Reklama

2019-04-02 15:15:55

g. Krościenko n.D

Niebawem wybory

Wybory sołeckie w Krościenku już w niedzielę, 7 kwietnia.

    Oto listy zarejestrowanych kandydatów na sołtysa i do rady sołeckiej w Dziadowych Kątach, Hałuszowej, Kątach- Niwkach,  Krościenko-Centrum, Krościenko-Zawodzie, Krośnicy oraz Tylki - Biały Potok. W związku z brakiem kandydatów wybory 7 kwietnia nie odbędą się w sołectwie Grywałd.

KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA DZIADOWE KĄTY

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
KNUTELSKA MAŁGORZATA KATARZYNA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
KOŁEK PAWEŁ
KOWALCZYK BARTŁOMIEJ
MAJKRZAK ANDRZEJ
TKACZ ANNA
WAKSMUNDZKI KRZYSZTOF
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA HAŁUSZOWA

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
KOŁEK STANISŁAW
WOJTASZEK KRYSTYNA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BĄK JAN
GRUCA JAN
KLAG MATEUSZ ADAM
KLIMCZAK WANDA
KOWALCZYK MARCIN
KURUC ANDRZEJ
MALIK JóZEF
OPOKA KRZYSZTOF PIOTR
SYDORIAK STANISŁAW
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KĄTY – NIWKI:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
KNUTELSKA IWONA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BŁAŻUSIAK JADWIGA
CHLIPAŁA ANNA
DYDA JAN
GABRYŚ BOGDAN
KOTERBA JóZEF
KOTERBA ŁUKASZ
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KROŚCIENKO – CENTRUM:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
CEPUCH ANDRZEJ STANISŁAW
PLEWA FRANCISZEK

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BODZIARCZYK LUDWIK
CHROBAK JAN
DULA JERZY
JAWOR STANISŁAW JAN
ŚNIEGOŃ BARBARA

KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KROŚCIENKO – ZAWODZIE:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
BIEL GRZEGORZ JAN
LEŚNIAK KATARZYNA

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
KACWIN DOMINIK JAN
KLOS KRZYSZTOF JAN
MAJKRZAK KAZIMIERZ PIOTR
MIKŁUSIAK MARIOLA
SKUBISZ GERWAZY
STOŁOWSKI ANDRZEJ
KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA KROŚNICA:

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
JANKOWSKI TOMASZ
KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
CZECHOWSKI BARTŁOMIEJ GRZGORZ
GóRECKA BEATA AGNIESZKA
KUNDZIARZ MARIAN
MSZANIK KRYSTYNA
SAS PIOTR
TKACZYK WŁADYSŁAW
WOLSKI BRONISŁAW

