Reklama

2022-11-08 22:05:54

Zakopane

Jak się nie będziemy bać to pokonamy Kaczyńskiego, ale szczegółów programu nie zdradzimy

Reklama

Ok. 50 osób przyszło we wtorek do hotelu Stamary w Zakopanem na wieczorne spotkanie z politykami Platformy Obywatelskiej.

Spotkanie prowadziła posłanka Jagna Marczułajtis Walczak, a towarzyszyli jej posłanka Marta Wcisło i senator Jerzy Fedorowicz. Było ono otwarte dla publiczności, każdy mógł zadać pytanie, ale na sali byli właściwie sami  zwolennicy PO, bo trudnych pytań prawie zabrakło. Spotkanie składało się praktycznie w całości z pytań i dyskusji zgromadzonych osób z parlamentarzystami.

Niech Kaczyński dalej jeździ po Polsce

- Ja nawet cieszę się, że prezes Kaczyński jeździ po Polsce i mówi to co mówi. Niech robi to jak najczęściej. Na ostatnie słowa o pijących kobietach zareagowały nawet dwie internetowe influencerki, które nigdy wcześniej na polityczne tematy się nie wypowiadały - stwierdziła Jagna Marczułajtis Walczak. Z kolei senator Jerzy Fedorowicz mówił o likwidacji Narodowej Rady Mediów i wzmocnieniu roli Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, tak aby media państwowe stały się mediami społecznymi.

Polityczny kurator w szkole

Z kolei posłanka Marta Wcisło odpowiadając na pytanie o edukację stwierdziła, iż nauczyciele są zastraszani. Gdy rządziła PO na protesty jeździło więcej osób, teraz nauczyciele boją się. - Szkoła nie może wyglądać tak, że uczeń boi się nauczyciela, nauczyciel dyrektora, a dyrektor politycznego kuratora, który z kolei odpowiada przed politykami z partii rządzące - stwierdziła posłanka Wcisło zapowiadając, że po wygranych wyborach szkoła zmieni, a rola kuratorów zostanie ograniczona. Jagna Marczułajtis Walczak dodała, że obecne władze województwa małopolskiego wygasiły jej program "Jeżdżę z głową", dzięki któremu dzieci uczyły się jazdy na nartach. - Stało się tak z tego powodu, że to ja byłam jego autorką.

Szczegółów programu nie zdradzą

Zebrani zapowiedzieli, że przywrócą godność nauczyciela, ale szczegółów programu PO nie zdradzą, bo nie chcą, aby wykorzystali go rządzący. Senator Fedorowicz stwierdził, że Polska w Unii Europejskiej jest teraz zupełnie sama, nie mamy tam żadnych przyjaciół.
Paweł Winsczyk z Komitetu Obrony Demokracji wyraził przekonanie, że PIS jest partia faszystowską, wspierającą ruchy faszyzujące w Polsce. Dodał, że przyznać to miał sam premier Morawiecki powołując się na Hitlera, który również rozdawał pieniądze.

Nie bójcie się

Jagna Marczułajtis Walczak apelowała do wszystkich, aby nie bali się wyrażać swoich poglądów. - Sama w kampanii spotkałam się z przypadkiem, gdy ktoś powiedział mi, że będzie na mnie głosować, ale nie wywiesi baneru, bo zwyczajnie boi się, że ktoś spali jej dom - mówiła posłanka. Dodała, że Zakopane stać na "normalnego burmistrza", który nie będzie promować sylwestra disco-polo, oczyści miasto z reklam, zadba o czyste powietrze.

Co z młodymi?

Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej  zapytała o to, jak PO chce przyciągnąć młodych ludzi. W odpowiedzi usłyszała, że partia organizuje dla młodych specjalne spotkania, jest campus organizowany przez Rafała Trzaskowskiego, a młodzi spotykają się z posłami na grupach dyskusyjnych na Twitterze.

Nie mówi się o przedsiębiorcach

Radny Zbigniew Szczerba apelował z kolei, aby nie skupiać się tak na tym, co robi PIS. - Powinniśmy patrzeć na siebie, zastanowić co zrobić, abyśmy wygrali wybory, a nie na tym, żeby PiS je przegrał. W Zakopanem w wyborach samorządowych PO wystawiła swojego kandydata na burmistrza i wybory przegraliśmy. Jesteśmy w stanie wygrać wybory tylko zjednoczeni - mówił radny Szczerba i dziwił się też, że politycy tak mało mówią o przedsiębiorcach. - Słyszymy tylko o 500 plus, o programach społecznych, a gdzie mowa o przedsiębiorcach, którzy tak naprawdę budują kapitał społeczny - pytał radny Szczerba.

p

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
sondaż powyborczy 2022-11-10 11:49:43
"A myślenie wyłączone!"

