Reklama

2024-04-18 18:00:12

Reklama

Zakopane

Debata z kandydatami na burmistrza Zakopanego (ZDJĘCIA, WIDEO)

Reklama

W kinie Giewont rozpoczyna się debata z kandydatami na burmistrza Zakopanego.

Zobaczcie relację na żywo z debaty z kandydatami na burmistrza Zakopanego: Łukaszem Filipowiczem i Agnieszką Nowak Gąsienicą.
Zobaczcie też zdjęcia, Fot. Bartłomiej Jurecki i Maciej JonekZostań Patronem Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Drogi Panie Jacku 2024-04-19 21:35:59
Kiedyż to sumienie pańskie pozwoli zwrócić te pieniążki mieszkańcom? Wszak pobierane były bezprawnie. Może poprosi Pan o pomoc Panią Lucynę? Jakby nie było to dzięki nie pieniążki wpadały bezpodstawnie.
Nie Mariolka 2024-04-19 19:30:14
O znowu Mariolka :)
Pik 2024-04-19 19:28:28
Dlaczego nie mogliśmy dowiedzieć się kto zostanie wiceburmistrzem w przypadku wygranej Pana F. ? Może ten radny od wspierania dewelopera z ul. Witkiewicza??
Mam nadzieję, że wyborcy zauważą u Pani Agnieszki brak jadu, złośliwości i insynuacji względem konkurenta!
Leon 2024-04-19 18:14:27
Leon Filipowicz,

Widzę, że jest Pan sceptyczny co do mojego entuzjazmu wobec Łukasza Filipowicza. Jednakże moje opinie o nim są wynikiem wieloletnich obserwacji i kilku osobistych rozmów. Cenię w nim autentyczność i niezłomność charakteru.

Nie oczekuję od kandydata gotowych odpowiedzi na każde pytanie. Ważniejsze dla mnie jest to, że Łukasz nie tylko potrafi obiecywać z rozwaga, ale również kieruje się racją stanu i realistycznym podejściem do rzeczywistości.

Jeśli chodzi o Panią Agnieszkę, mam wrażenie, że jej działania są bardziej wyrachowane niż autentyczne. Brakuje mi w niej klasy i własnego zdania na różne tematy. Obawiam się, że mogłaby stać się kolejnym Dorula, który podejmuje odgórnie narzucane decyzje bez uwzględnienia potrzeb przeciętnych mieszkańców, czy bez wyrażenia jakiegokolwiek własnego zdania.

Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu.
widz 2024-04-19 16:23:17
Żeby wszyscy wołający o zmianę nie stwierdzili po kilku miesiącach cytując Brzechwę: zamienił stryjek siekierkę na kijek! Jeśli wygra ANG to i tak będzie zmiana bo wreszcie kobieta, ma doświadczenie no i nie będzie zastępcą co może tylko tyle na ile pozwoli jej szef D. Poza tym jak będzie sprawna rada miasta to nie będą bezmyślnie przyklaskiwać wszystkim pomysłom.
Mariola 2024-04-19 14:54:57
Kochani skoro mówicie o zmianach to zmieńmy wreszcie dajmy szansę Kobiecie -bo żaden burmistrz czy z lewa czy z prawa sie nie sptrawdził to dlaczegop mamy nie wybrać Kobiete Pania Naczelnik -madra kompetentna i miłą. Pracowała w Urzedzie więc nie jest nowicjuszka i zna problemy Zakopanego-miała jednak stanowisko gdzie niewiele mogła.....dajmy szansę -głosujemy na Kobietę-pozdrawiam i do niedzieli....
Antoni 2024-04-19 14:38:47
Tak wiemy czego możemy się spodziewać po pani burmistrz i już nikt nie chce jej na tym miejscu. To manipulantka, która dla wszystkich krewnych i znajomych królika załatwiła pracę tu i tam, mieszkania oraz pozwolenia na budowę. Jednym tej pani już podziękujemy.
Mieszkaniec 2024-04-19 14:35:45
Władza to odpowiedzialność, a nie podskakiwanie i przybijanie piątek przed kamerą czy pieczenie ciasta. Władzy zabrakło dystansu i krytycznego myślenia. Tłumaczenia, się nie wiedzą, albo, że to nie ich kompetencje jest nie profesjonalne. Jeśli ktoś twierdzi, że ma ekipę na 6 to powinna taka być, a tu wychodzi, że jest ekipa na 0. Brak skuteczności, indolencja na każdym kroku. Kto wie o ilu rzeczach nie miała pojęcie pani burmistrz sprawując urząd przez 8 lat. W czasie kampanii zapewniała jak to skutecznie kieruje miastem, to kierował tylko jednym wydziałem? Tylko którym bo w każdym są jakieś wałki.
Drzewo genealogiczne 2024-04-19 14:16:20
Leon Oby te wartości i korzenie nie były z pod gwiazdy dawida.
Leon Filipowicz 2024-04-19 13:50:04
Piękna reklama Filipowicza. Opłacona czy ktoś ze sztabu pisał . Leonie

Patrzcie ludzie obiektywnie. Filipowicz wam wszystko obieca. Jakie wam rozwiązania na debacie podał . Co powiedział w konkretnym przypadku. Że się przyjrzyjmy. On i ci co za nim stoją w tym hurtownik spożywczy mało znają się na rozwiązywaniu problemów ludzkich przyziemnych. Będą patrzyć swojego w tym kolegów jak budowa przy oczku wodnym. Tam Filip powiedział że zostawia to w gestii radnego . Czyli budowa ruszy . Widoki zasłoni i guzik . Ważne że przyjazne zakopane i wszyscy uśmiechnięci bo Aga kupiła płaszcza
Leon 2024-04-19 13:19:44
Brawo Łukasz!

To niesamowite, jak wiele wkładu w rozwój Zakopanego wnosi ten niezwykły człowiek. Jego autentyczność i na przestrzeni lat niezachwiana wierność swoim wartościom i przekonaniom są naprawdę godne podziwu. Mam nadzieję, że mieszkańcy tym razem podejmą mądrą decyzje, kierując się wizją rozwoju i nowoczesnością, nie zapominając jednak o korzeniach i tym, co w Zakopanem najlepsze. Apeluę do wszystkich aby w tą niedziele się zmobilizować i oddać swój głos!
Do Staszka 2024-04-19 13:01:21
Trzeba było Synową lepiej wyszkolić w zadaniu pytania o szarlotce . Młoda dała się wciągnąć w gierki. Może stołek dla niej w UM za to będzie.
Patrz lepiej swoich wydatków i faktur, bo po wyborach może nie dużo zostanie.
jarek 2024-04-19 12:47:58
@ Kola, to ty nie wiesz o tym, że pisowiec, który zna języki obce to prawdziwe FOPA :) pewnie jej angielski jest dużo gorszy niż u długopisa :)
Sąsiad 2024-04-19 12:46:31
Jaki kram taki pan. To ce prezentuje kandydatka PIS to wielki brak kompetencji i traktowanie mieszkańców jak niedorozwiniętych debili. Wszystko można wytłumaczyć, ale nie kupowanie za grube tysiące ubrań dla siebie i całej rodziny. To nadużywanie władzy. Kiedy mieszkańcy z Sienkiewicza walczyli z deweloperem mieli ich głęboko w poważaniu. Ludzie się skrzykli zapłacili prawnika za swoje pieniądze i wywalczyli zmianę w planie. Jednak przez większość czasu byli ignorowani przede wszystkim przez byłego już radnego, który był w komisji urbanistyki. Teraz twierdzi, że każdy popełnia błędy, gdy coś robi. Rzecz w tym, że jego praca ograniczała się do mówieniem, że się nie da i unikaniem spotkań z mieszkańcami.
Staszek 2024-04-19 12:27:16
Jak można być takim obłudnym? Pokazywać rodzinę, piec ciasto, a potem mówić, że jak się ma czwórkę dzieci to nie ma czasu na rządzenie. A jak zarządzała swoim czasem Agnieszka jeżdżąc z koleżankami naczelniczkami po wczasach do Sopotu z dzieciaczkami i partnerami tychże za miejskie pieniądze czyli nasze. jak to nie prawda to niech pokaże faktury za co płaciło ZCE? Cukierki które dziś rozdaje może osłodzą jej zwolennikom gorycz porażki.
teoretyk 2024-04-19 12:19:30
Bagatelizowanie nieuzasadnionych zakupów ekskluzywnych ubrań, opłacanie parkingu na Balicach za prywatne auta pani burmistrz za grube tysiące to mało. To typowa narracja urzędu. Wielu mieszkańców boryka się z problemami finansowymi i mieszkaniowymi, ale na listę do nowych bloków dostają się znajomki pani naczelnik oświaty i spraw społecznych. Do tego kłania się wrakowisko na Zonówce, brak egzekwowania zapisów o parku kulturowym. Przez 9 lat nie udało się usunąć romskich kapel z Krupówek i chamskiego misia oraz żebrującego kaleki. To tylko wierzchołek góry lodowej.
ziomek 2024-04-19 12:07:14
Jak za Filipowiczem stoi karpina jozkiewiczowa skiepeczko nikołaliński i bryjaczek i znany lowelas henieczek, to ludzie mniejsze zło to jednak Agnieszka. bo takiego bajzlu jaki narobią to przez nastepne 20 lat trzeba bedzie porządkować, mniejsze zło Aga niestety, a po tej debacie to widze ze ludzie zaczeli się zastanawiać czy ten głos oddany na filipowicza w pierwszej rundzie to był dobry pomysł
Mariola 2024-04-19 11:46:36
Pani Agnieszka wypadła w 100 procentach lepiej jest wiarygodna -wiemy co sie po Niej spodziewać a ten pan ,,jak trzecia droga,, nie była absolutnie za PO i absolutnie za PIS,, co sie okazało.....to była tylko ściema dla nieświadomych.Ja zawsze głlosuje na odważnie deklarujących się a nie na niby niezależnych bo to wyrażna,, ściema,, hahaha pozdrawiam i do niedzieli....
Nastka 2024-04-19 11:35:16
Szkoda słów na tą obłudę. Kto uwierzy w te głupie filmiki pani Agnieszki to frajer. Ostatnio wszyscy się śmieją, że robi z siebie miłą i słodką idiotkę, a własna rodzina ma ją za despotkę. Czas oderwać się od żałoba. I zacząć kupować markowe ciuszki i robić doczepy za własne pieniądze.
Kola 2024-04-19 11:31:29
Żenada tak można określić kampanie pani Agnieszki. Nie nazywajmy szamba perfumerią. Jeśli burmistrz nie ma wiedzy co dzieje się w urzędzie to chyba najwyższy czas odejść . Nie wiedza to nie kwalifikacje, a tym bardziej jakieś. Osiem fakultetów nie wystarczy by być dobrym organizatorem. Gdzie te jej fakultety skoro nie umie sklecić paru zdań w języku angielskim. Szkoda słów. Dziś jej ekipa najbardziej zaufani urzędnicy i radni latają po mieście i rozdają cukierki. Czują oddech na plecach . Czas terrory i wyzwisk w urzędzie do pracowników już się kończy.
Maria 2024-04-19 11:31:16
Afera kutkowa jak tylko tyle znaleźliście to znaczy że nic nie.macie
Iwona 2024-04-19 11:15:59
Oglądałam, mam zastrzeżenia do samej debaty, ale trudno, już po.
Dla mnie niestety będzie to wybór mniejszego zła, ale zagłosuję na p.Filipowicza, bo uważam za wysoce niemoralne i nierozsądne oddanie miasta poprzedniej ekipie, poza tym wierzę w stwierdzenie , że finalnie każda zmiana jest in plus, trzeba coś zmienić.A p.Agnieszka: autoreklama,narcyzm,sztuczność,wszystko na sprzedaż ( tylko czekałam jak zaprosi nas do sypialni :))) ), jak coś nie pasuje to "nie wiem,nie pamięta, nie mój pion". Ale ja pamiętam jak było!
Również wyborca 2024-04-19 11:14:18