KANDYDACI ZAREJESTROWANI NA SOŁTYSA I DO RADY SOŁECKIEJ SOŁECTWA TYLKA – BIAŁY POTOK

KANDYDACI NA SOŁTYSA:
MALIK GRAŻYNA
MALIK JAN

KANDYDACI DO RADY SOŁECKIEJ:
BŁAŻUSIAK JAN
DYDA STANISŁAW
GABRYŚ FRANCISZEK
KOWALCZYK KRYSTYNA
MALIK ANDRZEJ
OLEŚ PIOTR
REGIEC STANISŁAW
adKup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
drew 2020-01-03 19:23:06
Hmm wygląda na to że Krościenko naprawdę zamieniło się już w podlaską czy śląską wioseczkę. "Fontanna"przy wjeździe obrazuje to najlepiej - obciach, amatorszczyzna, brakiem wyczucia kontekstu. Przecież wszystko co stare, tradycyjne i kojarzące się z atmosferą Krościenka trzeba wywalić i zastąpić "fontanną na miarę naszych możliwości" kojarząca się z kiczowatym wystrojem przydomowego ogródka - tylko jeszcze krasnali zabrakło ale mam nadzieję że ekipa krościeńskich "estetów i urbanistów" jeszcze w tej kadencji naprawi swoje niedopatrzenie. :)))) Ale tak podsumowując - Kroscienko jest już jedynie wioseczką niczym więcej - ubranie "bukowych" portek czy pomoczenie kija na tratwie ma się raczej nijak do historii czy tradycji tego niegdyś ciekawego miejsca - teraz to tylko jedno z wielu coraz bardziej obciachowych i zapomnianych miejsc. Turyści przyjadą naśmiecą i zostawią kilka groszy ale to tyle...
stary 2019-04-11 00:51:56
Wręcz przeciwnie.
młody 2019-04-10 13:06:38
Na Zawodziu, jakakolwiek zmiana na stanowisku może wyjść tylko na dobre.
Super 2019-04-07 22:28:39
Przynajmniej wiadomo, ile w Krościenku i na Zdrojowej jest nielotów. Ujawnili się głosujący na analfabetów. No cóż, jacy kandydaci tacy wyborcy. Popisało się Krościenko i Zawodzie. A później dziwota, że jesteśmy pośmiewiskiem wśród miejscowości Pienin i Podhala.
Dno 2019-04-07 15:14:56
Panie Plewa to stanie na rynku i ukryte agitowanie w dniu wyborów było absolutnie żałosne.
Adam 2019-04-06 19:20:09
Skończmy wreszcie z tymi filozofami chłopskimi. Zacznijmy wreszcie do tego samorządu wprowadzać ludzi pokornych, pracowitych, na poziomie, którzy gdzieś byli, coś widzieli, czegoś dokonali. Nigdy do niczego nasza gmina nie dojdzie jak będziemy w nieskończoność przy urnie promować tych nielotów wiejskich, którym się wydaje że wszystkie rozumy pozjadali.
Apel 2019-04-06 16:21:33
Chcemy mieć lepszy samorząd wybierzmy do samorządu lepszych fachowców. Pokażmy, że stać Nas na dobry wybór -wyważony, spokojny, kompetentny. Racje ma ten co rozsądnie mówi, a nie ten co głośniej krzyczy i większe banery wywiesi.
Lepsze jutro 2019-04-05 23:23:50
Nie jestem jakimś fanem tych wszystkich nowinek ale w 2019 roku to już powinien być sołtys ze szkołami, z wykształceniem, z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów mechanicznych, z komputerem, z mailem, z pojęciem i doświadczeniem
zawodowym. A nie filozof z konewką, doniczkami, fontanną ogrodową i frytkownicą. Jak w tym Krościenku ma być wreszcie lepiej to wybierajmy tych co się lepiej nadają od tych co tylko lepiej krzyczą.
Mieszkaniec 2019-04-05 16:07:39
Bardzo jestem ciekawy jak się zakończy ten pojedynek Dawida z Goliatem. Jeden pozgłaszał kolegów radnych, zasypał rynek plakatami bez treści i radzi na rynku (choć wartości merytorycznej w tym wszystkim tyle co kot napłakał).
A drugi spokojnie, konkretnie, kompleksowo zaprezentował swój program w internecie i na ulotkach. Czy wreszcie w Krościenku wygra profesjonalizm, rozsądek czy populizm i puste apele bez programu. Wierze w Mieszkańców Krościenka.
APEL 2019-04-05 14:18:49
Wielki pożytek z sołtysa, który nigdzie nie dojedzie bo nie ma prawa jazdy, nie wyśle i nie odbierze maila bo nie obsługuje komputera. Telefonu się chociaż dorobił ten Franek, czy dalej trzeba się kontaktować przez żonę? I jeszcze od maja do września niedostępny bo frytki smaży. Ludzie nie cofajmy tego Krościenka do minionego wieku!!!!
