Reklama

2024-03-26 21:30:26

Reklama

Wybory samorządowe

Konwencja Przyjaznego Zakopanego. Walczymy o to, aby w Zakopanem było miejsce dla mieszkańców

W sali konferencyjnej hotelu Fian odbyła się we wtorek konwencja wyborcza ugrupowania Przyjazne Zakopane, które w wyborach na burmistrza wystawia Łukasza Filipowicza.

Założycielami komitetu Przyjazne Zakopane są radni: Bartłomiej Bryjak, Stanisław Karp, Grzegorz Jóźkiewicz, a także były radny i obecnie kandydat na burmistrza Łukasz Filipowicz

W czasie spotkania krótko zaprezentowali się wszyscy kandydaci na radnych we wszystkich czterech okręgach wyborczych w Zakopanem.

Niezależni, bezpartyjni i uczciwi

- Nasi kandydaci to ludzie  z różnych środowisk, niezależni, bezpartyjni i uczciwi. Cieszę się, że udało się zbudować taki komitet. Stanowimy szeroki wachlarz ludzi z różnymi poglądami, ale każdy chce działać dla zakopanego uczciwie i niezależnie. Nikt za nami nie stoi. To ludzie o wielu pomysłach, ogromnej motywacji. Warto, aby mogli zacząć działać w radzie miasta -  mówił prezentując kandydatów Łukasz Filipowicz.

Wielu z nich podkreślało, że komitet jest bezpartyjny i niezależny.

- Czasem wydaje się, że w tym mieście rządzą potężne grupy interesów, a my mieszkańcy musimy się przed nimi przesuwać. Każdy w okolicy ma wielkie budynki, które powstają w dziwny sposób. Mieszkaniec nie mógł tam nic zrobić, jest zmuszony do sprzedaży i nagle wszystko się da, znajduje się woda, są wydawane warunki zabudowy. Takich przypadków jest multum. Próbujemy zawalczyć o naszą małą ojczyznę, żeby było tu miejsce dla nas, mieszkańców - stwierdził Bartłomiej Bryjak.

Dajmy głos młodym

Joanna Ślęczka, która jest najmłodszym członkiem komitetu zaprosiła do współpracy wszystkich młodych ludzi, którzy "boją się urzędu miasta, władz, aby brali czynny udział w samorządności". - Młodzi ludzie powinni zabierać głos. Powinni starać się, aby to miasto było dla nich przyjazne. Zależy mi, aby po sezonie nasze miasto żyło. Po sezonie nie ma żadnych imprez, wydarzeń kulturalnych, nic się nie dzieje, to najważniejsze, aby to miasto było dla nas - dodał Joanna Ślęczka.  

Zakopiański system rezerwacji

Anna Jarząbek mówiła o pomyśle stworzenia zakopiańskiego systemu rezerwacji. - Jeśli cenę za nocleg przyjmiemy na poziomie 70 zł, to średnio rocznie płacimy ok. 81 milionów złotych prowizji platformom rezerwacyjnym. Ani jedna złotówka z tych pieniędzy nie pracuje na miasto, ani na obiekt, który płaci prowizje. Wszystko to ucieka poza miasto. Gdyby taki system stworzyłoby Zakopane, te pieniądze zostałyby w naszym mieście. Znika też problem wirtualnych kwater, to ucina wiele innych problemów powiązanych z wynajmem - mówiła Anna Jarząbek.

Andrzej Gibała zwrócił uwagę na potrzebę zmian w planach zagospodarowania miasta tak, aby ludzie gospodarujący na szczycie Gubałówki mogli budować estetyczne budynki, w których wykonywaliby rzemiosło, prowadzili handel. - Chciałem, aby powstawały ścieżki rowerowe, czy trasy pod Reglami, bo tu jest dużo do zrobienia - dodał Andrzej Gibała.
 