A za co brawa dla Filipka. Takie żeście haki znaleźli że kupili parę płaszczy i nie miała wpisu do KRS . Afera . Śmiechu warte . A karp to się sam ośmieszył. Mógł nie ruszać zadłużenia sam będąc przewodniczącym komisji co opiniuje wydatki. No to mieszkańcy macie wybór albo głosować na Agnieszkę z afera płaszczowo ksr-ową która będąc od Burmistrza Doruli który coś tam pobudował. Jakieś drobne rzeczy .. dworzec Kuźnice chodniki parę ulic . Kanalizację . Drobnostki . Który pewnie gdyby startował wygrał by w 1 turze . Lub na Filipka co na wszelkie problemy miasta ma rozwiązanie. Pomyślimy pomyślimy i rozwiążemy chyba że się nie da. Brawo
Też Wyborca 2024-04-19 10:49:01
Co takie larum o te ubrania. Każdy ma środki na cele reprezentacyjne. To przecież logiczne, że UM reprezentuje Nas. Mają wyglądać jak w cyrku Każdy inaczej, bez przesady. Każda porządna firma kupuje ubranie dla pracowników, albo daje pieniądze. Filipowicz to już będzie taki oszczędny że aż dziw bierze skąd u niego taka dbałość o pieniądze na pokaz.
Nie dajmy się nabrać na pierdoły, bo w grę chodzi o Nasze być, albo nie być.
5 lat straconych.
A Filipowicz wielka niewiadoma.
Zośka 2024-04-19 10:40:28
Nasz urząd taki cudowny, a planując inwestycje na Cyrli zrobił projekt chodników i ścieżki, wyłonił wykonawców a na koniec zostawił ustalenie granic z właścicielami. Żenada. To jest ta ekipa na 6? To komuna w najgorszym wydaniu. mamy już dość takiej władzy. Głupie podrygi do kamery i uśmieszki nie robią z pani miłej osoby, jest pani despotką i furiatką, która ma zwykłych ludzi za nic. To już koniec pani kariery w tym mieście. czekamy na to.
Agnieszka 2024-04-19 10:35:10
Bezczelne jest porównywanie urzędników z pracownikami TOPR czy TPN. Tak uzasadnione jest kupowanie odzieży ochronnej dla pracowników pracujących trudnych warunkach. Tylko czy wtedy nie wszyscy powinni dostać odzież ochronną, a nie jak w przypadku urzędu wybrane bliskie przyjaciółki pani burmistrz, m.ni. takie co lubią sobie chlapnąć kieliszeczek i potem jeździć albo parkować na miejscach dla osób niepełnosprawnych.
Ten brak szacunku do mieszkańców skończy się już w niedzielę.
Maria 2024-04-19 10:30:55
I nie będzie widoku z mostku na Krupówkach
Za to będzie galeria radnego z Przyjaznego Zakopanego
Stasia 2024-04-19 10:24:57
No cóż debata jak debata. Po pani Agnieszce można było się spodziewać trochę większej wiedzy o tym co dziej się w urzędzie. A tu było jak zawsze przez 8 lat, że najgorszy to jest burmistrz Dorula i to on odpowiada za niewygodne decyzje. Skoro w kampanii twierdziła, że ma ekipę na 6 to gdzie ta ekipa skoro nie potrafi usunąć wraków skutecznie tylko upycha je po miejskich spółkach. Po co zaostrzać przepisy o parku kulturowym skoro nikt nie egzekwuje tych, które są. Straż miejska nie potrafi zrobić wniosku do sądu na miśka , który łamie prawo pod kamerami miejskiego monitoringu? Tu kłania się nie dopełnienie obowiązku w jednej i drugiej sprawie. Ktoś powinien stracić pracę za to.
Zabiegi kosmetyczne chyba za bardzo pochłaniają panią kandydatkę dlatego nie orientuje się co dzieje w urzędzie.
Troskliwy rodzic 2024-04-19 10:23:30
Małe dzieci na kurs językowy do Hiszpanii wysyłać , no no. Dobre :)))
Co za dbałość o wyksztalcenie. Tym razem hiszpańskie.
Grupcio kłamał jak z nut, a przecież powszechnie wiadomo, że ma mieszanie w Hiszpanii a na oczach wszystkich się wypierał, że to tylko wakacje.
Tu nie chodzi, że On ma to mieszkanie, tylko z jaką PREMEDYTACJĄ kłamał i wypierał się, że to tylko krótkie wakacje.
Już kłamie a co dopiero będzie jak wygra.
Jacek Kalata 2024-04-19 10:17:54
Do : Wyborca
jak chcesz być w czymś skuteczny - musisz się liczyć z tym że nie wszyscy będą cię kochać :))
Byłem wczoraj zdziwiony słowami Łukasz który w końcu docenił mój wkład w rozwój Gubałówki .
Co do reszty - nie będę tego komentował - kochacie fejki i insynuacje , my staliśmy zawsze po stronie działania .
Czy popełniliśmy błędy - TAK .
Nie popełnili ich tylko ci którzy nic nie robili .
Na fejsie masz udostępnione zestawienie kilku ich materiałów - mam wrażenie że sami ze sobą nie rozmawiają i nie wiedzą co chcą :))
Pankracy 2024-04-19 10:11:07
Panie Łukaszu debata była na plus ,ale całe show skradła trójca rudy,Bułecka i Niklinski loża znudzonych szyderców. Radzę lepiej dobierać kolegów , teraz się mocno waham z głosowaniem i nie tylko ja.
Dworzec 2024-04-19 09:39:06
A o zapadających się i pokrzywionych torach na PKP to ani słowa. Piękna wizytówka turystycznego Zakopanego. Tylko w folderach dworzec tak pięknie wygląda :)
Wyborca 2024-04-19 08:25:36
Za co brawa dla p.Agnieszki ? Za to że powiedziała nam w twarz, że za nasze pieniądze sobie i naczelnikom pokupowali płaszcze ( bez sygnowania ) jakby mało zarabiali i nie stać ich było na kurtki bo rzekomo tyle czasu marzną w pracy na zewnątrz....błagam...płaszcze Za kilka tysięcy Za sztukę i Wy to łykacie??? Wogole nie odniosła się do zabiegow urodowych Za nasze pieniądze ale te też zapewne by wytłumaczyła w podobny sposób " merytorycznie " . A ile dyplomow uzyskała w przeciągu minionych 2 kadencji??? Rozumie że non stop się uczyła bo do wiedzy na temat tego co działo się w Zakopanem wogole nie miała. Oczywiście, że wiedziala ale udaje że za błędne decyzje kompletnie nie ponosi odpowiedzialności bo z jednej strony wszystko razem z burmistrzem robiła....z drugiej nie . Razem z burmistrzem i radnymi , którzy mieli większość odpowiada za wszystkie zaniedbania w mieście bo są one tylko i wyłącznie ich wina . Żaden z radnych, który był w mniejszości, obojętnie czy był przewodniczącym komisji czy nie , jeśli nie był w ich gronie jego głos nic nie znaczył. Wspominała że walczyła z deweloperem i popatrzmy z jakim skutkiem ??? Ludzie za własne pieniądze bronią swojego domu bo urzęd miasta przez ostatnie 10 lat miał mieszkańców w d ... zapytajmy Stowarzyszen ile miasto im pomogło ? Wspomniano p.Skiepko ktora walczyła z deweloperem to ja się pytam dlaczego teraz jej mąż startował z listy Łukasza Filipowicza do rady a nie " wspanialej" p.Agnieszki ??? Za pania
Agnieszka stoją biznesmeni i zacierają rączki, kiedy dojdzie ona do władzy bo dokończą to co zaczęli realizować czyli totalna zabudowę naszego pięknego miasta . Bardziej ufam.Lukaszowi który wychowuje tutaj swoje dzieci niż p.Agnieszce której dorosłe dzieci uciekły z Zakopanego . Dajmy Zakopanemu szanse ! Głosujmy na Łukasza bo tylko on gwarantuje zmiany ! P.Kalacie i p. Krupie mieszkańcy pokazali 2 tyg temu co o nich myślą. Zróbmy to samo w niedziele i Dajmy sobie szanse
Paul 2024-04-19 08:17:40
No Panie Filipowicz. Coś poszło nie tak. Bardzo ale to bardzo jestem zdziwiony tym, że nie przygotował się Pan na te spotkanie. Słabiuteńko Pan wypadł. Przykro mi ale teraz będę się wahała czy na Pana głosować.
Pani Agnieszko. Patrzę i oczom nie wierzę. Miałem parę razy z Panią do czynienia i nie odebrałem Pani jako gołąbka pokoju. A tu proszę, peace and love. Jest Pani nie z mojej bajki ale gratuluję stylu w jakim pokonała Pani swojego kontrkandydata.
Mieszkanka Zakopanego 2024-04-19 08:07:20
Zakopianczyk, Wojtek etc piszesz kilka komentarzy pod innymi nazwami, mozna się domyślić po stylu nawet kto to. Chamstwa, prostactwo? Ktoś na siłę mam wrażenie chce p. Łukaszowi taka łatkę w mieście przypiąć. Ale ludzie nie są głupki, widzą życzliwość tej osoby. Wystarczyło być na Pikniku. Najlepiej hasło rzucić i niech idzie w świat.. tak samo jak niby "trzecia droga". Bzdury i jeszcze raz bzdury na temat p.Łukasza! Życzę mu wygranej w niedzielę i trzymam kciuki!!!
kurr 2024-04-19 07:59:27
borzyszcze pisowców czyli jędraszewski właśnie ogłosiło że poczęte dziecko nie jest własnością rodziców. wynika z tego że kobieta to kwoka znosząca nie swoje jaja. zastanówcie się biedne kobitki zanim zagłosujecie na kandydatów pisu.
Stolarz 2024-04-19 07:55:54
Widze ze komitet Pani Agnieszki dostaje wsieklizny w komentarzach. To o czymś swiadczy :)
Tpn fan 2024-04-19 07:54:29
Radny bułecka wygląda jakby z ekipą by na wycieczce klasowej w kinie... mała małpka fiku mikiu w głowie plewy. Co tacy goście robią w radzie karierowicze dzięki rodzica na nic w życiu sami nie zapracowali
rudy 2024-04-19 07:26:17
Hahaha komitet rudych, sami fałszywcy. Plaski i jego swita haha
Hahah 2024-04-19 07:25:39
Trójka śmieszków wraz z młodym Karpielem niech się jeszcze zastanowi czy im się będzie chciało siedzieć, bo znudzeni już po godzinie. Śmianie się z każdego kto się wypowiadaczy się wam podoba czy nie jest nie na miejscu . Panie Niklinski może lepiej zostać przy dźwiganiu ciężarków.
Kaszalot 2024-04-19 07:24:56
Beka z komentarzy :D oboje kandydaci potrafili sobie odbić "piłeczkę" na swój sposób i dobrze o tym wiedzą ci, którzy "będą głosować na panią Agnieszkę".
Wiola 2024-04-19 07:00:10
Mnie obłuda Pani Agnieszki poraża wręcz. Tyle lat wiceburmistrzem i nic nie wiem, bo nie Jej dział. Wszyscy wszystko wiedzą, a Ona teraz mówi, że nie wie. Szok. Do tego obiecuje co może, a kto za to zapłaci? Kopiowanie pomysłów kontrkandydata w II turze codziennie. Miejmy nadzieję, że kto ma więcej dociekliwości wybierze mądrze, bo jeśli te rządy, które są obecnie prowadzą nas do przepaści.
Ktoś 2024-04-19 06:44:43
Komentarz Pani Agnieszki, że Pan Filipowicz mając 4 dzieci nie będzie miał czasu na piastowanie stanowiska burmistrza był podły. Pokazała swoje prawdziwe oblicze. Kim jest, żeby oceniać innych. Chyba władza już dawno uderzyła do głowy! Wolę Pana Filipowicza. On przynajmniej nie musi na siłę nic ocieplać, bo jest rodzinny i oddany bliskim, a Pani Agnieszka robiła szopkę rodzinna na pokaz. Po tylu latach w UM pokazała kim jest i opowieści dziwnej treści niech lepiej zostawi dla osob, które wierzą w bajki.
... 2024-04-19 06:38:39
A mnie się formuła debaty nie podobała. Uważam, że każdy z kandydatów powinien odpowiadać na to samo pytanie z różnych dziecin, żeby mieć ogląd i móc zdecydować, ktora wizja mi bardziej pasuje. Pani Grażyna K. w ogóle nie powinna dostawać mikrofonu do ręki, a buczacy elektorat PiS na sali to była jakaś żenada. Pani Agnieszka niby metyrotyczna, ale momentami robiła się agresywna i opowiadała bzdury (jeśli ktoś ma wiedzę na któryś z tematów o ktorym mowila to wie, ze polowa to byla dobra mina do zlej gry i mydlenie oczu, bo z prawda to nie ma nic wspólnego). Pan z pytaniem o trzy pierwsze punkty jakiejś ustawy o Gminie wyskoczył jak Filip z konopii. Ciekawe czy On recytuje cały akt prawny z nut, bo nie sądzę. Cwanym z wujkiem Google przed nosem może być każdy. Ważne, żeby wiedzieć, gdzie szukać informacji, a nie znać wszystko na pamięć. I w życiu jako kobieta nie zagłosowałabym na Panią Agnieszkę!!! Kobieta z udawana empatia i niby sercem, które jest z kamienia. Kto zna, ten wie