Wyborca 2019-04-05 10:36:38
Do @Przesada
To akurat prawda. Jakie trzeba mieć mniemanie o sobie żeby w ulotce napisać do wyborców żeby dokonali słusznego wyboru (mając oczywiście na myśli siebie samego). To brak szacunku wobec konkurenta oraz egoizm i bufonada.
Przesada 2019-04-04 23:43:31
Jedno mieć zasługi, drugie to myśleć że się je ma i zgrywać zbawcę Krościenka. Niektóre działania p. Plewy popieram, inne mniej, ale to obnoszenie się ze stwierdzeniami, że nie było lepszego sołtysa i samorządowca w historii Krościenka to już przesada. To taki brak szacunku dla tych wszystkich wcześniejszych wójtów, sołtysów, radnych. Przejaw buty i arogancji.
To jest proste 2019-04-04 19:27:31
Ludzie jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Pan radny nie popuści sołtysowania bo za pieniądze gminne w funduszy sołeckim można robić sobie kampanie wyborcze i zdobywać poparcie. Dlaczego akurat w roku wyborczym były robione kwietniki na ul. Św. Kingi, z której startował na radnego? To dalej będzie tak wyglądało jakby znowu został sołtysem - pseudo inwestycje bez pomyślunku w okręgu wyborczym z którego startuje na radnego i w okolicy swoich biznesów, a wszystkie inne miejsca pominięte i zapominiane. A sołectwo centrum to jest od dawnego gimnazjum pod Tylką do końca Łąkcicy i wszyscy powinni korzystać z działań sołeckich!
Prosty wybór 2019-04-04 18:13:57
W Krościenku centrum to jest wybór między zainteresowaniem każdą lokalną sprawą w codziennym życiu Mieszkańców a opieką nad bratkami w doniczkach na rynku. Jak wolę sołtysa który w okresie pozimowej naprawy dróg będzie pilnował żeby wszystkie ubytki w drogach były wypełnione asfaltem ,a nie takiego sołtysa który chodzi z konewką po rynku wokół sowich biznesów. Głosuje na Cepucha.
Marek 2019-04-04 18:02:01
Szanowni Państwo, kiedy wybory do rady parafialnej, bo trzeba już hurtem zagłosować na pana radnego. Człowiek spokojnie rynkiem nie przejdzie bo tam atmosfera mobilizacji - w każdej szybie APEL. Mam nadzieję, że do europarlamentu w maju i do krajowego parlamentu na jesień ten pan już się nie wybiera bo od tych apeli to już głowa boli. Abstrahuje od tego, że chyba w ordynacji wyborczej wskazano miejsce do wieszania plakatów wyborczych na sołtysa i nie są to witryny sklepowe. A tak w ogóle jak już ktoś się tak usilnie pcha na różne stołki to najpierw warto żeby miał jakąś konstruktywną propozycje i podstawowe pojęcie.
Dosyć 2019-04-04 17:30:52
Od razu widać kto jak myśli o istocie sołectwa centrum. Dla pana Franka sołectwo centrum to tylko rynek. Wszędzie pełno wisi tam apeli, a wszyscy pozostali pominięci. Otóż sołectwo centrum to w takim samym stopniu rynek jak np. ulica Kras albo Pryczków. Głosuje na pana Cepucha.
Szerokie poparcie 2019-04-04 17:22:22
Prezentować szeroki wachlarz osobowości, wspierających daną kandydaturę to chyba lepiej niż ciągle kisić się w tym samym sosie (bez względu na rodzaj i czas wyborów). Sołtys powinien skupiać jak najwięcej różnych mieszkańców wokół swoich inicjatyw.
Do popieram 2019-04-04 13:38:22
Jak taki niby marny ten budżet sołecki (choć to chyba kilkadziesiąt tysięcy rocznie) i jeszcze nie ma się na niego żadnego pomysłu, prócz kupowania i stawiania kwietników, to po co kandydować? Nikt nikogo nie zmusza.
Jaś 2019-04-04 13:26:03
Chętnie bym zagłosował na p.Cepucha ale jego elektorat w tym to pierwsze nazwisko już mnie zniechęciło.Bo jak tu być sołtysem załatwiac tylko prywatę a teraz do rady sołeckiej..... szkoda słów.Gdyby inni byli kandydaci do rady to bym głosował na pana.
Lips 2019-04-04 13:13:43
Liczą się pomysły, incjatywa a nie płeć.
Swojak 2019-04-04 11:22:08
