Zapraszamy
Zapraszamy na debatę przed drugą turą wyborów z kandydatami na burmistrza Zakopanego Agnieszką Nowak Gąsienicą i Łukaszem Filipowiczem. Czwartek, 18 kwietnia godz. 18.00 Kino Giewont. Relacja wideo LIVE.

Reklama

2024-04-02 19:24:50

Reklama

Zakopane

Mariusz Koperski nie zawiesza kampanii: Nie uciekajmy od odpowiedzialności, porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Mariusz Koperski, kandydat na burmistrza Zakopanego z ugrupowania "Dla Podhala" reaguje na oświadczenie kontrkandydatki w wyborach Agnieszki Nowak Gąsienicy, która zrezygnowała z prowadzenia kampanii wyborczej.

Agnieszka Nowak Gąsienica zwiesiła prowadzenie kampanii wyborczej i apeluje o odwołanie debaty wyborczej organizowanej przez Tygodnik Podhalański: [24tp.pl] Agnieszka Nowak Gąsienica zawiesza prowadzenie kampanii wyborczej
O decyzję w sprawie kontynuowania kampanii zapytaliśmy dwóch pozostałych kandydatów. Na razie odpowiedział Mariusz Koperski. Nie zawiesza on kampanii wyborczej, w czasie debaty chce porozmawiać m. in, o bezpieczeństwie. To jego wypowiedź:
- Wczoraj w naszym mieście miała miejsce niewyobrażalna  tragedia. Zginęły dwie osoby, małe dziecko i młoda kobieta. Od wczoraj jestem w kontakcie z mamą Basi, rówieśnicy mojej córki, staram się wspierać ją, w jakikolwiek sposób pomóc. Tragedia zdarzyła się też w Rabce. Tu władze miasta zareagowały bardzo szybko ogłaszając dziś rano żałobę. Niestety, władze Zakopanego długo zwlekały z reakcją na tragedię. Dopiero niedawno wydały oświadczenie, zabrała głos pani wiceburmistrz. Nie rozumiem bierności w tej sprawie, bo oczywiście okoliczności tego wypadku będą badane, natomiast czysto ludzkie odruchy wymagają, aby wyrazić gest współczucia. Chociaż wobec takiej tragedii żadne słowa kondolencji nie będą wystarczające. Dobrze byłoby, aby miasto zabrało stanowisko, czekaliśmy na to 24 godziny. Moja kontrkandydatka wydała oświadczenie, że zawiesza kampanię, że nie przystąpi do debaty i wnioskuje o to wobec nas kontrkandydatów. Nie rozumiem zupełnie takiego nastawienia, ponieważ uważam, że to, iż startujemy w wyborach na burmistrza to element pracy, odpowiedzialności za mieszkańców i od burmistrza trzeba oczekiwać, żeby mierzyły się z rzeczywistością, podejmowały wyzwania, a nie przed nią uciekały. Właśnie w obliczu tragedii praca powinna być wyjątkowo aktywna i zaangażowana, a nie polegająca na unikach. Uważam, że powinniśmy kontynuować kampanię, podejść do debaty. Zdecydowanie najważniejszym tematem powinno być bezpieczeństwo mieszkańców. Powinniśmy wyciągnąć wnioski z tego co się stało, a nie uciekać od rzeczywistości. Porozmawiajmy o bezpieczeństwie mieszkańców, bo ewidentnie mamy w tej sprawie jeszcze wiele do zrobienia. Dlatego ja ze swojej strony jestem gotowy do debaty, stawię się na nią, żeby porozmawiać o sprawach naszych mieszkańców, bezpieczeństwie i przyszłości naszego miasta - stwierdza Mariusz Koperski.
Czekamy na decyzję i odpowiedź Łukasza Filipowicza.

p

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
słabi i niedołężni 2024-04-03 10:23:31
https://gazetakrakowska.pl/zakopane-jest-prokuratorskie-sledztwo-ws-przewroconej-choinki-na-krupowkach/ar/c1-14702791

