Polecamy
Dołącz do naszych Patronów. Zobacz, że warto. Dziękujemy bardzo. Kliknij 24tp.pl/wspieraj

Reklama

2024-05-27 19:15:07

Zakopane

Klub Sportowy Zakopane apeluje o zmianę w budowie stadionu przy Orkana

Sportowcy chcą zmiany inwestycji tak, by na przebudowywanym stadionie można było rozgrywać mecze piłki nożnej.

Klub Sportowy Zakopane na swej stronie internetowej uruchomił petycję w tej sprawie. Sportowcy apelują o zmianę prowadzonej inwestycji. Napisali też obszerne wyjaśnienie na ten temat z prośbą, by wszyscy którym bliski jest los piłki nożnej pod Giewontem podpisali petycję. 


"Jako Klub chcieliśmy podjąć inicjatywę w celu ustalenia możliwości zmiany tego projektu w taki sposób, aby na tym stadionie ostatecznie powstało pełnowymiarowe boisko piłkarskie, które będzie umożliwiało rozgrywanie meczów drużyn 11-osobowych. Wierzymy, że wraz z nowymi władzami Miasta oraz z projektantem inwestycji uda się nam znaleźć takie rozwiązanie, które będzie satysfakcjonowało większość mieszkańców i klubów sportowych. W tym celu bardzo prosimy Państwa o wypełnienie formularza i wyrażenie poparcia dla wskazanej powyżej inicjatywy naszego Klubu.

Społeczności piłkarskiej nie musimy wyjaśniać jak dużym problemem dla Klubu jest brak miejskiego pełnowymiarowego boiska piłkarskiego. Blokuje to rozwój starszym zawodnikom, którzy po zakończeniu 13 roku życia zgodnie z przepisami powinni rozgrywać mecze w składach 11-osobowych oraz na pełnowymiarowym boisku. Oczywiście doraźnym rozwiązaniem jest korzystanie na zasadach komercyjnych z obiektów Centralnego Ośrodka Sportu jednak wiąże się to z niebagatelnymi kosztami, które w znacznym stopniu obciążają klubowe finanse na niespotykaną w jego historii skalę.

Trzeba również mieć na uwadze, że koncepcja budowy nowego boiska piłkarskiego w innej lokalizacji to proces, na który składa się: planowanie, regulowanie stanu prawnego odpowiednich nieruchomości, pozyskiwanie środków na budowę i ostatecznie sama realizacja. Wszystko to może potrwać nawet kilka lat. Przez ten okres czasu nie możemy sobie pozwolić na przestój i wyhamowanie rozwoju młodych talentów. Dlatego niniejsza inicjatywa dotyczy możliwości zmiany projektu stadionu, który jest już w tej chwili w realizacji. Wierzymy jednak, że przy odpowiednim wsparciu społeczności sportowej, władz samorządowych oraz merytorycznym projektanta inwestycji uda nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące większość zainteresowanych" - czytamy w liście do kibiców. Z tych przyczyn KS Zakopane prosi o podpisanie petycji, która trafi do rąk burmistrza. 