Zwróćmy uwagę na estetykę miasta

Radny Stanisław Karp stwierdził, że miniona kadencja była kadencją niewykorzystanych szans. - Chcielibyśmy z mieszkańcami zrobić przeskok dziejowy. Wszyscy nasi kandydaci to fantastyczni ludzie z wielkim zapałem. Sam chciałbym się skupić na estetyce naszego miasta. Mamy wiele miejsc, które nie przysparzają nam splendoru, a także przyjrzeć się sytuacji drogowej. Wiele dróg zostało wyremontowanych, ale wielu mieszkańców na obrzeżach jest wciąż wręcz odciętych komunikacyjnie - mówił radny Karp.
Jedna z mieszkanek dziękowała za przegłosowanie uchwały dotyczącej zwalczania przemocy domowej. Grzegorz Jóźkiewicz stwierdził, że wiceburmistrz Agnieszka Nowak Gąsienica wiele robiła dobrego w tym zakresie, ale bała się podjeść i podjąć rozmowy na temat uchwalenia tej uchwały. - Przez 10 lat nic nie zrobiła, aby uchwalić to prawo, aby powstał zespół interdyscyplinarny, który chroni osoby pokrzywdzone - stwierdził Grzegorz Jóźkiewicz.

p

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Mag 2024-03-27 14:24:50
@turnia znasz tych ludzi z komitetu? Bo ja kilku mogę Ci nakreślić ich życiorys
Turnia 2024-03-27 13:15:12
Wszystkie komentarze krytykujące Lukasza Filipowocza i jego komitet są pięknym dowodem na to, że ten komitet ma duże szanse na wygranie wyborów.
Nie ma w tych komentarzach żadnego sensu ale za to jest STRACH:) przed utratą władzy przez obecnie rządzącą opcję.
Czyli: BRAWO ŁUKASZ FILIPOWICZ, jesteś na dobrej drodze do dobrej zmiany w Zakopanem!
Mieszkanka Zakopanego 2024-03-27 11:23:27
Amen?? Ludzie nie żyjecie tylko tu i teraz, Wy kurat podpisujący te komentarze powinniście już najwiecej wiedzieć co to Wielki Tydzień... przykre to jest. Szanujcie się ludzie. U Filipowicza są młodzi, to zwykli mieszkańcy, którzy rozumieją problemy każdego z nas, chcą coś dobrego zrobić dla miasta, trzeba dać im szansę. Oni nie chcą betonowego Zakopanego, wystarczy posluchac co mają do zaproponowania. Trochę kultury i pokoju serca.
Sąsiad z Gubalowki 2024-03-27 10:32:40
Pani Grażyno, wstyd Pani robi calej dzielnicy takim zachowaniem i takim opluwaniem ludzi. Do Rady i tak Pani nie wejdzie a opinia wsrod sąsiadów pozostanie na zawsze.
Grażyna Krupa 2024-03-27 10:09:39
Ejswentura... vel Przyjazne Zakopane.
No tak, klasę to ma Filipowicz a żeby go kto słyszał za kulisami,jak straszy sądem w trybie wyborczym, bo mu przeszkadzają trudne pytania.
Przyjazne Zakopane ? ,tylko dla kogo ? Zdestabiliziwać pracę w urzędzie, przyjąć swoich.. to program tej parti. Jednym ograniczyć własność lobbując za prawem śniegu, drugim puścić deweloperke.
Ej chłopcy,nie ładnie gracie, ale wierzę w mądrość Wyborców i zobaczą to co ja widzę w Was.
Chamstwo, buta, hipokryzja i pęd do władzy. Boże miej w opiece to miasto przed Waszymi rządami.
Amen.
Gk
Mag 2024-03-27 09:27:08
Zagłosuję na tego kto mi obieca i dotrzyma słowa, powstrzyma deweloperkę, zlikwiduje korki, wybuduje ścieżki rowerowe .
Nie ma takich
Mag 2024-03-27 09:23:31
"Przyjazne Zakopane" , pytanie komu?
Polo 2024-03-27 08:39:58
Trzeba się ich pozbyć wszystkich Kalata Nowak Gąsienica Gluc Tatar Itd powinni być wyrugowani z rządzenia bo nie dość że zrobili mało co to teraz robią z nas idijotow jak to będą wspaniałe rządzić atak prawdę mówiąc to absolutorium Doruli udzielali prawie wszyscy min Karp Bryjak Solik
Ejswentura 2024-03-27 08:07:30
Pan Jacek i Pani Grażyna z Gubałówki pokazują taką klase w tej kampani ze to az strach pomyslec co by bylo gdyby tacy pieniacze weszli do Rady. Im wiecej Was wszedzie tym lepiej bo tylko pokazujecie prawdziwą twarz PiS i utwierdzacie ludzi w przekonaniu zeby Was odsunąc jak nadalej od funkcji publicznych.
ZgodaBuduje 2024-03-27 07:56:36
pierwsza decyzja filipowicza-burmistrza? pozwolenie na budowę dla karpa - to ktorego mu dorula nie dal! zagadka nieZALEZNOSCI rozwiazana:)
JK 2024-03-27 07:45:36
Panie Lojas! Idz Pan juz na emeryture a nie pchaj sie do polityki! Najgorszy nauczyciel z jakim mialy stycznosc moje dzieci, bron nas Boze od takich zlych ludzi w radzie miasta!
Wzburzony 2024-03-27 07:40:05
Tacy oni niezalezni jak ja bogata:))) Jeden deweloper, drugi polityk partii politycznej, trzeci kandydat na burmistrza co z Dorula pod reke otwieral Gubalowke. Ludzie pamietaja, nie damy sie znowu nabrac na kielbase wyborcza!!!
Niezależni... 2024-03-27 07:32:42
"Niezależni, bezpartyjni i uczciwi" hahah z samego rana taki dowcip:)
Swój 2024-03-27 07:27:12
Najlepszy jest okręg nr 1 Filipowicz na 1 , przecież on nawet w tym okręgu nie mieszka chyba się boją że nikt od nich się nie dostanie i Łukaszek ma pomóc . Bardzo słaba lista
Jaja 2024-03-27 07:05:36
O nowe i stare przefarbowane twarze. Młody Karpiel ma fajne hasło wyborcze trochę jak Kononowicz "nie rób nic nie będzie nic " :) rób coś będzie coś.
O i jest nawet pracownik od lodów dewelopera rudego Majchra i foliarz kolega Pitonia. To sobie nazbierałem skład panie Łukaszu ,miałem na ciebie głosować.
Drogi Panie Jacku 2024-03-27 01:56:03
Jak nazwać reasumpcję głosowania nad odwołaniem Pana z funkcji przewodniczącego komisji jeśli nie manipulacją i splunięciem w twarz oburzonych Pańskim postępowaniem mieszkańców? Reasumpcja jednak została zakwestionowana i unieważniona. Pan stracił stołek i niebawem wróci skąd przyszedł. Za potwarz mieszkańców nikt nie przeprosił. A Pan, drogi Panie Jacku, nadal nie oddał niesłusznie pobieranego wynagrodzenia za "kierowanie" pracami komisji gdyż nie pozwala na to Pańskie sumienie. Obraża Pan, sączy jad i szkaluje jak może konkurencyjne komitety gdyż koniec jest bliski. Wszyscy mieszkańcy a szczególnie sąsiedzi wiedzą że jest Pan niekulturalnym pieniaczem opowiadającym bajki i poznali się na metodach pomawiania przeciwników. Jest Pan wymownym symbolem buty i arogancji obecnych władz miasta. Wasza niekompetencja i uporczywe działania wbrew woli i na szkodę mieszkańców kosztowały Zakopane utratę dobrego imienia i dewaluację marki jaką jest Zakopane. Mam nadzieję że mieszkańcy na długo zapamiętają tą lekcję i już nigdy nie dopuszczą Was do odpowiedzialnych stanowisk. Mam nadzieję że do żadnych.
Tadek z nowotarskiej 2024-03-27 00:59:34
Jacek ty to z Mrozem żeście pokazali jak razem kolaborujecie, po/pis jedno i to samo . Weź Pan skończ i oszczędź nam swoich rządów.
heheszki 2024-03-26 22:46:04
Jacuś, zdaje sie ze pali Ci sie grunt pod nogami? Wykorzystaj dobrze ostatnie tygodnie w Radzie bo reśte cas Ci wracać skondześ przyseł..
Jacek Kalata 2024-03-26 22:24:41
Kochani nasi spece od manipulacji .
Wszyscy byliście naszymi koalicjantami w tej i poprzedniej kadencji . Narzekaliście ale żaden z was nie podjął wyzwania by coś zmienić i samemu za to wziąć odpowiedzialność . Zawsze podstawialiście swoich słupów .
Przypomnę wam iż nadal blokujecie namiętnie głos mieszkańców którzy się z waszymi teoriami nie zgadzają .
Dla kogo to Wasze Zakopane ma być przyjazne '- dla Staszka ?? Mistrza samowoli ??
