Reklama

2021-04-27 20:44:23

Zakopane

Wandale zniszczyli szałas

Zostawili po sobie też inne niechlubne pamiątki.

To w rejonie Doliny Lejowej. Sabina Wicher z Zakopanego tak pisze na swoim Facebooku: "Piękne miejsce było dopóki nie zaczęły przychodzić tu osoby szukające wrażeń innych niż obcowanie z naturą. Wandalizm pod wpływem substancji niewiadomego pochodzenia, bo zapewne po alkoholu nikt się tak nie bawi! Brak słów i przykro, że ktoś tak łatwo niszczy czyjąś własność. Tym razem ktoś naprawdę się wyżył szałas doszczętnie zniszczony".

Na miejscu były też butelki m.in. po syropach kofeinowych.


W jednym z komentarzy czytamy: "Smutne, że miejsce do którego każdego zapraszała Rodzina Właścicieli szałasu pozostawiwszy skromną KARTKĘ Z PROŚBĄ, BY POSPRZĄTAĆ PO SOBIE zostało zdewastowane i zniszczone - cóż pewnie Ci, którzy to zrobili mają poczucie spełnienia, ale nam i innym wędrowcom zabrali miejsce wspomnień i odpoczynku. Szkoda że nie można ich ukarać... są draniami i niestety nimi pozostaną".

jof

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
smrodek 2021-04-28 23:13:39
Brawo @stasek, dzięki za wrzucenie w szerszy kontekst i syntezę, mam te same odczucia.
@Piotr, "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie."
Stańczyk 2021-04-28 12:53:31
To nie wandale. Ten szałas to symbolika niczym z "Wesela" Wyspiańskiego. Ten szałas symbolizuje Polskę, która w obecnym kształcie jest po działaniach Solidarności i papieża jako postaci "Hetmana" z Wesela. Ten szałas to kraj, który został dla potomnych. Brawo młodzieży bo "Chochoł" śpiewa. Może jeszcze nie jest późno by zadąć w "Złoty Róg" Puki co jeszcze słychać "Dzwon Zygmunta" pomimo że "krzak róży" przykryty jest słomą na kształt krzyża.
Ceper 2021-04-28 12:11:58
Czy nie widzicie ,że to nie zdewastowali ludzie tylko niedźwiedzie
jarząbek 2021-04-28 10:31:14
POkolenie róbta co chceta walczy z reżimem....
bijący w rury 2021-04-28 09:53:52
@stasek. Zgadzam się z Tobą ale nie w kwestii działań policjantów. Tu też jest niechlujstwo co skutkuje zgonami. Całkiem swobodnie mogliby pełnić funkcję nadzorcy komanda mając przewagę liczebną i zbrojną.
Co do reszty, to przed taką demokracją broni się Rosja i Białoruś a my chcemy im wlulać jak na złość.
tadek 2021-04-28 09:52:49
Demolka kraju przez Pis trwa od sześciu lat ,jak ten suweren musi być szczęśliwy że to tak wszystko demoluje.
Piotr 2021-04-28 09:22:54
Ale się wszyscy obruszyli.
Sprawa jest prosta: grupa lokalnych wrażliwych młodzieńców zawaliła ryje i odreagowała swoją frustrację w sposób symptomatyczny dla ludzi intelektualnie prostych jak patyczek od kaszanki. Zawsze tak się działo i nieprawdę mówi ten kto temu zaprzecza.
Lewactwo mówili, KODowcy mówili. Bezstresowe wychowani. Debile. Turyści. Hołota ........ po prostu oni wszyscy tylko nie my. Jakie to symptomatyczne.
