Reklama

2019-09-12 11:45:25

Zakopane

Polska pod krzyżem na Równi Krupowej

Reklama

Modlitewne spotkanie na Równi Krupowej rozpocznie się w sobotę o godz. 14.00 – różańcem, o godz. 14.30 przywitamy pieśnią „Gaździnę Podhala”- MB Ludźmierską.

O godz. 15.00 uroczysta Msza. św. koncelebrowana. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i o godz. 17.00 Droga Krzyżowa. Na zakończenie pierwszej części modlitewnego spotkania nastąpi osobiste odmówienie modlitwy stawiającej krzyż w centrum życia każdego chrześcijanina i adoracja krzyża przez ucałowanie relikwii Krzyża Świętego. (Organizatorzy proszą, niech każdy przyniesie ze sobą swój mały, ale osobisty krzyż). 

Druga część będzie w kościele św. Krzyża przy ul. Zamoyskiego i rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o godz. 21. Następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godzin porannych. Całość zakończy się Mszą św. o godz. 6.30 z uroczystości MB Bolesnej.  

Chętnych do uczestniczenia we Mszy Św. spoza Zakopanego organizatorzy zachęcają do przyjazdu w zorganizowanych grupach. Dla autokarów przeznaczony będzie parking przy ul. Aleje 3-go Maja, obok Dolnej Równi Krupowej. Proszą o umieszczenie za przednią szybą plakatu uroczystości lub kartki z napisem „Msza Św. Zakopane”. 

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Wielki Wybuch 2019-09-16 08:36:06
@piotr. Gdy wpłynął wniosek organizatorów mszy do władz miejscowych o organizację zgromadzenia i został zaakceptowany, to nie ma żadnego problemu. Nie trzeba angażować prokuratury. Takie mamy prawo i trzeba go przestrzegać. A przy najbliższych wyborach można próbować coś legalnie zmienić. A, że pan/pani walczy z czarownikami, udowadnia w ten sposób, że Ktoś Genialny nad wszystkim czuwa i ISTNIEJE. Różnie się Go nazywa np. "Wielki Wybuch". Pozdrawiam Leszek Kumor
Sprzedawca bajek 2019-09-13 16:32:34
Polska pod krzyżem stoi, ale niestety na oszustwie.
piotr 2019-09-13 16:06:48
jeśli chcą się modlić to do kościoła a nie w miejscu publicznym! to obraza uczuć ludzi niewierzących, gdzie prokuratura i policja? w kościele czarownik może odprawiać swoje czary mary a nie na równi!
z boku 2019-09-13 15:01:27
