Reklama

2019-05-16 07:00:34

Reklama

W papierowym wydaniu TP

Sexturystyka w koloratce (WIDEO)

Reklama

Reklama

Wczoraj udając księdza, który jedzie z ministrantem do Zakopanego, nasz dziennikarz bez problemu zarezerwował mały pokój w domach wycieczkowo-rekolekcyjnych księży sercanów, saletynów czy werbistów. W czasie rozmowy mocno podkreślał, że przyjeżdża z chłopcem w nagrodę za bierzmowanie.

Poza tym piszemy o planach odbudowy willi Mak w Zakopanem. W Łapszach rozłam wśród radnych. Na zakopiance sjesta i opóźnienia. 


Jakie są decyzje wójta czarnego Dunajca po naszym śledztwie w sprawie inspektora z urzędu?  

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
esek 2019-05-18 20:16:04
@ gnom - jeśli poprosił o księdza to nie był ateista tylko zmienił zdanie. Będziemy sie licytować na znajomych lub nie którzy zmienili poglady? Ateizm m in to rózni od wyznawcy religii że nie można się wyspowiadac i byc ok. Albo się nim jest albo nie
A tu racja brak rozmowy w domu, brak etyki i prawidłowej edukacji w szkole daje pole do popisu zboczńcom wszelkiej maści. Stad jak najwcześniej i jak najbardziej naukowo.
gnom 2019-05-18 15:33:18
@esek Osobiście znałem zdeklarowanego ateistę, który prosił o księdza gdy umierał ( choroba wredna, przewlekła dająca czas na uporządkowanie wielu spraw ). Więc nie religia potrzebowała człowieka, to człowiek był w potrzebie. Ludzie dokonują wyborów i się określają, mają do tego prawo. Nikt nie zmusi drugiego człowieka aby wierzył. Samo chodzenie do kościoła nie jest świadectwem, że mamy do czynienia z dobrym człowiekiem ( np. tatusiowie pedofile ). Stwierdzenie: modli się pod figurą a diabła ma za skórą, nie jest przypadkowe.
Faktem jest, że wielu rodziców nie rozmawia z dziećmi w domach na tematy dotyczące seksu. Wszystko spychają na szkołę, a potem tylko pretensje mają. Jedną nogą nadal tkwimy w średniowieczu i tematach tabu. Właśnie to daje szansę aby wszelkiej maści zwyrodnialcy aktywnie działali.
psycholog 2019-05-17 21:02:24
Pewnie gdyby podał się za dziennikarza,aktora,lub wpływowego polityka,reakcja była by inna.
esek 2019-05-17 18:11:39
@gnom @Pati "Religia jest potrzebna ludziom" - samo stwierdzenie nie jest dowodem, a faktem jest , że żyje wciąż powiększające sie społeczeństwo ( m.in. z powodów jak opisane w filmie i wielu innych ) ateistów, agnostyków czy apostatów oraz osób tylko deklarujących przynależność do jakiegos kościoła - oni w niczym religii nie potrzebują. Śmiem wręcz twierdzić , że to religia potrzebuje ludzi i bez nich po prostu by przestala istnieć.
Pati - opisane w filmie akty pedofilskie jak i znane inne miay miejsce zanim ktokolwiek zajął się tematem edukacji seksualnej w szkołach. Zatem to raczej brak tej edukacji pozwalał pedofilom wmiawiac dzieciom, ze dotykanie miejsc intymnych to terapia, całowanie to ciumkanie i temu podobnych bredni. Edukacja z założenia , jeśli nie jest podszyta wyznawanymi wierzeniami a nauką , ma walor nauczania co w efekcie pozwoli si bronic dzieciom a nie poddawać presji pedofili dowolnej profesji
rys 2019-05-17 15:45:06
Pati - czesciowo mozna sie z Toba zgodzic.Ale. Rodzice tego nie robia, a ksieza maja wlasne prawa i maja gdzies polskie, europejskie lub jakiekolwiek prawo.