Zostań Patronem Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
szachista 2024-05-30 13:22:13
@Andeee, skoro taki jesteś obeznany z obiektami sportowymi w okolicznych miejscowościach to sprawdź jeszcze, proszę cię, ceny za metr kwadratowy w tych miejscowościach i stopień zurbanizowania terenów danej gminy. Kopacze piłki to nie święte krowy. Dlaczego wszyscy mają się dostosowywać do waszych "profesjonalnych" aspiracji? Zależy wam na profesjonalnych treningach na profesjonalnych obiektach? To sam przytoczyłeś miejsca gdzie możecie trenować. Jeśli stawiacie na profesjonalizm to płaćcie pełne stawki i szukajcie sponsorów a nie żerujcie na mieście kosztem pozostałej młodzieży i mieszkańców zawłaszczając obiekty. Sport amatorski jest ważniejszy dla społeczności gdyż aktywizuje wszystkich mieszkańców bez presji na wyniki a z korzyścią dla zdrowia i rozwoju fizycznego. Na Orkana powinny być prowadzone zajęcia ruchowe dla wszystkich zainteresowanych w każdym wieku. Każdy powinien mieć możliwość uprawiania tam aktywności fizycznej. Najlepiej pod okiem trenerów którzy zorganizują zajęcia lub doradzą najlepszy sposób ćwiczeń.
Profesjonaliści z aspiracjami na profesjonalne komercyjne obiekty. I samofinansowanie! Szukajcie sponsorów!
Andeee 2024-05-28 22:22:51
@prawy sierpowy
Nie takie drużyny grały i przegrywały, każdy może mieć gorszy dzień, słabsza kadrę na dany mecz czy inne.
Wyjdź na boisko i pokaz co ty potrafisz chętnie zobaczymy maestro football-u jak sobie radzisz z pilka przy nodze.
Trenerzy z tego klubu poświęcają czas, szkoła się żeby dzieciaki z naszego regionu miały możliwość zagrania na wyższym poziomach w klubach które dają szanse wejścia do Europejskiej czołówki
A ty komentujesz że ten klub nie zasługuje na pełnowymiarowe boisko?
Czarny dunajec 2 boiska pełno wymiarowe( w trakcie remontu )
Szaflary 2 boiska pełnowymiarowe
Nawet Krempachy (jeśli wiesz gdzie to jest) ma 2 pełno wymiarowe.
Uważam że Zakopane jak mało które miasto zasługuje na chociaż jedno pełno wymiarowe boisko gdzie będzie mogło czuć się w końcu jak w domu, a nie rzucani z konta w kont i to za nie małe pieniądze.
Więc panie @prawy sierpowy zapraszamy na boisko pokaże pan co potrafi.
A wtedy chętnie skomentujemy twoja grę i czy twoje komentarze zasługuje na jakąkolwiek uwagę :)
Pozdrawiam
jarek 2024-05-28 15:00:51
Slonce Peru wstrzymuje inwestycje portowe, lotniskowe i wszelakie inne.
Moze zaswieci kiedys, tak dla odmiany, zakopianskiej pilce.
Niestety legendarne 100 korpieli w 100 dni ominelo Zakopane.
Pozostal jeszcze przyjazny Sopot ...
PiSior 2024-05-28 12:53:39
Do nick jarek.
Po co kogoś obrażać. Lubię haratać w gałę, teraz tylko z wnukami na małym boisku.
A czekam na 60 tys wolne od podatku jak zapowiadał herr Tusk.
Mag 2024-05-28 11:53:48
@Jaruś lubi charatać gałę:)
Obserwator 2024-05-28 08:52:11
Do Młotek proponuję częściej przechodzić koło ogólniaka bo to boisko i siłownia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ale nie koniecznie piłka nożna...
Uniwersal 2024-05-28 08:34:09
Jak czytam niektóre komentarze to zastanawiam się ile osób przeczytało tę petycję. Przecież nie chodzi by zrobić tylko boisko piłkarskie. Uczniowie będą mogli korzystać z boiska i bieżni i innych rzecz, a murawę boiska tylko trzeba poszerzyć o bodajże 5m. Wszystko można tam pomieścić jak się dobrze zaplanuje.
klubowa kisęgowa 2024-05-28 08:18:53
"po co miasto ma dotować klub, żeby zapłacił COSowi? To jest nielogiczne."