@katolik.Zeby to zrozumiec musisz sie cofnac do stanu wojennego. Slowa ktore przytoczyles zostaly wypowiedziane przez starego juz wtedy kawalera ktory byl zarejestrowany przez milicje po akcji hiacynt jako balbina. onwtedy do koscila nie chodzil w 1 dniu stanu wojennego w poludnie byl jeszcze w pizamce i czekal az mama wroci z koscila i zrobi synusiowi sniadanie. Do kosciola zaczal chodzic dopiero jak doszedl do wniosku ze tam mozna miec poparcie. on nie ma zielonego pojecia na temat wartosci chrzescijanskich nie mowiac o symbolu krzyza. Padl rozkaz ladowac i wyladowali. Sumienie gryzie stad ta zgryzota przyslonila mu spojrzenie na pomniki przez pryzmat krzyza. Latwiej krzyz postawic bo jest przyzwolenie wierzacych ale dla niego wlasnie ten krzyz jest zamiennikiem pomnika bo jemu nie zalezy na krzyzu ale na pomniku krzyz i wiare to on ma gdzies, wiernych ceni owszem ale nie jako chrzescjan ale jako ilosc glosow.
Wierzący 2019-09-13 13:37:39
Nie dojdzie do złamania zakazu wstępu na Giewont przez Wspólnoty Religijne, zarówno obrządku wschodniego jak i zachodniego. Rozsądne rozwiązanie. Okazano w ten sposób szacunek dla Krzyża na Giewoncie będącego symbolem Chrystusa. Gratulacje i szacunek dla Dekanatu Zakopane i jego Parafian, oraz zapewne rozsądnych Przedstawicieli Władz Miasta, GOPRU, Policji. I pamiętajmy, że nie w Krzyż na Giewoncie uderzył piorun, tylko w górotwór. Z Panem Bogiem, Leszek Kumor. A nie wierzących pozdrawiam.
Szok 2019-09-13 08:29:27
A na stronie urzędu miasta piszą tak "W ciągu dwóch lat miały miejsca w Polsce wydarzenia, które wcześniej były nie do pomyślenia. Bluźnierstwa, znieważanie sakramentów i świętych wizerunków, napaści na kościoły oraz księży, szerzące się antychrześcijańskie ideologie, opuszczanie stanu kapłańskiego przez księży, a po 22 sierpnia także stwierdzenie, że Krzyż zabija." ... To kto jest Organizatorem?
Wróżbita Maciej 2019-09-13 07:36:30
Dzisiaj piątek trzynastego, PiS wylosuje numer dwa!
miejscowy turysta 2019-09-13 01:19:39
W niektórych mediach wezwanie do tej akcji było poprzedzone wprowadzeniem opowiadającym o tym jak to w Europie źle, kościoły zamykane, a w tych które ocalały ;) konfesjonały zakurzone bo nieużywane. Zgroza, ruja i poróbstwo.
Ale "Polska pod krzyżem" ocali świat od zagłady :D