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Kasjera. 725300144 https://bip.cos.pl/1509/zakopane praca.zakopane@cos.pl
  Tel.: 725300144
 • USŁUGI | budowlane
  WYKONCZENIA I REMONTY. 602839607
  Tel.: 602839607
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  ŁAZIENKI KUCHNIE PLYTKI INSTALACJE MONTAZ MEBLI ARMATURY. 602839607
  Tel.: 602839607
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI I WYLEWKI MASZYNOWE tanio i solidnie, zacieranie mechaniczne, technika silosowa. Realizujemy małe i duże obiekty 18 26 550 39, 503 532 680.
 • PRACA | szukam
  KUCHARKA, POMOC KUCHENNA, SPRZĄTANIE. 796 358 958.
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  SZCZENIAKI SHIH TZU. 730 519 594.
 • PRACA | dam
  Przyjmę Cieślę - budowa w Kluszkowcach Stawka do uzgodnienia Proszę dzwonić - 788 624 940. 788 624 940 aleksandra@tatrastyle.pl
  Tel.: 788
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL NA PIZZERIĘ W ZAKOPANEM. 502 658 638
 • SPRZEDAŻ | różne
  SPRZEDAM SIANO W BALACH. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA PLAC POD MAGAZYN. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA HALE NA WARSZTAT SAMOCHODOWY, LAKIERNIĘ, PRALNIE, HURTOWNIĘ, MAGAZYN. 502 658 638
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, ŁAZIENKI, ZABUDOWY, ADAPTACJA PODDASZY, REMONTY, DOCIEPLENIA BUDYNKÓW, FASADY. 693 206 403.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, DOMY OD PODSTAW, POKRYCIA DACHOWE, SZALUNKI STROPOWE. 693 206 403.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA. 660 079 941.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  DESKI ŚWIERKOWE, dł. 5 m, gr. 53 mm. DRZEWO OPAŁOWE BUK. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  ADAPTACJA PODDASZY, OCIEPLENIA WEŁNĄ MINERALNĄ, SUFITY PODWIESZANE, ZABUDOWY GK, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI MINIKOPARKĄ 2.5 TONY - 722 307 227.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Sprzedam KANTÓWKĘ, KROKWIE, DESKI, GONTY i OPAŁ - 788 344 233.
 • PRACA | dam
  PENSJONAT "Willa Park" W CENTRUM ZAKOPANEGO ZATRUDNI OSOBĘ DO SPRZĄTANIA I RZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ. 509 578 689.
 • PRACA | dam
  Kucharz al'a carte- Restauracja Górska w Białce Tatrzańskiej Do uzupełnienia zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: KUCHARZ. Oferta pracy dla kucharza z doświadczeniem zawodowym. Praca na stałe, bardzo dobre warunki pracy. Więcej informacji pod nr. 518 259 536 www.restauracjagorska.pl rest.gorska@gmail.com
  Tel.: 518 259 536
  E-mail: rest.gorska@gmail.com
  WWW: www.restauracjagorska.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Działka pow. 41ar do zabudowy położona w Lipnicy Wielkiej pod Babią Górą. 603071487, 609325040.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Las z drzewostanem pow. 41ar w Lipnicy Wielkiej 603071487, 609325040.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  APARTAMENT Za Strugiem, Zakopane - 607 506 428.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię TYNKARZA I POMOCNIKA przy tynkach maszynowych. 730 39 73 01.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy osób do pomalowania drewnianych balkonów w obiekcie turystycznym w Zakopanem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 693 692 100. 693692100
  Tel.: 693692100
 • KUPNO
  SKUP STARYCH SPAWAREK. 536269912.
 • RÓŻNE
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536269912.
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA DRZEW, GAŁĘZI Z PODNOŚNIKA I Z UŻYCIEM LINY. 889 105 476