100% racji. Ludzie myślą tylko o własnych tyłkach a nie o dobru wspólnym. Dają się manipulować przybłędom i marionetkom.
Ja Jan 2022-11-10 08:12:33
To nie PiS, PO, czy inne partie niszczą ten kraj ! Tylko Wy ludzie ! Jak czytam te komentarze to ręce opadają ! Tak się dać poróżnić ! Więcej mediów oglądać, czytać ! Chlonąć te bzdety jak gąbka ! A myślenie wyłączone! Te słowa w komentarzach to jest lustrzane odbicie tego czym Was karmią medialnie ! A widać że ludI samodzielne myślenie boli ! Wola być stadem i mieć pasterza !! Brawo ludziska brawo ! Polak - Polakowi zgotuje wojnę domową !!
Piotrek Pan 2022-11-09 22:43:34
A ja lubie pis, dają mi plusy, nie musze robić, bedom rewaloryzowac i dokładać im bliżej wyboŕów tym wiecej. Niech se drukują te dutki. Komu to przeszkadza? Dzieciaki i tak stąd wyjadą. Ja jezde patriota to zostane i bede dostawał te dutki
dziadeek 2022-11-09 22:37:18
"Gdy PiS przegra, wdepniemy w PO. Do tego nie można dopuścić".
Te słowa wypowiedział jeden z założycieli PO A. Olechowski.
Fruwajka 2022-11-09 20:01:35
@druh, twoj pupil Donald przyjal medal Walthera Rothenaua, jednego z najgorszych wrogow odzyskania niepodleglosci przez nasza Ojczyzne w czasach Republiki Weimarskiej.
Idz na wiec Tuska i zadaj o ten fakt pytanie. Jakich reakcji sie doczekasz? Przykladow pelno. Jedno jest pewne, odpowiedz bedzie wykretna. Inna byc nie moze, bo rzaden Polak, ktory ma chociaz krzte swojego honoru tym medalem by gardzil.
druh Marek 2022-11-09 18:24:03
Otwarte debaty posłów PO i Donalda Tuska pokazują, że w tej partii jest całkowita demokracja. Nie jedzie kilkadziesiąt policyjnych aut i dziesiątki policjantów - część w mundurach inni w cywilu- by chronić d.... starego zgreda. Nikt nie czyta z kartek, wcześniej przygotowanych pytań, na spędach partyjnych działaczy. Ale jak widać model sprawowania rządów i kontaktów z narodem, jaki uprawia PiS, bliski białoruskim i sowieckim standardom, podoba się wielu mieszkańcom Podhala.
dziadeek 2022-11-09 17:38:11
Alle się POrobiło!!!
Mały prezes uważnie czyta, słucha i ogląda niezależne media i stąd wie, że kobitki "dają w szyję."
"Damskie zdrowie alkohol niszczy szybciej niż męskie. Kobieta o takiej samej masie ciała i tym samym wzroście, przy tej samej ilości wypitego alkoholu przyswaja o 40 procent więcej go, czyli truje się o 40 procent bardziej."
To fragment materiału stacji TVN24 z 27 listopada 2021 r.! Stacja zwracała wówczas uwagę, że kobiety łatwiej i szybciej uzależniają się od alkoholu.
Fruwajka 2022-11-09 15:09:08
Porownujac obecnego premiera Rzeczpospolitej do hitlera na tym spoktaniu jest tylko przykladem w jakiej paranoii zyja uczestnicy tego zgromadzenia. Cos bardziej kretynskiego doprawdy trudno sklecic.
Paul 2022-11-09 13:45:54
Czytając anonimowe komentarze zajadłych sympatyków PIS zawsze zastanawiam się ilu z nich miałoby odwagę przypiąć do piersi plakietkę tej partii i pójść z taką ozdobą do pracy. Ja bym się nie odważył, chyba bym się ze wstydu pod ziemię zapadł.
jondruś 2022-11-09 12:30:13
Chcesz być goły i wesoły zagłosuj na PiSiorów.
Stryk 2022-11-09 12:18:33
Jakie PO przecież nawet wieloletni Wasz szef, poseł kilku kadencji od Was uciekł najpierw pod do partii Gowina, a potem pod skrzydła PiS.
Z kim Wy się chcecie mierzyć ?
PO co ?
Dla kogo ?
Poparcie KOD - u na Podhalu to za mało.
Jedyna szansa to pokazać jak się marnotrawi pieniądze i lekceważy mieszkańców i co z tego wynika !
Ernie 2022-11-09 10:27:22
Chcecie pokonać Jarka ? Pozwólcie mu mówić :D
Mirka 2022-11-09 09:08:41
PO dopiero by nam wycisk dali. Większość Polaków nie chce takich rządów, które łamią Konstytucję i Prawa Człowieka.
