Polecamy
Stary niedźwiedź mocno śpi - podpisz petycję w sprawie Sylwestra pod Krokwią. Nie obudźmy misia.

2019-07-31 17:59:29

Reklama

Zakopane

Tak ma wyglądać nowy Imperial. Sprawa sprzedaży hotelu trafiła na sesję Rady Miasta

Reklama

Głównym punktem jutrzejszej sesji zakopiańskiej Rady Miasta ma być budząca kontrowersje sprzedaż przez Centralny Ośrodek Sportu hotelu Imperial w Zakopanem. Oświadczenie w tej sprawie wydała spółka, która kupiła budynek.

Hotel Imperial to przed laty jeden z najbardziej znanych tego typu obiektów w Zakopanem. Służył wielu znanym sportowcom, trenerom. Popadał jednak w ruine i został zamknięty. 

Przypomnijmy - sprzedaży hotelu sprzeciwia się dyrekcja Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wcześniej władze Parku podpisały z COS-em list intencyjny w sprawie zamiany hotelu na tereny skoczni, które znajdują się w rękach TPN. Mimo to władze COS wystawiły hotel na sprzedaż. W przetargu kupiła go za 14 milionów złotych spółka Wrocław Hotel Invest 2 z siedzibą w Warszawie.

W rozmowie z Tygodnikiem sprzedaży hotelu sprzeciwił się też Jan Gluc, przewodniczący Rady Miasta Zakopane. Jego zdaniem budynek powinien pozostać w państwowych rękach i służyć sportowcom. Na jutrzejszą sesję przygotowano stanowisko, w którym rada sprzeciwia sporządzeniu umowy sprzedaży.

Tymczasem do naszej redakcji dotarło oświadczenie spółki, która wygrała przetarg dotyczący sprzedaży hotelu. Jej zarząd zapewnia, że obiekt nie będzie zburzony, nie powstanie też na jego miejscu apartamentowiec.

Oto stanowisko zarządy spółki Wrocław Hotel Invest 2:

W związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi oraz dużym zainteresowaniem ze strony społecznej i samorządowej, tematem sprzedaży w drodze przetargu publicznego przez Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, dwóch  nieruchomości gruntowych w Zakopanem przy ulicy Balcera 1 (hotel Imperial), informujemy, że nie istnieją jakiekolwiek powody do niepokoju oraz przypisywania nam niejasnych intencji. 

Zapewniamy, że naszym jedynym zamiarem jest efektywne i korzystne z perspektywy Mieszkańców oraz władz samorządowych Zakopanego zagospodarowanie niszczejącego obecnie budynku hotelu Imperial. Uważamy, że taka „perła architektury” nie może marnieć lecz powinna stać się jedną z najważniejszych wizytówek Zakopanego i całego Podhala. Dlatego, wierząc w powodzenie tego kosztownego i niełatwego przedsięwzięcia hotelarskiego, zdecydowaliśmy się zainwestować środki spółki, aby przywrócić świetność hotelu Imperial. 

Kategorycznie zaprzeczamy spekulacjom, jakoby naszą wolą było wyburzenie zabytkowych budynków hotelu lub zbudowanie szpecących piękny zakopiański krajobraz apartamentowców. Zamierzamy zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego stworzyć luksusowy hotel, zarządzany przez markę o światowej renomie, dbającą o zachowanie najwyższych standardów hotelarskich. Istniejąca , zabytkowa cześć obiektu będzie pieczołowicie i  z należytą starannością odrestaurowana, tak aby stałą się w szybkim czasie wizytówką regionu i dumą jego Mieszkańców oraz włodarzy.

Wspomnimy również o innych korzyściach dla Miasta, wiążących się z tak dużym i ważnym przedsięwzięciem, związanych chociażby ze wzrostem wpływów z tytułu stosownych podatków oraz  pozytywną stymulacją rynku zatrudnienia. W procesie rekrutacji pracowników, od szczebla zarządzania, poprzez szefów kuchni aż po załogę recepcji preferowani będą mieszkańcy Zakopanego i okolic. Deklarujemy także otwartość na współpracę z Miastem w realizacji poważnych przedsięwzięć sportowych, kulturalnych i artystycznych, także europejskiego formatu, w czym posiadamy niezbędne doświadczenie.
Istotną kwestią, świadczącą o naszych jak najlepszych intencjach oraz wrażliwości na kwestie estetyczno-kulturowe, jest fakt, że koncepcję architektoniczną przygotuje zakopiańskie biuro projektowe, co ma być gwarancją poszanowania architektury regionu. Prace projektowe prowadzone będą również przy ścisłej współpracy z Gminnym Konserwatorem Zabytków.

