Zapraszamy
Zapraszamy na debatę przed drugą turą wyborów z kandydatami na burmistrza Zakopanego Agnieszką Nowak Gąsienicą i Łukaszem Filipowiczem. Czwartek, 18 kwietnia godz. 18.00 Kino Giewont. Relacja wideo LIVE.

Reklama

2024-03-08 13:30:14

Reklama

Wybory samorządowe

Nie ma zgody na złe mówienie i pisanie o Zakopanem, Sylwester Marzeń do konsultacji z mieszkańcami

- Nie pozwolę, by źle mówiono o Zakopanem. O to jak ma wyglądać impreza sylwestrowa, bo ona powinna być robiona - zapytam mieszkańców w konsultacjach społecznych - zapowiada Agnieszka Nowak-Gąsienica.

Obecnie urzędująca wiceburmistrz Zakopanego Agnieszka Nowak-Gąsienica spotkała się z wyborcami na Krzeptówkach. Sala w gościnnych progach pensjonatu "U Jadzi" wypełniła się po brzegi. Wraz z kandydatką na spotkaniu obecni byli wspierający ją radni Zjednoczonej Prawicy, sekretarz miasta Grzegorz Cisło i starosta tatrzański Piotr Bąk. 

Przypomnijmy, że Agnieszka Nowak-Gąsienica startuje pod wyborczym hasłem "Szóstka dla Zakopanego" z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. O zrealizowanych, kosztownych remontach i inwestycjach w mieście mówił Jan Gluc, przewodniczący rady miasta oraz radni: Lucyna Galica-Jurecka, Jacek Kalata, Maciej Gąsienica-Walczak. Na pytania mieszkańców odpowiadał też Tomasz Filar, wiceburmistrz Zakopanego. 

Make Zakopane great again

- Mój program wyborczy to "Szóstka dla Zakopanego", bo Zakopane jest miastem na szóstkę. Jest wspaniałe, więc mówmy o nim dobrze i doceńmy wyjątkowe miejsce, w którym mieszkamy - podkreśliła Agnieszka Nowak-Gąsienica - nie pozwolę, by źle mówiono czy pisano w lokalnej prasie o Zakopanem. 
Zapewniła, że w sprawie Sylwestra Marzeń będzie rozmawiać z mieszkańcami i przeprowadzi konsultacje społeczne w tej sprawie. Przypomniała fatalne skutki, gdy miasto nie organizowało żadnej imprezy, a tłumy balowiczów przewalały się przez Krupówki i Gubałówkę. 

- Teraz impreza gromadzi wszystkich w jednym miejscu, tu są służby, które dbają o nasze bezpieczeństwo. Sprawdziłam, i u nas podczas Sylwestra było 80 interwencji, a w Nowym Targu, które nie robi żadnej imprezy i nie przeżywa najazdu tysięcy turystów interweniowano 200 razy - podkreśliła Agnieszka Nowak-Gąsienica. 

Ciszej nad tym misiem

Wróciła też do sprawy fatalnego zachowania przebierańców na Krupówkach. - Czy musimy mówić o tym tak głośno? Czy to rola mieszkańców Zakopanego, kandydatów na burmistrza? Czy to rola lokalnych mediów? Ja wiem, że to się świetnie klika. Ale ja już mam tego serdecznie dosyć, że o zakopiańczykach, o góralach mówi się że są pazerni, że interesują ich tylko dutki, że są paragony grozy. Nie. Z tym musimy skończyć. Promocja miasta jest świetna, ale PR jest okropny. A o ten PR dbamy sami. Co to znaczy upubliczniać złe zachowanie z Krupówek? Dlaczego pokazujemy paragon na steki i whisky za 400 złotych? No wiadomo, że to tyle musi kosztować w eleganckiej restauracji na Krupówkach. Ale jak chcesz zjeść obiad za 25 złotych to naprawdę go w Zakopanem można zjeść. A ja nie znam drugiego takiego miasta, i tak gościnnych ludzi, jakimi jesteście wy państwo. Zakopiańczycy i górale. Zawsze jest pyszne jedzenie, zawsze jest miła atmosfera. Czyste, wyremontowane pensjonaty. Zawsze jest muzyka, zabawa, śpiew. Nie pozwolę, żeby o moim ukochanym mieście mówiono źle - zaznaczyła Agnieszka Nowak-Gąsienica.

Zapewniła, że dostęp do urzędu będzie otwarty. Obok karty stałego mieszkańca chce uruchomić kartę turysty, by goście korzystali z różnych ulg. 

Odniosła się też do działań konkurencji. - Ja prowadzę kampanię w sposób spokojny, łagodny, ale kto mnie zna wie, że to jest do czasu - powiedziała Agnieszka Nowak-Gąsienica - ponieważ jeden z panów mówi, że jest jedynym mieszkańcem Zakopanego od urodzenia. To ja się przedstawię. 

Kilka słów o sobie

Wiceburmistrz przypomniała, że mieszka pod Giewontem 47 lat. Przyjechała tutaj z rodzicami do rodzinnego domu przy ulicy Kościeliskiej. - Chodziłam tu już do przedszkola, więc chyba mieszkam najdłużej ze wszystkich kandydatów w Zakopanem. Jestem mamą trójki dzieci i żoną Szymona Gąsienicy. Jeżeli kojarzycie Państwo ujka Tadka Giewonta, to jego dziadek. Na sali jest moje teściowa Tosia Gąsienica Giewont, która mnie zawsze bardzo mocno wspiera. Wżeniłam się w wyjątkowo mocno góralsko zakorzenioną rodzinę. Obiecuję, że podczas mojej pracy kontynuowała będę dzieło burmistrza Leszka Doruli, który o kulturę góralską bardzo dbał. Nieprawdą jest, że nie ma w naszym mieście kultury, tradycji. Od 9 lat pełnię funkcję wiceburmistrza. Pozwala mi na to moje wykształcenie. Mam wyższe wykształcenie, skończyłam osiem kierunków studiów. Nie przeszkadza mi, gdy ktoś mnie nazywa przedszkolanką, bo to jeden z moich kierunków studiów. Ale pierwszy to prawo gospodarcze i administracja, później pedagogika, kształcenie zintegrowane, wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna i logopedia, sztuka, zarządzanie oświatą, a ostatnio skończyłam zarządzanie w ochronie zdrowia, ponieważ jest mi to bardzo potrzebne w mojej pracy zawodowej. 

Z ekologią na ty

Zielone Zakopane to dla niej przede wszystkim rozwiązania komunikacyjne, które mają zmniejszyć natężenie ruchu samochodowego w mieście. Rozbudowa linii komunikacyjnych do miejsc takich jak Gawlaki, Hrube, Zoniówka, ulica Strążyska, by były dojazdy do wszystkich czterech szpitali, a na Gubałówkę dojazd przez Kotelnicę. 

- To mogą być ekologiczne, elektryczne, linie przesiadkowe np. mniejszymi busami. - Zarzuca się nam, że kupujemy drogie autobusy za 11 milionów, ale najwyższą dotację wysokości sześciu milionów na te autobusy zdobył burmistrz Tomasz Filar - podkreśliła Agnieszka Nowak-Gąsienica. 

Podkreśliła też, że nadal wymieniane będą stare piece, rozwijana będzie sieć gazownicza i geotermalna. W trakcie realizacji jest rozbudowa oczyszczalni Łęgi. - To, co obiecujemy, to realizujemy. To fakty, a nie obiecanki typu, że latem będzie ciepło, a zimą będzie śnieg. To co dobre, to co zrobił ze swym zespołem burmistrz Leszek Dorula będzie rozwijane. 

Mówiła też o planowanych nowościach, takich jak rower miejski (darmowy dla posiadaczy kart mieszkańca), czy montaż automatów na butelki PET wydających karmę dla psów, zwiększenie ilości psich pakietów w mieście, wybieg dla psów. - Może to są rzeczy małe, ale dla mieszkańców bardzo ważne - zaznaczyła kandydatka. 

Podkreśliła, że silna, sprawdzona ekipa, która startuje wraz z nią i ubiega się o miejsca w radzie miasta i radzie powiatu tatrzańskie nie obiecuje gruszek na wierzbie. 

Zabierający głos mieszkańcy zgłaszali szereg uwag dotyczących pilnych remontów, lub nierównego traktowania ich, jako gospodarzy i stawiających apartamenty inwestorów z zewnątrz. Kilkakrotnie z sali padały głosy, by w trakcie wyborów nie dać się podzielić. 

rav

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
@konsultacje 2024-03-09 15:44:24
Dlaczego sylwester to problem w Zakopanem, dlaczego?????
Polska spory kraj, tylko w Zakopanem zezwolino na libacje marzeń!
jarek 2024-03-09 14:28:49
Problem sylwestrowy juz sie rozwiazuje. Podobnie jak ten duzy port lotniczy czy morski.
Nadszedl czas nadrzednej zasady - pieniedzy nie ma i nie bedzie!
erjgb 2024-03-09 14:18:19
Pis-iory wstydu nie mają. Mysia dziura a nie pchać się ponownie na urząd! Sio
martunia 2024-03-08 22:47:37
Narobiła syfu przez tyle lat razem z innymi pisiorami , a teraz ma pretensje ,ze Zakopane jest zacofanym grajdołem patologii . Arogancja, buta i bezczelność. Osiem kierunków studiowała to wiadomo, że na robotę w urzędzie nie miała czasu - ciekawe kto zapłacił za te jej nauki ,które nic jej nie nauczyły - czyżby my mieszkańcy ...? A dyplomy może z Collegium Humanum?
Konsultacje 2024-03-08 22:40:33
Tak jęczycie nad tym sylwestrem
To jaki repertuar powinien tam być. ?
Proszę o propozycję.
Ilość osób w tym czasie nie jesteśmy zmniejszyć ,gdyż baza noclegowa jest ogromna. Zamknąć miasta na ten wieczór nie da się. Impreza masowa musi być, rozproszenie ludzi spowoduje rozróby w całym mieście.
Pamiętacie jak pewnego razu tłum zdemolował samochody, karetki, paliły się stragany , morderstwa ? Niech Tp przypomni jak to było.
Tego chcecie ?
Czekam na propozycję repertuaru, tego z wysokiego C .
Ps
Moja propozycja :
"Zwrócić Zakopane mieszkańcom. "
Zakaz wynajmu od 23 grudnia do 2 styczna w centrum miasta i zrobic szlaban, obrzeża sobie poradzą.
Wogóle to zrobić zakaz wynajmu , działalnośći w centrum. Mieszkańcy odzyskają Zakopane dla siebie.
viver 2024-03-08 21:52:41
A co ta pani zrobiła przez 8 lat żeby polepszyć PR Zakopanego? Przecież to głównie przez obecnie rządzących jesteśmy pogardzanym grajdołem z discopolo jako najambitniejszą ofertą. Pani już podziękujemy.
rozliczymy was 2024-03-08 20:26:27
Pani kandydacino, dlaczego odcina się Pani od pisu?
KLMNO 2024-03-08 20:23:09
Ręce opadają. Droga pani. Z tego co się orientuję Urząd Miasta Zakopane płaci co miesiąc całkiem niezłą kwotę jakiejś firmie, która ma za zadanie zbierać wszystkie materiały pojawiające się w środkach masowego przekazu. Interesuje mnie co pani robi z tymi materiałami. Ja też sobie zrobiłem takie archiwum. Czytam artykuły i pojawiające się po nich komentarze. Prawie wszystkie z nich od początku waszych rządów są negatywne, a wręcz wrogie. W sposób bezwzględny obnażają ogromną ilość mankamentów, które jako władza próbujecie "przypudrować" zamiast je rozwiązywać. Teraz pani mówi, że nie pozwoli na obrażanie naszego miasta. Pytanie: Gdzie pani była przez ostatnie prawie dziewięć lat kiedy opluwano Zakopane? I pytanie drugie: gdzie pani była kiedy trzeba było ratować zakopiańskie kobiety i dzieci przed przemocą domową? Podobno jest pani pedagogiem...
Piort 2024-03-08 20:21:54
Jacuś dobrze piszesz... pisowska bezczelność nie zna granic...
Z centrum 2024-03-08 19:29:26
Gdybyś mieszkała przy Równi albo przy Krupówkach nie gadałabyś o konsultacjach. Kościeliska to już peryferie. Sołtysujcie sobie z pis-dzielską ekipą gdzieś na jakiejś wiosze
Ivo 2024-03-08 19:16:05
Pani Wiceburmistrz odpowiadała przez okres swoich kadencji między innymi za kulturę tak właśnie ta kultura wyglądała na ulicach Zakopanego
https://youtube.com/shorts/V6AFz-YcvxM?si=bSrjRLbxoJvkXHHN
Ziii 2024-03-08 19:10:53
O, Kwadratowa Twarz się odpaliła! Ta kobieta ma koszmarnie rozbuchane ego! I, czy mi się wydaje, że zaczyna straszyć? Bo, na razie, jest spokojna? Przykre. Ta pani jest niewiarygodna.
Jacuś 2024-03-08 18:51:02
Dlaczego robi Pani propagandowe spotkanie z mieszkańcami zamiast pogonić straż miejską do robienia porządku w mieście? Najwięcej poparcia zyskałaby Pani gdyby celebryta misio z Krupówek dostawał 10 mandatów dziennie a nie 1 czy 2 na tydzień. I to tylko dlatego że kampania i sprawa głośna na całą Polskę. Tyle kasy wywalacie na "promocję" Zakopanego a nie potraficie poradzić sobie z jednym pijakiem który obnaża Waszą bezdenną ignorancję, permanentną indolencję, kłamstwa, wyścigi do żłoba i działania przeciw mieszkańcom. Jak Pani po tylu latach mówi o konsultacjach w sprawie sylwestra to znaczy że to Pani potrzebuje konsultacji psychiatrycznej. Dziady jesteście i łazęgi pazerne na łatwą kasę i tyle. Niech się Pani pochwali komu daliście przydziały na mieszkania.
antyfan 2024-03-08 18:22:52
Ta pani ma wyjątkowo mocne parcie na sitko , szkło i gwiazdorzenie !!! , a ile można tak monotematycznie bleblać bez rezultatów , od lat słychać obietnice na wodzie pisane o Gubałówce , Nosalu , muszli koncertowej trasach rowerowych , parkingu przed Z-nem , krytej hali sportowej , itp. itd. - na co komu darmowe rowery jak praktycznie nie ma obiecywanych od lat tras rowerowych z prawdziwego zdarzenia !!!!! , a co ma wspólnego kandydowanie na burmistrza z wżenianiem się do "mocno góralsko zakorzenionej rodziny" ???? - ceperka zawsze będzie ceperką i to przyjezdną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zakopianka 2024-03-08 18:12:41
Teraz konsultacje? Zawsze mieszkańcy byli przeciwko Sylwestrowi Marzeń i jakoś pani tego nie słyszała.Mysle że i teraz zrobi pani tak jak chce Kurski a nie tak jak chcą mieszkańcy.
zenzz 2024-03-08 17:26:45
Se może pani nie pozwalać. A straszenie ludzi, którzy mają inne zdanie powinno wykluczyć panią z wyborów. Praktycznie każde zdanie to czysta propaganda. Odniesienie się do każdej z bzdur wypowiadanych na konferencji zajęłoby zbyt dużo miejsca na tym forum więc napiszę tylko: mam nadzieję, że wasze czasy minęły bezpowrotnie.
Już dość!
stachu 2024-03-08 16:05:00
Myszka agresorka niech przypilnuje pijakow na rowniach bo chleją ,szczają i kloca walą jak na sylwestrze marzen
kurr 2024-03-08 15:53:49
taki Żywiec potrafi zrobić cztery strony folku, a u nas dziadownia z tragicznymi gwiazdami. mają racje kabareciarze, że "im dalej na wschód tym większy smród".
Polo 2024-03-08 15:41:36
Przez 9 lat nic Pani nie zrobiła a teraz chce robić porządek u Jadzi było towarzystwo pisiorow z Glucem Bąkiem Lukaszczykiem na czele stare dziady co nigdy nic dla miasta nie zrobili przepraszam Gluc zrobił M E w biathlonie z wiadomym skutkiem 1.5 roku w zawieszeniu tylko nie oni
Y4 4y2 2024-03-08 15:33:49
Opowiedz o mieszkaniach "komunalnych" dla swoich
Mieszkaniec 2024-03-08 15:25:32
O Zakopanem mówi się źle i tylko źle!!! Więcej! O Zakopanem mówi się bardzo źle! A to przede wszystkim dzięki sprawującym władzę w tym mieście, niekoniecznie dzięki nieustającej "pazerności górali'. Taki oto los nam zgotowaliście, dzięki swoim decyzjom. Do tej pory Pani v-ce burmistrz na to pozwalała? Od teraz nie będzie pozwalać?
Rozumiem, że zmienia zdanie i rozpocznie działania naprawcze po dokonanej destrukcji.
Jak to wszystko pięknie brzmi. Naiwnych, oczywiście jest sporo.
Draculo Panie 2024-03-08 14:45:43
Do tej pory nie potrzebowałaś konsultacji?coś się zmieniło.
Teraz przy urnie będzie konsultacja za ten syf który sprzątać trzeba do teraz!
Jaja 2024-03-08 14:42:30
Przypomniała fatalne skutki, gdy miasto nie organizowało żadnej imprezy, a tłumy balowiczów przewalały się przez Krupówki i Gubałówkę.
...zamieniliście zimowa stolicę Polski w Mielno więc porą poprosić o pomoc I odwrócić fatalny trend !
Może gwałcicielom kupować dmuchane lalki to się problem skończy?
Idiotyczne porównanie obrazuje dosadnie tok myślenia Pani.
Nie ogarniacie placu zabaw na równi kible jeszcze nie otwarte a już zdewastowane.
A kobieta chce ogarniacie 60 tys ludzi w centrum.
Cud że nikt do tej pory nie zginął podczas tego skandalu.
Leszek 2024-03-08 14:36:01
Do konsultacji?zbeszczeszczony cmentarz,chaos, zaszczane wszystko pijatyki, syf co to mieszkańcy zakładnikami darmowej bezkarnej libacji.
Nie plakat tylko Paniusiu patroluj teren w sylwestra!
W biały Bożym dzień dziewczynki pod U.M mdleją po narkotykach i alkocholu a
Pani w głowie lubudubu i festyn 4h 10 milionów a potem puste miasto przez całe ferie
Adam 2024-03-08 14:33:14
Tyle lat pracy w UM więc był czas na " dokształcanie" można było w tym czasie porobić dodatkowe kierunki studiów.
Zwykły śmiertelnik nie ma szans na to , pracując i mając obowiązki domowe.
Es 2024-03-08 14:31:15
Pani Nowak !!!! Na spotkaniach proszę mówić o złodziejskim projekcie zagospodarowania KOŚCIELISKA.Ludzie /słuchacze/ na 100% by was pobili.
Stary Pykoc 2024-03-08 14:14:58
Dziwne, niby Pani przedszkolanka a ucięła dotacje na przedszkola.
Jola 2024-03-08 14:12:58
Kłamstwa non-stop!!! To są ludzie bez zasad,wstydu itp.PiS won!!!!!
jarek 2024-03-08 14:11:57
jeżeli tak pani chce dbać o porządek to proszę zacząć od zwrócenia uwagi glucowi, aby wreszcie zrobił porządek z parkingiem przed swoim sklepem na Krzeptówkach
Apophis 2024-03-08 14:10:27
Niestety Pani jest w błędzie bo ani sieć gazownicza ani geotermalna nie będzie już rozwijana, a przynajmniej już nie w takim zakresie jak do tej pory.
Ivo 2024-03-08 13:58:03
Powiem szczerze że jako mieszkaniec Zakopanego jestem skołowany nie widzę swojego kandydata po tym wywiadzie wiem jedno na tą panią nie zagłosuje bo na pewno nic się nie zmieni
hodowca gruli / Harenda 2024-03-08 13:55:44
O wszystkim tylko dobrze. Tak trzymać !
Piotr 2024-03-08 13:48:53