zwykły człowiek 71 2022-11-09 08:55:03
Ruch Hołowni - 2050 plus PO plus Lewica plus PSL daje ponad 54 % - i wszystko jasne.
Ta przestępcza nieogarnięta organizacja milionerów z PIS-u po woli kończy się, a reszta należy do nowych władz RP po wyborach, aby Ci co w rażący sposób naruszyli Konstytucje, prawo, przepisy do CORKA, bezwzględnie tj. ci z pisuaru, sędziowie, prorocy, policjanci za strajk kobiet i BOA w akcji z pałkami teleskopowymi.
I Sekretarz pisu zapewne dostanie to na co zasłużył w całej rozciągłości. Raczej już nie będzie cudownego ułaskawienia jak zrobił to I Długopis RP z kamińskim i vel wąsikiem, przestępcy skazani prawomocnymi wyrokami nadal przy żłobie.
PIS powinien zostać zdelegalizowany bez prawa powrotu w Naszej Ojczyźnie.
Nie lubię Marczyłajtis i innych z PO, ale nie mam wyboru wraz ze swoją rodzina, przyjaciółmi, kolegami i koleżankami, znajomymi i sąsiadami - tym bez sekty pisu głosujemy na OPOZYCJĘ, lepsze zło, jak partia milionerów z PIS-u.
PO wyborach musi nastąpić rozliczenie PIS-u w niezależnych sądach, ich nadużycia i przekręty - BEZWZGLĘDNIE.
Policja musi iść do ponownej czystki Szymczyk, K-nt KS, Komendant generał z 200 policjantami z BOA, wszyscy Komendanci KMP, KPP, i Ci szeregowi policjanci wierni reżimowi pisu, etc,. za Ciechanów, węgiel z Rosji i Kolumbii czyli miał.
PIS-owcy to już bliski wasz koniec, ludzie się budzą nawet ci z waszej reżimowej sekty, na pohybel wam bezwzględnie a niszczenie Naszej ojczyzny i za KPO.
kierowca123 2022-11-09 08:52:40
jeśli pis wygra wybory za 4 lata będziemy prywatnym partyjnym państewkiem poza Unią, pod skrzydłami Rosji, bez pieniędzy z wysokim bezrobociem i jeszcze mniej wartymi zarobkami. Tylko partyjni kolesie będą się pławić w milionach, tak jak już jest w wielu przypadkach. Żaden patriota nie zagłosuje na partię przez którą Polska właśnie upada gospodarczo. Inwestycje już leżą, zaraz padnie wszystko inne. Ostatni nierozumiejący zrozumieją jak odbiją się od drzwi zamkniętego szpitala i nie dostaną emerytury na konto. Nie 15ej emerytury ale ŻADNEJ emerytury. Pis jest winny ogromnej drożyzny, tego że nasza gospodarka jest odcięta od setek MILIARDÓW złotych z których korzystają dużo bogatsze kraje. Na milionach z lewych maseczek, respiratorów, rad nadzorczych i niepotrzebnych spółek korzystają pisi kolesie a my płacimy prawie 10 zł za litr paliwa i 6 złotych za chleb. Pisia Polska w ruinie już jest, niewiele trzeba by upadła gospodarczo. Jeszcze jedna kadencja pisu
Dziadek 2022-11-09 08:23:02
Do nick hehesze
Zgoda ale na kogo głosować. Po kolei
PiS -złodzieje w wydaniu mistrzowskim, bolszewia gospodarcza, okradanie ludzi ciężko harujących włażenie z buciorami w życie osobiste
PO- byli złodzieje małego kalibru, będąc u władzy chamsko podnieśli wiek emerytalny
Lewica- na komunistów nigdy nie zagłosuje choćby mi ręka uschła, bolszewia gospodarcza jak PiS
PSL- jako formacja obrotowa z każdy by porządziła aby być przy korycie
Konfederacja- gospodarczo mi odpowiada ale odrzuca mnie zawieranie dziwnych sojuszy i popieranie oszołomów. a przez to tracą u ludzi środka.
Kukiz - obrotowa sprzedajna Pani lekkich obyczajów
Hołownia Polska 2050- agentura Platformy i zbieranina różnych politykierów od lewa do prawa
Jak to sie mówi trzeba głosować na mniejsze zło. Ale kto jest tym mniejszym złem? Oto jest Hamletowskie pytanie
gv 2022-11-09 08:16:31
Wszyscy tylko nie SLD i POstkomuniści w nowej RP
Mag 2022-11-09 08:14:23
A kto się boi Kaczyńskiego ? Bez jaj , ktoś głosuje pod przymusem.
hehesze 2022-11-09 07:57:59
Hehe.... ten iluzoryczny "WYBÓR" miedzy PiS a PO to tak jakbyś wybierał czy strzelą Ci w łeb z Glocka czy z Beretty.
dziadeek 2022-11-09 07:48:23
A @Dziadek rżnie świętoszka!
Uciułał dutków w czasach "dutków ni ma i nie bedzie". Teraz pieje że go okradają i pewnym jest, że jak nastaną znowu czasy - "dutków ni ma i nie bedzie", to jemu dutki się będą mnożyć jak króliki.
Dziadziu, weź prosecki na ciśnienie i włącz myślenie!
Teodorslysz 2022-11-09 07:44:47
Pani Poseł ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. Ktoś spali komuś dom za to że ktoś wywiesi baner ? To jakaś wierutna bzdura . Chyba sama pani Poseł w to nie wierzy.
Ada 2022-11-09 07:41:41
50ludzi tłum prawie pół podhala
Gąsienica 2022-11-09 07:12:34
Jak to ! to nie było gotowych pytań z kartki? ,to zgromadzeni tam ludzie nie byli zwiezieni na miejsce autobusem?
Dziadek 2022-11-09 06:38:54
Powiem tak złodzieje z PO chcą odsunąć złodziei z PISu.
Jak już mam zagłosować to zagłosuję z ciężkim sercem na PO żeby odsunąć PiSbolszewię od koryta. Czemu?
Za to że mnie okrada z ciężko zarobionych i zaoszczędzonych pieniędzy. Doprowadzili inflację do 18% a lokaty mi dają na 7% . A idźcie w PiSdu z taką polityką gospodarczą.
Jedna z moich córek w wieku 30 lat nie ma dzieci i bo według Prezesa Jarosława dawała do 25 roku w szyję . a idźcie w PiSdu z takim dzieleniem ludzi.
POP(pełniący obow. polaka) 2022-11-09 06:36:39
Czyli jest lepiej, już nie cyganią o szufladach pełnych ustaw. Jedynie komórka PO w Nowym Targu jeszcze nas mami, że cytuje"Napiszemy program odbudowy branży gastronomicznej i turystycznej na Podhalu. Zamierzamy też zbudować program długoterminowego rozwoju branży turystycznej, który będzie się opierać na całym obszarze funkcjonalnym, a nie pojedynczych powiatów, czy miast. "
moher 2022-11-09 06:26:45
A jaki to program mają Pisiory? i gdzie ta Polska jest po siedmiu latach tego złodziejskiego rządu ? , w czarnej d....
Jan 2022-11-09 05:48:41
Najlepszy program ma PiS rozdać kasę a potem dodrukować :)
Antti 2022-11-09 01:50:09
Pustaki platfirmerskie
Obiektywny 2022-11-09 00:08:02
Tylko pod Platformą tylko pod jej znakiem Polska będzie niczym a Polak Żebrakiem. Niejaka Lempart klasyk by wam powiedziała "Wy... rd.. ć"
AntyKodowiec 2022-11-08 23:58:06
Widać że PO czy profesjonalne okradanie ( bo nawet zmarłych ograbili złodzieję obniżając zasiłek pogrzebowy) ma takie powodzenie wśróg górali jak tramwaj w Boże Narodzenie. Tych Komuchom i Kod-owcom trzeba pokazać czerwoną kartkę bo to jest partia niemiecka. Cytując klasyka z tej opcji politycznej niejaką lempart
Wypi....l.ć
Karol 2022-11-08 23:25:41
Pustaki platformiane . Tylko jarosław
Suweren 2022-11-08 22:41:50
Nigdy nie mieliście, nie macie i nie będziecie mieli żadnego programu oprócz 8 gwiazdek bo wy pu...ki jesteście i tyle.
yano 2022-11-08 22:35:35
Jaki z tego wniosek? PO po raz kolejny przerżnie wybory i tak trzymać.
 • PRACA | dam
  POZNAJ NAS: Polskie Koleje Linowe (PKL) to firma z ponad 85-letnią tradycją, całoroczny operator turystyczny prowadzący ośrodki w kluczowych lokalizacjach w Polsce w Tatrach, Beskidach, Pieninach i Bieszczadach. W Zakopanem PKL buduje aktualnie swój nowy obiekt gastronomiczny. Przy dolnej stacji kolei na Gubałówkę powstaje restauracja z własnym browarem! JEŻELI: Posiadasz doświadczenie w obszarze HoReCa, chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w branży - DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: SZEF KUCHNI. Miejsce pracy: Zakopane. OCZEKIWANIA: - Poszukujemy doświadczonego, pełnego pasji Szefa Kuchni, którego specjalizacją będzie kuchnia polska z elementami kuchni międzynarodowej, - Organizacja pracy kuchni w nowo powstającym lokalu gastronomicznym, - Kreowanie menu i tworzenie receptur, - Nadzór nad jakością dań i stałe