Podsumowując, zapewniamy raz jeszcze o naszej dobrej woli i trosce o krajobraz i rozwój miasta Zakopane. W naszą misję wpisany mamy bowiem postulat współuczestniczenia w rozwoju miasta Zakopane, kształtowanie jego pozytywnego wizerunku oraz silnej marki w służbie Mieszkańcom. Pragniemy, aby Zakopane tętniło dawną świetnością literacko-artystyczną oraz było miejscem, które z upodobaniem wybierają elity oraz turyści o zasobnych portfelach.

Oto nasza materiał wideo na temat sprzedaży hotelu:


 

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
franek 2019-08-01 19:36:01
Wizualizacja śliczna, ale jaka naprawdę będzie rzeczywistość tego miejsca za np. 2 czy 3 lata?

Bo narysować można wszystko.
ehhh 2019-08-01 12:27:53
@Zakopianczyk
kolejny komentator bez krzty wiedzy o niczym. Ale probuje blysnac. Zapisz sie od wrzesnia do podstawowki wieczorowej :)
gośka 2019-08-01 10:37:40
Nasz grajdoł nigdy się nie ogarnie. Miasto jest od dziesięcioleci rządzone przez ''najpiekniejszego, najbardziej bogatego, najinteligentniejszego " a moim skromnym zdanie najsprytniejszego człowieka, który nawet przed Ojcem Świętym klęczał, żeby ten obraz utrwalil go w pamieci wspólczesnych i potomnych jako prawego, dobrego człowieka. Nasz rada, burmistrzowie i starosci to tylko wykonawcy poleceń guru. Dobrze, że chociaż Imperial bedzie ''wolny'' .
gośka 2019-08-01 10:37:40
Nasz grajdoł nigdy się nie ogarnie. Miasto jest od dziesięcioleci rządzone przez ''najpiekniejszego, najbardziej bogatego, najinteligentniejszego " a moim skromnym zdanie najsprytniejszego człowieka, który nawet przed Ojcem Świętym klęczał, żeby ten obraz utrwalil go w pamieci wspólczesnych i potomnych jako prawego, dobrego człowieka. Nasz rada, burmistrzowie i starosci to tylko wykonawcy poleceń guru. Dobrze, że chociaż Imperial bedzie ''wolny'' .
zwykly obserwator 2019-08-01 09:20:33
Gogo jak ograniczysz ruch jak jeszcze debatują i jeżdżą do innych krajów promować Zakopane bo ono jest niewypromowane... :) A co do wszystkich bolączek: najpierw infrastruktura , później myśleć o promowaniu i ściąganiu następnych turystów z Azji, Afryki czy Grenlandii... Ktos się szczyci i cieszy bo mamy połączenie samolotowe z Dubaju. No dobrze, no i co dalej ??? W efekcie mamy jeszcze bardziej zakorkowane ulice, miasto pękające w szwach. Czyim kosztem? Ano mieszkańców, którzy żyją tu jak w "szklanej kuli" ale oto efekt tego drugiego Davos, które się komuś marzyło...Efekt tego, że "cepry" kupują na potęgę nieruchomości, robią w nich apartamenty, nie martwiąc się kto tam mieszka i co dalej np z turysty samochodem, gdzie zaparkuje etc.... w efekcie konflikty na tle sąsiedzkim bo ten temu zajął plac.. Obecna władza powinna jednak zapanować nad tym wszystkim w jakiś sposób przynajmniej myśleć o rozładowaniu ruchu, natężeniu w sezonie. Tylko parkingi zaporowe są w stanie zapanować nad tym chaosem no i jesli odziedziczony po poprzednikach plan zagospodarowania jest taki jak widzimy co rusz apartamenty to znaczy, że trzeba go zmienić. Bo będzie jeszcze gorzej... AHA Projekt jest bardzo ładny. Mam nadzieję, że w polskich rękach :)
kasa 2019-08-01 08:12:49
To jest najlepsza Rada w Polsce. Co chwilę protestują, ale w sprawach gdzie nie mają nic do powiedzenia.
Siedzą w kieszeni ABC i jak tylko ktoś wchodzi w zakres jego interesów to mamy protest.
Takie marionetki. Fajnie patrzeć na ich sesje, bo to komedia lepsza od Jasia Fasoli.
Zakopiańczyk 2019-08-01 07:38:14
Jak by TPN położył łspy na tym budynku pewnie wygladałby tak samo jak do terj pory i straszył przez nastepne dziesięciolecia ...( taak jak dbaja o drzeweostan w górach ) !
A co do J. Gluca i urzedu miasta ... pewnie bylo by to samo co z TPN ...
Takze dajcie spokojnie odrestaurować bidynek nowym właścicielom i zajmijcie sie tym co da Was nalezy ( tpn ...lasami ...a urzad miasta i gluc ...miastem ...bo syf na kazdym kroku ...kosze , ulice stragasny ...patologia ....! )
A tak pozatym to gratuje piekna wizuaslizacja i piekny projekt !
Powodzenia !
BMW racer 2019-08-01 06:47:17
Jak ma tak wyglądać ruina po remoncie to jestem całkowicie za ich projektem bo w zakopcu dużo się szczeka ale nic nie robi. Nie wiem tylko z kad tą elita z zasobnymi portfelami ale może chodzi o ciapatych co po 5lub 6 żon maja
kanalia 2019-07-31 21:42:37
Dobre buahaha. Wille MAK na Zamojskiego tez rozwalili zakopianczycy ...
Daria 2019-07-31 21:39:47
Jakoś Cepry potrafią pięknie zrobić budynek a ?nasi? przy granicie 7 kondygnacji jak z Dubaju
Antoni 2019-07-31 21:27:54
Ale pięknie , pamietam jak tam chodziłem do kawiarni , cofnąłem się teraz w czasie, śliczny, może uda się szybko zrealizować ten projekt to wpadnę na kawkę jak mnie będzie stać ba 5 gwiazdek
Wiola 2019-07-31 21:24:45
Co za idiotyzm z tą radą, ciekawe ile podobnych zabytków czeka na zawalenie bo tzw włodarze chcą rozdać kapustę między sobą, w d...pie to mam, jak tak mają wyglądać zabytki po renowacji jak ten to niech nawet za złotówkę oddadzą inwestorowi który ma owy zabytek odnowić w danym czasie i nadać mu określoną funkcję, tak się robi w cywilizowanych krajach od dawna, dzięki temu ratujemy dziedzictwo!
Gogo 2019-07-31 20:53:42
Nikomu nie wierzę.Czekam na działanie władz w celu ograniczenia ruchu w Zakopanem.Tylko proszę nie mówić ,źe kto inny zatwierdził plan zagospodarowania.Mnie nie interesuje Sywester chciałbym tylko normalnie tu źyć.Niektóre miasta w Unii ograniczają wynajem apartamentów.Moźe czas na ZAKOPANE .Zostaliście wybrani przez mieszkańców ,którzy tu mieszkają.
Leśny 2019-07-31 20:23:32
COS widocznie był konkurencją dla nielegalnie działającego API, które wspiera Burmistrz Dorula. To wygląda jak wojna gangów. Czyżby zakopiańskie struktury PIS wymówiły posłuszeństwo kaczystom. I poparł ich Ziobrowski. Jak tak będzie podskakiwał to odfrunie. Czy dalej TPN wnosi o usunięcie bezumownie wiszącej liny miedzy podporami kolejki na Kasprowy?
zachmurzony 2019-07-31 20:22:08
Pan Gluc to niech najpierw zrobi porzadek pod swoimi delikatesami na Krzeptowkach,gdzie ciagle stoja samochody na chodniku uniemozliwiajac pieszym przejscie. Ludzie chodza jezdnia,az dojdzie do tragedii. Ale widac Glucowi to nie przeszkadza.
mumex 2019-07-31 19:38:58
A tak przy okazji co sie dzieje z stadionami cos od jakiegoś czasu zamknięte i napis teren prywatny wstęp wzbroniony
może tez już sprzedane po kryjomu
Hotelowy 2019-07-31 19:33:31
