Reklama

2023-03-23 13:00:42

Nowy Targ

Pójdą w obronie Jana Pawła II i przeciwko szatańskim działaniom

- Sytuacja jest bardzo trudna tym bardziej, że mało wiemy o prawdziwych przyczynach tych szatańskich działań, które obecnie przeżywa cała Polska - czytamy w ogłoszeniach parafii św. Jana Pawła II.

Te słowa usłyszeli wierni parafii pw. św. Jana Pawła II podczas niedzielnych ogłoszeń. Były tam też podziękowania dla uczestników sobotniego marszu w obronie godności św. Jana Pawła II. I zapowiedź już kolejnego przemarsz w najbliższa sobotę. 

"Rozpoczniemy modlitwą różańcową w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 14.00 a zakończymy apelem do władz zarówno świeckich jak i kościelnych oraz hymnem: „Boże coś Polskę” na nowotarskim Rynku. Proszę Róże Różańcowe o pełną mobilizację. Proszę o stroje góralskie i świece, którymi otoczymy główny feretron z obrazem św. Jana Pawła II Honorowego Obywatela Miasta Nowy Targ. Proszę o obecność mężczyzn do niesienia feretronu" - czytamy w ogłoszeniach parafialnych. 
 
Tym razem organizatorem kościelnej demonstracji jest parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. 

"W związku z pojawiającymi się w przestrzeni medialnej i dyskusji publicznej głosami ataku na świętość i osobę Świętego Jana Pawła II, jako ludzie wierzący i Polacy, nie możemy pozostać w postawie bierności i obojętności. Chcemy wyrazić sprzeciw wobec tych ataków, a nade wszystko solidarność i naszą wdzięczność wobec Osoby Jana Pawła II, Jego nauczania, posłannictwa i wartości, które głosił i którymi żył, czego wielu z nas było przecież świadkami. 25 marca (sobota) o 14:00 Proboszczowie wszystkich parafii nowotarskich zapraszają na marsz modlitewny spod naszego kościoła na rynek w obronie Honorowego Obywatela naszego Miasta" - czytamy w ogłoszeniach parafialnych zamieszczonych na stronie parafii. 

Z kolei w niedzielę, 2 kwietnia, o 20.00 abp. Marek Jędraszewski, metropolita krakowski, zaprasza na modlitwę pod oknem papieskim na Franciszkańskiej 3 w Krakowie.

fig


Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
cepr 2023-03-25 10:07:43
Co za bełkot na tym forum!
Popieram Podszerstka 2023-03-24 20:23:33
@Do tego co popiera, jako naćpana hołota powinieneś wiedzieć najlepiej. To ja ciebie powinienem zapytać.
Ja wiem, że mój tekst nie trzyma się "przysłowiowej kupy", bo jest napisany do zróżnicowanego odbiorcy. Do każdego z osobna i dotyczy osobnego zagadnienia, więc nie może się jej trzymać. A że Twój ograniczony rozumek nie potrafi ogarnąć tego tekstu, cóż, nie moja wina, że -jak napisał Podszerstek- małpy w klatkach się na tym nie znają.
@po_p, ja kupuję jaja, polskie po 0,90 -1,00PLN/szt. Nie świecą, Ty jak gustujesz w lampkach na choinkę, Twoja sprawa. Żyjesz w wolnym kraju!
@frontowiec, @loto -Kto przestrzegał przed masowym wywożeniem polskiego zboża i chlebem po 30 zł? Kto tym straszył. PiS??? Ty chyba sobie kpis! Sachajko, niegdysiejszy koalicjant PSL, domaga się ujawnienia firm, które to zboże zakupiły i przechowują. do kogo one należą. Do kogo należą "Polskie Zboża" oraz im podległe spółki spółeczki. Dlaczego PSL się przed tym broni?m Bo wyjdzie, że to... ich działacze postanowili zarobić na tanim zbożu??? Ps. mnie u tych tanich ukraińskich loto, na kogo ty będziesz głosował. Był tez taki przed Wojtyłą, który mówił, że jak przyjdą zniszczyć Polskę, zaczną od Kościoła. Ten to dopiero miał coś na myśli.