utrzymanie standardów, - Kontrola food i staff cost, - Rekrutacja i profesjonalne szkolenie stanowiskowe personelu kuchni, - Kompleksowe zarządzanie zespołem. WYMAGANIA: - Minimalny staż pracy w gastronomii - 15 lat, minimalny staż na ww. stanowisku - 5 lat, - Dodatkowym atutem będzie znajomość kuchni regionu, - Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu, - Umiejętność przeprowadzania rekrutacji i szkoleń stanowiskowych w gastronomii, - Kreatywność, pomysłowość, pasja, - Wysoka kultura osobista, - Umiejętność pracy pod presją czasu, - Dyspozycyjność i zaangażowanie. OFERUJEMY: - Zatrudnienie: umowa o pracę lub kontrakt B2B, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Ciekawą pracę w pełnym pasji zespole, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Karty pracownicze uprawniające do zniżek w ośrodkach PKL. OSOBY ZAINTERESOWANE REKRUTACJĄ I PRACĄ w PKL Horeca prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem "SZEF KUCHNI". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  POZNAJ NAS: Polskie Koleje Linowe (PKL) to firma z ponad 85-letnią tradycją, całoroczny operator turystyczny prowadzący ośrodki w kluczowych lokalizacjach w Polsce w Tatrach, Beskidach, Pieninach i Bieszczadach. W Zakopanem PKL buduje aktualnie swój nowy obiekt gastronomiczny. Przy dolnej stacji kolei na Gubałówkę powstaje restauracja z własnym browarem! JEŻELI: Posiadasz doświadczenie w obszarze HoReCa, chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w branży - DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: GENERAL MANAGER RESTAURACJI Z BROWAREM. Miejsce pracy: ZAKOPANE. OPIS STANOWISKA: - Zarządzanie i koordynacja codziennej pracy w restauracji, - Organizacja pracy w restauracji, - Nadzór nad funkcjonowaniem restauracji, przejęcie obowiązków gospodarza obiektu, - Kompleksowe zarządzanie zespołem min. 20 osób, - Szkolenie i nadzór nad poległym personelem, - Podział i planowanie obowiązków - grafików, kontrola czasu pracy, - Ścisła współpraca z Szefem Kuchni, - Planowanie sprzedaży, oraz analiza finansowa restauracji, - Kontrola zamówień i kosztów, inwentaryzacje, - Nadzór nad jakością wydawanych dań, - Kontrola beverage i staff cost, - Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości, - Współpraca oraz pomoc w kwestiach marketingowych oraz social media, - Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, raportowanie, Utrzymanie standardów Firmy i dbanie o pozytywny wizerunek Grupy Kapitałowej. WYMAGANIA: - Minimalny staż pracy w gastronomii - 8 lat, minimalny staż podobnym stanowisku - 3 lata, - Znajomość zagadnień gastronomicznych, - Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych, - Komunikatywna znajomość języka angielskiego, - Umiejętność wyznaczania priorytetów i bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu, - Umiejętność przeprowadzania rekrutacji i szkoleń stanowiskowych w gastronomii, - Proaktywne podejście do powierzanych zadań, - Wysoka kultura osobista, - Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne, - Umiejętność pracy pod presją czasu, - Dyspozycyjność i zaangażowanie, - Umiejętność prowadzenia samochodu - prawo jazdy kat. B, - Praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (World, Excel), - Mile widziana znajomość systemów operacyjnych w obszarze gastronomii: LSI, POS. OFERUJEMY: - Zatrudnienie: kontrakt B2B lub umowa o pracę, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Ciekawą pracę w pełnym pasji zespole, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Karty pracownicze uprawniające do zniżek w ośrodkach PKL. OSOBY ZAINTERESOWANE REKRUTACJĄ I PRACĄ w PKL Horeca prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem "GENERAL MANAGER GWARNO". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • SPRZEDAŻ | różne
