Reklama

2024-02-09 12:30:47

Reklama

Pod Giewontem

Co robić w weekend w Zakopanem?

Przygotowaliśmy dla Was tradycyjnie zestawienie zakopiańskich wydarzeń na piątek, sobotę i niedzielę. W tym tygodniu sporo kinowych premier. Możecie też spotkać się z Justyną Kowalczyk-Tekieli, kibicować uczestnikom Biegu Gąsieniców, albo po prostu wziąć w nim udział, na żywo posłuchać duetu Dewódzki i Lupi, bądź wesprzeć PSONI w trakcie balu charytatywnego. Co jeszcze wydarzy się w weekend w Zakopanem? Przeczytajcie.

KINO DZIECI: Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele
Kino “Miejsce”, ul. Orkana 2
Piątek 9.02 – niedziela 11.02, godzina 12.15

Film animowany, dla dzieci. Gdy do Wyspy Puffinów zbliża się wielka burza, Oona odkrywa, że ostatnie Małe Jajko w tym sezonie zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Wraz z nowymi przyjaciółmi postanawia je odnaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu. (opis: filmweb.pl)

PREMIERA: Emma i czarny jaguar
Kino „Giewont”, ul. Kościuszki 4
Piątek 9.02 – sobota 10.02, godzina 15.30
Niedziela 11.02, godzina 12.30
Kino „Sokół”, ul. Orkana 2
Sobota 10.02 – niedziela 11.02, godzina 14.15

To propozycja dla całych rodzin – familijny film przygodowy rozgrywający się w przepięknych okolicznościach dzikiej przyrody, opowiadający o niezwykłej więzi łączącej dziewczynkę i czarnego jaguara. Wzruszający, bawiący i uczący szacunku do przyrody.

SPOTKANIA GóRSKIE: NARCIARSTWO W ZAKOPANEM
Gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10
Piątek 9.02, godzina 16

Spotkanie z cyklu FERIE Z MUZEUM TATRZAŃSKIM. Opowieść o narciarzach z Zakopanego, od czasów pionierskich prób, po sukcesy Kamila Stocha i innych słynnych zawodników z „zimowej stolicy Polski”. Sugerowany wiek uczestników: młodzież i dorośli.

PREMIERA: Piękna katastrofa 2
Kino „Giewont”, ul. Kościuszki 4
Piątek 9.02-sobota 10.02, godzina 17.30
Niedziela 11.02, godzina 21.15

Opis dystrybutora: Abby i Travis budzą się po szalonej nocy w Las Vegas bogatsi o ból głowy, kupę forsy, którą Abby wygrała w kasynie i obrączki na palcach. Wygląda na to, że w przypływie namiętności podkręconej alkoholem wzięli ślub. Co teraz? Za wygrane bogactwo postanawiają spędzić upojny miodowy miesiąc w Meksyku w towarzystwie znajomych i rodziny. Ale zanim to nastąpi każde z nich wyprawia swój wieczór kawalerski/panieński, który kończy się nieziemską zadymą. Co gorsza ich tropem rusza mafioso Benny i jego osiłki, by odzyskać forsę, którą stracili w kasynie. Nowa droga życia Abby i Travisa zapowiada się naprawdę wyboiście.

VERTYKALNE PRZYGODY: O skiturach i nie tylko z Justyną Kowalczyk-Tekieli
Kino SOKóŁ, ul. Orkana 2
Piątek 9.02, godzina 18

Spotkanie otworzy prezentacja marki Dynafit, której ambasadorką jest Justyna Kowalczyk-Tekieli. Rozmowę z biegaczką poprowadzi z kolei Jędrek Maćkowski - dziennikarz King Runner Ultra. "Vetykalne przygody" traktować będą nie tylko o skiturach, ale i o codziennych treningach Justyny i innych jej życiowych doświadczeniach.
Ponieważ ilość miejsc na to spotkanie jest ograniczona, organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację poprzez formularz zgłoszeniowy:  https://competit.pl/zgloszenie/6501/

PREMIERA: Opadające liście
Kino „Miejsce”, ul. Orkana 2
Piątek 9.02 – niedziela 11.02, godzina 18.35

Reżyserem tego obrazu jest znakomity fiński filmowiec Aki Kaurismaki, którego widzowie kochają m.in. za takie obrazy jak „Cienie w raju”, „Leningrad Cowboys jadą do Ameryki”, „Total Bałałajka Show”, „Dryfujące obłoki” czy „Światła o zmierzchu”. Bohaterami „Opadających liści” są dwie samotne, poszukujące miłości dusze, które spotykają się przypadkowo w barze karaoke w Helsinkach. Jednak ich droga do szczęścia nie będzie prosta – poczynając od zagubionych numerów telefonów, po błędne adresy, alkoholizm i uroczego bezdomnego psa.

KONCERT: PIOTR "LUPI" LUBERTOWICZ  i JACEK DEWóDZKI (drugi wokalista zespołu Dżem)
Karczma Pod Gontem, ul. Kasprowicza 1A
Piątek 9.02, godzina 19

Nowotarskiego artysty „Lupiego” szerzej rekomendować nie trzeba. Nie bez kozery zwany jest "muzyczną legendą Podhala". Od początku lat 80. związany jest z polską sceną blues-rockową, w tym z takimi zespołami, jak Monkey Buissiness, Easy Rider czy Nocna Zmiana Bluesa. Współpracował z SEVEN B-Gienka Loski, Los Agentos z Krzysztofem Ścierańskim i z wokalistą grupy Dżem - Jackiem Dewódzkim, z którym połączą muzyczne siły w trakcie zakopiańskiego koncertu. 

III BAL CHARYTATYWNY POLSKIEGO STOWARZYSZENIA NA RZECZ OSóB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W ZAKOPANEM
Hotel Nosalowy Dwór Resort & SPA, sala balowa GERLACH, ul. O. Balzera
Piątek 9.02, godzina 19

Dla przybyłych wesprzeć PSONI zagra grupa Ex Maanam; o oprawę muzyczną zadba też DJ Marek Wacławski. Nadto programie aukcja charytatywna, w trakcie której pod młotek pójdą prace podopiecznych stowarzyszenia i znanych artystów, gadżety przekazane przez sportowców oraz wiele innych przedmiotów.
Cegiełki wstępu dostępne są w Stowarzyszeniu PSONI oraz recepcji Nosalowy Dwór Resort & Spa. Całkowity dochód zarówno z ich sprzedaży, jak i z aukcji, przekazany zostanie na cele charytatywne.

SPEKTAKL: CCY - WITKAC-Y Menażeria wg Juweniliów St. I. Witkiewicz
Teatr im. St. I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Scena A. Bazakbala, Kawiarnia Witkacy
Piątek 9.02, godzina 19.15

Informacja o spektaklu z witkacy.pl: W związku z 70. rocznicą śmierci oraz 125. rocznicą urodzin Stanisława Ignacego Witkiewicza powstał spektakl inspirowany młodzieńczą twórczością Witkacego, w której już można dostrzec cechy charakterystyczne dla całej późniejszej jego dramaturgii. Stanowi próbę pokazania, jak kształtowała się młodzieńcza wrażliwość jednego z najwybitniejszych artystów XX wieku – jaki wpływ na jego wyobraźnię miała epoka, w której żył; dzieła literackie, plastyczne, muzyczne etc. Te wczesne proroctwa dotyczące zagłady świata – ostrzeżenie przed nieu-chronną katastrofą – wszechogarniającą bezkształtnością i utratą indywiduum, pełne są jednak groteskowego – iście witkacowskiego – poczucia humoru. To doświadczenie końca świata przez młodego człowieka, stanowiące jednocześnie próbę jego ocalenia.” Więcej informacji i bilety: http://www.witkacy.pl/pl/repertuar/spektakle-w-repertuarze/ccy-witkac-y-menazeria

PREMIERA: Miłość jak miód
Kino „Giewont”, ul. Kościuszki 4
Piątek 9.02 – sobota 10.02, godzina 19.20
Niedziela 11.02, godzina 19.15

Reżyserem filmu jest Maciej Migas, a na ekranie pojawią się m.in. Edyta Olszówka, Agnieszka Suchora, Michał Czarnecki, Bartosz Opania czy Rafał Królikowski. Opis dystrybutora: Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, co dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga jest wziętą architektką wnętrz. Jedna jest wdową, drugą partner właśnie zostawił dla młodszej. Jedna poświęca się dzieciom i wnukom, kom-pletnie zapominając o sobie, druga nie ma rodziny i dba o duchowy rozwój. Pewnego dnia przyjaciółki spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zostaje nad morzem. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła. Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno?

PREMIERA: Priscilla
Kino „Miejsce”, ul. Orkana 2
Piątek 9.02 – niedziela 11.02, godzina 20.15

Film Sofii Coppoli, którego bohaterką jest Priscilla, ukochana Elvisa Presleya.

39. OGóLNOPOLSKI BIEG GĄSIENICóW
Trasy biegowe Centralnego Ośrodka Sportu
Sobota 10.02, godzina 10

Zgłoszenia przyjmowane były elektronicznie, niemniej zapisać się będzie można w biurze zawodów 10.02. Kategorie wiekowe: Junior (2007 i młodsi) K/M, Senior (2006-1985) K/M, Masters (1984-1975) K/M, Weteran 1 (1974-1965) K/M, Weteran 2 (1964-1955) K/M i Superweteran (1954 i starsze/starsi) K/M.
Dystans: kobiety 5 km (dwie pętle po 2,5 km), mężczyźni - 10 km (cztery pętle po 2,5 km). Zawody rozegrane zostaną stylem klasycznym. Start, meta i biuro zawodów w okolicy Średniej Krokwi.

KRAINA MIŁOŚCI NA GUBAŁóWCE
Gubałówka
Sobota 10.02, od godziny 11
W programie:

11.00-16.00 Pokaż, czym Twoja miłość jest! / warsztaty artystyczne,
11.00-16.00 Chwila czekoladowego uniesienia / warsztaty dekoracji czekolady,
14.00, 15.00 i 16.00 Daj się ponieść gorącym rytmom! /Zumba,
16.00-21.00 Walentynkowy koncert życzeń, czyli muzyka grana przez DJ z dedykacjami,
16.00-21.30 Romantyczne tło do zdjęć, czyli 1 800 000 światełek Krainy Światła; dodatkowo, w restauracjach Tarasy i Widokówka, Bistro Tarasy oraz Cafe Gubałówka specjalne menu dla zakochanych

SPOTKANIA GóRSKIE: ZŁOTY WOJCIECH FORTUNA
Gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10
Sobota 10.02, godzina 16

Spotkanie z cyklu FERIE Z MUZEUM TATRZAŃSKIM. Opowieść o tym jak 19-latek zdobył złoty medal olimpijski. Sugerowany wiek uczestników: młodzież, dorośli.

PAMIĘTAMY O KARŁOWICZU - 115. rocznica śmierci
Stowarzyszenie im. M. Karłowicza w Zakopanem oraz Skiturowezakopane.pl zapraszają wspólnie do uczczenia pamięci wybitnego kompozytora i dyrygenta, z zamiłowania zaś tater-nika. W tym roku wypada 115. rocznica jego tragicznej śmierci pod małym Kościelcem. Z tej okazji przygotowano rocznicowe obchody:

Sobota 10.02, 18.00 Ul. Ciągłówka 11, sala w budynku ZNP - koncert kameralny, w programie: Mieczysław Karłowicz, Johannes Brahms, Karol Szymanowski, wykonawcy: Emilia Szłapa - skrzypce, Katarzyna Makowska - fortepian
Niedziela 11.02, 9.00 Kuźnice - wycieczka pod Kamień Karłowicza (skitourowa i piesza). Wycieczkę poprowadzą oraz o Mieczysławie Karłowiczu opowiedzą licencjonowani przewodnicy tatrzańscy: Krystyna Tybor oraz Wojciech Szatkowski

KONCERT: AHAJU FUSION BOLIVIA latino music
Karczma Pod Gontem, ul. Kasprowicza 1A
Sobota 10.02, godzina 19

Pochodzący z Ameryki Południowej zespół zabierze słuchaczy nie tylko w świat rytmów latino, ale zagra też popowe przeboje.

SPEKTAKL: Witold Gombrowicz O!PERETKA
Teatr im. St. I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Scena Witkacego
Sobota 10.02, godzina 19.15

Bilety online: witkacy.pl

SPEKTAKL WALENTYNKOWY: SEKSTERAPIA
TEATR ROZRYWKI RZT Szymaszkowa, ul. Szymaszkowa 1
Sobota 10.02, godzina 20

"Witajcie, Drodzy Państwo, na terapii grupowej dla par i singli. Od teraz możecie zgłaszać wszystkie Wasze problemy dotyczące współżycia oraz zaburzeń seksualnych, a ja zamienię Wasze życie w Love Island, Hotel Paradise lub Nagą Prawdę..." To oczywiście zaproszenie na kolejną odsłonę spektaklu zakopiańskiego Teatru Rozrywki RZT Szymaszkowa, czyli "Seksterapię". Tym razem w wersji walentynkowej.
Na scenie pojawią się Hanna Zbyryt w roli wspomnianej specjalistki oraz Grzegorz Pawlak w roli tajemniczego mężczyzny. Również muzycy Wojtek Wachułka i Radek Kuliś. Spektakl ma bowiem formę stand-upu, z muzyką z lat 50. na żywo.

PREMIERA: The Chosen 4. Wybrani
KINO "GIEWONT" REAL 4K, ul. Kościuszki 4, 18 201 53 04, kinogiewont.pl
Niedziela 11.02, godzina 16.45

Okrzyknięty przez entuzjastów „serialem wszech czasów” kultowy „The Chosen” w nadzwyczajnej odsłonie na wielkim ekranie.

SPEKTAKL: Scena Propozycji Aktorskich – Traktat o łuskaniu fasoli
Teatr im. St. I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Scena A. Bazakbala, Kawiarnia Teatru
Niedziela 11.02, godzina 19.15

"Traktat o łuskaniu fasoli" to słynna, metafizyczna powieść Wiesława Myśliwskiego. Rozmowa prowadzona podczas łuskania fasoli staje się swoistą spowiedzią bohatera, pretekstem do podsumowania  życia. Zwyczajne, codzienne sprawy niepostrzeżenie przeobrażają się w tematy egzystencjalne, transcendentne. Spektakl powstał w ramach Sceny Propozycji Aktorskich. Reżyserii podjęła się Emilia Nagórka, która jest też autorką scenariusza, scenografii i kostiumów. Występują: Agnieszka Michalik, Emilia Nagórka, Andrzej Bienias, Kamil Joński, Krzysztof Łakomik, Piotr Łakomik i Krzysztof Wnuk.

Wystawy czasowe prezentowane w zakopiańskich galeriach i muzeach:
- Dwa monumentalne dzieła pt. „Pochód dzieci góralskich” i „Pochód góralek” Jana Rembowskiego po niespełna stu latach znowu zawitały na Podhale. Muzeum Karola Szymanowskiego w willi "Atma", ul. Kasprusie 19
- MODLITWA. SACRUM W TWóRCZOŚCI WŁADYSŁAWA JAROCKIEGO. Muzeum Jana Kasprowicza na Harendzie (do 3.04)
- TATRZAŃSKIE YETI. Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego, ul. Krupówki 10, gmach główny (do 29.02)
- URZECZENI. TRADYCYJNY PEJZAŻ TATRZAŃSKI. Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza (Oddz. M. Tatrzańskiego), ul. Zamoyskiego 25 (do 5.05)
- DESZCZ W GRUDNIU - malarstwo i grafika Kamila Targosza. Galeria Antoniego Rząsy, ul. Bogdańskiego 16 (do 3.03)
- BEZ PATOSU. Anna Buńda-Dorula - malarstwo na tkaninie. Janusz Tycner - grafika i malarstwo. Willa Czerwony Dwór - Centrum Kultury Rodzimej, ul. Kasprusie 27 (do 17.02)
- OBECNI W ZAKOPANEM - obrazy, grafiki, rzeźby oraz instalacje artystów mieszkających i pracujących współcześnie na Podhalu. Galeria Władysława Hasiora (Oddz. M. Tatrzańskiego), ul. Jagiellońska 18b (do 3.03)
- ROZMYTE OBIETNICE Natalii Kuropki. Kawiarnia Kmicic, ul. Staszica 11a

Aktualne wydarzenia kulturalne całego tygodnia znajdziecie w bieżącym papierowym wydaniu Tygodnika Podhalańskiego – Informator kulturalny strony 22-23.

anKup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Reklama
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Spokojna kobieta szuka KAWALERKI w Zakopanem. Na dłuższy okres. 692 340 991.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA. 660 079 941.
 • PRACA | dam
  PAPI SERVICE SP. Z O.O. ZATRUDNI KIEROWCÓW. WYMAGANE KAT. C+E ORAZ UPRAWNIENIA ADR . TEL.182074845
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ NA WYWROTKĘ , Kat.C+E, tel. 609098655.
 • USŁUGI | inne
  PRALNIA ZAWRAT - PRANIE, MAGLOWANIE - pościele, obrusy, ręczniki itp. 501 788 640
 • RÓŻNE
  PAPI SERVICE - OLEJ OPAŁOWY i OLEJ NAPĘDOWY. BIURO: PORONIN, KASPROWICZA 28 PON.-PIĄT. 08.-17.00 Tel./fax 18 20 74 845, 18 20 74 224 STACJE PALIW: ZAKOPANE, SPYRKÓWKA 4 NOWY TARG, SKŁADOWA 11 CENY HURTOWE. ZAPRASZAMY.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Wynajmę HALĘ: MAGAZYN/ PRODUKCJA - 250m. Nowy Targ, ul. Składowa. Tel. 602 290 555
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZOWANIE, REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA 27 arów - Skawa. 607 52 84 76.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY, FASADY. 889 388 484.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia MIESZKANIE z 2 sypialniami w nowym apartamentowcu na Szymonach, www.nzakopane.pl tel. 603 88 44 71
 • USŁUGI | budowlane
  ADAPTACJA PODDASZY, OCIEPLENIA WEŁNĄ MINERALNĄ, SUFITY PODWIESZANE, ZABUDOWY GK, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. 660 079 941.
 • SPRZEDAŻ | różne
  DESKI ŚWIERKOWE, dł. 5 m, szer. 53 mm. DRZEWO OPAŁOWE BUK. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW ORAZ WIĘŹBY DACHOWE WRAZ Z POKRYCIEM. 572624414.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA od A do Z. 572624414.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  APARTAMENT Za Strugiem, Zakopane - 607 506 428.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKALE HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWE o powierzchniach ok. 58 i 55 m2, oraz PIWNICE 23 m2. Możliwość połączenia lokali. Zakopane centrum, ul. Kościuszki - 691 124 272.
 • USŁUGI | budowlane
  ŁAZIENKI, PŁYTKI, PANELE, MALOWANIE itp. 796 544 016.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni PANIĄ DO PRZYGOTOWYWANIA POSIŁKÓW, co drugi dzień. 666378357.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni PRACOWNIKÓW RECEPCJI. Praca stała w systemie dziennym oraz nocnym, na pełny etat lub pół etatu. CV proszę wysyłać na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl lub kontakt telefoniczny: 666 37 83 57.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  POLE ORNE. 505 429 375.
 • PRACA | dam
  Doświadczony deweloper zatrudni na stanowisko KIEROWNIK BUDOWY m. Kluszkowce - instalacje elektryczne oraz niskoprądowe, hydrauliczne, tynki oraz docieplenia, wykończeniowe oraz instalacyjne.
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy na budowie okolice Bukowiny Tatrzańskiej. 601912296
  Tel.: 601912296
 • PRACA | dam
  PENSJONAT "Willa Park" W CENTRUM ZAKOPANEGO ZATRUDNI KIEROWNIKA RECEPCJI/RECEPCJONISTĘ ORAZ POMOC DO PRZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ I SPRZĄTANIA POKOI. 509 170 212
  Tel.: 509 170 212
 • RÓŻNE
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536269912.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL NA PIZZERIĘ W ZAKOPANEM. 502 658 638
 • SPRZEDAŻ | różne
  SPRZEDAM SIANO W BALACH. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA PLAC POD MAGAZYN. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA HALE NA WARSZTAT SAMOCHODOWY, LAKIERNIĘ, PRALNIE, HURTOWNIĘ, MAGAZYN. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  POSZUKUJĘ DOMU W STYLU GÓRALSKIM, ok. 100 m2, Zakopane, bliskie Kościelisko - 607 506 428.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIE DOM LUB PENSJONAT POWYŻEJ 200 M2 W ZAKOPANEM ZA GOTÓWKĘ NR KONTAKTOWY 517 340 125 ŁUKASZ luklis86@gmail.com.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Sprzedam KANTÓWKĘ, KROKWIE, DESKI - 788 344 233.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓKĘ! PODHALE! DZIAŁKA, DOM, MIESZKANIE. +48600404554 grz.wicik@gmail.com
  Tel.: 48600404554
 • PRACA | dam
  POMOC KUCHENNĄ (kobietę) do pensjonatu w centrum Zakopanego. Na pełny etat, praca zmianowa 7-19, co drugi dzień. Brak zakwaterowania. Dobre warunki finansowe, benefity. 502 716 694
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE na Pardałówce - 607 506 428.
 • BIZNES
  Sprzedam WPOŻYCZALNIĘ NART I SNOWBORDU. 662 370 510.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | różne
  NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzór: jarzębina (60/80). Tel. 793 887 893
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2024-03-04 11:00 Tego mogliśmy się spodziewać - jest oficjalny komunikat dotyczący Biegu Podhalańskiego 2024-03-04 09:59 Zapalili ognisko przy plebanii. Ktoś wezwał Straż Pożarną 2024-03-04 09:30 Tu mi dobrze, tu mój świat... Zakopianki wtopione w krajobraz 2024-03-04 09:00 Działali z rotmistrzem Pileckim, ich historia to gotowy scenariusz filmu niczym "Szeregowiec Ryan" 1 2024-03-04 08:30 Zapraszamy do Nowego Targu i Zakopanego na nasze debaty z kandydatami na burmistrzów 2024-03-04 08:00 Bojownicy Niepodległości - promocja książki o legionistach (ZDJĘCIA i WIDEO) 2024-03-03 21:35 Zimowe Europejskie Igrzyska Virtus Zakopane 2024 otwarte (ZDJĘCIA) 2024-03-03 20:30 Kosze zabrali, ale worki z odpadami podrzucane są nadal, miasto przegrywa ze śmieciami 9 2024-03-03 20:06 Aleksander Zniszczoł po raz pierwszy w karierze na podium 1 2024-03-03 20:00 Chodzi o to, by człowiek pozwolił sobie na radość. Konkurs dla czytelników 2024-03-03 19:30 Za mundurem... czyli promocja w powiecie suskim 2024-03-03 18:30 Góry Beaty Zuby mocno przeżywane (WIDEO) 2024-03-03 17:30 Tak się szkolą ratownicy GOPR 2024-03-03 16:50 Podróż do gwiazd 2024-03-03 15:59 Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Motocyklista był pijany 2 2024-03-03 15:30 Narciarskie szlaki na Babiej Górze już zamknięte 2024-03-03 14:21 Wypadek motocyklisty na zakopiance 11 2024-03-03 14:00 Bór bez drzew (WIDEO) 2024-03-03 13:00 Zobaczcie jak przy okazji zakupu lampy kradnie akumulatory (WIDEO) 9 2024-03-03 11:58 Groźna kolizja na zakopiance 1 2024-03-03 11:03 W Kościeliskiej coraz więcej turystów 2024-03-03 10:59 Zagrali dla Michałka (ZDJĘCIA) 2024-03-03 10:00 O piątej nad ranem 27-latek pomylil gaz z hamulcem 3 2024-03-03 08:59 Strażnicy miejscy zatrzymali mężczyznę, który zabrał telefon komórkowy 12 2024-03-03 08:00 Dlaczego w Tatrach nie można chodzić po szlakach nocą 8 2024-03-02 22:00 Raz na cztery lata Zuch się staje pępkiem świata (ZDJĘCIA) 1 2024-03-02 21:00 Podwyżki cen biletów do TPN. Ile kosztuje wejście w Tatry? 