Reklama

2024-03-08 20:00:43

Reklama

Gmina Bukowina Tatrzańska

PiS prezentuje program dla Bukowiny, ale nie pozwala na komentarze

W mediach społecznościowych komitet wyborczy PiS w gminie Bukowina Tatrzańska zaprezentował program. Dyskusji na temat programu jednak prowadzić nie można, bo komentarze pod postem zablokowano.

- Nie da się komentować. Zupełnie tego nie rozumiem. Czyżby władze Bukowiny bały się, że ktoś może mieć inne zdanie, że ktoś może ich skrytykować. To mi przypomina czasy przed 1989 rokiem, kiedy krytyka była zakazana - mówi jeden z mieszkańców Bukowiny Tatrzańskiej.

Pod programem, który zakłada m. in. zaopatrzenie w ciepło mieszkańców odwiertu geotermalnego, budowę żłobka, przedszkola, muzeum narciarstwa, ścieżek rowerowych, planów zagospodarowania przestrzennego wyłączono możliwość komentowania na Facebooku.

"Chcielibyśmy podkreślić, że ten program wyborczy to nie tylko zbiór obietnic, ale przede wszystkim plan działania, który jest odpowiedzią na napotkane problemy, potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy osiągnąć postawione cele i uczynić naszą gminę jeszcze lepszym miejscem do życia dla nas i przyszłych pokoleń" - czytamy na koniec.

Przypomnijmy, że gmina Bukowina Tatrzańska jest jedyną na Podhalu, gdzie wszyscy radni oraz wójt w kończącej się kadencji pochodzili z jednej partii politycznej - z PiS.

p

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
do @ GT 2024-03-10 14:17:22
Trzeba bedzie, podobnie jak za ostatniej wojny, założyć Tuskovolk i czekać na mamonę...
GT 2024-03-10 11:06:41
Program jest ,tylko że na wykonanie programu potrzeba kasy i to z UE , a pis jakoś się nie kwapił żeby tą kasę pozyskać , a jak Tusk pisowskiej gminie nie przekaże ani centa, to nici z programu.
Kumoska 2024-03-09 21:47:17
Do @commentarista czytaj Wójcie lub ktoś z bandy ;)
Może by tak oficjalnie te bajki pisać ?
Obecny skład miał swój czas - etap kliki i klepania się po ramieniu , chyba się kończy .Sesje Rady Gminy to był jakiś żart - wszystko ustalone , już nie wspomnę o sprzedaży majątku wspólnego Gminy.
comentarista 2024-03-09 20:21:06
Jako mieszkaniec gminy, z ogromnym zadowoleniem przyjmuję zaprezentowany program wyborczy. Zawiera on szereg inicjatyw, które, moim zdaniem, mogą znacząco przyczynić się do rozwoju naszej wspólnoty oraz poprawy jakości życia mieszkańców i atrakcyjności gminy dla turystów.

Inwestycja w sieć ciepłowniczą opartą na geotermii to krok ku zrównoważonemu rozwojowi i niezależności energetycznej. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii jest szczególnie istotne w obliczu zmian klimatycznych i rosnących cen energii.
Aktywna polityka inwestycyjna, uwzględniająca budowę placówek edukacyjnych, muzeum czy infrastrukturę drogową i rekreacyjną, pokazuje dążenie do stworzenia przestrzeni przyjaznej dla wszystkich grup społecznych. Jestem przekonany, że takie działania zwiększą atrakcyjność gminy jako miejsca do życia i wypoczynku.
Bezpłatna komunikacja publiczna to fantastyczne wsparcie dla mieszkańców i turystów, promujące ekologiczne formy przemieszczania się i potencjalnie przyczyniające się do zmniejszenia korków oraz zanieczyszczenia powietrza.
Rozwój strategii marketingowej i pozyskiwanie środków zewnętrznych na inwestycje to klucz do promocji gminy i zapewnienia finansowania dla ambitnych projektów.
Przygotowanie Planów Ogólnych i Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego to podstawa dla przemyślanego i zrównoważonego rozwoju przestrzennego gminy.
Działania na rzecz ochrony środowiska, wsparcie dla OSP, rozwój oferty turystycznej i ulepszanie systemu edukacji to inicjatywy, które pokazują, iż program wyborczy jest kompleksowy i skupia się na różnorodnych aspektach życia gminy.

