Zapraszamy
Zapraszamy na debatę przed drugą turą wyborów z kandydatami na burmistrza Zakopanego Agnieszką Nowak Gąsienicą i Łukaszem Filipowiczem. Czwartek, 18 kwietnia godz. 18.00 Kino Giewont. Relacja wideo LIVE.

Reklama

2024-03-29 11:00:41

Reklama

Pod Giewontem

Biuletyn wydawany przez władze Zakopanego w skrzynkach pocztowych

Prawie wszyscy mieszkańcy stolicy Tatr otrzymali biuletyn wydawany przez Urząd Miasta Zakopane.

O wydawaniu tego periodyku - "Informatora Zakopiańskiego" przez miasto pisaliśmy wielokrotnie. Ma on kilkadziesiąt stron, zwykle na wielu zdjęciach widać podobizny burmistrzów. Jest dostarczany do skrzynek pocztowych zakopiańczyków. Tym razem to jednak nie wszystko. Do wydawnictwa dołączona została karteczka z życzeniami świątecznymi od wiceburmistrz i kandydatki na burmistrza Agnieszki Nowak Gąsienicy.

Sprawę skomentował zadając pytanie w mediach społecznościowych jej kontrkandydat Mariusz Koperski: "Pytanie przedświąteczne: czy kiedy moja kontrkandydatka pisze w życzeniach do Mieszkańców załączonych do miejskiego informatora o „wspólnym dobru”, to nie ma przypadkiem na myśli swojego dobra za wspólne pieniądze?" - zapytał Mariusz Koperski.

Wydawnictwo ukazuje się od 2016 roku. Wydanie pierwszych 13 numerów kosztowało 400 tys. złotych: [24tp.pl] Za naszą kasę 20 razy burmistrz na 32 stronach kredowego papieru
mm, p
Do tekstu otrzymaliśmy z Urzędu Miasta dostaliśmy sprostowanie, pod którym brakuje podpisu:
Sprostowanie
Na mocy art. 31a.1  prawa prasowego wnoszę o publikację sprostowania informacji zawartych z internetowym wydaniu Tygodnia Podhalańskiego z dnia 29 marca 2024 roku w artykule [24tp.pl] Biuletyn wydawany przez władze Zakopanego w skrzynkach pocztowych zredagowanym przez Państwa dziennikarzy podpisanych jako „p” i „mm” i oświadczam:
„Zakopane pl” Informator dla Mieszkańców Miasta nr 1/2024 jest pozycją wydawniczą opracowaną przez Urząd Miasta Zakopanego - zawierającą podobnie jak np. informator nr 2/2021 - sprawozdanie z działalności Burmistrza Miasta Zakopanego.
Dostęp do informacji publicznej o stanie miasta Zakopanego stanowi jedną z podstawowych zasad współczesnej demokracji i społeczeństwa obywatelskiego - stąd też realizując obowiązek wobec Społeczeństwa Miasta Zakopanego - Burmistrz przedstawia każdemu zainteresowanemu w formie bezpłatnego biuletynu komunikat stanowiący podsumowanie minionego roku – co jest analogiczną praktykę w innych miast w Polsce min.                   w Sopocie.
Jednocześnie należy podkreślić, że w każdym numerze Informatora, który ukazywał się w okresie Świąt Wielkiej Nocy – Burmistrz oraz Przewodniczący Rady Miasta składali i składają życzenia Czytelnikom – jako wyraz szacunku dla Osób i Tradycji.
Informator był doręczany odbiorcom i nie zawierał jako załącznika „kartki z życzeniami od Agnieszki Nowak Gąsienicy”.
Urząd Miasta Zakopanego podkreśla z całą stanowczością, że nie ponosił on kosztów związanych z drukiem życzeń świątecznych Agnieszki Nowak Gąsienicy i łączenie dwóch nośników jest nieuzasadnione.


Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
jestem stąd 2024-03-30 10:00:04
Znów bajki pisane pod wybory, tym razem o ZCK. Jak ktoś ma bujną wyobraźnię, to może lepiej książki jednak pisać? Nie ma argumentów z prawdziwego zdarzenia, to zostaje fikcja literacka? No chyba że to nie wybory, tylko złośliwość i chęć odegrania się na kimś? Ktoś tam kogoś w ZCK nie lubi?
zenzz 2024-03-30 06:45:21
Raport coś tam,
Otóż kłamiesz.
Smieci są. Wszędzie.
Otwórz oczy.
Stary Wiarus 2024-03-29 23:22:04
Szanowni Państwo,
ZCK powstało po to aby UMZ mógł wydawać pieniądze na rzeczy, na które normalnie nie może wydać (ekskluzywne ubrania dla damskiej części UMZ, bilety lotnicze do Turynu i Sopotu, Hotele itd.). A w tym przypadku zapłacił za druk ulotki i kartki z życzeniami oraz prawdopodobnie banerów wyborczych myszki. Dodatkowo para pracowników z działu promocji realizuje spoty i rolki wyborcze dla myszki w godzinach pracy, gdzie powinni przebywać w siedzibie ZCK a myszka w UMZ. ( fajny ten srebrny płaszcz z firmy POC kupiony w sklepie sportowym obok MGS na Krupówkach, w sumie to było chyba 14 sztuk)
@raport PO KO 2024-03-29 23:17:23
W TRYBIE PILNYM DO OKULISTY
ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDOW'
BURMISTRZ ODPOWIADA ZA WSZYSTKO ZA TO MA KASE DLATEGO TO FUNKCJA NIE DLA KAZDEGO TREBA MIEC JAJA
TYMCZASEM 13-LATKI WALA WODKE NA LAWCE POD KAMERA SM
BRAWO WY
raport PO KO nt. rolny 2024-03-29 22:35:44
@X.Teofil, jak na razie czkawka odbijają mi się Wasze pełne kłamstw i nieprawdziwych informacji o mieście wpisy i komentarze. Cięgle czytam o wszechobecnym brudzie, śmieciach, wymiocinach, ekstrementach, małpkach walających się na każdym kroku po całym mieście. Że ogólnie miasto tonie w śmieciach. Otóż ostatnie trzy dni spędziłem w Zakopanem, dzisiaj wróciłem do swojego domu, oddalonego o jakieś 180 km. od Zakopanego, i stwierdziłem, że obrzydliwie cały czas kłamiecie. Kłamiecie i jeszcze raz kłamiecie. Nigdzie, otóż powtarzam, nigdzie, a zjechałem praktycznie całe miasto, nie widziałem tych stosów śmieci, wymiocin, małpek , o sorry, jedną jedyną butelczynę widziałem. Ale 0,5 , nie małpkę i to było na terenie Zak. S-ni Mieszk., a za to chyba Burmistrz nie odpowiada, prawda? Z tego co wiem, to Prezes ZSM, a ten, z tego co też wiem, jest wielbicielem i wyznawcą PO, Tuska. Czemu tak kłamiecie, oszukujecie i wprowadzacie innych, nieświadomych w błąd? Bo tak robi Wasz Donald. Kłamie, kłamie i jeszcze raz BEZCZELNIE kłamie. I nie zaklinajcie rzeczywistości, bo potrafię wskazać i wykazać wiele jego kłamstw, bezczelnych kłamstw. I jeszcze jedno spostrzeżenie z Zakopanego. Czytałem na forum wiele razy, jakoby kandydat Filipowicz "zaśmiecił" miasto swoimi banerami. Prawda jest taka, że jego banerów widziałem kilka, zaś Koperskiego kilkadziesiąt, podobnie Donatowicza i Pani z TiG.
