Reklama

2023-01-01 09:00:23

Reklama

Zakopane

Zdewastowana Górna Rówień Krupowa, pokryta warstwą śmieci

Służby miejskie od rana starają się posprzątać tę stajnię Augiasza.

Służby od rana bardzo ciężko pracują żeby posprzątać po sylwestrze marzeń. Jeden z robotników, pochwalił się, że już znalazł 150 zł. Ale jak twierdzi, cenniejsze skarby pewnie schowały się pod błotem.

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
spleśniała konserwa 2023-01-05 01:20:09
"ile pieniędzy zostawili wczasowicze w Zakopanem?"

A ile zostawiliby bez sylwestra marzeń?

Sam policz mądralo. Przychody to jedno a koszty to drugie. Na turystach marzeń zarobiły żabki, biedronki i niewielkim stopniu kwaterodawcy spoza Zakopanego. Koszty imprezy i uciążliwości ponieśli mieszkańcy Zakopanego, płacący podatki i utrzymujący darmozjadów na urzędach. Użyj logiki lub podejdź do ogrodniczego i zapytaj ile kosztuje rekultywacja rozjechanej łąki, która co roku jest wykonywana przez firmę opłacaną przez miasto. Logiki za pewne nie uda ci się użyć więc nie wypowiadaj się publicznie. Możesz również kontemplować odrastającą trawę.

W Zakopanem w sylwestra zawsze był i będzie tłok, ścisk i mega sezon. Tylko BŁAZEN może tłumaczyć organizowanie tej imprezy koniecznością przyciągnięcia gości. BŁAZEN łasy na kasę w kopercie pod stołem lub inne zakulisowe obietnice.
Konserwatywny 2023-01-03 17:31:06
TP używa tą samą logikę co roku. "Zdeptana trawa, bloto, śmieci" . A może by tak policzył ile pieniędzy zostawili wczasowicze w Zakopanem? To smarowanie blotem wladzy jest na poziomie podstawówki. Trawa odrosla trzy lata temu, dwa lata temu, rok temu, to i odrośnie w tym roku.
tutejszy 2023-01-03 09:03:16
@wiktoria, tobie w ksenofobii nikt nie dorówna. Mam nadzieję że twoje sumienie zajmie się tobą gdy rozjaśni ci się w głowie.
wiktoria 2023-01-02 20:33:18
@tutejszy nie mam nic do nikogo ani do Ukrainców ani do inżynierów forsujacych nasze granice ze wschodu tylko piszę jaka ciemnota u nas nawet PISiory dają tylko 500+ a na przykład w Austrii grubo ponad 1000, PIS nie karmi swoich wyborców tylko ale i całe lewactwo urzedujące zadomowione w Polsce pewnie i ciebie , chyba że pobierasz zasiłki rodzinne w Niemczech albo w Austrii lub w innym dziadostwie za kilkanascie lat upadłym, chwała PIS za całokształt pro patriotycznej działalności dla narodu Polskiego i mam nadzieje że Tygodnik zajmie sie tobą za szerzenie ksenofobicznych wypowiedzi w stosunku do Ukraińskich uchodźców , a to że żadne płoty ich nie zatzrymają to masz racje , już nie długo to właśnie Niemcy, Holędrzy Belgi ,i inna gadzina zachodnia będzie prosiła o azyl w Polsce rządzonej przez PIS na zawsze , mysle ze lewak tego nie pojmie bo dla niego 600 aut spalonych we Francji to kwintesencja demokracji i jeszcze lewak pisze cos o niby nie zależnych mediach śmiechu warte jak TVN jest nie zależne
tutejszy 2023-01-02 18:14:19
@wiktoria, przestań dawać w szyję to może po miesiącu ochłoniesz i spojrzysz trzeźwo na świat.
