2013-12-31 19:19:47
„Na tańce go go go.. Zrobimy show!”
Dziś Sylwester. Niektórzy przeklinają ten dzień i marzą tylko o tym, żeby „jakoś go przetrwać”. Inni już od dawna czekają na szampańską zabawę. Jako że jestem prawdziwą córką swojej matki i żadną okazją do zabawy nie gardzę, należę do tej drugiej grupy.
Na imprezy do klubów chodzę dość często, bez jakiejś przesady. Lubię to, nawet bardzo i zazwyczaj nieźle się bawię. Prowadzi to do bardzo ciekawego zjawiska – nie ma imprezy, żebym choć raz nie usłyszała, że ktoś mnie podziwia. Za co? Nie wiem. Kiedyś pewna Pani w Dworcu Tatrzańskim podeszła do mnie, kucnęła koło wózka i stwierdziła, że „podziwia moją osobowość”.Hmm, no może to i prawda, może mam całkiem niezłą osobowość, nie mnie oceniać,ale skąd ta Pani mogła to wiedzieć, skoro nigdy wcześniej mnie nie widziała ani,tym bardziej, ze mną nie rozmawiała?!
Czy to jest naprawdę tak niezwykłe, że kiedy przychodzę na zabawę to się BAWIĘ? Tańczę, sączę drinka, rozmawiam ze znajomymi, śmieję się – po prostu miło spędzam czas? Jeśli tak, jeśli większość niepełnosprawnych nie pokazuje się w klubach, a nawet kiedy się pokazują, to siedzą pod ścianą i tylko obserwują innych (widziałam to wiele razy i w Zakopanem i w Krakowie), to muszę przyznać, że jest to bardzo smutne. Dlaczego przez swoją niepełnosprawność sami się wykluczamy z normalnego życia? Ok,może akurat te osoby, które spotykałam, nie lubią tańczyć, jak wielu w pełni sprawnych ludzi, ale skoro mój widok tak bardzo ludzi zadziwia, to coś chyba jest na rzeczy. A przecież nie musi! Mój wózek mi nie przeszkadza w czerpaniu radości z życia. Nie ma tu czego podziwiać. Wszyscy dookoła tańczą „na nogach”, ja tańczę na wózku. I kocham to, zapominam wtedy, gdzie jestem i nie przejmuję się, jak wyglądam. To nie jest wg mnie żaden wyczyn, nie ma czego podziwiać J Dlatego, kiedy ktoś do mnie znów zadzwoni i gdzieś wyciągnie, to zrobię się na bóstwo (w miarę możliwości :P ), ładnie ubiorę i pójdę pobawić, a przy tym zadziwiać ludzi! Do zobaczenia!
Zupełnie mi.to przypomina piekło Dantego gdzie potepione dusze uwielbia Boga
wnas.pl/artykuly/ 3709-urodzil-sie-bez-przedramion-i -ze-zdeformowana-noga-ale-za -to-jak- wielbi-boga-na-instrumentach
"Pies został udomowiony 20 tys. lat temu w Europie – orzekli naukowcy z University of California Los Angeles na podstawie badań genetycznych... "
więcej: w artykule "Stary przyjaciel" Tomasza Rożka gosc.pl/doc/1800960.Stary-przyjaciel
Miałem dokładnie takie samo skojarzenie z tym go go, ale mam nadzieję że nie o takie go go pannie Aleksandrze chodziło.
Noobo jak zza wózkiem na.rurę wjechać.
Aproopo logiki, no właśnie, co czytamy na samym początku:
Jako że jestem prawdziwą córką swojej matki i żadną okazją do zabawy nie gardzę, należę do tej drugiej grupy.
Do tej drugiej grupy? Czyli jakiej? Wynika z tego zdania że do tej co nie lubi zabawy ;;)
Mimo wszystko nadal życzę więcej rozsądku i logiki.
wsumie.pl/technologie/ 89417-elektroniczny-tlumacz-psow
PS
Szymszel a może ty na kandydata. :D
A nie tylko wybiórczo się odzywała jak ją jakiś temat zaciekawi - patrz oferty matrymaonialne ewentualnych teściowych.
Panno Aleksandro, ja bym się tak tymi ofertami nie podniecał, skoro to mamy je zapodają to pewnie mają jakiś synów nie tego i chcą się ich pozbyć.
No ale cóż, każda pliszka swój ogonek chwali
Teraz będzie przebierać
Uorcyk to ana ma dzieci? Z tym jej wackiem?
No i życze Wam -choć psujecie mi czasem wiele krwi- dobrego i pełnego radości nadchodzącego roku, obfitego w to co Wam najbardziej potrzebne.
Olu, a Ty baw się dobrze i pisz do nas bo to jest jak niesienie kaganka oświaty.
