Reklama

2017-11-07 13:11:04

Blog

Wierzchołek góry lodowej

Politycy, którzy dzisiaj cenzurują działalność sędziów i sądów zdają się zapominać, że w sprawach karnych sądy "pracują" na materiałach zgromadzonych w postępowaniach prowadzonych przez organy ścigania. A poszkodowani, w tym ofiary przestępstw, kierują się przede wszystkim na Policję, licząc na ochronę przed bezprawiem...

Dzisiejsze przesłuchanie byłej funkcjonariuszki Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, która prowadziła postępowanie i działania  operacyjne w sprawie działalności Amber Gold w latach 2010 -2011 bezlitośnie obnaża "jakość" pracy organów ścigania. Doskonały plan postępowania i totalny brak działania doprowadził do umorzenia sprawy rzekomo nie zawierającej znamion przestępstwa. 

Zachęcam do obejrzenia transmisji z obrad komisji sejmowej: 

Po godzinie 14. będzie przesłuchiwany przełożony Anny Fołty-Nowackiej Maciej Zajda. Warto obejrzeć i tę relację.


Zostań Patronem Tygodnika Podhalańskiego.

Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
do dziadek- dopowiadam 2017-11-11 12:47:07
dlaczego uważa Pan, ze się tym nikt nie interesuje? wśród animalsów działają wyspecjalizowane stowarzyszenia tj Otwarte klatki, które się tematem naruszania dobrostanu i uoz w hodowli zwierząt na futra szczegółowo zajmują, dokumentują i edukują a obecnie - pracują nad zapisami w znowelizowanej uoz.
PS. na marginesie, zapisy uoz dobrze i precyzyjnie punktują kwestie przeciążania koni. To też weryfkowaliśmy :P
dziadek 2017-11-11 08:21:05
W. Sz. P. Beato!!!
Na wstępie składam gorące podziękowanie za udzielenie mi wyczerpującej odpowiedzi.
Teraz już wiem, że nic nie wiem.
Wiem, że zyskowność przemysłu futrzarskiego jest wprost proporcjonalnie do zmniejszania pojemności klatek.
Nie wiem, czy jest to zgodne z normami i wytycznymi UE. Co na to komisje europejskie, weneckie, reporterzy bez granic, redaktor Żakowski i te sympatyczne działaczki Nowoczesnej.
Wiem, że jeśli jakaś grupa działa nie zgodne z prawem lub przyjętymi normami etycznymi w celu osiągnięcia korzyści majątkowych jest nazywana potocznie mafią. W tym temacie trafnie to w swoim wpisie skojarzyłaś. Jest to też wytłumaczenie dlaczego miłośnicy wolności, demokracji i praworządności i te panie z czarnymi parasolkami się tym nie zainteresują, a tak przejmują się losem korników.
Nie wiem, a jestem ciekaw jak będą wyglądać protesty t. zw. opozycji w przypadku zaostrzenia przepisów ustawy o ochronie zwierząt. Przecieze to uderza w wolność gospodarczą.
Wiem też co ja sądzę na ten temat. Na 80% zgadzam się z Tobą.
Istnieje tyle innych sposobów na robienie dutków, że ........
do dziadek- dopowiadam 2017-11-10 13:24:07
Problem jest dużo głębszy niż tylko kwestie ekonomiczne ( nota bene duże fermy posiadają osoby związane z PO, zdaje się nawet byli senatorowie). Otóż, ustawa o ochronie zwierząt zakazuje naruszania dobrostanu zwierząt kręgowych uznając to za znęcanie się. Jeśli lis czy norka ma klatkę w które nie może nawet dobrze wyprostować nóg - nie wspominając o areale tych zwierzat w naturze- to wartość i zyskowność przemysłu futrzarskiego bierze się z naruszania dobrostanu tychże zwierząt. czy zatem kasa i zyski należy stawiać ponad prawem ( w tym przypadku ustawę o ochronie zwierząt)?
Jak sądzisz @dziadek?
PO myje 2017-11-09 21:41:10
@dziadek , sytuacja podobna do tej jaka była z zakazem hodowli gęsi na wątróbki.Fronda pisze tak " Francja, Węgry i Polska mieli zaprzestać to barbarzyństwo a okazało się, że wystawili nas do wiatru i sami przejęli nasze rynki zbytu.Potem była kolejna akcja - tym razem z ubojem rytualnym, którego w Polsce również zakazano. Byliśmy liderem w dostawach mięsa halal, choć dostarczaliśmy też i mięso z uboju koszernego, ale to jest dużo mniejszy rynek. W dostawach mięsa halal wypieraliśmy nawet Francuzów z rynków frankojęzycznych - Polska była niekwestionowanym liderem. Te dwa pierwsze wybryki [zakaz tuczu gęsi i zakaz uboju rytualnego - red] odbyły się za czasów rządów PO-PSL, ale również przy wsparciu części posłów PiS. W efekcie wyeliminowano polskich producentów.Jedyna ''korzyść'', jaką z tego odniesiemy, to pozbawianie kilkudziesięciu tysięcy ludzi pracy, Polskę dochodów, a i tak będzie to robił ktoś inny - głównie Niemcy i Duńczycy, bo to jest dla nich najbardziej korzystne. Po raz kolejny potwierdza się taka prawidłowość, jak w przypadku polskich firm transportowych - Polacy bez kapitału, bez doświadczenia, bez know-how, w ciągu 20 lat opanowują rynek przewozów towarów w Europie, no więc robi im się regulację."
dziadek 2017-11-09 21:04:42
Szanowna pani prezes, a co pani na to?