Cała ta zgnilizna moralna i cywilizacyjna, którą nas straszysz, przyjdzie tym prędzej im więcej PIS będzie rozdawał pieniędzy, zasiłków +, 15, 16, 17 emerytur. Obecnie karmicie swoją docelową grupę wyborczą miliardami a wynik wyborów nadal niepewny. Musicie majstrować przy ordynacji - po raz pierwszy od "odzyskania niepodległości" okazuje się że coś jest nie tak i można to poprawić. Wasza pogarda dla prawa i dla obywateli jest tak duża że już się nie kryjecie ze swoim złodziejstwem, nepotyzmem, moralnym i religijnym zwichrowaniem. Nie ma dla Was zasad, których nie dałoby się podważyć i złamać w myśl trwania przy korycie.
Rozdajecie coraz więcej pieniędzy "swoim" wyborcom by trwać przy korycie. Co w żaden sposób nie przekłada się na poprawę dzietności czy produktywności społeczeństwa. Rozdajecie PESELE Ukraińcom by mogli korzystać z tych samych przywilejów na które Polacy muszą ciężko pracować przez pokolenia. Wybory jeszcze daleko a wy już tworzycie kolejne chore systemy benefitów socjalnych, które zadłużą kolejne pokolenia i zostaną po prostu przeżarte. To właśnie takie rozdawnictwo, łatwa kasa, przerost socjału ściągnie tutaj całą tą melanżerię którą tak straszysz Polaków. Żadne płoty czy zasieki ich nie zatrzymają bo będą tu przybywać ze zgniłego zachodu, którego tak nienawidzisz. Choćbyście rządzili 100 lat, znieśli konstytucję i zastąpili ją system ukazów chorego człowieka (który obecnie de facto obowiązuje), choćbyście zdelegalizowali niezależne media a opozycję zesłali do łagrów, to całe to dziadostwo przyjdzie do nas tym szybciej jak mucha do g...na! Ich nie interesuje nic oprócz kasy... którą tak hojnie rozdajecie!
wiktoria 2023-01-02 16:46:56
@Piotrze , @Zijs i jeszcze tam któryś Zakopane i cała Polska to zacofanie , zaścianek Europy , średniowiecze, zabobony jakieś tam procesje jakieś tam występy jakieś Zenki, jakieś disco, świat ale przede wszystkim Europa poszła naprzód , zostaliśmy w tyle na samym końcu jesteśmy zakałą Europy nie umiemy się bawić , kto to widział żeby hektar pola zadeptać i zostawić pewnie ze dwadzieścia worków śmieci sądząc po zdjęciach . Francuzi to dopiero się bawią ci to umieją proszę państwa 600 aut spalone w sylwestra i to jest nowoczesność , w Niemczech kilkunastu policjantów rannych , proszę da sie bawić , @Piotrze popatrz co nam PIS zafundowało 60 tysięcy ludzi w Zakopanem i ani jedno auto nie spalone co to za demokracja wstyd na cały świat ale nie przejmuj się @Piotrze dojdzie PO do władzy to dogonimy szybko Europe bo po co te płoty na granicach przecie to lekarze, inżynierowie ,naukowcy a ci lubią się bawić wyjątkowo ..Dużo zdrowia i rozumu w nowym roku życzę wszystkim
Paul 2023-01-02 12:35:59
Repertuar koncertu mi się nie spodobał więc jakby nic poszedłem spać. Aż tu dzisiaj dowiedziałem się, że dopuszczając się takiego czynu stałem się ........ WROGIEM POLSKICH PATRIOTÓW GÓRALI.
Mister WROCEK to chyba powinien zmniejszyć dawkę tradycyjnych środków wspomagających lub przynajmniej zrobić krótka przerwę w dozowaniu, bo odleciał jak granatnik ober milicjanta.
Andyq 2023-01-02 11:23:33
Do WROCEK: Sugeruje żeby te pieniądze poszły naprzykład na system opieki zdrowotnej, policje, straż pożarną, szkoły, potrzebujących ludzi a nie na dewastacje i kilka godzin zabawy gawiedzi
OSZCZYPEK 2023-01-01 20:32:31
DO TOMEK I WROCEK 60% IMPEROZWICZOW SYLWESTRA MARZEŃ JEST TU NA 1 NOC A FLASZKE I SZAMPANA KUPILI U SIEBIE W SKLEPIE.POSPRZATANE WASZE GUPIE MYSLENIE
DO MARIOLA ROZUMIESZ ,ŻE TAKI KONCERT JEST NA STADION GDZIE JEST ZAPLECZE SANITARNE OPANOWANA AKUSTYKA ITP,W MIASTACH TYPU ZAKOPANE ROBI SIĘ KONCERT NA MAX 10 000 OSÓB ZAMKNIĘTY I PŁATNY.ALE WASZE OSCYPOWE MÓZGI NIE PRZETWARZAJĄ TAKICH DANYCH.