Podobną ilość, co Filipowicz, powiesił Szczerba. Wszyscy ukrywają się, że są w PO. Po co więc kolejne kłamstwa i oszustwa? Nie wstyd Wam?
jestem stąd 2024-03-29 22:01:16
Do Piotr - 4 - 5 inwestycji? To chyba w innym mieście żyjemy? Ogromna ilość inwestycji, modernizacji, remontów... Także z funduszy unijnych np. Rówień Krupowa, boisko przy ZCE, program wymiany pieców węglowych, Czerwony Dwór, budynki dworca, Centrum Komunikacyjne... No ale jest kampania wyborcza, więc nie można zgodnie z prawdą przyznać burmistrzowi jego zasług, tylko siać zamęt i dezinformację. Ot i metody działania opozycji. Wstyd! Ale widocznie brakuje merytorycznych argumentów?
Hobby 2024-03-29 21:23:02
A wiec proszę o informację:
Ile kosztuje sprzątanie po praktycznie codziennej dewastacja Równi Krupowej przez kompletnie pijane bezkarnie dzieci.
Rozbite butelki uda w setki.
Kto sprzedaje dzieciakom papierosy i wódkę?
Dlaczego nie ma patroli.W końcu będą jaja i tvn 24.
Patroli za to Pilnuje Kuźnic jak granicy RP.
Eh śmiesznie ludzie i te wasze twarze na tych plakatach..
Wesołych Swiat
Wierny czytelnik 2024-03-29 19:40:10
Nowak proszę o podanie jako mieszkaniec Zakopanego ile kosztowały pocztówki z życzeniami. I informacje dlaczego nie ma tam ptostej informacji,:. +materisl opłacony ze środków komitetu wyborczego.
Wiec jako mieszkaniec Zakopanego rządam faktury od pani Nowak kto za to zapłacil. Jest pani osoba publiczna i ta informacja ma być podana
X.Teofil 2024-03-29 18:33:09
Pewnie im się ta "transparentność" działań i wydawanie "darmowego" biuletynu przy oszczędzaniu prywatnej kasy na kampanię wyborczą odbije czkawką jak ich większym pisowskim patronom. Oby następca zrobił porządny audyt a przekręty i niegospodarność zostały przykładnie ukarane!
Czego sobie i Wam życzę. A poza tym: Wesołych Świąt!!!
sprostowanie do sprostowania 2024-03-29 18:26:58
"Dostęp do informacji publicznej o stanie miasta Zakopanego stanowi jedną z podstawowych zasad współczesnej demokracji i społeczeństwa obywatelskiego - stąd też realizując obowiązek wobec Społeczeństwa Miasta Zakopanego - Burmistrz..."
...nigdy nie przedstawił i nie przedstawi ani umów z TVP ani zestawienia kosztów organizacji imprezy swoich marzeń zorganizowanych w stodole za kasę mieszkańców.