Posłowie PiS forsują ustawę o zakazie hodowli zwierząt futerkowych, która zniszczy gałąź gospodarki naszego kraju wartą blisko 2 miliardy złotych! Wejście w życie tej ustawy spowoduje, że Polska z pozycji nr 2 w UE pod względem produkcji futer spadnie na samo dno, a zyski przejmą Duńczycy (pozycja nr 1) oraz Niemcy (pozycja nr 3), i Rosjanie.
Szacuje się, że roczne przychody ze sprzedaży futer - a niemal 100 proc. z nich idzie na eksport - wynoszą od 400 do 500 mln euro i daje bezpośrednie utrzymanie dla ok. 10 tys. osób.
Światowy popyt na skóry i futra sprawia, że wspomniane zwierzęta zostaną tak czy inaczej zabite. Jedyną różnicą jest to, że będą zabijane w innych państwach.
Czy świadome wyzbywanie się zasobów i źródeł dochodów na rzecz zagranicy, to nie jest przypadkiem działalność antypaństwowa?
do dziadek 2017-11-09 14:02:43
Potwierdzają się prorocze słowa o Polsce, która jako państwo funkcjonuje teoretycznie a teraz dodatkowo została- kamieni kupa
cyklista 2017-11-09 07:03:26
@Abeto, nic konkretnego nie miałem na myśli. Chciałem tylko abyś w końcu zabrał głos, niekoniecznie w obronie Pani Prezes, jak to na tych łamach czyniłeś wielokrotnie. To tylko tyle gwoli wyjaśnienia.
dziadek 2017-11-08 21:13:04
@robi. Że to dawna pracownica UB to pikuś.
Ale sama się pochwaliła że "pracowałam w wydziale techniki operacyjnej"!
Albo zgrywa niedojdę, albo co jest najbardziej wiarygodne była celowo niedojdą.
dziadek 2017-11-08 21:01:11
Co by nie PO wiedzieć, to tytuł "Wierzchołek góry lodowej" jest trafny.
To jeden z kwiatuszków w ogródku pielęgnowanym przez PO.

