Reklama

2019-03-13 09:27:10

Pod Giewontem

Pies zagryzł sarnę w Zakopanem

Dziś rano na Bachledzkim Wierchu spuszczony ze smyczy pies zagryzł sarnę.

- Usłyszałam bardzo głośne piski, skomlenia i zobaczyłam jak w ogródku pies zagryza sarnę i ucieka. Zwierzę nie miało żadnych szans. Razem z psem zniknęła jego właścicielka - relacjonuje mieszkanka domu w rejonie Bachledzkiego Wierchu.


O sprawie zawiadomiła Straż Miejską. - Tu mieszkają małe dzieci, a tymczasem wielu właścicieli nawet groźnych psów puszcza je samopas - dodaje mieszkanka Bachledzkiego Wierchu.

p

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
gnom 2019-03-15 13:34:28
Nie twierdzę, że każdy pies i jego właściciel jest chodzącym złem, chociaż jest masa idiotów i oni nie powinni posiadać zwierząt. Odnoszę się do konkretnej sytuacji: psa który zagryzł sarnę i właścicielki, której najsprawniej wyszła ucieczka. Nie wymagaj ode mnie aby poklepał tę kobietę po plecach i stwierdził iż nic się nie stało, bo przecież gorsze rzeczy dzieją się na świecie. Zawaliła sprawę, nie dopilnowała swojego psa i powinna ponieść konsekwencje. To chyba nie ulega wątpliwości?! Jeżeli pies raz zaatakował, to jaka jest gwarancja, że nie zrobi tego znowu? Nie ma. I jaka jest pewność, że właścicielka wyciągnie wnioski z zaistniałej sytuacji i do kolejnej nie doprowadzi? Też nie ma.
Oczywiście, że zwierzęta nie rodzą się złe. To my ludzie je wychowujemy, tresujemy i odpowiadamy za nie.
pies jak aniol 2019-03-14 19:04:57
@pies ktory zagryzl sarne
Idealnie powiedziane
Pies który zagryzł sarne 2019-03-14 18:23:36
@Gnom- Człowieku nikt nie ma żadnej empatii , próbujemy uświadomić osobom odbierającym owe zdarzenie jako mord na niewinnym dzikim zwierzęciu to, że nie każdy pies i jego właściciel to samo zło tak samo jak i nie każdy ksiądz to pedofil (mam taką nadzieję). Pies to tylko zwierzę które niesie na pewno więcej dobra ludziom niż na odwrót.(radzę odwiedzić schronisko i spróbować ). Kochamy zwierzęta a tak naprawdę człowiek robi dużo więcej krzywdy dzikim zwierzętom choćby dla sportu i zasiedlania ich terenów. Natomiast jeśli chodzi o temat agresji i sprzątania, wszystko zależy od człowieka i wychowania czworonoga (pies nie rodzi się agresywny). Trzeba na temat spojrzeć w ten sposób. Amen.
gnom 2019-03-14 16:35:30
Fakt, moja pomyłka. Owca to zupełnie inny temat.
Lekko podchodzicie do sprawy i macie ubaw. Brak poszanowania życia dzikiego zwierzęcia to temat do śmiechu. Gratuluję empatii. Może powinniście pomnik postawić pieskowi agresorowi i jego rezolutnej właścicielce? Tacy zasłużeni przecież są.
pies jak aniol 2019-03-14 15:53:32
Ide zaraz na spacer z moim psem bedzie latac po polu bez smyczy i kaganca - pewnie bedzie szukac tam dzieci,ludzi,saren,owiec i co kolwiek da sie zagrysc , @gnom idziesz z nami?? tak naprawde kulki sniezne bedzie lapac i cieszyc sie zyciem na tej planecie na ktorej najgorszym zagrozeniem jest czlowiek. Psy ratuja zycie everyday czlowiekowi i tak jak ludzie nie zawsze maja poukladnane w glowie.
Pies który zagryzł sarne 2019-03-14 15:29:16
@kolega psa oskarżonego ,dziękuje za wstawiennictwo jesteś wielki jak na Yorka, w ramach wdzięczności możesz podsikiwać mój teren , bawić się moją piłką a nawet powąchać pod ogonem. A rodzinie sarny postaram się wypłacić należne odszkodowanie. A do właścicieli mojego gatunku apel o sprzątanie kupek ,ponieważ sami po sobie nie posprzątamy- no chyba że chodzi o Bobika z bloku naprzeciwko , on ma inna dietę.