Oczywiście oni wszyscy przyjeżdżają z całego świata na biedne bogoojczyźniane i nieskalane grzechem wszelkim Podhale aby oprócz niszczenia szałasów: niszczyć przystanki autobusowe, kraść wyposażenie punktów obsługi rowerzystów, wywozić śmieci i odpady budowlane do lasów, spuszczać ścieki do potoków, żłopać piwsko pod wszystkimi sklepami, lać się po mordach na weselu, donosić na sąsiadów przy każdej okazji (tak z czystej przyjemności zrobienia na złość lub dla interesu - do wyboru), w każdy piątek i sobotę wieczorem w drodze do dyskotekę jechać przez wsie 150 km/h ........
Straszni ci turyści i inny motłoch lewacki!
Weźcie się Hipokryci za siebie i za wychowanie swoich dzieci. Nie zwalajcie obowiązku wychowania na szkoły. Szkoła ma uczyć a wychowywać mają Rodzice.
@%#*@&$%@78 2021-04-28 08:47:56
Przy dzisiejszym stanie społeczeństwa (bo to już nie tylko młodzież się zachowuje jak śmieci) to cieszcie się, że ten szałas jeszcze tam stoi.
dziadeek 2021-04-28 07:52:02
Pewniakiem wagary przed wakacjami. Do sądów w całej Polsce trafiają zawiadomienia ze szkół dotyczące uczniów, których nie ma. Nie ma ich na zdalnych lekcjach, nie ma z nimi kontaktu, nie ma współpracy z ich rodzinami. Niektórzy mają nawet 50-70 procent nieobecności.
Jak ich dołapią, to się dowiemy czy mieli założone prawidłowo maseczki.
stasek 2021-04-28 07:40:14
Nastały czasy totalnej bezkarności i poprawności wszelakiej.
Coraz więcej praw coraz mniej obowiązków.
Rodzice nie wychowuja bo nie mają czasu, puszczą dzieciom tv , odpalą laptopa i gierki na okragło.
Szkoły udają że wychowują bo mają związane ręce durnymi przepisami i, statutami regulaminami, pretensjami rodziców.
Młodzi niepełnoletni bandyci mordują z zimna krwia i co? To jesczcze dzieci nie wiedzieli co robią?- brzmi wytłumaczenie
Ofiara w systemie prawnym niejednokrotnie ma postawione zarzuty jeżli nastąpiła obrona konieczna.
Policjant ma postawione zarzuty że odstrzelił bandytę
W USA policjanci zaczynają się bać interwencji w stosunku do kolorowych bo dostaną zarzuty o rasizm.
A już upadkiem wszystkiego jest że policjant w USA za wzorowe zatrzymnie bandyty dostal 40 lat więzienia.
A tylko dlatego że bandyta był Murzynem( w USA slowo niedopuszczalne u nas jeszcze chyba wolno)
I potem cały nienormalny świat zaczyna klękać na kolano w hołdzie bandycie.
Wszelaki ład moralny, logika zachowania zaczyna upadać
I potem my się dziwimy że zniszczono jakiś szałas w Dolinie Lejowej?
Jendruś 2021-04-28 07:16:38
Do Roberto Mancini i sernika: a gdzie wy tu widzicie związek z religią? Bliżej im do kodu, jeżeli chcecie to oceniać przez pryzmat aktualnych wydarzeń. Wszędzie widzicie pis, tak was to kole w oczy? Piszecie tutaj, bo chcecie zaistnieć czy płacą wam za to?
Swój 2021-04-27 23:38:57
@sernik na zimno:
Ale prdlenie!
Jakoś dawniej było to wszystko, co wymienione i mimo komuny (walczyła z...) - takiego buractwa i dna nie było. Lepiej jasno i dobitnie napisać: prochy i pochodne wszelkiego rodz. - są tego przyczyną (nie alkohol) + bzdety w necie i kochany "zachód", który nie jednemu zrobił sieczkę z mózgu! Tyle i aż...!
raid 2021-04-27 22:54:27
Niedługo zrobi się ciepło, to dopiero motłoch pokaże co potrafi.
sernik na zimno 2021-04-27 22:51:35
@Qer. To lewactwo skrzyżowało się fanatykami religijnymi wy szło to co wyszło. Będzie jeszcze gorzej jak będzie przymusowa religia w szkole i matura. Temat, życiorysy na pamięć świętych na maturze a po pozytywnym zdaniu matury imprezka w Zakopcu.
vika 2021-04-27 22:31:01
@ Truteń - cytat : "Nie wandale lecz debile. "
To i tak delikatnie . Nazywając rzeczy po imieniu - to chamstwo, buractwo i tragiczna hołota - reszta określeń nie nadaje się do druku.
Takie są skutki zapraszania kogo popadnie, reklamowanie oraz informacje w mediach gdzie, po co i kiedy przyjeżdżać, gdzie i kiedy coś ładnego i ciekawego rośnie itp.
Miłośnicy Tatr to wszystko wiedzą bo się interesują, a hołota przyjedzie , zniszczy , a potem pochwali się takim samym cymbałom i kretynom czego to oni orły sokoły "bohatery" nie dokonali w Tatrach.
Gotuje się wszystko w człowieku na takie sk......two.
Q 2021-04-27 22:04:44
Rozwydzrzona hołota . Do pierdla jednego i drugiego. Hojrak po piwie. Dno.
z boku 2021-04-27 22:01:40
Poprzednicy juz sie imiennie wyrazili wiec coz dodac. Ale tak polzartem to mieli niezly zamiar wszak w szalasie powinno byc palenisko ale .......konstrukcja podlogi nie pozwalala na to wiec chcieli zrobic miejsce na ogien a ze to idioci to wyszlo jak wyszlo
DPS 2021-04-27 21:44:11
Po co to było ruszać. Teraz mamy wydanie demokracji zachodnie po polsku.
Ella 2021-04-27 21:15:06
Brak słów. Naprawdę będziemy już żyć tylko w takim świecie? Już nigdy nie będzie normalnie? Ale przykro.
Dracula 2021-04-27 21:08:44
Sylwester marzeń vel Dorula
Burmistrz jako wolontariusz będzie pilnował porządku w tym roku osobiście. Będzie patrolował ulicę.
Qer 2021-04-27 21:02:26
Młode pokolenie już nie jp 2 tylko " robta co chceta "....
Truteń 2021-04-27 21:01:01
Nie wandale lecz debile.
Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Skoro zostały tam jakieś butelki to łatwo będzie udowodnić to i owo. O ile oczywiście policja została zawiadomiona o całej sprawie i się nią na serio zajęła.
Gosia 2021-04-27 20:53:09
Totalny brak wychowania młodego pokolenia ,alkohol ,wandalizm ,arogancja .
 • PRACA | dam
  Firma Sport Moda zatrudni na umowę o pracę panią na stanowisko sprzedawca - asystent klienta. Mile widziana znajomość języka angielskiego i obsługi komputera. Wykształcenie średnie. Praca w sklepie firmowym Sportalm i EA7 Emporio Armani Zakopane. E-mail: sportmoda@sportmoda.pl
 • PRACA | dam
  Przyjmę STOLARZA do pracy - Ostrowsko. 502 564 044.