  TANIO sprzedam BUDKĘ - IDEALNA NA PARKING - 602 378 614.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni RECEPCJONISTĘ/-TKĘ na pełny etat lub pół. CV proszę wysyłać na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl lub kontakt telefoniczny: 666 37 83 57.
 • PRACA | dam
  Restauracja Per Amore w Zakopanem zatrudni na stanowisko: -pomoc kuchenna, zmywak Gwarantujemy bardzo dobre zarobki, miłą i luźną atmosferę pracy. Mile widziane doświadczenie.
 • USŁUGI | budowlane
  POKRYCIA DACHOWE, RYNNY, OBRÓBKI, PODBITKI, MALOWANIE DACHÓW, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, FASADY, ELEWACJE, OCIEPLENIA, KOMINY, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH. 531 001 608.
 • PRACA | dam
  KUCHARZ/KA, PIZZER/KA, KELNER/KA, POMOC KUCHENNA z doświadczeniem, do karczmy w Bukowinie Tatrzańskiej. Możliwość zamieszkania. 602755354.
 • PRACA | dam
  Przyjmę BRYGADY LUB POJEDYNCZE OSOBY NA TYNKI I WYLEWKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • BIZNES
  NOWO POWSTAŁA PRALNIA (na Olczy) - NAWIĄŻE WSPÓŁPRACĘ Z PENSJONATAMI, HOTELAMI, KWATERAMI, DOMAMI WCZASOWYMI - 694 473 190.
 • PRACA | dam
  KELNERA ŚNIADANIOWEGO na okres zimowy poszukuje Resort Sun&Snow na Grapie w Białce Tatrzańskiej. Umowa zlecenie, miła atmosfera w pracy, doskonały dojazd z Nowego Targu i Spisza. Bez możliwości noclegu. Kontakt 532 512 085, e-mail: bialkaresort@sunandsnoww.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  SPRZEDAM W CENTRUM BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ, PRZYNOSZĄCĄ DOCHÓD, ZABUDOWANĄ STOISKAMI HANDLOWYMI. 608 806 408
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  CENTRUM BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ - STOISKA HANDLOWE. 608 806 408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU ZATRUDNI: RECEPCJA, MARKETING, KUCHNIA, SALA, POKOJE. 608 806 408
 • PRACA | dam
  Witam. Sklep monopolowy poszukuję pracowników na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu w centrum Zakopanego. Umowa o pracę + stawka za godzinę. Szczegóły do uzgodnienia. Zapraszam do kontaktu.. 793775400 lokumkr@gmail.com
  Tel.: 793775400
 • PRACA | dam
  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lipnicy Wielkiej poszukuje do współpracy LEKARZA GINEKOLOGA chętnego do pracy w ramach kontraktu z NFZ. Dobre warunki finansowe, możliwość zakupu USG zgodnie z preferencjami lekarza. Kontakt: 601 409 624.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KRAWCOWE, KRAWCÓW, Nowy Targ. 501 67 25 98.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PRACOWNIKA BUDOWLANEGO. Tel. 601 50 87 36.
 • PRACA | dam
  Praca na sezon zimowy: OBSŁUGA wypożyczalni nart i SERWISANT / SPRZEDAWCA w sklepie sportowym, z możliwością przyuczenia. Białka / Bukowina Tatrzańska. 735 044 055 rhsport@rhsport.pl
  Tel.: 735
 • PRACA | dam
  Ogólnopolska spółka AMW Rewita przyjmie osoby do pracy w gastronomii w swoim ośrodku w Kościelisku. W chwili obecnej szukamy osób chętnych do pracy na następujące stanowiska: SZEF KUCHNI, ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI, KUCHARZ. Oferujemy stałą współpracę, terminową wypłatę wynagrodzenia, a także zakwaterowanie. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 785 925 567. Prosimy o telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14.
 • PRACA | dam
