POLECAMY
Jak "Tygodnik Podhalański kłamie" ? Książka dostępna jest też w redakcjach w Zakopanem i w Nowym Targu.

Reklama

2021-08-03 08:00:31

Reklama

Gmina Szaflary

Beata Szydło w szkole w Skrzypnem. Czy polityczne spotkania powinny odbywać się w szkołach?

Reklama

Była premier, a obecnie posłanka w Parlamencie Europejskim, odwiedziła szkołę w Skrzypnem. I zachwalała rządowy program "Polski Ład".

Beata Szydło przyjechała do Skrzypnego i opowiadała między innymi o nowym programie Prawa i Sprawiedliwości "Polski Ład". Na spotkaniu byli też poseł Edward Siarka, senator Jan Hamerski i posłanka Anna Paluch. 

- Polska się zmienia, zmienia się życie nas wszystkich, i to jest efekt pracy nie tylko polityków, nie tylko polskiego rządu, ale przede wszystkim was wszystkich, bo to wy państwo te polskie sprawy wspólnie z nami realizujecie. To dzięki waszemu zaangażowaniu, waszej energii, waszemu poświęceniu, Polska zmienia się na lepsze. Jesteśmy coraz silniejszym, piękniejszym i bogatszym krajem, i wierzę w to głęboko, że te kolejne lata, które przed nami są będą dokładnie takie same, a jeszcze szybszy wzrost gospodarczy pozwoli na to, żebyśmy szybciej te cele, które prze sobą stawiamy osiągnęli - stwierdziła Beata Szydło. Mówiła też o dodatkowym programie dla rolników. 

Podczas spotkania wystąpił również zespół Skrzypnianki.

Pozostaje tylko pytanie, czy szkoła nawet w wakacje powinna być miejscem, gdzie odbywają się takie polityczne spotkania? Czy jeśli do Szaflar przyjedzie przedstawiciel innej partii politycznej też będzie mógł zachwalać swój program w szkole? 

- Spotkanie odbyło się w nowej wielofunkcyjnej sali gimnastycznej, której budowę dofinansowano z Ministerstwa Sportu i Turystyki blisko 1,5 miliona złotych w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej, uzyskanego za czasów rządu premier Beaty Szydło - informuje gmina Szaflary.

m


Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
stasek 2021-08-04 20:40:42
Do nick drugi stasek
1 To że PiSy obnizyły se o 20% to w sumie podwyższyły se o 40%( 60-20= 40%)
Czyli podwyzka o 40 %
2 Czyli faktyczna Inflacja( nie zafałszowana 40%)
3. Nie śmiesz mnie 13 dla emerytów. Nedzne ochłapy a drugą 13 nie dostają wszyscy
4. Gaz drożeje o 12,5% od 1 sierpnia
5. Prąd w tym roku podwyzka 20%
6 Wzrost cen niektórych materiałów budowlanych ( niektórych rzedu 40%- 100%)
7. Okradanie ludzi oszczedzających poprzez 0 stopy procentowe

Ot PiSkomuna w gospodarce.
Okraść i powiedziec ze coś daje.
Obserwuje ze spokojem
ha ha ha ha
wiktoria 2021-08-04 19:21:06
@kierowca ręce precz od naszych dzieci tak samo ze szczepieniami jak z anty Polską ideologią i tu się z tobą zgadzam po raz pierwszy , @stad jak to niby pieniądze wszystkich nas przecie to nie nasze pieniądze bo my według prezydenta Komorowskiego podatków nie płacimy więc prosze nas nie obrażać , a PIS przecie dał 500+ to na sale gimnastyczne nima i nie będzie @vivi i będą rosły bo już 40 % za energie elektryczną którą placimy idzie do Niemiec i Francji za emisje gazów tak że z tym grochem na wieczór Państwo z lewej stronu politycznej delikatnie bo środowisko nie wytrzyma
wiktoria 2021-08-04 15:13:09
pamiętacie ''nocną zmiane'' jeżeli nie to na yotybe można obejzeć jeszcze ale pewnie nie długo bo jak wejdzie wolność słowa po PO to filmu nie będzie tam widzimy trzech muszkieterów Wałęse , Tuska i Moczulskiego ci dwaj mieli powód odsunięcia pierwszego niekomunistycznego rządu Jana Olszewskiego ale pan Tusk przecie nie był tajnym współpracownikiem SB więc w czyim interesie odsuną od władzy ten pierwszy tak upragniony od Solidarności i większości Polaków rząd i taki ten wasz bohater i co on zrobił przez dwie kadencje w tej UNII dla Polski jedyne co to straszył karami za nie przyjęcie uchodźców bo takie są zasady w Unii
BARAN ! 2021-08-04 12:29:31
Narski, ty napisałeś to na poważnie, czy robisz sobie yaya?
kierowca123 2021-08-04 07:36:13
jakim prawem do szkół wpuszcza się tą antypolską ideologię?
drugi stasek 2021-08-04 06:45:46
stasek, o tym że pisy w 2018 roku se obniżyły zarobki to cisza. O tym że w zeszłym, roku nie podwyższyli sobie , wszyscy inni , jak co każdego roku , dostali ,też cisza . O tym że emeryci za pisów dostają dwa razy w roku tzw. 13 też nic nie piszesz. Bo po co miałbyś o tym pisać.
tisa dajep 2021-08-03 22:52:41
@stąd, jak na razie, to wy, ty i tobie podobni, się tutaj nieustannie ekscytujecie. W żadnym komentarzu nie odnoszę się ad personam do nikogo pierwsza, piszę sobie na temat artykułu, a zaraz pojawiają się zatroskani moim zdrowiem frustraci typu znikąd, nikt, narski, nauczyciel... tak było w art. o TVN, tak było w którejś już relacji z żydowskiego cmentarza w CzD, o czym wspominasz, tak jest tutaj, i w wielu , wielu innych. Nie pasuje ci baranie jeden z drugim, nie czytaj, nie ekscytuj się, nie mierz innych swoją miarą! To, że sami macie problemy ze zdrowiem, że słoneczko za bardzo wam grzeje, nie znaczy, że wszyscy tak mają. Dla mnie też jesteś nikim znikąd, i jakoś z tym żyję. Nie potrafisz merytorycznie mi udowodnić, że o Tusku i Kopacz odwiedzających notorycznie szkoły i przedszkola napisałam nieprawdę, bo temu się nie da zaprzeczyć, to zaraz, jak typowy komuch-bolszewik wymyśliłeś chorobę psychiczną.
stasek 2021-08-03 21:47:08
PiSy se podwyższyły zarobki o 60%. rozporządzeniem Pana Przezydenta Andrzeja Dudy.
Czyli wniosek inflacja co najmniej 60 % ( wedłu Gusowskiego PiSu 4,5%) ha ha ha ha
Waloryzacia emerytur i rent w przyszlym roku 4%
Podwyzka najnizszej płacy 200 zł
No i co wyborcy PiSu???????
Ot dojna zmiana.
Stąd 2021-08-03 21:26:01
Sz. Pani tisa dajep - Proszę się tak nie ekscytować, to może być niebezpieczne, zwłaszcza latem, gdy ciepło - a nuż ciśnienie Pani skoczy i znowu pojawią się zaburzenia świadomości, o których już nas Pani raczyła wcześniej informować, nie wiedząc gdzie jest i skąd jest (proszę zajrzeć do swoich wcześniejszych wpisów). A teraz do rzeczy - zaboleć to mnie mogą negatywne, acz merytoryczne uwagi pod moim adresem od osób ważnych w moim życiu - Pani nie ma w tym gronie. Nie mam też najmniejszego zamiaru "mierzyć" Pani jakąkolwiek miarą. Po co? Pani postawa i wypowiedzi - jątrzyciela i mąciciela to Pani sprawa i świadectwo, jakie sobie Pani wystawia. Życzę zdrowia, ze zdrowym rozsądkiem może być trudniej... ale nadzieja umiera ponoć ostatnia.