Inny kwiatuszek to sprawa podpisanej w 2010 r. przez polskie władze umowy na dostawy gazu z Rosji.
Negocjacje na temat jej treści rozpoczęły się w marcu 2009 roku. Polskiej grupie negocjacyjnej przewodził ówczesny minister gospodarki Waldemar Pawlak. Donald Tusk podsyłał Pawlakowi tzw. instrukcje negocjacyjne, w których wyznaczał wytyczne na temat stanowiska strony polskiej oraz margines do ustępstw wobec Gazpromu. Negocjacje zakończyły się w październiku 2010 roku podpisaniem bardzo niekorzystnego dla Polski wieloletniego kontraktu na dostawy gazu z Rosji, który skutkował narzuceniem gigantycznego haraczu wobec Gazpromu (ustalono, że cena sprzedawanego Polsce gazu będzie o około 40 proc. wyższa od ceny rynkowej)
.Co istotne - w 2010 roku instrukcje Tuska do gazowych negocjacji z Rosją rząd uznał za tajemnicę służbową opatrzoną klauzulą "zastrzeżone". Zgodnie z obowiązującymi wówczas przepisami dostęp do dokumentów z taką klauzulą był zastrzeżony jedynie przez przez dwa lata. W między czasie posłowie PO-PSL zmienili jednak prawo (nowelizacja ustawy o ochronie informacji niejawnych z 2011 roku). Wprowadzono wówczas regułę, zgodnie z którą dostęp do tego typu dokumentów może być zastrzeżony na czas nieokreślony. Rząd Tuska skrzętnie to wykorzystał i utajnił instrukcje negocjacyjne na czas nieokreślony.
Powstaje pytanie - czego obawiali się Donald Tusk z Waldemarem Pawlakiem, że podjęli decyzję o utajnieniu instrukcji negocjacyjnych. Dlaczego o ich treści nie mogli się dowiedzieć wyborcy, podatnicy, którzy decyzjami ówczesnej elity rządowej zostali skazani na płacenie znacznie wyższych rachunków za gaz, a polska gospodarka musiała z tego tytułu ponosić dodatkowe, liczone w miliardach złotych koszta.
robi 2017-11-08 19:38:30
Tak właśnie działały sądy i policja za ulubionych przez towarzyszkę Czerską rządów POszustów,a przesłuchiwana policjantka to dawna pracownica UB.Jak to możliwe ,że przeszła weryfikację ? Natychmiast wyrzucić z sądów wszystkich UBeckich staruchów ,bo nigdy z tego bagna nie wyjdziemy.jakie to szczęście,że wreszcie rządzi normalna ,Polska partia.
autorka bloga odpowiada 2017-11-08 14:39:27
Odpowiadam- nic mi nie spadło z oczu, nawet klapki ( ew z nóg). Wcześniej optowałam za reformami sądów ( na blogu) tyle ze nie polegającymi na uzależnieniu od polityków a głębokimi i od dawna mam wyrobione zdanie o jakości postępowania tzw. organów ścigania. Wczorajsze przesłuchanie przed komisją w sprawie Amber gold unaocznia tę "jakość" tym wszystkim, którzy nie mają kontaktu z pracą policji.
Wallenrod 2017-11-08 14:25:50
uwaga - pocałunek Almanzora
Abeto 2017-11-08 14:13:34
Ale o co Ci chidzi bicygiel? Ja mam czyste sumienie , nic nie musiałem się zmieniać.Co do uorcyka to lepszy przykład byłby z Jaruzelskim.
plebs 2017-11-08 13:36:03
Ha, a nie mówiłem, że PiSowi poparcie rośnie?
koniczyna 2017-11-08 12:02:17
a ja poproszę panią Beatę o wskazanie:

co jeszcze warto oglądać - proszę o podanie nazw stacji telewizyjnych
co warto czytać w wersji papierowej- tutaj proszę oczywiście o podanie tytułów gazet i czasopism
z czym warto zapoznać się w wersji elektronicznej - tu proszę o nazwy wiarygodnych i wartościowych portali internetowych.