@Maria, Dlaczego o tym Pani nie mówi!!!!!
Swój 2024-04-03 09:58:07
Po 1 w komentarzach piszecie że chcecie pytać kandydatów na burmistrza o różne rzeczy i debata dała by wam taką możliwość ale debata to w większości pytania od redakcji Tygodnika Podhalańskiego a zarazem organizatora debaty a nie od publiczności .
Po 2 było bardzo dużo spotkań z kandydatami i była możliwość zadawania pytań , moim zdaniem już wszystko co mieli powiedzieć kandydaci zostało powiedziane .
SlynnaPraczka 2024-04-03 09:54:06
Bezpieczeństwo jest w stanie zapewnić nam JEDYNIE Unia Europejska, tak jak w przeszłości zapewniała nam służba bezpieczeństwa. A odpowiedzialność ponoszą wyłącznie ci obywatele co nie popierają gawędziarzy, bajkopisarzy, marzycieli, fantastów, futurystów i dudziarzy.
plpl 2024-04-03 09:12:23
Zniosła strusica jajo, całe na zielono
Struś w krzyk: z kim mnie zdradzasz ty niewierna żono!
Skąd mam wiedzieć - odparła - pytasz jak głuptasek
Wszak wiesz, że jak na mnie krzykną, chowam głowę w piasek
Zbyszek 2024-04-03 09:07:07
@foni23, a co z turystką przywaloną przez świąteczną choinkę przy oczku wodnym na Krupówkach? Pamięć masz wybiórczą, taką góralską.
Maria 2024-04-03 07:44:54
Zapomniał Pan o wypadku za czasu Pana i Pana Stolika kiedy był odpowiedzialny za pasy drogowe. Śmierć poniósł mężczyzna a Zakopane do dzisiaj płaci odszkodowanie

