Reklama

2019-05-14 22:01:18

Nowy Targ

Kolejne sukcesy nowotarskiej „Septymy"

Reklama

Reklama

Soliści działającego przy nowotarskim MOK studia piosenki „Septyma” znowu pokazali świetne umiejętności wokalne.

W Małopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Krakowie, w kategorii klas 1 - 3 drugie miejsce wyśpiewała Katarzyna Wojtyczka, a wyróżnienia zdobyły Natalia Gal i Marta Limanówka. W kategorii klas 4 - 6 drugie miejsce przypadło Paulinie Jarząbek, a wyróżnienie - Jakubowi Dudzie. Z kolei w kategorii liceów Martyna Plewa okazała się bezkonkurencyjna i stanęła na najwyższym stopniu podium.

W Małopolskim Konkursie Piosenki „Debiuty” w Krakowie w kategorii klas 1 - 3 trzecie miejsce wyśpiewała Julia Kwak, a wyróżnienie przypadło Natalii Gal. W kategorii klas 4 - 7 Edyta Limanówka była najlepsza, wyróżnienie zdobył Jakub Duda.

To jeszcze nie koniec najświeższych sukcesów „Septymy”. Martyna Plewa została Finalistką Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki w Brzegu, natomiast w eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki w Tarnobrzegu nagrody oraz nominacje do II etapu otrzymało aż pięć solistek z Nowego Targu - Martyna Plewa, Edyta Limanówka, Paulina Jarząbek, Katarzyna Wojtyczka i Beata Sutor. Wyróżnienia otrzymali: Jakub Duda, Natalia Gal, Kinga Czyrnek i Julia Kwak.

oprac. pd

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl