2023-10-25 18:45:00

Reklama

Czorsztyn, Krośnica

Wicewójt Czorsztyna nielegalnie postawił dom. Posłuchajcie jak odpowiada dziennikarzowi (WIDEO)

Wicewójt Czorsztyna nie dość, że zgarnął sąsiadom jedyną drogę dojazdową do posesji, to na dodatek nielegalnie postawił na niej dom.

Krzysztof Górecki, wicewójt gminy Czorsztyn wybudował sobie z żoną w rodzinnej Krośnicy (gmina Krościenko) piękny dom z bali. Problem w tym, że nie miał zezwolenia na budowę domu, a jedynie pozwolenie  na rozbudowę z pustaków starych zabudowań o  garaż i pomieszczenia gospodarcze. Teoretycznie więc wicewójt mieszka dziś w zabudowaniach gospodarczych. Taki jest efekt złamania prawa budowlanego, którego się dopuścił. Więcej na ten temat jutro w Tygodniku Podhalańskim w tekście pt. Wicewójt, postrach sąsiadów.  A teraz posłuchajcie jak zareagował, gdy zapytaliśmy go o nielegalnie wybudowany dom. Rozmowę rejestrowaliśmy w gabinecie zastępcy wójta w Urzędzie Gminy w Czorsztynie. 

JJ   

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Co z tym światem. 2023-10-29 11:19:17
Gdzie gmina Krościenko , nadzór budowlany , starostwo,przecież te instytucje powinny działać dla dobra ogółu a nie dla jednej rodziny. Po to są przepisy, żeby ich przestrzegać, ale widać, że nie wszystkich obowiązują. Krzywda p. Marii i jej syna doświadczonych przez życie jest przykładem, że nie każdy obywatel ma takie same prawa
Tadeusz 2023-10-28 08:23:54
Ja i innu mieszkańcy jesteśmy oburzeni nagonką na tak zacnego obywatela. Krośnica murem za Panem Panie Krzysztofie! Niech Pan się nie poddaje i działa dalej dla wspólnego dobra.
Manowion 2023-10-28 07:35:00
Widzę, że desant ze wschodu nie przysporzył Gminie Czorsztynt chwały.
Zdziwiony 2023-10-27 21:29:55
Już dawno nic mnie tak nie ubawiło jak tytułowanie KG panem i twierdzenie o grupie trzymającej władze. Co najwyżej to grupa wzajemnej adoracji.
Sąsiad 3 2023-10-27 20:21:38
Do Sąsiad i Sąsiad 2 - Jeszcze zapomnieliście sąsiedzi o teściu naszego pana radnego Bartłomieja on też pracuje w gminie Czorsztyn w zakładzie ZGK, tak po rodzinie z panią U. ;)
000 cywil 2023-10-27 19:47:27
W swietle prawa Pan Górecki jest właścicielem tej drogi bo posiada akt notarialny a jak do tego doszło to już wymaga wyjaśnień . Duże zaniechania ze strony gminy Krościenko która daje przyzwolenie na takie działania ,nie reguluje stanów wlasnosci gruntów po Drochojowskich.
Pan Górecki ma dokumenty własności a w Krosnicy jest wiele takich gruntów które zostały przywłaszczone i ogrodzone . Panowie włodarze gminy Krościenko pora się obudzić i działać!!!
Poza tym to "Grupa trzymająca władzę"w Krosnicy się sypie i z tego się cieszę może ludzie przestaną gadać poza plecy i zaczną głosować na odpowiednich ludzi.
Warto by było sprawdzić jaki jest status własności OSP w Krosnicy bo Pan Górecki zachowuje się jak by to była jego własność.???
Zdziwiony 2023-10-27 18:04:44
Bardzo dziwi fakt, że dopiero teraz media interesują się tak barwną postacią. Szkoda, że nie zainteresowali się tym, gdy obejmował to stanowisko. Większość wiedziała. Normalni ludzie pukali się po głowie.
Baba ze wsi 2023-10-27 15:35:47
Pan wójt oraz jego żona "ą ę" zawsze uważali się za "elite" .
On twierdzi że wszyscy my zwykli ludzie jesteśmy głupi i prości a on jest najmądrzejszy i najwspanialszy, mamy mu się kłaniać w pas.