 • PRACA | dam
  Grupa Kapitałowa PKL S.A. Spółka PKL Horeca Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: OBSŁUGA TOALET. Miejsce pracy: Zakopane, Gubałówka. WYMAGANIA: - Wysoka kultura osobista, - Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, - Optymizm, sumienność i zaangażowanie, - Umiejętność pracy w zespole, - Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, - Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych. OFERUJEMY: - Umowa zlecenie, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole. OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE APLIKACJI zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem stanowiska (np. "OBSŁUGA TOALET"). Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  Grupa Kapitałowa PKL S.A. Spółka PKL Horeca Sp. z o.o. zatrudni na stanowiska: KUCHARZ, BARMAN, KELNER, POMOC KUCHENNA. Miejsce pracy: Zakopane, Gubałówka. WYMAGANIA: - Wysoka kultura osobista, - Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, - Optymizm, sumienność i zaangażowanie, - Umiejętność pracy w zespole, - Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, - Mile widziane doświadczenie zawodowe lub chęć nauki, - Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych. OFERUJEMY: - Umowa o pracę lub umowa zlecenie, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole. OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE APLIKACJI zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem stanowiska (np. "Kelner"). Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  Grupa Kapitałowa PKL S.A. Spółka PKL Horeca Sp. z o.o. zatrudni na stanowiska: KUCHARZ, BARMAN, KELNER, POMOC KUCHENNA. Miejsce pracy: SZCZAWNICA. Spółka PKL Horeca Sp. z o.o., rozwijając działalność gastronomiczną, poszukuje osób do pracy w kuchni, obsługi klienta oraz sprzedaży w nowo otwieranym obiekcie gastronomicznym. WYMAGANIA: - Wysoka kultura osobista, - Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, - Optymizm, sumienność i zaangażowanie, - Umiejętność pracy w zespole, - Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, - Mile widziane doświadczenie zawodowe lub chęć nauki, - Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych. OFERUJEMY: - Umowa o pracę lub umowa zlecenie, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole. OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE APLIKACJI zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem stanowiska (np. "Kucharz"). Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  PKL Horeca Sp. z o.o. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy PKL. Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną. Jest jednym z największych pracodawców na Podhalu, zatrudniającym ponad 300 osób. Jeżeli: - Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w turystyce; - Szukasz zatrudnienia u renomowanego pracodawcy i lidera branży; Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: KIEROWNIK RESTAURACJI - MIEJSCE PRACY: SZCZAWNICA. Opis stanowiska: - Organizacja pracy w restauracji i punktach gastronomicznych, - Nadzór nad jakością wydawanych dań, - Kontrola zamówień i kosztów, - Kontakty z kontrahentami, dostawcami i podwykonawcami, - Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, raportowanie, - Organizacja pracy własnej i zespołu, - Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości, - Dbanie o pozytywny wizerunek Grupy Kapitałowej. WYMAGANIA: - Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w dużych obiektach gastronomicznych, - Znajomość systemów operacyjnych w dziale gastronomii będzie dodatkowym atutem, - Umiejętność zarządzania zespołem oraz ich czasem pracy - tworzenie grafików, - Umiejętność pracy pod presją czasu, - Znajomość zagadnień gastronomicznych, - Dyspozycyjność, - Innowacyjność, kreatywność i pomysłowość. OFERUJEMY: - Pracę w rozwijającej się Firmie, - Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę, - Stabilne warunki zatrudnienia, - Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy. APLIKACJE ZAWIERAJĄCE CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "KIEROWNIK RESTAURACJI". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ DO PRACY NA STANOWISKA: KUCHARZ, POMOC KUCHENNA, BARMANKI - Zakopane - 600 035 355.
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  OWCZARKI PODHALAŃSKIE TEL. 788-552-449
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERKĘ, POMOC KELNERSKĄ. Praca stała. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERKĘ, POMOC KELNERSKĄ na sezon letni. 601 533 566, 18 20 64 305
 • USŁUGI | budowlane
  ŁAZIENKI kompleksowo. 796 544 016.
 • PRACA | dam
  CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH w Zakopanem zatrudni KELNERKĘ (KELNERA) oraz POMOC KUCHENNĄ. Tel.: 725300095. E-mail: sekretariat.zakopane@cos.pl
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Zakopanem zatrudni KUCHARKĘ. Praca co drugi dzień. 666378357
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Zakopane, Krupówki - WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY: MIESZKANIE 2-pokojowe - 507 406 516
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Zakopane, Krupówki - WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY: POKOJE 1 i 2-OSOBOWE Z ŁAZIENKAMI - 507406516
 • PRACA | dam
  Zatrudnię piekarza lub osobę do przyuczenia. Piekarnia Raba Wyżna. 602151357 881933550marcin.talaga@gmail.com
  Tel.: 602151357
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DOM - JABŁONKA CENTRUM. 605 306 294.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ KAT. C. 603 656 796.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ KAT. T ( NA BECZKOWÓZ). 603 656 796.
 • PRACA | dam
  Księstwo Góralskie poszukuje pracowników na stanowiska: manager, kucharz, cukiernik, kelner, barman, sushi man. Szukamy ludzi młodych, pozytywnie nastawionych do pracy i życia. Oferujemy stałą prace oraz pewne wynagrodzenie. 602111144 rekrutacja@ksiestwogoralskie.pl
  Tel.: 602111144
 • PRACA | dam
  Restauracja Giewont w Kościelisku zatrudni na stanowisko: POMOC KUCHENNA, PANI SPRZĄTAJĄCA oraz KELNERZY. CV proszę przesyłać na adres: biuro@restaurantgiewont.com informacje pod nr 506161252.
 • PRACA | dam
  Restauracja w Kościelisku zatrudni na umowę o pracę KELNERKĘ lub KELNERA. Warunki do omówienia na miejscu. Telefon kontaktowy 605 277 662.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ ARCHITEKTA, niezbędna znajomość Archicada i dyspozycyjność. Tel. 601 544 244
 • PRACA | dam
  Kierowca CE w ruchu międzynarodowym, wysokie wynagrodzenie , wiecej informacji telefonicznie 603 792 895.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzory: jarzębina i parzenica (60/80), krokusy. GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2021-05-14 22:01 Zwiedzanie wystaw, spotkania w Muzeum Tatrzańskim. Po remoncie rusza Galeria Hasiora 2021-05-14 21:08 Orkiestra Dęta Echo Gór z Kasinki Małej zagrała na Skałce 2021-05-14 21:00 Wiemy, ile zebrano dla chorego Wiktora w czasie aukcji w Tatrzańskim Parku Narodowym 2021-05-14 20:29 Nowe fakty w sprawie wesela w Księżówce. To wielka obłuda 13 2021-05-14 19:57 Teraz większy ruch na zakopiance 2021-05-14 19:50 Nie żyje ofiara porannego wypadku w Łapszach 3 2021-05-14 19:43 Na poboczu głównej drogi w Rabce nadal zalegają zwały gnijącego drewna 2021-05-14 19:32 Ukradł znak drogowy, przerobił go i zmylił kierowców ciężarówek 8 2021-05-14 19:31 Pani Marysia wie, co się stało z turystami. A jakie oscypki sprzedaje! (WIDEO) 2021-05-14 19:00 Tak znika stare Zakopane. Będą nowe pensjonaty (WIDEO) 11 2021-05-14 18:38 Wypadek na skrzyżowaniu w Gronkowie. Młodzi ludzie nie zauważyli znaku STOP 6 2021-05-14 18:05 Zderzenie trzech aut w Zubrzycy Dolnej 2021-05-14 17:59 Wolni przedsiębiorcy i skoczkowie dla Wiktorka. Chłopiec walczy z guzem mózgu (WIDEO) 2021-05-14 17:15 W Charytatywnym Rajdzie Koguta wyruszą znad jezior do Zakopanego 2021-05-14 16:59 Noc Muzeów w willi Atma 2021-05-14 16:15 Piątek, a zakopianka prawie pusta. Co się dzieje? 6 2021-05-14 15:33 Auto uderzyło w betonowy przepust w Łapszach. Śmigłowiec ratunkowy na miejscu 1 2021-05-14 15:30 Dariusz Popiela namówił mieszkańców do sprzątania żydowskiego cmentarza. Tym razem w Nowym Targu (WIDEO) 2021-05-14 14:30 Andrzej Bargiel wraca do domu. Szczęśliwie zakończyła się wyprawa w wysokich górach (WIDEO) 2021-05-14 13:42 Sprzęt do nauki zdalnej dla podtatrzańskich szkół 1 2021-05-14 13:00 Baryton w miejsce tancerza. Kto będzie nowym dyrektorem MOK? 1 2021-05-14 12:15 Będzie 130 nowych lokali - Mieszkanie Plus już powstaje w Mieście 2 2021-05-14 11:28 Na ten dzień restauratorzy czekali 7 długich miesięcy. Niektórzy i tak szykują pozew 6 2021-05-14 11:26 Łączą nas zabytki techniki 2021-05-14 10:45 Zanim będzie za późno. Czy chronisz dziecko przed samobójstwem? 1 2021-05-14 09:59 Zmarł Marian Rogoziński. Był doskonałym kierowcą rajdowym, mistrzem brydża 2021-05-14 08:00 Warsztaty dla lokalnych biznesmenów 2021-05-13 22:00 Wiosenne odloty z Centrum Edukacji Lotniczej 2021-05-13 21:15 Już jutro - wielkie porządki na żydowskim cmentarzu 4 2021-05-13 20:30 Biały Marsz - mała cegiełka naszego redakcyjnego kolegi 1 2021-05-13 19:45 Auto wjechało w dom przy zakopiance 1 2021-05-13 19:30 Nastolatek nie miał właściwego prawa jazdy, ale stracił i to, które miał 2 2021-05-13 19:00 Metoda czarnej skrzynki. Konkurs dla czytelników 2021-05-13 18:31 5 krajów, których obywatele najczęściej pracują w naszym regionie 2021-05-13 18:02 Po torfowiskach wokół Tatr 2021-05-13 17:45 Gaz staje się faktem 3 2021-05-13 17:20 Poznaj Babią Górę 2021-05-13 17:00 Jak zostać miastem 3 2021-05-13 16:15 Korki nadal paraliżują centrum Zakopanego. Czy to już ostatni dzień? 4 2021-05-13 15:30 Tajemnice rękodzieła 2021-05-13 14:38 Nawałnica przechodzi nad Orawą i Rabą Wyżną (WIDEO) 2021-05-13 14:20 Wspomnienia z minionych czasów 2021-05-13 13:44 W Zakopanem burzą dom (WIDEO) 16 2021-05-13 13:00 Nikt bezbłędnie nie napisał 3 2021-05-13 12:15 Jak wygląda strój orawski (WIDEO) 1 2021-05-13 11:30 Widokowa droga krzyżowa. Przejażdżka po pięknych miejscach Podhala (WIDEO) 1 2021-05-13 10:46 Zranione serce Turnioków (WIDEO) 3 2021-05-13 10:00 Agresywna słaba płeć. Mamo nie bij mnie 1 2021-05-13 09:00 Komunikacyjne miasteczko coraz bliżej ukończenia 2 2021-05-13 08:00 Z wieży kościelnej pieśń się niesie 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-05-14 22:41 1. Pewnie naczytali się tych "zapraszających serdecznie" komentarzy tubylców na tym Forum... :)) :)) A tak na serio - Ci co lubią zabawę pewnie i tak przyjadą, dla nich wszystko przygotowane - wesołe miasteczko, diabelski młyn, małpie gaje (nawet na Siwej Polanie) , betonowe koszmarne hotele , wielkie pensjonaty itp . oraz zastępy policji do utrzymania jakiego takiego porządku. No i oczywiście Sylwester Marzeń TVP . Gorzej z prawdziwymi turystami dla których miejsca ani atmosfery już nie ma i nie będzie . 2021-05-14 22:34 2. Nauka płynie z Torunia. Ubogi redemptorysta ledwo przędzie i ciągle prosi staruszków o wsparcie dzieła Maryi. No to co się dziwić ,że w każdym zakątku Polski każdy księżulo " orze jak może". 2021-05-14 22:32 3. Polski Kościół to dno. 2021-05-14 22:22 4. @Dr.Edke. Piernicys, piesi i rowerzyści też, dzisiaj miałem sytuację na dwóch przejściach w Łącku i Krościenku, idzie i nic nie myśli bez zastanowienia tak lelum polelum. Jakby była dziura w przejściu, to by wpadł po uszy a lało. Gdyby zagrzmiało to by go nie ruszyło. Taki, który chciałby popełnić samobuja byłby energiczniejszy i z życiem. 2021-05-14 22:22 5. Tatusiowi pewnie synowa nie pasi co ma bul dopy i go nie zaprosili to zakapował młodych. Co do imprez,typu urodziny,chrzciny wesela i inne.. były całą pandemie i będą... tego nikt nam nie zabroni. 