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZOWANIE, REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA - WSZYSTKO Z KAMIENIA. 509 169 590.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY, FASADY. 889 388 484.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NAUKA
  NATIVE SPEAKER - JĘZYK ANGIELSKI - nauka face to face lub online, PRZYGOTOWANIE DO MATURY - Zakopane, okolice - 605 069 173
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE. 604 857 880.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2024-04-22 23:08 Dramatyczna akcja GOPR na Maciejowej 2024-04-22 22:00 W środę pogrzeb Józefa Krzeptowskiego, gospodarza tatrzańskich schronisk i ratownika TOPR 2024-04-22 21:00 11 edycja Pieniny Ultra-Trail za nami! (ZDJĘCIA) 2024-04-22 20:00 Kolejny etap zabezpieczania osuwiska. Kiedy droga będzie przejezdna? 2024-04-22 18:59 Radość ze sztandaru! (ZDJĘCIA i WIDEO) 2024-04-22 17:59 Rozmawiamy z Łukaszem Filipowiczem, nowym burmistrzem Zakopanego (WIDEO) 17 2024-04-22 17:30 Festiwal Nowe Horyzonty tournée 2024 tylko w nowotarskim kinie MCK 2024-04-22 16:59 Podjeżdżają ciężarówki i zrzucają ziemię 15 2024-04-22 16:30 Mistrz i uczeń wspólnie na scenie 2024-04-22 16:06 Czy to przez zmianę władzy, czy przez fatalną pogodę wszystko na Cyrhli stoi? 4 2024-04-22 15:59 W Zakopanem sypie śnieg, ale to już raczej ostatni zimowy dzień (WIDEO) 2024-04-22 15:30 Dziecięce super moce. Warsztaty 2024-04-22 15:00 Nowy burmistrz Szczawnicy Bogdan Szewczyk w ogniu pytań Jurka Jureckiego (WIDEO) 6 2024-04-22 14:05 Jak powinno wyglądać oświadczenie sprawcy kolizji? 2024-04-22 13:59 Ratownik GOPR zginął pod lawiną w Tatrach 1 2024-04-22 13:32 Tych przystanków nie obsługujemy, na razie do połowy maja 3 2024-04-22 12:54 Korek: wszechstronność i trwałość zastosowań 2024-04-22 12:25 Nie żyje twórca Blachotrapezu 3 2024-04-22 12:15 Jak powiedzieć dziecku o rozwodzie? 2024-04-22 12:11 Nowa definicja podróży globalnych dzięki World Tourism Portal 2024-04-22 11:33 Miał za szafą plantację marihuany 1 2024-04-22 11:30 Szokująca historia dwudziestowiecznych sierocińców. Mamy dla Was książki 2024-04-22 11:30 Do czego wykorzystać wodę ze zbiornika na deszczówkę? 2024-04-22 11:01 Znamy szczegóły akcji TOPR, nocą ruszyli na lawinisko po ciało turysty 2024-04-22 10:00 Roman Giertych kpi z wyników wyborczych PiS na Podhalu i puszcza Jarosławowi przebój Sławomira 35 2024-04-22 09:35 Kto pospieszył się z wymianą zimówek na letnie opony, ten może mieć problem 2 2024-04-22 08:59 Od rana w sercu Zakopanego wielki korek, znamy dobrze jego powód 4 2024-04-22 08:00 Wiosna dla zdrowia w nowotarskiej uczelni 2024-04-22 05:55 Grzegorz Watycha burmistrzem Nowego Targu - to już oficjalne wyniki! 3 2024-04-22 05:47 Tadeusz Królczyk wygrywa wybory w Ochotnicy Dolnej 2 2024-04-21 23:45 Oficjalne wyniki w Krościenku. Wójt Dyda przegrywa 7 2024-04-21 23:35 Andrzej Dziwisz odchodzi 1 2024-04-21 23:27 Łukasz Filipowicz burmistrzem Zakopanego. Wyniki ze wszystkich komisji 26 2024-04-21 23:00 Zacięta walka w Ochotnicy Dolnej. Jurkowski już bez przewagi AKTUALIZACJA 2024-04-21 22:48 W Jabłonce wygrywa Stanisław Kasprzak 2024-04-21 22:40 W Krościenku prowadzi Stanisław Tkaczyk 1 2024-04-21 22:32 Ratułowski pozostaje burmistrzem 7 2024-04-21 22:14 Tak w sztabie Łukasza Filipowicza cieszą się z wygranej (WIDEO) 18 2024-04-21 22:12 Leszek Świder pozostaje na stanowisku burmistrza Rabki 12 2024-04-21 22:10 Agnieszka Nowak-Gąsienica pogratulowała