PiSowi nie wierzę ani trochę, zmieni się władza to wtedy okaże się jakie kwiatki w szafie się znajdują, a tak na marginesie może pani Nowak powie jak jej ekipa zadłużyła UM.
Adrian 2024-03-08 13:44:56
Rower miejski dla posiadaczy kart mieszkańca za free - super pomysł.
Mariola 2024-03-08 13:39:05
Brawo, Brawo, Brawo jest nas wiecej którym dobro Zakopanego leży na sercu-nie pozwólmy mówić żle o Zakopanem-jak może zakopiańczyk tu żyjacy pozwalać na złe wypowiedzi, wrecz widzę co niektóre wypowiedzi, że im wiecej hejtu na Zakopane to oni maja wesołe minki. Ciesze sie bardzo że Pani kandyduje na ,,Burmistrza,, mam nadzieje ż piszę do przyszłej Pani ,, Burmistrz,, Zakipanego ma takie samo podejście- brońmy nasze małe ojczyzny tak jak bronimy własne rodziny przed hejtem...powodzenia w wyborach ma Pani nasze głosy....
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL NA PIZZERIĘ W ZAKOPANEM. 502 658 638
 • SPRZEDAŻ | różne
  SPRZEDAM SIANO W BALACH. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA PLAC POD MAGAZYN. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA HALE NA WARSZTAT SAMOCHODOWY, LAKIERNIĘ, PRALNIE, HURTOWNIĘ, MAGAZYN. 502 658 638
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, ŁAZIENKI, ZABUDOWY, ADAPTACJA PODDASZY, REMONTY, DOCIEPLENIA BUDYNKÓW, FASADY. 693 206 403.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, DOMY OD PODSTAW, POKRYCIA DACHOWE, SZALUNKI STROPOWE. 693 206 403.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA. 660 079 941.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  DESKI ŚWIERKOWE, dł. 5 m, gr. 53 mm. DRZEWO OPAŁOWE BUK. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  ADAPTACJA PODDASZY, OCIEPLENIA WEŁNĄ MINERALNĄ, SUFITY PODWIESZANE, ZABUDOWY GK, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI MINIKOPARKĄ 2.5 TONY - 722 307 227.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Sprzedam KANTÓWKĘ, KROKWIE, DESKI, GONTY i OPAŁ - 788 344 233.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ KRÓTKIE TERMINY GWARANCJA NA WYKONANE ROBOTY. 602839607
  Tel.: 602839607
 • PRACA | dam
  PENSJONAT "Willa Park" W CENTRUM ZAKOPANEGO ZATRUDNI OSOBĘ DO SPRZĄTANIA I RZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ. 509 578 689.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane sprzedam wydzielone udziały w kamienicy na Krupówkach. tel 660797241 b12.pl.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane - DOM na ulicy Grunwaldzkiej. 660 797 241
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane -sprzedam dom na ulicy Stachonie 660797241 b12.pl.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Zakopanem zatrudni POKOJOWE - 666378357
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Działka pow. 41ar do zabudowy położona w Lipnicy Wielkiej pod Babią Górą. 603071487, 609325040.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Las z drzewostanem pow. 41ar w Lipnicy Wielkiej 603071487, 609325040.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  APARTAMENT Za Strugiem, Zakopane - 607 506 428.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię TYNKARZA I POMOCNIKA przy tynkach maszynowych. 730 39 73 01.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy osób do pomalowania drewnianych balkonów w obiekcie turystycznym w Zakopanem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 693 692 100. 693692100
  Tel.: 693692100
 • KUPNO
  SKUP STARYCH SPAWAREK. 536269912.
 • RÓŻNE
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536269912.
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA DRZEW, GAŁĘZI Z PODNOŚNIKA I Z UŻYCIEM LINY. 889 105 476
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZOWANIE, REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA - WSZYSTKO Z KAMIENIA. 509 169 590.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY, FASADY. 889 388 484.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  POLE - 1.6 HA i 42 AR. 505 429 375.
 • NAUKA
  NATIVE SPEAKER - JĘZYK ANGIELSKI - nauka face to face lub online, PRZYGOTOWANIE DO MATURY - Zakopane, okolice - 605 069 173
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE. 604 857 880.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2024-04-18 09:09 Czy ktoś widział Maksia? 2024-04-18 09:01 Wichrówka pełna tajemnic (WIDEO) 2024-04-18 08:30 Wiosenne wianki w Zawoi 2024-04-18 08:00 Dlaczego Urząd Miasta chroni skazaną naczelnik 3 2024-04-17 22:27 Kocha Tatry, teraz potrzebuje Waszej pomocy 2024-04-17 21:41 Piękne widoki i niesamowity podjazd rowerowy. Z tego słynie Gliczarów (WIDEO) 2024-04-17 21:12 Debata przed drugą turą wyborów w Zakopanem 17 2024-04-17 21:00 Dziadek wiedział, że będę lotnikiem 2024-04-17 20:26 Góralscy studenci mogą starać się o stypendium 2024-04-17 20:00 Nowe strony internetowe parków narodowych 1 2024-04-17 19:30 Przy cmentarzu na Olczy wycięto drzewa 6 2024-04-17 18:44 Dramatyczna walka o życie mężczyzny w Jurgowie 2024-04-17 18:00 Sushi na dowóz w Krakowie - Najlepsze propozycje dla różnych gustów 2024-04-17 18:00 Miasto Dzieci Świata zaprasza całą Polskę do sprzątania świata 1 2024-04-17 17:31 Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji Biegu po Oddech 2024-04-17 17:30 Tradycyjny pogrzeb na Podhalu - jak wygląda? 2024-04-17 17:20 Tradycja jest naszą godnością 2024-04-17 17:15 Utrudnienia w ruchu podczas Pieniny Ultra-Trail 2024 2024-04-17 17:00 Oświetlenie LED - czy warto w nie inwestować i ile można zaoszczędzić 2024-04-17 16:32 Znamy trenerów reprezentacji Polski w skokach na sezon 2024/25 (WIDEO) 2024-04-17 16:30 Biżuteria premium - czym się cechuje, czy warto w nią inwestować 2024-04-17 16:23 Takie spojrzenie na piłkę nożną w Zakopanem. Bitwa o stadion (WIDEO) 4 2024-04-17 16:00 Suknia ślubna - jaką wybrać na ślub na Podhalu 2024-04-17 15:46 Zrobiło się nam trochę zimowo w Zakopanem (WIDEO) 2024-04-17 15:30 Kolejny Prolog Wiosny Jazzowej w Stacji Kultura Zakopane 2024-04-17 15:07 Ostry zakręt w Hyrnym 2024-04-17 14:59 Jutro nie wejdziesz do Wąwozu Kraków 2024-04-17 14:30 Teatr "Rabcio" wznawia "Małego Księcia" 2024-04-17 14:08 Samochód utknął pod mostem 2024-04-17 13:47 Radni w Bukowinie o planach zagospodarowania przestrzennego (WIDEO) 1 2024-04-17 13:09 Montaż pasm świetlnych - jak się do tego przygotować? 2024-04-17 13:02 Z czym nosić bomberkę damską? 2024-04-17 13:00 Kto zadał sobie tyle trudu, by śmieci upchać w takim miejscu? 5 2024-04-17 13:00 Sposoby na pięknie wyglądające paznokcie! 2024-04-17 12:55 Dom na wąskiej działce - jak wybrać odpowiedni projekt? 