Reklama

2023-09-28 17:30:35

Czytamy

Idealny romans dla fanów "Bridgertonów". Konkurs dla czytelników

Jodie Ellen Malpas, autorka książki, którą dziś dla Was mamy, sama jest marzycielką, a na dodatek uwielbia silnych mężczyzn. To zestawienie, przeniesione na karty książek, dało jej zaszczytny tytuł autorki bestsellerów New York Timesa i Sunday Timesa, uwielbienie czytelniczek i tłumaczenie jej książek na ponad dwadzieścia języków.

Jodi Ellen Malpas urodziła się i wychowała w Northampton w Wielkiej Brytanii, w Midlands, gdzie mieszka z mężem, synami i dobermanem Theo. Kiedyś pracowała na pełny etat w rodzinnej firmie budowlanej, którą miała przejąć po przejściu ojca na emeryturę. Tak realna perspektywa odsuwała w czasie jej prawdziwą pasję – wymyślanie historii i pisanie. W końcu jednak nie wytrzymała, znalazła czas i odwagę, i w październiku 2012 roku samodzielnie opublikowała w formie e-booka książkę „Ten mężczyzna”. Zaryzykowała i stworzyła historię z kilkoma intensywnymi postaciami, spośród których wyróżniał się Jesse Ward, i szczerze, od razu podbiła czytelnicze serca wielu kobiet na całym świecie. Ten sukces sprawił, że dwa miesiące później Jodi podjęła decyzję o rezygnacji z pracy w firmie i skoncentrowaniu się na nowej, nieoczekiwanej karierze pisarskiej.
Więcej informacji o Jodi znajdziecie na stronie www.jodiellenmalpas.co.uk

Tymczasem fanki jej twórczości z pewnością ucieszy nowy tytuł w kolekcji – „Jedna noc z księciem”, będący zarazem pierwszym tomem nowego cyklu „Belmore Square”.

Jego bohaterką jest Eliza Melrose, która zawsze ceniła swoją niezależność. Kiedy wraz z rodziną mieszkała na wsi, łatwo było wymknąć się na przejażdżkę o północy, pisać artykuły do gazety ojca i robić, co jej się żywnie podoba. Jednak teraz, od kiedy przeprowadzili się do samego serca modnego Londynu, każdy jej ruch jest śledzony i oceniany.
Co gorsza, ojciec chce, by wyszła za mąż i zajęła należne jej miejsce w społeczeństwie. Tyle, że niezależna Eliza nie chce słyszeć o małżeństwie.
Tym bardziej, że na oku ma nową sprawę. A w zasadzie nowego księcia Chester. Kiedy ten wprowadza się do dawno opuszczonego domu rodzinnego po drugiej stronie placu, w Elizie natychmiast uruchamia się jej dziennikarski instynkt. Pragnie dowiedzieć się, czy można dać wiarę plotkom szerzącym się po Londynie. Czy książę rzeczywiście mógłby okazać się mordercą swojej rodziny? Czy faktycznie jest aż tak rozpustny, jak mówią?
Im więcej Eliza się dowiaduje, tym jej ciekawość bardziej rośnie. Bo obiekt jej zainteresowania jest zaiste fascynującym typem: stroniący od towarzystwa i arogancki, bardzo opiekuńczy i zapalczywie namiętny. Eliza, zbliżając się do księcia, zapomina jednak, że ci, którzy tańczą zbyt blisko ognia, często sami stają w płomieniach. Gdy zatem między parą bohaterów niezaprzeczalnie roznieca się płomień uczuć, pytanie brzmi tylko: Kto trzyma zapałkę?