sp 2019-05-17 15:27:18
Z tych wszystkich komentarzy tylko Pati mądrze pisze.Pedofilia to temat zastępczy, w sobotę 20tyś. patriotów protestowało a w mediach cisza. W niedzielę dochodzi informacja o przylocie izraelskiej delegacji rządowej, w ostatniej chwili zmieniają przedstawicieli ds. kultury na roszczenia majątku bezspatkowego.W poniedziałek "nasz" rząd bojkotuje spotkanie z żydami.W sejmie odrzuca się projekt ustawy Michalkiewicza, usuwa z mównicy sejmowej posła Winnickiego...PO nas sprzedało Niemcom a PiS (negocjacje za plecami) przekazuję Polskę zydom.Pozostaje nam 26maja głosować na Konfederację albo zostaniemy obywatelami III kategorii we własnym kraju.
Pati 2019-05-17 12:45:42
ok. poniżej ukazał się mój wpis ,więc idźmy dalej merytorycznie do celu!
Wszystkich oburza pedofilia w kościele (i słusznie) a co z podpisaną ustawą przez Trzaskowskiego deklaracją LGBT+,która przewiduję wprowadzenie edukacji seksualnej w szkole zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (???),to przygotowywanie dzieci dla pedofilii,ludzie nie dajmy się oszukiwać , prawda jest jedna, edukacja seksualna powinna odbywać się najpierw w domach, edukować trzeba rodziców, którzy najlepiej znają swoje dzieci i najlepiej wiedzą kiedy i ile można dziecku powiedzieć, kiedy trzeba zacząć mówić o seksie, współżyciu, antykoncepcji i jak to powiedzieć. Bo mówić trzeba, bo w dobie internetu dzieci widzione ciekawością wyczytają co chcą, więc lepiej im to mądrze i prawdziwie przekazać.
Pati 2019-05-17 10:53:07
Pani Beata Czerska pisze ,że niepotrzebna prowokacja,przypomnę,że Pan red. Siekielski dał się poznać jako prowokator dziennikarski (sam tak o sobie mówił) i myślę ,że to mu weszło w zwyczaj.Teraz jak zaczęli coś robić w sprawie ustawy 447,jest afera pedofilii i o niczym innym nie mówią ,wszak ten temat jest nie o dziś ,ale wiedzą jak manipulować ludźmi.
Moim zdaniem wybór terminu publikacji filmu jest nie przypadkowy ,teraz POPIS prześcigają się w ustawach o pedofilii,a rzeczy istotne dla Polski odchodzą na plan dalszy.
I żeby nie było ,jestem za surowym karaniem tych zwyrodnialców ,ale znów muszę przypomnieć ,że wszyscy zostaliśmy przekonani w swoim czasie ,że surowość kary nie ma żadnego znaczenia.26 maja idziemy głosować na tych ,którzy znieśli m.in karę śmierci,w związku z tym powinniśmy się zastanowić kto będzie najlepiej reprezentował nasze interesy w tym i naszych dzieci .
mateusz m 2019-05-17 00:36:33
Jeżeli "kościół jest siłą tego narodu" to biada nam.
Bo wiara u nas głównie na pokaz jest i dla picu.
Ateista Statysta 2019-05-16 21:45:14
Osłabiając 1-ną religię łatwiej upowszechnić inną.
gnom 2019-05-16 19:58:54
Religia jest potrzebna ludziom. Potrzebują wierzyć, że w życiu nie są sami. Jest nad nimi siła wyższa i to jest bodziec do dalszej egzystencji i zmagania się z przeciwnościami. Wierzą w Boga a nie w księdza. Inna sprawa, że ksiądz "dobrodziej" robi "niedźwiedzią" przysługę Bogu swoim zachowaniem i ludzie zostają z ręką w nocniku. I wtedy robi się problem.