tisa dajep 2021-08-03 20:53:14
Zabolało, nie? Prawda boli. @Stąd, nie mierz mnie swoją miarą i nie wciskaj kitu, że nie rozumiem co czytam. Tak sie składa, że ty nie rozumiesz, co czytasz. Wyraźni napisałam: "Jakoś sobie nie przypominam oburzenia zakopianki, stąd". Chyba, że gdzieś wtedy, kiedy Tuski z kopaczami bywali w szkołach co kilka dni, też się oburzałeś, jak dzisiaj. Podaj link, chętnie poczytam.
Jest gdzieś na forum "nauczyciel tisa dajep"? Pytam, bo pod moim komentarzem: "tisa dajep 2021-07-09 06:12:30
Wczorajsze rozpoczęcie i zakończenie tzw. "faktów" -kwik dorzynanej powoli świni -BEZCENNE!!!!!!!!!!!"
okropnie się obruszył/a, pisząc:
"nauczyciel tisa dajep 2021-07-09 08:21:33
tisa dajep prymitywny rzeźniku. Napawasz się kwikiem dorzynanej świni?! Po co to oglądasz - takie złe, niezdrowe i brzydkie. Zrób coś dobrego i pięknego, przestań jątrzyć i wykrzykiwać puste slogany trollu jeden"
Dzisiaj jakoś też nie znajduję jego mądrości pod komentarzem tadka. A może tadek już nie jest prymitywnym rzeźnikiem i trollem jednym?
jarek 2021-08-03 18:35:45
ciekawe czy wspomniała coś o szczepieniach
Stąd 2021-08-03 12:48:54
Sz. Pani/Pan tisa dajep - Czy rozumie Pani/Pan, co czyta? Proszę jeszcze raz uważnie przeczytać mój wpis, postarać się go zrozumieć, a w razie potrzeby znaleźć w słowniku języka polskiego znaczenie słów: żaden/żadna/żadni/żadne, uwzględniając oczywiście odmianę.
Jeszcze uwaga do Gminy Szaflary - pieniądze, które otrzymaliście jako dofinansowanie do budowy pięknej, wielofunkcyjnej sali gimnastycznej w Szkole w Skrzypnem NIE POCHODZIŁY z prywatnej sakiewki pani Beaty Szydło, ani żadnego innego urzędnika państwowego - to pieniądze WSZYSTKICH NAS - PODATNIKÓW. Tak więc nie musicie okazywać specjalnych wyrazów wdzięczności ani p. B. Szydło, ani partii do której należy.
vivi 2021-08-03 12:42:38
Tej Pani już dziękujemy. Ceny w skepach i na stacjach rosną w takim tempie, że nasze zarobki nie mają szans ich dogonić. Już nam tak dogodzili, że ręce opadają.
normalny 2021-08-03 12:37:45
Aż miło patrzeć pis...ory jak robicie w portki przez Tuska, bo wiecie że koniec waszej partii ludowej już wkrótce :))))))))))
tisa dajep 2021-08-03 12:20:47
Aha, pisowi wszystko wolno, a spotkanie polityczne nie powinno się odbywać na terenie żadnej publicznej szkoły. No to sobie przypomnijmy, bo widzę, że co poniektórzy mają wybiórcza pamięć:
1). 15 października 2010
W Dniu Edukacji Narodowej Donald Tusk wziął udział w uroczystości pasowania dzieci na przedszkolaków w przedszkolu nr 401 w Warszawie. Po ślubowaniu premier wręczył każdemu z dzieci "order przedszkolaka", zaś przedszkolankom bukiety kwiatów.
2). 21 wrz 2011.
Premier Donald Tusk w Szkole Podstawowej nr 2 w Piastowie. Premier Donald Tusk podróżował "Autobusem Tuska" po Mazowszu. W drugim dniu akcji wyborczej szef polskiego rządu zajął się tematyką bezpieczeństwa i lepszej edukacji dzieci.
3). 2013-09-02
Premier Donald Tusk oraz wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski zainaugurowali rok szkolny 2013/2014 w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku.
4). 18 listopada 2013,
Mijają dwa lata od zaprzysiężenia rządu premiera Donalda Tuska drugiej kadencji. Z tej okazji premier przez dwie godziny był gościem uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 Ok. 12.50 spotkał się z jedną z pułtuskich rodzin, a o 14:00 odbyła się konferencja prasowa.
5). 1 września 2014,
Premier Donald Tusk pojawił się na rozpoczęciu roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mówił dzieciom, że nowy elementarz bardzo mu się podoba. Żartował też, że skoro wszystko zrozumiał, to podręcznik nie może być trudny.
6). 8 października 2018,
Donald Tusk odwiedził szkołę jubilatkę w Chmielnie. To była prywatna wizyta przewodniczącego Rady Europejskiej w szkole na Kaszubach.

Jakoś sobie nie przypominam oburzenia zakopianki, stąd, @karolu w przedszkolu już był, Tusk. Zgadnij, po co?
Pisać, ile razy w czasie roku szkolnego, w szkołach politykowała Ewa Kopacz?
gosc69js 2021-08-03 12:17:38
Nowy Polski Ład.....polityka do szkół!!! To teraz będzie " święte miejsce " naznaczone stopami " miss " szydło:) Z tej okazji corocznie będą się tam odbywały imprezy okolicznościowe upamiętniające to jakże " zacne " wydarzenie:)
Góralkaa 2021-08-03 11:24:05
Hehe niech przemówi do rozsądku tej ze skrzypnego co pupy daje na prawo i lewo. Rozwalajac związki. Co tam wazne aby kase miec i dobrze se robic.
Hehe kazde dziecko z innym i 500 plus leci. Rodzina katolicka to i istnie katolickie podejscie.
przypomniało sie 2021-08-03 11:20:35
Pan senator Hamerski rozpoczął nowy ład od spaceru po jarmarku w Krościenku. W myśl starej zasady "Naród z partią, partia z narodem".
Stąd 2021-08-03 11:08:12
Oczywiście, że żadne spotkanie polityczne nie powinno się odbywać na terenie żadnej publicznej szkoły. Ale ta sytuacja chyba nie jest zaskoczeniem tu, na Podhalu, gdzie wyniki wyborów były jakie były, gdzie władze i wielu członków Związku Podhalan straciło po raz kolejny swój honor czapkując przed PAD i innymi prominentami z PiSu, gdzie wreszcie szkoły są pod wątpliwą kuratelą pani kurator Barbary Nowak, która za PiS i jego doktryny podsycające do nienawiści względem inaczej myślących dałaby się pokroić.
Zakopianka 2021-08-03 10:13:47
Przecież pisowi wszystko wolno i tylko im.Czarnek mówił:szkoła wolna od polityki ale nie miał na myśli pisu.Odznaczyl nawet jednego dyrektora który wyrzucił uczennice za noszenie znaku błyskawicy.
tadek 2021-08-03 09:57:35
Dlatego Pisiory robią spotkania w jaskiniach, bo oni się nawet suwerena boją. a teraz jeszcze jak Tusk wrócił to się boją o koryto i kwiczą jak stare wieprze idące na rzeżń.
Pytający? 2021-08-03 09:43:55
Zapytajcie Pana Wojta czy wypadało w murach urzędu gminy przyjmować Pana Patryka Jakiego przed wyborami do Parlamentu Europejskiego? Czy to odpowiednie miejsce żeby urzędnicy w godzinach pracy robili sobie zdjęcia.
Zapytacje Pana Wojta jak prosił strażaków z OSP z gminy Szaflary aby przybyć na spotkanie z panią Szydło? Niektórzy nawet mundury ubrali- czy po to są OSP? Wstyd
Ala ma psa 2021-08-03 09:34:03
Autorytet dla katolików. Wstyd, za samo to bym sie odwrócił od kościoła. To wszystko to polityka i aktorstwo oraz sposób na łatwe życie duchownych. Ktoś kiedyś na forum napisał, że struktury kościoła są takie jak każdej organizacji totalitarnej tylko w innym kolorze.
karol 2021-08-03 09:09:17
Proponuję Szydło, aby następnymi etapami tego cyrku objazdowego były żłobki i przedszkola. Tam podobno jeszcze wierzą w bajki, prezesa w roli świętego Mikołaja, darmowe papu z nieba i inne takie tam niedorzeczności. Istnieje nadzieja granicząca z pewnością, że poziom intelektualny odbiorców będzie idealnie współgrał z poziomem infantylizmu argumentów tej pani. A jak jeszcze przytaszczy ze sobą torbę cukierków, to "siukces" murowany.
obojętny 2021-08-03 08:50:29
Takie polityczne spotkania to albo w remizie a najlepiej na polu. Ewentualnie w kościele bo syn był księdzem.
Zori 2021-08-03 08:24:37
Mam nadzieje że ten czarny sen się w końcu skończy!!! Ej panowie , doborowe towarzystwo. Za żadne pieniądze bym tego nie robił. Ale jak już Pis...iory zrobią z Polski wielki kołchoz bez konstytucji i unii europejskiej to co wtedy powiecie swoim dzieciom ? .... to nie my to oni ! a może będziecie dalej na stanowiskach bo przecież każda władza oddanych ludzi potrzebuje. Brrrrrr ...niedobrze mi.