@sp, bankructwo "siliconowego" Banku w USA, przejęcie szwajacarskiego giganta bankowego przez inny bank, zamieszki i protesty w Izraelu oraz w Paryżu, to wszystko PROWOKACJA, INTRYGA rządzących wykonana perfekcyjnie. (Oczywiście pisowskich rządzących, no bo jakże by innych!) Cel osiągnięty. Nie wiem tylko jaki cel osiągnięto, jaką i czyją tym razem aferę pisuray przykryli, ale już niebawem dowiem sie od Ciebie.
Aha, jak się nie wie, o czym się w ogóle pisze, to się nie pier********** li głupot. To taka uwaga na poważnie tym razem. Jędrzejewski nie zamknął żadnego archiwum diecezji krakowskiej, a to z prostej przyczynę. Żaden "Jędrzejewski" tam "nie pracuje! Może Andrzejczak, może Jędrzejczyk, może ... Jimmi Hendrix, ale Jędrzejewski na pewno NIE!
Supcio 2023-03-24 19:30:26
Supcio!
Niech się święci!
2 jpietnia!
do kurr 2023-03-24 17:13:54
Obrzydliwości to, co opisujesz. Mam nadzieję, że złożyłeś zawiadomienie do prokuratury, i jako naoczny bezpośredni świadek, potrafisz udowodnić ponad wszelką wątpliwość ten seks oralny z małymi dziewczynkami. Masz taki obowiązek i jeśli tego nie zrobiłeś, ponosisz winę jako współsprawca oraz Tobie również grozi kara za to.
kurr 2023-03-24 13:55:51
piękne tybytki, nowe cuchy, nowe serdaki, wszystko pachnące, a w tle seks oralny z małymi dziewczynkami, słowa ze śledztwa o tym, że nie nie można udowodnić ,że dzieci nie były jeszcze niepełnoletnie, słowa jegomościa ze śledztwa, że nie wiedział o tym, że aż taka kara mu grozi. obrzydliwość, obrzydliwość i jeszcze raz obrzydliwość.
Podszerstek 2023-03-24 12:41:43
Pręty klatki drgają cały czas. Teraz to te drgania i hałas są przyczyną następnych wrzasków lokatorów klatek. A te z kolei wrzaski wprawiają w wibracje pręty klatek.
jasyk 2023-03-24 12:27:57
@gąsienica
Pełna zgoda.
zły zepsuty skorumpowany 2023-03-24 12:09:25
@gąsienica, jakoś tak się składa, że wy też nie PO chwaliliście się Krzysztofem F. z Platformy Obywatelskiej, KOledze marszałka Olgierda Geblewicza i KODziary Magdaleny Filiks, a który "igraszKOwał z dziećmi KOleżanki partyjnej, POsłanki Magdaleny. Wsadziliście go PO cichu do paki, i cisza!.. Nie było marszów w obronie dzieci POsłanki Magdaleny, ani nie przybijaliście bucików do dzrzwi w siedzibach PO czy w domu Tuska, nie oskarzacie go, że wiedział i nic nie POwiedział. Nic nie zrobił. A ty, co zrobiłeś... PO wiedziałeś nam? Gdyby nie reżimowe i kacze media, nikt i o niczym by sie nie dowiedział. Świat by żył w przeświadczeniu, że pedofilia to tylko na pokładzie KK i wśród katabasów!!! Tylko taką wiedze POsiadali by parafianie!
gąsienica 2023-03-24 08:45:22
Ale wiecie że organizator tego marszu "kustosz sanktuarium" miał na pokładzie księdza który ma wyrok za "igraszki". Nic nie powiedział parafianom, nie było modlitw za dzieci, nie było marszu w obronie ich dobrego imienia, nie było modlitw o nawrócenie grzesznej duszy zbłądzonego barana. Cisza, cisza, cisza...
Gratuluję moralności uczestnikom tego spędu.
Paul 2023-03-24 08:31:09
Coś mi to przypomina, hmmm. Już wiem.
NIECH SIĘ ŚWIĘCI PIERWSZY MAJA!
sp 2023-03-24 05:21:29
Prowokacja,intryga rządzących wykonana perfekcyjnie. Cel osiągnięty
-przykryć aferę Bielana
- przyciągnąć niepewny elektorat na swoją stronę
Tylko dlaczego nie mówi się czemu Jędrzejewski zamknął archiwum diecezji krakowskiej, i jak dziennikarz TVNu uzyskał dokumenty z IPNu na której rękę trzyma PIS. Tutaj niechodzi o podważanie świętości tutaj została wykorzystana perfidnie świętość do niecnych celów.
loto 2023-03-23 23:24:27
Do cielebucha. Te ukraińskie jajka zachowajcie dla ministra od rolnictwa pewnie są takie zdrowe jak zboże. Głosuję na Agrounię. PSL odpada w przedbiegach. Co do procesji to poprzednik Wojtyły mówił, że czuje szatana na ołtarzach Watykanu, więc coś miał na myśli.
po_p 2023-03-23 22:35:40
Te gościu, popatrz czy te twoje ukraińskie tanie jaja, czy aby nie świecą.
Do tego co popiera 2023-03-23 21:24:50
Kopsnij namiar na swojego dostawcę ziola. To co napisałeś ze swoistą pieczołowitością nie trzyma się przysłowiowej... kupy, ale ubawiłem się setnie. Też chciałbym pisać takie eseje,please
Popieram Podszerstka 2023-03-23 20:09:41
@druh Marek. jako katolik, wierny "Twojego" Koscioła rz-k. nie powinieneś miłować szczególnie nieprzyjaciół swoich, nadstawić im drugiego policzka? Czy nie tego uczył "Twój" Jezus Chrystus, twórca "Twojego" Koscioła rz-k.? Tymczasem ziejesz do nich nienawiścią, tego uczył ten "Twój: Jezus? Ja, jako ateista, agnostyk wiem takie rzeczy, a Ty tego nie wiesz? Albo z Ciebie taki katolik, jak z Tuska, albo Twoje opowieści są z mchu i paproci. Podobnie jak i te, o rzekomej przegranej w wyborach przez Jerzego Kropiwnickiego.