A ja chciałem zapytać na forum który jest lepszy wybór kobieta czy facet sołtys np. na Hałuszowej ,czy kobiety sprawdzają się na tym stanowisku ? Dziękuję
Nie Popieram 2019-04-04 09:27:50
Pomysł F. Plewy na estetykę jest jak najbardziej na nie. Pacykowanie dziadostwa i stawianie elementów architektury ogrodowej w przestrzeni publicznej to tragedia z punktu widzenia ładu przestrzennego. O tym, że ostatnie pacykowanie na ul. Kingi, było nastawione na robienie sobie kampanii na radnego, to już nie wspomnę. Natomiast zasłanianie się niewystarczającym budżetem to już pełny absurd. Otóż, Pan sołtys Plewa narzeka na Pana radnego Plewę. Bo kto opiniuje budżet, kto go uchwała, kto może wprowadzać do niego zmiany? Oczywiście rada gminy. Jakoś nie słyszałem żeby pan radny Plewa proponował zmiany w ostatnim budżecie na rzecz zwiększenia funduszu sołeckiego albo prezentował programy pozyskania środków zewnętrznych.
Popieram 2019-04-04 08:14:09
Popieram F. Plewe , bo przynajmniej facet się stara, jego pomysł na estetykę ulic jest jak najbardziej na tak. Zresztą, jaki budżet takie efekty z pustego i Salomon nie naleje.
Przesada 2019-04-03 22:31:48
Franek Plewa nadaje się do samorządu ale jak już jest radnym to nie powinien startować na sołtysa. Po co łączyć te funkcje? Zawsze lepiej jak dwóch działa w słusznej sprawie niż jeden. Moim zdaniem On i Ci Jego kandydaci do rady sołeckiej (tez radni) nie powinni starować. Pazerność
na stołki z Nich wyszła. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi.
Zawodzie 2019-04-03 22:19:17
Na Zdrojowej liczę na zwycięstwo Biela. To konkretny, dobry sołtys.
Mieszkaniec 2019-04-03 21:23:17
Ja tam nie wiem ile błędów Plewa zrobił w ulotce bo nie widziałem, ale codziennie widzę fontannę ogrodową w centrum Krościenka i już za to należy mu się czerwona kartka.
Marcin 2019-04-03 21:14:42
Ta kandydatura Andrzeja Cepucha to duże pozytywne zaskoczenie. Trzymam kciuki.
Czas na zmiany 2019-04-03 20:58:02
Faktycznie jak się porówna materiały wyborcze Cepucha i Plewy to jest przepaść, na korzyść tego pierwszego. Oprócz tego, obecny sołtys niewiele
zrobił.
Fakt 2019-04-03 20:23:24
Ja też zagłosuje na Andrzeja Cepucha. Dzisiaj dostałem Jego ulotkę i widać, że facet ma kompetencje i może zrobić coś dobrego dla sołectwa centrum.
Józek 2019-04-03 19:59:25
A ja zagłosuję na Cepucha, bo oprócz tego, że jest w porządku, to jeszcze ma przygotowanie do tej funkcji.
Fakt 2019-04-03 19:30:02
Ja też uważam jest w porządku, ale na Niego nie zagłosuje bo chce mieć sołtysa kompetentnego, a nie takiego który w ulotce zachęcającej do wyborów w dwóch zdaniach popełnił 3 błędy.
jesemok 2019-04-03 18:57:37
Zagłosuję na Plewę, uważam, ze gościu jest w porządku.
Ma rozmach 2019-04-03 17:35:52
Franek jeszcze Ci zostały wybory do rady parafialnej i już będziesz wszędzie.
Dyzio 2019-04-03 08:45:26
Faktycznie w centrum trochę zgrane karty, ale akurat jeden kandydat na sołtysa stamtąd zupełnie nowy i chyba się pofatyguję żeby na Niego zagłosować. W końcu facet nie z rynku, który może rozumie że sołectwo Krościenko centrum to nie tylko ścisłe centrum.
Człowiek renesansu 2019-04-02 23:18:49
Prowadzić biznesy w rynku, być radnym i jeszcze na sołtysa startować. Trochę dużo tego.
junior 2019-04-02 22:41:54
I weź tu kurde idź na wybory w centrum ! Stara banda koryciarzy! Kogo se mam niby wybrać ? To jakaś porażka,żart!? ! Ręki do tego nie przyłożę na pewno. Sami sobie oddajcie na nich głos i niech nędza trwa!
Mateusz 2019-04-02 21:04:50
Potrzebne są zmiany, bo w większości przypadków obecni sołtysi słabo wywiązywali się ze swoich obowiązków i zadań.
Świeże krew 2019-04-02 20:51:07