  Ogólnopolska spółka AMW Rewita przyjmie OSOBY DO PRACY W RECEPCJI w swoim ośrodku w Kościelisku. Praca w trybie zmianowym w godzinach 7-19 i 19-7. Oferujemy stałą współpracę, terminową wypłatę wynagrodzenia, a także zakwaterowanie. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 601 953 385. Prosimy o telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
 • USŁUGI | budowlane
  HYDRAULIK + USŁUGI MINIKOPARKĄ. 516 796 321.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: KUCHARZA/-kę, KELNERA/-KĘ. Zapewniamy stabilną,całoroczną pracę w restauracji hotelowej. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  Karczma w Kościelisku zatrudni POMOC KUCHENNĄ, PANIĄ DO ŚNIADAŃ - 608 301 105.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy: PIZZERIA. Informacje: 693 319 707
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy: pracowników obsługi i kontroli bramek wejściowych, pracowników obsługi stoku i naśnieżania, obsługę parkingu. Więcej informacji pod nr tel.: 601 628 584
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy do pracy w gastronomii: BARMANKI I BUFETOWE, POMOCE KUCHENNE,OSOBY NA ZMYWAK I DO ZBIERANIA NACZYŃ. Więcej informacji pod nr tel.: 693 319 707
  Tel.: 693 319 707
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 572 312.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ, PODHALE; DOMY, DZIAŁKI MIESZKANIA . 600 404 554.
 • PRACA | dam
  Potrzebny młody PRACOWNIK NA ŻELBETY (możliwość przyuczenia). Praca dobrze płatna. 791 669 932.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • KUPNO
  Kupię STARE DESKI, BELKI KRZESANE, DRZEWO Z ROZBIÓREK I DRZEWO NA PNIU W LESIE oraz LAS. 695 941 783.
 • USŁUGI | budowlane
  WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, MALOWANIE. 787 479 002.
 • USŁUGI | budowlane
  OCIEPLANIE DOMÓW. 787 479 002.
 • USŁUGI | inne
  BEZPŁATNA ZBIÓRKA ZŁOMU. 880 321 013.
 • USŁUGI | budowlane
  RYNNY - DEMONTAŻ, MONTAŻ, OKUCIA BALKONÓW BLACHĄ. 600 998 377.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-12-05 12:15 Panel fotowoltaiczny - na co zwrócić uwagę? 2022-12-05 12:00 Kolejne zuchwałe włamanie, rabusie okradli dom w Wkasmundzie 2022-12-05 11:00 Paralotniarz zawisnął na drzewie 2022-12-05 11:00 Najlepszy sport na dużym ekranie w Zakopanem 2022-12-05 09:57 Zderzenie w centrum Rabki 2022-12-05 09:30 Nie bądź obojętny - oddaj krew, a dostaniesz dwa dni wolnego 2022-12-05 08:30 Auto uderzyło w bramę 1 2022-12-05 08:00 Ponad 200 dzieci rywalizowało w turnieju podstawówek 2022-12-04 21:00 Ratowniczy Mikołaj odwiedził dzieciaki z Szpitala Uniwersyteckiego 2 2022-12-04 20:00 Fiakrzy na kolanach - modlić się będą o pomyślność 7 2022-12-04 19:00 Muzyczny Mikołaj w polsko - ukraińskim wykonaniu (WIDEO) 1 2022-12-04 18:00 Czujecie? Według urzędników smog maleje, a kotłów ubywa 2 2022-12-04 18:00 Pięknie przegraliśmy. Mbappe przechylił szalę 11 2022-12-04 17:00 Radni nie zgadzają się na miasto w mieście. Co na to inwestor? (WIDEO) 2022-12-04 16:00 Śliska sobota 1 2022-12-04 15:00 Dziś Pieniny toną w słońcu - bajkowa pogoda na spacery 3 2022-12-04 14:00 Dziewczyny z SP Ludźmierz Mistrzyniami Małopolski w unihokeju! 2022-12-04 13:00 Oszustwo metodą na ZUS - uważajcie na te telefony! 4 2022-12-04 12:00 Jerzy Kapłon wybrany na prezesa PTTK 2022-12-04 11:00 Wiedźmak czyli Ani spełnienie marzeń o wegetariańskim bistro 1 2022-12-04 10:25 Dzień w Pracowni Mikołaja 2022-12-04 10:00 W Rabce powstanie nowy budynek z mieszkaniami komunalnymi 2022-12-04 09:30 Zakładajcie biegówki! Klikuszowa naśnieżona 2 2022-12-04 09:00 Potrójne uroczystości w Orawce 2022-12-04 08:30 Będzie żywa szopka, spotkanie ze Św. Mikołajem i góralskie kolędowanie 2022-12-04 08:01 Chcecie poczuć sie jak w Narni? Wybierzcie się na spacer do Doliny Białej Wody 1 2022-12-03 23:28 Poproś Mikołaja o maskę