Chociaż zablokowanie możliwości komentowania programu wyborczego przez komitet może wywoływać mieszane uczucia, ważne jest, aby dostrzec wartość i zalety zaprezentowanego programu, który zasługuje na pochwałę. Program ten przedstawia ambitne i kompleksowe inicjatywy skierowane na rozwój gminy, poprawę jakości życia mieszkańców i ochronę środowiska. Decyzja o ograniczeniu komentarzy może sprzyjać skupieniu uwagi na meritum programu, unikając niekonstruktywnego hałasu, co jest istotne w kontekście budowania konstruktywnej debaty i angażowania społeczności w pozytywny sposób. W tym świetle, podkreślenie merytorycznych aspektów i celów programu wyborczego jest kluczowe dla docenienia jego potencjału w kształtowaniu przyszłości gminy.
Gordon z Waksmundu 2024-03-09 16:56:42
Jak program jest bdb to przecież nie ma co komentować. To chyba jasne jak słońce.
jarek 2024-03-09 13:34:10
gnomie z fejsa ! przecież to jest prokurator ziobrowej prokuratury :) :) :)
Białcon 2024-03-09 12:49:18
@z Kotelnicy dokładnie. Cmentarze to przeżytek, szacunek do zmarłych to zacofanie. Podobne poglądy prezentuje kandydatka do powiatu z listy jedności niejaką pani Piszczek. Błyskawice, zabijanie niewinnych dzieci to nowoczesność POrazka
z kotelnicy 2024-03-09 12:35:37
Cmentarze to przeżytek. Trzeba myśleć o kasie i rozwoju.
Antoni 2024-03-09 11:47:59
Co tam przystanki i dziweci. Najważniejsze żeby kler był syty i stać go było na fanaberie.
Obserwator 2024-03-09 11:17:28
Chyba się nie rozumiemy. Mnie nie chodzi o politykę . Tylko
żeby zastanowić się co bardziej potrzebne: wiaty , boisko czy muzeum narciarstwa?
Wojtek 2024-03-09 09:48:10
Będą wiaty przystankowe budować jak nie mają kasy na wynajem sali na spęd wyborczy. Atakują obecna władze za to że wypełnia swoje obowiązki. Jak mogli komitet wyborczy zarejestrować na adres remizy Ich bezczelność nie ma granic. W niedzielę policja powinna rozgonić to całe towarzystwo. To byłoby w świetle prawa. A pomysłodawcę wpisu na fanpage powinni wyedukować że taka narracja się nie sprzeda. Takie komunikatu ma obowiązek opublikować każdy urząd jak kampania wyborcza rusza żeby uniknąć nadużyć. Mają w szeregach Jedności, z którą idą do wyborów wójta Lukaszczyka ktory doskonale zna sprawę własności remizy to niech dopytaja a nie sieją propagandy
waran 2024-03-09 09:27:27
@ludzie. Są specjalne wąskie wiaty przystankowe, które stawia się w obrębie chodnika lub na wysepkach tramwajowych. Najprościej powiedzieć, że się nie da. Dzieci z Bukowiny jadące do szkół stoją w deszczu na przystanku 100m od klimatyzowanego gabinetu wójta.
Obserwator 2024-03-09 08:34:10
Do @ludzie. W ilu przypadkach nie ma zgody na wiaty? No to będziesz siedział w muzeum i oglądał narty a na przystanku postoisz pod gołym niebem. A może Cię to nie interesuje bo podróżujesz tylko samochodem?
Rybak 2024-03-09 06:30:23
Kumoska od Stoska i tu masz 100% racji. Choć Ty wiesz o co chodzi.
Ktośtam 2024-03-09 00:09:59
Do @dobro. Rzeczywiście. Samorządy to nie Wiejska. Nie powinny być mieszane w politykę. Dla nas powinny być ważniejsze sprawy jak chodnik, przedszkole, dobre drogi. Niestety to co pis zrobił przez ostatnie lata, a najlepszym, niestety, przykładem jest nasza Gmina. Gmina podupadła. Zadłużona na kilkadziesiąt milionów. O drogach nie wspomnę, wystarczy przejechać się Pod Grapą czy Kobylarzówką. I pan Andrzej P. Ma jeszcze czelność chwalić się jakie drogie zrobione w Gminie? Kolejny przykład to Radni. Kpina w żywe oczy z ludzi. Sesje Rady Gminy? Jakie sesje? Ile razy Tygodnik pisał porównanie z sesjami w innych gminach? Powinno się całej jeszcze obecnej radzie zrobić zdjęcia i je pokazywać jako przykład antyradnego, który przez całą kadencję nic nie robił, pojawiając się od czasu do czasu na imprezach. Szkoda. Wielka szkoda tych lat zmarnowanych i zacofanych.
Piotr 2024-03-08 23:29:36
A już w niedzielę nase gminne bukoviany przedstawią kandydata na wójta, który nie mieszka na Podhalu lecz gdzieś całkiem blisko, chyba w Kieleckiem.....Tak jest zorientowany co tu się dzieje i tyle ma wspólnego z naszym regionem co CYGAN z robotą.....
Ludzie 2024-03-08 23:24:01
Ludzie nie rozumiecie że Termy chcą przejąć cała gminę? Nawet się odpowiednio nazwali.
Bardz fajny program. Konkretny, rzeczowy. Popieram wszystkie punkty. Jakbyś był na zebraniach wiejskich to byś słyszał że wojt chciał zrobić wiaty przystankowe ale właściciele nieruchomości nie chcą się zgodzić. Siedzisz w domu, nic nie wiesz i potem głupio piszesz.
Kumoska 2024-03-08 23:07:07
Apropo odpowiedzialności i wyciągania konsekwencji @Gosia to chyba musisz nadrobić zaległości odnośnie zarzutów stawianych Panu P. https://24tp.pl/n/114871 .
Kumoska od Stoska 2024-03-08 23:00:02
Kumoska pytasz, czy Gosia zna. To Ci odpowiem - ja znam!
Ci wszyscy z tej nasej bukoviny są od term!!!! Każdy JEDEN, Albo pracuje na termach, pracował na termach, a teraz np na stacji narciarskiej (której współwłaścicielem są termy), albo w wiejskiej spółce wodociągowej (której właścicielem nie jest wieś, a przedsiębiorca z term). Wszyscy kandydaci na radnych są zależni od term!!! To jest 100% przykład tej "novej" demokracji......
Bartek 2024-03-08 22:51:12
No to teraz ważne pytanie! Wiemy, że na inwestycje w "czyste ciepło" są duże fundusze, a będą jeszcze większe. Ale czy w perspektywie kilkunastu - kilkudziesięciu lat po wybudowaniu całej infrastruktury (odwierty, sieć, przepompownie itd) będzie to własność naszej społeczności - gminy, czy będzie tak jak z wodociągami, strażą, termami - właścicielem tylko Ci z nazwiskiem na "k" ???
Kumoska 2024-03-08 22:49:21
Do Gosia - a znasz tych ludzi ? Że używasz takich określeń ?
Dziki Baca 2024-03-08 22:37:35
Ale o co chodzi pod knadytami z tej partyji można komentować :)
Mimi 2024-03-08 22:34:35
Mi się podoba ten program. Naciski całego świata w kierunku transformacji energetycznej są ogromne. Te zmiany prędzej czy później nas wszystkich będą dotyczyć...
Strategia budowy sieci geotermalnej do ogrzewania budynków w mojej ocenie jest świetnym pomysłem. Po co palić russkim gazem, albo tym z USA, który trzeba dostarczyć z odległości prawie 10 tysięcy kilometrów, skoro 2 kilometry pod ziemią jest mnóstwo ciepła....
Poza tym uwielbiam zawsze wracać do Bukowiny w wolnych chwilach, bo gmina nie wpuściła tu jak w innych miejscach na Podhalu developerki i pato-developerki lub wielkich obiektów hotelowych. Tak trzymać :)
Obserwator 2024-03-08 22:33:20
Kandydaci na radnych. A może zamiast muzeum narciarstwa to porządne i we wszystkich wsiach wiaty przystankowe??????. To na pewno bardziej przydatne i dla mieszkańców i wczasowiczów.
antykancelista73 2024-03-08 22:26:13
kacapska szkoła.......w końcu kłamczyński jest w tym dobry.....
Gosia 2024-03-08 22:11:11
A POpaprancy z tej całej naszej gminy Bucoviny łamią prawo i organizują więc wyborczy w budynku gminnym!! IMam nadzieję że odpowiednie organy wyciągną z tego konsekwencje !!
banowany 2024-03-08 21:44:31
@ high, dokładnie, jak na forum 24tp!!!!!! "Wolne" medium, które się boi obiektywizmu i opinii -nawet tendencyjnych- na swój temat.
@pisokomuna, podasz linki, jak to tusk "rozmawia" ze wszystkimi mediami i odpowiada na pytania wszystkich dziennikarzy, co szumnie zaPOwiadał po powrocie z UE?
@normalny, a Czarzasty, Cimoszewicz, to komuchy z PZPR, czy z PiSu? I kto ich przywrócił do władzy, PiS, czy PO????? Z tego co wiem, to ci pierwsi po 24 latach właśnie wrócili do władzy, z czego cieszył sie komuch czarzasty. Dzieki komu wrócili, i z kim weszli w KO alicję?
Chyba ktoś ci rzeczywiście przyrżnął sromotnie, i teraz myślisz, że jesteś NORMALNY. Otóż jesteś, ale INACZEJ
Dobro 2024-03-08 21:17:50
I bardzo dobrze. Program to program. Nie do komentarza tylko do czytania. Kto jest zainteresowany to sobie przeczyta. Komentarz zbędny. Potem głupie komentarze nie na temat. Nie róbmy z samorządowych wyborów polityki.
normalny 2024-03-08 20:51:33
Mieszkańcu Bukowiny z artykułu - tylko małe dopowiedzenie
to przypomina czasy przed 1989r. jak również lata 2015-2023
I tu i tu rządziły komuchy, tylko że wcześniej z PZPR, a potem z PIS-u
Dzięki Bogu i jedni i drudzy już przyrżnęli sromotnie demokratyczne wybory i nigdy do władzy nie wrócą - co mnie jako Polaka i patriotę bardzo cieszy :)
pisokomuna 2024-03-08 20:24:43
To tak jak tutaj https://24tp.pl/n/115735 kandydatka pisu Agnieszka Nowak-Gąsienica. Też nie pozwala na komentarze pod swoimi wypocinami. A tak pitoliła o konsultacjach z mieszkańcami. Macie głosować a nie pyskować. Dorula z glucem dobrze wiedzieli że trzeba sobie odpuścić te wybory. Ale naiwna agresorka łyknęła haczyk i już po babie. Zaraz będzie logo pisu zamazywać na plakatach. Kłamliwe szczury.
high 2024-03-08 20:11:51
W Rosji też nie wolno komentować. Partia dialogu, która nie boi się krytyki.
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Kasjera. 725300144 https://bip.cos.pl/1509/zakopane praca.zakopane@cos.pl
  Tel.: 725300144
 • USŁUGI | budowlane
  WYKONCZENIA I REMONTY. 602839607
  Tel.: 602839607
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  ŁAZIENKI KUCHNIE PLYTKI INSTALACJE MONTAZ MEBLI ARMATURY. 602839607
  Tel.: 602839607
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI I WYLEWKI MASZYNOWE tanio i solidnie, zacieranie mechaniczne, technika silosowa. Realizujemy małe i duże obiekty 18 26 550 39, 503 532 680.
 • PRACA | szukam
  KUCHARKA, POMOC KUCHENNA, SPRZĄTANIE. 796 358 958.
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  SZCZENIAKI SHIH TZU. 730 519 594.
 • PRACA | dam
  Przyjmę Cieślę - budowa w Kluszkowcach Stawka do uzgodnienia Proszę dzwonić - 788 624 940. 788 624 940 aleksandra@tatrastyle.pl
  Tel.: 788
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL NA PIZZERIĘ W ZAKOPANEM. 502 658 638
 • SPRZEDAŻ | różne
  SPRZEDAM SIANO W BALACH. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA PLAC POD MAGAZYN. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA HALE NA WARSZTAT SAMOCHODOWY, LAKIERNIĘ, PRALNIE, HURTOWNIĘ, MAGAZYN. 502 658 638
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, ŁAZIENKI, ZABUDOWY, ADAPTACJA PODDASZY, REMONTY, DOCIEPLENIA BUDYNKÓW, FASADY. 693 206 403.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, DOMY OD PODSTAW, POKRYCIA DACHOWE, SZALUNKI STROPOWE. 693 206 403.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA. 660 079 941.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  DESKI ŚWIERKOWE, dł. 5 m, gr. 53 mm. DRZEWO OPAŁOWE BUK. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  ADAPTACJA PODDASZY, OCIEPLENIA WEŁNĄ MINERALNĄ, SUFITY PODWIESZANE, ZABUDOWY GK, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI MINIKOPARKĄ 2.5 TONY - 722 307 227.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Sprzedam KANTÓWKĘ, KROKWIE, DESKI, GONTY i OPAŁ - 788 344 233.
 • PRACA | dam
  PENSJONAT "Willa Park" W CENTRUM ZAKOPANEGO ZATRUDNI OSOBĘ DO SPRZĄTANIA I RZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ. 509 578 689.
 • PRACA | dam
  Kucharz al'a carte- Restauracja Górska w Białce Tatrzańskiej Do uzupełnienia zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: KUCHARZ. Oferta pracy dla kucharza z doświadczeniem zawodowym. Praca na stałe, bardzo dobre warunki pracy. Więcej informacji pod nr. 518 259 536 www.restauracjagorska.pl rest.gorska@gmail.com
  Tel.: 518 259 536
  E-mail: rest.gorska@gmail.com
  WWW: www.restauracjagorska.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Działka pow. 41ar do zabudowy położona w Lipnicy Wielkiej pod Babią Górą. 603071487, 609325040.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Las z drzewostanem pow. 41ar w Lipnicy Wielkiej 603071487, 609325040.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  APARTAMENT Za Strugiem, Zakopane - 607 506 428.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię TYNKARZA I POMOCNIKA przy tynkach maszynowych. 730 39 73 01.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy osób do pomalowania drewnianych balkonów w obiekcie turystycznym w Zakopanem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 693 692 100. 693692100
  Tel.: 693692100
 • KUPNO
  SKUP STARYCH SPAWAREK. 536269912.
 • RÓŻNE
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536269912.
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA DRZEW, GAŁĘZI Z PODNOŚNIKA I Z UŻYCIEM LINY. 889 105 476
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZOWANIE, REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA - WSZYSTKO Z KAMIENIA. 509 169 590.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY, FASADY. 889 388 484.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NAUKA
  NATIVE SPEAKER - JĘZYK ANGIELSKI - nauka face to face lub online, PRZYGOTOWANIE DO MATURY - Zakopane, okolice - 605 069 173