Dlaczego o tym Pan nie mówi!!!!!
Donek 2024-04-03 03:39:28
jarek, czy jak mu tam, tanczyl na grobach ofiar zbrodni z Wolynia.
Pamietamy. to dobrze.
Zako 2024-04-03 00:31:03
Pani Agnieszka perfidnie gra uciekając przed debatą. Pan Mariusz jest gotowy jak widzę rozmawiać o trudnych sprawach w każdym czasie. Już wiem na kogo zagłosuje. Ja chcę mieć Burmistrza a nie grającą na emocjach płaczącą na zawołanie panikarę.
Brawo! 2024-04-02 23:23:26
Jedyna sluszna decyzja. Zdarzyl sie wypadek. Zdarzaja sie caly czas. Wielkie wspolczucie dla rodziny ofiar. Ale zycie toczy sie dalej. Trzeba wyciagnac wnioski, zrobic audyt bezpieczenstwa na drogach i wzdluz szlakow komunikacyjnych i wdrozyc procedury zapobiezenia takim tragediom w przyszlosci. A nie chowac glowe w piasek, zaslaniac sie ludzka tragedia przed slabo prowadzona kampania. Wybieramy Burmistrza na 5 lat. To zbyt wazna sprawa.
Też lokalny Patriota 2024-04-02 21:56:29
Kończ Waść wstydu oszczędź Jak można być tak wyrachowany i pchać do przodu, choćby po trupach. Iść w zaparte bo plan trzeba wykonać. Wyborcy teraz już wiedzą wszystko jak do tej pory nie byli pewni.
Człowieka poznaje się nie po tym co posiada tylko kim jest.
`12345 2024-04-02 21:34:22
@Stryk, nie pisz, ze alerty są RZĄDOWE, bo Ci tzw zakopianka beata napisze, że ziejesz nienawiścią, jadem i żółcią
@jarek, zapomniałeś szarego obywatela, panią z porodówki i inne tyniania z milionowymi marszami, na których ówczesny opoSSition fuhrer robił politykę nad grobami, a ty razem z nim
GIENIA 2024-04-02 21:21:49
Pani Agnieszka po raz kolejny chowa głowę w piasek. To nie pierwszy raz. Tylko tym razem jest to wręcz niesmaczne. Wykorzystaniem tej tragedii przekroczyła wszelkie granice.
torba posprząta 2024-04-02 21:20:54
do Prawda: w Gminie Kościelisko nie ma żadnej otuliny TPN. Nie zgodziliśmy się na to i dalej się nie zgadzamy!!!!
Jacek Kalata 2024-04-02 20:49:40
Panie Mariuszu - czyżby panika wzięła górę i notoryczny brak argumentów?
Nadal nie rozumię zakładanie nowych profili na Facebooku i blokowanie użytkowników - którzy znają coś faktów :)))
Czyżby nie znosił Pan dobrze konstruktywnej krytyki ??
Prawda 2024-04-02 20:43:44
Czy to w gminie tego Pną zrobiono imprezę niemieckiej firmy, która trwała parę dni i mieszkańcy gminy Kościelisko się skarżyli na hałas a przypomnę że było to na polanie sywarne w otulinie TPN. Będą mówić o sylwestrze a sami robili to samo. No gościu kończ już. A i jeszcze banery wiesz mu Roman i wieszają się na nieruchomościach Pana F. min na Tetmajera no za grosz rozumu.
foni23 2024-04-02 20:39:15
Niech Pan Koperski porozmawiasz Panem Stolikiem kiedy był odpowiedzialny za pasy drogowe. Śmierć poniósł mężczyzna a gmina płaci odszkodowanie Pani na wózku inwalidzkim. Wypadki się zdarzają tutaj było z nieruchomości prywatnych a tamto na Chałubińskiego na pasie drogowym.
Jacek Kalata 2024-04-02 20:38:49
Panie Matiuszu - jeżeli nie rozumie Pan decyzji Agnieszki , to jest mi bardzo przykro .
Stawimy się na debacie i chętnie podejmiemy z Panem dyskusję między innymi o Pana obecnycm zakresie obowiązków tj. Obowiązków głównego sprzątającego !! Które to wydziały dziś Panu bezpośrednio podlegają- w zakresie obowiązków ,nie znalazłem żadnego !!
jestem stąd 2024-04-02 20:29:34
Koperski powołuje się na Rabkę, gdzie ogłoszono żałobę, ale już nie wspomina o zawieszonej przez Burmistrza Rabki kampanii. Nowak-Gąsienica zareagowała w najlepszy możliwy sposób, spotkała się najpierw z rodziną tragicznie zmarłego chłopca. Nie prowadziła dziś kampanii. Ogłosiła swoją decyzję dopiero po tym, jak wyciągnęła pomocną dłoń do sąsiadów, bardziej jako człowiek, niż jako kandydat. To chyba w takiej sytuacji ważniejsze... O Koperskim już tego nie można powiedzieć, że zachował się po ludzku. Jego problem na dziś, to gdzie chodzić w Zakopanem na kawę!
jarek 2024-04-02 20:22:40
@Iwonko, a gdy pisiorki tańczyły na grobach ofiar smoleńskich TO PO CICHUTKU TYNIALI :) :) :)
Obserwator 2024-04-02 20:13:50
Panie Łukaszu życze odwagi i rozsądku przy podejmowaniu decyzji, niech Pan Mariusz debatuje sam ze sobą a przed drugą turą będzie czas na debatę Pani Agnieszki z Panem Łukaszem.
Iwona 2024-04-02 20:03:07
A dla mnie to robienie kampanii i to nawet bardziej zmasowanej , przygadał kocioł garnkowi. Ogarnia mnie coraz większy niesmak oraz zniechęcenie i kampanią i kandydatami. Trochę ciszy nad tymi ofiarami.
Stryk 2024-04-02 19:51:07
Trzeba przypomnieć Panu Koperskiemu, że podobne tragedie dotykały już ludzi w Zakopanem i nie ważne , które to były władze. Zginęła młoda narciarka na Gubałówce i starsze małżeństwo poszkodowane pod złamanym konarem, również śmiertelnie.
Na tragedii nie powinno się robić kampanii. Teraz trzeba wyrazić współczucie rodzinom i nieść im potrzebną pomoc. Wypadki były, są i będą oczywiście trzeba minimalizować ryzyko choćby rządowymi alertami na czas ogłaszanymi !
Marta 2024-04-02 19:49:21
Ta debata i tak nic nie zmieni każdy z nas wie na kogo głosować
Obezucanie się płotem a tu takie tragedia