Uwaga książka!
Od wydawnictwa INSIGNIS mamy dla was 2 egzemplarze książki. Po jednym otrzymają osoby, które jako pierwsze napiszą do nas na adres: konkurs@24tp.pl. W treści prosimy podać imię, nazwisko i adres, a w tytule maila wpisać: Książę.


an






Zostań Patronem Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI PIEKARZA. Na stałe, umowa. 602 759 709
  • ANTYKI
    Do sprzedania ZABYTKOWY PRZEDWOJENNY KREDENS GÓRALSKI ZAKOPIAŃSKIEJ SZKOŁY PRZEMYSŁU DRZEWNEGO w idealnym stanie, z lat trzydziestych, sprawdzony przez kustosza Muzeum Tatrzańskiego. Również CZĘŚĆ KOLEKCJI PRZEDWOJENNEGO MALARSTWA o tematyce góralskiej, znanych polskich malarzy aukcyjnych, takich jak Gąsienica Szostak, Augustynowicz, Jarocki, Moszyński, Gałek, Ćwikliński, Dzieliński, Skowroński. Tel. 601 51 35 33
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI DO KROJENIA I PAKOWANIA PIECZYWA. 602 759 709
  • USŁUGI | inne
    ODŚNIEŻANIE DACHÓW. TECHNIKI LINOWE. TEL: 695 092 678
  • PRACA | dam
    Polskie Koleje Linowe S.A. są liderem wśród operatorów kolei linowych w Polsce. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: KOORDYNATORKA/KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW MARKI WŁASNEJ. Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? Między innymi: - Rozwój sprzedaży produktów marki własnej PKL w sklepach stacjonarnych, - Udział w tworzeniu nowych kolekcji tematycznych marki własnej PKL, - Tworzenie harmonogramów dla pracowników sklepów, kontrola i rozliczenie czasu pracy, - Dbanie o wysokie standardy w obsłudze klienta, - Kontrola stanów magazynowych, - Rozliczanie sklepów, prowadzenie podstawowych dokumentów księgowych, Rozwój sprzedaży e-commerce, - Raportowanie i analizowanie prowadzonej sprzedaży, - Bieżąca analiza rynku, trendów sprzedażowych oraz nowości i dostępnego asortymentu, - Dbanie o spójność oferty towarowej i wizerunku Grupy PKL. DOŁĄCZ DO NAS! Więcej informacji i rekrutacja: https://www.pkl.pl/post/koordynatorka-koordynator-ds-sprzedazy-produktow-marki-wlasnej.html
    WWW: https://www.pkl.pl/post/koordynatorka-koordynator-ds-sprzedazy-produktow-marki-wlasnej.html
  • PRACA | dam
    Praca na krojeniu - pakowaniu pieczywa Piekarnia Łapsze N. 601-086-310
    Tel.: 601
  • PRACA | dam
    Restauracja Siwy Dym w Rabce-Zdrój zatrudni: KUCHARZA, KUCHARZA WYDAWKOWEGO, BARMANA, PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO. Praca na stałe lub dorywczo, CV na: rabka@siwydym.pl, informacje pod numerem: 887 080 004
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Szukam do wynajęcia LOKAL UŻYTKOWY przy Krupówkach - parter z witryną. 602 441 440.
  • SPRZEDAŻ | budowlane
    DESKI ŚWIERKOWE gr. 52mm, dł. 5m. 660 079 941.
  • USŁUGI | budowlane
    REMONTY, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, ZABUDOWY GK, ADAPTACJA PODDASZY. 660 079 941.
  • USŁUGI | budowlane
    WYKAŃCZANIE WNĘTRZ, ZABUDOWY GK, MALOWANIE. 660 079 941.
  • SPRZEDAŻ | różne
    OPAŁ BUK. 660 079 941.
  • ZDROWIE I URODA
    MOJA PRZESTRZEŃ ZDROWIA - mgr MONIKA ODRZYWOŁEK. Masaż terapeutyczny, powrót do sprawności po kontuzjach i operacjach, praca z napięciami mięśniowymi i przeciążeniami, terapia blizn. WIZYTY DOMOWE: 601 772 831.