15 2024-03-02 20:00 Jak złapać seryjnego mordercę gdy przeszkodą jest szef socjopata 2024-03-02 19:00 Węgierskie media piszą o akcji Tygodnika Podhalańskiego 20 2024-03-02 18:00 Ok. 40 drzew wycięto w lesie na Antałówce w Zakopanem (WIDEO) 16 2024-03-02 17:30 Na nartach dla Marysi Białońskiej 2024-03-02 17:00 Marcowa korekta rozkładu jazdy i szybsza podróż do Zakopanego 1 2024-03-02 16:00 Mężczyzna, który przebiera się za misia na Krupówkach ukarany mandatem 28 2024-03-02 15:30 Beze mnie jesteś nikim. Spotkanie z Jackiem Hołubem 2024-03-02 14:59 Deszczowa sobota, Krupówkami w górę i w dół 3 2024-03-02 14:00 Złodzieje ukradli z warsztatu samochodowego dwa cenne auta 2024-03-02 13:00 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zakopanem (WIDEO) 1 2024-03-02 12:00 Dziś pierwsza biała sobota w szpitalu na Ciągłówce 2 2024-03-02 11:30 O "Ujku" w Czerwonym Dworze 1 2024-03-02 11:24 Zagrają dla Zuzanki 2024-03-02 11:00 Jedna sowa zarekwirowana. Na Krupówkach i Gubałówce można spotkać kolejną 2 2024-03-02 10:00 Górale w Chicago mowy ojców nie zapomnieli 2024-03-02 09:00 Malował Tatry, a koledzy po fachu go nie lubili, bo jego dzieła były w cenie i szły jak ciepłe bułeczki 2024-03-02 08:30 To ostatnia okazja, by wytropić tatrzańskie yeti 2024-03-02 08:18 W nocnym pożarze w Suchem ucierpiała jedna osoba 2024-03-02 02:49 Wielki pożar w Suchem 2024-03-01 22:00 Bóbr rozrabia nad Morskim Okiem (WIDEO) 4 2024-03-01 21:12 Dachowanie pomiędzy Nową Białą i Łopuszną 2024-03-01 21:11 Zacięty mecz Podhala w Tychach. Zdecydował złoty gol 2024-03-01 20:53 Co robić? Już cztery dni jesteśmy bez wody! 8
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2024-03-04 09:50 1. jak wszystkim wiadomo NICK w internecie ! oznacza użytkownika, który pod tą nazwą występuje PANIMAJESZ @ miernota jarek :) :) :) imienniku sfilcowanego dziada :) 2024-03-04 09:38 2. i to są bohaterowie, a nie wynoszeni bez mała na ołtarze niektórzy wyklęci, którzy strzelali do rodaków. kto strzelał do Polaków, nie zasługuje na nic. czy to nie jest prosta definicja i reguła ? 2024-03-04 09:16 3. @ fotograf, raczej ty chlejesz, jeżeli uważasz, że to już kwiecień :) 2024-03-04 09:04 4. Wy Polacy, myślcie o sobie. Jest stare powiedzenie, jak na mydle lub przed i po głupi. @zenzz, nie trzeba tyć rusofilem trzeba być normalnym i myśleć po gospodarsku. 2024-03-04 09:02 5. to serdecznie Panu Aleksandrowi gratulujemy :)))) 2024-03-04 08:28 6. No! Głupio teraz będzie jak się skończą super pomysły i zacznie się robić normalnie. Będę się czuł nieswojo we własnym mieście :-) 2024-03-04 08:23 7. czego nie? ro zumiecie pisowskie miernoty :) :) :)!! wgóle ?do te goby ? nie doszło gdy by ! ! nie pis !!!! 2024-03-04 08:22 8. @ plan rudego, aby było w miarę dobrze, to zaboli ! np. ceny prądu, a to wszystko robota i zaniedbania pisu, który wszystko robił pod dyktando kremla :) 2024-03-04 08:20 9. @Adwokat, chcesz go zobaczyć? Już niebawem, jak będziesz z racji swojego zawodu się do niego zwracał słowami "wysoki sądzie" @jarek nie chlaj tyle. PiS juz nie rządzi cztery miesiące !!!! :) :) :) 2024-03-04 07:54 10. kurde ! a taki super pomysł był z tymi koszami :)
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania


REKLAMA


FILMY TP