A to był nieszczęśliwy WYPADEK
wstyd 2024-04-02 19:46:41
Nie ma przymusu - chcesz brać udział to bierz, rezygnujesz z udziału - też masz do tego prawo. Wyborcy i tak sami będą decydować. Ale przypisywanie komuś że się zestrachał i ucieka od odpowiedzialności to szyte grubymi nićmi. Zwłaszcza wobec kogoś kto w pandemii był na stanowisku i nie chował się w szafie.
Swój 2024-04-02 19:40:32
Panie Koperski już Pan swoim zachowaniem skończył swoją kampanie i swojego ugrupowanie .Szkoda czasu na was
Bastek 2024-04-02 19:37:23
Pan Koperski ma rację. A skoro Pani Nowak się schowała to miejmy nadzieję,że po wyborach też już nie będzie musiała wypełnić z nory.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL NA PIZZERIĘ W ZAKOPANEM. 502 658 638
 • SPRZEDAŻ | różne
  SPRZEDAM SIANO W BALACH. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA PLAC POD MAGAZYN. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA HALE NA WARSZTAT SAMOCHODOWY, LAKIERNIĘ, PRALNIE, HURTOWNIĘ, MAGAZYN. 502 658 638
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, ŁAZIENKI, ZABUDOWY, ADAPTACJA PODDASZY, REMONTY, DOCIEPLENIA BUDYNKÓW, FASADY. 693 206 403.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, DOMY OD PODSTAW, POKRYCIA DACHOWE, SZALUNKI STROPOWE. 693 206 403.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA. 660 079 941.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  DESKI ŚWIERKOWE, dł. 5 m, gr. 53 mm. DRZEWO OPAŁOWE BUK. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  ADAPTACJA PODDASZY, OCIEPLENIA WEŁNĄ MINERALNĄ, SUFITY PODWIESZANE, ZABUDOWY GK, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI MINIKOPARKĄ 2.5 TONY - 722 307 227.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Sprzedam KANTÓWKĘ, KROKWIE, DESKI, GONTY i OPAŁ - 788 344 233.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ KRÓTKIE TERMINY GWARANCJA NA WYKONANE ROBOTY. 602839607
  Tel.: 602839607
 • PRACA | dam
  PENSJONAT "Willa Park" W CENTRUM ZAKOPANEGO ZATRUDNI OSOBĘ DO SPRZĄTANIA I RZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ. 509 578 689.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane sprzedam wydzielone udziały w kamienicy na Krupówkach. tel 660797241 b12.pl.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane - DOM na ulicy Grunwaldzkiej. 660 797 241
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Zakopane -sprzedam dom na ulicy Stachonie 660797241 b12.pl.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Zakopanem zatrudni POKOJOWE - 666378357
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Działka pow. 41ar do zabudowy położona w Lipnicy Wielkiej pod Babią Górą. 603071487, 609325040.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Las z drzewostanem pow. 41ar w Lipnicy Wielkiej 603071487, 609325040.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  APARTAMENT Za Strugiem, Zakopane - 607 506 428.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię TYNKARZA I POMOCNIKA przy tynkach maszynowych. 730 39 73 01.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy osób do pomalowania drewnianych balkonów w obiekcie turystycznym w Zakopanem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 693 692 100. 693692100
  Tel.: 693692100
 • KUPNO
  SKUP STARYCH SPAWAREK. 536269912.
 • RÓŻNE
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536269912.
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA DRZEW, GAŁĘZI Z PODNOŚNIKA I Z UŻYCIEM LINY. 889 105 476