  • PRACA | dam
    Piekarnia w Zakopanem zatrudni CUKIERNIKA. Praca stała, dobre warunki. 604 102 804, 602 285 793.
  • PRACA | dam
    Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Praca stała, dobre warunki. 604 102 804, 602 285 793.
  • BIZNES
    DO WYNAJĘCIA DZIAŁKA W ZAKOPANEM (w pobliżu "Szymonka") - 886 145 908.
  • PRACA | dam
    Willa Zarębek w Łopusznej poszukuje osoby do pracy w kuchni. 507549659 www.willazarebek.pl willazarebek@outlook.com
    Tel.: 507549659
  • SPRZEDAŻ | różne
    SPRZEDAM ODŚNIEŻARKĘ CRAFTSMAN. Stan bdb., cena 1000zł. 602 619 106
  • PRACA | dam
    PRACOWNIKA BIUROWEGO na hali sprzedaży (faktury, itp.), DO BUDKI GASTRONOMICZNEJ (sprzedaż). Praca stała. Zakopane. 602 74 31 38, gobo10@wp.pl
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHARZA/-KĘ, DOŚWIADCZONĄ POMOC KUCHENNĄ, OBSŁUGĘ BARU MLECZNEGO, KELNERA/-KĘ. Kontakt: 600 035 355, 600 035 080 lub osobiście: Zakopane, Droga na Bystre 2A (9-13).
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KIEROWCĘ. Mile widziane doświadczenie. Praca na stałe. 602 759 709
  • PRACA | dam
    Pracownia Projektowa SŁOWIK ARCHITEKTURA z siedzibą w Zakopanem, poszukuje ARCHITEKTA.. 668 309 058 https://slowikarchitektura.pl/ biuro@slowikarchitektura.pl
    Tel.: 668
  • USŁUGI | inne
    WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
  • USŁUGI | budowlane
    OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    SPRZEDAM MIESZKANIE KRAKÓW - KURDWANÓW - ŚWIETNA LOKALIZACJA. Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone w zadbanym budynku na osiedlu Kurdwanów. Powierzchnia 28,12 m kw. Budynek wyposażony jest w trzy windy, w tym jedną towarową. UKŁAD MIESZKANIA: - duży pokój z wnęką (nyżą), - jasna kuchnia z oknem, - duża, oszklona loggia, - piwnica przynależna do mieszkania. Mieszkanie jest słoneczne i ustawne, IDEALNE DLA SINGLA, PARY lub JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz dostęp do pełnej infrastruktury - sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły i tereny zielone w zasięgu kilku minut spacerem. SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW. Cena 450 tys zł - do negocjacji. Kontakt: 604 08 16 43
  • USŁUGI | budowlane
    "Tedy" Usługi budowlane: sprzedaż domów w stanie deweloperskim, budowa domów murowanych i drewnianych, wszelkie pokrycia dachowe, ocieplenia/termomodernizacja domów/budynków, sprzedaż materiałów budowlanych, nadzory budowlane, usługi transportowe. 608 729 122, +49 15 205 734 746, mail: tedy32@o2.pl
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    Sprzedam DOMY po 100 m2 - Klikuszowa, koło Centrum Narciarstwa. 608 729 122.
  • BIZNES
    Wydzierżawię działkę w Ludźmierzu przy trasie Nowy Targ-Czarny Dunajec lub przyjmę reklamę. 608 729 122.
  • PRACA | dam
    Przyjmę MURARZY. Praca Polska, Niemcy. 608729122.
  • USŁUGI | budowlane
    BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW, STANY SUROWE OTWARTE, DACHY, ELEWACJE. 608729122.
  • SPRZEDAŻ | różne
    DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
2026-01-19 13:44 Białe trasy w sercu Zakopanego. Rówień Krupowa znów zaprasza biegaczy 2026-01-19 12:59 Zaśmiecone Kuźnice. Tatrzański park tłumaczy, dlaczego nie ma koszy 2026-01-19 12:58 DIN na śrubach: kod, którego nie warto ignorować. Jak czytać oznaczenia i korzystać z oferty e-Śruby? 2026-01-19 12:30 Ostatnie pożegnanie druha z OSP 2026-01-19 11:59 Nie będzie prokuratorskiego śledztwa w sprawie słów "kula w łeb" 2 2026-01-19 11:00 Andrzej Bargiel twarzą klimatycznego projektu Kairos, który realizuje młodzież z Balzera 2 2026-01-19 10:24 Strażacka interwencja na ul. Makuszyńskiego. W powietrzu dziwny zapach 2026-01-19 10:00 Nowy system obsługi opłaty miejscowej, konieczny kontakt z urzędem 2 2026-01-19 08:59 Za nami mroźna noc. W Nowym Targu -17, w Zakopanem prawie -11 2026-01-19 08:41 Zgubione rzeczy w rejonie Kalatówek. Apel o pomoc 2026-01-19 08:00 Atelier Witkacy. Młodzi wydają magazyn, robią pokazy mody (ZDJĘCIA, WIDEO) 2 2026-01-18 22:47 Mała sarna uratowana przez strażników miejskich na Drodze do Samków 2 2026-01-18 21:00 W Witkacy Atelier nie ma nudy 2026-01-18 20:30 Historia która wciąga, czyli nowe muzeum w sercu Zakopanego 2026-01-18 19:41 Ośmiolatek spadł z kolejki w Tatrach Słowackich 2026-01-18 19:29 Zimowa podróż ze śnieżynką 2026-01-18 19:00 My tu mamy metry na wagę złota, 35 tysięcy za metr kwadratowy apartamentu 12 2026-01-18 18:30 Narciarski powrót do tradycji. Mistrzostwa Świata Górali w Klikuszowej (ZDJĘCIA) 2026-01-18 18:01 Halowe Mistrzostwa zakończone 2026-01-18 17:28 Wypadek dziecka na stoku narciarskim w Kluszkowcach 2026-01-18 17:00 W Atmie przy fortepianie 2026-01-18 16:27 Wypadek na patelniach. Duże utrudnienia dla kierowców 2 2026-01-18 16:00 Krew ciągle płynie, dobrych ludzi nie brakuje 2 2026-01-18 15:00 Spotkanie przy kawie i nie tylko 2026-01-18 14:29 Piękne widoki ze szlaku na Kasprowy (WIDEO) 2026-01-18 14:00 Bokserski wieczór dla Filipa 2026-01-18 13:00 Tu rodzą się dzieci pod ziemią. I tu jest mój dom 6 2026-01-18 12:00 Owce dostaną mandat? Redyk pod paragrafem 12 2026-01-18 11:00 Kiermasz muzycznych rozmaitości 2026-01-18 09:59 Szadź i słoneczny poranek w Zakopanem (WIDEO) 1 2026-01-18 09:00 Po ukończonych kursach przybyło ratowników medycznych 4 2026-01-18 08:00 Oświadczenie w sprawie PKL po spotkaniu członków Konwentu Tatrzańskiego z wicemarszałkiem 15 2026-01-17 21:00 16 narodzin - Przegląd Jasełkowy w Czarnym Dunajcu. 2026-01-17 20:13 Czy ktoś znalazł kluczyki do samochodu, właścicielka prosi o kontakt 2026-01-17 20:00 XIII Bieg Podhalański Jana Pawła II przyciągnął blisko 600 zawodników 3 2026-01-17 19:00 Chodzenie po ściernisku już nie będzie tak bolało 2026-01-17 18:00 Dziś ruszyło Lawinowe Centrum Treningowe na Kalatówkach (WIDEO) 2026-01-17 17:38 Nowy Targ zagra z sercem. 