Iwona 2023-01-01 16:35:24
Tak, górale, niektórzy ( piszemy mała literą ) mają to do siebie, że dudy dadzą dla dutków, nic innego nie jest ważne, dlatego to miasto tak wygląda. Płakać pozostaje, bo miasto piękne, z tradycjami i z perspektywami, ale ważna prywata.
dziadek 2023-01-01 15:56:56
Babko! I to wszystko w dniu śmierci papieża.
WROCEK 2023-01-01 15:15:28
Do Andyq 2023-01-01 11:43:00. Sugerujesz, aby nabyć za te pieniądze następne ABRAMSY i MYSLIWCE F-35, oraz HIMARSY??? Czołgi Abrams, systemy Himars i Myśliwce F-35 to będzie dobre uzupełnienie do kupionych od Francuzów systemów "ZWIADU SATELITARNEGO", w razie NAPAŚCI CCCP-u na Naszą Ojczyznę NAJJAŚNIEJSZĄ POLSKĘ.
babcia 2023-01-01 14:22:24
Niestety według mnie był również incydent, który nie powinien się zdarzyć w Zakopanem otóż lider grupy Weekend pokazał się na fotelu - tronie parodiując sytuację z 1997 r. Pewnych granic nie powinno się przekraczać do tego typu mebla kojarzonego tylko z jednym człowiekiem najważniejszym dla Polaków. To jest moja opinia, ale szkoda, że włodarze o tym fakcie nie pamiętają !
WROCEK 2023-01-01 13:55:10
Ten koncert uratował wiele rodzin miejscowych Górali. Obłożenie 100%, teraz w niedzielę u mojej znajomej, od bardzo wielu lat, Gaździnie zostały 2 osoby, na kilka dni przed koncertem było 84 osoby. Gaździna zadowolona z organizacji koncertu i ze śmiechem mówi do mnie na pożegnanie, "LECĘ LICZYĆ DUDKI". Nie podobał się koncert WROGOM POLSKI i PRAWDZIWYCH POLAKÓW, szczególnie WROGOM POLSKICH PATRIOTÓW GÓRALI.
Tomek 2023-01-01 13:54:36
Maja o czym pisac...to niech TVP robi to gdzie indziej i w tedy zobaczymy jak będą płakać , że dudków ni ma...nei przepadam za tą imprezą osobiscie ale tym co lubią nie mam prawa czegokolwiek odmawiać a jak się komuś nie podoba w Zakopanem to mysle , że na ich miejsce zgłosi się mnóstwo innych miast. Także górale trzymajcie buzki na kłodke bo sie kasa skonczy i tyle. Brać sie do roboty i sprzatać a nie marudzic
Piotr 2023-01-01 13:23:44
Tak wygląda Polska po 7 latach rządów pisiorów jak ta rówień
Szetyna 2023-01-01 13:22:29
Dzicz lewacka miała swoją chwilę kiedy na scenę wyszły tenczowe..no i efekt jest. Pobojowisko. Ale żeście się taplały ......
operator ładowarki 2023-01-01 13:03:56
Dopiero jak wjedzie ciężki sprzęt do rozbierania sceny to się zrobi syf. Na razie to jest miodzio :-)
Miastowy 2023-01-01 12:15:20
@wolna sonda
Nie można się dziwić że tobie i twoim krowom się to podoba bo to dla was ta stodoła
Mariola 2023-01-01 11:59:32
Wszystkiego dobrego dla Redakcji TYGODNIKA PODHALAŃSKIEGO
Andyq 2023-01-01 11:43:00
Rekultywacja terenu sprzed bardachy marzeń to będzie kosztowna sprawa kto zapłaci TVPies? Te pieniądze mogły iść na bardziej potrzebne rzeczy a dosłownie zostały wyrzucone w błoto....
Mariola 2023-01-01 10:50:40
Brawo Zakopane Sylwester Marzeń przeszedł do historii-normalne ,że po takiej zmasowanej Imprezie musi być kupa smieci ale to raczej świadczy o kulturze uczestników. nie wyobrażam solbie abym pustą butelkę rzuciła i pozostawiła po sobie...Brawo Panied Dorula - nie przejmowaś się wiekszośc mieszkanców jest z Panem ,,psy szczekaja karawana idzie dalej,, Do Następnego roku-działamy dalej -tu jest miejsce dla wszystkich nie ma stref LGBT jak już wszystkim wiadomo-L......u zależy bardzo aby zdyskredytować tak wspaniałą Imprezę-Nawet chcieli przekupić Panie Górniak i Steczkowska aby nie wystapiły w Zakopanem bo to obciach - mówię Wam obciach to,, ŁOPOZYCJA,, SB, UB i ich komusze dzieci - Brawo PIS, Brawo TVP Brawo Zakopane , Brawo Panie Dorula Szczęśliwego Nolwego Roku...
Wolne sundy 2023-01-01 10:47:55
Co do zniszczonej trawy, kto nie mieszkał na wsi ten nie wie tego, że trawa na wiosne odrasta. Dawno temu moje krowy jak był mokry rok też tak doklańtały pole i o dziwo trawa sama pięknie odrosła.
kiermasz 2023-01-01 10:40:44
Dlaczego biuro promocji zakopanego nie informowało że organizuje targi wszelakiego towaru i można ustawić stoisko bezpłatnie? Czuję się pokrzywdzony, gdyż muszę płacić jak za woły za każdy dzień a tłumy nieporównywalne. A tu taka okazja, raz w roku i nikt nie dał znać stałym partnerom i wystawcom że promocja będzie. Tylko złodzieje i oszuści skorzystali a uczciwi wystawcy znowu dostaną rachunki do zapłaty. To nieuczciwe.
Zijs 2023-01-01 10:06:56
No, to teraz burmistrzunie wymarsz na rówień i sprzątać!!!!! To my wam płacimy pensje! I za co? Za butę? Arogancję? Niszczenie naszej przyrody? Naszego miasta? Naszego spokoju? Ktoś tu ten koszmar nam zafundował. Umowy same się nie podpisały. Powinniście co do złotówki zapłacić ze swoich pieniędzy za zniszczenie Równi. Do czego wyście doprowadzili..?!
OSZCZYPEK 2023-01-01 10:01:50
NIE CHODZI O OSCYPA O LGBT ANI O TO ,ŻE GÓRALE BIJA KONIE W KRZAKACH PRZY MORSKIM OKU.
CHODZI O PROSTĄ RZECZ ILE MIASTO ZAKOPANE ZAROBIŁO NA ORGANIZACJI IMPREZY CZY DORULA WIE?BO MENAGER LIDLA I BIEDRONKI WIE BO MA NA RAPOCIE DZIENNYM.DZIĘKUJE DO SIEGO OSCYPA.
Pola 2023-01-01 09:58:40
Sylwester dedykowany społeczności LGBT i promujący psełdo gwiazdeczki ukraińskie . Duda strzela przemówienie noworoczne do Ukraińców a w Zakopanem impreza po ukraińsku i w kolorach tęczy . Czy to Polska jeszcze ?
mydełko_fa 2023-01-01 09:55:36
velcome too in zakopaiński CHLEW, dobrze wam tak.
PIS-ura zafundował wam mocz, odchody, smród, chlew i całe to dziadostwo.
Derula górą ponownie z Zakopanego zrobił super CHLEW, ale co tam mieszkańcy, co tam przyroda, dzika zwierzyna - fauna i flora, grunt, że ponownie wszedł w tyłek pis-owcom, amen., a wszedł bez MYDŁA.
boruta 2023-01-01 09:54:50
Ja bym tak nie dzielił bo jedni i drudzy są siebie warci. Z Wojtyłą pod jednym względem się zgadzam: - własność państwowa, prywatna i spółdzielcza. U nas ze wszystkim idzie "o jeden most za daleko". Szkoda.
Wszystkiego najlepszego a zwłaszcza zdrowia z Nowy Rokiem.
