoś wreszcie zadba o bezpieczeństwo i komfort odwiedzających, handlujących na targu oraz mieszkańców tych ulic (którzy nie mogą nawet wyjść/wyjechać z własnego domu) !!! Czy wreszcie ktoś z tej gminy pochyli się nad tym tematem! Nie jestem zwolennikiem załatwiana lokalnych spraw poza gminą, ale jeśli obecna Rada Gminy i Wójt nadal będą igrały z bezpieczeństwem swoich mieszkańców, handlujących i kupujących, to tą sprawą trzeba będzie zainteresować stosowne służby, media albo wzywać policję, pogotowie, straż pożarną na nieprzejezdną ulicę Wędkarzy w każdy poniedziałek! A tak w ogóle, czy w tym ograniczonym myśleniu, tych obrońców upadłego centrum, powstaje świadomość co by było gdyby np. zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego (przecież to normalna ulica a nie plac targowy) wjechała ciężarówka i stratowała tłum! I takie wyśmiewanie i bagatelizowanie tego, że tam nigdy się nic nie stało, więc pewnie się nie stanie, to totalnie absurdalna postawa. W większości miejsc w których dochodzi do tragedii wcześniej się nic nie dzieło! Abstrahując od przykładu ciężarówki, to niech ktoś dostanie np. zawał wśród handlujących, kupujących lub mieszkańców tej ulicy albo wybuchnie pożar, co wtedy? Pan wójt, pan sołtys, państwo radni wezmą odpowiedzialność na siebie? W każdym cywilizowanym mieście targowym: Nowy Targ, Łącko, Stary Sącz, Mszana, Limanowa itp. targ odbywa się w cywilizowanych warunkach, z poszanowaniem bezpieczeństwa i komfortu wszystkich ludzi. O aspekcie wizerunkowym gminy - handel na chodnikach i ulicach, już nawet nie wspominam. Oczywiście, władze Krościenka jak zawsze opóźnione, zacofane, lekkomyślne, nieodpowiedzialne, igrające z ludzkim bezpieczeństwem i komfortem. A usprawiedliwieniem dla tego stanu rzeczy jest śmieszne stwierdzenie - bo zawsze tak było, a w podtekście chodzi o to żeby za wszelką cenę utrzymywać ruch pieszy w okolicach zacofanego rynku, kosztem elementarnej logiki i zdrowego rozsądku. A tak w ogóle to temu rynkowi może pomóc tylko normalny rozwój tej miejscowości, a nie tkwienie w 70 lat ubiegłego wieku, który powoduje że z roku na rok jest coraz gorzej bo normalny świat ucieka.
Miś Turysta 2019-05-12 11:08:08
Nie narzekajcie bo jadąc od strony Łącka jest pięknie w porównaniu z tym co było. Od strony Nowego Targu macie zagracone na własne życzenie. Poza tym na stronie internetowej są kompletne informacje bez błędów. Nie to co u sąsiadów gdzie są dwie informacje sprzeczne i nikt nie panuje nad tym bałaganem. Co do kultury i imprez, to trudno jesteście wychowani na kulturze jasełkowej i oazowej.
Jest pozytyw 2019-05-11 22:53:43
Może przy okazji, przy tym remoncie, panowie budowlańcy rozbiorą tą kpinę obok Przełomu górnolotnie zwaną fontanną? I niech to sikawkę ogrodową najlepiej odwiozą twórcy tego dzieła na podwórko.
Frytkownica 2019-05-11 22:50:02
A jakie stanowisko w tej sprawie zajmuje pierwszy filozof we wsi, czyli sołtyso-radny? Trzeba czekać na oświadczenie ustne bo przecież pisemnego alfabeta nie skleci.
Mieszkaniec Wędkarzy 2019-05-11 18:36:18
Od kilkudziesięciu lat blokowane jest kilka ulic na nielegalnie prowadzonym handlu, który mylnie nazywany jest targiem i jakoś nikt nie robi afer. A z powodu zamknięcia równoległej ulicy na kilka miesięcy wielkie oburzenie. Bardzo to ciekawe.
Jerzy sie pyta 2019-05-10 23:17:14
Spoko z tym gazem. Myśle, że po roku będą wykonywać kanalizację burzową. Tak sie robi teraz na DW. Będzie jazda jak po pniokach bo w Polsce nikt nie umie równo ułożyć pokryw. A za następle 2 lata wymiana chodników. Najważniejsze żeby była robota.