Do @Janowski: Zboczenia były, są i będą ale nie ma tolerancji na gwałty i molestowania zwłaszcza dzieci. To jest zbrodnia i musi zostać ukarana. Polskie społeczeństwo nareszcie dorosło ( w większości ) aby powiedzieć NIE. Ta prowokacja pokazała jak łatwo można sobie zrobić dobrze a drugiemu człowiekowi krzywdę. Cały czas pokutuje zasada "aby się nie wtrącać" zwłaszcza jak sprawa księdza dotyczy. Należy pamiętać, że lepiej dmuchać na zimne, sprawę wyjaśniać od ręki aby potem nie musieć zmagać się z wyrzutami sumienia. Widzę zbrodnię, nie reaguję to staję się współwinnym cudzego nieszczęścia. Służby nie załatwią wszystkiego same, zwłaszcza że jest wielu pomocników skorych zamieść problem pod dywan. Tylko od nas zależy jak sprawy dalej się potoczą. Pytanie jest: czy nastąpi oczyszczenie? czy dalej będziemy tkwić w szambie?
Tegemon 2019-05-16 18:45:34
Brawo TP za odwagę i ruszenie tematu. Nie ma nic gorszego niż krzywdzenie dzieci, tych najmniejszych, którymi powinniśmy się opiekować. Bez względu na to kim jest pedofil, z jakiego kręgu zawodowego czy innego się wywodzi, to jest to absolutnie niedopuszczalne by dawać na to przyzwolenie, by to ukrywać i tuszować. Tej krzywdy nie można przemilczać i jej umniejszać, powołując się na jakiekolwiek argumenty.
Jajkowski 2019-05-16 17:32:58
@Marcin. Niektórzy tak mają, dobrze że 90 sek. na Skypie.
Marcin 2019-05-16 14:47:14
@ Janowski

Wszystko dobrze?
Janowski 2019-05-16 12:43:00
Zboczenia w świecie to nie odłącza część ludzkości i jak świat stary zawsze wykorzystywana w polityce , jak nie aborcja to równość pedałów , feministki i prawa kobiet - przecież na tyłku , seksie , pieniądzach świat stoi . Zawsze jest tak że jedni dymają drugich . Jak myślicie że rozmnażacie się przez pączkowanie ? Jak spółkujecie pod kołdrą w ciemności to po Bożemu a jak przy świetle dziennym to grzech ? Niestety niechlubna prawda o grzechach boli , sex to natura ale wykorzystywanie słabości grzesznych do osiągnięcia władzy to polityka . To takie pitolenie tak jakby opozycja rozmnażała się przez pączkowanie , księża też , i pseudo prawica też . Temat wywołany przed wyborami do europarlamentu , podobnie jak strajki nauczycieli żyjący z budżetu i wiele innych . Ciekawe że wcześniej wszyscy razem bili brawo i nikomu nic nie przeszkadzało w zależności od sympatii politycznych i potrzeb . Dla niektórych np. Biedroń jest idolem bo wskazuje jedyną słuszna drogę rozwoju seksualnego ha ha ha ha ha ha . Przecież społeczeństwo ma taką władzę na jaką zasługuje i jaką sobie wybiera . Teraz po zagryzajcie się na wzajem jedni wraz drugimi - ze złodziejami i kretynami z PO lewactwem a drudzy z pseudo prawicowcami socjalistycznymi z PIS , UW , UP .
tadek 2019-05-16 11:31:20
Podłość kleru przekracza wszelkie granice .