@gnom Jestem tylko psem więc mogę się pomylić ,natomiast styl twojej wypowiedzi nie ma składu i ładu...I owcy w to nie mieszaj ma alibi, była wtedy na otwarciu bacówki w Chochołowskiej u Pana Zięby.
Lol 2019-03-14 14:37:48
@kolega
Ale beka
Rozsmieszyles mnie na maxa ????
kolega psa oskarżonego 2019-03-14 14:06:12
Znam go od bardzo dawna można powiedzieć że jesteśmy prawie z jednego miotu, nigdy nie widziałem aby przejawiał jakąkolwiek agresję względem innych zwierząt mimo to nosił kaganiec i nie raz mówił mi że ma problemy przy kichaniu. Jednakowoż wracając do tematu sarny myślę że do sprawy trzeba za angażować cały wydział śledczy pobrać odciski łap oraz porozmawiać z rodziną sarny dlaczego była tak daleko od domu o tak późnej godzinie...Itp. Znając mojego przyjaciela wątpię w jego wine a nawet myślę że temat został opublikowany do rozgłośnienia stacji ,,Tygodnik podhalański"
Z poważanie Pies który jeżdził kolejką na kasprowy
#WOLNOŚC DLA PSA KTÓRY ZAGRYZŁ SARNĘ
gnom 2019-03-14 13:57:16
No, kolejni równi i równiejsi wobec prawa. Pewnie, niech piesek biega i zagryza wszystko jak leci ( raz sarenka raz dzieciaczek ), a paniusia właścicielka radochę ma. Co, piesek znajomej czy ki diabeł?! Trzeba myśleć i trochę ortografii ogarnąć. Inteligencie słowo "każdy" pisze się przez "ż" a nie "rz". Ciekawe podejście do tematu: grzeczny pies. Pytam: owca sama się zagryzła? Nie, to grzeczny pies zrobił. Tobie takiego kompana do zabawy potrzeba, może myślenie się włączy.
Pies który zagryzł sarne 2019-03-14 13:16:50
Zdarzyło mi się ,nie powiem...Dzik z Olczy ma racje, źle mi się ziewa w kagańcu, już dwa razy się oplułem...Nie będę w tym łaził. Sama mnie sprowokowała- te smukłe nogi i raciczki - poza tym co ona w ogóle tam robiła o tej porze??
Jej miejsce jest w lesie a nie na mojej dzielni. Wszyscy jesteście tacy mądrzy,pierwsi rzucacie kamieniem a jeden drugiemu jedzie do nogi jakby kiełbasa z kieszonki wystawała. Woof , Woof.
lol 2019-03-14 13:07:11
Sam chodz w kagancu ! Grzeczny pies dlaczego ma latac po polu w kagancu! Jestescie strasznie zacofani .zachowanie jak muzulmanie boja sie karzdego zwierzaka
dzik olczański 2019-03-14 12:30:47
do gnom, bo jak pies chce kichnąć w kagańcu to się biedaczysko opluje.!
gnom 2019-03-14 11:04:06
Nie ma dyskusji, właścicielka psa powinna ponieść odpowiedzialność za to co się stało. Sprawa jasna i oczywista. Jak potrzebowała dawki adrenaliny, to powinna ją dostać odpowiadając za swojego zwierzaka. Monitoring jest na każdym kroku i jak się chce, to można bez problemu dopaść winowajcę. Pytanie tylko czy się chce?
Nie wiem sam czy bawią mnie czy przerażają właściciele od których słyszę, że pupil nie gryzie ( bo do tej pory nie było ofiar ) i nie ma się czego bać nawet jak psina pokazuje zęby i toczy pianę z pyska. Kto ma myśleć pies czy jego właściciel?! Jaki problem założyć psu kaganiec jak biega bez smyczy, a właściciel jest obok.?! Ktoś już wcześniej napisał, że zwierzęta to odpowiedzialność i to prawda. Tak samo rodzice odpowiadają za szkody spowodowane przez dzieci jak właściciele są odpowiedzialni za swoje zwierzęta ( duże i małe ). Niby sprawa oczywista, a jednak zawsze znajdzie się ktoś mocno inteligenty i nie może ogarnąć tematu.
dzik olczański 2019-03-14 10:27:30
Ludzie opamiętajcie się , Ja też sobie od czasu do czasu lubię zagryźć jakąś sarne , czy zesrać się sąsiadowi pod krzakiem. Dajcie życ !!!