X.Teofil 2023-01-01 09:35:20
Puścić samopas tęczowych lewaków i już mamy efekty.
Łońskiego roku jak byli same patryjoty to nie tak Równia Zakopiańska wyglądała.
antypisior 2023-01-01 09:31:50
Pisiory wyśmiewają Woodstock ,a tu więcej gnoju po jednym dniu , jak tam po czterech dniach, i trzysta tysięcy ludzi.
wojto 2023-01-01 09:25:04
Jakie Podhale taka Rówień...
ciekawska 2023-01-01 09:24:24
A co na to konserwator ? Czyż czasem Równie nie jest wpisana do zabytków ?
Jasiyyk 2023-01-01 09:22:05
Wyjątkowa noc.
Porą odwdzięczyć się U.M Zakopane i zoorganizowac identyczną pod urzędem i domem Drakuli.
Tak żeby jego żona poczuła to co tysiące zakopiańczyków od 3dni.
9 rano petardy dalej strzelają. Strasznie mi wstyd . Śmieci nikt nie zbiera. Proorytet to scena tam działamy żeby zły tygodnik nie zdążył zrobić foto tego burdelu.
Mieszkańcy porą na naszą reakcje.

Reklama
 • PRACA | dam
  Firma budowlana zatrudni PRACOWNIKÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH na pełny etat. Praca całoroczna na terenie Podhala. wysokie wynagrodzenie. Możliwość zamieszkania. 509 670 775
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia DOM W KLIKUSZOWEJ - długoterminowo. 509 679 085.
 • PRACA | dam
  SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU z doświadczeniem, z szerokim zakresem działań marketingowych. Mail. biznes@hotelcrocus.pl, tel. 601 913 262
 • PRACA | dam
  KUCHARZ/RKA ŚNIADANIOWI / POMOC KUCHENNA w małym hotelu 4*. Umowa, spokojny tryb pracy. Tel. 792276261
 • PRACA | dam
  KIEROWNIK POKOJOWYCH w hotelu 4* w centrum Zakopanego, umowę o pracę. Mały hotel, spokojna praca. Tel. 665 678 182
 • PRACA | dam
  POKOJOWA w hotelu 4* w centrum Zakopanego, umowę o pracę. Mały hotel, spokojna praca. Tel. 665 678 182
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni CUKIERNIKA, MAGAZYNIER, EKSPEDIENTKA. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię pomoc kuchenną w restauracji w Murzasichlu Praca z możliwością zakwaterowania. Szczegóły pod numerem telefonu 504154570 Pozdrawiam Wojciech. 504154570 Ka.lukaszczyk@gmail.com
  Tel.: 504154570
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  POKÓJ - FERIE - ZAKOPANE - 607826896
 • SPRZEDAŻ | różne
  DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
 • PRACA | dam
  Przyjmę komunikatywną ekspedientkę do sklepu odzieżowego w Zakopanem. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 537 165 165 lub mailem: kontakt@lagattini.pl
 • PRACA | dam
  Zatrudnię pracowników budowlanych ZBROJARZ, MURARZ. tel. 601508736
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  BORDER COLLIE szczenięta. 791 669 932.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam BUDKĘ DLA PARKINGOWEGO - TANIO - 602 378 614.
 • PRACA | dam
  ZLECĘ SZYCIE NARZUT Z KAWAŁKÓW SKÓR WŁOSKICH. Wymagane doświadczenie. 504 636 921.
 • PRACA | dam
  Restauracja na Krupówkach zatrudni DOSTAWCĘ, PIZZERA i KELNERKĘ - 668 404 790.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  MASSEY FERGUSON 590, 80-lata, stan bdb, (z powodu wyjazdu za granicę), 53.000 zł. 518 413 809 po 18-tej.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię pracownika do wypozyczalni sprzętu narciarskiego w Bukowinie Tatrzańskiej. 601529290 biuro@juswik.pl
  Tel.: 601529290
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni KUCHARZA i POMOC KUCHENNĄ. Oferujemy stabilne, całoroczne zatrudnienie. Tel. 725 300 095.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupie dom , działke ,pensjonat w Zakopanym lub Białce Tatrzańskiej b12.pl. 660797241
  Tel.: 660797241
 • PRACA | dam
  Regionalna karczma w Zakopanem przyjmie do pracy: KUCHARZ, POMOC KUCHENNA, KELNER/-KA. 602 366 750.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 534 428 571, 889 388 484..