Jakie staniwisko Rady Miasta w spr Imperialu???? Czy ten Wasz przewodniczący uderzył się zbyt mocno w głowę? To kiedy Pan Gluc wprowadzi pod obrady punkt dot. stanowiska RM w sprawie tych powstających w mieście hoteli??? Mieszkańcow chyba bardziej będzie to stanowisko interesować. Żenujący poziom...
Imperial 2019-07-31 19:28:48
Pan Gluc niech lepiej opowie mieszkańcom za ile wynajmuje teren pod lodowisko przy Hotelarzu.... niech się sprzeciwia temu, co się obecnie buduje w Zakopanem, a nie wtrąca tam, gdzie nie trzeba!
Gupała 2019-07-31 19:15:17
A Pan Gluc to czasem nie jest ten deweloper z Krzeptówek co to sprzedawał mieszkania na Ciągłówce i nie tylko ?
Adik 2019-07-31 19:13:07
pokażcie całą wizualizacje
Jaro 2019-07-31 18:47:24
Jak dla mnie rewelacja
Leśny 2019-07-31 18:20:08
Niech Pan Gluc protestuje przeciwko budowie apartamentowców przez niejakiego ABC, któremu za sprawą głosów pana Gluca gmina zbywa miejskie grunty. A może ten pan chciał to także kupić.
działacz TZN 2019-07-31 18:11:10
Apartamentowiec na Szymonach także projektowało zakopiańskie biuro architektoniczne Pana Kęska. Żadna gwarancja z zakopiańskiego biura.
 • PRACA | dam
  Dam pracę przy produkcji oscypkow, po ok. 8-9 h/dziennie
  Tel.: 880810472
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, zatrudni: KUCHARZA/-KĘ, SZEFA KUCHNI. Tel. 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  Willa w centrum Zakopanego zatrudni osobę na stanowisko RECEPCJONISTY. Oferujemy pracę w miłej atmosferze na preferencyjnych warunkach z możliwością rozwoju zawodowego. CV prosimy przesyłać na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl, lub kontakt telefoniczny 666 378 357.
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "Dolina Białego" zatrudni: - KELNERKĘ z możliwością zakwaterowania, - KONSERWATORA. Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Aqua Park Zakopane zatrudni: - KASJERA, - PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ. Tel. 1820 63730 lub 602 263 516. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Zajazd Górski Kuźnice zatrudni: - BARMANA/KELNERA, - POMOC KUCHENNĄ (zmywak). Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "Antałówka" zatrudni POMOC KUCHENNĄ. Tel. 1820 63730 lub 606 916 306. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Hotel Tatry na Polanie Zgorzelisko zatrudni: - KELNERKĘ, - BARMANA z możliwością zakwaterowania. Tel. 1820 63730 lub 506 129 438. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Zatrudnię kucharkę do małego pensjonatu (max. 18 osób) w Gliczarowie Górnym
  Tel.: 18 20 77 350
 • PRACA | dam
  Sprzedawca do sklepu w Gliczarowie Górnym - umowa o pracę
  Tel.: 18 20 77 350
  E-mail: biuro.bukowina@gmail.com
 • USŁUGI | budowlane
  Przyjmę na Posadzki Maszynowe!
  Tel.: 573035958
 • PRACA | dam
  PANIĄ DO SPRZĄTANIA W CUKIERNI W NOWYM TARGU. 694 357 379.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ OPIEKUNKĘ DO NIEPEŁNOSPRAWNEGO CHŁOPCA -
  Tel.: 668 627 554.
 • PRACA | dam
  OŚRODEK HYRNY W ZAKOPANEM POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO: POKOJOWE, POMOC KUCHENNA, KELNER/-KA i OSOBĘ DO OBSŁUGI KAWIARNI -
  Tel.: 18 20 155 75,
  E-mail: sekretariat@doms.com.pl
 • PRACA | dam
  Poszukiwana kucharka lub pomoc kuchenna. Praca w pensjonacie w Zębie. Możliwa praca codziennie lub zmianowa. Zakwaterowanie. Dobra stawka godzinowa, miła atmosfera.
  Tel.: 535234623
  E-mail: kontakt@na-szczycie.pl
  WWW: na-szczycie.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Lokal do wynajęcia w Galerii Białczańskiej ul. Środkowa 178 Białka Tatrzańska. Powierzchnia lokalu ok. 60 m2 lub wynajęcie połowy 30 m2 ( współwynajem z obecnie znajdującym się tam biurem rachunkowym ).
  Tel.: 512874773
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM W KOŚCIELISKU z widokiem na Tatry, pow. 338mkw, działka 1100mkw, cena 1 950 000zł do negocjacji. BEZ POŚREDNIKÓW. 880 76 12 36
 • PRACA | dam
  Zatrudnię pracownika na stanowisko MAGAZYNIER. Nocne godziny pracy. Bardzo dobra płaca.
  Tel.: 881933550
  E-mail: marcin.talaga@gmail.com
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W ZĘBIE ZATRUDNI KUCHARZA, POMOC KUCHENNĄ, OSOBĘ DO SPRZĄTANIA na sezon zimowy. Praca na umowę, atrakcyjne wynagrodzenie. 784 450 745
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzory: jarzębina i parzenica (60/80), krokusy. GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ DZIEWCZYNĘ DO PENSJONATU, NAJCHĘTNIEJ Z DOŚWIADCZENIEM, MOŻLIWOŚĆ ZAMIESZKANIA. 602 121 371
 • PRACA | dam
  Praca w Kebab Majerczyk - Poronin, Bukowina Tatrzańska. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Praca stała na dogodnych warunkach. Więcej informacji udzielimy telefonicznie.
  Tel.: +48504163439
  E-mail: biuro@majerczyk.pl
  WWW: www.kebab.majerczyk.pl
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • PRACA | dam
  Z. R. GŁOWACCY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W ZAKOPANEM. 608 813 506
 • USŁUGI | budowlane
  DROBNE REMONTY, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, PRZERÓBKI INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I HYDRAULICZNYCH. 503 754 126.
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: BARMANA/-KĘ, KELNERA/-KĘ z doświadczeniem. Dobre wynagrodzenie, umowa o pracę.
  Tel.: 533 226 109
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MAZDA 5, serwisowane, zadbane, garażowane, r. 2008, diesel, stan bdb, oryginalna nawigacja z dotykowym ekranem, 2 komplety felg aluminiowych z oponami lato/zima, full opcja,
  Tel.: 888 223 761.
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE - KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
  WWW: www.willasport.pl
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
2019-11-14 15:01 Pomóż policji złapać włamywaczy 2019-11-14 14:57 XV Elektroniczne Zaduszki 2019-11-14 14:53 Policja ostrzega i publikuje film z dachowania w Podczerwonem (WIDEO) 2019-11-14 14:03 Działacze opozycji antykomunistycznej z Podhala odznaczeni Krzyżami Wolności i Solidarności 2019-11-14 13:49 Ksiądz Mariusz przyznał się przed sądem do molestowania 2019-11-14 12:59 Roboty drogowe na Kasprowicza. Korek sięga Nowotarskiej 2 2019-11-14 12:27 Podwójny jubileusz 2019-11-14 11:21 Dojrzeli swą Małą Ojczyznę 2019-11-14 11:00 Halny wywiał śnieg z Tatr 2019-11-14 10:37 Sezon na łyżwy 2019-11-14 10:09 Dwa medale zawodniczek z Rabki na Mistrzostwach Świata Dzieci w Karate 2019-11-14 09:09 XX Konkurs Młodyk Toniecników 2019-11-14 09:02 Duże korki przy wjeździe do Zakopanego 2 2019-11-14 07:00 Biedronka z piekła rodem 5 2019-11-13 22:37 Tragiczny finał poszukiwań w Poroninie 2 2019-11-13 22:07 W Bukowinie drzewo spadło na auto. Kierowca ranny (ZDJĘCIA) 2019-11-13 21:32 Straż bez samochodu 3 2019-11-13 20:58 Weź psa na spacer. Niech nie spędza życia na łańcuchu 7 2019-11-13 20:20 Restauracja Wojciecha Modesta Amaro w nowym hotelu w Zakopanem 6 2019-11-13 19:29 Tatry w Twoich rękach (WIDEO) 3 2019-11-13 19:15 Czy burmistrz może odmówić organizacji imprezy masowej? 