@wnuś, Niemca, Tuska, Amerykanina właściciela TVN i papieża Franciszka nie wolno nienawidzić. No tego ostatniego to tylko wtedy, jak nie mówi, tego co mówi o aborcji i klauzuli sumienia. Nienawidzić i to obowiązkowo trzeba tylko Polaka, katolika, pisiora-kaczora, tvpis, i JPII. A tyle w waszej lewackiej ideologii haseł o tolerancji, poszanowaniu, akceptacji odmienności, i co wy tam macie jeszcze na tych sztandarach, Aaaa... empatii. Dokładnie jak w "ustach" "katolika" druha Marka!
@franek, dokładnie to samo, co do wnusia vel dziadka. PO krzyczeć trzeba tylko do... tak, jak wyżej.
@Gąsienica, ty chociażbyś poszedł na uszach, dla ciebie przebaczenia niema, i nie będzie.....
@ff, wyobraź sobie, ze widziałem. Widziałem też manipulację w sPOcie PO jakoby Morawiecki miał mówić o swoim człowieku w Moskwie. Tak POwiedzieli w TVN wyrywając z kontekstu kilka słów montując je w nieprawdziwe zdania.
@azja, bardzo mi przykro, że te tabletki nie działają na Twoją chorą głowę. Wyrazy współczucia.
@frontowiec, tylko potem nie narzekaj, że polskie jaja drogie, po 2 zł. Bo ukraińskie są po 0,50 PLN. Więc c albo polskie, albo tanie. Wybór należy do Ciebie.
Supcio 2023-03-23 19:39:57
Chciałam przypomnieć, że dopiero Dżejpitu zrehabilitował Galileusza, na którego wyrok wydała rzymska inkwizycja.
A więc wara od jego świętości!!
frontowiec 2023-03-23 18:59:10
Ja myślałem, że to protest przeciw zalegającym ukraińskim zbożem w polskich magazynach. Zagłosuję na Agrounię, PSL nie nadaje się nawet jako przystawka.
Ernie 2023-03-23 18:56:25
@yano
A tak z czystej ciekawości, czym obecnie różni się k-rz-k od sekty?
Tylko nie według definicji kk, a - że się tak wyrażę - definicji socjologiczno psychologicznej?
Piotr 2023-03-23 18:44:12
Mam krótkie pytanie - a kiedy marsz w obronie skrzywdzonych dzieci przez osoby duchowne i osoby które kryły drapieżców seksualnych???
Podszerstek 2023-03-23 18:43:07
Czytając komentarze mam wrażenie, że ktoś przeciągnął kijem po klatkach z małpami.
alkoa 2023-03-23 18:12:32
Bezproduktywne masze podhalańskiej ciemnoty ,zagoniła bym ich do roboty...łapać żaby na Jaszczurówce
azja 2023-03-23 15:40:19
a niech idą.
ponoć na chorą głowę spacer jest lepszy od tabletek - te na głupotę nie działają.
ff 2023-03-23 15:39:15
Ciekawy jestem ilu z tych manifestujących widziało reportaż tvnu.