z inżynierskim pozdrowieniem spod najstarszych gór w Polsce

koniczyna
cyklista 2017-11-08 10:49:56
Podobnie uczynił przed laty były I sekretarz wojewódzki PZPR w Gdańsku. Był żarliwym członkiem partii, aby później uczynić z siebie zagorzałego opozycjonistę wobec starej władzy, w której to grał czołową rolę. Mam rację Abeto ???
cyklista 2017-11-08 09:34:44
Jestem pod ogromnym wrażeniem nagłej przemiany światopoglądu Szanownej Pani.
Potwierdza to niestety słuszność moich wcześniejszych opinii o autorce tego bloga. No cóż, nastały takie czasy, że farby do przemalowania u nas dostatek, czy to czerwona, czarna, zielona... czy też czarna parasolka. Wszystko to, także barwy, nieważne. Ważne jest aby być na topie, aby coś mówiono, pisano.
PS. według mnie brakuje kwintesencji, szczerego słowa przepraszam za wcześniej głoszone wokół opinie.
Gajd 2017-11-08 08:41:11
A co z to za odmiana nastapila w Pani życiu?? ? Jestem w ciezkim szoku...
dziadek 2017-11-07 20:30:49
Hihaha - PO myje nie wierzą, baa - nawet myślą, że niejakiej B. Czerskiej spadły klapki z oczu.
Czyżby PO myje nie wiedziały, że baby zmienne są, a precyzyjnie nazywając - przekupne są.

Znalezione w sieci.
Wzmocnienie ochrony prawnej zwierząt, wprowadzenie obowiązku znakowania psów i utworzenie centralnego rejestru, zakaz hodowli zwierząt na futra i wykorzystywania zwierząt w cyrkach ? to niektóre z zapisów projektu o ochronie zwierząt wniesionego do Sejmu przez grupę posłów PiS.
We wtorek projekt, który wpłynął w tym tygodniu do Sejmu, został skierowany do zaopiniowania m.in. przez Biuro Legislacyjne. Wśród parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości, którzy podpisali się pod nim, jest m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Projekt przewiduje m.in. rozszerzenie katalogu czynów uznanych za znęcanie się nad zwierzętami oraz podwyższenie kar za takie czyny; wprowadzić ma też zakaz trzymania psów na łańcuchach ...