Moim zdaniem nie powinno się łączyć funkcji. Im więcej osób angażuje się w działania społeczne tym lepiej dla interesu lokalnego samorządu. Kiedy widzę te same nazwiska w tych wyborach sołeckich co w ostatnich samorządowych (sprzed kilku miesięcy) to uważam to za błąd. Takie zasiadane na kliku stołkach nie ma żadnego większego sensu.
Wyborca 2019-04-02 20:05:50
Niektóre kandydatury ciekawe i warte uwagi. Mam nadzieję, że w Krościenku centrum wygra osoba, dla której sołectwo centrum to nie tylko Rynek, Kingi i kawałek Jagiellońska. Trzymam kciuki za wszyskich, którzy gwarantują rozwój i realne działania, a nie tylko pacykowanie dziadostwa kwietnikami.
Jaś 2019-04-02 19:39:51
A ci kandydaci do rady w Krościenku Centrum to jakiś Prima Aprilis???? porażka !!!!! totalna !!!!!!!
 • PRACA | dam
  Do obsługi recepcji aparthotelu poszukujemy uprzejmej, dyspozycyjnej osoby ze znajomością języka obcego oraz z prawem jazdy kat. B Tel. 885145405 email: biuro@willajarosta.pl
 • PRACA | dam
  Hotel Tatry na Polanie Zgorzelisko zatrudni KUCHARZA/POMOC KUCHENNĄ z możliwością zakwaterowania. Tel. 182063730 lub 506129438. Szczegółowe informacje na stronie: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Aqua Park Zakopane zatrudni: PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ. Tel. 182063730 lub 607508752. Szczegółowe informacje na stronie: www.polskietatry.pl
 • SPRZEDAŻ | różne
  TANI DOBRY WĘGIEL - TRANSPORT PROSTO Z KOPALNI. Kostka, orzech, miał, eko groszek. 517665368
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE, TAPETOWANIE, GŁADZIE, FARBY STRUKTURALNE I TYNKI DEKORACYJNE - Tel. 601 793 866, www: www.FABRYKASTRUKTURY.pl
 • PRACA | dam
  PRACA DLA BYŁEGO URZĘDNIKA. WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ PRAWA ADMINISTRACYJNEGO. WYSOKIE WYNAGRODZENIE, ELASTYCZNE GODZINY PRACY. 697353012
 • PRACA | dam
  ZAKOPANE PRACA, PRACA, PRACA -OSOBĘ DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI, WSPÓLNIKA, PRACOWNIKA PROWADZĄCEGO MUZEUM. 698137333
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE, NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE 50m2, CENTRUM NOWY TARG ul. Krzywa. 608806408
 • ANTYKI
  KOLEKCJONERSKIE TARGI STAROCI. PLAC NIEPODLEGŁOŚCI. 8-12 LIPCA. Tel. 668589537
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  LOKAL DO WYNAJĘCIA, Zakopane centrum, 27 m2 - TEL. 694266522
 • RÓŻNE
  Jestem zainteresowana kupnem starych monet, papierów wartościowych, itp. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt: 579904317, email: ogloszenia421@gmail.com
 • ANTYKI
  Jestem zainteresowana kupnem starych monet, papierów wartościowych, itp. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt: 579904317, email: ogloszenia421@gmail.com
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajecia kawalerka w Nowy Targu .Mieszkanie po remoncie , dostępne od zaraz.660797241 b12.pl
 • RÓŻNE
  Jestem zainteresowana kupnem starych szabli, mieczy, itp. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt: 579904317, email: ogloszenia421@gmail.com
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINKI, PARAPETY, SCHODY MARMUROWE, NAGROBKI. KRÓTKIE TERMINY. 601 958 378 Tel.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukam Kucharka/Kucharz najlepiej osoba wielofunkcyjna z możliwym zakwaterowaniem Tel. 889243889
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię działkę budowlaną 10-15 arów okolice Czarnego Dunajca Tel. 508949945
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Bukowinie T. zatrudni recepcjonistkę. Praca stała. Tel. 789-111-300 email: praca@roztoka.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  PENSJONAT w Kościelisku - DWA OBIEKTY - Tel. 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI - 3 HA - koło Białki Tatrzańskiej. 18 28 564 54. Tel.