Po co w ogóle miasto ma dotować klub zamiast dofinansować nauczycieli, lekcje WF i sportowe zajęcia pozaszkolne. To nielogiczne. Kluby są dla wybrańców (zazwyczaj dzieci bogatych rodziców) a wszystkie dzieci i młodzież potrzebuje aktywności sportowych.
SlynnaPraczka 2024-05-28 07:40:07
Tej dewastacji, która się dokonała na stadionie Orkana nigdy sołtysowi i PiS-owi nie wybaczę!
jarek 2024-05-28 07:30:43
@ dzięcioł, aaahaa!! to według ciebie młodzież szkolna nie harata w gałę :) :) :)
Młotek 2024-05-28 06:11:59
Czytając niektóre komentarze zastanawiam się czy ludzie, którzy tu piszą mają tak ciasne czaszki, że nie rozumieją istoty problemu. Każde miasto w Europie, naprawdę... nawet Kacwin ma PEŁNOWYMIAROWE boisko, po co miasto ma dotować klub, żeby zapłacił COSowi? To jest nielogiczne. A kochane dzieci, mają szkolne boiska-nie widzę tłumów ani na ogólniaku, ani na skibówkach, ani na bystrym(jest bieżnia) a już napewno nie na chramcówkach, a przynajmniej KS robi robotę bo zrzeszają z 500 dzieciaków
Wici 2024-05-28 05:17:22
Stadion Orkana i hala na Cosie Dwie głupie inwestycje , nie wiem która głupsza! Na Orkana powinien być stadion piłkarski a na cosie lekkoatletyczny ! Decyzję niezbyt mądrych polityków i tyle.
Prawy Sierpowy 2024-05-27 22:10:10
Te pilkarzyny to nie mają wstydu. Mam wam przypomnieć 0 : 10 z Jabłonką czy inne wasze "osiągnięcia". Wara od stadionu na Orkana, ten stadion ma służyć naszym dzieciakom na zajęcia szkolne i pozaszkolne. Wasze "dokonania" to antyreklama sportu i naszego miasta. Uważam, że z kasy miasta na to dziadostwo nie powinna iść nawet złotówka.
jarek 2024-05-27 21:21:13
no nie!! @PiSior lubi tych, którzy haratają w gałę :) :) :)
dzięcioł 2024-05-27 21:14:00
Ja bym chętnie wykopał wszystkie "kluby" znajomych i pociotków które blokują zwykłym mieszkańcom możliwość korzystania z miejskiej infrastruktury sportowej. Jak chcą iść w wyniki i czepać kasę ze sponsorów czy innych naiwnych to niech ćwiczą na profesjonalnych obiektach za normalną opłatą. Oddajcie mieszkańcom - przede wszystkim młodzieży mozliwość pokopania czy innej aktywności na miejskich obiektach. To ne są wasze prywatne folwarki.
PiSior 2024-05-27 21:12:14
Popieram. Ten stadion kojarzony jest z piłką nozną. Na COSie to jest chyba sztuczna trawa. Poza tm stadion lekkoatletyczny jest na COSie. Ilu tych lekkoatletów jest w Zakopanem. Poza tym piłke wszyscy kopią.
maniek 2024-05-27 20:59:16
stadion ma byc dla wszystkich nie tylko dla piłki nożnej inne dzieci te chcą ćwiczyć !!! chcemy stadionu uniwersalnego zeby korzystali z niego równiez lekkoatleci
Polo 2024-05-27 20:46:59
Tych kopaczy a raczej pan Bóg opuścił jak już to jeśli to jest boisko miejskie to mają z niego korzystać wszyscy sportowcy z naszego miasta a nie tylko kopacze
JanG 2024-05-27 20:33:40
Trybuny tak na min 56 - 62 tys ludzi
Obserwator 2024-05-27 20:33:26
KS dajcie sobie spokój z tym marudzeniem... jest porządny stadion w COS to z niego korzystać i zająć się tematem współpracy Miasta Zakopane z nowymi władzami na czele z władzami COS i możliwość korzystania z już wybudowanego stadionu a wynajem tego niech bedzie współfinansowane z budżetu miasta a nie że już byście chcieli swoje....
jurek 2024-05-27 19:44:05
rzeczywiście jak przyjedzie Barcelona to mecz się nie odbędzie .25 liga wymaga stadionu typu olimpijskiego
 • PRACA | dam
  Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem zatrudni na stanowisko: PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ. Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Sekcją Kadr i Rachuby Płac USOR w Zakopanem. tel. +48 18 20 22 149, e-mail: kadry@klinika.net.pl