Każda bajka ma swój morał. Ta ma taki, że strona wpolityce, pl miała dzisiaj kliknięcie
zagorzałej działaczki KODu.
pytajęcy 2017-11-07 15:04:40
owszem, porządek i z policją i z prokuraturą, kto wie czy nie znacznie bardziej niż z sądami?
PO myje 2017-11-07 14:25:17
Nie wierzę, spadły klapki z oczu ? Jeszcze niedawno darła się "Wolne sądy, wolne sądy" Prawda jest taka, że PiS powinien zrobić porządek z policją i tym tzw. wymiarem sprawiedliwości.Na początek każdy z nas powinien przestać ich tytułować "panie władzo" bo to działa na naszą nie korzyść.
  • PRACA | dam
    Potrzebna osoba na tłusty czwartek 11/12.02 do smażenia i zawijania pączków, dobrze płatne 694357379.
  • PRACA | dam
    PRZYJMĘ W KOŚCIELISKU DO PRAC BIUROWO-RECEPCYJNYCH. 608 806 408
  • PRACA | dam
    ZLECĘ PRACE PORZĄDKOWE, REMONTOWO-BUDOWLANE W KOŚCIELISKU, OD ZARAZ. 608 806 408
  • PRACA | dam
    NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ DO WYKOŃCZENIA TRZECH DOMÓW w ZAKOPANEM (MUROWANIE, INSTALACJE, SUCHE TYNKI, ŁAZIENKI). 608 806 408
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    MERCEDES BENZ 1.5 benzyna, stan bdb. 698 572 263.
  • PRACA | dam
    PRACA DODATKOWA DLA MŁODEJ ENERGICZNEJ OSOBY - Zakopane - 602 441 440.
  • ZDROWIE I URODA
    MOJA PRZESTRZEŃ ZDROWIA - mgr MONIKA ODRZYWOŁEK. Masaż terapeutyczny, powrót do sprawności po kontuzjach i operacjach, praca z napięciami mięśniowymi i przeciążeniami, terapia blizn. WIZYTY DOMOWE: 601 772 831
  • PRACA | dam
    Poszukuję osoby do sezonowego, prowadzenia gospodarstwa domowego w Zakopanem. Życiorys zawodowy proszę przesyłać na adres e-mail. rozanob@interia.pl
  • NIERUCHOMOŚCI | kupno
    Kupie pilnie działki budowlane w Kościelisku , Zakopane mogą być z budynkami tel 660797241.
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KIEROWCĘ. Mile widziane doświadczenie. Praca na stałe. 602 759 709
  • USŁUGI | budowlane
    MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
  • KUPNO
    KUPIĘ STARY POROZBIÓRKOWY SOSRĘB. Proszę wysłać zdjęcie na numer 605 306 244.
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o powierzchni ok. 50 m2. Zakopane centrum, ul. Kościuszki - 691 124 272.
  • PRACA | dam
    Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni do restauracji hotelowej: KELNERA/-KĘ. Zapewniamy stabilną, całoroczną pracę w restauracji hotelowej. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46
  • PRACA | dam
    WIZY USA, WYJAZDY, ZIELONA KARTA. 501 809 644
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    DO WYNAJĘCIA DOM W WITOWIE, w którym do roku 2025 znajdował się Ośrodek Zdrowia. 698 508 796.
  • PRACA | dam
    Przyjmę do pracy kucharza/pomoc kuchenną w restauracji w Dolinie Kościeliskiej.. 723 997 045 harnas@harnas.eu
    Tel.: 723
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI PIEKARZA. Na stałe, umowa. 602 759 709
  • ANTYKI
    Do sprzedania ZABYTKOWY PRZEDWOJENNY KREDENS GÓRALSKI ZAKOPIAŃSKIEJ SZKOŁY PRZEMYSŁU DRZEWNEGO w idealnym stanie, z lat trzydziestych, sprawdzony przez kustosza Muzeum Tatrzańskiego. Również CZĘŚĆ KOLEKCJI PRZEDWOJENNEGO MALARSTWA o tematyce góralskiej, znanych polskich malarzy aukcyjnych, takich jak Gąsienica Szostak, Augustynowicz, Jarocki, Moszyński, Gałek, Ćwikliński, Dzieliński, Skowroński. Tel. 601 51 35 33
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI DO KROJENIA I PAKOWANIA PIECZYWA. 602 759 709
  • USŁUGI | inne
    ODŚNIEŻANIE DACHÓW. TECHNIKI LINOWE. TEL: 695 092 678
  • PRACA | dam
    Praca na krojeniu - pakowaniu pieczywa Piekarnia Łapsze N. 601-086-310
    Tel.: 601
  • PRACA | dam
    Restauracja Siwy Dym w Rabce-Zdrój zatrudni: KUCHARZA, KUCHARZA WYDAWKOWEGO, BARMANA, PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO. Praca na stałe lub dorywczo, CV na: rabka@siwydym.pl, informacje pod numerem: 887 080 004