Zdaje mi się, że sroga większość idzie dlatego, że na tvp info powiedzieli, że 'papieża obrażajo' wyrywając z kontekstu kilka słów montując je w nieprawdziwe zdania.
dunajcon 2023-03-23 15:02:17
23 marca 1935 trzęsienie ziemi o sile 4,3 stopnia w skali Richtera w okolicach Czarnego Dunajca.
yano 2023-03-23 14:24:03
@druh Marek
"nie miał odwagi zwalczać patologii zżerającej od środka nasz Kosciół rz-k"
Masz jakieś dokumenty na ten temat? Podziel się z nami tą wiedzą.
Zapomniałeś dodać, że nie miał też odwagi zalegalizować aborcji, eutanazji i ślubów homo.
"nasz Kosciół rz-k", no raczej nie twój. Kościół rz-k nie zgodzi się nigdy na to, co postulujesz.
A jeżeli się zgodzi, to już nie będzie Kościołem rz-k. tylko sektą.
JohnyUtah 2023-03-23 14:07:52
Diabeł ubrał się w ornat i na mszę ogonem dzwoni. Cyniczna zagrywka ze strony polityków i biskupów z wykorzystaniem ciemnego motłochu. Komedia.
balda 2023-03-23 14:04:14
Ile mozna?
franek 2023-03-23 14:03:03
Jedyną sensowną obroną byłoby otwarcie archiwów kościelnych i powołanie niezależnej komisji która te sprawy zbada. Zgodnie ze słowami Jana Pawła II - "nie lękajcie się, prawda was wyzwoli".
No ale łatwiej pójść i pokrzyczeć o szatanie, tvn, o złym Tusku itp itd :D
gąsienica 2023-03-23 13:35:08
To niech idą do Częstochowy. Najlepiej na kolanach, prosząc o przebaczenie. Politycy, samorządowcy, pracownicy budżetówki i spółek skarbu państwa, obecność obowiązkowa i na czele pochodu.
druh Marek 2023-03-23 13:25:46
Nikt z normalnie myślących Polaków nie kwestionuje udziału i zasług JP II w dziele obalenia socjalistycznej PRL. Mogę wyrazić ubolewanie , że nie miał odwagi zwalczać patologii zżerającej od środka nasz Kosciół rz-k. Jednak chodzenie z obronie jego świętości , to zwykła hucpa zblatowanych duchownych z rządzącą obecnie zorganizowaną grupą zbójecką ,zwaną szyderczo Prawem i Sprawiedliwością. Kampania wyborcza zaczęła się rozkręcać, więc cyniczne łobuzy kato-prawicy, chwyciły za portrety JP II w sejmie i na marszach, zasłaniając nim, swoje kłamliwe i sprzedajne oblicza.
wnuś 2023-03-23 13:13:12
Jacy wierni taka świętość. O matko z córką, atakuje szatan i nie wiadomo pod jaką ukrył się postacią, czy Niemca, czy Tuska, czy Amerykanina właściciela TVN a może papieża Franciszka ... no nie wiadomo gdzie się schował, o matko z córką!
X.Teofil 2023-03-23 13:05:01
Ten marsz powinien być obowiązkowy dla młodzieży szkolnej i przedszkolnej oraz dla pracowników spółek skarbu państwa!

Reklama
 • PRACA | dam
  Praca dla gospodyni domowej wraz z opieką nad dzieckiem. Oferuję pracę od 25 czerwca na cały etat w Poroninie. Wymagana osoba dyspozycyjna, która lubi sprzątać, gotować i spędzać czas z dziećmi i zwierzętami. W celu nawiązania kontaktu napisz SMS:. +48602422522
  Tel.: 48602422522
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ HALĘ: magazyn/ produkcja - 250 m. Nowy Targ ul. Składowa. Tel. 602 290 555
 • PRACA | dam
  KĄPIELISKO GEOTERMALNE SZYMOSZKOWA poszukuje do pracy na sezon letni: OSOBY DO KONTROLI WEJŚĆ NA KĄPIELISKO. Więcej informacji pod nr tel. 693 319 707
 • PRACA | dam
  KĄPIELISKO GEOTERMALNE SZYMOSZKOWA poszukuje do pracy na sezon letni: PIZZERA. Więcej informacji pod nr tel. 693 319 707
 • PRACA | dam
  KĄPIELISKO GEOTERMALNE SZYMOSZKOWA poszukuje na sezon letni: BARMANKI oraz OSOBY DO OBSŁUGI PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH. Kontakt 693 319 707
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia LOKAL o powierzchni 18 m2, składający się z dwóch pokoi z przeznaczeniem na biuro, gabinet lekarski, kancelarię na ulicy Gimnazjalnej w Zakopanem. Kontakt 501 682 696.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko: POKOJOWA/KELNER ŚNIADANIOWY. Oferujemy pracę w systemie zmianowym, lokalizacja w centrum Zakopanego. kontakt 660 636 736
 • SPRZEDAŻ | różne
  KURTKA MOTOCYKLOWA XL Z PODPINKĄ i KASK - mało używane. Tel. 793 008 357.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  Mało używany stojący BUFOR ocieplany, emaliowany 500L oraz inne rzeczy z demontażu kotłowni . 793 008 357.
 • PRACA | dam
  WIZY USA, WYJAZDY, ZIELONA KARTA. 501 809 644
 • PRACA | dam
  PAPI SERVICE Sp. z o.o. zatrudni KIEROWCÓW. WYMAGANE KAT. C+E oraz UPRAWNIENIA ADR . Tel. 602 290 555
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA, EKSPEDIENTKĘ/-A i KONSERWATORA. 604 102 804, 602 285 793.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  MIESZKANIA w centrum Zakopanego - 607 506 428.
 • PRACA | dam
  KONSERWATORA na pół lub cały etat w Kompleksie Apartamentów w Białce Tatrzańskiej i Zakopanem. Dzwonić 10-17, tel.: 604532074
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINY. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane-Sprzedam mieszkanie 59m2 - 3 pokoje centrum Zakopanego-ulica Sienkiewicza -atrakcyjna cena. 660797241
  Tel.: 660797241
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ PLAC POD PARKING DLA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH - 1000 METRÓW. NOWY TARG, UL. SKŁADOWA. OBIEKT OGRODZONY I MONITOROWANY. Tel. 602 290 555
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA BUDOWLANA 27 arów, Zubrzyca Górna, 538 75 05 02.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  KAWALERKA UMEBLOWANA Z ANEKSEM KUCHENNYM - DO WYNAJĘCIA DŁUGOTERMINOWO. Zakopane centrum - 600 057 730.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA DŁUGOTERMINOWO NOWE MIESZKANIE 44 m2, Zakopane centrum, częściowo wyposażone - 600 057 730.
 • PRACA | dam
  Masz doświadczenie w sprzedażowej obsłudze grup, eventów i konferencji? PKL Horeca Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY GRUP I KONFERENCJI. Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW: - Obsługa rezerwacji konferencyjnych i grupowych - przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków, ustalanie szczegółów, wprowadzanie listy gości do systemu, rozliczanie pobytu grup; - Analiza zapytań, badanie potrzeb, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji z klientami w obszarze konferencji eventów i bankietów; - Aktywna sprzedaż pobytów grupowych; - Zarządzanie i monitoring kanałów OTA; - Wdrażanie nowych kanałów sprzedaży usług noclegowych w zarządzanych obiektach; - Nadzór nad przygotowywaniem, przebiegiem wydarzeń oraz ich rozliczenie; - Współpraca pomiędzy działami hotelu a Klientami, identyfikowanie potrzeb, realizacji, oczekiwań Klientów i podnoszenia jakości świadczonych usług; - Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami; - Analiza konkurencji; - Monitorowanie budżetów sprzedażowych i ich optymalizacja; - Współpraca z podwykonawcami i dostawcami usług; - Proponowanie, wdrażanie i analiza nowych rozwiązań, raportowanie; - Dbanie o pozytywny i jakościowy wizerunek Grupy Kapitałowej. WIĘCEJ O STANOWISKU NA: https://www.pkl.pl/post/specjalista-ds-sprzedazy-grup-i-konferencji.html. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "PKL Horeca Specjalista ds. sprzedaży grupowej". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  E-mail: rekrutacja@pkl.pl
  WWW: https://www.pkl.pl/post/specjalista-ds-sprzedazy-grup-i-konferencji.html
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA BUDOWLANA 840 m2, uzbrojona (woda, prąd), dojazd z drogi gminnej - Białka Tatrzańska. 608 161 516.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię robotników ogólnobudowlanych - budowy od podstaw, docieplenia, wykończenia (flizy, stolarka). Zakopane i okolice. 500160574
  Tel.: 500160574
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA - WSZYSTKO Z KAMIENIA. 509 169 590.
 • PRACA | dam
  Restauracja Górska w Białce Tatrzańskiej poszukuje osoby na stanowisko : KUCHARZ A\'LA CARTE. Praca w doświadczonym zespole, wysokie wynagrodzenie. Praca na stałe lub na sezon. Możliwość zakwaterowania Zapraszamy do kontaktu tel :. 518259536 www.restauracjagorska.pl rest.gorska@gmail.com
  Tel.: 518259536
  E-mail: rest.gorska@gmail.com
  WWW: www.restauracjagorska.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  FIAT 500 multijet, 1.3D, 2010r. 604 401 542.
 • PRACA | dam
  Przyjme pracownika budowlanego. 604131899
  Tel.: 604131899
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 889 388 484.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Bezpośrednio Dom w Zębie na widokowej działce 502 621 427 januszwloch@yahoo.com. 739 519 116 januszwloch@yahoo.com
  Tel.: 739
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  ZA GOTÓWKĘ !!! Kupię działkę lub dom do remontu. PODHALE. 600404554
  Tel.: 600404554
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI KAMIENIARSKIE: OBKŁADKI ELEWACYJNE, POSADZKI, PARAPETY, STOPNIE, OGRODZENIA. FLIZOWANIE. 607 572 312.
 • PRACA | dam
  POMOC W PENSJONACIE. Możliwość zamieszkania. 601 661 661.
 • PRACA | dam
  SZEFOWA KUCHNI - PENSJONAT. Możliwość zamieszkania. 601 661 661.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2023-06-04 21:43 Podologia z zabawą 2023-06-04 20:59 Awans jest nasz. Piłkarze z Zakopanego awansowali do A-klasy 2023-06-04 19:59 Hrubo Watra płonie dla Moniki Gąsienicy Marcinkowskiej 2023-06-04 19:01 To nie był dzień młodzików KS Zakopane (ZDJĘCIA) 2023-06-04 18:30 Liryczna POSA pod znakiem konika polnego 2023-06-04 17:30 Ponad setka zastępów jechała... nie do pożaru (WIDEO, ZDJĘCIA) 9 2023-06-04 16:30 Umościł się nocą miesiączek pod brodą Giewonta, to była truskawkowa pełnia 2023-06-04 15:30 Marsz przeciwko władzy przeszedł też przez Zakopane (ZDJĘCIA, WIDEO) 31 2023-06-04 14:30 Kilkusetmetrowy upadek z Rysów, śmigło poszło w ruch 2023-06-04 14:25 Rzeka ludzi przelewa się warszawskimi ulicami w pochodzie wolności (WIDEO) 17 2023-06-04 14:15 Rodzinny Dzień Dziecka na Równi Krupowej (WIDEO) 2023-06-04 13:59 Tłumy w Krakowie, Rynek Główny wypełnili protestujący 6 2023-06-04 13:15 Setki pielgrzymów na Drodze Papieskiej 3 2023-06-04 12:15 Prezydent Lech Wałęsa i Donald Tusk na czele marszu w Warszawie (WIDEO) 14 2023-06-04 11:19 Górale są już także w stolicy, pod kancelarią premiera zbiera się tłum (WIDEO) 33 2023-06-04 10:20 Górale z miastowymi jadą do Warszawy maszerować przeciwko drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu 16 2023-06-04 09:45 To będzie słoneczna niedziela, na poniedziałek zapowiadane są burze z opadami 2023-06-04 08:44 Tragedia na Jeziorze Czorsztyńskim 2023-06-04 08:00 Kadenowie uhonorowani 2023-06-03 22:00 Pożar wędzarni na Krzeptówkach w Zakopanem 2 2023-06-03 21:00 Kilka upadków na twardym śniegu w Tatrach. Dziś ratownicy TOPR pomagali aż siedmiu osobom 2023-06-03 20:51 Giewont jak na dłoni. Wiemy, kiedy zmieni się pogoda (WIDEO) 2023-06-03 20:28 Samochód wjechał w motocykl w centrum Zakopanego 2 2023-06-03 20:00 Kto i dlaczego zabija nastolatki pochodzące z bogatych domów? Konkurs dla czytelników 2023-06-03 19:00 Drogowy węzeł na granicy 11 2023-06-03 18:00 Tej miejscowości na Podhalu turyści jeszcze nie odkryli. Niech żałują 15 2023-06-03 17:00 Policjant z Nowego Targu w zwycięskiej drużynie IX Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 1 2023-06-03 16:00 Minister w Jabłonce dzielił czekami 8 2023-06-03 15:00 Ściana, Konstrukcja i Łódź czyli metafory Zbigniewa Biela w Jatkach 2023-06-03 14:00 Festiwal Rowerowy w Białce Tatrzańskiej trwa 2023-06-03 13:20 Akcja ratunkowa na Rysach 2 2023-06-03 13:00 Ceniony rabczański lekarz uhonorowany przez dzieci... uśmiechem 2023-06-03 12:05 Wilk na uwięzi owcy 1 2023-06-03 12:00 Uroczyste zakończenie zagórzańskich majówek (WIDEO) 2023-06-03 11:00 Mimo słonecznej, chociaż trochę chłodnej pogody korki na Łysej Polanie niewielkie. 10 2023-06-03 10:30 Krakowiaczek ci ja... Pokaz filmu 2023-06-03 10:00 Przedszkolanki uczą się bez granic 2023-06-03 09:00 Gościnnie w Teatrze Witkacego: Luka Mazur Quartet 2023-06-03 08:00 Uwaga na utrudnienia na drogach! Dziś przez Podhale przejadą kolarze 11 2023-06-02 22:00 Młodzi skoczkowie powalczyli na skoczniach w Chochołowie 1 2023-06-02 20:53 Bardzo poważny wypadek w Krościenku nad Dunajcem 2023-06-02 20:30 Czyste Powietrze? Zostaw to nam - sami załatwimy dofinansowanie 2023-06-02 20:00 Bociek-celebryta postawił w stan gotowości rabczańską straż miejską (WIDEO) 2023-06-02 19:00 Jak oni to robią? Remont dachu kościoła w Skomielnej Białej (WIDEO) 2023-06-02 18:00 Ludziom puszczały nerwy, ale w końcu mamy nową drogę - mówią na Olczy 2023-06-02 17:00 Rondo po poprawkach - za co miasto musiało dopłacić wykonawcy? 4 2023-06-02 16:00 Nowotarscy policjanci uratowali desperatkę 3 2023-06-02 15:30 Opowieść o dwóch miastach: Sopot - Zakopane. Również w Stacji Kultura Zakopane 2023-06-02 15:00 Parkowanie bez biletu - ale trzeba uważnie czytać komunikaty 4 2023-06-02 14:00 Zdejmowali odciski palców, rozwiązywali zagadki kryminalne, zaprzyjaźnili się z Sarą i Olką 3
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2023-06-04 21:03 1. @yano Piszesz, że " komuchy dogadały się z agentami z Solidarności" , to piszesz m.innymi o Lechu Kaczyńskim ,który w Magdalence biesiadował z gen.Kiszczakiem,Cioskiem,Kwaśniewskim i innymi ,bo był doradcą NSZZ Solidarność . Na szczęście ani Solidarność ,ani mądrzy politycy prawicy nie posłuchali durnego Kornela Moraiweckiego ,który chciał nie chciał pokojowych rozmów a rozlewu polskiej krwi. Episkopat Polski też był za dogadaniem się z PZPR. Weź się chłopie za najnowszą historię i nie pisz bzdur. 2023-06-04 20:48 2. Widzę że jakiś lewak pod mój nick się podszywa . 2023-06-04 20:44 3. Widze że lewctwo niedługo powie że kolejke na Kasprowy sprzedał Kaczynski @agh , bo przecie 500 +to PO wymyśliło i płot na granicy z Białorusią też Tusk budował z Ochojską , widze że to @agh bardzo mądre, i niejakie @kur to pewnie mądrzec Europy drugie po Wałęsie 2023-06-04 20:39 4. Ciekawe czy Maxbus z Bukowiny woził dla kasy czy z miłości do Tuska? 