PS
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :):):)
Ola jeszcze jedno mam dla Ciebie propozycję :):) TY zaczniesz chcieć śnieg a ja Ci za to, jak nie będziesz mogła wyjść z domu, to przyśle mojego syna :):):) Powiem Ci, że przystojniacha, to po tatusiu ::):):)
Co Ty na to ? :):):) bo bez śniegu zaczyna się robić nie ciekawie. :(
Pozdrawiam i baw się dobrze :D
"Odnosząc się do argumentu dotyczącego odpowiedzialności osoby poruszającej się w wózku inwalidzkim, należy zwrócić uwagę, że przepisami Konwencji o ruchu drogowym sporządzonej w Wiedniu w dniu 8 listopada 1968 r. (Dz. U. z 1988 r. Nr 5, poz. 40, z późn. zm.) w celu ujednolicenia zasad ruchu wprowadzono zasadę, zgodnie z którą inwalidzi na wózkach poruszających się z szybkością pieszego powinni być uznawani za pieszych. "
Nawet w pełni sprawny człowiek na wózku może jeździć kompletnie zalany.
Proszę tylko nikogo nie przejechać wózkiem podczas tańców. I uważać na promile, bo za jazdę po pijaku nawet na a rowerze to wsadzaja do ciupy.
Wszystkiego najlepszego w Nowym roku
-
PRACA | dam
DO PENSJONATU W ZAKOPANEM - OSOBĘ DO OBSŁUGI ŚNIADAŃ I SPRZĄTANIA POKOI - dyspozycyjną. Bez zamieszkania. 590 578 689. -
USŁUGI | inne
SZEWC - KALETNIK - ZAKOPANE - ul. Staszica 3 - 666 120 662. -
PRACA | dam
Praca w Zakładzie Kuśnierskim wymagane doświadczenie oraz Prawo jazdy Kategoria B. 888267329
Tel.: 888267329 -
PRACA | dam
Praca Kucharz Z Doświadczeniem Bukowina Tatrzańska Gotowanie Dla Grup w Dużym Ośrodku Z Noclegiem.
Tel.: 601 453 970 -
PRACA | dam
KANTOR ZATRUDNI KASJERA WALUTOWEGO. CV proszę przesyłać na adres: kantorzakopanepraca@gmail.com -
NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
Nowy Targ -sprzedam działkę usługowa 8235 m2 z uregulowanym dojazdem okolice stacji paliw przy drodze na Białkę Tatrzańska. 660797241 www.b12.pl
Tel.: 660797241 -
SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
PRZYCZEPKA JEDNOOSIOWA WYWROTKA. URSUS C-360. 692 180 309. -
NIERUCHOMOŚCI | wynajem
DO WYNAJĘCIA LOKALE USŁUGOWE/BIUROWE - ul. Kościeliska (I p.), obok przejścia podziemnego. 509 25 44 55. -
USŁUGI | inne
WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098. -
PRACA | dam
Biuro księgowe AUDITPLUS zatrudni: głównego księgowego, specjalistów ds. księgowości i referentów. Praca w Zakopanem, 8-16, pełen etat. Zapraszamy. Zgłoszenia: praca@auditplus.pl. -
PRACA | dam
Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni do restauracji hotelowej: KELNERA/-KĘ. Zapewniamy stabilną, całoroczną pracę w restauracji hotelowej. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46 -
SPRZEDAŻ | zwierzęta
ŚWINIE WŁASNEGO CHOWU. 788 679 465. -
PRACA | dam
Poszukuję osoby do sezonowego, prowadzenia gospodarstwa domowego w Zakopanem. Życiorys zawodowy proszę przesyłać na adres e-mail. rozanob@interia.pl -
USŁUGI | budowlane
MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325. -
KUPNO
KUPIĘ STARY POROZBIÓRKOWY SOSRĘB. Proszę wysłać zdjęcie na numer 605 306 244. -
NIERUCHOMOŚCI | wynajem
DO WYNAJĘCIA DOM W WITOWIE, w którym do roku 2025 znajdował się Ośrodek Zdrowia. 698 508 796. -
ANTYKI
Do sprzedania ZABYTKOWY PRZEDWOJENNY KREDENS GÓRALSKI ZAKOPIAŃSKIEJ SZKOŁY PRZEMYSŁU DRZEWNEGO w idealnym stanie, z lat trzydziestych, sprawdzony przez kustosza Muzeum Tatrzańskiego. Również CZĘŚĆ KOLEKCJI PRZEDWOJENNEGO MALARSTWA o tematyce góralskiej, znanych polskich malarzy aukcyjnych, takich jak Gąsienica Szostak, Augustynowicz, Jarocki, Moszyński, Gałek, Ćwikliński, Dzieliński, Skowroński. Tel. 601 51 35 33 -
USŁUGI | inne
ODŚNIEŻANIE DACHÓW. TECHNIKI LINOWE. TEL: 695 092 678 -
USŁUGI | budowlane
OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284. -
SPRZEDAŻ | różne
DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.