34. Finał WOŚP już 25 stycznia w MCK 2026-01-17 17:15 10 minut od Kuźnic i ponad 100 lat historii. Niezwykła pustelnia w Tatrach 1 2026-01-17 16:55 Razem wysyłamy ciepło do Kijowa, ludzie nie mają ogrzewania, za to minus 17 stopni Celsjusza za oknem 28 2026-01-17 16:30 Na szczycie wieży widokowej spotykamy szefa Polskich Kolei Linowych 3 2026-01-17 16:18 Dziś w Krynicy-Zdroju podziwiamy Tatry z nowej wieży widokowej (WIDEO) 2026-01-17 16:00 Parlamentarny Zespół o przyszłości turystyki górskiej. Samorządowcy Podhala przeciwko giełdzie dla PKL 4 2026-01-17 15:29 Na Krupówkach coraz więcej turystów (WIDEO) 2026-01-17 15:24 XIV Dzień Górala w Maruszynie 2026-01-17 15:00 Nowa remiza OSP w Sromowcach Niżnych otwarta. Strażacy świętowali 95-lecie jednostki 1 2026-01-17 14:00 Przegląd Jasełkowy w Czarnym Dunajcu (ZDJĘCIA) 1 2026-01-17 13:00 RCB nie konsultowało treści sms w sprawie lawin. Jest oświadczenie naczelnika TOPR 5 2026-01-17 12:36 Królowa nart znów triumfuje. Justyna Kowalczyk-Tekieli najlepsza w Nowym Targu 2 2026-01-17 12:15 Basia Giewont jedzie do Wiednia walczyć o Eurowizję (WIDEO) 9
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2026-01-19 14:04 1. Czekamy na wdrożenie podatku od nieruchomości i innych opłat przez Internet. W Sewiku działa od lat. 2026-01-19 13:46 2. Ubywa rodowitych mieszkańców-mam dwie działki na Bachledzkim a nie mogę pobudować domku żeby moje dzieci zostały w Zakopanem Ale deweloperzy quady i srajace pieski mogą wszystko 2026-01-19 13:12 3. Przykre to jest. Osoba na tym stanowisku i zagorzały katolik? 2026-01-19 13:11 4. Nie rozumiem czegoś jeżeli jest wyrok NSA ze pobieranie opłaty jest niezgodne z prawem ,a Urząd twierdzi co innego po co te Sądy . Miasto Zakopane twierdzi że został ,wydany wyrok na uchwałę z 2015 ,a oni pobierać opłaty będą według uchwały 2013 to po co są te uchwały Zrozumiał bym gdyby było na odwrót NSA stwierdza że pobieranie jest niezgodne według uchwały 2013 , a urząd wtedy może jak najbardziej podpierać się uchwałą z 2015 roku nie inaczej Dlatego pobieranie opłat jest niezgodna z prawem nic dodać nic ująć 2026-01-19 12:58 5. Mam nadzieję że dyryktór osobiście sprawdzał każdemu paszport kowidowy. 2026-01-19 12:50 6. Nie zapomnę jak PiSowcy sprzedawali nam węgiel po 3000 zł . Jeszcze żeby to był węgiel a to było samo błoto z Kolumbii. Poseł Edward od Ziobry kazał nam zbierać chrust w lasach. Poseł Zbyszek uciekł na Węgry taki z niego miękiszon i fujara. Tak wszystkich wcześniej nazywał taki był odważny. Niewinni nie mają się czego bać. 2026-01-19 12:39 7. najśmieszniej jest wtedy gdy komuś miesza się klimat z temperaturą a czytelnikom często się to zdarza a później komentują i komentują :) 2026-01-19 12:05 8. @xyz ILE TY DZIECKO MASZ LAT? WIESZ CO TO JEST PRANIE PIENIEDZY W NIERUCHOMOŚCIACH?TY MYSLISZ ,ŻE LUDZIE SA D@BILAMI JAK TY I NIE SA W STANIE ZROBIĆ PORÓWNANIA Z CENAMI W MIASTACH NA ŚWIECIE?TY MYSLISZ T@MANIE ,ŻE CENA 1M2 W SMIERDZIUCHOWIE TO 35 TYŚ ZŁ A W WALENCJI 3 MIEJsSE NA ŚWIECIE POD WZGELDEM JAKOŚCI ZYCIA TO 20 000ZŁ ZA METR?A JAK MASZ 15 LAT TO CI WYTŁUMACZE TY T@MOLU ,ŻE CHCiEC TO TY SE MOŻESZ A ILE CI KTOS PRZYJDZIE I ZAPŁACI TAKA JEST CENA. 2026-01-19 12:00 9. @xyz ILE TY DZIECKO MASZ ? 2026-01-19 11:58 10. Wspaniali młodzi ludzie , oby więcej takich , to świat nie zginie
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama