Reklama

2021-07-15 12:13:47

Nowy Targ

Wielka awantura na nowotarskim rynku. Dewastował telewizyjne kamery (ZDJĘCIA)

A to wszystko na spotkaniu parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej.

Spotkanie z dziennikarzami odbyło się na nowotarskim rynku. - To trudny teren dla Platformy Obywatelskiej - mówił Borys Budka, wiceprzewodniczący PO. Zaraz po tych słowach przekonali się o tym parlamentarzyści PO, a wśród nich - oprócz Borysa Budki - posłanka Jagna Marczułajtis-Walczak, senator Jerzy Fedorowicz, poseł Konrad Frysztak oraz członek Zarządu Krajowego PO Łukasz Pawełek. 

Marczułajtis-Walczak, posłanka z Podhala, mówiła, że przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej zamierzają do końca wakacji odwiedzić wszystkie województwa w kraju w ramach akcji "Kierunek Przyszłość".

- To akcja nie tylko parlamentarna, ale także akcja samorządowców i osób związanych z PO i KO. Po to jesteśmy, by rozmawiać - przekonywał Borys Budka. - Każdy dzień kończy się otwartym spotkaniem z mieszkańcami - dodał.

W trakcie spotkania do parlamentarzystów podeszli zdenerwowani mężczyźni i krzyczeli: "Nie wstyd panu przyjechać tu na Podhale? Co dobrego zrobiłeś dla świata, dla Polski, dla tego narodu? Myślisz, że pracą jest przekładanie kartek z teczki do teczki? Coście osiągnęli przez te wszystkie lata?"

Po chwili doszedł bardzo agresywny młody mężczyzna, krzycząc, że tu "rządzą górale". Posługiwał się niecenzuralnymi słowami. Zaatakował dziennikarzy, popychał, i zaraz zaczął dewastować kamery telewizyjne i mikrofony.
 
Wtrąciła się Jagna Marczułajtis: - Ja panu odpowiem. Mamy swoje dokonania i nie boimy się przyjeżdżać w każdy zakątek Polski. Zakopianka została zbudowana dzięki rządowi PO-PSL, most w białym Dunajcu w starym śladzie, budowa węzła w Poroninie - wymieniała. - Wiemy, że tu są ludzie bardzo zbuntowani, ale my szanujemy tych ludzi - zaznaczyła.

- Pani to wstydu nie ma - rzucali się agresywni mężczyźni.

Jerzy Fedorowicz mówił: - Chodzi o to, żebyśmy nie zostali wyeliminowani z Europy.

Po rozejściu się agresorów Borys Budka odpowiadał na dodatkowe pytania dziennikarzy, dotyczące między innymi ogólnych spraw politycznych. Wcześniej jednak, wracając do wydarzeń sprzed kilkunastu minut, stwierdził: - Ta osoba dopuściła się agresji nie w stosunku do nas, ale do wszystkich, którzy byli na konferencji. Zawiadomimy policję o tym zdarzeniu, bo to jest niebezpieczne, przede wszystkim dla dziennikarzy, że ktoś taki was atakuje" - mówił wiceprzewodniczący PO. 

jof


Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
tisa dajep 2021-07-15 13:58:29
@B.B, znowu manipulujesz. Zacznijmy od tego, jakimi to słowami i kiedy rzekomo Kaczyński zaczął język nienawiści. Przytocz te słowa. Po drugie: gdzie i kiedy Stefan Wilmont, u którego zdiagnozowano schizofrenię paranoidalną, krzyczał, że jest za PiSem? Jedyną jego manifestacją były słowa: "Halo! Halo! Nazywam się Stefan Wilmont. Siedziałem niewinny w więzieniu. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz!" Gdzie tutaj jest stwierdzenie, że jest za PiSem???????? To, że nie lubił PO i Adamowicza, nie oznacza, że był za PiSem. W końcu "nasz" forumowy stasek też nie lubi PO (przynajmniej tak deklaruje), jednak PiSu nie lubi jeszcze bardziej. Wręcz nienawidzi!
Odpowiedzią na twoje pytanie jest punkt drugi, Adamowicza zamordował chory na schizofrenię paranoidalną Stefan Wilmont, który z PiSem ma tyle samo wspólnego, co z oglądaniem TVP Info w malborskim więzieniu. Pomimo, że usilnie staraliście się to wmówić opinii publicznej, aby uwiarygodnić przekaz o rzekomym źródle jego agresji do Adamowicza. Jak się okazało: "W styczniu 2019 Służba Więzienna opublikowała listę kanałów telewizyjnych, do których mieli mieć dostęp więźniowie w zakładzie karnym w Malborku, gdzie przebywał Stefan Wilmont. Na liście nie było kanału TVP Info. Major Bartłomiej Turbiarz z Centralnego Zarządu Służby Więziennej stwierdził, że skazani odbywający karę w Zakładzie Karnym w Malborku nie mogli oglądać stacji TVP Info. Współwięzień, który dzielił celę ze Stefanem Wilmontem stwierdził, że "oglądali czasem wiadomości, przeważnie na Polsacie i TVN".
Leonid 2021-07-15 13:14:11
Wieśniak w okularach wstydzi się własnej tożsamości. @wiktoria, na dolibóg! Kiedy przeprowadzicie dekomunizację Trybunału Konstytucyjnego?
Jacek 2021-07-15 12:25:12
Udana impreza. Mozna ja lapidarnie ujac : Wy****dalac !
B.B 2021-07-15 12:23:53
Język nienawiści zaczął sam Kaczyński... Teraz są tego konsekwencje... Również mogę się ciebie spytać kto zabił Adamowicza i krzyczał że jest za pisem... świry są wszędzie ale to PiS w nich uderza tak samo jak w fanatyków... A co do rudego nie zaskoczyło by mnie to gdyby to był człowiek z TVP i robił dymy by później ciemnej masie przekazać jak wszyscy nienawidzą PO ...
Teriyaki 2021-07-15 12:18:03
Jagna, co to kazdy zakatek odwiedzila...
Fantastyczne.
dziadeek 2021-07-15 11:24:35
Hahahaha - alle się POrobiło!
"Tak w ogóle to uważam, że Polska może nas wszystkich jeszcze zaskoczyć tempem transformacji. Jak spojrzymy, co dzieje się w transporcie publicznym, jak szybko polskie miasta przestawiają się na zeroemisyjne pojazdy, to jest naprawdę niesamowite."
Powiedział kto?........ zaciekły wróg PiSu Frans Timmermans.
Jak Wam w ujadaczce POkomeny?
tisa dajep 2021-07-15 10:38:27
@B.B, twojego pie....nia głupot mam już dosyć. Może napiszesz, kto 19 października 2010, w Łodzi, zabił Marka Rosiaka i ciężko ranił Pawła Kowalskiego? Kto wtedy darł mordę, że chciał zabić Kaczyńskiego? Kto dziesięć dni temu, na wiecu Opposition Führera w Szczecinie zaatakował i pobił kobietę oraz dziennikarza Radia Szczecin? Też pisowcy?
Skąd wiesz, że ten ryży w NT to człowiek PiSu? Sami ci to powiedział? I ty mu tak zaraz wierzysz, jak wszystkim pisowcom?
W internecie już powoli krążą, na razie jeszcze niepotwierdzone, informacje, kim jest ten "agresywny" rudzielec schowany za okularami. Raz już swojego "człowieka PiSu", Hadacza, mieliście. O mowie nienawiści lepiej nic nie pisz, bo Niesiołowskiego, Palikota nikt nie przebije. To mówią nawet w nieprzychylnej pisiorom TVN i TVN 24. Wiele razy słyszałam, choćby w "Salonie dziennikarskim".
B.B 2021-07-15 09:36:48
Prawda jest taka że to człowiek PiSu... Kaczyński budzi emocje w takich właśnie ludziach... To żadna bojówka PO jak ktoś tam pisał... PiS od lat mówi językiem nienawiści i takie są skutki... A ciemnogród będzie kłamać, że to nie prawda itd... Widzimy się na wyborach za ponad 2 lata o ile rząd wcześniej nie padnie i jak pisałam wcześniej każdy byle nie pis
Leonid 2021-07-15 09:32:35
@wiktoria, na dolibóg! Kiedy przeprowadzicie dekomunizację Trybunału Konstytucyjnego?
Ulman 2021-07-15 09:30:25
Przecież od razu widać, że to podstawiony pełowiec, kolor włosów go zdradza. Żaden tam rdzenny góral.
Widziano go potem przy budce, z piwem.
Jozif BT 2021-07-15 08:48:57
Oglądałem Pana Prezydenta na spotkaniu Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, sypał dowcipami i sam się śmiał z nich jak Jan Pietrzak. Chociaż obecni słodzili mu jak trzaba.
Zocha 2021-07-15 07:57:43
@Krystyna . Akurat, policja przed takim robi w gacie. Najlepiej karać emerytów i rencistów. Policjanci najlepiej również spisują się wśród dzieci w pierwszych klasach.
Krystyna 2021-07-15 00:33:27
Brawo PO! musicie częściej przyjeżdżać właśnie w te miejsca, w których PIS ma większość. Może nie jest przyjemnie ale to jedyna droga!!! A ten agresywny Pan powinien za to odpowiedzieć, gdzie była Policja? Nowotarska Policja atakowała bezbronne kobiety ale tego typa się boi?
Konserwatywny 2021-07-14 23:58:18
Ostatnim razem PO przywiezlo kowida na podhale, i stare baby sie poprzweracaly. Ciekawe jaka zaraze teraz przywiaza. Z ich wizyty nic dobrego nie przyjdzie.
B.B 2021-07-14 23:33:05
Pisaki zawsze atakowały atakują i będą atakować brak jakichkolwiek argumentów, i swoje tandetne ideologię i mądrości chcą przepchnąć krzykiem, wulgaryzmami i właśnie tego typu akcjami co zresztą nie pierwszy raz...
Następnie zapominają o swoim skandalicznym języku zachowaniu, starają.sie wybielić....
Żałośni jesteście pisowcy i mam nadzieję że przegracie następne wybory...
Każdy byle nie oszołomy pisowskie
do thomms 2021-07-14 23:06:21
Ten narwany koleś to członek bojówki młodziezowej Platformy. Klasyczna ustawka pod publiczkę. Że niby PiSowcy atakują.
stasek 2021-07-14 22:34:07
Do nick yano
Ale oprocentowanie lokat nadążało za inflacją.
A teraz inflacja(wg PiSowskie GUSu 5%, oprocentowanie lokat o,o1 %)
Ludzkie Paniska
thomms 2021-07-14 22:25:22
Powiedzcie mi kim jest ten gość i czy ktokolwiek z Podhala go zna? To nie Chiny i ktoś chyba typa znać powinien... Jeżeli nie to pachnie to ustawką....
antykancelista73 2021-07-14 22:23:12
kaczy motłoch pokazał jak blisko mu do tępych brunatnych koszul.....a potem w niedzielę w pierwszych ławkach na kolanach......to są wasze osiągnięcia po 6 latach kaczyści!!!!!
yano 2021-07-14 22:21:31
@ stasek
Mnie okradał PO z Vat-u przez 8 lat. I co ? Nie przeszkadza wam s.....
stasek 2021-07-14 21:52:41
Do nick wiktoria
Jak miło poczytac twoje posty, bardzo sie za nimi stesknilem.
Cienko zapiszczysz jak PiS Cie dojedzie Nowym Ładem Ekonomicznym
Tak sie skończy pwszechny socjalizm
alleluja 2021-07-14 21:10:05
Ten agresor z Nev Targu zapewne był wnuczkiem czołowego działacza z GORALEN VOLK - Wacka Krzeptowski - Sabała, Widery, Szadkowskiego, Cukra, etc.
Gdzie była nowotarska Policja, a raczej już Milicja.
Ociemniałe Ciołki z Podhala, obudźcie się, sekta pis-deuszy was okrada nas okrada, alleluja i do przodu, amen.
wiktoria 2021-07-14 21:05:05
wygląda na to że @stasek to wyborca Palikota i mu podobnym ma do tego prawo jest pluralizm chwała Bogu że nie jest wyborcą PO i Tuska który według mnie jest jednym ze zdrajców Reczypospolitej '' odwołanie rządu pierwszego niekomunistycznego Jana Olszewskiego wraz z Wałęsą ''
Antti 2021-07-14 20:22:54
Oni nic nie zrobili. To byly rzady za 5 zl na h.ntragedia glosuje na pis jeden wodz i jeden narod najleoszy sort to sort pis.
yano 2021-07-14 20:20:18
@qaz, Cicho. Chcesz, żeby Marta poszła siedzieć?
stasek 2021-07-14 20:18:14
Do nick tisa dajep
Jade po PiSie bo PiS rządzi.
A rzadzi tak że mnie okrada z cięzko zarobionych i zaoszczędzonych pieniędzy.
Przecież gospodarczo to taka bolszewia.
Zmieni sie wladza a nie bedzie po mojej myśli to pojade po nowych rzadzących
yano 2021-07-14 20:16:11
@Staszek Ciszek
Wcale się nie dziwię, że tak myślisz. Skasowali ci darmowe miejsca parkingowe dla gości, na ul. Balzera. A może by tak na swoim zrobić parking. A nie ma miejsca, to ci feler.
tisa dajep 2021-07-14 19:58:13
@stasiu, nic ci nie będę podpowiadać. (POdobno) swój rozum masz, oglądasz to i tamto, z pisiorami chlasz gorzałę, potem się zarzekasz, że nie lubisz i jednych i drugich (czyli PO PiS), ale bez pardonu jeździsz tylko po jednych. Zgadnij, po których? (A wszystko po to, żeby się za dwa dni wypierać, że niczego nie pisałeś kogo, lubisz a kogo nie). Właśnie przed chwilą czytałam komentarze pod odwołanymi targami staroci w Zakopanem. W tym i twój. Dla równowagi, jakoś nie udało mi się znaleźć potwierdzenia, że platfusów też nie lubisz, chociażby w jakimkolwiek, jednym twoim krytycznym komentarzu dotyczącym "mniejszych złodziei"! Więc pytam po raz drugi, z kogo usiłujesz zrobić idiotę? Odpowiem tylko tyle, jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził. Tobie, jak widać, nikt nie jest w stanie dogodzić. A skoro tak, nie głosujesz, bo nie masz na kogo, to chłopie najzwyczajniej w świecie, NIE MASZ PRAWA krytykować, jojceć, wiecznie na wszystko narzekać. Po prostu, nie masz do tego moralnego prawa!
B.B 2021-07-14 19:53:34
Pisowcy faktycznie wszędzie widzą spiski przeciwko nim albo po prostu ciemnogród
stasek 2021-07-14 19:03:44
Do nick tisa dajep
Po co sie bedziemy przerzucać
Powiedz mi na kogo głosować
1, Lewica- na komuchów nie zaglosuję
2. PO- na złodziei nie zagłosuję
3.PiS- na jeszcze większych złodziei nie zagłosuję
4. PSL- na cwaniaków nie zaglosuję
5. Hołownia-na odpryski PO nie zagłosuje
6. Konfederacja- zbieranina górali ze wzgórz Golan-nie zagłosuje
No to kogo wybrać??????????????????????????????????
yano 2021-07-14 18:26:51
Ten w okularach taki Hadacz 1.1
yano 2021-07-14 18:20:54
@ff
Ludzie nie są idiotami i dokładnie wiedzą kto jechał po Adamowiczu, g wyborcza, tvn, PO go wyrzuciła. Wystarczy posłuchać co o nim mówili towarzysze z PO. W więzieniu oglądał tvn, bo innych nie było. Więc nie manipuluj błaźnie.
yano 2021-07-14 18:15:19
@B.B
Ten koleś to wysłany przez Tuska a szkolony przez redakcję "sok z buraka," to są takie ubeckie metody, tzw. "bandy pozorowane".
yano 2021-07-14 18:05:01
@Śmiechu Warte !
PO wymyśliła 1000+, tylko pis złodzieje ukradli 500.
Zakopianka 2021-07-14 17:59:19
Posłanka Paluch nie śpi,czekam kiedy za zasługi dla prezesa zostanie premierem.Ciekawi mnie czy ten wydzierający się młodzian jest rdzennym góralem czy tylko sługusem paluchowej.Za kasę oczywiście.Przykro że PIS całkiem wyeliminował rozmowę na argumenty i nauczył swoich wyznawców i klakierów tylko wyzwisk i darcia japy na przeciwników politycznych.@ śmiechu Warte zapomniałeś człowieku że jak rządziła PO to był kryzys gospodarczy na świecie i Polska dała sobie z tym radę.A ty @zdzichu poszukaj w internecie jak Czarnecki,Legutko i inni donosili w UE na Polskę podczas rządów PO bo wydaje mi się że coś przeoczyłeś.
B.B 2021-07-14 17:58:12
Gratulacje
Ciekawi mnie czy to jakiś bezmózg z Podhala czy pisowcy sobie go ściągnęli z Warszawy
Jozek 2021-07-14 17:55:48
Zdzichu lekarz psychiatra przyjmuje jutro.
qaz 2021-07-14 17:54:54
Jaka szkoda, że na chamstwo nie ma paragrafu. Ten kraj by trochę znormalniał. Ale na niszczenie mienia już jest.
seba 2021-07-14 17:50:38
jak patrzę na takie zachowanie to mam wrażanie, że ktoś, kiedyś nie wytrzyma i dojdzie do jakiejś tragedii (vide Adamowicz)
Ojciec 2021-07-14 17:49:27
Odradza się Goralenvolk ?
tisa dajep 2021-07-14 17:44:13
"Dla wszystkich jest miejsce, nawet dla tych, którzy są rozemocjonowani negatywnie. Przyzwyczajony jestem, nic nowego" -Kto wie, kto i kiedy powiedział? @stasek, @ff, tacy mądrzy, wiecie? Tylko bez zaglądania do internetu, tak od siebie, odpowiedzcie.
"ff
Patrzcie jak działa tvpis. Nagonka na każdego, kto ma inne zdanie. Żeby tylko ktoś nie dostał noża tak jak Adamowicz.". ta, pewnie, Rosiaka i mjego adiutanta w Łodzi zamordowała PO słanka Paluch, tak nienawidzi TVpis.
ktoś 2021-07-14 17:35:07
ten kolo w ciemnych okularkach chyba wydzierał się do KODerów w czasie manifestacji antypislamskich pewnie dyżurny bojowiec jedyniesłusznej
komuna v2.0 2021-07-14 17:30:57
Przecież to SB przywiozło typa w suce żeby robił zadymę. Nie pamiętacie już jak się to onegdaj robiło?
Konserwatywny 2021-07-14 17:11:50
Kto sprzedal PKL za pol darmo, PIS, czy PO?
POP(pełn.obow.polaka) 2021-07-14 17:10:04
Wystarczy zadać sobie pytanie kto na tym zyskuje?
stały czytelnik 2021-07-14 17:07:38
posłanka Paluch w akcji znowu jak dawniej /akcja z prezydentem Komorowskim/ teraz znowu zadziałała
gwizdek 2021-07-14 17:07:34
Bojówki pisowskie nie śpią. Ależ oni się boją tego tuska.
ff 2021-07-14 16:53:17
Patrzcie jak działa tvpis. Nagonka na każdego, kto ma inne zdanie. Żeby tylko ktoś nie dostał noża tak jak Adamowicz.
stasek 2021-07-14 16:43:32
Mogę się nie zgadzać z kimś.
A z PO sie nie zgadzam( z PiS to samo)
Ale nie można akceptować takiej agresywnej postawy.
Przewiduję że rowy nienawiści są tak już wykopane że wnet poleje sie krew
Śmiechu Warte ! 2021-07-14 16:36:28
Jagusia zapomniała dodać że 500+ też PO wymyśliło :)
zdzichu 2021-07-14 16:30:42
Sprzedawaliście i donosiliście na Polskę przez dziesiątki lat i spodziewaliście się gorącego powitania. Jedźcie do Berlina tam was będą witać oklaskami a na Podhalu i nie tylko gwizdami. To dobry znak bo widać, że naród zaczyna otwierać oczy na zło które wróciło i znowu zaczyna mu zagrażać.

Reklama
 • USŁUGI | budowlane
  BUDOWY DOMÓW OD PODSTAW. 501 425 013.
 • PRACA | dam
  WITOWIANKA RESTAURACJA zatrudni KELNERA/KELNERKĘ, KUCHARZA, POMOC KUCHENNĄ. Tel. 608 405 145.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Dom w Ostrowsku na pieknej działce 7000m2 sprzedam tel 660797241 b12.pl. 660797241marekg@b12.pl
  Tel.: 660797241
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  SZAFLARY - DZIAŁKA ok. 2200 m2 (nr. 6264), cena 50.000 zł. DZIAŁKA 1614 m2 (nr.6058) cena 60.000 zł. DZIAŁKI dwie przylegające 392 m2 i 375 m2 (nr. 6287/3 i 6287/4) - przylegające do Zakopianki - cena 40.000 zł. 517 625 354.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PANIĄ do pracy w pensjonacie w Zakopanem. tel. 601 45 33 91
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Zakopanem zatrudni KUCHARKĘ ŚNIADANIOWĄ lub OSOBĘ DO PRZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ W FORMIE BUFETU. 666378357
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię w pełni funkcjonujący pensjonat lub budynek z apartamentami lokalizacja Zakopane, Kościelisko. 600404554grz.wicik@gmail.com
  Tel.: 600404554
 • PRACA | dam
  Przyjmę KIEROWCĘ z kat. B, może być rencista, Nowy Targ. 728 129 499.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI 3 HA - k/Białki. 182856454.
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA DOMINIUM NA KRUPÓWKACH zatrudni KELNERÓW/-KI. 668 404 790, 664 023 298.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Szukam lokalu do wynajęcia o powierzchni około 150 m w Ludźmierzu lub najbliższej okolicy pod działalność handlową . Może też być wydzielona część większego pomieszczenia. Wynajem długoterminowy. Parter . Tel 880630496. 880630496marzbroz@poczta.onet.pl
  Tel.: 880630496
 • PRACA | dam
  Restauracja Hato Sushi Rabka zatrudni osoby na stanowisko - kucharz - pomoc kuchenna - sushi master Osoby z doświadczeniem w branży mile widziane, jeśli nie posiadasz doświadczenia to również nie jest problem, wszystkiego nauczymy :). tel: 530650664 hatosushirabka@gmail.com www.hatosushirabka.pl
 • PRACA | dam
  FIRMA TRACKTECH W MANIOWACH zatrudni pracownika na stanowisku MECHANIK SERWISU SAMOCHODOWEGO. Wymagane doświadczenie z zakresu diagnozy i naprawy pojazdów osobowych, znajomość elektromechaniki i obsługi elektronicznych systemów diagnostycznych, prawo jazdy kat.B. Oferujemy atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji, stabilne warunki zatrudnienia oraz szkolenia. Miejsce pracy: Maniowy Więcej informacji pod numerem telefonu: +48572728209. CV prosimy składać w siedzibie firmy TRACKTECH ul. Ks. A. Siudy 11, 34-436 Maniowy lub mailowo na adres: boguslaw.pokrywka@tracktech.pl
 • NAUKA
  Korepetycje stacjonarnie, online i dojazd Angielski,Niemiecki kazdy poziom. Native Speaker,konwersacje Doświadczenie wieloletnie Zapraszam do kontaktu Malwina. 694213200malka1234@yahoo.de
  Tel.: 694213200
 • PRACA | dam
  MFIRMA TRACKTECH W MANIOWACH zatrudni pracownika na stanowisku MECHANIK SERWISU SAMOCHODOWEGO. Wymagane doświadczenie z zakresu diagnozy i naprawy pojazdów osobowych, znajomość elektromechaniki i obsługi elektronicznych systemów diagnostycznych, prawo jazdy kat.B. Oferujemy atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji, stabilne warunki zatrudnienia oraz szkolenia. Miejsce pracy: Maniowy Więcej informacji pod numerem telefonu: +48572728209. CV prosimy składać w siedzibie firmy TRACKTECH ul. Ks. A. Siudy 11, 34-436 Maniowy lub mailowo na adres: boguslaw.pokrywka@tracktech.pl
  Tel.: +48572728209
  E-mail: boguslaw.pokrywka@tracktech.pl
 • BIZNES
  Stoisko handlowe Pod Gubałówką w atrakcyjnym miejscu! (Do wynajęcia). 604614132
  Tel.: 604614132
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzory: jarzębina i parzenica (60/80), krokusy. GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  PENSJONAT "Willa Park" W CENTRUM ZAKOPANEGO ZATRUDNI PRACOWNIKA DO PRZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ ORAZ SPRZĄTANIA POKOI. Kontakt: 509170212
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DOBRY POKÓJ DLA NIEPALĄCEJ, BARDZO SPOKOJNEJ, POWAŻNEJ DZIEWCZYNY - Zakopane, 501 514 962.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY, WYKOŃCZENIA, PŁYTKI, PANELE, MALOWANIE itp. 796 544 016.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - dla młodych i ambitnych. Oczekiwane otwarcie granicy norweskiej dla nowych pracowników nastąpiło (wjazdy bez kwarantanny, szczepienia nie są wymagane). F. NORWESKA ZATRUDNI W OSLO NA WARUNKACH NORWESKICH - młodych, początkujących pracowników do przyuczenia w zawodzie: TYNKARZ, MALARZ, MONTER RUSZTOWAŃ, STOLARZ, BLACHARZ/DEKARZ ORAZ DOŚWIADCZONYCH FACHOWCÓW W ZAWODZIE. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca na stałe/całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 13 do 23 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2021-07-31 00:54 Jak wypadnie Sandecja i Podbeskidzie w meczu otwarcia 1. Ligi? 2021-07-30 22:00 Dursztyn - wioska z widokami 1 2021-07-30 21:34 Natalia Karciarz Nojśwarniyjsą Górolecką 2021-07-30 21:28 Rapowe rytmy na Rynku w Nowym Targu (WIDEO) 2021-07-30 21:15 W niedzielę w gminie Czarny Dunajec zawyją syreny 2021-07-30 20:40 Piękny zachód słońca nad Jeziorem Rożnowskim 2021-07-30 20:30 Podwyżka cen biletów na trasie Zakopane Kraków 2021-07-30 19:45 Góralka zaśpiewała w Kościelisku i jedzie na festiwal w Opolu 2021-07-30 19:35 Zakopiańska Liga Tenisa Ziemnego 2021-07-30 19:02 Agnieszka Banaś znów na nowotarskiej scenie. Koncert w Altanie 2021-07-30 19:01 Pijany turysta, którego uratowali ratownicy TOPR nie zapłaci za akcję. Dlaczego? 3 2021-07-30 18:16 Zmian nie będzie. Tak zdecydowała rada w Szczawnicy 2021-07-30 18:07 Ukłon w stronę fanów Bonda. Konkurs dla czytelników 2021-07-30 17:25 Zmiana turnusów, naganiacze i tłumy gości pod Giewontem 2021-07-30 16:48 Sport&Fun Festiwal na Kotelnicy Białczańskiej 2021-07-30 16:46 W czwartek rozpoczynają się Sabałowe Bajania 1 2021-07-30 16:05 Pod Tatrami z nieba leje się żar, każdy szuka skrawka cienia 2021-07-30 15:15 I po hazardzie 2021-07-30 14:54 Rozpoczynają się wybory Nojśwarniyjsyj Górolecki (WIDEO, ZDJĘCIA) 3 2021-07-30 14:30 Ulica Długa z opóźnieniem. Gdy pojawi się nowa nawierzchnia będzie za późno 1 2021-07-30 14:21 Filmowe piątki. Kino plenerowe w Szaflarach 2021-07-30 14:18 Kwietna pani zaprasza na koncert w Nowym Targu 2021-07-30 14:12 Górale - lud raczej dekoracyjny. Spotkanie w Nowym Targu 2 2021-07-30 13:45 Nocne śpiewy na Krupówkach. Sześć policyjnych interwencji (WIDEO) 16 2021-07-30 13:42 Wybory Króla i Królowej Bobu. Kabaret Góralski Truteń. W niedzielę Święto Bobu 1 2021-07-30 13:37 Trzy akcje ratowników TOPR 2021-07-30 13:31 Regaty na jeziorze. Yacht Club Vito zaprasza w sobotę 2021-07-30 13:09 Sympatyczny piesek odnalazł się w Bukowinie. Gdzie jest właściciel 2021-07-30 12:50 Żołnierze maszerują po moście w Białym Dunajcu. Dlaczego? (WIDEO) 2021-07-30 12:25 Bach, Mozart i Haendel zabrzmią w Krościenku 2021-07-30 12:15 Krzysztof Majerczak nie awansował do olimpijskiego finału 1 2021-07-30 12:14 We wtorek utrudnienia przed dworcem PKP w Zakopanem 2021-07-30 11:30 Dziś piękny dzień. Burze raczej nas ominą 2021-07-30 10:48 Straże pożarne wjechały na Krupówki 1 2021-07-30 10:45 Zerwał się z poprawczaka 2021-07-30 10:36 Muzyka przez pokolenia. Contra-Bass-Quartett i Lex-Family Ensemble 2021-07-30 10:00 Królowa Tatr 2021-07-30 09:29 W Czarnym Dunajcu rozpoczęła się sesja rady gminy 2021-07-30 09:10 Policjant na wakacjach reanimował 14-latka 2021-07-30 09:09 Podhale się szczepi. Kolejna akcja propagująca szczepienia 2 2021-07-30 09:01 Chorał gregoriański z okazji XX. edycji festiwalu organowego w Zakopanem 2021-07-30 08:01 Największe hity Elvisa Presleya i koncert zespołu Beltaine 2021-07-29 21:50 Dobrończyca Tatrzańskiego Parku Narodowego 6 2021-07-29 21:37 Premier przekonywał nieprzekonanych (WIDEO) 21 2021-07-29 21:10 Głowa przy głowie 3 2021-07-29 20:30 Najpierw poświęcenie mostu, potem wybory góralskich piękności (WIDEO) 3 2021-07-29 19:55 Wakacyjna zgroza - u nas znowu płyną ścieki w kranach! 7 2021-07-29 19:30 Zamknięty szlak od Zmarzłego Stawu na Kozią Przełęcz 2021-07-29 19:00 Jak pozyskać pieniądze z Unii. Jutro konsultacje dla mieszkańców 1 2021-07-29 18:15 Prawie 50 interwencji ratowników TOPR w niespełna tydzień
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-07-30 22:33 1. Dajmy im chwilę. Niebawem i oni zaczną stawiać budy :-) Bo domki pod wynajem już mają. I zapewne cieszą się z postępu i rozwoju. 2021-07-30 21:20 2. @ Między innymi twój guru "Kuraś" ich pomordował. oni sie przyznają do tego ty nigdy tego nie zrobisz tylko zprzeczysz. 2021-07-30 21:15 3. Inna- nie chcę nikogo obrażać, ale proste, to jest chyba twoje wykształcenie. Nie ważne, kto co napisał, ale ciągłość. A jeżeli ci się wydaje,cze u mnie, na wsi, nie ma internetu, to się mylisz. Ja w sieci znalazłem pięć kawałków.. Inny- ty pisz za siebie, bo wydaje mi się, ze nie jesteś fanem InoRos, a jesteś fanem Kamila kowalcze. Albo nawet nim samym. Gdybyś był prawdziwym fanem, to byś wiedział, że zespół się nie rozpadł, i wiedziałbyś co się stało. Poza tym, z tego co ja ogarniam, to ciekawe, że muzyka Kowary do ciebie nie trafia, gdy większość starych utworów, poza ludowymi, i Piotrka, to właśnie Kowara pisał. A teraz trafia do ciebie Liber. I kto tu jest fałszywy? Zastanów się. I to ma być oryginalne? Ludzie, pomyślcie, co piszecie. Traktujecie ludzi, jak debili. A jak to ktoś wcześniej pisał, w sieci nic nie ginie... 2021-07-30 20:31 4. Brooklyn Słowacy marzą o systemie jaki jest w TOPR !!!! poczytaj, posłuchaj i pomyśl a nie pitol farmazonów!!! 2021-07-30 20:07 5. No właśnie. Tak zwana "poprawność polityczna" niektórym zaciemnia fakty i odbiera trzeźwe myślenie. 2021-07-30 19:50 6. Dyspozytor mógł posłać słowacką horską sluzbę, to gość dowiedziałby się ile kosztuje taka akcja. 2021-07-30 19:48 7. Karygodne. Najwyzszy czas i pora skonczyc to pajacowanie pseudo turystow. Najwyzszy tez czas zaczac ich karac i obciazac za takie akcje ratunkowe. W Polsce wszystko jest naopak. Slowacy moga u Nas sie nieda. 2021-07-30 19:41 8. U nas w Szczawnicy Niżnej zawsze śpiewajency wracało sie do domu. Niektórzy mieli tak charakterystyczne głosy jak Michoł, że bez niczego można ich było rozpoznać. Przede wszystkim nie przeszkadzało to komuś, wystarczyło idąc z gospody tylko minąć komisariat milicji a w Parku rozlegały się góralskie arie. %*} 2021-07-30 18:19 9. PiSmak, bardziej trafiłoby do pamięci i wyobraźni czytelników wymienienie takich rządowych uroczystości gdzie pani poseł z Krościenka nie była obecna. 2021-07-30 17:41 10. W bajaniach to najlepszą instytucją jest; - no ... lata siedzi na słowiańskich włościach.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

FILMY TP

Pożegnania

Album TP