7 2019-11-13 19:04 Ten film powinni zobaczyć organizatorzy sylwestra pod Krokwią (WIDEO) 3 2019-11-13 18:09 Piana na Borze i Sowi Vlog na tropie puszczyka (VIDEO) 2019-11-13 16:47 Biała sobota w rabczańskim szpitalu 14 2019-11-13 16:11 Burza o lokalizację Sylwestra pod Wielką Krokwią. Kto rządzi w Zakopanem? 6 2019-11-13 15:26 Runął dom w Chochołowie 2 2019-11-13 15:25 W Dzianiszu i Murzasichlu drzewa zatarasowały drogę (WIDEO) 2019-11-13 15:13 Groźny wypadek w Tylmanowej 1 2019-11-13 15:06 Wielka tragedia drogowa na Słowacji. Zginęło co najmniej 12 osób 2019-11-13 15:04 Jubileusz Rabcia 2019-11-13 14:58 Prace na drodze przy wjeździe do Zakopanego. Duże korki 1 2019-11-13 14:37 Zamknięty szlak na Wiktorówki 2019-11-13 14:28 Nocne utrudnienia na Szaflarskiej 2019-11-13 14:18 Oto czym motywujecie swoje podpisy pod petycją przeciw Sylwestrowi 2019-11-13 14:13 Po halnym podmywa brzegi w potoku na Gładkiem 1 2019-11-13 13:01 Traktorzysta i 4 promile 1 2019-11-13 13:00 Czworonogi do adopcji 1 2019-11-13 12:38 Samochód uderzył w skarpę 1 2019-11-13 11:52 Pożar na Rysulówce w Kościelisku 2 2019-11-13 11:45 Skutki halnego na drodze na Gubałówkę 2 2019-11-13 11:18 Poranny wypadek na Niwie 2019-11-13 10:36 Polski turysta w fatalnych warunkach sprowadzony z głównej grani Tatr 3 2019-11-13 10:33 W nocy znowu będzie wiało. Nie było ostrzegających smsów 8 2019-11-13 10:26 Ostatni etap budowy ronda na Bystrem. Zmiana organizacji ruchu 2019-11-13 10:01 Wiało też po słowackiej stronie Tatr. Zatarasowane drogi 1 2019-11-13 09:59 Halny powywracał stragany 4 2019-11-13 09:12 Powalony słup energetyczny na Strążyskiej. Nie ma prądu 1 2019-11-13 08:13 W wielu domach wciąż nie ma prądu 2019-11-13 00:08 Niemal całe Zakopanego bez prądu. Zatarasowana droga na Słowację 7 2019-11-12 22:39 Na Kasprowym już prawie 200 km na godz. 20 interwencji strażaków 2
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-11-14 14:29 1. A ja chciałbym tutaj POdziekowac naszym wspaniałym radnym dzięki którym Zakopane tak pięknie się rozwija. Powstają ogromne hotele, apartamentowce, wszytko jest super. Pokoje na wynajem to już będzie historia, ich właścicieli pójdą grule sądzić dla Amaro. I jeszcze tak troszczą się o niedźwiedzie. Cała POlska zazdrości nam takich radnych. 2019-11-14 14:02 2. Z drugiej strony jest korek od wjazdu z powodu ciągle zamkniętego nowego mostku na Ustupie. Czy to jest jest normalne, Panowie urzędnicy? 2019-11-14 13:27 3. Jak się z tym czujesz? 2019-11-14 13:17 4. Nigdy już tego się nie dowiemy dlaczego tak zrobiłeś a nic nie zapowiadało tej tragedii Łukaszu na zawsze pozostaniesz w mej pamięci dobry uczynny koleżenski sąsiad spoczywaj w pokoju Amen.Wyrazy Głębokiego Współczucia Dla Rodziny Żony Dzieci???? 