Taki to dostęp do informacji i transparentność pisoska. Robicie z mieszkańców idiotów, plujecie im w twarz i kłamiecie ile bozia dała pary w gębie. Zakały!
jarek 2024-03-29 17:43:05
@ jestem stąd, no właśnie czytać! ale i też wiedzieć co! :)
Piotr 2024-03-29 17:30:53
do jestem stąd, zgadzam się z Tobą pozyskało na 4-5 inwestycji z polskiego ładu (a raczej nieładu pisowskiego) ale z UE nic a nic, bo UE zła, a można było wiele skorzystać, pisowskie rządy dobiegają końca i dobrze by było żeby również w Zakopanem zakończyli... i następcy rozliczyli...
kombajn 2024-03-29 17:03:58
KIEDY LAWECZKI DLA ZULI I DZIECI Z BLOKOW NA ROWNI KRUPOWEJ?
W TYM ROKU DAJCIE STALOWE TO NIE BEDA PODPALAC.
Ben@ 2024-03-29 16:27:31
Z uporem maniaka!
Ile kosztuję sprzątanie Rowni?
Jaki zysk z mandatów?
Innymi słowy Straż do sprzątania
To moje hasło wyborcze
W szkołach zamiast religi
Czystość społeczna
jestem stąd 2024-03-29 16:23:19
Do Piotr --- Właśnie czytając "Informator dla Mieszkańców" można się dowiedzieć, że w czasie dwóch kadencji Burmistrza Doruli (2015 - 2024) miasto pozyskało środki zewnętrzne w kwocie ponad 240 mln zł !!! Poprzednie dwie kadencje przed Dorulą to 17 mln zł. Zupełnie inna skala dofinansowań i tym samym zrealizowanych inwestycji !!!
Skąd w ogóle takie informacje, że miasto nie pozyskiwało??? Trzeba się jednak interesować i czytać, zanim się coś powie czy napisze.
Kaaa 2024-03-29 15:50:05
Biuletyn - marnowanie naszych pieniędzy!!! Ta skuteczna toleruje tylko tych, którzy jej przytakują, kocha władzę, i te żałosne życzenia świąteczne- kto za to zapłacił?? Niechby ogarnęła sprzątanie miasta, bo jest brud i brak koszy na śmieci.
Ben 2024-03-29 15:30:53
Ciekawe ile wyniesie mandat za robienie kupy w centrum za nieczynnym wc?
Wierny czytelnik 2024-03-29 15:04:36
Nowak jak już do swojej kampanii użyłaś publicznych pieniędzy(karteczki z życzeniami) z których to pozostali kandydaci nie mogli skorzystać to może najlepiej byłoby przeprosić mieszkańców i zrezygnować z kandydatury.
Ile to kosztowało nas
mieszkańców proszę podać kwotę. Mamy pełne prawo wiedzieć.i co można bo z tego zrobić.
Życze oczywiście wesołych rodzinnych świąt.
RetyRety 2024-03-29 14:42:42
Jest informacja w/w piśmie kiedy otwarcie WC. Piekny plakat z panią wice a obok stolec na stolcu i puszeczka po piwie. Eh dziwny ten świat.
Niedługo wsioki po pijaku sami otworza sobie wc...
pipi 2024-03-29 14:26:54
z biuletynu można dowiedzieć się co się dzieje w mieście jakie inwestycje jakie udogodnienia dla mieszkańców tego niestety nie dowiemy się z tygodnika a szkoda
Ejswentura 2024-03-29 14:14:00
Hehe, Grazyna i Jacek rozniesli 10 000 kartek wyborczych w dwa dni. Cuda w PiSie nie mają końca. <3
Piotr 2024-03-29 14:09:56
Niech TP zapyta panią Nowakową od Doruli dlaczego przez 10 lat, nie złożyli ani jednego wniosku o dotację z UE, a Nowy Targ skorzystał z kilkuset programów. Wiadomo dla pisowsów UE be. Czy takich rządów chcecie na kolejne lata? myślę że nie, i przy urnach wyborczych podziękujecie tej pani...
jarek 2024-03-29 14:00:26
400 tys. to pyłek w porównaniu do 286 mln Funduszu Sprawiedliwości, ale gdyby zakopiański UM miał dostęp do takich pieniędzy, TO KTO WIE co by było! :) :) :)
Grażyna Krupa 2024-03-29 12:38:10
Przyznaję się
"Wysoki Sądzie" ,roznosiłam te kartki z synem i mężem.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Zdrowych, pogodnych i błogosławionych Świąt życzę Wszystkim.
Darmowy kolportaż 2024-03-29 12:08:01
No i kwartalnik poszedł do ludzi, bez noszenia.
Bardzo ciekawe wydanie.
kukto 2024-03-29 11:38:21
Wszyscy wiedzą ze zatrudnili za nasze pieniądze 'urzędniczke' do prowadzenia kampani. Urzednicy biegają po mieście z banerami Kandydatki...ciekawe czy przypadkiem nie są wtedy w pracy.
Jacek Kalata 2024-03-29 11:36:43
Kartki - mieszkańcy otrzymywali już od wtorku , sam je roznosiłem w naszym okręgu .
Wczoraj na obrzeżach - pojawił się także kwartalnik wydawany przez burmistrza który pokusił się o podsumowanie dokonań ostatnich dwóch kadencji .