 • PRACA | dam
  MAGAZYNIER Zatrudnię pracownika na stanowisko magazyniera. Obowiązki: przygotowywanie zamówień, rozładunek i załadunek samochodów. Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość organizacji darmowego mieszkania. Praca w Jabłonce 34-482 tel. 503-957-597.
 • PRACA | dam
  Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu w Zakopanem poszukuje osoby na stanowisko DYREKTORA SZKOŁY. Podania należy składać w Biurze Cechu - ul. Gimnazjalna 1 w Zakopanem. Więcej informacji: tel. 501 682 696.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam mieszkanie 50m2 i drugie 98m2 bezpośrednio na Krupówkach w kamienicy. 660797241
  Tel.: 660797241
 • SPRZEDAŻ | różne
  DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  Trzy jałówki roczne rasy HF. 600 783 250.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA. 660 079 941.
 • USŁUGI | budowlane
  ADAPTACJA PODDASZY, OCIEPLENIA WEŁNĄ MINERALNĄ, SUFITY PODWIESZANE, ZABUDOWY GK, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. 660 079 941.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  DESKI ŚWIERKOWE, dł. 5 m, gr. 53 mm. DRZEWO OPAŁOWE BUK. 660 079 941.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Zakopanem zatrudni POKOJOWĄ. 666 37 83 57.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ BEZPLATNA WYCENA FAKTURY VAT. 602839607
  Tel.: 602839607
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKALE HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWE o powierzchniach ok. 57 i 53.5 m2, oraz PIWNICA 21 m2. Możliwość połączenia lokali. Zakopane centrum, ul. Kościuszki - 691 124 272.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy OSÓB DO PRACY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM na stanowiska: KUCHARZ, POMOC KUCHENNA, OBSŁUGA BARU MLECZNEGO, KELNER/-KA. Zakopane - 600 035 080, 600 035 355.
 • PRACA | dam
  Białka SPA&Resort- zatrudnimy RECEPCJONISTĘ/RECEPCJONISTKĘ oraz KONSERWATORA. Zapewniamy stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres m.kozicka.zacharko@gorskagrupa.pl. +48 888 840 498
  Tel.: 48
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  Sprzedam jałówke z terminem wycielenia na 17 czerwiec.Kolor czerwony. 535330397 soltysczeslaw68@tlen.pl
  Tel.: 535330397
 • USŁUGI | budowlane
  BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW ORAZ WIĘŹBY DACHOWE WRAZ Z POKRYCIEM. 572624414.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY I WYKOŃCZENIA od A do Z. 572624414.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Sprzedam samochód NISSAN JUKE 1.6 benzyna, rok 2011. Stan techniczny i wizualny bardzo dobry. 600167767
  Tel.: 600167767
 • USŁUGI | budowlane
  Dwóch FLIZIARZY przyjmie zlecenia. 602 152 469.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  BIAŁKA TATRZAŃSKA - DZIAŁKA 12 arów. 695 505 776.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  FLIZOWANIE, REMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • PRACA | dam
  Kąpielisko Geotermalne Szymoszkowa przyjmie do pracy na sezon letni: PIZZERA, BARMANKI, OSOBY DO OBSŁUGI PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH, OBSŁUGĘ KONTROLI WEJŚĆ NA KĄPIELISKO. Więcej informacji pod nr tel.: 693 319 707
 • PRACA | dam
  Cukiernia w Zakopanem zatrudni EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 601 512 211.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KONSERWATORA. Bardzo dobre warunki pracy. Zakopane. 604 102 804, 601 512 211.