antysmogową, normy zanieczyszczeń przekroczone o osiemset procent 8 2022-12-03 22:58 Białe słupy świetlne w Bukowinie Tatrzańskiej 2022-12-03 22:00 Osunięcie może mieć poważniejsze konsekwencje niż się spodziewano 4 2022-12-03 21:00 Stacja narciarska Grapa Ski już otwarta, pierwsi narciarze mieli frajdę (WIDEO) 2022-12-03 20:02 Chabówka się gazyfikuje 1 2022-12-03 19:00 Nowa droga do szpitala 3 2022-12-03 18:00 Nad Tatrami lata wojskowy śmigłowiec 1 2022-12-03 17:00 Geotermia podnosi ceny za ogrzewanie, powodem drastycznie droższy prąd i gaz 17 2022-12-03 16:12 Tragedia w Beskidzie Małym. Nie żyje kobieta 2022-12-03 16:00 Zamiast węgla - choinki. Zmiany na rabczańskim składzie opału 5 2022-12-03 15:00 Akcja "Odkryj Beskid Wyspowy" i skansen w Sidzinie wyróżnione 2022-12-03 14:37 Karcma z Tradycją - Karcma u Borzanka 2022-12-03 14:00 Stanisław Apostoł zwycięzcą prestiżowego konkursu 1 2022-12-03 13:22 Mężczyzna leżał na środku ulicy, ostro lała się krew, ratowali go kierowcy 1 2022-12-03 13:00 Nie ma zgody na podwyżkę cen za wywóz odpadów Rabce 1 2022-12-03 12:00 Ogromne dysproporcje po przetargu na rozbiórkę dawnego kolejowego budynku w Chabówce. 2 2022-12-03 11:00 Morskie Oko w zimowej szacie i popękana tafla lodu, lepiej na nią nie wchodzić 4 2022-12-03 10:28 Co kryje archiwum "Tatrzańskiego Orła". Wieczór w Czerwonym Dworze 2022-12-03 09:59 Poranny wypadek w Nowym Targu 1 2022-12-03 09:00 Karp w... samolocie, nie każdy doleci na wigilijny stół 2022-12-03 08:30 W niedzielę do Krościenka zawita Mikołaj 2022-12-03 08:00 Gubałówka, Góra Parkowa i Góra Żar pełne mikołajkowych niespodzianek 1 2022-12-02 22:31 Wieczorem na jarmarku w Krakowie 2022-12-02 21:45 Próby obciążeniowe na moście w Tylmanowej 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-12-05 11:12 1. kaczysołtys33 zostań bohaterem, powiedz to samo o Żydach czy muzułmanach. Tacy jak Ty potrafią pluć tylko na swoich, bo obcy odwinie. 2022-12-05 10:43 2. Też mi się to zaczyna nie podobać, bo gdzie byś nie czytał czegokolwiek to oni też są. 2022-12-05 10:11 3. No to BN będzie "po lodzie". 2022-12-05 09:57 4. O zdolność sprzątania po swoich "pupilach" by się mogli pomodlić. 2022-12-05 09:09 5. Czyżby chciał wjechać na swój apartament 2022-12-05 08:26 6. @Franek jeżeli dla ciebie przegrany mecz jest wygranym to gratuluję samopoczucia , i tak od ćwierćwiecza sobie śpiewamy Polacy nic się nie stało, i tak do us... śmierci będziemy śpiewać. 2022-12-05 08:13 7. Jest okazja to lans na całego. 2022-12-05 07:37 8. @dziadeek tak koń jest mądrym inteligentnym zwierzęciem ,tylko jego właściciele z ta inteligencją jakoś tak na bakier, bo na kolanach w kościele udaje świętego a w dzień powszechny pastwi się nad tym zwierzęciem jak jaki tyran. 2 2022-12-05 06:20 9. bob budowniczy,,,,gdybyś pomyślał nie pisałbyś głupot ,po pierwsze wszelkie obiekty typu domy ,ogrodzenia ,mury oporowe są naturalnymi zaporami dla ewentualnego zagrożenia osuwania się ziemi ,więc tym samym niejako są zabezpieczeniami ,po drugie droga i skarpa istnieje duzo dłużej niż Ci się wydaje ,nie było problemów nawet podczas drugiej wojny światowej ,a póżniej także remontowano i przerabiano tory. Problem w tym że prace które ostatnio wykonywało PKP nie zostały zabezpieczone w żaden sposób i nowoczesny i ciężki sprzęt ,wibracje plus prawdopodobnie rozmoczony teren po opadach dopełnił fale błędów . 2022-12-05 06:03 10. No jak się dotuje węgiel (dopłatą 3tysi), dodatkowo załatwia się ten węgiel w obniżonych cenach no to tak wychodzi że nikomu teraz nie po drodze żeby wymieniać piec węglowy.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Pożegnania

Bojcorka

FILMY TP