Rozumiem rozgoryczanie niektórych ponieważ - pokazuje to w jaki sposób koledzy prowadzili kampanię .

Pozdrawiam
Życząc wszystkim
Zdrowych i Wesołych Świąt
Draculo Panie 2024-03-29 11:11:46
Za czyje pieniądze sprzątają po Wsiockich LIBACJACH na Równi?
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL NA PIZZERIĘ W ZAKOPANEM. 502 658 638
 • SPRZEDAŻ | różne
  SPRZEDAM SIANO W BALACH. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA PLAC POD MAGAZYN. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA HALE NA WARSZTAT SAMOCHODOWY, LAKIERNIĘ, PRALNIE, HURTOWNIĘ, MAGAZYN. 502 658 638
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, ŁAZIENKI, ZABUDOWY, ADAPTACJA PODDASZY, REMONTY, DOCIEPLENIA BUDYNKÓW, FASADY. 693 206 403.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, DOMY OD PODSTAW, POKRYCIA DACHOWE, SZALUNKI STROPOWE. 693 206 403.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA. 660 079 941.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  DESKI ŚWIERKOWE, dł. 5 m, gr. 53 mm. DRZEWO OPAŁOWE BUK. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  ADAPTACJA PODDASZY, OCIEPLENIA WEŁNĄ MINERALNĄ, SUFITY PODWIESZANE, ZABUDOWY GK, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI MINIKOPARKĄ 2.5 TONY - 722 307 227.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Sprzedam KANTÓWKĘ, KROKWIE, DESKI, GONTY i OPAŁ - 788 344 233.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ KRÓTKIE TERMINY GWARANCJA NA WYKONANE ROBOTY. 602839607
  Tel.: 602839607
 • PRACA | dam
  PENSJONAT "Willa Park" W CENTRUM ZAKOPANEGO ZATRUDNI OSOBĘ DO SPRZĄTANIA I RZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ. 509 578 689.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane sprzedam wydzielone udziały w kamienicy na Krupówkach. tel 660797241 b12.pl.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane - DOM na ulicy Grunwaldzkiej. 660 797 241
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane -sprzedam dom na ulicy Stachonie 660797241 b12.pl.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Zakopanem zatrudni POKOJOWE - 666378357
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Działka pow. 41ar do zabudowy położona w Lipnicy Wielkiej pod Babią Górą. 603071487, 609325040.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Las z drzewostanem pow. 41ar w Lipnicy Wielkiej 603071487, 609325040.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  APARTAMENT Za Strugiem, Zakopane - 607 506 428.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię TYNKARZA I POMOCNIKA przy tynkach maszynowych. 730 39 73 01.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy osób do pomalowania drewnianych balkonów w obiekcie turystycznym w Zakopanem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 693 692 100. 693692100
  Tel.: 693692100
 • KUPNO
  SKUP STARYCH SPAWAREK. 536269912.
 • RÓŻNE
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536269912.
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA DRZEW, GAŁĘZI Z PODNOŚNIKA I Z UŻYCIEM LINY. 889 105 476
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZOWANIE, REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA - WSZYSTKO Z KAMIENIA. 509 169 590.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY, FASADY. 889 388 484.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  POLE - 1.6 HA i 42 AR. 505 429 375.
 • NAUKA
  NATIVE SPEAKER - JĘZYK ANGIELSKI - nauka face to face lub online, PRZYGOTOWANIE DO MATURY - Zakopane, okolice - 605 069 173
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE. 604 857 880.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2024-04-18 09:30 Chloe Gong wraca do Szanghaju. Finał dylogii o Lady Fortune. Mamy dla Was książki 2024-04-18 09:09 Czy ktoś widział Maksia? 2024-04-18 09:01 Wichrówka pełna tajemnic (WIDEO) 2024-04-18 08:30 Wiosenne wianki w Zawoi 2024-04-18 08:00 Dlaczego Urząd Miasta chroni skazaną naczelnik 3 2024-04-17 22:27 Kocha Tatry, teraz potrzebuje Waszej pomocy 2024-04-17 21:41 Piękne widoki i niesamowity podjazd rowerowy. Z tego słynie Gliczarów (WIDEO) 2024-04-17 21:12 Debata przed drugą turą wyborów w Zakopanem 17 2024-04-17 21:00 Dziadek wiedział, że będę lotnikiem 2024-04-17 20:26 Góralscy studenci mogą starać się o stypendium 2024-04-17 20:00 Nowe strony internetowe parków narodowych 1 2024-04-17 19:30 Przy cmentarzu na Olczy wycięto drzewa 6 2024-04-17 18:44 Dramatyczna walka o życie mężczyzny w Jurgowie 2024-04-17 18:00 Sushi na dowóz w Krakowie - Najlepsze propozycje dla różnych gustów 2024-04-17 18:00 Miasto Dzieci Świata zaprasza całą Polskę do sprzątania świata 1 2024-04-17 17:31 Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji Biegu po Oddech 2024-04-17 17:30 Tradycyjny pogrzeb na Podhalu - jak wygląda? 