Reklama

2023-08-26 22:16:12

Podhale

Błyska się nad Zakopanem. Do Podhala zbliża się prawdziwa nawałnica (WIDEO)

Niebo nad Gubałówką co chwilę rozświetlają błyskawice. Prawdziwa nawałnica zbliża się natomiast z południowego-wschodu. Podhale znajdzie się prawdopodobnie na jej skraju.

Do godz. 7 rano na Podhalu obowiązuje ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia:  "prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 40 mm do 55 mm, oraz porywy wiatru do 115 km/h. Miejscami grad. Możliwe trąby powietrzne." W powiatach położonych bardziej na zachód obowiązują ostrzeżenia trzeciego najwyższego stopnia. Nawałnica zbliża się od strony Czech i Podhale najprawdopodobniej znajdzie się na jej skraju.

Tak nadchodzące burze opisuje na Facebooku Sieć obserwatorów burz: "Silny układ MCS zmierza do Polski. Posiada on linię szkwału (bow echo), niesie bardzo silne porywy wiatru (mogące przekraczać 100 km/h), a także nawalne opady deszczu. Burza ta może powodować duże szkody materialne, jest realnym zagrożeniem dla życia i zdrowia. Jeśli macie możliwość- zabezpieczcie luźne rzeczy, które mogą zostać porwane przez silny wiatr. Wędruje ona na północny - wschód i może być aktywna nawet do rana"

Oczywiście w przypadku takich nawałnic nic nie jest pewne. Nie wiemy czy te prognozy się sprawdzą, czy może jednak burze ominą Podhale.Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Cyklista 2023-08-30 08:28:46
*aureoli, przepraszam.
Cyklista 2023-08-30 08:21:18
Jarusiu, to tak się dzieje gdy mierny i nieudolny aspirant do tej pory, chciałby nagle zabłysnąć w aureloli uznanego wolnościowca.
jarek 2023-08-29 08:48:34
@ swój obywatel, ta miernota pisze o konstytucyjnym referendum :) A GDZIE MIERNOTO JEST ZASADA TAJNOŚCI :)
jarek 2023-08-28 20:38:31
no i co miernoty ! żadnej merytorycznej rozmowy w sprawie tego referendum z waszej strony nie było ! :) nikt nie odniósł się do tego, co napisałem :) Napiszę wam news, rząd pis zamierza zlikwidować i sprzedać lotnisko Chopina przed chwilą zapytany o to minister finansów artur soboń przez Monikę Olejnik nie zaprzeczył :) pytanie referendalne czy jesteś za wyprzedażą majątku państwowego, super pasuje ! :) :) :)
swój obywatel 2023-08-28 20:07:54
@jareczku, wyraźnie napisałem, że problemy z wyborem z dwóch kart jednej tej dotyczącej LEGALNEGO i KONSTYTUCYJNEGO ( w domniemaniu) referendum, mają jedynie głosujący na PO platfusy (do których ty się również zaliczasz) oraz wszelakiej maści lewactwo ziejące jadem i nienawiścią do obozu rządzącego. Ja z tym problemu nie mam. Również nie do elektoratu Prawa i Sprawiedliwości kierują instruktaże jak nie wziąć udziału w LEGALNYM i KONSTYTUCYJNYM referendum "strażnicy" Konstytucji, demokracji i praw obywatelskich Hermeliński z Bodnarem. Te są kierowane do was, "wykrztauciuchy". Tacy jesteście mundrzy, światowi i POstęPOwi.
I jeszcze jedno, skoro na swoich ryjach macie hasła KONSTYTUCJA, to Konstytucja jasno i precyzyjnie mówi, kto decyduje, co jest "niby", legalne, konstytucyjne. Wystarczy tylko ją przeczytać. Ze zrozumieniem, tak jak i moje komentarze.