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE. 604 857 880.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2024-04-22 23:08 Dramatyczna akcja GOPR na Maciejowej 2024-04-22 22:00 W środę pogrzeb Józefa Krzeptowskiego, gospodarza tatrzańskich schronisk i ratownika TOPR 2024-04-22 21:00 11 edycja Pieniny Ultra-Trail za nami! (ZDJĘCIA) 2024-04-22 20:00 Kolejny etap zabezpieczania osuwiska. Kiedy droga będzie przejezdna? 2024-04-22 18:59 Radość ze sztandaru! (ZDJĘCIA i WIDEO) 2024-04-22 17:59 Rozmawiamy z Łukaszem Filipowiczem, nowym burmistrzem Zakopanego (WIDEO) 17 2024-04-22 17:30 Festiwal Nowe Horyzonty tournée 2024 tylko w nowotarskim kinie MCK 2024-04-22 16:59 Podjeżdżają ciężarówki i zrzucają ziemię 15 2024-04-22 16:30 Mistrz i uczeń wspólnie na scenie 2024-04-22 16:06 Czy to przez zmianę władzy, czy przez fatalną pogodę wszystko na Cyrhli stoi? 4 2024-04-22 15:59 W Zakopanem sypie śnieg, ale to już raczej ostatni zimowy dzień (WIDEO) 2024-04-22 15:30 Dziecięce super moce. Warsztaty 2024-04-22 15:00 Nowy burmistrz Szczawnicy Bogdan Szewczyk w ogniu pytań Jurka Jureckiego (WIDEO) 6 2024-04-22 14:05 Jak powinno wyglądać oświadczenie sprawcy kolizji? 2024-04-22 13:59 Ratownik GOPR zginął pod lawiną w Tatrach 1 2024-04-22 13:32 Tych przystanków nie obsługujemy, na razie do połowy maja 3 2024-04-22 12:54 Korek: wszechstronność i trwałość zastosowań 2024-04-22 12:25 Nie żyje twórca Blachotrapezu 3 2024-04-22 12:15 Jak powiedzieć dziecku o rozwodzie? 2024-04-22 12:11 Nowa definicja podróży globalnych dzięki World Tourism Portal 2024-04-22 11:33 Miał za szafą plantację marihuany 1 2024-04-22 11:30 Szokująca historia dwudziestowiecznych sierocińców. Mamy dla Was książki 2024-04-22 11:30 Do czego wykorzystać wodę ze zbiornika na deszczówkę? 2024-04-22 11:01 Znamy szczegóły akcji TOPR, nocą ruszyli na lawinisko po ciało turysty 2024-04-22 10:00 Roman Giertych kpi z wyników wyborczych PiS na Podhalu i puszcza Jarosławowi przebój Sławomira 35 2024-04-22 09:35 Kto pospieszył się z wymianą zimówek na letnie opony, ten może mieć problem 2 2024-04-22 08:59 Od rana w sercu Zakopanego wielki korek, znamy dobrze jego powód 4 2024-04-22 08:00 Wiosna dla zdrowia w nowotarskiej uczelni 2024-04-22 05:55 Grzegorz Watycha burmistrzem Nowego Targu - to już oficjalne wyniki! 3 2024-04-22 05:47 Tadeusz Królczyk wygrywa wybory w Ochotnicy Dolnej 2 2024-04-21 23:45 Oficjalne wyniki w Krościenku. Wójt Dyda przegrywa 7 2024-04-21 23:35 Andrzej Dziwisz odchodzi 1 2024-04-21 23:27 Łukasz Filipowicz burmistrzem Zakopanego. Wyniki ze wszystkich komisji 26 2024-04-21 23:00 Zacięta walka w Ochotnicy Dolnej. Jurkowski już bez przewagi AKTUALIZACJA 2024-04-21 22:48 W Jabłonce wygrywa Stanisław Kasprzak 2024-04-21 22:40 W Krościenku prowadzi Stanisław Tkaczyk 1 2024-04-21 22:32 Ratułowski pozostaje burmistrzem 7 2024-04-21 22:14 Tak w sztabie Łukasza Filipowicza cieszą się z wygranej (WIDEO) 18 2024-04-21 22:12 Leszek Świder pozostaje na stanowisku burmistrza Rabki 12 2024-04-21 22:10 Agnieszka Nowak-Gąsienica pogratulowała nowemu burmistrzowi Zakopanego 15 2024-04-21 22:10 Bartosz Leksander nowym wójtem Spytkowic 2 2024-04-21 22:09 Szewczyk, burmistrzem Szczawnicy 2 2024-04-21 22:05 Nowy Targ z niską frekwencją i słabym parciem na zmianę. Grzegorz Watycha wygrał 1 2024-04-21 21:45 