Mala 2019-03-14 10:26:48
@miki
Co do psa w mieszkaniu. Mysle ze kazdy pies wolal by byc w najmniejszym mieszkaniu- z wlascicielem I chodzic na spacers niz byc uwiazanym w ogrodzie na lancuchu caly rok ,mroz deszcz opaly!! Ci ludzie co maja wielkie ogrody I domy a pies uwiazany na lancuchu -Wstyd!! Wlasnie to jest takie polskie myslenie i kazdy obcokrajowiec wie o tym ze polak powie - dog is for outside
Psina 2019-03-14 09:08:37
@POrażka już wiem z kąd ten nik, jak cię stary zobaczył po porodzie. Do twojej wiadomości po równi chodzę codziennie z dwoma szkolnymi psami ,które odgryzaja jaja takim prymitywom żeby więcej się nie rodziły. Tak jest to mowa nienawiści.
POrażka 2019-03-13 23:46:10
@Psina chyba za dużo tvn-u oglądasz ?
widziałaś kiedyś niewidomego z psem nie na smyczy ?
domyślam się że między innymi i twój piesek biega po Równiach wolno, nie na smyczy. Twoim i nie tylko twoim obowiązkiem jest wyprowadzanie psa na smyczy na spacer , a nie tylko otwarcie drzwi w bloku i wypuszczenie psa !
Lis 2019-03-13 20:54:41
Jeden przypadek pewnie na kilka lat (oczywiście szkoda sarny),ale jak zabijamy sanek dla sportu i jedzonka to jest ok. A jeśli chodzi o gówienka na Bachledzkim to z pewnością szybciej się rozłożą niż śmieci pozostawione przez miejscowych fiakrow i turystów.
Miki 2019-03-13 15:44:10
Moim skromnym zdaniem, jeśli ktoś mieszka na 50m w blokach np na Pardałówce to nie powinien mieć na pewno psa. Pies jak i dziecko to odpowiedzialność. Większość ludzi spacerujących po Bachledzkim, Antałówce, Wierszykach, Olimpie, Lipkach to mieszkańcy bloków, ale i nie tylko, którzy idą w teren i puszczają pieski jak i siebie samych po cudzych łąkach, działkach i myślą, że im tam wszystko wolno. Zwierzątka srają, przeganiają zwierzynę a czasem i dzieci, właściciele czworonogów do tego dorzucą śmiecia a na koniec piszą w internetach, gdzie tylko się da, że nie posprzątane i najlepiej, żeby właściciele tychże posesji sprzątali! A co?! przecież jutro wrócimy i dobrze by było, żeby porządek był!. Do małej: 1. Gdyby ludzie pogrodzili swoje tereny, tak jak Pani radzi, to by Pani na żaden ww. teren nie weszła, bo wszystko jest prywatne. To, że ludzie nie grodzą, to nie znaczy, że można im tam śmiecić, a później wrzucać na tygodnik zdjęcia, jak to wszędzie brudno. 2. Inna sprawa, że w Zakopanem nie można ogrodzić własnego terenu, bo gdzieby te wszystkie biedne pieski z właścicielami miały się podziać.
Realistyczny 2019-03-13 15:07:09
Gdybyście mieli trochę rozumu to wiedzielibyście co z psami wałęsającym się bez smyczy na terenie gdzie ta smycz być powinna zrobić, ale brakuje Wam jaj, a prawo winno byc proste i przejrzyste... Ale 75 % z Was to pokolenie "dyskryminujące" służby i odpornych na konserwatywne
i proste myslenie... Sami się już tracicie a co będzie dalej to się będę śmiał z tymi 25 % procentami hahaha już się śmieje hahaha
XYZ 2019-03-13 14:44:00
To chyba nie była ostatnia sarenka na świecie? Zdarzy się raz na jakiś czas incydent i od razu wszystkie psy i wszystkich właścicieli psów wrzuca się do wora potworów. Więcej kobiet i dzieci jest bitych i molestowanych niż sarenek zagryzanych przez psy, dajcie spokój, bo to żaden problem. Ot zdarzyło się. Szkoda sarenki ale nie dramatyzujcie.