2021-05-14 22:13 6. Cały lockdown wesela są organizowane na Podhalu, Beskidzie Wyspowym itp - tylko głupcy na nie chodzą ale cierpimy niestety my wszyscy 2021-05-14 22:12 7. Szkoda słów. Obłuda i fałsz. 2021-05-14 22:12 8. Pytanie, dlaczego milicja weszła do obiektu dopiero po telefonie z komendy głównej? Może mieli cynka i dobrze wiedzieli co się tam odjaniepawla i był prikaz nie wadzić. Wygląda na to że weselnicy zawsze mieli cynk że jedzie patrol. Dlaczego tylko 2 osoby z 200 zostały spisane? Gdzie sanepid, mandaty, glebowanie, teleskopy, ... A potem się dziwią że nikt nie ma dla nich szacunku. Hańbicie mundur, który nosicie! A dla ojca pana młodego wyrazy szacunku się należą a nie obelgi. Gdyby więcej osób przestrzegało prawa i postępowało uczciwie to do takich sytuacji by nie dochodziło. Zakłamany ciemny ludzie. Robactwo. 2021-05-14 21:46 9. Mają rozmach ....... Im wolno! 2021-05-14 21:40 10. Wszyscy kierowcy powinni przechodzić badania co kilka lat.Jezdza alkoholicy,cukrzyki czy tacy co mają padaczkę.Potem się szuka przyczyny...
2021-05-06 10:16 1. Czy wszystkie 3 budynki zapaliły się w tym samym czasie ? 2021-05-05 11:09 2. Chwała osobom, które dokonały tego dzieła. Kulturę narodu poznajemy również po tym, jak obchodzi się on z przeszłymi pokoleniami dawnych mieszkańców, w tym wypadku polskich Żydów, stanowiących niegdyś jedną z najliczniejszych mniejszości narodowych w zarówno I jak i II Rzeczypospolitej. Inicjatywa ta świadczy o ludzkiej wrażliwości i humanizmie, sprzyja pojednaniu między narodami i umacnia ekumenizm, przełamuje niedobre stereotypy i opinie. Należy tą inicjatywę wesprzeć! 2021-05-04 18:21 3. znowu przypadkowo się zapaliło.......taki fajny plac.... 2021-04-28 11:38 4. wiktoria o którym spośród tysięcy wymyślonych przez homo sapiens...?! chyba że nie jesteś homo sapiens..... 2021-04-26 07:38 5. Napisałem to, żeby zwrócić uwagę na niepoważne zachowanie rządzących. To do nich skieruj swoje zalecenia żeby dziękowali swojemu Bogu za zdrowie, albo raczej żeby prosili go o rozum. 2021-04-24 12:58 6. Po co te teatrzyki za nasze pieniądze? Przyjechał autem za nasze, kierowca i ochrona za nasze, budowa za nasze... Przyjeżdża i mówi, że jest fajnie i będzie lepiej kiedyś tam. Jak chce odwiedzać to za swoje i prywatnie. Każdy polityk to prostytutka... Zrobi i powie wszystko za pieniądze. 2021-04-22 13:31 7. @Yhm ty człowieku słyszysz się , dziękuj swojemu Bogu że ci nic nie dolega że jesteś zdrowe 2021-04-20 14:16 8. W sumie to jak powstanie hala lodowa to może się okazać przydatna, w końcu stadiony przerabiają na szpitale to z takiej hali będzie można zrobić kostnicę. Inwestycja na czasie w wykonaniu PiS. 2021-04-19 19:41 9. A nie podał kiedy otworzą muzea ? 2021-04-19 09:50 10. Po co tyle zdjęć? Ktoś nie wie jak wygląda Tablet w masce?
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Bojcorka

Pożegnania

Album TP