Gaz vs Lewiatan 2019-05-10 22:22:49
Nic tak nie grzeje, nawet gaz jak budowa Lewiatana w Krościenku, widać ze Krościenko piękne tylko niektórzy z charakteru ........ . Sukces prywatnej inicjatywy solą w oku zawistników, a belki we własnym nie widzą. To ze gaz niby już jest, a tak naprawdę nie wiadomo kiedy będzie to nie sukces wójta tylko porażka, co ostatnie spotkanie w osp pokazało, obietnice, obietnice.
A co z gazem 2019-05-10 22:16:26
Dobrze ze wojt do tego doprowadził, szkoda tylko ze wraz z położeniem nowego asfaltu i rury średniego naprężenia gazu nie pomyślano o przyłączach do domów, teraz przez 10 lat minimum już tego gazu nie zrobią, wspomnicie moje słowa, jest 2019. Czy nie można było tego jakoś skoordynować było?
sabasam 2019-05-10 21:04:07
W lato źle w zimie źle wiosna źle jesień źle no to kiedy? i tak jest inwestować w Krościenku
Lenka66 2019-05-10 21:00:34
to mi się bardzo podoba - piechotą też można
Może mieli w grudniu robić?
Andre 2019-05-10 19:24:28
Masz rację głupszego pomysłu na remont drogi na lato w miejscowości turystycznej nie mogli mieć, dlaczego nie mogą zacząć od początku września albo na koniec zimy.
Kierowca 2019-05-10 17:08:15
To jest normalnie Czeski film!!!
Zaczyna się sezon letni i już co weekend jest gigantyczny paraliż na odcinku Krościenko Zabrzez dalej Zabrzerz Łącko dlaczego bo tam są trzy wahadła w tym jedno ze światłami t teraz czwarte to wszystko będzie stać nie jechać!!!!!????????????
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Bukowinie szuka osoby sprzątanie pokoi, pomoc w kuchni. Praca od zaraz. Bez zamieszkania. Numer tel.:
  Tel.: 784569292, 783997156
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PANIĄ DO GOTOWANIA w pensjonacie (Bukowina Tatrzańska). Praca całoroczna, bez zamieszkania.
  Tel.: 789-111-300
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA - PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - ROZLICZENIE RÓWNIEŻ W DREWNIE. 691317098
 • POŻYCZKI
  POŻYCZKI BEZ BANKU POŻYCZKI BEZ BANKU -tylko dowód osobisty, -bez zaświadczeń, -bez zdolności pożyczkowej. ZADZWOŃ T-533 263 553.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DOM JEDNORODZINNY W ZAKOPANEM. 605 564 270
 • PRACA | dam
  Biuro rachunkowe w Szaflarach zatrudni NA STAŻ. 600 379 479.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy kierowców kat D.
  Tel.: 693636136
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ OSOBĘ DO SPRZĄTANIA DO WILLI W KOŚCIELISKU. 791 454 748
 • PRACA | dam
  Hotel *** w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni: KELNERÓW, KUCHARZY, POMOCE KUCHENNE. Stabilne warunki zatrudnienia, elastyczny grafik pracy
  Tel.: 507645428
  E-mail: dyrektor.bukowina@nat.pl
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI NA BAR. ELASTYCZNY GRAFIK, DOBRE WYNAGRODZENIE -
  Tel.: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCZYNIE DO SKLEPU MONOPOLOWEGO, na stałe (praca co drugi dzień) - PORONIN i BIAŁY DUNAJEC -
  Tel.: 606 751 351.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA POKÓJ NA DŁUŻEJ, ZAKOPANE, ul. Zamoyskiego. 507 603 112
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ DO PRACY NA STANOWISKO SPRZEDAWCY W KAWIARNI, CUKIERNIA U MAŁGOSI POD SKOCZNIĄ. 504 252 691
 • USŁUGI | budowlane
  Elektryk.
  Tel.: 515676258
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Na podstawie art. 38 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz.U.2018.2204 t.j. z późniejszymi zmianami) Wójt Gminy Nowy Targ ogłasza kolejny ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu przeznaczonego do organizowania imprez okolicznościowych w miejscowości Waksmund w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. Z warunkami przetargu oraz regulaminem można zapoznać się na stronie internetowej: www.ugnowytarg.pl lub w pokoju 206 Urzędu Gminy Nowy Targ.
 • PRACA | dam
  Przyjmę fachowców do pracy na budowie - docieplenia, budowa od podstaw. Zakopane i okolice.
  Tel.: 500160574
 • PRACA | dam
  Perfekt Isolierung Ltd. Spółka komandytowa zajmująca się Izolacją przemysłową zatrudni do pracy zagranicą. Mile widziane osoby z doświadczeniem jak również do przyuczenia. Możliwość szybkiego wyjazdu i wysokich zarobków. Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres:
  E-mail: biuro@isolierung.pl
  Inne: lub kontakt telefoniczny - 12 268 32 80.