2023-06-04 20:39 5. #agh - nie rozumiesz idei wpisu czy trollujesz? EOT. 2023-06-04 20:34 6. @Przedstawiciel Okupanta, gdyby każdy niósł takiego barana jak ty, to francuski program obliczyłby 1 000 000 2023-06-04 20:28 7. Małą pomyłkę widze otóż park rozrywki w Gminie Ochotnica zwróci się za 3,5 tysiąca lat no to szał - tylko tak inwestować wójcie Myślę , że prywaciarze już zacierają ręce bo będą bić kasę na tym parku linowym . A jak tam ta siłownia - prawdopodobni gmina remontuje wszystkie pomieszczenia , przebudowuje łazienki - wydała ponoć 1 milion 200 tyś złotych na remont u Julki no i od roku płaci Julce czynsz bardzo wysoki - kto to widział i słyszał - płacić czynsz i remontować za gminne pieniądze - skandal - ale 2023-06-04 20:21 8. no faktycznie wybory 4 VI nic nie dały - tylko skąd się wzięły wybory późniejsze co do dogadania z obcą agenturą to Antoś Maciarewicz oddał listę polskich wywiadowców i ich siatek ruskim prosto do ambasady więc zdrada to chyba z jego strony zresztą zawsze był sprzedawczykiem i pozostał nim do dziś 2023-06-04 20:16 9. nick yano Nie nakrencoj sie. Walnij lufe i idź spać. 2023-06-04 20:08 10. Rzeka ludzi, ale 150 tys. nie pół miliona jak próbują nam wmówić. Francuski program MapChecking pozwala na ustalenie faktycznej liczby ludzi na danym obszarze, tu aby wyszło 500 tys. to każdy musiałby nieść na barana dwie osoby.
2023-05-15 11:39 1. Ja z Zakopanego kojarzę piwko Zakopiańczyk, całkiem spoko, to chyba browar Pilswezier robił, a teraz to nawet nie wiem, ale takie znane i lubiane miejscowości to powinny mieć swoje piwka właśnie... 2023-05-04 20:43 2. Byłam na koncercie i był świetny 2023-05-02 00:23 3. Widzę Sebastian krauzowicz znowu coś gdzieś otwiera. Gdzie tego chłopa nie było? 2023-04-30 05:33 4. Wspaniałe Spotkanie zorganizowane przez Żonę Poety - Annę Tawłowicz. Gwoli ścisłości, odbyło się w przeddzień imienin Jerzego Tawłowicza, którego 11. rocznica śmierci minęła 25 lutego 2023 roku. Poeci przybyli nie tylko z Podhala, była też poetka ze Szczecina. Spektakl przedstawiony przez Aktorów SCENY A2 oparty był na scenariuszu z 2004 roku, autorstwa Jerzego Tawłowicza "Wiosenne (nie)porządki czyli remanent w mojej szufladzie z wierszami", a głównym punktem programu całego Wydarzenia był Turniej Jednego Wiersza, który wygrał poeta z Krakowa - Robert Marcinkowski. Wszyscy wyłonieni przez publiczność laureaci obdarowani zostali m. in. pięknymi filiżankami ozdobionymi przez znakomitą plastyczkę z Jabłonki - Monikę Tlałkę. Atmosfera była wspaniała, Jurek znów połączył twórców, którzy przeczytali wiele wierszy poświęconych jego Osobie. Można było również uraczyć się przednim poczęstunkiem, który zapewniła Żona Poety. 2023-04-16 23:02 5. @serio nie ma ofiar, wg kk :D 2023-04-13 21:49 6. a w obronie ofiar jp2 kiedy marsz? 2023-03-20 20:15 7. Przecudnie, jaki spokój duszy dają te obrazy. Jestem zaczarowana. Ukłony i gratulacje dla Artystki. Nigdy nie byłam w tej kawiarni!! Dla tych obrazów tam pójdę. 2023-02-28 03:12 8. ja nie kupuje tej narracji. Idź do wojska - bądź "zdziwiony" że zginiesz na froncie, misji pokojowej, na ćwiczeniach na poligonie etc. Albo w TOPR- to naczelnik mówi do spotkanego zakopiańczyka: "Pan z nami pójdzie na 4 lata kontraktu"? no nie. To nie Rosja. Tu się kandydata tak nie wciela. Jeżeli ktoś nie akceptuje ryzyka szuka pracy w biurze/sklepie. Z dala od służby ratowniczej. 2023-02-24 23:22 9. najlepsze było to że samochody różnych służb zaparkowały i zablokowały chodnik - Brawo piękny przykład. 2023-02-17 13:19 10. Brakowało jeszcze toastów i drink baru...
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

FILMY TP

Album TP

Pożegnania