Janowski 2019-05-16 11:06:12
Kościół niszczą przedstawiciele ubeckiego departamentu do spraw zwalczania kościoła w Polsce posługując się słabościami ludzi . Sex jest nie rozłączną częścią istnienia cywilizacji ludzi , od starożytnego świata zachodu Egiptu , Grecji itp. do dziś .W Polsce zawsze problem sex , dupa wykorzystywany jest do celów polityki i jak życie pokazuje jaskrawo zawsze robią to lewusy . Np Impeachment w USA ha ha ha ha ha ha ha - Monika Lewiński majtki ze spermą trzymała przez kilka lat - pewno ze względów higienicznych i polityka lewaków z tym nic wspólnego nie miała ha ha ha ha ha ha ha . To stary paten żydowski - jak nie da się zawładnąć umysłem faceta to podstawia mu się babę by owładnęła go cipk........ Ot pokrętna rzeczywistość , kobieta z cip...... to zło ale facet nadstawiający tyłek drugiemu to równouprawnienie ( Biedroń wskaże wam poprawny kierunek seksualny ha ha ha ha ha ha ) Problem zboczeń seksualnych w kościele istniał od zawsze ale i ma podstawy historyczne upodobań władców i szarych ludzi . Niestety pruderia , zakłamanie , skandalizm to podstawa zarabiania kasy w mediach , osiągania celów politycznych , manipulacji. Wszędzie gołe dupy , gołe cycki z kolczykami wszędzie .Sami to propagujecie i nagle jakiś politykier dla swoich celów robi z tego sensację ośmieszając pruderyjną gawiedź która takimi samymi fantazjami seksualnymi dorównuje władcom przeżywając doznania seksualne pod kołdrą zgodnie z upodobaniami i fantazjami płciowymi .
Już widzę te zakłamane babcie modlące się w kościele mające po kilkoro dzieci poczęte nie z seksu tylko z pączkowania . Teraz wszystkie lewackie stare baby feministki będą przypominały sobie że były molestowane - pewno robią to z żalu że żaden chłop ich nie chciał dotknąć ( niedosyt seksu bije w dekiel - albo przesyt ) Politycy nie cofną się przed niczym by po przejęciu władzy po prostu łupić naiwną gawiedź - każdy sposób jest dobry by władzę przejąć !! Władza kasa sex to cel cywilizacyjny determinujący postępowanie polityków od zawsze .
Marcin 2019-05-16 10:59:15
@ Alberto
Cytujesz Wyszyńskiego? A co miał powiedzieć o swojej korporacji? Nie miał innej opcji niż wychwalać kościół, jako pracownik tej firmy, bo inaczej bardzo szybko odcięto by go od pieniążków. Polecam zapoznać się też z życiorysem pana Wyszyńskiego i jego bezpośrednimi, jak i pośrednimi(jako redaktor naczelny pisma) poglądami na temat chociażby Hitlera czy Trzeciej Rzeszy Niemieckiej.
A ja od siebie zacytuje, Ci również kontrowersyjny cytat jednego z Ojców Narodu Polskiego Piłsudskiego:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
kościelny 2019-05-16 10:27:23
@Abeto. Nie zasłaniajcie się wiernymi. Miejcie honor i nie unikajcie karze za gwałty. Kościół to jedno a duchowni to drugie. Dla mnie jest to wsio ryba, bo zachowujecie się jakbyście stali ponad Bogiem a co najmniej Boga nie było.
cap 2019-05-16 10:04:39
pedeofilia w kosciele to juz tradycja ,trwalo to od wiekow i bylo to tabu ,teraz to potezny orez w niszczeniu kosciola ,,,,taki mamy klimat,,
ksiąc gej 2019-05-16 09:55:08
Sie pytam, jaka jest kara za wynajem w celu uprawiania nierządu a jaka w celu gwałtu na nieletnich?
Abeto 2019-05-16 09:27:48
"Jeśli przyjdą niszczyć ten naród to zaczną od Kościoła, gdyż Kościół jest siłą tego narodu"

Reklama
 • PRACA | dam
  Przyjmę pracownika do zakładu kuśnierskiego znającego się na pracy
  Tel.: 888267329
 • PRACA | dam
  Sklep Multibrandowy MONT BRAND(z markami Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein) w Galerii Handlowej Krupówki 40 , poszukuje Panią na STANOWISKO SPRZEDAWCY . Wymagania; komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, zainteresowanie modą. Wysokie wynagrodzenie, prowizja od sprzedaży, praca na pełen etat. Telefon;
  Tel.: 660-719-519,
  E-mail: budzuu@wp.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIMY, POMOC KUCHENNĄ, KUCHARKĘ. Tel. 608 088 017
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  LAND ROVER DISCOVERY 3, r.p.2008, przebieg 400 000 km, serwisowany, I właściciel, cena 35000 zł. 602 378 614
 • PRACA | dam
  PANIĄ DO SPRZĄTANIA I ŚNIADAŃ do eleganckiego pensjonatu. Praca w godzinach 6-14. Dobre warunki, przyjazna atmosfera. Zapraszamy!