nowemu burmistrzowi Zakopanego 15 2024-04-21 22:10 Bartosz Leksander nowym wójtem Spytkowic 2 2024-04-21 22:09 Szewczyk, burmistrzem Szczawnicy 2 2024-04-21 22:05 Nowy Targ z niską frekwencją i słabym parciem na zmianę. Grzegorz Watycha wygrał 1 2024-04-21 21:45 Pierwsze wyniki: Wygrana Dziubka, wygrana Ratułowskiego 1 2024-04-21 21:20 Łukasz Filipowicz burmistrzem Zakopanego (WIDEO, ZDJĘCIA) 10 2024-04-21 21:15 Parlamentarzyści na Podhalu 2 2024-04-21 20:15 W mieście jest jeszcze szansa na poprawę fatalnej frekwencji 2024-04-21 19:14 W dwóch gminach o godz. 17 zdecydowanie najwyższa frekwencja. Nowy Targ zadziwia 9 2024-04-21 18:15 Kolejny wielkokubaturowy obiekt wyrośnie pod Giewontem, tym razem tuż przy kościele 5 2024-04-21 17:30 Co w tej urnie widać? 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2024-04-22 23:46 1. Naprawdę nie ma nic piękniejszego na świecie niż skowyt bezsilności fanatyków pisowskich. Zagubionych, bezradnych, zdezorientowanych co to się dzieje? :) Jak czytam te wasze lamenty to uśmiech nie schodzi mi z twarzy:))))) Piszcie więcej, proszę, bo to sama radość dla mnie:))))))) 2024-04-22 23:18 2. Szczawnica jest przereklamowana a za tym nie idzie nic. Brak jakiejkolwiek wizji po roku 1989 ma nieodwracalne skutki a miejscowość staje się zaściankiem. Zgadzam sie z komentarzem @Niby 2024-04-22 23:00 3. @układ zakopiański no doczekas się oświadczenia majątkowego-rower i to z komunii (po to te ścieżki) reszta nie moja mamy,żony, sąsiada..... 2024-04-22 22:52 4. Panie Giertych Zakopane pokazało czerwoną kartkę PiS ale też przede wszystkim PO, które to odpadło w pierwszej turze więc może nie cieszcie się tak z nieswojego sukcesu bo wielka polityka nie ma tu nic do rzeczy. Ludzie w miastach takich jak Zakopane głosują na kandydata a nie na partię więc po co te wasze komentarze od rana: "upadł bastion PiS". Jak zepsuta płyta. Proszę napisać wespół "upadł też bastion PO". Wtedy będzie to sprawiedliwe. 2024-04-22 22:38 5. Do czego to doszlo zeby wlasciciel musial sie spowiadac wszystkim ciekawskim . Jego to robi a wam nic do tego 2024-04-22 21:43 6. Szanowni Państwo. Zmiana władzy nastąpi dopiero po 7 maja 2024 roku. Do tego czasu będzie nam umilać czas stara ekipa w taki właśnie sposób. 2024-04-22 21:37 7. Ale w sobotę zapieprzali jak dzicy. Ludzie się nawet tego nie spodziewali i trzeba było objazdy przez Olczę i Bystre robić. To był przysłowiowy gwoźdź do trumny myszki - po błocie z Hrubego i Zoniówki nikomu się nie chciało do urn iść 2024-04-22 21:26 8. Przecież on w żywe oczy kłamie, nawet nie mrugnie. Ale Was łysy zrobił w lolo. Teraz to będzie dopiero układ zakopiański. To mieszkanko w Hiszpanii będzie w oświadczeniu majątkowym, czy nie ? 2024-04-22 21:20 9. Zgnitego drzewa nie potraficie wyciąć, bo sracie w gacie!!, a teraz bierzecie się za prawo budowlane???.... Co jest z wami nie tak???!!!. Taka zwykła katolicka zawiść, zazdrość i nienawiść do innych?, czy co?, może przez ciężarówki mało mleka w łoscyku? i się odszkodowanie należy!?... 2024-04-22 21:16 10. "Hrabiatka" chcieliby przejąć niemal całą Szczawnicę tylko efekt tego byłby jak na Zdrojowej która może posłużyc za scenografię do filmów wojennych lub horroru.Na prawo ruina na lewo ruina.A takich ruin i pustostanów mają chyba z 8,ale będzie ....fontanna.p Szewczyk tyle co powiedział w wywiadzie to ze chce promocji miasta i będzie rozmawiał.No "sporo".
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania


REKLAMA


FILMY TP