 • PRACA | dam
  POMOC KUCHENNA I KUCHARZ WYDAJĄCY - Nowy Targ. 502 64 84 94.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Firma Norweska zatrudni w Oslo: TYNKARZY, STOLARZY, MALARZY, MONTERÓW RUSZTOWAŃ, BLACHARZY oraz młodych chętnych do przyuczenia w zawodzie - tynkarz. Języki obce NIEWYMAGANE - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca na stałe/całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg.własnego uznania ~ co 2-3 tygodnie. Zarobki od 13 do 23 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU TEL. +48 22 205 33 10
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE - KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
  WWW: www.willasport.pl
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
2019-10-15 21:29 Czy powstanie nowa stacja paliw? 2 2019-10-15 20:07 Ptasie preferencje czyli lotna toaleta na kawiarence 2 2019-10-15 18:35 Codziennie 28 osób umiera w Polsce na raka jelita grubego. Nie daj szansy chorobie - zbadaj się! 2019-10-15 18:29 Nocne ronda zamykanie 2019-10-15 17:30 Kolejne inwestycje na stadionie 2 2019-10-15 16:00 Zamkną kolejkę na Gubałówkę 2019-10-15 15:30 Tak wygląda droga po przepędzeniu stada krów 23 2019-10-15 15:19 Stłuczka w Gronkowie 2019-10-15 15:10 Straż stara się o nowy samochód 1 2019-10-15 14:00 Czas jesiennych wędrówek 1 2019-10-15 13:25 Dym unosi się nad boiskiem 4 2019-10-15 12:24 Salon z Leśmianem 2019-10-15 12:00 MOK - ostatni spektakl z urną w roli głównej 2019-10-15 11:05 Stłuczka na zakopiance 2019-10-15 11:02 Weekendowa uczta dla kibiców unihokeja 2019-10-15 10:00 Taki przystanek to wstyd 4 2019-10-15 09:54  Groźny wypadek w Pieniążkowicach 2019-10-15 09:05 Dzieciaki z Cichego Bliżej Tatr 2 2019-10-15 08:30 Jak uchronić się przed kradzieżą danych? 5 sprawdzonych rad 2019-10-15 08:00 Jesienne (nie)porządki na Wierszykach 1 2019-10-14 20:03 Prezydent Duda i start w zawodach pod Giewontem 9 2019-10-14 19:36 Zakopiańskie parkowanie na zakazie 7 2019-10-14 19:00 Na symbolicznym cmentarzu w Dolinie Żarskiej 2019-10-14 18:30 Pełnia słońca, pełnia księżyca 2019-10-14 17:36 Utrudnienia na Środkowej 2 2019-10-14 17:16 Busy na celowniku drogówki 6 2019-10-14 15:00 Nasi na Węgrzech 2019-10-14 14:02 Gmina podnosi podatki 7 2019-10-14 13:00 Sprawcę przyprowadziła mama 10 2019-10-14 11:40 Zwłoki w potoku 2 2019-10-14 10:36 To będą nasi posłowie. Andrzej Gut wraca do Sejmu. Jan Piczura poza parlamentem 25 2019-10-14 09:50 Wygrana w Szczawnicy Jana Hamerskiego i Anny Paluch 2 2019-10-14 09:36 W Zakopanem wygrywa PiS. Najmniejsza przewaga 18 2019-10-14 09:30 Józef Klimowski prowadził stado liczące dwa tysiące owiec 2019-10-14 08:30 Najwięcej głosów na PiS w Lipnicy. Ponad 81%. Najmniej w Zakopanem 9 2019-10-14 08:29 Jak głosował Nowy Targ 2019-10-14 08:19 Pełne wyniki wyborów: Jan Hamerski senatorem 2 2019-10-14 08:11 Oficjalne wyniki na Podhalu. Zdecydowane zwycięstwo PiS 2 2019-10-14 08:00 Plany na nowy rok 2019-10-13 21:00 Zwycięstwo PiS 29 2019-10-13 20:20 Solidarność u Gaździny Podhala 1 2019-10-13 20:00 Barnasiowy osod 2019-10-13 19:51 Głosowanie, a potem na rower (WIDEO) 2019-10-13 19:06 Dzień Papieski na lotnisku 3 2019-10-13 19:00 Rajda i Żyła ze złotymi medalami Mistrzostw Polski w Szczyrku 2019-10-13 18:50 Niedziela na Litwince 2019-10-13 18:46 Frekwencja z godz. 17: Najwyższa w Ochotnicy, najniższa w Szaflarach 2019-10-13 17:37 Korek gigant do ronda w Krościenku (WIDEO) 6 2019-10-13 17:30 Redyk dotarł do Nowego Targu 6 2019-10-13 17:10 Wypadek motocyklisty w Rdzawce