  Tel.: 572 905 271
  E-mail: kontakt@villabelweder.pl
 • PRACA | dam
  MĘŻCZYZNĘ na noce plus prace porządkowe. Elegancki pensjonat, dobre warunki pracy i przyjazna atmosfera. Zapraszamy!
  Tel.: 572 905 271
  E-mail: kontakt@villabelweder.pl
 • USŁUGI | budowlane
  Usługi budowlane Domy szkieletowe wykończenia i remonty (glazura, gładzie, malowania, pracę wykończeniowe stolarskie) brygada 8 osobowa.
  Tel.: 572312171
  WWW: Sierockie 21b,
  GG: Biały Dunajec
  Inne: Dawid
 • PRACA | dam
  RENOMOWANY HOTEL W ZAKOPANEM ZATRUDNI RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ ORAZ KELNERKĘ/KELNERA. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie. Praca w miłym, zgranym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: recepcja@hotelrysy.pl
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM TEL. +48 22 205 33 10
 • PRACA | dam
  PRACA W RESTAURACJI. KARCZMA PO ZBÓJU ZATRUDNI OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA DO PROSTYCH PRAC FIZYCZNYCH (wynoszenie zastawy stołowej ze zmywaka na bary).
  Tel.: 693 345 129
 • PRACA | dam
  PRACA W RESTAURACJI. KARCZMA PO ZBÓJU ZATRUDNI PRACOWNIKÓW NA TZW. WYDAWKĘ - praca polega między innymi na gotowaniu pierogów, smażeniu frytek i mięs.
  Tel.: 693 345 129.
 • PRACA | dam
  POLSKIE KOLEJE LINOWE S.A. zatrudnią na sezon letni PRACOWNIKÓW DO OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO. Miejsce pracy: Zakopane, Gubałówka, Butorowy Wierch. OPIS STANOWISKA: Obsługa ruchu turystycznego, w tym obsługa kas; Wykonywanie prac porządkowych i przygotowawczych przy uruchomieniu urządzeń transportu linowego; Pomoc przy obsłudze kolei linowych i pozostałych urządzeń; Wykonywanie prac budowlanych, konserwacyjnych i remontowych. OCZEKUJEMY: Wykształcenie min. średnie/zawodowe, Mile widziane uprawnienia SEP i TDT, Dobrej kondycji fizycznej, Umiejętności pracy w zespole i w zmiennych warunkach atmosferycznych. OFERUJEMY: Umowę o pracę; Możliwość zdobywania uprawnień TDT i SEP; Aplikacje proszę przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl do 31.05.2019 r. z dopiskiem "GUBAŁÓWKA"
 • PRACA | dam
  PKL S.A. zatrudni na sezon letni KONSULTANTA CALL CENTER. Miejsce pracy: Zakopane. OPIS STANOWISKA: Udzielanie informacji dotyczących usług PKL SA; Rozwiązywanie sytuacji nietypowych; Dbanie o najwyższy poziom satysfakcji klientów PKL SA. OCZEKUJEMY: Pozytywnego nastawienia do pracy i klientów; Wysokiego poziomu komunikacji; Świetnej obsługi komputera; Dyspozycyjności także w weekendy. Szczegóły na www.pkl.pl. Aplikacje na: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem "PKL CALL CENTER".