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZOWANIE, REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA - WSZYSTKO Z KAMIENIA. 509 169 590.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY, FASADY. 889 388 484.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  POLE - 1.6 HA i 42 AR. 505 429 375.
 • NAUKA
  NATIVE SPEAKER - JĘZYK ANGIELSKI - nauka face to face lub online, PRZYGOTOWANIE DO MATURY - Zakopane, okolice - 605 069 173
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE. 604 857 880.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2024-04-18 08:30 Wiosenne wianki w Zawoi 2024-04-18 08:00 Dlaczego Urząd Miasta chroni skazaną naczelnik 1 2024-04-17 22:27 Kocha Tatry, teraz potrzebuje Waszej pomocy 2024-04-17 21:41 Piękne widoki i niesamowity podjazd rowerowy. Z tego słynie Gliczarów (WIDEO) 2024-04-17 21:12 Debata przed drugą turą wyborów w Zakopanem 17 2024-04-17 21:00 Dziadek wiedział, że będę lotnikiem 2024-04-17 20:26 Góralscy studenci mogą starać się o stypendium 2024-04-17 20:00 Nowe strony internetowe parków narodowych 1 2024-04-17 19:30 Przy cmentarzu na Olczy wycięto drzewa 6 2024-04-17 18:44 Dramatyczna walka o życie mężczyzny w Jurgowie 2024-04-17 18:00 Sushi na dowóz w Krakowie - Najlepsze propozycje dla różnych gustów 2024-04-17 18:00 Miasto Dzieci Świata zaprasza całą Polskę do sprzątania świata 1 2024-04-17 17:31 Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji Biegu po Oddech 2024-04-17 17:30 Tradycyjny pogrzeb na Podhalu - jak wygląda? 2024-04-17 17:20 Tradycja jest naszą godnością 2024-04-17 17:15 Utrudnienia w ruchu podczas Pieniny Ultra-Trail 2024 2024-04-17 17:00 Oświetlenie LED - czy warto w nie inwestować i ile można zaoszczędzić 2024-04-17 16:32 Znamy trenerów reprezentacji Polski w skokach na sezon 2024/25 (WIDEO) 2024-04-17 16:30 Biżuteria premium - czym się cechuje, czy warto w nią inwestować 2024-04-17 16:23 Takie spojrzenie na piłkę nożną w Zakopanem. Bitwa o stadion (WIDEO) 4 2024-04-17 16:00 Suknia ślubna - jaką wybrać na ślub na Podhalu 2024-04-17 15:46 Zrobiło się nam trochę zimowo w Zakopanem (WIDEO) 2024-04-17 15:30 Kolejny Prolog Wiosny Jazzowej w Stacji Kultura Zakopane 2024-04-17 15:07 Ostry zakręt w Hyrnym 2024-04-17 14:59 Jutro nie wejdziesz do Wąwozu Kraków 2024-04-17 14:30 Teatr "Rabcio" wznawia "Małego Księcia" 2024-04-17 14:08 Samochód utknął pod mostem 2024-04-17 13:47 Radni w Bukowinie o planach zagospodarowania przestrzennego (WIDEO) 1 2024-04-17 13:09 Montaż pasm świetlnych - jak się do tego przygotować? 2024-04-17 13:02 Z czym nosić bomberkę damską? 2024-04-17 13:00 Kto zadał sobie tyle trudu, by śmieci upchać w takim miejscu? 5 2024-04-17 13:00 Sposoby na pięknie wyglądające paznokcie! 2024-04-17 12:55 Dom na wąskiej działce - jak wybrać odpowiedni projekt? 2024-04-17 12:15 Uważajcie przed majówką! Oszuści nie śpią! 2024-04-17 11:34 Był przymrozek, teraz trochę cieplej 2024-04-17 11:30 Oszczędzaj na rachunkach dzięki pompom ciepła w Krakowie 2024-04-17 10:42 Kolej uszkodziła wodociąg w Rabce 7 2024-04-17 10:34 Fotowoltaika - poznaj jej największe zalety w 2024 roku! 2024-04-17 10:33 Modne sukienki damskie na co dzień i na wesele - co wybrać? 