A mówiąc poważnie jest to kolejny element kampanii wyborczej czyli obrona przed zagrożeniem którego nie ma. Tak jak PiS "broni" nas przed wprowadzeniem euro, czy imigrantami :D

Ten Kaczyński to jest jednak niezły mózg, albo wynajął dobrą agencję PR. A ciemny lud to kupuje.
Katol 2019-09-12 23:43:00
Kochani, organizujemy autokary z Krakowa (Kościół Najświętszej Rodziny) do Włocławka. Wyjazd o 5:30 w sobotę. Koszt 40 zł. Mamy jeszcze wolne miejsca. Kontakt na mail petrlolecko@gmail.com
Katolik 2019-09-12 20:31:40
@ Katoliczka @ "Nie wiem w jaki sposób można być wierzącym nie czcząc Krzyża, ani Najświętszego Sakramentu? To powinno być potrzebą serca, a nie tylko obowiązkiem."

Mam tak samo: od 9 lat się zastanawiam, jak można być wierzącym i wypowiedzieć słowa: "Ten krzyż jest substytutem pomnika", jak to powiedział pewien lider pewnej partii o Krzyżu i pomniku jego brata.
Zastanawiam się, zastanawiam, i ciągle mi tu coś nie pasuje.
goral4102 2019-09-12 19:58:23
Katoliczka, niby taka wierząca jesteś a co pisze Ewangelia wg św. Mateusza w sprawie modlitwy nie znasz ni w ząb. Tacy jesteście katolicy, wszystko na pokaz tylko kasa, blichtr i obłuda na każdym kroku.
Wierzący o czym ty piszesz, jaki wielki wybuch.? Przeciez swiat zostal stworzony w 7 dni!
Marek 6B 2019-09-12 19:51:53
Czy osoba może trafić do nieba, jeśli urodziła się przed Chrystusem i nie miała szans stać się chrześcijanką/em, czy sam fakt urodzenia się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie skazuje miliardy istnień na niechybne piekło? Jestem skłonny stwierdzić, że raczej obecni katolicy trafią do piekła. Piekło jest wynalazkiem katolików, więc mają jak w banku.
Do@wrrr. przypuszczam, że tak będzie. Wszystko małymi kraczkami, "od rzemyczka do koniczka"
Wierzący 2019-09-12 19:36:15
@tadek
Może wyjasnisz mi drogi fizyku co uruchomiło tzw. Wielki Wybuch i poskladalo swiat do kupy? A moze ta teoria to tylko wymysl naukowcow probujacych zatrzeć to co Jedyne i Prawdziwe: BOGA!
Karol 2019-09-12 19:29:14
@Katoliczka. Jeśli rozumiemy wiarę, jako stan łaski. Stan, którego immanentną cechą jest przeczucie, albo (jak kto woli) doświadczenie transcendentności, to wtedy trudno sformalizowany sposób demonstrowania wiary (czyli obrzędowość) nazwać wiarą. Nawet trudno go nazwać warunkiem koniecznym wiary, biorąc pod uwagę i to, jak bardzo zmieniał się na przestrzeni dziejów kościoła. Nie, nie jestem nastawiony wrogo do kleru, ale jako człowiek mam prawo do swojej oceny (może i nie zawsze trafnej) ludzkich wypowiedzi i zachowań. Co do pielęgnowania wiary, to dla wielu zaczynanie od podstaw znaczy pozostawanie tylko przy podstawach, a chyba w wierze nie o to chodzi. Również pozdrawiam.
goral4102 2019-09-12 19:28:42
Gdzie ja zyje? Sredniowiecze plus.
Abeto 2019-09-12 19:25:55
Jeden z obecnie tu komentujących dziesięć lat temu był na " Internetowej Liście Ateistów i Agnostyków" dziś zrozumiał swój błąd i broni Kościoła. To najlepszy dowód na to, że opatrzność czuwa nad każdym z nas.
Katoliczka 2019-09-12 18:54:41
@Karol, niestety ja nie zrozumiałam tego co chcesz przekazać, bo mam wrażenie ze sam nie rozumiesz słów, których użyłeś w ostatniej wypowiedzi.
Nie wiem w jaki sposób można być wierzącym nie czcząc Krzyża, ani Najświętszego Sakramentu? To powinno być potrzebą serca, a nie tylko obowiązkiem.
Chodzi Ci o publiczne wystąpienie?
Jak idziesz na Msze Św to skup się na Mszy, a nie na ludziach, chyba, ze nie wiesz po co tam idziesz...
Pan Jezus na Ostatniej Wieczerzy powiedział: kto przyjmuje Cialo Moje i pije Moja Krew nie umrze, a żył będzie.
Te słowa odnoszą się do Eucharystii, inaczej Komunii Świętej, która jest pamiątka Ostatniej Wieczerzy i kulminacją każdej Mszy Świętej. Czy to jest wymysł ludzi?

Zgaduje, ze jesteś wrogo nastawiony do kleru (a dla niektórych to znaczy to samo co Kościół), a teraz to takie modne, tylko wyobraź sobie, ze Kościół to my wszyscy ochrzczeni, a księża są ludźmi tak jak Ty czy ja. Oni będą odpowiadać ze swoich czynów tak samo jak każdy z nas.

Jesteś wrogo nastawiony do sobotnich wydarzeń, a pomyśl czy to jest słuszna postawa?moze warto pielęgnować swoją wiarę zaczynajac od podstaw?
Pozdrawiam.
wrrr 2019-09-12 18:21:03
nie zdziwiłbym się, jak po akcji na Równi zostanie krzyż. stary numer fanatyków, czyli postawić i niech kto spróbuje ruszyć.
Karol 2019-09-12 17:28:38
@do karola. Gdzieś Ty to wyczytał w moim wpisie? Co ma wiara do jej sprokurowanego przez ludzi anturażu?
do karola (i Słamy z fb) 2019-09-12 16:15:28
karol, Bóg to nie gusła ale wiara w Niego już tak? Ciekawe.
Słama z fb, nie słyszałaś, czy nie chciałaś słyszeć (hartmana)? Bo to jet różnica.
GB 2019-09-12 15:06:12
@tadek, super, że trafiłem na Ciebie, bo zawsze chciałem wiedzieć co było przed tzw. Wielkim Wybuchem i co jest poza granicami Wszechświata? Skoro liznąłeś fizyki itd. to na pewno odpowiesz. O tym skąd pojawiło się życie na Ziemi dziś Ci odpuszczę...
the bill 2019-09-12 14:52:22
@tadziu, pomodlimy się również i w twojej intencji. Tylko czy to ci coś pomoże? Czy zaczniesz realnie myśleć? Wszystko w "rękach" Boga.
@Zakopion40, podaj definicję "dobrego chrześcijanina" bo jakoś nigdzie nie znajduję. Skąd możesz wiedzieć, czy Pan Jezus uczestniczyłby w czymś takim czy nie? Powiedział ci osobiście? Nie wiem co czytał ten twój ksiądz, wiem za to, że Papież Franciszek poparł to wydarzenie, zachęca do wzięcia w nim udziału. Czyżby tylko złych chrześcijan?
karol 2019-09-12 14:21:02
No. Po czymś takim, to już żaden pieron ( nawet łagodnie przeczyszczający) nie ośmieli się przyfastrygować w żadnego turystę na Giewoncie. Ludzie! Nie róbcie se gusłami jaj z Pana Boga, bo jak się wnerwi... Zadupie umysłowe i szamańskie czary-mary, to nie droga do Boga, a raczej do tego z rogami.
tadek 2019-09-12 13:44:57
Zamiast gusła i zabobony to może trochę pouczyć się fizyki i realnego myślenia na pewno to będzie lepszym pożytkiem .
Zakopion40 2019-09-12 13:28:16
W kościele ksiądz odczytał całe zaproszenie, włosy mi sie zjeżyły na głowie. Pan Jezus z pewnością nie uczestniczyłby w czymś takim, ludzie opamiętajcie się, bądźcie dobrymi chrześciajanami, ale nie organziaujcie takich pokazów!
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam drewniany dom z bali, 2 pokoje i kuchnia wraz z budynkiem gospodarczym do rozbiórki.
  Tel.: 0033699370699, 0048666666543
  E-mail: rezerwacja@vivatatry.pl
 • PRACA | dam
  Poszukujemy KRAWCOWEJ do pracy przy pantoflach ok. Rabki.
  Tel.: 507484949
  E-mail: Fengszui@wp.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  MIESZKANIE na wynajem. Zakopane - Przew. Krzeptowskiego, 2 pokoje, 44 m2 - 2500 zł+ prąd. Tel. 600820576,
  WWW: www.perfect-nieruchomosci.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  ZAKOPANE Pardałówka MIESZKANIE, 63 m2 - 549 000 zł. Tel. 886896759,
  WWW: www.perfect-nieruchomosci.pl
 • PRACA | dam
  Pensjonat zlokalizowany w okolicach Centrum Zakopanego (odległość od ul. Krupówki ok 1,5 km) - zatrudni na stałe rezydenta do przygotowywania śniadań i sprzątania pokoi. Oferujemy stawkę 18 zł netto/h i zakwaterowanie. CV wraz z danymi kontaktowymi proszę przysyłać na poniższy adres mailowy:
  E-mail: pensjonat_zakopane@o2.pl
 • PRACA | dam
  Do remontów i wykończeń: PŁYTKARZA.
  Tel.: 602839607
 • SPRZEDAŻ | różne
  SPRZEDAM MEBLE HOLENDERSKIE I BYDGOWSKIE Z LITEGO DRZEWA (meblościanka, stół owalny rozkładany z krzesłami, wypoczynek - fotele). 602 156 678
 • POŻYCZKI
  KREDYTY BANKOWE POŻYCZKI POZABANKOWE, -ODDŁUŻENIOWE, -NA OŚWIADCZENIE, -TYLKO DOWÓD OSOBISTY. T- 694 567 002.
 • POŻYCZKI
  TYLKO U NAS ODPOWIEDNIE FINANSOWANIE -DLA PRZEDSIĘBIORCÓW, - DO 300 000 ZŁ. GOLD CENT FINANSE. T-18 542 40 56.
 • PRACA | dam
  PANIĄ DO SPRZĄTANIA W CUKIERNI W NOWYM TARGU. 694 357 379.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię POMOC KUCHENNĄ do pensjonatu w Marzasichlu.
  Tel.: 669 493 772
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  ZAKOPIAŃSKIE CENTRUM KULTURY ogłasza PRZETARG NA ODDANIE W DZIERŻAWĘ nieruchomości gruntowej położonej w Zakopanem przy ul. Chałubińskiego 38A przeznaczonej na prowadzenie działalności gospodarczej o charakterze handlowo-usługowym od 15 października 2019 do 31 maja 2023. Szczegółowe informacje można uzyskać:
  WWW: https://bip.zakopane.eu/przetarg-na-oddanie-w-dzierzawe-nieruchomosci-gruntowej-stanowiacej-czesc-dzialki-nr-ew-513-9-obr-12-polozonej-w-zakopanem-przy-ul-chalubinskiego-38a-1
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia 3 POKOJOWE MIESZKANIE 61 m2 w Nowym Targu.
  Tel.: 660797241
  E-mail: marekg@b12.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Nowy Targ do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z balkonem
  Tel.: 660797241
  E-mail: marekg@b12.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  LOKAL do wynajęcia w Galerii Białczańskiej ul. Środkowa 178 Białka Tatrzańska. Powierzchnia lokalu ok. 60 m2.
  Tel.: 512874773
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ i POMOC KELNERSKĄ. WYNAGRODZENIE 3400zł - 5800zł brutto miesięcznie. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  POMOC KUCHENNA I KUCHARZ WYDAJĄCY - Nowy Targ. 502 64 84 94.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: RECEPCJONISTKĘ/-TĘ, praca stała, w systemie zmianowym, bez nocek. KUCHARKĘ/-RZA. Praca stała, zmianowa. 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Firma Norweska zatrudni w Oslo: TYNKARZY, STOLARZY, MALARZY, MONTERÓW RUSZTOWAŃ, BLACHARZY oraz młodych chętnych do przyuczenia w zawodzie - tynkarz. Języki obce NIEWYMAGANE - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca na stałe/całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg.własnego uznania ~ co 2-3 tygodnie. Zarobki od 13 do 23 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  Firma Usługowo Transportowa MISINIEC zatrudni KIEROWCĘ kat:C E
  Tel.: 602 107 107
 • ANTYKI
  KOLEKCJONERSKIE TARGI STAROCI W ZAKOPANEM W DNIACH 21-22 WRZEŚNIA NA PLACU NIEPODLEGŁOŚCI.
  Tel.: 668 589 537
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PŁYTKARZA.
  Tel.: 602839607
 • PRACA | dam
  HOTEL RYSY w Zakopanem zatrudni RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ, PORTIERA NOCNEGO i POKOJOWĄ. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie. Praca w miłym, zgranym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
  E-mail: recepcja@hotelrysy.pl
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i doskonałe zarobki! CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Uniwersytet Warszawski jako właściciel nieruchomości położonej w Kościelisku, przy ul. Kiry 36, zaprasza do udziału w postępowaniu ofertowym na wydzierżawienie w/w nieruchomości. Pełna treść ogłoszenia znajduje się pod adresem internetowym:
  WWW: https://www.uw.edu.pl/wynajem-sal-i-inne-usługi/
  Inne: oraz można się z nią zapoznać w DPTiW Wrzos pod wskazanym powyżej adresem.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Do sprzedania atrakcyjny, funkcjonujący PENSJONAT w Kościelisku -
  Tel.: 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  LUKSUSOWY DOM W GLICZAROWIE GÓRNYM -
  Tel.: 607 506 428
 • PRACA | dam
  Poszukujemy kandydatów na stanowisko RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA do Hotelu Eco Tatry*** 608 088 017, ksiegowosc@projinwest.pl- praca w systemie zmianowym bez nocy
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA ZA STRUGIEM -
  Tel.: 532 107 701
 • PRACA | dam
  Niemiecka firma budowlana poszukuje fachowców: murarzy, cieśli, malarzy-tapeciarzy, elektryków, dociepleniowców. Praca w brygadach z Podhala. Darmowe zakwaterowanie, samochody służbowe, zjazdy do kraju co 2 tygodnie. Zadzwoń Conexio tel. 722240044 www.conexio.pl
  Tel.: 722240044
  E-mail: praca@conexio.pl
  WWW: www.conexio.pl
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Sprzedam połówki płazy 502610248
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU TEL. +48 22 205 33 10
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE - KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
  WWW: www.willasport.pl
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
2019-09-22 22:20 Ekologiczne źródła ciepła 2019-09-22 21:35 Ryczące Gorce 1 2019-09-22 21:06 Smog, rock i feromony 2 2019-09-22 20:44 Spotkanie z "Zegarmistrzem" 2019-09-22 19:59 Niszczone plakaty wyborcze PiS 10 2019-09-22 19:15 Dwa medale Jacka Gąsienicy 2019-09-22 18:30 Małgorzata Bańka znów w nowotarskim ratuszu (zdjęcia) 2019-09-22 18:29 Na strażaków nie ma mocnych 2019-09-22 18:25 Górale w stanie Virginia 2 2019-09-22 18:16 Zakopianka tradycyjnie zakorkowana 2019-09-22 17:24 Co słychać w Tbilisi (WIDEO) 2019-09-22 17:10 Pod Krokwią spaceruje wielu turystów 2019-09-22 15:50 Długa kolejka do spływu Dunajcem 3 2019-09-22 14:30 Na budowie kompleksu średnich skoczni w Zakopanem 2019-09-22 13:30 Rowerzysta spowodował kolizję 2 2019-09-22 12:50 Zawody na medal (GALERIA ZDJĘĆ) 2019-09-22 11:43 Malinowa - zapomniana kultowa resturacja 4 2019-09-22 11:42 Wymarzony weekend na wędrówki 2019-09-22 10:40 Baciar zaginął w Brzegach 2 2019-09-22 10:27 Rekreacja w Ratułowie 2019-09-22 09:35 Rozkopana Szczawnica 1 2019-09-22 08:06 Budżet podzielony 2 2019-09-21 21:35 Wojsko maszerowało na Hali Gąsienicowej. Odsłonięcie tablicy 1 2019-09-21 20:16 Znowu tłoczno 2 2019-09-21 20:11 Na pożegnanie lata 1 2019-09-21 19:06 Nowa wykładzina w szpitalu 1 2019-09-21 18:04 Czarny Dunajec przyjazny rowerzystom 6 2019-09-21 17:13 Pieniny pełne gości 5 2019-09-21 16:57 Na Klikuszówce boją się powodzi 2019-09-21 16:26 Porekolekcyjny redyk 2019-09-21 15:50 Płać, jak za kanał 1 2019-09-21 14:58 Czerwone fury z Czech podbijają Zakopane (ZDJĘCIA) 7 2019-09-21 13:50 Świstak o poranku na Kasprowym Wierchu (WIDEO) 6 2019-09-21 12:45 Po tragicznym wypadku