Natomiast prawda jest taka że on sam nie umie sklecić kilku zdań poprawnie, jego żona wszystkie przemówienia pisze które jako komendant straży i jako wice wójt wygłasza.
On ma tyle na sumieniu że spokojnie można by było jego grzeszkami piekło wybrukować.
My tutaj na Krośnicy znamy ich i wiemy co sobą reprezentują.
Ma przy sobie tylko tych którzy mają korzyści ze znajomości z nim i jego żoną.
No i swojego przydupasa pana Zbigniewa H.
Wystarczy regularnie panu Zbigniewowi alkohol podawać i wierny sługa na każde skinienie będzie.
Nie lubi go chyba 3/4 Krośnicy a reszta to ludzie którzy mają coś wspólnego z nim i jego brudnymi sprawami.
Mieszkanka Krośnicy 2023-10-27 14:43:55
Do Halna Kaśka
Moim zdaniem to pomocy nie powinno się wypominać, pomaga się bezinteresownie. Owszem Pani Maria dużo zawdzięcza żonie i mamie Pana Krzysztofa i nie wstydzi się tego głośno mówić, lecz nie tylko oni jej pomogli bo także obcy ludzie jak i Ci z naszej wsi. Ludzie z Krośnicy zawsze darzą pomocą jeśli tylko ktoś jej potrzebuje. Gdy Pani Maria była w ciężkiej sytuacji, także wtedy pokazali że są pełni empatii za co była i będzie wdzięczna do końca życia. Teraz gdy rodzinie Pana Krzysztofa pali się grunt pod stopami chcą pokazać jacy to oni nie są wspaniali szkoda tylko że teraz nie są tak pomocni i dobrzy jak dawniej. Kładą kłody pod nogi Pani Marii i nie tylko jej. Ludzie chcą mieć tylko normalny dojazd do swoich posesji. Nie wiem czy Pan Krzysztof jest świadom tego, że nazwał Panią Marię psychicznie chorą mimom że jest zdrowa i może ponieś tego konsekwencje. Nawet jeśli byłaby chora to nie powinno się z tego śmiać ani się o tym głośno mówić, gdyż jest to choroba i powinno się mieć szacunek. Wytykanie że się komuś pomogło jest nie na miejscu bo nikt do pomocy nie zmusza tylko pomaga się z dobrego serca .
Dzwoneczek 2023-10-27 12:53:48
DO RAFAŁA
Swoim komentarzem obraża Pan pracowników Urzędu Gminy, którzy nadal pracują.
Zapewniam , że można pracować w Urzędzie , być uczciwym i na pewno rozumnym.
Pozdrawiam
Halna Kaśka 2023-10-27 11:02:07
Wójt wójtem ALE łatwo się zapomina swoja krzywdę. Pani "krzywdzona" przez rodzinę wójta chyba zapomniała ile od nich dostała . Kto ja karmił jak nie miała co jeść ? do kogo uciekała jak mąż ja bił? kto się opiekował synkiem jak był małym chłopczykiem? kto jej we wszystkim pomagał przy domu jak została sama? kto ja wszędzie zawoził? Można wiele powiedzieć o Krzyśku ale tej rodzinie nigdy się nie przelewało a zawsze jej pomogli. Mało tego nikt jej tyle serca nie okazał co ta rodzina. Jest to dla mnie krzywdzące ze tak zostało to przedstawione. Dla mnie jako dla kobiety która kiedyś była bliżej związana z ta rodzina jest to smutne bo wiele widziałam .Rozumiem ze nie mogli się dogadać ale o jakim spokoju ona mówi obrażając ich. Zanim synek zrobił prawo jazdy to właśnie zona Pana Wójta wszędzie "panią" Marie woziła. Piękne odwdzięczenie się. Już wiem co znaczą słowa nie pomagaj nikomu nie będziesz miał kłopotu.
Nadzór 2023-10-26 17:53:11
Jeśli budynek jest zamieszkany to gdzie jest w widocznym miejscu nr domu? Poza tym balkon bez barierki to chyba odbioru nie powinno być...
Rafał 2023-10-26 16:48:34
Żal tego słuchać. Gmina Czorsztyn sięgnęła dna. Wszyscy rozumni i uczciwi pracownicy gminni nietolerujący poczynań Wójta dawno już odeszli, zostały tylko takie rodzynki.
Sąsiad 2 2023-10-26 15:09:31
Żona radnego Bartłomieja także dostała pracę w gminie.
Sasiad 2023-10-26 14:23:31
Gdzie był Pan radny Bartłomiej z gminy kroscienko kiedy naruszano dobro wspólnoty samorządowej o które powinien dbać czylii droga dojazdowa. Czy to nie ta sama osoba która po nominacji wicewojta dostała stolek w urzedzie w Czorsztynie. Jak się blizej przyjrzeć to odnosi się wrażenie że kolesiostwo góruje nad dobrem wspólnym
Ania 2023-10-26 10:18:03
Dzisiaj jeszcze norma to tacy jak ty, a o sprawiedliwość muszą się dobijać wariaci!
Trzymam kciuki za sąsiadów. A ten człowiek z niejednego chciał wariata zrobić.
Ania :):):)
Czytelnik 2023-10-26 10:15:53
To jest głos wice Wójta?
Nie róbcie jaj.
To jakaś upadła gmina, w której pracuje.
D(ewiant) T(ęczowy) 2023-10-26 08:40:42
@Iii, pamiętasz, jak PO prawnie PO POLsku pisał o bulu i nadzieji (p)rezydent KOmoruski? I taki był prezydentem. To dopiero była POrażka.
Aha, i nie ma czegoś takiego, jak pozew o zniesławienie, a raczej samego zniesławienia. Jest pozew o ochronę dobrego imienia (ściślej o ochronę czci, czyli dobrego imienia i godności osobistej)
Iii 2023-10-25 23:38:25
Hmmmm, nawet po polsku wójt poprawnie mówić nie potrafi! I taki jest wójtem:) porażka. Za to co powiedział o sąsiadce to powinien mieć sprawę w sądzie- pozew o zniesławienie (chyba, że kobieta rzeczywiście jest chora, ale i tak są to informacje drażliwe).
Donek 2023-10-25 22:18:51
Nie ma drogi i nie bedzie.
Jakub 2023-10-25 20:47:02
#MuremZaKrzysztofem
Ana 2023-10-25 20:28:42
Nie wierzę że nie miał żadnych pozwoleń. Lepiej sobie książkę poczytać lub iść na spacer niż szczuć jeden na drugiego. Fakt nie przepadam za nim ale póki nie muszę mieć z nim do czynienia to nie będę szczuć i się wypowiadać
Marek 2023-10-25 19:56:15
Przykro, że tacy ludzie pełnią funkcje publiczne. Kto go wybrał na wójta. Mieszkańcy czyli wyborcy powinni się wstydzić że taka osoba zarządza gminą czyli nimi.
Mieszkanka Krośnicy 2023-10-25 19:35:34
Może w końcu ktoś weźmie się za niego.
To co wyprawia i ile złego już wyrządził to się w głowie nie mieści.
Obserwator 2023-10-25 19:35:06
No tak.
Nauka od samego Wójta nie poszła w las. Wójt na Stylchynie pokupowoł działki w 2015 (teść) a później żeby wszystkie miały dostęp do drogi publicznej to jako jeden ze współwłaścicieli przekazał drogę wewnętrzną Gminie czyli sam sobie. Zgłosił gdy budował domki do nadzoru budowlanego i wpisał na tablicy informacyjnej wice wójta na kierownika budowy a jak TP zaczął się interesować to mówił, że to konsultant. Jak wice za kilkadziesiąt tys pokupowoł "pierdółki" za gminne pieniądze w sklepie żony to główny stanoł za nim murem itd.... Szczegóły przed wyborami.

Reklama
 • NAUKA
  JĘZYK ANGIELSKI dla zaawansowanych i średniozaawansowanych, prowadzony przez studentkę z Teksasu USA. 600 184 140.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy pracowników biurowych do biura podróży 726777444.
 • PRACA | dam
  Autoryzowany Serwis Ford w Nowym Targu poszukuje osoby zainteresowane pracą na stanowisku: MECHANIK SAMOCHODOWY. Zadania: Samodzielna naprawa pojazdów (naprawy mechaniczne, elektryczne i elektromechaniczne). Obsługa urządzeń diagnostycznych i pomiarowych stosowanych w technice motoryzacyjnej, doposażanie samochodów w akcesoria i układy zabezpieczeń przed kradzieżą. Wymagania: Wykształcenie kierunkowe elektryczne, mechanik samochodowy lub pokrewne. Umiejętność obsługi testerów diagnostycznych, Wiedza techniczna na temat budowy pojazdów, Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat, Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie premiowym, Pracę jednozmianową. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub bezpośrednio na adres e-mail: wikarpodhale@wikar.pl Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne prosimy o umieszczenie na CV aktualnej zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE, SZPACHLOWANIE, DROBNE REMONTY 787 036 888.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA PLAC POD MAGAZYN. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL NA PIZZERIĘ W ZAKOPANEM. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA SZAŁAS POD KULIGI. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ BUDĘ HANDLOWĄ PRZY WYCIĄGU NARCIARSKIM W ZAKOPANEM. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA HALE NA WARSZTAT SAMOCHODOWY, LAKIERNIĘ, PRALNIE, HURTOWNIĘ, MAGAZYN. 502 658 638
 • PRACA | dam
  KUCHARZ/KA, PIZZER/KA, KELNER/KA, POMOC KUCHENNA z doświadczeniem, do karczmy w Bukowinie Tatrzańskiej. Możliwość zamieszkania. 602755354.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię fliziarzy, ekipy, podwykonawców. 601 508 736.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  MAŁE MIESZKANIE do wynajęcia w Nowym Targu. Dom prywatny. Pokój, kuchnia, łazienka - umeblowane. 505 678 059.
 • BIZNES
  Sprzedam WPOŻYCZALNIĘ NART I SNOWBORDU. 662 370 510.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni PRACOWNIKÓW RECEPCJI. Praca stała w systemie dziennym oraz nocnym, na pełny etat lub pół etatu. CV proszę wysyłać na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl lub kontakt telefoniczny: 666 37 83 57.
 • RÓŻNE
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536269912.
 • KUPNO
  SKUP STARYCH SPAWAREK. 536269912.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY, Zakopane centrum, ul. Kościuszki - ok. 57 m2 - 691 124 272.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: KUCHARZA/-kę, KELNERA/-KĘ. Zapewniamy stabilną,całoroczną pracę w restauracji hotelowej. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  Witam zatrudnie do pracy przy dachach. Praca na terenie krakowa i podhala stawka od 25zl netto plus umowa o prace . Wiecej informacji udziele telefonicznie lub osobiscie. 889397694 Swiec12@op.pl
  Tel.: 889397694
 • USŁUGI | budowlane
  ADAPTACJA PODDASZY, OCIEPLENIA WEŁNĄ MINERALNĄ, SUFITY PODWIESZANE, ZABUDOWY GK. 660 079 941.
 • SPRZEDAŻ | różne
  DESKI ŚWIERKOWE, dł. 5 m, szer. 53 mm. DRZEWO OPAŁOWE BUK. 660 079 941.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko: POKOJOWA/KELNER ŚNIADANIOWY. Oferujemy pracę w systemie zmianowym, lokalizacja w centrum Zakopanego. kontakt 660 636 736
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY/PODDASZA/WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. 794 964 176
  Tel.: 794
 • PRACA | dam
  PIEKARNIA ZAREMBA, ZAKOPANE przyjmie FAKTURZYSTKĘ, od zaraz. 570 644 318
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • PRACA | dam
  HARNASIOWA CHATA zatrudni KUCHARZA, POMOC KUCHENNĄ, OBSŁUGĘ BARU, KELNERKĘ. 600 035 355.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZOWANIE, REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA od A do Z. 572624414.
 • USŁUGI | budowlane
  BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW ORAZ WIĘŹBY DACHOWE WRAZ Z POKRYCIEM. 572624414.
 • PRACA | szukam
  KUCHARKA, POMOC KUCHENNA , SPRZĄTANIE. 796 358 958.
 • PRACA | dam
  Regionalna karczma w Zakopanem przyjmie do pracy: KUCHARZ, POMOC KUCHENNA, KELNER/-KA. 602 366 750.
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI I WYLEWKI MASZYNOWE. 880 232 189.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA 15 AR - Nowy Targ Zadział. +44 7553 721231.
 • USŁUGI | budowlane
  WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, FLIZOWANIE, PODDASZA. 505 821 021.
 • USŁUGI | budowlane
  OCIEPLENIA BUDYNKÓW, własne rusztowanie. 793 628 855.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  MIESZKANIA Cyrhla Hrube, Za Strugiem - 607 506 428.
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  Sprzedam trzy ogiery 1.5-rocznego kasztana , 2.5-letniego gniadego oraz 3.5-letniego karego (będzie szpakowaty) rasy wielkopolskiej. 609521837.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE, SZPACHLOWANIE, PODDASZA, PŁYTKI. 787 479 002.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA POSZUKUJE NA SEZON ZIMOWY 2023/2024: OPERATORÓW KOLEI, OSOBY DO OBSŁUGI BRAMEK I KONTROLI PRZEJŚĆ, OSOBY DO OBSŁUGI I ZABEZPIECZENIA TRASY NARCIARSKIEJ, OSOBY DO OBSŁUGI SYSTEMU ŚNIEŻENIA TRASY NARCIARSKIEJ, OSOBY DO OBSŁUGI PARKINGU ORAZ PRAC PORZĄDKOWYCH Więcej informacji pod nr tel. 601 628 584
 • PRACA | dam
  POMOC W PENSJONACIE. Możliwość zamieszkania. 601 661 661.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Skupujemy nieruchomości; - działki - domy - mieszkania PODHALE! +48 600 404 554 grz.wicik@gmail.com
  Tel.: 48
 • SPRZEDAŻ | różne
  AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA ORLEN S.A. Oferuje sprzedaż oleju opałowego EKOTERM Orlen !!! Atrakcyjne ceny!!! natychmiastowa realizacja dostaw!!! NAJLEPSZE CENY NA PODHALU!!! Zapraszamy do kontaktu!!! www.paliwa24.com.pl 32 288 09 41, 0 - 451 176 355 biuro@paliwa24.com.pl
  Tel.: 32
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY - Oferta ze względu na pracę na terenie Norwegii skierowana tylko dla obywateli Polski (z polskim paszportem). Tel. 667 602 602.
 • SPRZEDAŻ | różne
  DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2023-12-08 21:40 Miejskie służby cały śnieg z parkingów zrzucają na chodnik 2023-12-08 20:50 Policjanci zatrzymali kierowcę, który chciał przejechać strażnika miejskiego 1 2023-12-08 20:40 Noclegi napędzane wodorem 1 2023-12-08 19:59 Epickie przygody. Pierwsze miłości. Książki z drugiej ręki. Konkurs dla czytelników 2023-12-08 19:40 W Kuźnicach prawdziwa zima 2023-12-08 18:40 Co zrobić, gdy matka dusi swe ośmiomiesięczne niemowlę, kto ma go bronić? 2023-12-08 17:48 Kluczowe cechy elektronarzędzi: Jakie parametry warto brać pod uwagę przy wyborze sprzętu? 2023-12-08 17:40 Rekordowo, jubileuszowo i mistrzowsko 1 2023-12-08 16:59 Mieszkańcy Zakopanego, a także dzieci i młodzież pojadą za darmo miejską komunikacją 13 2023-12-08 16:21 Dramatyczne sceny w Zakopanem. Kierowca chce uniknąć mandatu i taranuje strażnika miejskiego (WIDEO) 15 2023-12-08 15:40 Ludzie chcą się zapisywać, a szczepionek przeciwko Covid brak. Szczepią tylko w jednej przychodni 9 2023-12-08 15:09 Turysta, który wywołał lawinę sam pojechał do domu 2023-12-08 14:40 Pod Nosalem warunki saneczkowo narciarskie znakomite 2023-12-08 13:40 Bajkowe krajobrazy o poranku na Rusinowej Polanie (ZDJĘCIA, WIDEO) 2023-12-08 12:40 Co robić w weekend w Zakopanem? 1 2023-12-08 12:01 Poznajcie nowego Willy`ego Wonkę. Mamy dla Was bilety 2023-12-08 11:40 Lawina pod Rysami. Ratownicy TOPR przeszukują lawinisko (AKTUALIZACJA) 3 2023-12-08 11:00 To nie był klaps 4 2023-12-08 09:57 Cecyliada na Orawie 2023-12-08 09:55 Poranna kolizja na zakopiance w Rdzawce 2023-12-08 09:34 Paśli pastyrze woły - pośpiewajmy wspólnie kolędy 2023-12-08 09:00 Zakopane już przygotowane na Święta (ZDJĘCIA, WIDEO) 2 2023-12-08 08:00 Radni uchwalili nową opłatę miejscową. W Zakopanem mamy lepsze powietrze 14 2023-12-07 21:45 Kości, śliska skóra, dziwne ślady, tajemnicze pozostałości czyli na tropach tatrzańskiego yeti 4 2023-12-07 21:14 Gdyby policjant szarpał nas za uszy 2023-12-07 20:51 Na Cyrhli cały śnieg z przystanku zgarniają na chodnik 2 2023-12-07 20:46 Piekło nie zamarzło. Ono właśnie się obudziło. Konkurs dla czytelników 2023-12-07 20:43 W Dolinie Białego nocą na nartach (WIDEO, ZDJĘCIA) 8 2023-12-07 20:00 Nowy dworzec, stare problemy (WIDEO) 7 2023-12-07 19:00 Wciąż nie znamy kandydata opozycji na burmistrza Zakopanego 11 2023-12-07 18:30 Jesteście niesamowici, błyskawiczna reakcja na wieść o zamarzającym psie, pomoc nadeszła spod Krakowa 5 2023-12-07 18:00 Noc w tej szkole zawsze jest pełna wrażeń 2023-12-07 17:00 Pamiętne, mordercze andrzejki 2023-12-07 16:00 Rada miasta była dziś maszynką do głosowania 2023-12-07 16:00 Kiedy piękno idzie w parze z dobrem 2023-12-07 15:57 Co zabrać ze sobą w długą podróż pociągiem? 2023-12-07 15:30 Czarne żaluzje wewnętrzne - idealne do pomieszczeń użytkowych. Dlaczego? 2023-12-07 15:20 Dolna część ulicy Gorczańskiej w Rabce zostanie przebudowana 4 2023-12-07 15:14 Nauka poprzez obserwację: rozwijanie zainteresowań naukowych u dzieci 2023-12-07 14:49 Coraz więcej śniegu na Krupówkach (WIDEO) 2 2023-12-07 14:00 Pomnik Katyński w nowej odsłonie. Dziś odbyło się uroczyste odsłonięcie 2023-12-07 13:30 Literackie wspomnienie o Andrzeju Skupniu-Florku 2023-12-07 13:30 Od tygodnia porzucony pies żyje o głodzie i chłodzie, policja i gmina umywa ręce (AKTUALIZACJA) 5 2023-12-07 13:15 Ikea dla dzieci z Podhala 2023-12-07 13:00 Seniorzy zrobieni w policjanta - stracili duże pieniądze 3 2023-12-07 12:30 Mikołaj na nowotarskim lotnisku 2023-12-07 12:30 Opowieść Wigilijna 2.0. Ostatnia w tym roku rodzinna przygoda 2023-12-07 12:30 Wołanie do Yeti. Na zakończenie Roku Szymborskiej w Muzeum Tatrzańskim 2023-12-07 11:58 Zakopiańscy radni przyjęli budżet zaproponowany przez burmistrza. Przychody mniejsze o 44 mln zł 8 2023-12-07 11:30 GrapaSki w Czarnej Górze: Dzieci w mikołajowej czapce dostaną karnet za złotówkę
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2023-12-08 22:02 1. Życzępodobnej skutecznosci podczas Sylwestra Marżeń a wiec strefy bezprawia 2023-12-08 21:34 2. jakby kierowca uciekł to by lyło że frajerzy ze strazy do niczego sie nie nadaja, pirata drogowego trzeba gonić 2023-12-08 21:06 3. Polska to dziwne city. Jak 2% od pożyczki na kredyt mieszkaniowy, to wzrosły odpowiednio ceny mieszkań. Jak 0 VAT na żywnośc, to ceny żywności w górę. Jak darmowe przejazdy, to można spodziewać się podwyżki cen biletów dla pozostałych. Zastanawiam się, czy to ma sens i kto na tym zarabia? Może jakaś dopłata do pół litra na święta BN. @szarlotka tam gdzie mi wiadomo to jest od 70. 2023-12-08 20:53 4. Proszę podać tylko ile kWh energii jest potrzebne dla odtworzenia 1 kWh energi elektrycznej z wodoru Wszyetko w temacie. 