 • KUPNO
  OBWOŹNY SKUP ZŁOMU - dojazd do klienta. 536269912.
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA - PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH. 691317098 Tel.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię od zaraz kucharza/kę, kelnera/kę do pracy w Karczmie Zamkowej w Czorsztynie. tel 509920018 Tel. 509920018 email: nadzamcze@interia.pl
 • PRACA | dam
  OD ZARAZ ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ DO SKLEPU OBUWNICZEGO W ZAKOPANEM, Nowotarska 1. 608 415 708 Tel.
 • KUPNO
  Kupię stare góralskie meble Tel. 602388188
 • PRACA | dam
  Zatrudnię osoby na sezon letni do pomocy w restauracji oraz pensjonacie w Zakopanem. Praca od zaraz. Bez zamieszkania Tel. 662050105 email: m.kto@interia.pl
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  VIDEO - TRANSMISJA NA ŻYWO IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH (ŚLUBÓW, KOMUNII, POGRZEBÓW, itp.) - Tel. 605 670 650
 • RÓŻNE
  PRZYJMĘ GRUZ, ZIEMIĘ. 691 434 133. Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
2020-07-09 14:47 Słoneczne miasto 2020-07-09 14:39 Zmarł Krzysztof Cukier, łyżwiarz, reprezentant klubu SNPTT 1907 Zakopane 2020-07-09 14:00 Utrudnienia na zakopiance 2020-07-09 13:35 Jadą goście jadą i wracają korki 1 2020-07-09 13:21 Akcja ratowników TOPR na Nosalu (WIDEO) 1 2020-07-09 12:50 Zakopane będzie rekwirować hulajnogi pozostawiane na Krupówkach 8 2020-07-09 12:18 Zakopianka, pięciokilometrowy korek w Klikuszowej 2 2020-07-09 12:06 Motocyklista na cenzurowanym 2 2020-07-09 11:46 Plum i Bulb zapraszają w niedzielę 2020-07-09 11:24 Klucze znalezione w Zakopanem 2020-07-09 11:20 Znowu dużo zachorowań w Małopolsce 2020-07-09 10:44 Robert Włodarczyk rektorem na 4 lata 2020-07-09 10:00 Zbójnicy 2020-07-09 09:18 Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich 13 2020-07-09 08:21 Kultowa Panna Fontanna szuka miejsca 1 2020-07-09 07:00 Gubałówka: Nie idźcie tą drogą 1 2020-07-08 23:05 Andrzej Duda na Giewoncie 14 2020-07-08 22:18 Rowerem wzdłuż Dunajca 2020-07-08 21:19 Sala za miliony 1 2020-07-08 21:15 Sekret w pełni udanego snu 2020-07-08 20:30 Co z tą krwią? (WIDEO) 2020-07-08 20:10 Głosujcie na Dawida Czernika 2020-07-08 19:44 Straż Miejska kontroluje wagę samochodów jeżdżących Drogą do Białego 9 2020-07-08 19:00 Problemy z wodociągiem 2020-07-08 18:16 Wielkie koszenie na Górnej Równi Krupowej 4 2020-07-08 17:39 Justyna Pustówka w parkowej altanie 2020-07-08 17:30 Taka orkiestra na Krupówkach 9 2020-07-08 17:05 Trojaczki z Tylmanowej mają swoje święto 2 2020-07-08 16:44 Remont Harendy - przejście zamknięte 2020-07-08 16:00 Relaks przy Szlaku Wokół Tatr 2020-07-08 15:30 Rajd charytatywny dla Hani 2020-07-08 15:00 Na wybory po wóz 1 2020-07-08 14:30 Światła na zakopiance w Szaflarach już działają 2020-07-08 14:01 Tłumnie w Dolinie Kościeliskiej 2020-07-08 13:25 Nowotarski dworzec otwarty (galeria zdjęć) 3 2020-07-08 13:00 Górale chcą pomnika Kurierów Tatrzańskich 5 2020-07-08 12:33 Utrudnienia w ruchu na Nowym Świecie 2020-07-08 12:00 Drugie tyle za śmieci 16 2020-07-08 11:25 Inwestuj w siebie. Konkurs dla czytelników 2020-07-08 10:59 Ślad Ognia 2020-07-08 10:43 Kolejni zarażeni w powiecie nowotarskim 2 2020-07-08 10:35 Muzyka bałkańska i francuska na akordeonie 2020-07-08 10:20 Zderzenie z jeleniem, auto w rowie 2020-07-08 10:18 Łaciate niebo nad Tatrami 2020-07-08 10:00 To nie będzie przyjemny widok dla burmistrza 1 2020-07-08 09:30 Poranek na Rusinowej Polanie (WIDEO) 2020-07-08 09:00 Tylko dla "pojadów" zaprzęgowych 2 2020-07-08 08:26 Bardzo ślisko na szlakach 1 2020-07-08 08:00 Dziś otwarcie dworca kolejowego 1 2020-07-07 22:15 Porównali gminne finanse - Podhale