 • PRACA | dam
  Polskie Koleje Linowe S.A. - REFERENT DS. KADR I PŁAC. Miejsce pracy: Zakopane. OPIS STANOWISKA: - Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, - Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków ZUS, - Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, - Rozliczanie czasu pracy, - Sporządzanie umów o pracę i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy (m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy), - Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy o dzieło), - Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowo-płacowej, - Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, - Prowadzenie spraw związanych z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych, - Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących kwestii kadrowo-płacowych, - Aktywny udział w prowadzeniu procesu rekrutacji pracowników. WYMAGANIA: - Wykształcenie co najmniej średnie; - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych, - Praktyczna znajomość programów Płatnik, pakietu MS Office (w szczególności Ms Excel), - Proaktywnego podejścia do powierzanych zadań, - Sumienności i dobrej organizacji pracy, - Umiejętności współpracy, - Wysokich umiejętności interpersonalnych. OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, - Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl do dnia 31.05.2019r. z dopiskiem: "PKL HR"
 • PRACA | dam
  Przyjmę PRACOWNIKA FIZYCZNEGO NA PLAC w miejscowości Lasek. 663 557 290.
 • PRACA | dam
  PRACA W AUSTRII. MURARZ, CIEŚLA, OPERATOR ŻURAWIA. Austriackie warunki. Agencja Pracy Diwa (cert.6760). 513106189, 668835085,
  E-mail: pach@diwa-personalservice.pl
  WWW: www.diwapolska.pl
 • PRACA | dam
  Pomoc domowa - sprzątanie, pranie, prasowanie, ogród - w soboty godz. 8 - 16. Bór k. Szaflar.
  Tel.: 608570500
 • POŻYCZKI
  GOLD CENT FINANSE NOWE SUPER PROPOZYCJE POŻYCZKOWE TYLKO DOWÓD OSOBISTY !!! T-18 542 40 56.
 • PRACA | dam
  Z. R. GŁOWACCY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W ZAKOPANEM. 608 813 506
 • POŻYCZKI
  SUPER OFERTA KREDYT GOTÓWKOWY -KONSOLIDACYJNY, MOŻLIWOŚĆ NAJNIŻSZEJ RATY NA RYNKU FINANSOWYM. ZADZWOŃ DO DORADCY. T-500 072 678.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  AUDI A4 ALLROAD QUATTRO benzyna 2.0 tsi 211 KM full opcja 137 tys. srebrny 51.900 do negocjacji 608232654
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  WITRYNA CHŁODNICZA na ciasta, serki regionalne, stal nierdzewna 1300x700x1300 stan bdb 1990 zł Szczawnica 608 232 654
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ MĘŻCZYZNĘ DO SKLEPU Z FARBAMI. Pełny etat, warunki zatrudnienia do ustalenia. Czarny Dunajec. 601 464 273.
 • PRACA | dam
  STOLARZA - PRACA STAŁA, ZAKOPANE. 691 090 770
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  HYUNDAI i20 benzyna 1,2 , r.p. 2010, przebieg 169 400 km, 3-drzwiowy, polski salon, wystawiam fakturę Vat. 605 564 270
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ na 4-miesięczny kontrakt (czerwiec-wrzesień), 15 000zł netto. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ JAKO SPRZEDAWCĘ NA STOISKO REGIONALNE Z ZABAWKAMI, W ZAKOPANEM. Praca na stałe.
  Tel.: 609 097 999.