 • BIZNES
  ODDAM W DZIERŻAWĘ STOK (Z WYCIĄGIEM) - GLICZARÓW DOLNY - 505 312 238.
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  BYKI ROCZNE, JAŁÓWKA. 737 428 828.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  KOSIARKA ROTACYJNA. 737 428 828.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  PRZYCZEPA SAMOZBIERAJĄCA POTTINGER 15. 737 428 828.
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  OWCZARKI PODHALAŃSKIE 6-tygodniowe. 18 26 564 25.
 • PRACA | dam
  Poszukuję pracownika do biura. Raba Wyżna. 602151357 Marcin.talaga@gmail.com
  Tel.: 602151357
 • PRACA | dam
  PRACA W PENSJONACIE z zamieszkaniem. 601 661 661.
 • PRACA | dam
  Sklep Gil Market w Białym Dunajcu zatrudni SPRZEDAWCZYNIĘ. 18 20 739 05.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Skupujemy nieruchomości na Podhalu! za gotówkę Działki, domy, mieszkania. +48 600 404 554
  Tel.: 48
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  POLE - 2 HA i 42 ARY. 505 429 375.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Wykończenia wnętrz adaptacja podaszy zabudowy karton gips szpachlowanie malowanie tynki dekoracyjne parkiet panele. 576587537
  Tel.: 576587537
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA - WSZYSTKO Z KAMIENIA. 509 169 590.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2024-06-16 14:30 Jedni się cieszą inni zatykają uszy - Piknik Lotniczy już w lipcu! 2024-06-16 14:00 Motylki już na wakacjach (ZDJĘCIA) 2024-06-16 13:30 Totalnie smacznie. Totalnie prosto. Totalnie tofu. Mamy dla Was książki 2024-06-16 13:00 Wyspa Teatru Sporadycznego (ZDJĘCIA) 2024-06-16 12:00 Piękny podjazd rowerowy. Mało aut, cudowne widoki, świetny asfalt (WIDEO) 2024-06-16 11:38 Na zakopiance tworzą się korki - ile potrwa podróż do Krakowa? 2024-06-16 11:30 Nauczyciele i uczniowie na wspólnej wystawie w Kenarze czyli "Dwa zestawy" 2024-06-16 11:04 Powódź przeszła rok temu a mostki nadal zrujnowane 1 2024-06-16 10:30 Delegacja z gminy Poronin w Harmężach 1 2024-06-16 10:00 Dziś mecz Polska Holandia. Premier Tusk typuje zwycięstwo Polski, a Wy? 22 2024-06-16 09:00 Nad Morskim Okiem zbierali na wózek dla Tomka. Potrzeba jeszcze 40 tysięcy (WIDEO) 1 2024-06-16 08:00 Marsz na Babią Górę 2024-06-15 21:14 Śmiertelny wypadek w Tatrach 2024-06-15 21:03 Rodzinny festyn szkolny 2024-06-15 20:00 Cywilizacja Pod Blachówką, droga grozy zmieniła się nie do poznania, gumiaki są już zbędne 8 2024-06-15 19:03 Gdyby nie upór ludzi, "Katowni Podhala" nie byłoby na historycznej mapie Polski 1 2024-06-15 18:36 Letnia Szkoła Folkloru - zapisy już trwają 2024-06-15 18:00 Perła w koronie wyprowadzona 9 2024-06-15 17:02 Karol Matysek wygrywa Tatra Fest Bieg. 65 km po Tatrach (WIDEO, ZDJĘCIA) 2024-06-15 16:00 O fjace, chorwackiej fantastyce, życiu. Aleksandra Wojtaszek w Kmicicu 2024-06-15 15:09 Stłuczka w Ludźmierzu 2024-06-15 14:30 Dopiero co pierwsze figurki nabrały kolorów, a w planach już kolejne warsztaty 2024-06-15 14:00 Pomnik Kurierów Tatrzańskich w Kuźnicach prawie gotowy (WIDEO) 4 2024-06-15 13:00 Na rondzie w Zakopanem stanie rzeźba? 9 2024-06-15 12:32 Obejrzyj mecz Polska - Holandia w Strefie Kibica na świeżym powietrzu 2024-06-15 12:00 Nieme absolutorium Leszka Świdra 3 2024-06-15 11:30 Dzień Patronki Szkoły w Suchem 2024-06-15 11:02 Takie piękne widoki z Łapszanki (WIDEO) 2024-06-15 10:00 Wierchowe Spotkania 2024. Przyjaciele Andrzejowi Brandstatterowi 2024-06-15 09:30 "Nasz alfabet" to hasło tegorocznego Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego 2024-06-15 09:00 Niepełnoletni też głosowali! 2024-06-15 08:00 Piękne słońce nad górami. Wysoko w Tatrach są jednak miejsca niebezpieczne 2024-06-14 22:59 Tak nie należy się zachowywać, gdy zobaczymy niedźwiedzia (WIDEO) 5 2024-06-14 21:30 Zadaj trudne pytanie trenerowi, KS Zakopane zaprasza na spotkanie 3 2024-06-14 20:30 Ekopracownia w nowotarskiej metalce 2024-06-14 20:28 Dobre wieści ze Szczawnicy (WIDEO) 2 2024-06-14 19:30 Gala Marki Dunajec w Kluszkowcach (ZDJĘCIA, WIDEO) 2024-06-14 18:30 Wandal rozwalił kosze. Nie ma ich kto naprawić 6 2024-06-14 17:30 Ci, którzy wykluczają wykluczenie 2024-06-14 16:30 Mieszkanka Nowego Targu dała się naciągnąć i straciła dużo pieniędzy 3 2024-06-14 15:30 Gmina wyznaczyła objazd. Mieszkańcy jeżdżą skrótem, którym nie da się przejechać (WIDEO) 10 2024-06-14 15:28 Co musi wiedzieć posiadacz roweru elektrycznego? 2024-06-14 15:18 Śmiertelny wypadek na Orlej Perci w Tatrach 1 2024-06-14 14:30 Co robić w weekend w Zakopanem? 2024-06-14 14:15 Czeka nas drogowy armagedon? Dwa ważne ronda zamknięte w Zakopanem 2 2024-06-14 14:09 Jak często powinno się przeprowadzać czyszczenie zębów u dentysty? 2024-06-14 13:30 Tak wygląda przejazd przez Zakopane na rowerze (WIDEO) 2024-06-14 13:00 Nocna operacja na zakopiance zakończona. Droga była zablokowana 1 2024-06-14 12:06 Wypadek na Lichajówkach. Auto w rowie (WIDEO) 2024-06-14 12:01 Co to są militaria?
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2024-06-10 21:44 1. Super impreza, moje gratulacje. Szkoda tylko że osoba która Wam tyle pomogła została przez was pominięta. Nawet nie usłyszałem od Was dla Pana M G słowa dziękujemy. 2024-05-19 18:55 2. Czyli zaczyna się jazda " bez trzymanki"_ kilku Radnych jest z poprzedniego wyboru ( nic nie robili ) nowi dużo obiecują. Nie wiadomo jakich zastępców będzie miał Burmistrz ( Pani od żółtych wstążek) odpadła...... 2024-04-22 15:13 3. Tutaj można się wiele dowiedzieć o naszym świecie i przyszłości. Super! 2024-04-21 22:36 4. Dlaczego nie piszecie o hejcie jaki sąsiedzi wyrzygują na organizatorów tej inwestycji? Grupa sąsiadów brnie w zaparte, skargi, blokady, pisma, w żaden sposób nieuzasadnione. Może nagłośnienie ich zachowania przywróci im poczucie przyzwoitości i serdeczności wobec osób którym los nie oszczedził kalectwa? 2024-04-05 23:21 5. O myszka znowu się lansuje, a miała zawiesić kampanię wyborczą. Najlepsze są jej plakaty wyborcze - poza z założonymi rękami obrazuje jej ostanie dwie kadencje na stanowisku zastępcy burmistrza: "siedziałam dwie kadencje z założonymi rękami i nic nie robiłam i staram się teraz o wasz głos drodzy mieszkańcy aby sobie dalej tak posiedzieć tylko za lepszą kasę" 2024-04-05 23:11 6. O myszka znowu się lansuje, a miała zawiesić kampanię wyborczą. Najlepsze są jej plakaty wyborcze - poza z założonymi rękami obrazuje jej ostanie dwie kadencje na stanowisku zastępcy burmistrza: "siedziałam dwie kadencje z założonymi rękami i nic nie robiłam i staram się teraz o wasz głos drodzy mieszkańcy aby sobie dalej tak posiedzieć tylko za lepszą kasę" 2024-04-05 07:05 7. BRAWO WY !!! 2024-03-29 17:19 8. Ja się pytam jaką partię ten pan reprezentuje?Nazwa komitetu nic nie mówi. 2024-03-14 18:58 9. I to jest miś a nie jakosi cepersko podróba! 2024-03-09 17:01 10. Deportowac drugiego na anktartyde.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Pożegnania


REKLAMA