wśród średniaków 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-07-09 14:57 1. MIESZKAM TU PARĘNAŚCIE LAT ,CHODZĘ NA NOSAL SPACEROWO RÓŻNIE BYŁO HAHA % I WESOŁO- ALE JAK MOŻNA TAM ZROBIĆ SOBIE KRZYWDĘ .... :/ NO JESTEM ZASKOCZONY :) 2020-07-09 14:50 2. Bardzo dobrze, dodatkowo badać poziom hałasu i zabierac dowody rejestracjne jak ma który ponad normę 2020-07-09 14:49 3. No i parada. Idąc tropem myślenia urzędników miejskich, jak teraz kto polezie na Krupówki w koszulce z logo jakiejś firmy, to mu ją strażnicy miejscy powinni natychmiast zedrzeć z garba i zarekwirować. 2020-07-09 14:38 4. to po co się zgodzili na nie teraz będą zabierać ktoś tu myśli chociaż troche 2020-07-09 14:30 5. Oj, będzie tam wesoło i korkowo. Tak to jest, gdy chce się najtaniej załatwić problem. 2020-07-09 14:29 6. Martunia służby pewnie już o tym wiedziały zapewne baneru już nie ma, natomiast gdy był zdejmowany to Ty zapewne na Onecie niemieckim siedziałaś. I komuś na ręce spoglądała , gdy sama bąki zbijasz i szukasz wielkiego odkrycia... Żałosna... 2020-07-09 14:26 7. Pomysł z hulajnogami fajny, niestety ludzie jeszcze nie dorośli do pewnych rzeczy. 2020-07-09 14:19 8. Taa hulajnogi dobrze zlapac bo nie uciekaja na widok straznikow miejskich a co z tymi pseudo misiami? Co z cyganami spiewajacymi i grajacymi na ulicy? Za to sie niech SM wezmie a jak nie moze sobie z tym poradzic to co nam z takich straxnikow? Zlikwidowac jak w nt i spokokoj. I kasy wiecej zostanie w miejskiej kasie 2020-07-09 13:58 9. tesko pozbiera wszystkie i sprzeda na złom , pozdrowienia dla panów z firmy sprzątającej 2020-07-09 13:56 10. Do oo ... gdyby tak było mieli byśmy piękne czyste miasto bez korków i wakacyjnej patologi.... A niestety ci co najwięcej narzekają wracaja najszybciej i ponownie narzekają... jeżeli mają tak cudownie u siebie proponuję zostać w domku...
2020-07-04 14:02 1. Jest i nasz Zacharko! Parcie ma chłopina na szkło nieopisane; lata 70 - 80 PZPR; później Solidarność; Loża Masońska Zamoyskiego i teraz PiS... 2020-07-04 13:24 2. Czemu on tego pedofila ułaskawił? Czemu tak opieszale działają z pedofilia kościelną? Czy mają w tym jakiś interes? 2020-07-03 23:52 3. to głosuj na tego,co go ta od olimpiady do JPIi porównała,będziesz miała i ośmiorniczki i ..... 2020-06-30 22:12 4. jakos tak nie widze ani dystansu, ani maseczek - jak to tak naprawde z tym wirusem jest? ja musze utrzymywac dystans spoleczny, kaganiec na ryj zakladac, a wladza nic nie musi... pad w towarzystwie zupelnie obcych osob na wyciagniecie reki, bez maski - jemu wolno, a normalnemu czlowiekowi nie??? no chyba ze ci ludzie to jego rodzina razem z nim mieszkajaca. 2020-06-24 23:02 5. Zakopane wita patriotę i wielkiego człowieka. U nas w Zakopanym wartości religijne są na pierwszym miejscu.Wspaniały człowiek. 2020-06-24 00:18 6. Z Poronina..... Gdyby to Lenin przyjechał to przyjabys go z szacunkiem ???????? 2020-06-23 22:53 7. Nie chcę takiego prezydenta na kolejnych 5 lat. Jestem zażenowana gdy oglądam jego wystąpienia na forum europejskim. Miał szansę jak nikt inny przez te lata zrobić coś pożytecznego dla Polski. Miał cały rząd partyjnych koleżków! Został pan- panie Duda jednostronnie wykorzystany przez Jarosława. Zdaje pan sobie z tego sprawę? Użył pana do swych celów! Za miesiąc po II turze nawet panu ręki nie poda- co i teraz robi z dużą niechęcią! Szymon Hołownia ma mój głos!!!! 2020-06-23 21:19 8. ???????????????????????????????? 2020-06-23 21:18 9. Po co przyjechał nie był nie jest i nie będzie nigdy prawdziwymi prezydentem to marionetka prezesa 2020-06-18 14:33 10. Jeżdżę w góry 2 razy w roku i ciągle mi mało.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Album TP

Bojcorka