Jacek 2024-04-19 04:54:04
Pani Agnieszka równa się despotyczna władza obecnie ja jeszcze dorula przytrzymuje. Kto by z nas nie chciał być ubierany przez urząd miasta raz w roku i tłumacząc się tym że to odzież ochronna. Ale ile to kosztuje z naszych podatków to idzie. Pani Agnieszko podziękuję Pani oddam głos na Łukasza.
Mery 2024-04-19 04:44:56
Pan Łukasz widać ze jest osobą skromna i naturalna. Pani Agnieszka kiedyś te 9 lat temu też była taka. Niestety władza ją zniszczyła i kto ją zna wie o czym pisze.
Katarzyna 2024-04-19 04:31:27
Panie Łukaszu jest pan spokojnym i opanowanym mężczyzną ma pan mój głos. Pozdrawiam.
Henryk 2024-04-19 04:28:28
Panie Łukaszu miał pan rację aby chronić swoją rodzinę w czasie kampanii a nie używać ich jako towaru reklamowego jak to robiła Pani Agnieszka. Pani kandydatka naraziła na ogromny stres swoją rodzinę. Bo kto z nas by chciał wisieć po płotach z swoją podobizną jak się nie jest politykiem. Potraktowała ich pani jak łyżka i widelec. A to świadczy wyłącznie o Pani.
Hanka 2024-04-19 04:20:52
Pan Łukasz Filipowicz był naturalny w swoich wypowiedziach pani Agnieszka po prostu miała wykute na pamięć zadawane pytania. Słoma Z butów wychodziła będącym na sali z jest ugrupowania radnym którzy buczeli i przeszkadzali za każdym razem . Ciężcy ludzie.
Zakopian 2024-04-19 04:15:02
Pani Agnieszka ma Osiem fakultetów i chwalenie się jak jest pani super wykształcona a po angielsku pani nie umie ani jednego zdania sklecić. Tragedia.
kombajn 2024-04-19 01:28:56
Grupcio zawalił końcówke, te prezenty..troche wstyd Kawał chlopa a taki festyn
Nie wiem na kogo zaglosuje
Szczepan radny lezy, gume zuje obok jakiś splaszczony kmiecio, dobrze ze babka dała ziemie bo inaczej jezdzilby z przyczepka i reklamował dinopark
mix jest dobry
Agnieszka wygrała ale ma doswiadczenie, grupcio sam nie wiem taki adpersonam niski poziom, znizal sie do poziomu pytajacych, to kiepskie
ale chyba jednak na grupcia , sylwestra wam nie wybacze
Mieszkaniec 2024-04-19 00:34:28
Ja tu nie widzę żadnego chamstwa p.Łukasza a wręcz przeciwnie. Tylko wmówić to Zakopianczyku pragniesz. Piszesz i piszesz jak Ci się to nie znudzi?
widz 2024-04-19 00:28:38
Pamiętacie co niejaki Ziobro dał komisarzowi UE w prezencie? fotografię w ramkach. A co dał kandydat F swojej konkurentce? taki mały plagiacik! na dodatek podwójny plagiacik. A to, że merytorycznie kiepsko to jeszcze mały kłopot - wystarczy gdyby dobrał sobie dobrych fachowców (oby do tego nie doszło).. Gorzej, że chociaż z kwiatami w ręku i trochę duka po obcemu, to zero klasy. Nawet jak jakimś cudem wygra - to na pewno nie mój burmistrz. I wtedy okaże się, od kogo ten niezależny kandydat jest faktycznie zależny.
Wyborca 2024-04-19 00:06:08
Większość obecnych na sali w białych koszulkach na tak rumiane buźki że pomysł z ograniczeniem sprzedaży płynów ustrojowych na stacjach benzynowych uważam jak najbardziej zasadny.....
Antybaca 2024-04-19 00:02:47
Widać, że sztab urzędników odwala kawał "dobrej" roboty ocieplając wizerunek - po przegranej debacie pani wiceburmistrz. Zmieńcie trochę styl pisania, bo wszystko "na jedno kopyto". Nie chwalcie już jej tak, bo jeszcze się miła zrobi po wyborach :D
Zakopianczyk 2024-04-18 23:43:51
Brawo brawo i jeszcze raz brawo Pani Agnieszko !
Wszystkie pytania które zostały zadane tak z łatwością Pani na nie odpowiadała! Takiej osoby potrzebuje Zakopane! Stanowczej,kochającej Zakopane i walczące o nie !
Pan Łukasz okazał się bardzo chamski , arogancki bez kultury już nie mówiąc o szacunku bo tu jest totalne dno. Kobiety zanim oddacie głos dokładnie się zastanówcie czy aby napewno chcecie aby rządził Zakopanem chłop który nic nie wie tak naprawdę i nie ma szacunku do kobiet już dziś a co dopiero po wyborach.
Murem za Agnieszka !!!
Głosujemy na Panią Agnieszkę !!!
Wojtek 2024-04-18 23:39:57
Dla mnie debatę zdecydowanie wygrała Pani Agnieszka. Filipowicz prezentami na koniec pokazał chamstwo, prostactwo i styl bycia obecnie rządzącej koalicji. Ale cóż to właśnie nasza 3 droga tylko pod pokrywka lokalnego komitetu dla zmyłki. Podobny myk jak to całe Dla Podhala. POażka. Jak tacy kompetentni to dlaczego nie wystąpią z list partii która za nimi stoją ??
AGunia 2024-04-18 23:30:45
Biedni ci nasi urzędnicy. Zamiast spać muszą pisać komentarze. Od poniedziałku to oni odżyją . Trzymam kciuki za Was. Koniec pańszczyzny .
Mieszkanka Zakopanego 2024-04-18 23:23:23
Brawo Łukasz Filipowicz!
Detox 2024-04-18 23:02:27
Jak patrzę na zdjęcia nowych radnych to tych dwóch to jakiś dramat. Oczy migdały, leży to na fotelu tylko głowa wystaje .
Wyrazy twarzy Muminka no masakra i co to będzie w tej radzie ten Szczepcio i Nikus robił. Istny Cyrk zrobili głosując na niego , chcieli freestyle to będzie. Jaki komitet tacy radni.
tak jak w ps 2024-04-18 22:56:48
ha ha ha ... TYGODNIK PODHALAŃSKI i bezstronność ,
aż takiej "bezstronności" nie było dlatego, że na debacie nie było "bezstronnego" KO perskiego (z PO). Więc jakieś POzory trza było zachować. Ale z tą bezstronnością ( w wydaniu tPO) to bym nie przesadzał.


ps ciekawe, czy tym razem "bezstronni"....

"Kto to widział żeby Baba rządziła Góralami."

@zako... i od razu widać, żeś tylko zakopiańczyk. Prowdziwy górol, nie ino zokopianin, wie, że to baba trzymo trzy wengły w chałupie, cworty dopiero chłop.
Gienio 2024-04-18 22:56:34
Pani kandydatka nie chce obwodnicy bo ma dom który będzie do wyburzenia tu mnie pani zaskoczyła twierdząc żeby zrobić mały ryneczek koło niej. Prywata się odezwała to panią dyskwalifikuje jako burmistrza gdyż pani powinna patrzeć na ogół społeczny a nie na swoje interesy.
Monika 2024-04-18 22:51:09
Pani kandydatka sztuczność sztuczność jeszcze raz sztuczność. Kto z panią nie współpracował to wie że pani nie jest jak pani twierdzi osobą ciepłą i wrażliwą. Ocenianie się samemu jest narcystyczne.
Bacus 2024-04-18 22:50:52
Gratulacje dla Pani Agnieszki. Płynność wypowiedzi, opanowanie i odpowiedź na pytanie radnego Karpa klasa.
Debata pięknie pokazała że Pan Łukasz merytoryczne zero. A te prezenty w ramkach które przygotował na koniec pokazuje bardzo niski poziom intelektualny jego doradców...
Swoj 2024-04-18 22:48:12
Pani Agnieszka znerwicowana. Zero konkretów przez 9 lat nie wiele zrobili to jak teraz coś zrobią. To takie bicie piany.
Staszek 2024-04-18 22:44:20
Filipowicz jeszcze nie rządzi a już buduje coś ze swoją świtą na Krupówkach
Żenada
Odpowiedź na pytanie była że nie takie wysokie
To to tylko 8 pięter
No nie
Masakra
Jędrek 2024-04-18 22:32:10
Panie Filipowicz, jednak słoma z butów wyszła. Twarz sama za siebie mówi - fałszywa i cyniczna. Nawet na ciecia nie nadaje się pan.
Jagnieska N-G 2024-04-18 22:30:52
Co złego to nie ja, to filar.
Uważny słuchacz 2024-04-18 22:29:39
Na tej debacie mógł stracić jedynie Pan Kandydat. Wg mnie została niestety tak poprowadzona, żeby nie zadawać trudnych merytorycznie pytan, na których Pan Kandydat jeszcze sromotniej by poległ. Pytania pt. "czy jest Pan za stworzeniem większej ilości ścieżek rowerowych lub likwidacją deweloperki" są bezcelowe,bo tylko idiota odpowiedział by negująco. Zabrakło pytań, skąd na to wziąść kase, jak to prawnie rozwiązać. Takich odpowiedzi ja też przy większej koncentracji móglbym udzielić.
Tak czy siak, Pani obecna V-ce zaorała Pana Kandydata merytorycznie i chyba każdy nawet nie znający się na polityce to wyłapał. Zero konkretów i szczegółów u Pana Kandydata. Chyba ktoś zza jego pleców będzie rządził.
P.s.2. A ten text o szkalowaniu rodziny troszke nietrafiony. Śledziłem kampanię i ani słowa Pani Kandydatka nie powiedziała o żonie Pana Kandydata. No chyba że coś było w komentarzach, ale nie widziałem. Swoją drogą jak się ktoś pcha na takie stanowisko to raczej po pupce klepać nie będą. Trzeba być troszkę odporniejszym się wydaje.
jestem stąd 2024-04-18 22:22:18
A kto szkaluje rodzinę Filipowicza, bo nie widziałem i nie słyszałem? Ta dezinformacja, której nie ma, to tylko wyborczą zagrywka i dobra wymówka na wszystko. Ja tego nie kupuję. Uważajcie!
Henduśka 2024-04-18 21:36:04
Na zakończenie debaty zachowanie pana Filipowicza - wręczając zdjęcie z bonem Pani Agnieszce i wypowiedziane słów przez pana " po 21 będzie .........." ż e n a d a " . Piszę małą literą "pana" bo było to niestosowne i nie na poziomie osoby startującej na Burmistrza naszego Miasta.
Zakopianczyk 2024-04-18 21:34:01
Kto to widział żeby Baba rządziła Góralami.
Czas dla Młodego pokolenia ta Pani miała swój czas z Dorullo Sylwestrunio.
Kobiety 2024-04-18 21:30:52
Brawo Pani Agnieszko, pokazała Pani klasę, kosz dla dzieci i podziękowania było to bardzo miłe. Filipowicz jako matcho i burak wyskoczył ze swoim chamstwem i jak zwykle złośliwością. Te jego prezenty to porażka, zero taktu i kultury. Nawet gdyby był przygotowany mógł się już powstrzymać. Wizerunko by lepiej wyszedł
Cóż poradzisz jak wredny charakter I typ.
jestem stąd 2024-04-18 21:26:32
Pani Agnieszka miała trudniejszą sytuację, a doskonale dała radę. Klasa! Krytykować zawsze jest łatwiej, a nawet to w wykonaniu Filipowicza wyszło żenująco.... Zwłaszcza te upominki na koniec. I on mówi o pomówieniach. Niech spojrzy na swoje zachowanie! Już nie mówiąc, że brak mu wiedzy o samorządzie... P. Agnieszka spokojnie i bardzo merytorycznie - wyszła na prowadzenie. Brawo!
Swój 2024-04-18 21:11:49
Panie Łukaszu jak na swoje rozmiary jest Pan cienki przy Pani Agnieszczce .
widz 2024-04-18 21:10:29
Moim zdaniem debata nie powinna polegać praktycznie tylko na pytaniach wyciąganych z tych pudełek bo publiczność to pewnie w większości byli/obecni radni. Jak dla mnie chaos trochę. W Nowym Targu było jakoś prowadzone to czytelniej ze strony Tygodnika. Pytania dziennikarzy (też tych innych) + internautów powinny być przede wszystkim a nie kartki z pudełka, które nawet ciężko było odczytać!
Tadeusz 2024-04-18 21:09:45
Panie Filipowicz. Zarozumiały cynik. Karierowicz, który nie splamił się jeszcze żadną pracą. Do niczego sam Pan nie doszedłeś. I chcesz miastem, rządzić.
piekielnic 2024-04-18 21:07:14
Brawo dla Agnieszki!!! czas na Kobietę!!! Panowie zapraszam do dużej piaskownicy, zabawki gwarantuję - sweet dreames and good by :))
Krzysztof z Harendy 2024-04-18 20:54:33
Piękne słowa p. Agnieszko. Tylko, że jakoś Pani nie wierzę. Miała Pani 10 lat na wdrożenie tych wszystkich wspaniałych pomysłów....
yeti 2024-04-18 20:52:20
Młody bułecka i płaski super kultura,leżyżuje gume, szkoda ze brat nie wystapił hop siup i wodka chlup szczena omnadren show
Kuznice 2024-04-18 20:46:37
Inwestycja miała kosztować 27milionow a koszty wzrosły o około 5milionow jak to tłumaczyć i przedłużające terminy realizacji a cierpiom zwykli mieszkańcy.
Zenek 2024-04-18 20:46:11
Panie Filipowicz. Idź pan fotografować się z diskopolowcem. Kreujesz się na intelektualistę, a wychodzi prymitywizm.
Swój 2024-04-18 20:46:10
Wielki ukłon DLA TYGODNIKA PODHALAŃSKIEGO za bezstronność , chyba spowrotem was polubię.
jarek 2024-04-18 20:03:22
pani Agnieszce marzy się targ maślany w miejscu składowania śniegu na Szkolnej :) jaki chory pomysł :) pani Agnieszko! wielu turystów też robi zakupy na takim targu! jak oni znajdą go! :)
Stryk 2024-04-18 20:02:08
Nad Zakopanem wisi klątwa intelektualisty.