w Bukowinie. Policja ustala kto kierował autem 3 2019-09-21 12:21 Jeleń na torach 1 2019-09-21 11:29 Drogie śmieci 2 2019-09-21 11:15 W Białym Dunajcu 62-letni kierowca zasnął i zjechał z drogi 2019-09-21 11:10 Na parkingach przed Morskim Okiem nie ma miejsc 7 2019-09-21 10:32 Konie na Skalnym Podhalu 4 2019-09-21 09:26 Zdrój z czystą wodą 2 2019-09-21 08:00 Rak jelita grubego: Nie daj szansy chorobie - zbadaj się! 2019-09-21 07:56 Upamiętnić profesora 3 2019-09-20 22:00 Wielkie oczyszczanie 2019-09-20 21:01 Na Olczańskim Wierchu powstanie rondo? 4 2019-09-20 20:29 Kobieta i dziecko przygnieceni do ściany na parkingu. Kierowca miał 82 lata (ZDJĘCIA) 9 2019-09-20 20:23 W niedzielę jeździmy za darmo autobusem po mieście 2019-09-20 18:58 Strajkowali w obronie klimatu (WIDEO) 7 2019-09-20 18:24 Po rejestracjach też widać, że górali nie brakuje 1 2019-09-20 17:53 Jesiennie nad Jeziorem Rożnowskim 1 2019-09-20 17:41 Spokojne targowanie na nowotarskiej zajezdni 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-09-12 08:22 1. Bak jest Starostą, ale z tego co pamiętam także za czasów Solidarności serce miał po prawej stronie.... 2019-09-03 12:13 2. niech Jagna nie robi się nagle medialna przed wyborami, bo to nic nie pomoże, nic nie robi się cały rok i nie bierze się udziału w niczym aż tu nagle blisko wybory to trzeba sie pokazać, trzeba całe 4 lata pracować na głosy a nie przed samymi wyborami być nagle bardzo aktywnym. 2019-09-03 07:11 3. A Pan Zacharko to czasem nie był wcześniej w PZPR? Bo tak gdzieś wyczytałem... Może Tygodnik by to wyjasnil... Widać szczególnie silne parcie na szkło Pana Zacharki byle dorwać się do żłoba a mógł by już dać sobie siana i odpoczywać na emeryturze... Ciekawe jaki związek z Solidarnością ma Bąk... 2019-08-31 10:02 4. piękne 2019-08-25 20:39 5. Byłam pare lat temu . Co prawda nie spotkałam takich towarzyszek jak Pan ale polecam serdecznie. 2019-08-23 02:19 6. Brawo brawo prawdziwi herosi ktorych mialem okazje spotkac I dopingowac w drodze z giewontu na kasprowy. Niewiarygodny wysilek wielki szacun dla wszystkich a w szczegolnosci dla pan .Jestem pelen podziwu pozdrawiam. 2019-08-20 00:42 7. Gratulacje !!! - to sa PRAWDZIWI SPORTOWCY walcza i wygrywaja . Dziekujemy i cieszymy sie wami . JESTESCIE WIELCY ! 2019-08-10 15:56 8. Panowie kolarze wspaniali ale kobiety były cudne 2019-08-06 18:18 9. Nie do wiary a gdzie Pani Poseł Paluch ? zawsze jest na pierwszym planie ! Konia z rzędem temu kto się umówi z Posłanką w jej biurze w nowym targu, próbowaliśmy cztery razy, niestety Pani Poseł jest zawsze bardzo zajęta lub wykonuje obowiązki etc... nawet po umówieniu z pracownikiem biura Pani Poseł nie ma czasu ... Może jest ktoś komu się udało spotkać z Panią poseł ? jeśli tak to gratuluję ! 2019-08-06 01:16 10. Mamy WSPANIALEGO PREZYDENTA ! Dziekujemy Panie Prezydencie ze przyjechal Pan do nas aby swoja obecnoscia zaszczycic nasze tak WIELKIE wydarzenie My zas ostomiyli ciesmy siy ze dalyj dzierzyme naskiy Korzyniy przekozane nom z Chlebem . Dejciy Paniy Boze dalyj tom naskom tradycyjy przekazowac nasym dzieciom zas Pani Ludzmiyrsko niech zawse mo nos w swojyj opiece .
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

Pożegnania

FILMY TP

Album TP