Pierwsze wyniki: Wygrana Dziubka, wygrana Ratułowskiego 1 2024-04-21 21:20 Łukasz Filipowicz burmistrzem Zakopanego (WIDEO, ZDJĘCIA) 10 2024-04-21 21:15 Parlamentarzyści na Podhalu 2 2024-04-21 20:15 W mieście jest jeszcze szansa na poprawę fatalnej frekwencji 2024-04-21 19:14 W dwóch gminach o godz. 17 zdecydowanie najwyższa frekwencja. Nowy Targ zadziwia 9 2024-04-21 18:15 Kolejny wielkokubaturowy obiekt wyrośnie pod Giewontem, tym razem tuż przy kościele 5 2024-04-21 17:30 Co w tej urnie widać? 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2024-04-22 23:46 1. Naprawdę nie ma nic piękniejszego na świecie niż skowyt bezsilności fanatyków pisowskich. Zagubionych, bezradnych, zdezorientowanych co to się dzieje? :) Jak czytam te wasze lamenty to uśmiech nie schodzi mi z twarzy:))))) Piszcie więcej, proszę, bo to sama radość dla mnie:))))))) 2024-04-22 23:18 2. Szczawnica jest przereklamowana a za tym nie idzie nic. Brak jakiejkolwiek wizji po roku 1989 ma nieodwracalne skutki a miejscowość staje się zaściankiem. Zgadzam sie z komentarzem @Niby 2024-04-22 23:00 3. @układ zakopiański no doczekas się oświadczenia majątkowego-rower i to z komunii (po to te ścieżki) reszta nie moja mamy,żony, sąsiada..... 2024-04-22 22:52 4. Panie Giertych Zakopane pokazało czerwoną kartkę PiS ale też przede wszystkim PO, które to odpadło w pierwszej turze więc może nie cieszcie się tak z nieswojego sukcesu bo wielka polityka nie ma tu nic do rzeczy. Ludzie w miastach takich jak Zakopane głosują na kandydata a nie na partię więc po co te wasze komentarze od rana: "upadł bastion PiS". Jak zepsuta płyta. Proszę napisać wespół "upadł też bastion PO". Wtedy będzie to sprawiedliwe. 2024-04-22 22:38 5. Do czego to doszlo zeby wlasciciel musial sie spowiadac wszystkim ciekawskim . Jego to robi a wam nic do tego 2024-04-22 21:43 6. Szanowni Państwo. Zmiana władzy nastąpi dopiero po 7 maja 2024 roku. Do tego czasu będzie nam umilać czas stara ekipa w taki właśnie sposób. 2024-04-22 21:37 7. Ale w sobotę zapieprzali jak dzicy. Ludzie się nawet tego nie spodziewali i trzeba było objazdy przez Olczę i Bystre robić. To był przysłowiowy gwoźdź do trumny myszki - po błocie z Hrubego i Zoniówki nikomu się nie chciało do urn iść 2024-04-22 21:26 8. Przecież on w żywe oczy kłamie, nawet nie mrugnie. Ale Was łysy zrobił w lolo. Teraz to będzie dopiero układ zakopiański. To mieszkanko w Hiszpanii będzie w oświadczeniu majątkowym, czy nie ? 2024-04-22 21:20 9. Zgnitego drzewa nie potraficie wyciąć, bo sracie w gacie!!, a teraz bierzecie się za prawo budowlane???.... Co jest z wami nie tak???!!!. Taka zwykła katolicka zawiść, zazdrość i nienawiść do innych?, czy co?, może przez ciężarówki mało mleka w łoscyku? i się odszkodowanie należy!?... 2024-04-22 21:16 10. "Hrabiatka" chcieliby przejąć niemal całą Szczawnicę tylko efekt tego byłby jak na Zdrojowej która może posłużyc za scenografię do filmów wojennych lub horroru.Na prawo ruina na lewo ruina.A takich ruin i pustostanów mają chyba z 8,ale będzie ....fontanna.p Szewczyk tyle co powiedział w wywiadzie to ze chce promocji miasta i będzie rozmawiał.No "sporo".
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Pożegnania


REKLAMA