2019-11-14 13:17 5. "Ludzie kogo Wy wybieracie? Każdy powinien przejść przed wyborami badania psychofizyczne" - też uważam, że jachira, spura, a przede wszystkim osoby je wybierające, głosujące na nie, powinny obowiązkowo przechodzić wyżej wymienione badania. 2019-11-14 12:58 6. Wyjeżdżając rano z domu po leki dla chorego dziecka, żaden z pracowników nie raczył poinformować że nie będzie można potem wjechać. Wracając opryskliwie powiedział że będę mógł wjechać za godzinę. Na pytanie to gdzie mam teraz zaparkować odparł "gdzie chcę " Następnym razem zostawię auto na środku ulicy . Tak się nie załatwia spraw . 2019-11-14 12:58 7. Moze jeden z dziesieciu pojdzie na ten spacer Po przeczytaniu tego 2019-11-14 11:50 8. Pies sasiadow nie byl spuszczony 9 lat masakra 2019-11-14 11:44 9. Gdyby Tygodniki tak wnikliwie dociekały to może by nie doszło do masowej atrakcji w Gdańsku podczas hucpy owsiakowej. z tragedią w finale może by wcześniej napisać że kandydat na senatora ten co pod szpitalem się wydzierał na temat prowadzenia szpitali - dziś marszałek - ma oficjalny zarzut(nie wiecie jaki)? to poczytajcie co ma do powiedzenia prof z jednej uczelni w Szczecinie 2019-11-14 11:42 10. Ludzie kogo Wy wybieracie? Każdy powinien przejść przed wyborami badania psychofizyczne. Podobnie na rządowe stanowiska, aby nie było takich "kwiatków" jak donosi gazetawroclawska.pl. W wyszukiwarce proszę wpisać: Mobilizacja we Wrocławiu. Wojsko wezwało 1500 osób na ćwiczenia. "Panowie dobijali się do drzwi". Najlepsze są komentarze. Już nie wiem, czy spać z siekierą? I to za nasze podatki.
2019-11-13 02:33 1. Jak sie chce to sie da wszystko zrobic , pieknie ! A ... wojt co nie chcialo siy mu ubrac po Goralsku ? Przeciy przed wyborami godol ze jy Gorol a teroz co wstydzi siy Goralskiygo przylodziywku ? 2019-11-11 01:22 2. Nie sztuka rozwieść się, sztuka wytrzymać! Pogratulować wszystkim i stawiać za wzorzec . Mają młodzi z kogo brać przykład. Szanownym Jubilatom zdrowia i sił do dalszego przeżywania RAZEM! 2019-11-09 17:48 3. Gratulacje ! Jacy WSPANIALI LUDZIE - jednak istnieje prawdziwa MILOSC - na dobre i na zle . Szkoda ze coraz czesciej malzenstwa rozwodza sie . 2019-11-05 07:54 4. Brawo Poronin ! 2019-11-01 17:46 5. szemrany? tyle ile ty kasujesz za podwiezienie w ursusa na prage. To duzo czy malo?? 2019-11-01 16:20 6. Proszę powiedzieć ile zarabia flisak za jeden spływ?, bo słyszałem że bardzo mało. 2019-10-29 21:54 7. Witam szukam dziewczyny która zrobiła mi i partnerowi zdjęcie 27.10.2019 r około godziny 13 na szczycie rys. Te zdjęcia to dla mnie niezapomnianiana pamiątka. Pozdrawiam 2019-10-25 17:35 8. Przykro pisać, ale to przykład góralskiej ciemnoty, zacofania i chęci zysku wszelkimi sposobami. Kanalizacja mogła być już dawno, Gmina miała dofinansowanie, ale ciemnota się nie zgodziła . Co tam ochrona środowiska, przecież dutki się liczą. Teraz Pani Wicewójt jest właśnie z Białki, i co? Będzie jakaś rura przez wieś, czy nadal fetor i cuchnące podwórka? 2019-10-22 18:01 9. Piękna sprawa :) Mam nadzieję że ta tradycja nigdy nie zginie, również i w samych Tatrach. Choć np. na Olczyskiej od paru lat owiec niestety już nie ma. 2019-10-09 11:56 10. Disel dumny jak paw.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

FILMY TP

Pożegnania

Bojcorka