Garbaty 2019-03-13 14:29:13
To nie pies,to bydlę agresywne. O właścicieli też dobrych słów nie mam.
Marcin 2019-03-13 14:22:04
@mala. Pies chce być wolny ale wolny nie jest. Jeśli ma właściciela to ten właściciel ponosi pełna odpowiedzialność za psa i jego wybryki. Zwierzę zniewolone trzeba nauczyć/oduczyć pewnych zachowań. Najgorsze są właśnie półdzikie wiejskie kundle biegające samopas albo zwierzęta nad którymi nie potrafią zapanować właściciele. Ludzi straszy się wilkiem albo dzikiem ale to właśnie "pieski" i kotki mordują i ranią najwięcej innych gatunków w tym ludzi.
Wynajmujący 2019-03-13 14:18:44
Ja widziałem jak w Chochołowie Jastrząb porwał świnie z prosietami. :}
mala 2019-03-13 12:19:35
tak zgadzam sie- wina wlascicielki. jak by moj pies to zrobil na goracym uczynku bym taki wpieprz dala zeby zapamietal! mojego musialam oduczyc ganiania sarenek. Dostal kilka klapsow i teraz wie.
w sprawie spacerow na bachledzkim ludzie dajcie tym psiakom polatac nie oceniajcie wszystkich psow po zachowaniu jednego psa a szczegolnie po zachowaniu wlascicielki. Dla niektorych ludzi te psy sa wszystkim co maja i one sa naszymi dziecmi i jak kazdy gatunek na tej ziemi chce byc wolny.
pluto 2019-03-13 12:18:10
Klerykalno-pisowska mowa nienawiści nawet zwierzętom się udzieliła.
Bib 2019-03-13 12:01:10
Przypominam ze nie ma obowiązku grodzenie posesji a obowiązek prowadzania psa na smyczy lub w kagańcu jeśli biega luzem jest!!!! Kto ma co do tego jakieś wątpliwości proszę się doedukowac w tym temacie...
Hanus 2019-03-13 11:43:22
To niedopuszczalne !!! Taki wlasciciel psa - niby kocha zwierzeta a tu prosze. ZERO poczucia odpowiedzialnosci !!!!!! A ta biedna sarenka jak musiala cierpiec.
Sama mam zwierzeta tym bardziej nie rozumiem takiego zachowania. Zwyrodnialec a nie kobieta. Powinna poniesc surowa kare !!!!!! ONA A NIE NICZEGO WINIEN PIES. bo tutaj tylko bezmyslny wlasciciel jest winny!!!!
wc help 2019-03-13 11:19:15
posprzatajcie rowien krupowa bo to wstyd na cały region i wykurzcie pijakow i nocnych amatorow mocnych wrazen
mala 2019-03-13 11:14:13
bardzo szkoda sarenki:( juz nie przesadzajcie ze kazdy pies bedzie atakowac ludzi i dzieci, gdzies musza sie wylatac -bachledzki, antalowka to idealne miejsce zdalaodludzi. to jest instynkt natury dla psa , tak- wlascicielka powinna miec kontrole nad psem. a ta pani z ogrudkiem prosze ogrodzic swoj teren pozadnie zeby zwierzeta nie wpadaly w pulapke bo na polu zeby pies sarne zlapal nie ma szans!
Stefan 2019-03-13 11:10:47
Zanim zacznie się hejt na właścicieli psów, którzy spuszczają psy ze smyczy zastanówmy się czy miasto zrobiło coś aby ułatwić im życie. Czy są gdzieś wyznaczone miejsca gdzie właściciel może spuścić psa aby wolno pobiegał? Nie ma... Więc może niech ta dyskusja idzie w tą stronę, bo jeśli nie ma takich miejsc to nie dziwmy się, że są one spuszczane aby sobie pobiegać choć przez chwilę.
Psina 2019-03-13 11:05:09
Pani POrażka oczywiście właściciel powinien ponieść karę, ale nie wszystkie psy rzucają się na małe dzieci bawiące się na placu zabaw.Idąc tym tokiem myślenia sami się pozamykajmy może jest w śród nas potencjalny morderca.
A i odebrać psy ratownikom, niewidomym,celnikom itd. mogą być niebezpieczne.
Bib 2019-03-13 10:43:39
Zima się przedłuża, dzikie zwierzęta same wchodzą na posesje, ogródki przydomowe bo tam zaczynaja wczesniej wyrastać kwiaty, krzewy ozdobne obgryzają. Nikt nie będzie przeganiał sarenki z ogrodu bo strasznych szkód nie narobi ale duży pies, spuszczony ze smyczy, bez kagańca, wpada na posesje, zabija i zostawia ( bo przecież nie z głodu) i goni kolejne sarny już za płotem to SKANDAL!!!! Właścicielka szybko ucieka i pewnie nic sobie z tego nie robi póki nie dojdzie do tragedi...
Bachledzki 2019-03-13 10:21:43
Czegoś nie rozumiem. Pani ktora zrobila zdjecie trzymała sarne w ogródku ? Jak pies wszedł do tego ogródka. Musi być nie ogrodzony. Kto odpowiada ze te zwierzeta TPN ?.Po bachledzkim i nie tylko chodzi kilka łani i saren. Pies bez smyczy to juz inna historia . Skoro włascicielka nie panuje nad psem, powinien byc na smyczy. Czesto sie tam widzi psy mał i duze ktore chodzą i robia co chca.
POrażka 2019-03-13 10:02:21
MAM NADZIEJĘ ŻE WŁAŚCICIEL PONIESIE SUROWĄ KARĘ !
Nie tylko na Bachleckim właściciele spuszczają psy ze smyczy na Równiach jest to notoryczne. Jak się właścicielom zwraca uwagę to mówią że one nic nie robią , na miłość Boska tam się bawią dzieci !
CZY MUSI DOJŚĆ DO TRAGEDII ?
Gogo 2019-03-13 09:53:24
Bachledzki Wierch to jest wychodek dla okolicznych psów i innych.Równiez teren dla quadów,motocykli.Planu zagospodarowania nie chcą zmienić bo ma być to teren zielony.A wszystko to do czasu dopóki nie zainteresuje się tym terenem developer.
ciekawy 2019-03-13 09:36:51
Ciekawy jestem jakie stanowisko w tej sprawie zajmie szacowna organizacja "viva" ... strach się bać!!!
 • PRACA | dam
  Do obsługi recepcji aparthotelu poszukujemy uprzejmej, dyspozycyjnej osoby ze znajomością języka obcego oraz z prawem jazdy kat. B Tel. 885145405 email: biuro@willajarosta.pl
 • PRACA | dam
  Hotel Tatry na Polanie Zgorzelisko zatrudni KUCHARZA/POMOC KUCHENNĄ z możliwością zakwaterowania. Tel. 182063730 lub 506129438. Szczegółowe informacje na stronie: www.polskietatry.pl
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Aqua Park Zakopane zatrudni: PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ. Tel. 182063730 lub 607508752. Szczegółowe informacje na stronie: www.polskietatry.pl
  WWW: www.polskietatry.pl
 • SPRZEDAŻ | różne
  TANI DOBRY WĘGIEL - TRANSPORT PROSTO Z KOPALNI. Kostka, orzech, miał, eko groszek. 517665368
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE, TAPETOWANIE, GŁADZIE, FARBY STRUKTURALNE I TYNKI DEKORACYJNE - Tel. 601 793 866, www: www.FABRYKASTRUKTURY.pl
 • PRACA | dam
  PRACA DLA BYŁEGO URZĘDNIKA. WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ PRAWA ADMINISTRACYJNEGO. WYSOKIE WYNAGRODZENIE, ELASTYCZNE GODZINY PRACY. 697353012
  Tel.: 697353012
 • PRACA | dam
  ZAKOPANE PRACA, PRACA, PRACA -OSOBĘ DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI, WSPÓLNIKA, PRACOWNIKA PROWADZĄCEGO MUZEUM. 698137333
  Tel.: 698137333
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE, NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE 50m2, CENTRUM NOWY TARG ul. Krzywa. 608806408
 • ANTYKI
  KOLEKCJONERSKIE TARGI STAROCI. PLAC NIEPODLEGŁOŚCI. 8-12 LIPCA. Tel. 668589537
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  LOKAL DO WYNAJĘCIA, Zakopane centrum, 27 m2 - TEL. 694266522
 • RÓŻNE
  Jestem zainteresowana kupnem starych monet, papierów wartościowych, itp. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt: 579904317, email: ogloszenia421@gmail.com
 • ANTYKI
  Jestem zainteresowana kupnem starych monet, papierów wartościowych, itp. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt: 579904317, email: ogloszenia421@gmail.com
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajecia kawalerka w Nowy Targu .Mieszkanie po remoncie , dostępne od zaraz.660797241 b12.pl
 • RÓŻNE
  Jestem zainteresowana kupnem starych szabli, mieczy, itp. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt: 579904317, email: ogloszenia421@gmail.com
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINKI, PARAPETY, SCHODY MARMUROWE, NAGROBKI. KRÓTKIE TERMINY. 601 958 378 Tel.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukam Kucharka/Kucharz najlepiej osoba wielofunkcyjna z możliwym zakwaterowaniem Tel. 889243889
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię działkę budowlaną 10-15 arów okolice Czarnego Dunajca Tel. 508949945
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Bukowinie T. zatrudni recepcjonistkę. Praca stała. Tel. 789-111-300 email: praca@roztoka.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  PENSJONAT w Kościelisku - DWA OBIEKTY - Tel. 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI - 3 HA - koło Białki Tatrzańskiej. 18 28 564 54. Tel.
 • KUPNO
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536269912.
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA - PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH. 691317098 Tel.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię od zaraz kucharza/kę, kelnera/kę do pracy w Karczmie Zamkowej w Czorsztynie. tel 509920018 Tel. 509920018 email: nadzamcze@interia.pl
 • PRACA | dam
  OD ZARAZ ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ DO SKLEPU OBUWNICZEGO W ZAKOPANEM, Nowotarska 1. 608 415 708 Tel.
 • KUPNO
  Kupię stare góralskie meble Tel. 602388188
 • PRACA | dam
  Zatrudnię osoby na sezon letni do pomocy w restauracji oraz pensjonacie w Zakopanem. Praca od zaraz. Bez zamieszkania Tel. 662050105 email: m.kto@interia.pl
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  VIDEO - TRANSMISJA NA ŻYWO IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH (ŚLUBÓW, KOMUNII, POGRZEBÓW, itp.) - Tel. 605 670 650
 • RÓŻNE
  PRZYJMĘ GRUZ, ZIEMIĘ. 691 434 133. Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
2020-07-09 22:38 Odwołana konferencja. Część uczestników była na pogrzebie Zofii Karpiel 2020-07-09 21:02 Czarna seria, śmierć kolejnego rowerzysty 2 2020-07-09 19:44 Na pogrzebie Zofii Karpiel była osoba zarażona koronawirusem. Sanepid prosi o kontakt żałobników 8 2020-07-09 19:44 Kozic harce pod Zawratem (WIDEO) 1 2020-07-09 19:42 Dla rowerzystów i dla pieszych 2020-07-09 19:40 Wodna atrakcja 1 2020-07-09 19:29 TPN potwierdził, że plakat wyborczy wisiał na Giewoncie 1 2020-07-09 19:03 600 km na 160 urodziny poety (WIDEO) 2020-07-09 18:30 Turyści w Grocie 3 2020-07-09 17:44 Ogrodowa już wkrótce będzie otwarta 2020-07-09 17:34 Utrudnienia na drodze Szczawnica - Krościenko. Kładą asfalt 1 2020-07-09 16:49 Potrącenie rowerzysty 7 2020-07-09 16:29 Zakopane w kwiatach 2 2020-07-09 16:18 Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich 33 2020-07-09 15:51 Turyści zgubili szlak na Skrajnym Granacie 2020-07-09 15:30 Teatr dla dzieci w parkowej altanie 2020-07-09 15:26 Wraca temat obwodnicy 1 2020-07-09 14:47 Słoneczne miasto 2020-07-09 14:39 Zmarł Krzysztof Cukier, łyżwiarz, reprezentant klubu SNPTT 1907 Zakopane 2020-07-09 14:00 Utrudnienia na zakopiance 2020-07-09 13:35 Jadą goście jadą i wracają korki 3 2020-07-09 13:21 Akcja ratowników TOPR na Nosalu (WIDEO) 3 2020-07-09 12:50 Zakopane będzie rekwirować hulajnogi pozostawiane na Krupówkach 10 2020-07-09 12:18 Zakopianka, pięciokilometrowy korek w Klikuszowej 2 2020-07-09 12:06 Motocyklista na cenzurowanym 5 2020-07-09 11:46 Plum i Bulb zapraszają w niedzielę 2020-07-09 11:28 Kasa popłynie do Chabówki i Ponic 2020-07-09 11:24 Klucze znalezione w Zakopanem 2020-07-09 11:20 Znowu dużo zachorowań w Małopolsce 2020-07-09 11:15 Od trzech lat obserwują trawę 2020-07-09 10:44 Robert Włodarczyk rektorem na 4 lata 2020-07-09 10:00 Zbójnicy 2020-07-09 08:21 Kultowa Panna Fontanna szuka miejsca 3 2020-07-09 07:00 Gubałówka: Nie idźcie tą drogą 1 2020-07-08 23:05 Andrzej Duda na Giewoncie 16 2020-07-08 22:18 Rowerem wzdłuż Dunajca 2020-07-08 21:19 Sala za miliony 1 2020-07-08 20:30 Co z tą krwią? (WIDEO) 2020-07-08 20:10 Głosujcie na Dawida Czernika 2020-07-08 19:44 Straż Miejska kontroluje wagę samochodów jeżdżących Drogą do Białego 9 2020-07-08 19:00 Problemy z wodociągiem 2020-07-08 18:16 Wielkie koszenie na Górnej Równi Krupowej 4 2020-07-08 17:39 Justyna Pustówka w parkowej altanie 2020-07-08 17:30 Taka orkiestra na Krupówkach 9 2020-07-08 17:05 Trojaczki z Tylmanowej mają swoje święto 2 2020-07-08 16:44 Remont Harendy - przejście zamknięte 2020-07-08 16:00 Relaks przy Szlaku Wokół Tatr 2020-07-08 15:30 Rajd charytatywny dla Hani 2020-07-08 15:00 Na wybory po wóz 1 2020-07-08 14:30 Światła na zakopiance w Szaflarach już działają
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-07-09 22:23 1. I bardzo dobrze masz czas na wczasy to miej i czas poczekać aż mieszkańcy Szaflar dojadą do swojego celu, w końcu trochę zwolnisz jeden z drugim bo wam się spieszy i 100wą przez skrzyżowanie 2020-07-09 22:18 2. Nie wiem jakimi jesteście Polakami ,ale jak to mówił klasyk Polak mądry po szkodzie. Więc jeśli wam obojętna Polska głosujcie na trzaska 2020-07-09 22:15 3. Dlaczego tereny Podhala nazywane są "ciemnogrodem"? Nie wiecie czasem ? 2020-07-09 22:02 4. Byli premierzy - Marek Belka, Leszek Miller i Włodzimierz Cimoszewicz zwrócili się do wyborców lewicy z apelem o poparcie w drugiej turze wyborów prezydenckich kandydata KO Rafała Trzaskowskiego. Czyli głosujący na RT będą mieli zaszczyt stanąć w jednym szeregu z tymi panami i z ich kumplami. Ten zaszczyt będzie jeszcze większy, w tym szeregu będzie stać również słynna producentka filmowa posłanka Krystyna Jachira, premier Tusk co to nie wiedział gdzie mu min. Rostowski dutki zakopał, były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz szczerze mówiący że polskie państwo istniało tylko teoretycznie i o czymś tam, czymś tam i kamieni kupie. No i przyszły premier pan Budka No i wiele wspaniałych osobliwości, n.p. przez pięć lat walczących o demokracje, no i wywalczyli - za trzy dni idziemy do urn. Pani Ochojska też będzie głosować na RT bo "proponuje program równych szans na rynku pracy." Brawo! Sprzątaczka w szpitalu będzie zarabiać równo z panem doktorem, a murarz na równo z prezydentem RT. Nie ładnie to jak jednego stać na jedno piwo, a drugiego na pięć. No i " wprowadzi kartę LGBT w całym kraju". Nie wiem jak rozróżnimy onego od onej, kolczykować będą czy jak? Fajnie będzie, ja też zagłosuję na pana Trz........ tvu tvu, od dziś nie piję! 2020-07-09 21:58 5. ;( 2020-07-09 21:51 6. Tam powinny byc zamontowane szykany aby zsiasc z roweru . Wielokrotnie tamtedy jechalem ,czlowiek jest przekonany ze sciezka jest bezkolizyjna z ruchem samochodowym , wpada na jezdnie i jest tragedia ,same slupki i zanki to zamalo. 2020-07-09 21:42 7. Za rowerzystów też pasowałoby się wziążc bo niektóży jeżdżą jak święte ....... 2020-07-09 21:39 8. Miała być rewitalizacja rynku a zrobią betonowe czy tam kamienne parkowisko. A ja myślałem że będzie mniej betonu więcej zieleni ale się myliłem . 2020-07-09 21:39 9. Karpielom Sanepid usługuje ale jak się samemu do nich dzwoni z obawą to każą iść do pracy a za tydzień dzwonią że masz kwarantannę. 2020-07-09 21:38 10. Pomimo pierwszeństwa ja w tych miejscach jako kierowca zwalniam (nie zatrzymuje się), ale jak ostatnio zwolniłem to debil w dostawczaku mnie wyprzedził. Prawdopodobnie moje zachowanie wynika z faktu, że jestem też rowerzystą i często korzystam z tej drogi dla rowerów. Nie usprawiedliwiam rowerzysty, bo tam jest znak stop i rowerzysta miał bezwzględny obowiązek zatrzymać się.
2020-07-04 14:02 1. Jest i nasz Zacharko! Parcie ma chłopina na szkło nieopisane; lata 70 - 80 PZPR; później Solidarność; Loża Masońska Zamoyskiego i teraz PiS... 2020-07-04 13:24 2. Czemu on tego pedofila ułaskawił? Czemu tak opieszale działają z pedofilia kościelną? Czy mają w tym jakiś interes? 2020-07-03 23:52 3. to głosuj na tego,co go ta od olimpiady do JPIi porównała,będziesz miała i ośmiorniczki i ..... 2020-06-30 22:12 4. jakos tak nie widze ani dystansu, ani maseczek - jak to tak naprawde z tym wirusem jest? ja musze utrzymywac dystans spoleczny, kaganiec na ryj zakladac, a wladza nic nie musi... pad w towarzystwie zupelnie obcych osob na wyciagniecie reki, bez maski - jemu wolno, a normalnemu czlowiekowi nie??? no chyba ze ci ludzie to jego rodzina razem z nim mieszkajaca. 2020-06-24 23:02 5. Zakopane wita patriotę i wielkiego człowieka. U nas w Zakopanym wartości religijne są na pierwszym miejscu.Wspaniały człowiek. 2020-06-24 00:18 6. Z Poronina..... Gdyby to Lenin przyjechał to przyjabys go z szacunkiem ???????? 2020-06-23 22:53 7. Nie chcę takiego prezydenta na kolejnych 5 lat. Jestem zażenowana gdy oglądam jego wystąpienia na forum europejskim. Miał szansę jak nikt inny przez te lata zrobić coś pożytecznego dla Polski. Miał cały rząd partyjnych koleżków! Został pan- panie Duda jednostronnie wykorzystany przez Jarosława. Zdaje pan sobie z tego sprawę? Użył pana do swych celów! Za miesiąc po II turze nawet panu ręki nie poda- co i teraz robi z dużą niechęcią! Szymon Hołownia ma mój głos!!!! 2020-06-23 21:19 8. ???????????????????????????????? 2020-06-23 21:18 9. Po co przyjechał nie był nie jest i nie będzie nigdy prawdziwymi prezydentem to marionetka prezesa 2020-06-18 14:33 10. Jeżdżę w góry 2 razy w roku i ciągle mi mało.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Album TP

Bojcorka

FILMY TP