2024-04-17 12:15 Uważajcie przed majówką! Oszuści nie śpią! 2024-04-17 11:34 Był przymrozek, teraz trochę cieplej 2024-04-17 11:30 Oszczędzaj na rachunkach dzięki pompom ciepła w Krakowie 2024-04-17 10:42 Kolej uszkodziła wodociąg w Rabce 7 2024-04-17 10:34 Fotowoltaika - poznaj jej największe zalety w 2024 roku! 2024-04-17 10:33 Modne sukienki damskie na co dzień i na wesele - co wybrać? 2024-04-17 10:20 Przygotuj się na sezon wiosna-lato. Polecane produkty w Alpin Sport 2024-04-17 10:14 Kolagen - podstawowe białko budulcowe organizmu człowieka 2024-04-17 09:59 Pędził fordem przez wieś, a na liczniku miał ponad 120 kilometrów na godzinę 1 2024-04-17 09:31 "Zemsta" na archiwalnym nagraniu 2024-04-17 08:57 W Poroninie po zakopiance biega owczarek podhalański 2 2024-04-17 08:00 Czy ktoś widział w Tatrach cietrzewia? 10 2024-04-16 21:45 Patrycja, która ukrywa się w wierszach (WIDEO) 2024-04-16 21:00 Między przyczajonym krokodylem, głodnym lwem i spłoszonym słoniem 2024-04-16 20:00 Moje kierpce podrygujom, czyli plastyczny plon tatrzańskiego festiwalu
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2024-04-18 09:12 1. A co, mieli ją w ślad za rybeńką wysłać do Brukslei? 2024-04-18 09:06 2. "Pytanie do Pani Nowak czy zareaguje jak obejmie fotel burmistrza skoro do dziś tego nie zrobiła" Myślę że jest duża szansa na awans i podwyżkę. Zgodnie z pisoskimi standardami. 2024-04-18 08:42 3. Pytanie do Pani Nowak czy zareaguje jak obejmie fotel burmistrza skoro do dziś tego nie zrobiła 2024-04-18 08:05 4. To w końcu dobrze że "wycięto", czy źle? 2024-04-18 08:02 5. A po co nowe strony? Za chwilę parki wytniecie, będą rozjechane przez zwolenników cross country a zwierzęta są przez dyrekcje mordowane w ramach higienizacji. 2024-04-18 07:31 6. no, no! ale oni mocno wyceniają te swoje nieruchomości :) w tej wycenie pomagał im pewnie sołtys z Białki :) 2024-04-17 23:28 7. Jakie elity polityczne Zakopanego tacy kandydaci (od pierwszej tury), jacy kandydaci takie będą elity i niestety Zakopane też. To przykre że nie było ani komitetu, ani partii żeby wystawić dobrego kandydata, który uzyskałby wyraźną większość. Jednym słowem "pasztet" mamy i "pasztet" zjemy wszyscy. 2024-04-17 23:02 8. Księgowa super. To już teraz wiadomo o co walka. Koperski chciał się ustawić,ale przegrał to zakłada Stowarzyszenie, aby długi wypłacić. Filipowicz nabrał od ludzi,ale będzie mógł brać wypłatę , bo za rok spłaci sponsoring z pensji jak wygra. ANG ma pracować charytatywnie ? Coś to nierówno te rachunki wychodzą. 2024-04-17 22:50 9. W kampanię Agniesi ktoś ładuje dużą kasę. Już nie silna i skuteczna tylko kichający Zakopane jak swoją rodzinę? :))) dobre. Całą rodzinę desperatka wyciągnęła, nawet psa. Wszystko na sprzedaż. Nic z tego. Fałsz. 2024-04-17 22:41 10. Jak tak patrzycie po oświadczenie majatkowych to zachęcam to sprawdzenia Grzegorza Józkiewcza Firma budowlana a dochód roczny niewiele ponad 30 tys emeryt więcej ma dochodu Czyżby wszystko szło na lewo ... Oglodnijcie oświadczenie sprawdzie kto wpłaca podatki większość radnych nie płaci nic .... Czyli 0 do kasy miasta ...
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy


REKLAMA


FILMY TP

Pożegnania