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ LUB ROLNĄ ZAKOPANE lub KOŚCIELISKO. tel. 507 360 911
 • PRACA | dam
  Przyjmę PIEKARZA. 607 44 55 66.
 • PRACA | dam
  Firma Vero Nowy Targ zatrudni KRAWCÓW, KRAWCOWE. 501 67 25 98.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DWA DOMY W JEDNYM - GRONKÓW. 510 80 75 74.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Zakopiańskie TBS TKGK Sp. z o.o zaprasza do składania ofert w postępowaniu na sprzedaż Peugeot Boxer/Gefco Y/G Boxer 335 skrzyniowy/paka; Dostawczy do 3,5 T; 2008 r; silnik pojemność 2,2 VIN - VF3YCBMHC11603889. Szczegóły www.ztbs-zakopane.pl. www.ztbs-zakopane.pl 509 628 992 firma@ztbs-zakopane.pl
  Tel.: 509 628 992
  E-mail: firma@ztbs-zakopane.pl
  WWW: www.ztbs-zakopane.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  NOWY TARG RYNEK - LOKAL do wynajęcia ok. 60 m2. 517 600 205.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia powierzchnie BIUROWO - USŁUGOWE od 100 do 600 m2 na II piętrze. Park Handlowy STOPIAK w Nowym Targu. Tel. 606 123 437.
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • USŁUGI | budowlane
  KOMLEKSOWE ŁAZIENKI, HYDRAULIKA, SZPACHLOWANIE, MALOWANIE. 667 746 033, 783 913 580.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • BIZNES
  Profesjonalnie i kompleksowo poprowadzę: willę, pensjonat, apartamentowiec. Dzierżawa lub prowizja. Możliwe referencje. 0048 788 63 36 33
  Tel.: 48
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ, PODHALE; DOMY, DZIAŁKI MIESZKANIA . 600 404 554.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
2023-01-31 21:04 Czekali na wygraną aż 433 dni 2023-01-31 20:45 Rekordowy wynik sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białce Tatrzańskiej 2023-01-31 19:44 Szwarc, mydło i powidło, meble, miody i siekiery kupisz na Krupówkach prosto z chodnika 1 2023-01-31 18:43 Uwaga! Ratownicy TOPR ogłosili trzeci stopień zagrożenia lawinowego 1 2023-01-31 17:46 Na Krupówkach coraz więcej śniegu. Znowu problemy z odśnieżaniem chodników 3 2023-01-31 17:01 Największy wybór odśnieżarek i zestawów traktorowych w Polsce 2023-01-31 16:46 Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Podhala. W nocy możliwa śnieżna burza 4 2023-01-31 16:31 Ślubowanie strażaka z Kościeliska 1 2023-01-31 16:30 Kalendarz pełen góralskich skarbów. Konkurs dla czytelników 2023-01-31 15:55 Witamy Mistrza Świata. Witold Skupień, Mistrz Świata wrócił do domu (WIDEO) 1 2023-01-31 15:00 Co się dzieje w Białej Wodzie? Dyskusja na sesji w Szczawnicy 5 2023-01-31 14:30 Zabawa ostatkowa z pomocą Filipkowi 1 2023-01-31 14:00 Joł, joł, Jowisz! - CeZik zaśpiewał w Zakopanem (WIDEO) 2023-01-31 14:00 W Gronkowie rządy młodych 2023-01-31 13:30 Teatr Chrząszcz w Trzcinie na ferie 2023-01-31 13:09 Jurgowski - to najpopularniejsza nazwa stacji narciarskiej w Jurgowie (WIDEO) 1 2023-01-31 13:00 Pieniądze policzone! Nowy Targ zebrał prawie 72 tysiące złotych! 3 2023-01-31 12:56 Jak dobrać długość łóżka do wzrostu? 2023-01-31 12:54 Polecane końcówki do szczoteczek sonicznych marki SEYSSO 2023-01-31 12:15 Tyle promili we krwi i jeszcze kierował autem! 6 2023-01-31 11:52 Zmarła Anna Czerwińska, wybitna himalaistka 2023-01-31 11:44 Czym są wyroby garmażeryjne i czy warto je kupować? 2023-01-31 11:39 Górskie Krainy Światła - poczuj magię zimy i lokalnej tradycji w ośrodkach PKL 2023-01-31 10:44 Samochód wylądował w rowie 1 2023-01-31 10:17 Lampa sufitowa plafon - czy warto ją wybrać do swojego wnętrza? 2023-01-31 09:59 Zakopianka odśnieżona, ale śliska. Rano tiry utrudniały przyjazd 1 2023-01-31 08:59 W Zakopanem dosypało śniegu. Silny wiatr (WIDEO) 2023-01-31 08:00 W Krempachach też grała! (ZDJĘCIA) 1 2023-01-30 22:35 Od dziś nocne utrudnienia na wlocie do Doliny Chochołowskiej, nocą lepiej nie jeździć 1 2023-01-30 21:45 Kolęda dla hospicjum (WIDEO) 1 2023-01-30 21:15 Pele zaginął w Nowym Targu 2023-01-30 21:04 Aukcje na WOŚP tatrzańskich przewodników wciąż trwają! 1 2023-01-30 20:33 Młodzi zakopiańczycy twórcami kampanii dla amerykańskiego oddziału Polskiej Organizacji Turystycznej (WIDEO) 4 2023-01-30 20:00 Na tym stoku na nartach uczyło się jeździć kilka pokoleń zakopiańczyków 1 2023-01-30 19:00 W sobotę koncertowała Sinfonia Carpathia pod batutą Wojciecha Zwierniaka 2023-01-30 18:30 Davy Spencer, wschodząca gwiazda YouTube`a, na tropie skarbu piratów. Konkurs dla czytelników 2023-01-30 18:00 Walizka pełna tajemnic - otwiera rodzicom oczy na problemy dzieci 1 2023-01-30 17:30 Ostatnie kolędy w Jatkach 2023-01-30 17:26 Babiogórscy turyści i skiturowcy hojnie wsparli WOŚP. Ponad 12 tysięcy złotych zostawili na licytacji 2023-01-30 17:08 Czy ktoś widział zagubionego szczeniaka w Szaflarach lub Bańskiej Wyżnej? 2023-01-30 17:01 Ząb - rekordowa liczba startujących w wyścigach kumoterek, skiringu i ski-skiringu 2023-01-30 16:21 Bieg Podhalański przeniesiony. Nowy termin jeszcze nieznany 2023-01-30 16:17 Czym jest nowoczesna logistyka? 2023-01-30 15:59 Ostrzeżenie przed silnymi opadami śniegu. Jakie warunki panują na drogach w Zakopanem? (WIDEO) 2 2023-01-30 15:44 Hania Zbyryt i Trebunie-Tutki na zakończenie festiwalu 2023-01-30 15:30 Powalone drzewa blokowały drogę 2023-01-30 15:00 Co Lenina, Stalina i Bieruta łączy z Trzema Królami? 2023-01-30 14:09 Dlaczego warto odwiedzić hurtownię BHP? 2023-01-30 14:00 Ach, co to był za dźwięk! Orkiestra zagrała z kapelą (WIDEO) 2023-01-30 13:35 Ferie na lodzie z darmową nauką jazdy dla dzieci i młodzieży
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2023-01-31 21:04 1. Myślicie że można tak bezkarnie pomagać i organizować zbiórki dla chorych dzieci...??? Już PIS się o to postara byście pomocy szukali jedynie w kościele. A jak jesteście tacy przedsiębiorczy w ratowaniu własnych dzieci to dawać podatki na TVP, rydzyka i obajtka. gospodarka.dziennik.pl - 31.01.2023 "25 stycznia br. na dodatkowym posiedzeniu sejmowej komisji nadzwyczajnej do spraw deregulacji posłowie PiS zaproponowali wywrócenie tego systemu. Chcą, aby opodatkowane zostały darowizny otrzymane od wielu osób na kwotę powyżej 54 180 zł (albo 81 270 zł i 103 360 zł jeśli darowizny przekazują osoby najbliższe odpowiednio z II i I grupy podatkowej). Dzień później zmiana została przegłosowana przez Sejm. Przyjęte przez Sejm zmiany w podatku od darowizn są więc niekorzystne dla wielu beneficjentów zbiórek charytatywnych i crowdfundingowych. Teraz zmianami zajmie się Senat." 