2024-04-17 10:20 Przygotuj się na sezon wiosna-lato. Polecane produkty w Alpin Sport 2024-04-17 10:14 Kolagen - podstawowe białko budulcowe organizmu człowieka 2024-04-17 09:59 Pędził fordem przez wieś, a na liczniku miał ponad 120 kilometrów na godzinę 1 2024-04-17 09:31 "Zemsta" na archiwalnym nagraniu 2024-04-17 08:57 W Poroninie po zakopiance biega owczarek podhalański 2 2024-04-17 08:00 Czy ktoś widział w Tatrach cietrzewia? 10 2024-04-16 21:45 Patrycja, która ukrywa się w wierszach (WIDEO) 2024-04-16 21:00 Między przyczajonym krokodylem, głodnym lwem i spłoszonym słoniem 2024-04-16 20:00 Moje kierpce podrygujom, czyli plastyczny plon tatrzańskiego festiwalu 2024-04-16 19:30 Policja przestrzega przed przymrozkami w Zakopanem i okolicy, w Tatrach sypnie śnieg 3 2024-04-16 19:00 Ogromne zainteresowanie warsztatami muzycznymi w Ludźmierzu
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2024-04-18 08:42 1. Pytanie do Pani Nowak czy zareaguje jak obejmie fotel burmistrza skoro do dziś tego nie zrobiła 2024-04-18 08:05 2. To w końcu dobrze że "wycięto", czy źle? 2024-04-18 08:02 3. A po co nowe strony? Za chwilę parki wytniecie, będą rozjechane przez zwolenników cross country a zwierzęta są przez dyrekcje mordowane w ramach higienizacji. 2024-04-18 07:31 4. no, no! ale oni mocno wyceniają te swoje nieruchomości :) w tej wycenie pomagał im pewnie sołtys z Białki :) 2024-04-17 23:28 5. Jakie elity polityczne Zakopanego tacy kandydaci (od pierwszej tury), jacy kandydaci takie będą elity i niestety Zakopane też. To przykre że nie było ani komitetu, ani partii żeby wystawić dobrego kandydata, który uzyskałby wyraźną większość. Jednym słowem "pasztet" mamy i "pasztet" zjemy wszyscy. 2024-04-17 23:02 6. Księgowa super. To już teraz wiadomo o co walka. Koperski chciał się ustawić,ale przegrał to zakłada Stowarzyszenie, aby długi wypłacić. Filipowicz nabrał od ludzi,ale będzie mógł brać wypłatę , bo za rok spłaci sponsoring z pensji jak wygra. ANG ma pracować charytatywnie ? Coś to nierówno te rachunki wychodzą. 2024-04-17 22:50 7. W kampanię Agniesi ktoś ładuje dużą kasę. Już nie silna i skuteczna tylko kichający Zakopane jak swoją rodzinę? :))) dobre. Całą rodzinę desperatka wyciągnęła, nawet psa. Wszystko na sprzedaż. Nic z tego. Fałsz. 2024-04-17 22:41 8. Jak tak patrzycie po oświadczenie majatkowych to zachęcam to sprawdzenia Grzegorza Józkiewcza Firma budowlana a dochód roczny niewiele ponad 30 tys emeryt więcej ma dochodu Czyżby wszystko szło na lewo ... Oglodnijcie oświadczenie sprawdzie kto wpłaca podatki większość radnych nie płaci nic .... Czyli 0 do kasy miasta ... 2024-04-17 22:23 9. Podstawa to umieć korzystać ze znaków interpunkcyjnych. 2024-04-17 22:13 10. "ile wypłaty bierze burmistrz co tak walczą o posadę" Pani Agnieszka w oświadczeniu majątkowym za 2022 wykazała 219 532,44 brutto dochodu z umowy o prace w Urzędzie. Czyli 18 294,37 miesięcznie. Trochę skromniej od Pana Leszka ale chyba bez dużej krzywdy. Tym bardziej że za 2023 nie mamy jeszcze oświadczeń a mogą być naprawdę ciekawe bo pisowcom się po prostu należy. Niemniej jednak obecnie stawką w grze jest niebagatelne 29 118,63 brutto miesięcznie (zgodnie z ostatnim oświadczeniem Burmistrza Leszka Doruli za styczeń i luty 2024). Piechotą nie chodzi, schylić się warto. Tym bardziej że nikt nie rozlicza, nikt nie wymaga, nikt nie patrzy na ręce... Wystarczy kochać swój stołek jak swoją rodzinę. 2022 Nowak - https://bip.zakopane.eu/zalacznik/50150 2024 Dorula - https://bip.zakopane.eu/zalacznik/52259
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy


REKLAMA


Pożegnania

FILMY TP