2021-07-20 15:30:18

Zakopane
Z piskiem opon zawrócił na środku skrzyżowania. Zobaczcie, co po sobie zostawił

Kierowca żółtego samochodu, prawdopodobnie na zagranicznych numerach rejestracyjnych wprawił w osłupienie przechodniów w centrum Zakopanego.
Żółte auto jechało w dół Alejami 3 Maja. Kierowca wjechał na środek skrzyżowania z ul. Kościuszki, zatrzymał się. - Koła zaczęły mu buksować w miejscu. Z dużą prędkością i piskiem opon obrócił się i zaczął jechać w górę, ale po drodze uderzył i zniszczył barierki, następnie odjechał - relacjonuje świadek tego drogowego zdarzenia.
"Kłamczyński", pasuje do Tuska, ten człowiek w życiu prawdy nie powiedział. Był fustrat w Gdańsku, trzeba go będzie na wściekliznę zaszczepić, bo może zacząć kąsać, "fur Deutsland". Człowiek Merkel i Putina.
a co kłamczyński gdzieś był.....?!!!!
Kierującą bmw nie była w stanie bezpiecznie wyjechać
Jest linia ciągła jest przystanek co z tego kierowca nie powinien korzystać przykra sprawa ale się wydarzyło to tylko wina tego co poszedł do biedronki 2026-04-01 20:16 10. Slabo pyrcoku wiazesz symbole. Donkey czyli osiolek to od dawna symbol amerykanskich demokratow.