Ostatnie dwie kadencję był włodarzem wybitny intelektualista i ekonomista i wygląda na to że przez następną kadencję to się nie zmieni.
Były radny ma problem z ustawą o samorządzie gminnym, no cóż przecież kiedyś byli razem choćby na Gubałówce !
SlynnaPraczka 2024-04-18 19:49:00
Czy kandydaci czytają wpisy internautów pod artykułami i informacjami w 24tp.pl?
 • PRACA | dam
  PRACA W PENSJONACIE z zamieszkaniem. 601 661 661.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA. 660 079 941.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  DESKI ŚWIERKOWE, dł. 5 m, gr. 53 mm. DRZEWO OPAŁOWE BUK. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  ADAPTACJA PODDASZY, OCIEPLENIA WEŁNĄ MINERALNĄ, SUFITY PODWIESZANE, ZABUDOWY GK, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. 660 079 941.
 • PRACA | dam
  Sklep Gil Market w Białym Dunajcu zatrudni SPRZEDAWCZYNIĘ. 18 20 739 05.
 • USŁUGI | budowlane
  BEZZWROTNE DOTACJE na docieplenie domu, wymianę okien, fotowoltaikę oraz zmianę kotła grzewczego.. 575 839 824 k.zamiara@n-energia.pl
  Tel.: 575
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Skupujemy nieruchomości na Podhalu! za gotówkę Działki, domy, mieszkania. +48 600 404 554
  Tel.: 48
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  POLE - 2 HA i 42 ARY. 505 429 375.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • PRACA | dam
  PIEKARNIA w Zakopanem zatrudni PIEKARZY PIECOWEGO I CIASTOWEGO. 602 759 709
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  JAŁÓWKI WYSOKOCIELNE - 723 031 336.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy OSÓB DO PRACY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM na stanowiska: KUCHARZ, POMOC KUCHENNA (najlepiej z doświadczeniem), OBSŁUGA BARU MLECZNEGO, KELNER/-KA. Zakopane - 600 035 080, 600 035 355.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA ROLNA ok. 25 arów - Gliczarów Górny. DZIAŁKA 8 arów - Leśnica. 669 948 694.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  FIAT 500 multijet, 1.3, 2010r. 604 401 542.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  SUZUKI JIMNY, 1.3 benzyna, 2010r. 604 401 542.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  CIĄGNIK C-330, 1980r. 604 401 542
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ ROBOTY BUDOWLANE. 602839607
  Tel.: 602839607
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora poszukuje pracowników w zawodzie: pomocnik,malarz, cieśla,zbrojarz,murarz,operator koparko ładowarki, roboty wykończeniowe. 602629623 Sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
 • PRACA | dam
  Pizzerman - Parmezzan Nowy Targ. Poszukuje młodej, energicznej, chętnej do pracy osoby która chciałaby zostać Pizzermanem. Doświadczenie nie jest wymagane, wszystko pokażemy oraz przeszkolimy. Wystarczy szczera chęć i praca według naszych wartości.. 729882977 parmezzan19@gmail.com
  Tel.: 729882977
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Wykończenia wnętrz adaptacja podaszy zabudowy karton gips szpachlowanie malowanie tynki dekoracyjne parkiet panele. 576587537
  Tel.: 576587537
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ POMOC KUCHENNĄ - Zakopane Jaszczurówka - 601 50 44 86
 • PRACA | dam
  Hotel Eco Tatry zatrudni pracownika do działu recepcji. +48608088017 https://ecotatry-hotel.pl/ ksiegowosc@projinwest.pl
  Tel.: 48608088017
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKALE HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWE o powierzchniach ok. 58 i 55 m2, oraz PIWNICA 23 m2. Możliwość połączenia lokali. Zakopane centrum, ul. Kościuszki - 691 124 272.
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  SZCZENIAKI SHIH TZU. 730 519 594.
 • KUPNO
  SKUP STARYCH SPAWAREK. 536269912.
 • RÓŻNE
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536269912.
 • PRACA | dam
  Poszukuję kierowcy kat. D praca stała tel.600088258. 600088258
  Tel.: 600088258
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY, FASADY. 889 388 484.
 • USŁUGI | budowlane
  TARTAK PRZEWOŹNY - USŁUGI - 690 535 222.
 • USŁUGI | budowlane
  STOLARSTWO - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - 690 500 277.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  APARTAMENT Za Strugiem, Zakopane - 607 506 428.
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZOWANIE, REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • BIZNES
  Profesjonalne poprowadzę obiekt noclegowy. Kilkunastoletnie doświadczenie, referencje. 0048 788 633 633
  Tel.: 48
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI MINIKOPARKĄ 2.5 TONY - 722 307 227.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Sprzedam KANTÓWKĘ, KROKWIE, DESKI, GONTY i OPAŁ - 788 344 233.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA - WSZYSTKO Z KAMIENIA. 509 169 590.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2024-05-27 22:00 Niektórzy rowerzyści w Zakopanem to mają fantazję (WIDEO) 2 2024-05-27 21:15 Daj im drugą szansę: psy ze schroniska w Nowym Targu czekają na adopcję 2024-05-27 20:30 Plany ul. Kościeliskiej i zakopianki wyłożone do publicznego wglądu i dyskusji 2024-05-27 19:40 W Tatrach rozbił się śmigłowiec 2024-05-27 19:15 Klub Sportowy Zakopane apeluje o zmianę w budowie stadionu przy Orkana 9 2024-05-27 18:30 15-latek spowodował groźny wypadek jadąc na quadzie 2024-05-27 17:30 Nie żyje Krystyna Cicirko, bohaterka naszych artykułów, znana i lubiana nauczycielka 1 2024-05-27 17:11 Z okazji Dnia Dziecka Atma zaprasza najmłodszych na warsztaty 2024-05-27 16:30 Witamy lato pieśnią bez granic 2024-05-27 16:30 Pierwsze zgrzyty na sesji - pierwszy punkt zajął radnym półtorej godziny 2024-05-27 16:25 Irlandzki żywioł w Owczarni (WIDEO) 1 2024-05-27 15:50 Gratisy na targi - co przygotować? 2024-05-27 15:30 Przegląd zakopiańskiej sztuki współczesnej w Stacji Kultura 1 2024-05-27 15:24 Uwaga na szlakach - w góach nadciąga burza! 2024-05-27 15:00 Zweryfikowała go policja - stracił prawko 1 2024-05-27 14:30 Liryczna POSA. Finał Konkursu Poetyckiego 2024-05-27 14:00 Beniaminek postawił się mistrzom 2024-05-27 13:44 Dlaczego jesteśmy na Patronite? 2024-05-27 13:30 Poruszająca opowieść o winie, karze i odkupieniu. Mamy dla Was książki 2024-05-27 13:00 We Frydmanie rżną 8 2024-05-27 12:00 Dwa razy jednego dnia przyłapany na jeździe po pijaku ładowarką 3 2024-05-27 11:21 Utrudnienia drogowe na Cyrhli 2024-05-27 11:04 Jak sprawdzić, czy telefon obsługuje eSIM? 2024-05-27 11:00 Pompy odśrodkowe - zasada działania i zastosowania 2024-05-27 11:00 Złapali pijanego kierowcę w centrum Nowego Targu 2024-05-27 10:30 Finał akcji Pola Nadziei 2024-05-27 10:00 Kolejny wielki przetarg w mieście. Czy tym razem dzialka znajdzie kupca? 2024-05-27 09:00 Szła na Krupówki, gdy doszło do spotkania z dzikim czworonogiem, co je ta łania? 7 2024-05-27 08:00 Jak na zakopiance jest budowa, to są korki, a czasami nawet spore utrudnienia 5 2024-05-26 22:30 Zobacz na filmiku, jak ratownicy TOPR ewakuują turystów spod Zawratu (WIDEO) 3 2024-05-26 21:58 Dmuchańce, jazda konna, grill - Święto Rodziny w Miętustwie (WIDEO) 2024-05-26 21:01 Wyścigowe rajdy ulicami Zakopanego, dwa auta pędzące z góry na dół 9 2024-05-26 20:31 Nad Morskie Oko jeździ elektryczny bus 10 2024-05-26 18:30 Stacja narciarska na sprzedaż. Będą chętni? 2024-05-26 17:28 Przydrożne krzyże przy zakopiance znaczą miejsca tragicznych zdarzeń na "patelniach" 2024-05-26 16:33 Sztuka bez pośpiechu w Teatrze Witkacego (WIDEO) 2024-05-26 15:30 Wiecie co to hartazel i do czego posłużył Jasiowi? Nie? Zajrzyjcie zatem do Łopusznej 2024-05-26 15:27 Zero ludzi i takie pejzaże (WIDEO) 1 2024-05-26 14:25 Bocian czarny przyleciał na obiad do Szczawnicy, gustuje w rybach z Dunajca 2 2024-05-26 13:59 Wystraszona, malutka suczka znaleziona została w Dzianiszu, do kogo należy? 2024-05-26 13:26 Nowy wójt się bardziej opłaca 2024-05-26 12:25 O Europę trzeba dbać - wołała w Krakowie Jagna Marczułajtis-Walczak, posłanka z Podhala 45 2024-05-26 11:30 Konkurs młodych recytatorów 2024-05-26 11:24 Burza z gradobiciem nad Zakopanem (WIDEO) 2024-05-26 10:59 Zapraszamy na rower do Krościenka (WIDEO) 5 2024-05-26 10:00 Przy chyżniance w Spytkowicach drogowcy nie koszą poboczy 2 2024-05-26 09:00 Niedziela pod znakiem słońca i popołudniowych burz, uważajcie na szlakach 2024-05-26 08:00 Najpiękniejszy majowy dzień, Dzień Mamy (ZDJĘCIA i WIDEO) 2024-05-25 21:00 Weselnie w Zagrodzie Korkoszów (ZDJĘCIA) 5 2024-05-25 20:00 W górę Dunajca rowerem a w dół w pontonie
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2024-05-27 22:40 1. No i fajnie a ciebie co to obchodzi autorze filmu .konfident. 2024-05-27 22:30 2. Myślałem, że był balecik. 2024-05-27 22:27 3. Widzę że od pewnego czasu TG usiłuje reaktywowć ORMO 2024-05-27 22:10 4. Te pilkarzyny to nie mają wstydu. Mam wam przypomnieć 0 : 10 z Jabłonką czy inne wasze "osiągnięcia". Wara od stadionu na Orkana, ten stadion ma służyć naszym dzieciakom na zajęcia szkolne i pozaszkolne. Wasze "dokonania" to antyreklama sportu i naszego miasta. Uważam, że z kasy miasta na to dziadostwo nie powinna iść nawet złotówka. 2024-05-27 22:01 5. To wszystko nowi radni, nie mający pojęcia o samorządności.Przeszkadza im trawa poza szerokimi chodnikami na drodze krajowej, która nie leży w gestii zainteresowań ani obowiązków samorządu gminnego a nie zauważyli wysokich traw kładących się na wąskiej drodze gminnej po której chodzą dzieci do szkoły.Panie i Panowie Radni zadbajcie o drogi gminne bo po to was wybieraliśmy. 2024-05-27 21:28 6. Jak przyjezdni mają trafić na Ustup lub Harendę?? Gdzie jakaś informacja?? Jak dojechać do apteki na Ustupie??? Panie burmistrzu do roboty bo zamiast porządków które pan obiecał to na razie jest totalny Burdel!!!!! 2024-05-27 21:21 7. no nie!! @PiSior lubi tych, którzy haratają w gałę :) :) :) 2024-05-27 21:14 8. Ja bym chętnie wykopał wszystkie "kluby" znajomych i pociotków które blokują zwykłym mieszkańcom możliwość korzystania z miejskiej infrastruktury sportowej. Jak chcą iść w wyniki i czepać kasę ze sponsorów czy innych naiwnych to niech ćwiczą na profesjonalnych obiektach za normalną opłatą. Oddajcie mieszkańcom - przede wszystkim młodzieży mozliwość pokopania czy innej aktywności na miejskich obiektach. To ne są wasze prywatne folwarki. 2024-05-27 21:12 9. Popieram. Ten stadion kojarzony jest z piłką nozną. Na COSie to jest chyba sztuczna trawa. Poza tm stadion lekkoatletyczny jest na COSie. Ilu tych lekkoatletów jest w Zakopanem. Poza tym piłke wszyscy kopią. 2024-05-27 20:59 10. stadion ma byc dla wszystkich nie tylko dla piłki nożnej inne dzieci te chcą ćwiczyć !!! chcemy stadionu uniwersalnego zeby korzystali z niego równiez lekkoatleci
2024-04-22 15:13 1. Tutaj można się wiele dowiedzieć o naszym świecie i przyszłości. Super! 2024-04-21 22:36 2. Dlaczego nie piszecie o hejcie jaki sąsiedzi wyrzygują na organizatorów tej inwestycji? Grupa sąsiadów brnie w zaparte, skargi, blokady, pisma, w żaden sposób nieuzasadnione. Może nagłośnienie ich zachowania przywróci im poczucie przyzwoitości i serdeczności wobec osób którym los nie oszczedził kalectwa? 2024-04-05 23:21 3. O myszka znowu się lansuje, a miała zawiesić kampanię wyborczą. Najlepsze są jej plakaty wyborcze - poza z założonymi rękami obrazuje jej ostanie dwie kadencje na stanowisku zastępcy burmistrza: "siedziałam dwie kadencje z założonymi rękami i nic nie robiłam i staram się teraz o wasz głos drodzy mieszkańcy aby sobie dalej tak posiedzieć tylko za lepszą kasę" 2024-04-05 23:11 4. O myszka znowu się lansuje, a miała zawiesić kampanię wyborczą. Najlepsze są jej plakaty wyborcze - poza z założonymi rękami obrazuje jej ostanie dwie kadencje na stanowisku zastępcy burmistrza: "siedziałam dwie kadencje z założonymi rękami i nic nie robiłam i staram się teraz o wasz głos drodzy mieszkańcy aby sobie dalej tak posiedzieć tylko za lepszą kasę" 2024-04-05 07:05 5. BRAWO WY !!! 2024-03-29 17:19 6. Ja się pytam jaką partię ten pan reprezentuje?Nazwa komitetu nic nie mówi. 2024-03-14 18:58 7. I to jest miś a nie jakosi cepersko podróba! 2024-03-09 17:01 8. Deportowac drugiego na anktartyde. 2024-02-23 16:54 9. patrząc na tą kobitkę z kieleckiego to cuć ze wiosna idzie ... cuć to nawet niedźwiedzie z gawry wychodzą a niedzwiedzice śpią ... po co wszytko im wiedzieć ... po co ... 2024-02-22 20:48 10. Pnioki, sroki w krzoki takie potoki.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Pożegnania


REKLAMA