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ, praca stała z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ weekendy, święta, wakacje (z możliwością noclegu). 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Zatrudnię bądź przyuczę pracownika na stanowisko piekarz. Doświadczenie w branży piekarskiej nie jest wymagane. Miejsce pracy Raba Wyżna
  Tel.: 604815957
  E-mail: marcin.talaga@gmail.com
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARKĘ i POMOC DO PENSJONATU. 669 493 772
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKI BUDOWLANE, DOMY, MIESZKANIA Zakopane i najbliższe okolice tel. 606 253 595.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM z HDS (wywrotka, max. udźwig 6 ton, wysięg 10 metrow), Roboty ziemnie
  Tel.: 694601628
 • PRACA | dam
  MECHANIK ROWERY, SKUTERY Czarny Dunajec. 730 735 000
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ POMOC KSIĘGOWEJ (wprowadzenie płatności, segregowanie dokumentów itp.) Zakopane CV praca@gros24.pl
 • PRACA | dam
  SPRZEDAWCA KOMPUTERY, TELEWIZORY, PRALKI Czarny Dunajec. 780 032 390
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KUCHENNĄ praca stała lub sezonowa z możliwością noclegu. 601 533 566, 18 20 64 305
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Do sprzedania atrakcyjny, funkcjonujący PENSJONAT w Kościelisku -
  Tel.: 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  MIESZKANIE - UDZIAŁ W BUDYNKU. ZAKOPANE, 250.000 zł. 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA ZA STRUGIEM -
  Tel.: 607 506 428
 • PRACA | dam
  KASJER/KASJERKA - praca w sklepie spożywczym w Bukowinie Tatrzańskiej
  Tel.: 609820250
  E-mail: as.stasik@op.pl
 • PRACA | dam
  BIURO RACHUNKOWE w Poroninie zatrudni KSIĘGOWEGO, tel. 607863893
 • USŁUGI | budowlane
  Wyburzenia, rozbiórki budynków, kruszenie gruzu budowlanego.
  Tel.: 605061314
  E-mail: tomaszsledz80@gmail.com
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel.691888444
2019-05-20 13:37 Tragiczny karambol na zakopiance. Transmisja WIDEO 2019-05-20 11:42 Zderzenie busa i autobusu na zakopiance. Jedna osoba nie żyje, wiele jest rannych (AKTUALIZACJA) 4 2019-05-20 11:41 Policja poszukuje roztargnionego 2019-05-20 11:41 Zakopiańska Noc Muzeów (WIDEO) 2019-05-20 11:22 Jedna z głównych ulic centrum miasta zablokowana 2019-05-20 10:53 Kandydat Konfederacji pozywa kandydata PiS. Poseł Mularczyk odpowiada 4 2019-05-20 09:28 Bombowy mail tym razem w hotelu 2019-05-20 07:59 Podhalańska Biblioteka Cyfrowa - gwara na kliknięcie 2019-05-19 23:23 Róża Thun w Zakopanem spotkała się z wyborcami 8 2019-05-19 22:50 Śmiertelny wypadek w Szczawnicy 2019-05-19 21:31 Błotna góra 2019-05-19 20:30 Wisi Szydło na szkole 10 2019-05-19 20:25 Tęcza nad Tatrami 2 2019-05-19 20:05 Słowno-muzyczny maraton w Atmie 2019-05-19 19:02 Wioska chce stadionu 2019-05-19 17:40 Rocznica śmierci ks. Tadeusza Juchasa (WIDEO) 2019-05-19 16:20 Rozłam wśród radnych 2019-05-19 15:05 Darmowe parkowanie 2019-05-19 13:45 Trzecie podejście do Domu Solanki 2019-05-19 13:37 Sezon komunii w pełni 4 2019-05-19 12:15 Biały Dunajec znów bez wody 4 2019-05-19 12:12 Bieg nad miastem 2019-05-19 10:25 Nocne dachowanie samochodu i wypadek w Krościenku 1 2019-05-19 09:31 Bitwa pod Monte Casino (WIDEO) 2019-05-19 09:00 Powoli zaczyna się sezon na Jeziorze Czorsztyńskim 1 2019-05-19 08:59 Czołg na Rynku 2019-05-19 07:30 Goprowcy szkolą 1 2019-05-18 22:40 Trwa Noc Muzeów 2019-05-18 22:30 Wyciąg - reanimacja 2019-05-18 21:24 Rowerowa frajda nad Jeziorem Czorsztyńskim (ZDJĘCIA, WIDEO) 1 2019-05-18 20:43 Bakterie kałowe w wodociągu 2019-05-18 19:15 Śmigłowiec poleciał na ratunek (aktualizacja) 2019-05-18 19:09 Zapalił się samochód 2019-05-18 17:55 Sportowcy na medal 1 2019-05-18 16:19 Śmigowiec TOPR leci na ratunek 2019-05-18 16:02 Noc muzeów 2019-05-18 15:01 Trakt starosty 2019-05-18 14:54 Sjesta w Kmicicu 2019-05-18 13:29 Za znęcanie, groźby i okaleczenie partnerki trafił do aresztu 11 2019-05-18 12:57 Pasy namalowane na ul. Kościuszki, ale co z resztą miasta? 4 2019-05-18 11:45 Najlepsze pomysły na logo 2019-05-18 10:51 Sowy w Mieście (WIDEO) 2019-05-18 10:06 Ratownicy TOPR ratują turystę, który znalazł się w opałach 2019-05-18 09:32 Donos powszedni 4 2019-05-18 08:31 Zbrodnia, która wstrząsnęła Chicago. Oskarżeni stanęli przed sądem 1 2019-05-18 08:01 Taneczna integracja 2019-05-17 23:45 Studenci przejęli kontrolę nad Nowym Targiem (galeria zdjęć) 1 2019-05-17 22:20 Sobota zapowiada się słonecznie! 2019-05-17 21:37 Wierch Przedomiański nie do zabudowy 8 2019-05-17 20:38 Komunikacja, odpady i unijne pieniądze do wzięcia 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-05-20 13:40 1. policja nie reaguje na zgłoszenia i donosy, dopiero jak się coś stanie 2019-05-20 13:40 2. Krzychu, ciśniesz zmieścisz sie... do tego jazda na zderzaku i mamy efekty. Ciekawe ile osób podruzujących autobusem miało zapięte pasy bo przecież autobusy są w nie wyposazone. 2019-05-20 13:32 3. kjh zamilcz waść 2019-05-20 13:29 4. Lepiej aby sprzęt był dostępny na miejscu wypadku i się do niczego nie przydał niż żeby go brakowało. Od tego może zależeć ludzki życie. 2019-05-20 13:16 5. A po co tam wojskowy śmigłowiec? ,przydał sie na cos? ,kto go wezwał?,czy wojskowi ratownicy medyczni cierpią na brak zajęcia ,jedna interwencja na pół roku chyba to potwierdza... 2019-05-20 13:07 6. Btw, gdzie jest alimenciarz i reszta kod-u ? 2019-05-20 12:57 7. brawo młodzież, czas wyczyścić politykę z farbowanych lisów. Pan Mularczyk jest z Raciborza tak w ogóle :) 2019-05-20 12:48 8. Entuzjaści euro kołchozu - ja nie chcę ani PO ani PIS , chcę wolnej suwerennej Polski . Jak na razie jedyna partia która mówi o wolnej Polsce ( nie wiadomo czy zrobi ) jest Konfederacja z Braunem , Michałkiewiczem . Cała reszta marzy o powrocie komunizmu , narodowego socjalizmu to wręcz propagowanie faszyzmu pod egidą Niemiec a szyldem UE .
Ja za takie g(...) dziękuję !
2019-05-20 12:47 9. Jestem pod wrazeniem ''osiągnięć " posłanki zwłaszcza rooming to była paląca sprawa, w Parlamencie Europejskim. Szkoda, że tak skutecznie tą niezwykłą pracę na rzecz Polaków i pozostałych narodów Europy przykrywa swoimi komentarzemi i wywiadami w tramwajach i niemieckiej prasie, wychodzeniem ze studia telewizyjnego. Nie rozmawia z dziennikarzami polskimi o pogladach prawicowych bo jak powiedziała ,,ja sobie rozmówców wybieram". To niech do tej pani dotrze wiadomość, ze Polacy sobie posłów tez wybierają. 2019-05-20 12:44 10. Paweł. No może i wspaniała, gdyby tylko polskie interesy reprezentować chciała...
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Album TP

FILMY TP

Bojcorka