Reklama
 • KUPNO
  KUPIĘ STARE SANIE GÓRALSKIE MOGĄ BYĆ DO MAŁEJ RENOWACJI. Tel. 691 523 433, paula.9@interia.pl
 • SPRZEDAŻ | różne
  LIKWIDACJA OBIEKTU W KOŚCIELISKU - WYPRZEDAŻ w dniach 27-29.09 - drewnianych mebli (łóżka, fotele i inne) odbiór osobisty. Tel.694180903
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM zatrudni POMOC KUCHENNĄ. Warunki pracy i płacy bardzo dobre. Kontakt tel. 602 186 987.
 • PRACA | dam
  PIEKARNIA W ZAKOPANEM zatrudni DZIEWCZYNĘ LUB CHŁOPAKA DO KROJENIA CHLEBA. Praca na noc. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni PANIĄ DO SPRZĄTANIA i MAGAZYNIERA/-KĘ (praca na noc). 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia PÓŁ DOMU (3 pokoje) - Białka Tatrzańska. 695 505 776.
 • PRACA | dam
  "TESKO" Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Spółka z o.o. w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ CIĄGNIKA oraz PRACOWNIKA FIZYCZNEGO do Zakładu Utrzymania Dróg na okres zimy, na pełen etat. Nr tel. 18 20 25 629, e-mail: tesko@tesko.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MAZDA 6, 2004, kombi, diesel. 660 275 561.
 • PRACA | dam
  Zatrudnie Kierowców C+E NA trasy krajowe Wyjazdy z Nowego Targu na Śląsk powrót Nowy Targ Wysokie zarobki dobre warunki pracy. 601852059luczkowskitrans@gmail.com
  Tel.: 601852059
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Zakopanem zatrudni na stałe POKOJOWĄ. 666378357.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKĘ ZABUDOWANĄ LUB NIEZABUDOWANĄ w Zakopanem lub najbliższych okolicach, tel.786119886
 • KOMUNIKATY
  W NIEDZIELĘ W BIAŁYM DUNAJCU - OKOLICE GMINY - ZAGINĘŁY 2 KROWY CZERWONO-BIAŁE.NAGRODA DLA ZNALAZCY. 600 771 479.
 • PRACA | dam
  Karczma Tatrzański Bór w Małem Cichem zatrudni kelnerkę oraz pomoc kuchenną (garmażerka) mile widziane doświadczenie. Możliwość zakwaterowania.
 • PRACA | dam
  Praca opiekunki w Domu Opieki dla osób starszych w Zakopanem, Struga 4. 698-673-260swiatkowska.w@wp.pl
  Tel.: 698
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - SPRZEDAŻ GOFRÓW I WINA GRZANEGO - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU ZATRUDNI OSOBĘ DO SPRZĄTANIA I KELNERKĘ. 608 806 408
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W KOŚCIELISKU ZATRUDNI OSOBĘ DO RECEPCJI I PRAC MARKETINGOWYCH. 608 806 408
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY, W CENTRUM NOWEGO TARGU ul. Krzywa. 608 806 408
 • PRACA | dam
  Włoska restauracja PER AMORE poszukuje osób do pracy na stanowisko: KUCHARZ, POMOC KUCHENNA, ZMYWAK. Tel. 511 711 711.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI 2 HA - k/Białki. 182856454.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  ZAKOPANE, KOTELNICA DZIAŁKA ROLNA BEZ DOJAZDU 1625mkw, c. 45 000zł. 501 614 182, www.suchodol.com
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA DOMINIUM na Krupówkach ZATRUDNI KELNERKĘ, PIZZERA, DOSTAWCĘ - NA STAŁE. 668 404 790, 664 023 298.
 • PRACA | dam
  POKOJOWA w hotelu 4* w centrum Zakopanego. Kameralny obiekt, spokojna praca. Pełny etat, umowa o pracę. Tel. 889 949 381.
 • PRACA | dam
  KUCHARZ/RKA śniadaniowi oraz a\'la carte - w hotelu 4* w centrum Zakopanego. Pełny etat, umowa o pracę. Tel. 792 276 261.
  Tel.: 792 276 261
 • PRACA | dam
  POKOJOWA Praca od zaraz. Zatrudnimy osobę do sprzątania apartamentów w Białce Tatrzańskiej, z możliwością zakwaterowania. Możliwa umowa o pracę,stabilne warunki zatrudnienia, dobre wynagrodzenie, miła atmosfera. kontakt pod numerem tel. 668 850 500.
 • PRACA | dam
  KARCZMA SZAŁAS KURNIAWA ZATRUDNI POMOC KUCHENNĄ - Zakopane Jaszczurówka - 608 842 830.
 • PRACA | dam
  Hotel "Sabała" w Zakopanem zatrudni OSOBĘ DO SPRZĄTANIA POKOI. Oferujemy umowę o pracę. Bardzo prosimy o kontakt osobisty w recepcji hotelu przy ulicy Krupówki 11 lub tel. 18 20 150 92.
 • PRACA | dam
  Hotel "Sabała" w Zakopanem zatrudni OSOBĘ NA REKREACJĘ HOTELOWĄ. Bardzo prosimy o kontakt osobisty w recepcji hotelu przy ulicy Krupówki 11 lub tel. 18 20 150 92
 • PRACA | dam
  Hotel w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni: - Kucharzy/ młodszych kucharzy - Panie do przygotowywania śniadań - Kelnerów/ kelnerki - Recepcjonistki/ Recepcjoniści Praca stała bądź dorywcza, elastyczny grafik pracy, stabilne warunki zatrudnienia. 507645428natalia25-92@o2.pl
  Tel.: 507645428
 • PRACA | dam
  Restauracja Adamo przyjmie do pracy kucharza, pizzera, kelnera, pomoc kuchenna.. 606951331
  Tel.: 606951331
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni PRACOWNIKÓW RECEPCJI. CV proszę wysyłać na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl lub kontakt telefoniczny: 666378357.
 • PRACA | dam
  Restauracja "Tunel" zatrudni pizzera na stałe. Umowa o pracę, wysokie wynagrodzenie. 600356497
  Tel.: 600356497
 • PRACA | dam
  Praca całoroczne Pensjonat Kościelisko najlepiej osoba wielofunkcyjna Kelnerka Pokojowa Kucharka możliwe zakwaterowanie i wyżywienie. 600 011 905 info@gorskipalacyk.pl
  Tel.: 600
 • PRACA | dam
  PRACA OD ZARAZ! Wynagrodzenie do 9 000 zł netto! Serwis sprzątający: Vorarlberg Austria. Chcesz być częścią naszego zespołu? Dołącz do nas! Prześlij nam swoje CV na adres: office.cowa@gmail.com.office.cowa@gmail.com
 • PRACA | dam
  POSZUKUJĘ ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ lub OSOBY CHĘTNEJ NA TO STANOWISKO (po maturze, DO PRZESZKOLENIA) - Zakopane. 793 333 072 (po godz. 19)
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzory: jarzębina i parzenica (60/80), krokusy. GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  NORWEGIA (Oslo) - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy na warunkach norweskich pomocników, tynkarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - praca tylko z pracownikami z Podhala. Praca całoroczna, również w zimie. Zjazdy do kraju co 1-3 tygodnie (samolot) wg. własnego uznania. Pełna elastyczność co do wyjazdów do kraju. Zarobki od 15-25 Euro /godz. Zapraszamy. Tel. 667 602 602.
 • USŁUGI | budowlane
  PŁYTKI, PANELE, SZPACHLOWANIE, MALOWANIE itp. 796 544 016.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy PRACOWNIKÓW NA BAR ORAZ KELNERÓW. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2021-09-23 21:40 Rabuś kradnie komputerem 2021-09-23 21:15 Mieszkańcy Spytkowic ostro sprzeciwiają się rozbudowie Chyżnianki 2021-09-23 21:10 Speedem w pirata 2021-09-23 20:36 W końcu powstanie projekt długo wyczekiwanego chodnika 2021-09-23 19:47 Dobre torby Biedronki wspierają Bank Żywności 2021-09-23 19:45 Zapomniany. Był, a jakby go nie było 2021-09-23 19:15 W Szaflarach rozpoczęło się zebranie wiejskie 2021-09-23 18:59 Gdy na Podhalu kończy się sezon, z dróg momentalnie znikają busy 4 2021-09-23 18:30 Ociepliło się i w Zakopanem od razu więcej turystów 2 2021-09-23 18:00 Personalizowane szkolenia z pierwszej pomocy dla firm. Jak stworzyć odpowiedni program szkolenia? 2021-09-23 17:54 Ratownicy pomagali polskiemu turyście pod Łomnicą 2021-09-23 17:45 Gabaryty na śmietnik. Czas na jesienne porządki 2021-09-23 17:30 Sybilla dla Muzeum Tatrzańskiego 2021-09-23 17:00 Zderzenie na Olczy, były utrudnienia 2021-09-23 16:46 Ulica Sienkiewicza już dwukierunkowa 2 2021-09-23 16:34 Zakopiańczyk, który bez powodu zaatakował przechodnia młotkiem aresztowany 4 2021-09-23 16:32 Trzymamy kciuki za "Sonatę" Bartosza Blaschke 2021-09-23 16:00 Obiad na środku Równi Krupowej (WIDEO) 2021-09-23 15:39 Wydawcy gazet lokalnych: polskie władze mają narzędzia by zmusić reżim do wypuszczenia dziennikarza 3 2021-09-23 15:15 Plac Radeformvald? Adres raczej będzie trudny do wymówienia 5 2021-09-23 14:41 Uwaga utrudnienia drogowe w Lasku 2021-09-23 14:30 Kilka słonecznych chwil na Podhalu i w Tatrach. Nadciąga wichura (WIDEO) 2021-09-23 14:13 Po wypadku na rowerze. Uraz głowy i zaburzenia pamięci 2021-09-23 13:45 Liczę na dobre wieści z Bratysławy - pisze ze szpitala Mateusz Polaczyk 2021-09-23 13:14 Obwodnica na razie donikąd (WIDEO) 2021-09-23 12:45 3 promile we krwi i jeszcze był w stanie jechać samochodem 2021-09-23 12:15 Ten, który słyszy światło księżyca 2021-09-23 12:13 Wnuczka, wnuczek edukuje - babcia, dziadek się stosuje. Policja ogłasza konkurs 2021-09-23 12:00 Kwiaty za elektrograty - pozbądź się śmieci, a dostaniesz wrzozsa 3 2021-09-23 11:28 Kolejny wzrost zakażeń koronawirusem na Podhalu 4 2021-09-23 11:13 Zderzenie auta osobowego z maszyną drogową w Jabłone 2 2021-09-23 11:00 Wydawcy niezależnych gazet lokalnych wspierają Andrzeja Poczobuta 2021-09-23 10:48 Tak będzie wyglądał kryty tor lodowy w Zakopanem 2 2021-09-23 10:00 Ile śniegu spadło na Kasprowym, ile na Łomnicy? Nadciąga wichura 2021-09-23 09:16 Wielkimi krokami zbliża się Jazz Camping na Kalatówkach! Wejściówki w sprzedaży 2 2021-09-23 09:00 Abstynencja pomaga zapobiegać nowotworom 2021-09-23 08:59 Zmiana organizacji ruchu w Zakopanem opóźnia się. Dlaczego? 1 2021-09-23 08:00 Tak się budzi dzień w Mieście 2021-09-23 07:00 Lipnica opłakuje Mateusza 2021-09-22 22:30 Seniorzy pamiętają o Wyszyńskim 2021-09-22 21:55 Rozbity gang narkotykowy - w tle towar warty 6 mln zł (WIDEO) 2021-09-22 21:20 W piątek pogrzeb hokeisty Podhala, który zmarł nagle w młodym wieku 1 2021-09-22 21:00 Czas wyruszyć na muzyczny szlak. W piątek startuje Music Trail Festival 2021-09-22 20:33 Madzia mieszka w Białym Dunajcu. Rodzice zbierają dla niej pieniądze na sprzęt rehabilitacyjny 2021-09-22 20:19 Podyskutujmy o książkach 2021-09-22 20:00 Łapy, łapy, cztery łapy w Lądku-Zdroju 2021-09-22 20:00 Wodociąg na Piaskach? Wykonawca poszukiwany 1 2021-09-22 19:52 Miłośnicy gier i kolei będą się mogli wykazać 2021-09-22 19:15 Strzelali do niedźwiedzi, teraz odławiają łanie 1 2021-09-22 17:45 Transhumanizm, chipy pod skórą i humanoidy w teatrze
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-09-23 21:39 1. @kamil Do Zakopanego nie ma po co przyjeżdżać. Nawet jak nie ma ludzi. Chcesz pochodzić po górach, to są lepsze miejscowości na wypad w Tatry. 2021-09-23 20:38 2. @Vajper, już to widzę jak następnym razem, po przywrócenia właściwej kolejności ruchu KTT wymusza pierwszeństwo bo tak był przez miesiąc. Tu nawet garb w wykonaniu @lewego migacza by nie pomógł! 2021-09-23 20:24 3. Jo se tak myślym, ze jus downo powinna hulać kolyjka gondolowo Kościelisko-Zacofane-Białka T. i Zomb-Cyrla przez Łolce, abo inkso trasa jak fto woli... Tak cy siak zwrociyłyby sie koszty z nawiązkom a i cepry miały by atrakcje. Zero syfu z siylnika, korkof a casu pewnie tys by zostało duzo wiyncyj. Som miasta na świecie, co juz downo tak majom i se chwolom, ale przecie u nos sie nie do, bo piniyndzy nima, a i eko terroryści łod razu bedom mieć pole do popisu!. Takze bedzie dalyj jak jest: biadolynie i biadolynie... 2021-09-23 20:11 4. Ja jako były partyzant powiem tak: najlepiej dla nich, jakby na papieża wybrali Białorusina. Ten zmieniłby im oblicze ziemi i mieliby Tesco, Lidla z całym tym badziewiem ładni opakowanym w kilku językach Europy zjednoczonej. 2021-09-23 19:49 5. A ja chodzę pieszo do pracy w Zakopanem 4 km. Nie odważyłabym się wsiąść do ciasnego busa, w którym ani kierowca ani pasażerowie nie mają masek. Jeździ po Zakopanem zielony bus prowadzony przez starszego człowieka który pali w aucie. Smród nie do wytrzymania. Lepiej skorzystać z autobusu miejskiego. Dlaczego u nas mają jeździć busy a nie autobusy? W busie jest ciasno. 2021-09-23 19:32 6. @tadek.Nie chciałbyś pisać dla Wyborczej,Soku z buraka,czy Fabryki Troli?Miałbyś większy posłuch. 2021-09-23 19:32 7. Co to za kara? Pokskie bezprawie.... 2021-09-23 19:30 8. Byloby to z głową gdyby cale Sienkiewicza miały pierwszenstwo A nie stop z ul Kosciuszki 2021-09-23 19:08 9. Nikt kogo znam nie jeździ komunikacją publiczną tylko porusza się samochodem. Dlaczego? Każdy ma to za oczywiste: bo swój nawet popsuty samochód jest sto razy bardziej niezawodny niż najlepsza dostępna komunikacja publiczna na Podhalu. Koniec końców jeździmy samochodami bo nie ma innej alternatywy i dziwimy się, że są korki. 2021-09-23 19:08 10. Za to pojawi się Policja i zrobi akcję BUS na pustych od busów drogach. Brawo.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

FILMY TP

Album TP

Pożegnania