2023-01-31 20:53 2. "Na Krupówkach coraz więcej śniegu. Znowu problemy z odśnieżaniem chodników." Rolnicy też mają problemy z coraz większymi ilościami ukraińskiego zboża. tyna.info.pl - 17.23, 31.01.2023 "Stowarzyszenie "Oszukana Wieś" zapowiedziało serię protestów przeciwko "niekontrolowanemu napływowi zbóż z Ukrainy" 2023-01-31 20:49 3. I gdzie sołtys tej wsi. Widać że czarna strefa mu nie przeszkadzaja... tylko upierdliwi mieszkańcy. Przydałaby się u nas taka kontrola z USA jak na Ukrainie. money.pl - 31.01.2023 16:41 "Amerykanie wysłali swoich ekspertów do Kijowa, by ci sprawdzili sposób realizacji amerykańskiej pomocy wojskowej i finansowej. Informację tę potwierdziła przed kilkoma dniami podsekretarz stanu ds. politycznych Victoria Nuland. (...) To pokłosie ujawnionej niedawno afery korupcyjnej..." 2023-01-31 19:48 4. Też daje w palnik, szczególnie po wiadomościach w tvp 2023-01-31 19:47 5. Wielkie cuda 2023-01-31 19:45 6. Szkoda że Sikorski nie zażądał od Kaczyńskiego żeby ten wpłacił te 50000zł na WOŚP i to przed kamerami. 2023-01-31 19:41 7. @arp co ty pier..... ? 2023-01-31 19:30 8. to za pierwsze miejsce jest teraz srebro? 2023-01-31 19:06 9. Uwaga! Szok! Sensacja! 2023-01-31 18:58 10. A ja nawet wiem która to mieszkanka.
2023-01-27 00:11 1. tak, TOPR miał cały zestaw do akcji lawinowej, ale i prostą i treściwą pogadankę o śniegu i zagrożeniach z nim związanymi. I to wszystko co ta akcja miała wspólnego ze śniegiem. Myślę że rzucanie śnieżkami do celu było by lepsze od tej całej reszty "atrakcji". 2023-01-23 11:54 2. Z tego co widziałem, TOPR miał cały zestaw lawinowy 2023-01-23 09:22 3. Rośnie Ci to dziecko. 2023-01-17 00:14 4. Basia śpiewa przeeeeślicznie! Kolędy chwytają za serce. 2023-01-16 21:25 5. Z nazwą, czyli śniegiem tan dzień miał mało wspólnego. Chyba liczyli na to że śniegu nie będzie. A był. Atrakcje typu wawel bus - kolejka może 30metrow ale odstać trzeba było 2,5 godziny. Strzelnica z elektronicznej wiatrówki - kolejka około 45minut. Samba, rysowanie, i to chyba koniec tych atrakcji. Jedynie TOPR miał sondę lawinowa, i to chyba jedyne co ze śniegiem ta cała akcja miała wspólnego. 2023-01-11 12:16 6. A ta szkoła to gdzie? 2022-12-31 15:39 7. same partyjnioki. ja dziekuje 2022-12-30 18:58 8. Tłumów na widowni nie widać. 2022-12-09 14:20 9. Przeglądam te artykuły i zdjęcia od kilku lat i widzę, że towarzystwo wzajemnej adoracji się nie zmienia. Co chwila to samo: wernisaż. wystawa, poezja, śpiewy, tańce, i te same osoby na zdjęciach ...! No nic dziwnego że młodzi ludzie spierdniczają z zakopanego skoro większość "imprez" jest dla uniwersytetu średniego wieku a młodym kultura już bokiem wychodzi. 2022-12-07 20:12 10. Policzyłem - 369 zdjęć
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

FILMY TP

Pożegnania

Bojcorka