jarek 2023-08-28 18:47:28
@dziadeek, aaaaaaaaaaaaa ! morawiecki mówił o misce ryżu, o niej piszesz :)
https://innpoland.pl/173529,morawiecki-realizuje-plan-z-tasm-u-sowy
jarek 2023-08-28 17:05:14
@swój obywatel, twoi znajomi tak i ty mają zainfekowane móżdżki :), jeżeli mają problem z wyborem z dwóch kart jednej tej dotyczącej tego niby referendum :)
dziadeek 2023-08-28 16:55:27
U @jarek i jemu podobnych można zaobserwować genetyczne zaburzenie rozwoju psychicznego nazywane III RP. Osobnicy dotknięci tym syndromem dobrze czują się w rzeczywistości układów, znajomości, ustawek przy zielonym stoliku, nieformalnych wpływów i władzy, dawania w łapę, załatwiania wyroków w sądzie przez telefon, klatek i klateczek, w których neoniewolnicza, postkolonialna postawa zapewnia pełną miskę i komfort psychiczny. Osobnicy dotknięci tym zespołem niedorozwoju po prostu nie potrafią żyć w innej rzeczywistości. A już szczególnie w takiej, o której decyduje szara masa nieznanych, anonimowych mających poczucie godności ludzi wrzucających karty do urn.
jarek 2023-08-28 15:19:55
DAJCIE SPOKÓJ :) już sobie dwoisz ? :) powiem ci, że twój przypadek jest beznadziejny ! :)
wiktoria 2023-08-28 14:53:51
kochane @jarek dlatego w referendum trzeba powiedzieć 4 x nie żeby i PISiory i inni demokraci nigdy już tego nie robili bo pewnie słyszałoś co wygadują o płocie na granicy że trzeba rozebrać i biednych ludzi wpuścić a Unijnym urzędnikom się nie wierzy kochane , oni tylko czekają na wygraną PO żeby nas hojnie obdarzyć tymi nielegalnymi a i najnowszy raport o ORLENIE wykazuje bardzo duży wzrost zużycia wody na stacjach i znikomą ilość sprzedawanego paliwa a ja to już od dawna wiedziałam bo moja sąsiadka 4 razy dziennie jezdźi na ORLEN na rowerze żeby się załatwić a ja doskonale wiem że jest osobą lewacką a oni tak mają i @jarek jest tego doskonałym przykładem tej nowej mody chwała naszemu prezesowi Kaczyńskiemu
swój obywatel 2023-08-28 14:15:16
Dajcie "jarusiowi" spokój. Niech głosi on, i jemu POdobni te swoje PO rady jak nie wziąć udziału w referendum. Coraz częściej w śród swoich znajomych POpierających "wykształciuchów" słyszę głosy zakłopotania, w końcu której karty mają nie pobierać i jak mają nie głosować. Więc jest szansa, że ..... PO wyborach okaże się, że PO /KO uzyskała 3% ważnych głosów.
Cyklista 2023-08-28 11:09:52
Jarusiu, wydaje się, że zapomniałeś o porannej dawce leków, lub okazała się ona nieskuteczna.
jarek 2023-08-28 09:17:26
teraz @cyklista zmienił nick na @swój obywatel, jednokomórkowa miernota :) :) :)
swój obywatel 2023-08-28 08:43:21
"bez wchodzenia w cztery litery tym bałwochwalcą :)" coś takiego mógł napisać i napisał tylko i wyłącznie analfabeta o inteligencji ameby.
13 i 14 nikt mi nie daje, jeszcze pracuję (mam pracę, o której kilkanaście lat temu mogłem jedynie PO marzyć), ale pobierający sobie je chwalą. Najciekawsze jest to, że ci plujący i ujadający jak ty, pełzaku, również. To jest szczyt chamstwa, bezczelności, hipokryzji i zdebilenia.
Objawem totalnego zdebilenia jest również nawoływanie do niepobierania karty referendalnej, bo głosowanie w referendum to "ujawnienie swoich preferencji". No właśnie jest dokładnie NA ODWRÓT tzw @jareczku, występujący tutaj jako JP i ***j wie kto jeszcze. Właśnie nie pobranie karty już cię demaskuje. I zdradza oraz ujawnia na kogo głosujesz, a ściślej do kogo zioniesz nienawiścią.