2024-04-17 17:20 Tradycja jest naszą godnością 2024-04-17 17:15 Utrudnienia w ruchu podczas Pieniny Ultra-Trail 2024 2024-04-17 17:00 Oświetlenie LED - czy warto w nie inwestować i ile można zaoszczędzić 2024-04-17 16:32 Znamy trenerów reprezentacji Polski w skokach na sezon 2024/25 (WIDEO) 2024-04-17 16:30 Biżuteria premium - czym się cechuje, czy warto w nią inwestować 2024-04-17 16:23 Takie spojrzenie na piłkę nożną w Zakopanem. Bitwa o stadion (WIDEO) 4 2024-04-17 16:00 Suknia ślubna - jaką wybrać na ślub na Podhalu 2024-04-17 15:46 Zrobiło się nam trochę zimowo w Zakopanem (WIDEO) 2024-04-17 15:30 Kolejny Prolog Wiosny Jazzowej w Stacji Kultura Zakopane 2024-04-17 15:07 Ostry zakręt w Hyrnym 2024-04-17 14:59 Jutro nie wejdziesz do Wąwozu Kraków 2024-04-17 14:30 Teatr "Rabcio" wznawia "Małego Księcia" 2024-04-17 14:08 Samochód utknął pod mostem 2024-04-17 13:47 Radni w Bukowinie o planach zagospodarowania przestrzennego (WIDEO) 1 2024-04-17 13:09 Montaż pasm świetlnych - jak się do tego przygotować? 2024-04-17 13:02 Z czym nosić bomberkę damską? 2024-04-17 13:00 Kto zadał sobie tyle trudu, by śmieci upchać w takim miejscu? 5 2024-04-17 13:00 Sposoby na pięknie wyglądające paznokcie! 2024-04-17 12:55 Dom na wąskiej działce - jak wybrać odpowiedni projekt? 2024-04-17 12:15 Uważajcie przed majówką! Oszuści nie śpią! 2024-04-17 11:34 Był przymrozek, teraz trochę cieplej 2024-04-17 11:30 Oszczędzaj na rachunkach dzięki pompom ciepła w Krakowie 2024-04-17 10:42 Kolej uszkodziła wodociąg w Rabce 7 2024-04-17 10:34 Fotowoltaika - poznaj jej największe zalety w 2024 roku! 2024-04-17 10:33 Modne sukienki damskie na co dzień i na wesele - co wybrać? 2024-04-17 10:20 Przygotuj się na sezon wiosna-lato. Polecane produkty w Alpin Sport 2024-04-17 10:14 Kolagen - podstawowe białko budulcowe organizmu człowieka 2024-04-17 09:59 Pędził fordem przez wieś, a na liczniku miał ponad 120 kilometrów na godzinę 1 2024-04-17 09:31 "Zemsta" na archiwalnym nagraniu 2024-04-17 08:57 W Poroninie po zakopiance biega owczarek podhalański 2 2024-04-17 08:00 Czy ktoś widział w Tatrach cietrzewia? 10 2024-04-16 21:45 Patrycja, która ukrywa się w wierszach (WIDEO) 2024-04-16 21:00 Między przyczajonym krokodylem, głodnym lwem i spłoszonym słoniem
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2024-04-18 09:12 1. A co, mieli ją w ślad za rybeńką wysłać do Brukslei? 2024-04-18 09:06 2. "Pytanie do Pani Nowak czy zareaguje jak obejmie fotel burmistrza skoro do dziś tego nie zrobiła" Myślę że jest duża szansa na awans i podwyżkę. Zgodnie z pisoskimi standardami. 2024-04-18 08:42 3. Pytanie do Pani Nowak czy zareaguje jak obejmie fotel burmistrza skoro do dziś tego nie zrobiła 2024-04-18 08:05 4. To w końcu dobrze że "wycięto", czy źle? 2024-04-18 08:02 5. A po co nowe strony? Za chwilę parki wytniecie, będą rozjechane przez zwolenników cross country a zwierzęta są przez dyrekcje mordowane w ramach higienizacji. 2024-04-18 07:31 6. no, no! ale oni mocno wyceniają te swoje nieruchomości :) w tej wycenie pomagał im pewnie sołtys z Białki :) 2024-04-17 23:28 7. Jakie elity polityczne Zakopanego tacy kandydaci (od pierwszej tury), jacy kandydaci takie będą elity i niestety Zakopane też. To przykre że nie było ani komitetu, ani partii żeby wystawić dobrego kandydata, który uzyskałby wyraźną większość. Jednym słowem "pasztet" mamy i "pasztet" zjemy wszyscy. 2024-04-17 23:02 8. Księgowa super. To już teraz wiadomo o co walka. Koperski chciał się ustawić,ale przegrał to zakłada Stowarzyszenie, aby długi wypłacić. Filipowicz nabrał od ludzi,ale będzie mógł brać wypłatę , bo za rok spłaci sponsoring z pensji jak wygra. ANG ma pracować charytatywnie ? Coś to nierówno te rachunki wychodzą. 2024-04-17 22:50 9. W kampanię Agniesi ktoś ładuje dużą kasę. Już nie silna i skuteczna tylko kichający Zakopane jak swoją rodzinę? :))) dobre. Całą rodzinę desperatka wyciągnęła, nawet psa. Wszystko na sprzedaż. Nic z tego. Fałsz. 2024-04-17 22:41 10. Jak tak patrzycie po oświadczenie majatkowych to zachęcam to sprawdzenia Grzegorza Józkiewcza Firma budowlana a dochód roczny niewiele ponad 30 tys emeryt więcej ma dochodu Czyżby wszystko szło na lewo ... Oglodnijcie oświadczenie sprawdzie kto wpłaca podatki większość radnych nie płaci nic .... Czyli 0 do kasy miasta ...
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP


REKLAMA