2023-12-08 20:52 5. @Swój spójrz w dowód i podaj pierwsze dwie cyfry pesela a potem pogadamy o "starych komuchach". Skoro popierasz rozwalanie kasy mieszkańców to na pewno jesteś pisoskim radnym który głosował za przyjęciem pakietu wyborczego Doruli. A może nawet samym pomysłodawcą. Ja wiem że wychowaliście się w komunie i tak się nauczyliście że dobro wspólne służy do rabunku i uwłaszczania się. Ale teraz jak gdyby idzie nowe. Młodzi biorą udział w wyborach. Wiedzą że komuna to zło bo sami straszyliście ich komuną od 1980. Dlatego pis odpadł od żłoba bo chciał komunę V 2.0 zafundować społeczeństwu. I mam nadzieję że na szczeblu samorządowym też wam mieszkańcy podziękują za takie rozwalanie kasy tuż przed końcem kadencji i mydlenie oczu. Mogliście się przez 8 lat wykazać poprawiając plany miejscowe i walcząc z deweloperką. Ale woleliście "żyć z nimi dobrze". Teraz my mamy przekichane a wy się z nas śmiejecie i jeszcze kupujecie nasze głosy naszymi pieniędzmi. Odnośnie komunikacji miejskiej to gdzie jest linia do Kuźnic??? Dlaczego te elektryki jeszcze nie jeżdżą? Dlaczego przystanki wyglądają jak wiaty śmietnikowe w aglomeracjach? 2023-12-08 20:33 6. A komediant szymczyk za odpalenie granatnika i narażanie życia i zdrowia policjantów na komendzie głównej dostanie emeryturę 20tys. 2023-12-08 20:08 7. Jeszcze zniżkowe bilety dla kuśnierzy jeżdżących codziennie na zmywak do Zakopanego bo blokują NAM zakopiankę ... 2023-12-08 19:44 8. Nic nie jest za darmo. Podniesienie różnej maści podatków zrobi swoje druga sprawa pieniądze są podatnika,miasto,rząd nie ma swoich pieniędzy. 2023-12-08 19:34 9. Bajkowe miasto. Chyba się do Was przeprowadzę. 2023-12-08 19:32 10. te, mądrala nie ma "mondrala"... jest montrala tralalala
2023-11-18 22:12 1. "...wydają się być gotowe" tak jak tunel swego czasu. Sensację ogłoście jak będzie już gotowe. Na razie sensacyjne są korki, nawet poza sezonem. 2023-10-25 07:37 2. Dźwięk dobry wszystkim. Widzę sporo ładnych zdjęć więc dodam: światło realizował Marcin Kępiak a za dźwięk odpowiadał Marcin Słodyczka. Jeden i drugi z Zakopanego (Future Tech technika sceniczna). Miłego dnia czytelnikom TP :) 2023-09-21 22:45 3. Niestety. Dla dzieci niepełnosprawnych niedowidzących jaskinie w polskich Tatrach się skończyły. Dzięki Bogu że jest Słowacja 2023-09-18 15:10 4. Dajcie znizke dla platfusow. Po 15 pazdiernika beda tam tlumnie walic . 2023-09-14 10:39 5. A to chyba Ministerstwo MSWiA jest od tego, żeby dawać sprzęt. No chyba, że Terlecki narkoman z Krakowa dał z własnej inicjatywy i kieszeni. Skoro jest jedynką wśród šlebodnych. Z mojej kieszeni i podatków wolę dać na biedne psy w Nowym Targu. 2023-09-03 06:18 6. Jak zwykle ksiadz po danine. 2023-08-31 19:14 7. Zdjęcie 13 i 14, jesteś piękna. Mój typ. 2023-08-29 14:16 8. No nie ma komentarzy chyba dlatego napiszę, że Pani ze zdjęcia 14 i 15 jest w moim typie. Panie redaktorze znasz Pan mój gust. 2023-08-17 13:12 9. Po rozpoczęciu roku szkolnego będą dzieci przymusowo oglądać takie se obrazki kosztem matematyki. Minister od nauki już się o to postara. Minister od kultury zawnioskuje jakieś odznaczenie dla "artysty".Natomiast Małgorzata Ziętkiewicz w Wydarzeniach Polsatu będzie pół godziny gęgać na ten temat. Wojtyła wiecznie żywy! 2023-08-15 07:46 10. Czy był jakis wernisaż na ktorym był ktos wiecej niz rodzina artysty i urzednicy? Przeciez to sie w glowie nie miesci, tyle publicznych pieniędzy to kosztuje a nikt tego nie oglada. Komu to i po co?
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy


REKLAMA


FILMY TP

Pożegnania