Niestety, prostaki tego nie ogarniają!
jarek 2023-08-28 08:40:47
@wikta, a wiesz, że twoi guru sprzedali Lotos 8,5 mld taniej :) i to za kwartalny zysk tej firmy :) a znasz miejscowość, w której jest stacja benzynowa Lotos ? :) teraz jest węgierski Mol, z którego leje się ruskie paliwo i to nie jest wyprzedaż majątku państwowego ? :) a list z KE dotyczący uchodźców jest u posłów lewicy. miernoto rowerowa ! prawda w oczy kole ! :) :) :)
wiktoria 2023-08-28 08:12:40
czytam te komentarze tak zwanego @jarek i jestem pewna że to normalnie mędrzec ale niestety drugi po Wałęsie , żeby być tak naiwnym to tylko małe dzieci lub kompletne głupki żeby wierzyć że Unia dała coś na piśmie odnośnie uchodźców , no ludzie , to tylko ci piszą takie komentarze co szkalują Polskie służby mundurowi i sikają na Orlenie a teraz będzie wam jeszcze lepiej bo i na MOL będzie można , chwała PIS i prezes Kaczyński , my góralki i górale murem za PIS a na referendum 4 x nie
Cyklista 2023-08-28 07:38:56
Jaruś, już skończyłeś ?
To teraz szybko zmień koszulę bo ta co masz na sobie jest mokra, cała ocieka jadem.
jarek 2023-08-27 20:33:51
1 "Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki?"
dyzma z Pcimia w wyniku połączenia Orlenu z Lotosem sprzedał ten drugi, Arabom za kwartalny zysk tę firmę a Węgrom stacje benzynowe teraz zamiast stacji Lotos są Mol, które paliwo mają od putina i to nie jest wyprzedaż majątku państwowego ? :)
2"Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn?"
czy ktoś mówił o podniesieniu wieku emerytalnego ? tylko pis to pewnie mają taki zamiar ! :)
3"Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi?"
niech mi jakiś pisior zapoda link, w którym jest o tym mowa nie news zasłyszany w tvp.info a wygłoszony przez suskiego vel caryca :)
4"Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?"
miernoty pisowskie ! ci biurokraci europejscy nie tylko temu zaprzeczają, ale i dali to na piśmie, że nic takiego Polsce nie grozi, dlatego że Polacy dali schronienie Ukraińcom i do tego możemy za to dostać grube miliardy trzeba tylko złożyć odpowiedni wniosek
Pamięć 2023-08-27 19:46:04
Na złość Pisowi niech mi uszy zmarzną. A może byś jeden z drugim przeczytał w koncu te pytania i tak na nie odpowiedział jakby właśnie tylko od twojej pojedynczej odpowiedzi zależał dalszy los naszego kraju, twojego miasta, twojej rodziny.
ale gdzie tam, byleby tylko zrobić na złość pisiorom.

Ja oczywiscie cztery razy "nie"
TeDe 2023-08-27 19:25:30
Rząd narobił takiego bałaganu w Tauronie, że nie ma rachunków. Będzie kumulacja o czerwca. To też jest powód by nie brać karty referendalnej. Co do pytań to są oczywiste. Tu należy olać politykę bałaganu.
jarek 2023-08-27 17:27:49
każdy normalnie myślący powinien odmówić pobrania karty referendalnej, ponieważ tak jak pisałem, aby referendum było ważne potrzeba ponad 50% uprawnionych głosów
Pamięć 2023-08-27 16:59:44
@JPC..., A ja powiem inaczej: niech w wyborach każdy głosuje jak chce, jednak głosowanie w referendum na "tak" albo odmowa głosowania w referendum (nie glosuję, bo to wymyślił PIS) jest przejawem kompletnej nieodpowiedzialności.
Pozostawiasz rzadzacym możliwość wprowadzenia tych zmian . A właściwie dlaczego oni mają decydować, a nie Ty, nie My?
Na złość Pisowi niech mi uszy zmarzną. A może byś jeden z drugim przeczytał w koncu te pytania i tak na nie odpowiedział jakby właśnie tylko od twojej pojedynczej odpowiedzi zależał dalszy los naszego kraju, twojego miasta, twojej rodziny.
ale gdzie tam, byleby tylko zrobić na złość pisiorom.