  • PRACA | dam
    Piekarnia w Zakopanem zatrudni CUKIERNIKA. Praca stała, dobre warunki. 604 102 804, 602 285 793.
  • PRACA | dam
    Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Praca stała, dobre warunki. 604 102 804, 602 285 793.
  • BIZNES
    DO WYNAJĘCIA DZIAŁKA W ZAKOPANEM (w pobliżu "Szymonka") - 886 145 908.
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHARZA/-KĘ, DOŚWIADCZONĄ POMOC KUCHENNĄ, OBSŁUGĘ BARU MLECZNEGO, KELNERA/-KĘ. Kontakt: 600 035 355, 600 035 080 lub osobiście: Zakopane, Droga na Bystre 2A (9-13).
  • PRACA | dam
    Pracownia Projektowa SŁOWIK ARCHITEKTURA z siedzibą w Zakopanem, poszukuje ARCHITEKTA.. 668 309 058 https://slowikarchitektura.pl/ biuro@slowikarchitektura.pl
    Tel.: 668
  • USŁUGI | inne
    WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
  • USŁUGI | budowlane
    OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    SPRZEDAM MIESZKANIE KRAKÓW - KURDWANÓW - ŚWIETNA LOKALIZACJA. Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone w zadbanym budynku na osiedlu Kurdwanów. Powierzchnia 28,12 m kw. Budynek wyposażony jest w trzy windy, w tym jedną towarową. UKŁAD MIESZKANIA: - duży pokój z wnęką (nyżą), - jasna kuchnia z oknem, - duża, oszklona loggia, - piwnica przynależna do mieszkania. Mieszkanie jest słoneczne i ustawne, IDEALNE DLA SINGLA, PARY lub JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz dostęp do pełnej infrastruktury - sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły i tereny zielone w zasięgu kilku minut spacerem. SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW. Cena 450 tys zł - do negocjacji. Kontakt: 604 08 16 43
  • SPRZEDAŻ | różne
    DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
2026-01-28 21:00 Ponad dwa tysiące niebezpiecznych sytuacji, każdy może skorzystać z policyjnej mapy zagrożeń 2026-01-28 20:00 Ocalić Maruszynę na taśmie. Ratowanie lokalnej historii z kaset VHS (WIDEO) 1 2026-01-28 19:00 Ruszyły roboty przy budowie nowego mostu w Chabówce 2026-01-28 18:30 Zatrzymali Czecha na podstawie Europejskiego Nakazu Zatrzymania 1 2026-01-28 18:30 34. Finał WOŚP. Rekordowe granie w Białce Tatrzańskiej 1 2026-01-28 18:00 Ferie w Muzeum Tatrzańskim. Wystawy, warsztaty i góralskie spacery po sztuce (WIDEO) 1 2026-01-28 17:04 Kolizja dwóch samochodów w miejscowości Suche. Jedna osoba poszkodowana 2026-01-28 17:00 Piramidalny Bałwan przez wielkie B powstał w Rdzawce, rekord pobity 2026-01-28 16:30 Poskaczą w Skawicy 2026-01-28 15:55 Ukrywał się w tapczanie. Kryminalni z Nowego Targu dopadli poszukiwanego 25-latka 4 2026-01-28 15:30 Wydział wyrzutków ze Slough House. Mamy dla was książki 2026-01-28 15:00 Sto lat dla dziadków (ZDJĘCIA) 2026-01-28 14:50 Tak parkują w Zakopanem, na chodniku, przy znanej, sieciowej drogerii 6 2026-01-28 14:31 Krótkoterminowy wynajem auta na wyjazd w góry - jaka kategoria sprawdzi się najlepiej zimą? 2026-01-28 14:30 Dobrze, ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył... 2026-01-28 14:00 Awanturującego się niedoszłego klienta pod Gubałówką zgarnęła policja 2 2026-01-28 13:30 Odszedł Śp. Roland Złotkowski 2026-01-28 13:00 Hanna i Franciszek na topie. Zakopiański USC podsumowuje 2025 rok 3 2026-01-28 12:00 Mieszkańcy przy Alejach czekają z nadzieją na szlaban i pełnoprawne miejsca postojowe 5 2026-01-28 11:01 Pochmurny i mroźny poranek w Zakopanem. W nocy opady śniegu (WIDEO) 2026-01-28 10:10 Tatry skute lodem. Zima pokazuje pazury i nie wybacza błędów 2026-01-28 10:00 Nowa droga w sercu Zakopanego odciąży ulicę Orkana i Grunwaldzką 11 2026-01-28 09:00 W projekcie COŚ znowu się dzieje. Koncert EABS 2026-01-28 08:00 Fizjoterapia z uważnością. Projekt wsparcia dla dzieci z rodzin zastępczych i adopcyjnych 