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-10-15 23:20 1. Ja zawsze tam parkuje bo w garażu się nie mieszczę na wysokość . Nie ma tam zakazu. Normalnie sklep ma parking też dla dużych aut. Ten o to nie zadbał. 2019-10-15 23:09 2. Hahaha to jest droga zasrana ????, to zapraszam was wszystkich do Wróblówki tam jest dopiero sajgon, na rowerze nie przejedziecie droga jest jak błoto ,ale to gówna krowie leżą jak można do takiego czegoś doprowadzić Racja jest taka biorą kasę za krowy pola a wszędzie pełno gówien nie sprzątają Nie ważne że to wieś ale muszą sprzatać za sobą 2019-10-15 23:05 3. "Jest pięknie. Dobranoc thebilowicze" -ha, ha. Ale mi rośnie /kariera/. @zorroyakimura, idziesz się PO chlastać, czy PO wiesić, że się z nami żegnasz? @dziki/miki, czy ktoś jeszcze? 2019-10-15 22:59 4. Zróbcie porządek we Wróblówce drogi zasrane gównami krówskimi i nikt nie robi z tym nic, gdzie jest władza . na rowerze nie można normalnie przejechać wstyd żeby coś takiego było w dzisiejszych czasach 2019-10-15 22:56 5. Jak bym miał tak zasyfionom drogę jak ci ludzie poprostu bym tymi rolnikami za bety i bym ją czyścił masakra współczuje 2019-10-15 22:55 6. Ha ha ha biedne krowy z ratuowa dolnego. Trza dać znać sołtysowi niech zadzwoni do Jarosława może 500 + na.sprzatanie załatwi. 2019-10-15 22:44 7. Ewa szczurek poprostu niech gnają drogą tylko niech za sobą sprzątają pieniądze z uni biorą z tego się utrzymują i tyle 2019-10-15 22:44 8. A może mama zaczyna ponosic konsekwencje wychowania swojego syna... 2019-10-15 22:43 9. Z tą drogą jest jak z przeszłością p.piotrowicza , jest piękna. Jest prawie tak piękna jak porodówka w szpitalu w oczach pewnego pana, który też jest z partii. Jest pięknie. Dobranoc thebilowicze 2019-10-15 22:40 10. Ewa szczurek poprostu drogą tylko niech za tymi krowami sprzątają dotacje biorą z tego się utrzymują i tyle
2019-10-09 11:56 1. Disel dumny jak paw. 2019-10-07 19:09 2. Mam nadzieje że wójcina i starosta dali za swoje prywatne! 2019-10-05 07:56 3. Cytuje tytul: "Widoki zapierające dech i jesienne zimowity" Widoki zapieraja dech - dobrze. Ale niech mi ktoś wyjaśni w jaki sposób widoki zapieraja zimowity!? 2019-10-03 23:13 4. Tyle chełmow jedną jednostka a inni ???? To tak jak byście na Mikołaja dali prezent jednemu dziecku tacy jesteście modrzy e bodej ta bodej!!! 2019-09-12 08:22 5. Bak jest Starostą, ale z tego co pamiętam także za czasów Solidarności serce miał po prawej stronie.... 2019-09-03 12:13 6. niech Jagna nie robi się nagle medialna przed wyborami, bo to nic nie pomoże, nic nie robi się cały rok i nie bierze się udziału w niczym aż tu nagle blisko wybory to trzeba sie pokazać, trzeba całe 4 lata pracować na głosy a nie przed samymi wyborami być nagle bardzo aktywnym. 2019-09-03 07:11 7. A Pan Zacharko to czasem nie był wcześniej w PZPR? Bo tak gdzieś wyczytałem... Może Tygodnik by to wyjasnil... Widać szczególnie silne parcie na szkło Pana Zacharki byle dorwać się do żłoba a mógł by już dać sobie siana i odpoczywać na emeryturze... Ciekawe jaki związek z Solidarnością ma Bąk... 2019-08-31 10:02 8. piękne 2019-08-25 20:39 9. Byłam pare lat temu . Co prawda nie spotkałam takich towarzyszek jak Pan ale polecam serdecznie. 2019-08-23 02:19 10. Brawo brawo prawdziwi herosi ktorych mialem okazje spotkac I dopingowac w drodze z giewontu na kasprowy. Niewiarygodny wysilek wielki szacun dla wszystkich a w szczegolnosci dla pan .Jestem pelen podziwu pozdrawiam.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Bojcorka

Album TP

FILMY TP