Ja też oczywiscie cztery razy "nie"
JPCyklista II 2023-08-27 16:05:19
Niech każdy głosuje, jak chce i nawet na PiS, ale karty referendalnej nie brać jak lista leci. Trzeba nauczyć niektórych rozumu. Bo zgadzam się z przedmówcami a PiSowszczycy zrobili sobie jawne referendum, Takiej "demokracji" to nie ma w Rosji a nawet w Korei Północnej.
jarek 2023-08-27 15:59:28
@swój obywatel, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak ci twoi guru kpią z ciebie, dając ci tą 13,14-kę. Ten wymysł pisowski, którym kupili miernoty w ogóle, nie powinny istnieć, powinni normalne emerytury, wtedy kiedy należy waloryzować i uwzględniać inflację i lepiej wyszedłbyś na tym bez wchodzenia w cztery litery tym bałwochwalcą :)
Cyklista 2023-08-27 15:52:57
Dlaczego nie wprowadzałeś tych swoich "reform" w życie gdy pracowałeś w Policji, tylko dałeś w długą jak tylko nadarzyła się okazja. Nie słyszałem też aby tam za tobą choć odrobinę tęsknili.
swój obywatel 2023-08-27 15:26:47
@Abi, napisz że nam, pisowskim miernotom, jakie to nieograniczone "czternastki" sfinansowały swoim obywatelom poprzednie rządy?? Szczególnie ten PO Przedni rząd
jarek 2023-08-27 14:49:40
"Odmowa uczestniczenia w referendum lub odpowiedzi "tak" to zgoda na wprowadzenie, prędzej czy później, tych zmian o które pytają."
ten to ma zryty beret ! :) :) :) do twojej pustej dyni ! aby referendum było ważne, musi brać udział ponad 50% uprawnionych, a tylu na pewno nie będzie !
jarek 2023-08-27 13:31:47
no i jak miernoto rowerowa ! pewnie nagła awaria komputera i tel. :) druga sprawa odnośnie tych wyborów połączonych z tym referendum to wszystko powinno być TAJNE, ale jakie tajne będzie, jeżeli jeden sąsiad weźmie kartę do referendum, a drugi odmówi, może któryś z miernot pisowskich ma sensowną odpowiedź, bo jesteście ponoć najmądrzejsi :)
Podwózka 2023-08-27 12:57:57
Oooo, znowu zauważam leciutkie antypisowskie wzmożenie.
Normalne kodziarskie coniedzielne przesilenie.
Z przyjemnością patrzę na bezradne miotanie się totalnych.

I spokojnie czekam na dzień wyborów.
Mam przygotowane odpowiedzi na każde pytanie referendalne.
Oczywiście 4 x NIE
Chcę żyć w normalnym kraju.

Odmowa uczestniczenia w referendum lub odpowiedzi "tak" to zgoda na wprowadzenie, prędzej czy później, tych zmian o które pytają.

Łopatować !?
jarek 2023-08-27 11:52:01
miernoto ! napisz które pytanie referendalne jest zasadne i budziło czy budzi kontrowersję społeczne ? bo tylko takie pytania referendalne powinny być
Abi 2023-08-27 11:36:10
W Pieninach była burza o godzinie 3:40 ale z innego rozdania. Nikt nie opluwa rządu bo rząd się sam osmarkał i kłamie, że go opluto.
Ja też nie wezmę kart referendalnych. Rząd finansujeUkraińców a ogranicza "czternastki" swoim obywatelom, co to za rząd???? sie pytam.
Cyklista 2023-08-27 11:10:37
Opluwaczu rządu, a jaki poziom przed laty reprezentowałeś gdy podjąłeś decyzję która uratowała ci życie ?
jarek 2023-08-27 09:17:49
każda miernota pisowska będzie odpowiadała na prostackie pytania referendalne ( wasz poziom) :)
jonek 2023-08-26 23:01:18
Ominie Podhale, idzie na Katowice-Kraków. Musiałaby skręcić prawie o 90 stopni, a to mało prawdopodobne.
minister bez teki 2023-08-26 22:49:55
Według moich kumpli minie Podhale i Pieniny. Pójdzie na Kraków.
Kartę do referendum i tak nie wezmę.

Reklama
 • BIZNES
  Do wydzierżawienia DZIAŁKA PRZY ZAKOPIANCE POD REKLAMĘ - 733 503 600
 • PRACA | dam
  MŁODĄ KOBIETĘ (niepalącą) DO SPRZĄTANIA W DOMU JEDNORODZINNYM obok Zakopanego, 2 razy w tygodniu. Warunki do ustalenia. 698 506 913
 • PRACA | dam
  Niemiecka firma Zeitkraft zatrudni malarzy, tapeciarzy oraz elektryków. Oferujemy niemiecka umowę, damowe zakwaterowanie oraz zjazdy do kraju autami sluzbowymi dwa razy w miesiącu. Zadzwoń tel. 698217808 www.clubsilesius.pl praca@csopole.pl
  Tel.: 698217808
 • PRACA | dam
  Jesteś miłośnikiem gór i natury? Chcesz pracować w wyjątkowej wypożyczalni na Kasprowym Wierchu? Dołącz do nas! Polskie Koleje Linowe S.A. poszukują osób na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI SERWISU NARCIARSKIEGO I WYPOŻYCZALNI. Miejsce pracy: Zakopane, Kasprowy Wierch - serwis narciarski. Co będzie należeć do Twoich obowiązków? - Profesjonalna obsługa klienta, - Aktywna sprzedaż usług serwisu narciarskiego i wypożyczalni nart, - Dbałość o bardzo dobry wizerunek/wygląd wypożyczalni, - Prowadzenie podstawowych usług serwisowych, - Dbanie o powierzone mienie pracodawcy i klientów serwisu, - Realizacja celów sprzedażowych. Zainteresowany? Aplikuj online: https://www.pkl.pl/post/pracownik-obslugi-serwisu-i-wypozyczalni.html
  WWW: https://www.pkl.pl/post/pracownik-obslugi-serwisu-i-wypozyczalni.html
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy krawca/krawcową do szycia odzieży skórzanej i kożuchów. Możliwość zlecenia szycia. Praca stała. Szczegóły pod numerem:. 577 908 244
  Tel.: 577
 • PRACA | dam
  Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Referent ds. technicznych (miejsce rozpoczynania pracy - Nowy Targ) szczegóły oferty: https://ppkpodhale.pl/nasza-dzialalnosc/praca. 182665242 www.ppkpodhale.pl
  Tel.: 182665242
 • PRACA | dam
  WIZY USA, WYJAZDY, ZIELONA KARTA. 501 809 644
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  AUDI A1, 1.6D, 2012, 5 drzwi. 604 401 542.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  FIAT 500 multijet, 1.3D, 2010r. 604 401 542.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię DZIAŁKĘ przy nowej Zakopiance (pomiędzy Zabornią a Zakopanem) lub przy trasie Nowy Targ - Białka Tatrzańska. 502 210 520.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DOM w Szaflarach, gotowy do zamieszkania. 001 8157032424, 660 493 973.
 • PRACA | dam
  MONTAŻYSTA DRZWI WEWN i OKIEN. Praca od zaraz, dobre zarobki. N.Targ i okolice Tel:518-661-991. 518-661-991
  Tel.: 518
 • PRACA | dam
  Tatrzański Park Narodowy zatrudni pracownika na stanowisko STARSZEGO SPECJALISTY/STKI W ZESPOLE BUDOWLANYM w Dziale Administracji. Szczegóły: www.bit.ly/StSpecjalistaZBudowlany, www.tpn.pl/nowosci. Na zgłoszenia czekamy do 06.10.2023. Pytania? tel. 18 20 23 258.
 • PRACA | dam
  Tatrzański Park Narodowy zatrudni pracownika na stanowisko STARSZEGO KSIĘGOWEGO/STARSZEJ KSIĘGOWEJ. Szczegóły: www.bit.ly/StKsiegowyTPN, www.tpn.pl/nowosci. Na zgłoszenia czekamy do 30.09.2023. Pytania? tel. 18 20 23 233.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  CIĄGNIK C-330, maszt na podnośnik. 604 401 542.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy osoby na stanowisko: SPRZEDAWCA. Sklep obuwniczy GÓRSKI- ZAKOPANE-KRUPÓWKI.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA HALE NA WARSZTAT SAMOCHODOWY, LAKIERNIĘ, PRALNIE, HURTOWNIĘ, MAGAZYN. 502 658 638
 • USŁUGI | inne
  SPRZĄTANIE MIESZKAŃ, DOMÓW, BIUR, DOMKÓW REKREACYJNYCH, PRANIE FIRAN I ZASŁON. 739 632 283.
 • USŁUGI | budowlane
  Posadzki żywiczne. 504286272 Adagruszka77@gmail.com
  Tel.: 504286272
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki dekoracyjne, beton dekoracyjny. 504286272 Adagruszka77@gmail.com
  Tel.: 504286272
 • USŁUGI | budowlane
  Gładzie gipsowe. 504286272 Adagruszka77@gmail.com
  Tel.: 504286272
 • PRACA | dam
  Szukam sumiennej Pani do wydawania śniadań oraz sprzątania pokoi w pensjonacie. Możliwość zakwaterowania.. 604085908 www.dunajeckidworek.pl
  Tel.: 604085908
 • USŁUGI | budowlane
  Tapetowanie. 504286272 Nowotarska, 15a
  Tel.: 504286272
 • PRACA | dam
  PRACA DLA TYNKARZA I POMOCNIKA na terenie Podhala. 731 354 986.
 • PRACA | dam
  PIEKARNIA ZAREMBA, ZAKOPANE przyjmie FAKTURZYSTKĘ, od zaraz. 570 644 318
 • BIZNES
  WYDZIERŻAWIĘ DZIAŁKĘ 21 AR - LUDŹMIERZ. 608 729 122.
 • PRACA | dam
  Przyjmę MURARZY, CIEŚLI SZALUNKOWYCH, REGIPSIARZY. Praca Polska Niemcy. 608 729 122.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PRACOWNIKA BUDOWLANEGO, EKIPY, PODWYKONAWCÓW. 601 508 736.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię młode, energiczne osoby do pracy w Ośrodku Wypoczynkowym Limba w Poroninie. Zakres prac: Obsługa sali, dbanie o porządek w Ośrodku, sprzątanie pokoi. Zapewniamy: Nocleg z wyżywieniem, pracę w zgranym zespole. Mile widziane doświadczenie. 603656765
  Tel.: 603656765
 • USŁUGI | budowlane
  DACHY OD PODSTAW. Wykonujemy same więźby, jak i samo krycie i przekrycia dachów. Wszystkie obróbki blacharskie. Okucia balkonów, gzymsów itp. 889 388 484.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Wynajmę HALĘ: MAGAZYN/ PRODUKCJA - 250m. Nowy Targ, ul. Składowa. Tel. 602 290 555
 • USŁUGI | budowlane
  POKRYCIA DACHOWE, RYNNY, OBRÓBKI, PODBITKI, MALOWANIE DACHÓW, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, FASADY, ELEWACJE, OCIEPLENIA, KOMINY, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH. 531 001 608.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINY. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • NAUKA
  KOREPETYCJE - MATEMATYKA I FIZYKA (od SP po studia) - ZAKOPANE, KOŚCIELISKO I PORONIN - ROBERT RÓŻAK - 600 38 47 98.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  MIESZKANIA w centrum Zakopanego - 607 506 428.
 • TŁUMACZENIA
  TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ZAKOPANE. 793 697 368.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA BUDOWLANA W MURZASICHLU 19 arów, widokowa, kameralna. 517 018 380
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2023-09-22 18:43 Pszczoły nie lubią zmian klimatycznych 2023-09-22 18:01 Początek jesieni i jazzowe nuty na Kalatówkach 2023-09-22 17:42 Tak wygląda nowy dworzec autobusowy w Zakopanem. Jak się Wam podoba? (ZDJĘCIA, WIDEO) 2 2023-09-22 17:00 Wielkimi krokami zbliża się 39. Babiogórska Jesień 2023-09-22 16:40 Dzieci wręczały kierowcom mandaty, policjanci dawali pouczenia (ZDJĘCIA, WIDEO) 2023-09-22 16:01 Jesień na rowerach. Zapisy do wyścigu 2023-09-22 15:59 Tak jest dziś na Gubałówce (WIDEO) 2023-09-22 15:19 Kolejna blokada na Kamieńcu. Dzieci nie mogą wyjechać z ośrodka 3 2023-09-22 15:02 Poetycka niedziela w ratuszu 2023-09-22 14:40 W środku nocy postawił na nogi służby - teraz sam stanie przed sądem 1 2023-09-22 13:39 Podróż za jeden uśmiech - czyli wyborcza propaganda w komunikacji 7 2023-09-22 13:27 Moja droga do Polski ks. Machaya - orawskie wspólne czytanie 2023-09-22 13:01 Spotkanie przy pianinie 2023-09-22 12:45 Komentatorów przesłuchuje policja. To tłumienie krytyki czy walka z hejtem? 1 2023-09-22 12:00 Co robić w weekend w Zakopanem? 1 2023-09-22 11:56 iPhone 15 Pro Max - kasowy sukces w dniu premiery 2023-09-22 11:11 Latawce pofruną nad Łapszanką 2023-09-22 11:02 Zielona granica. Zakopiańska premiera filmu. Mamy dla Was bilety 2 2023-09-22 11:00 Czy jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym, co dzieje się na Krupówkach? 15 2023-09-22 10:00 Dziś dzień bez samochodu. Wyobrażacie sobie życie na Podhalu bez auta? 4 2023-09-22 08:59 Na Kasprowym mocno wieje. Nadciąga załamanie pogody (WIDEO) 1 2023-09-22 08:20 Owce, Giewont i zachód słońca (ZDJĘCIA) 2023-09-22 08:00 Kto dożyje, zobaczy. Nagrody dla zakopiańczyków 2023-09-21 21:37 Tak wygląda nowa drabinka nad Kozią Przełęczą 2 2023-09-21 21:01 Będzie głośno i energetycznie. Hardcore w Dogrywce 2023-09-21 20:41 Drogi, drogi, drogi czyli kolejna ulica w Kościelisku z nowym asfaltem 2023-09-21 19:59 Nowy postój dla taksówkarzy. Czego brakuje na dworcu autobusowym? 19 2023-09-21 19:37 Drzewo spadło na drogę pod Kuźnicami 9 2023-09-21 18:35 W Tatrach halny. W sobotę deszcz 2023-09-21 17:37 Nie będę odwalał barbarzyńcy w ogrodzie 1 2023-09-21 17:02 Droga samuraja do szat cesarza. Przenieś się w czasy feudalnej Japonii 2023-09-21 16:50 Wiertnie ustawione pod domem wczasowym "Wanta", to jeszcze nie rozbiórka 2 2023-09-21 16:31 Zalety domowej rehabilitacji w porównaniu z pobytem w placówkach medycznych 2023-09-21 16:22 Jest nowa przewodnicząca Komisji Urbanistyki w Zakopanem 4 2023-09-21 16:18 Mamy prawo domagać się przyjęcia przez rząd Federacji Niemieckiej odpowiedzialności za zniszczenie gminy Zakopane 24 2023-09-21 15:36 Co z Ustawą o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie? 14 2023-09-21 14:37 Młodzi mówią: trzeba przewietrzyć Sejm 5 2023-09-21 13:37 Wypadek rano, ale korki na Ludźmierskiej i tak są przez cały dzień 2023-09-21 12:58 Wynajem lokalu. Jak to wygląda w praktyce? 2023-09-21 12:40 Utrudnienia na zakopiance. Dwupasmówka w stronę Nowego Targu zamknięta w Chabówce 2 2023-09-21 12:30 Kiedy skończy się remont ul. Chałubińskiego? 5 2023-09-21 12:00 Dziś w nocy będą utrudnienia na zakopiance - remont w Głogoczowie 2023-09-21 11:31 Jakie ścieżki rozwoju dla programisty? 2023-09-21 11:08 Film Zielona granica. Premiera w kinie Giewont 35 2023-09-21 11:03 Bidony z logo - gadżetowy sposób na promocję Twojej firmy 2023-09-21 11:00 Nie jedźcie przez Białkę Tatrzańską. Gigantyczne korki (WIDEO) 2023-09-21 10:59 Droga do Morskiego Oka otwarta już w piątek 2023-09-21 10:18 Demonstracja na Krupówkach. Chodzi o wybory parlamentarne 14 2023-09-21 10:00 Mamy w Polsce aferę wizową, a w Zakopanem uchwałową. Kalata rezygnuje (WIDEO) 2 2023-09-21 09:59 Rośnie prędkość wiatru w Tatrach. Za nami ciepły poranek
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2023-09-22 18:22 1. masz rację :) 2023-09-22 18:12 2. Gdzie w tym Kościelisku jest dworzec bo niekojaże , a pozatym żal dupę ściska :) 2023-09-22 18:10 3. "Lance do boju, szable w dłoń, bolszewika goń, goń, goń! Lance do boju, szable w dłoń, bolszewika goń, goń, goń!" 2023-09-22 17:56 4. Może se nawet wyglądać jak pałac elizejski ale jak będzie wciąż zakorkowany i niepraktyczny to psu na budę te zdjęcia i przecinanie wstęgi. A szczerze to wygląda jak pół d.. zza krzaka. Przerost formy nad treścią, nikłe nawiązania do architektury regionalnej (uczcie się od Kościeliska jakie mogą być wiaty przystankowe), drzewa wycięte w pień, sam beton, pieniądze wydane co najmniej dyskusyjnie. Ale foty do folderów wyborczych będą piękne. Za to warto zapłacić każde pieniądze. 2023-09-22 17:33 5. https://www.youtube.com/watch?v=_UXU7w2c4Rw 2023-09-22 17:29 6. Używanie dzieci do szantażu i zawłaszczenia cudzej własności jest .... I tyle tylko można powiedzieć o urzędnikach. Leczcie się! 2023-09-22 17:24 7. To może któryś radny założy też jakąś fundację i pod jej płaszczykiem jej podopieczni spiorą takich grajków? 2023-09-22 17:22 8. Wysoka kultura to nie jest - fakt! Ale co oferujemy w zamian? Sylwestra marzeń, papugarnię, myszy, koty, pseudo oscypki, gęsi Pipy? Skoro przy tych od Aleksandry przystają ludzie i słuchają - znaczy się podoba, u siebie tego nie mają. Jedni turyści lubią deszcz, inni Aleksandrę. Są turyści którzy nie idą w góry, nie chcą widzieć paragonów grozy, to mają coś za friko. Czy lepiej jak by grali Bacha, Beethovena? Romowie zagrają, są muzycznie uzdolnieni, tylko czy radni przyjdą na koncert? 2023-09-22 17:18 9. Ona na tym zdjęciu ma uśmiech jak Grinch :D 2023-09-22 17:04 10. Ja nie widziałem pieszego patrolu w tym roku.
2023-09-18 15:10 1. Dajcie znizke dla platfusow. Po 15 pazdiernika beda tam tlumnie walic . 2023-09-14 10:39 2. A to chyba Ministerstwo MSWiA jest od tego, żeby dawać sprzęt. No chyba, że Terlecki narkoman z Krakowa dał z własnej inicjatywy i kieszeni. Skoro jest jedynką wśród šlebodnych. Z mojej kieszeni i podatków wolę dać na biedne psy w Nowym Targu. 2023-09-03 06:18 3. Jak zwykle ksiadz po danine. 2023-08-31 19:14 4. Zdjęcie 13 i 14, jesteś piękna. Mój typ. 2023-08-29 14:16 5. No nie ma komentarzy chyba dlatego napiszę, że Pani ze zdjęcia 14 i 15 jest w moim typie. Panie redaktorze znasz Pan mój gust. 2023-08-17 13:12 6. Po rozpoczęciu roku szkolnego będą dzieci przymusowo oglądać takie se obrazki kosztem matematyki. Minister od nauki już się o to postara. Minister od kultury zawnioskuje jakieś odznaczenie dla "artysty".Natomiast Małgorzata Ziętkiewicz w Wydarzeniach Polsatu będzie pół godziny gęgać na ten temat. Wojtyła wiecznie żywy! 2023-08-15 07:46 7. Czy był jakis wernisaż na ktorym był ktos wiecej niz rodzina artysty i urzednicy? Przeciez to sie w glowie nie miesci, tyle publicznych pieniędzy to kosztuje a nikt tego nie oglada. Komu to i po co? 2023-08-03 22:21 8. Co na to ksiądz proboszcz z NT? Ekskomunika? Może panowie z NT teraz? 2023-07-25 11:17 9. Nie wojsko tylko terytorialsi. Różnica jest taka, jak wyścigi gokartów od F1 2023-07-19 10:22 10. Te nowe stringi nazwałbym "przestrzeń ni to otwarta, ni to zamknięta" :-)
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP


REKLAMA