2026-01-27 21:30 Sztuka współczesna w willi Oksza 2026-01-27 21:00 Rodzinne Kolędowanie z Miejską Orkiestrą Dętą w Nowym Targu 2026-01-27 20:59 Zakopane - sprzedam tanio różne BIURKA 2026-01-27 20:30 Ponad 30 tysięcy złotych zebrano podczas 34. Nowotarskiego Finału WOŚP 9 2026-01-27 20:13 Samochód jadący Drogą do Olczy nie zatrzymał się do policyjnej kontroli 5 2026-01-27 20:00 Gminne cztery kąty 2026-01-27 19:30 Policjanci z Zakopanego pomogli poszkodowanemu w Oświęcimiu 2 2026-01-27 19:00 Aktywne ferie w Zakopanem. Miasto stawia na sport, kulturę i zdrowie dzieci 1 2026-01-27 18:29 Zapomniane ofiary hitleryzmu. Odmawiali hajlowania. Kim oni byli? 20 2026-01-27 18:00 Zakopane z rekordowym dofinansowaniem. Ponad 119 mln zł na wodno-kanalizacyjną inwestycję 2026-01-27 17:31 30 stycznia wraca ruch dwukierunkowy na ul. Sienkiewicza 4 2026-01-27 17:00 Bardzo ślisko na szlakach w Tatrach (WIDEO) 2026-01-27 16:00 Większe dotacje na sport i kulturę w Zakopanem 2 2026-01-27 15:00 Co trzeci mieszkaniec Zakopanego to senior. Miasto otwiera Klub Seniora (WIDEO) 14 2026-01-27 14:32 Bartłomiej Bukowski nowym szefem Rady Miasta w Czarnym Dunajcu 1 2026-01-27 14:09 Akcja ratunkowa w Gliczarowie Górnym (WIDEO) 4 2026-01-27 14:04 Zaginął piesek w Kościelisku - prośba o pomoc 2 2026-01-27 14:00 Piękna pogoda w Tatrach, ale ślisko na szlakach (WIDEO) 2026-01-27 12:59 Trzęsienie ziemi samorządzie w Czarnym Dunajcu 1 2026-01-27 12:30 Jazda po alkoholu na nartach kończy się wyproszeniem ze stoku 1 2026-01-27 11:59 Największy parking w Zakopanem nieczynny do odwołania 15 2026-01-27 11:30 Spotkania z dziedzictwem muzycznym Podhala i Lubelszczyzny 2026-01-27 11:30 Odliczamy dni do największego festiwalu hip-hopowego w regionie. Mamy dla Was bilety 2026-01-27 11:30 Po awanturze z narzeczoną trafił prosto do więzienia 2 2026-01-27 11:00 Komisja rewizyjna ostro krytykowana za kontrolę w Kablówce 2026-01-27 10:00 Poradnik na niepewne czasy. Rząd przypomina: bezpieczeństwo zaczyna się w domu 12
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2026-01-28 21:38 1. Czuć jarka :) Tak czy nie ? 2026-01-28 20:57 2. Dzieci nazbierały, ci od ubeckich emerytur i ośmiu gwiazdek policzyli i sukces głoszą. A wczoraj na wyborcza.pl piszą że za 2025 r. NFZ zalega szpitalom samorządowym 4,5 mld zł. I że to wcale nie jest źle, ten rok może być gorszy. UŚMIECHNIJCIE SIĘ BRYGADA!!! NIECH TO SYĆKO GĘŚ KOPNIE!!! 2026-01-28 20:51 3. Iidom.cupy.na.3lata.narszenie.nietklności.celsnej.strurzuw prwa 2026-01-28 20:49 4. Niby za darmo a jednak kce za to 30zł... Cosik tu nie pasuje 2026-01-28 20:43 5. Ile jeszcze promowania tego milicyjnego synalka, wyzywającego ludzi od sepsy i mocnego jedynie wobec schorowanych babć? 2026-01-28 20:29 6. Patola i tyle! Jak się policji nie otwiera to wchodzą a ten tchórz i patol zamiast wyjść do policjantów bo w domu dzieci to się chował w tapczanie. Potem my taką patologię w więzieniach utrzymujemy. 2026-01-28 19:40 7. Każden obywatel od poczęcia do naturalnej śmierci powinien mieć prawo do posiadania samochodu, a samochód prawo do 3 miejsc postojowych nocnego, dziennego i gdzie popadnie. 2026-01-28 19:25 8. Tu sobie obejrzyjcie jak straż wiejska dzielnie przegania misie z Krupówek... https://youtu.be/o8yI9ezbuOk?t=600 Nawet nie wyszli z samochodu. Poziom merytoryczny i kulturalny niestety dno. Dlaczego te obiboki nie chodzą na piechotę? Burmistrz obiecywał piesze patrole. A ci nawet nie podjęli interwencji i dukają jakieś farmazony pod nosem. Kto tych ludzi zatrudnia, daje nagrody, wyróżnienia, promuje i awansuje...?!?!?!? Przecież to jest cyrk! 2026-01-28 19:22 9. BMW to stan umysłu. 2026-01-28 19:13 10. te! napisałem ci skąd to wiem! masz problem nie tylko z czytaniem
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama