Reklama

2021-10-01 12:28:03

Zakopane

Nie dla mordowania ludzi na granicach. Demonstracja w Zakopanem

W niedzielę o godz. 15 przy oczku wodnym na Krupówkach odbędzie się demonstracja pod hasłem: "nie dla mordowania ludzi na granicach".

Demonstracja ma zwrócić uwagę na problem traktowania przez władze uchodźców na granicy z Białorusią. - Zgromadzenie będzie miało charakter pokojowy. Używany będzie sprzęt nagłaśniający i transparenty - deklaruje organizator Paweł Winsczyk (na zdjęciu z mikrofonem) z Komitetu Obrony Demokracji. 

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
zenzz 2021-10-04 10:10:28
@wiktoria, to że twój kościół płód uznaje za dziecko nie oznacza, ze inni też tak uważają. Polecam dowiedzenie się co oznacza słowo dziecko. Poza tym "logika" twoich wypowiedzi, jak i innych przeciwników zwykłego ludzkiego podejścia do tej sytuacji, skutecznie zniechęca mnie do dalszej dyskusji.
@Panna, dziękuję, wracasz nadzieję na to, że nie wszyscy tu obecni są wyzuci z uczuć.
wiktoria 2021-10-02 16:04:50
@ tadku każdego człowieka popierającego aborcje nie można zalicz do gatunku ludzkiego a ty jesteś wielkim orędownikiem tego haniebnego czynu @Grace '' wszystkie dzieci są nasze'' piszesz ale pewnie nie te biedne nie narodzone przez takich jak ty i pewnie jesteś z tego dumna ale do tego przykazania się nie odnosisz '' nie zabijaj''. PAMIĘTAJ, wszystkie dzieci są nasze, a ci na granicy nieszczęśniki to mają legalne przejście niedaleko i cała Europa stoi przed nimi otworem , więc w czym problem macie obrońcy , a kto normalny pcha się z małymi dziećmi po lasach jak są drogi
Grace 2021-10-02 15:05:59
Przyjadę jutro na demonstrację do Zakopanego i jestem z tego dumna. Zachęcam wszystkich ludzi dobrej woli, dla których bliźni nie jest pustym frazesem, a człowiekiem- żeby przyszli i dali wyraz swojego wsparcia dla tych biednych ludzi i ich dzieci. Wszystkie dzieci są nasze." XI PRZYKAZANIE- NIE BĄDŹ OBOJĘTNY" ( Marian Turski- były więzień obozu Auschwitz-Birkenau i KL Buchenwald) . PAMIĘTAJ !!!
szwagier Kazik 2021-10-02 11:17:26
@tadek. Sam się zastanawiam jakim sposobem potrafią się zjednoczyć w jedną partię osoby, którym jest obce człowieczeństwo. Zaczynając od służb aparatu przymusu a skończywszy na sympatykach. Co do pomników dla Pana Kaczyńskiego to jemu się to należy :D, podobnie jak pozostałym również dzieciom resortowym.
Panna 2021-10-02 09:46:44
Jestem chętna do przyjęcia 2 dzieci i matki. Na tyle mnie stać, ale wiem, jak my wszyscy wiemy, że władze na tk nie pozwolą. Skąd to wiemy? Bo ludziom ,którzy udzielili podstawowej pomocy robi się trudnosci, o czym mówią w reportazach. Po zgloszeniu przez nich tejże pomocy uchodzców wyrzuca się z powrotem do lasu, za druty.
tadek 2021-10-02 08:59:44
@wiktoria sądząc po twoich wpisach to się zastanawiam czy można cię przypisać do rozumnego gatunku ludzkiego.
jarek 2021-10-02 08:31:29
POMNIKI kACZYŃSKIEMU ! :) trzeba mieć nie źle zryty beret :)
Grace 2021-10-02 02:11:09
@ Wiktoria.No to wypaliłaś/ łeś z tym obrońcą Europy. Wiesz,nawet nie będę tego komentowała. A stawiajcie mu pomniki już nawet teraz. Najlepiej z tego cementu, co na potegę pisowski Rząd kupuje u ciepłego człowieka. Poczytaj w sieci na ten temat , jak handelek z Białorusią kwitnie. Stawiajcie.Będzie co walić. Z dyktatorami nie wchodzi się w biznes. Żegnam. Ja pierniczę ! Kaczor zbawcą narodów. Cha, cha, cha !!
Grace 2021-10-02 01:56:44
@ ja ruś- to radzę Ci nie oglądaj TVP info tej pisowskiej szczekaczki,bo juz Ci bert zryli. Skąd wiem ? Wyobraź sobie , ze w TVN oglądałam wywiad z rzeczniczką prasową komendanta głównego Straży Granicznej Anną Michalską ,która przyznała, ze odesłali na białoruską granicę 18 osób w tym dwanście dzieci w wieku od 1 do 7 lat. W sieci znajdziesz a był tez w TVN reportaż z posterunku straży Granicznej w Michałowicach gdzie chwilowo przetrzymano tam tych ludzi, a potem siłą wpakowano w autobus i zawieziono w las. Co potwierdziła również rzeczniczka. Zdjęcia dzieci i rodzin spod placówki granicznej zrobili dziennikarze, tam mogli przebywać, bo to był teren nie objęty stanem wyjątkowym, Poza tym nie wiem czy wiesz, ale działają fundacje Ocalenie, Chlebem i sola , które na krótko przejmują i wspomagają osoby, którym udało się dotrzeć prze teren graniczny.Ci ludzie wiedzą wiele o tych uchodźcach. Potem te osoby przejmuje Straż graniczna, bo fundacje musza tych ludzi zgłosić. przejmuja i wywoża w las- łamiąc w ten sposób Konwencję Genewską , Prawa, Człowieka, Prawa Dziecka, Konstytucję Polską . Miejscowa ludność rownież pomaga uchodźcom,ci ktorzy się przedostaną prosza o jedzenie,ubranie- stąd wiadomo.Jesyem pełna podziwu dla radnych Michałowic, że postanowili pomagać uchodźcom.Jednak ludzie na wschodzie , może przez to , żę ubożsi od gorali mają wiecej serca do bliźniego. Mniej słuchajcie Jędraszewskiego a więcej Papieża Franciszka.Mam też nadzieję , zę wkrótce Jędraszewski za ukrywanie przypadków molestowania dokonywanych przez arcybiskupa Juliusza Paetza beknie i poleci ze stanowiska- donos jest już u papieża.
agent 23 2021-10-02 00:04:55
Polski, katolicki skansen gdzie u władzy są starzy ludzie, którzy nie mają już nic do stracenia.
Realista 2021-10-01 22:45:40
Czy jesteś za przyjęciem uchodźców?
-NIE
-TAK
Imię:...............
Nazwisko:................
Adres:............
Zobowiązuje się do przyjęcia pod swój dach jednego lub więcej uchodźców.P.s
I się skończy gdybanie.
wiktoria 2021-10-01 22:10:33
@Grace towarzyszu i naiwniaku pewnie dożyjesz tego czasu albo i nie jak w wolnych krajach będą stawiać pomniki Kaczyńskiemu obrońcy Europy , cały zachód Europy będzie już niedługo islamski oczywiście ze wszelkimi wolnościami zwłaszcza dla kobiet i tych że niby uciśnionych w wolnej Polsce o odmiennej seksualności , mądrzy ludzie i tak będą głosować na PIS bo to najlepsza opcja dla Polski , a czy myślisz @ Graca że tam same dzieci naiwniaku trzeba mieć miękki kręgosłup moralny żeby się na to nabrać ale tacy tak mają Graca
a piać 2021-10-01 22:01:15
Kaczor to jednak genialny szołmen i mistrz mistyfikacji. Skaczecie sobie do gardeł w kwestii jawnej ruskiej operacji destabilizacji "zachodu" a on wam "nowy ład" projektuje i przepycha bez żadnych demonstracji i sprzeciwów. Polacy to jednak jak małe dzieci, zawsze dadzą się wykiwać. Żyjcie dalej tym co wam podrzuca telewizja i dymajcie za miskę ryżu, jak niewolnicy.
ja ruś 2021-10-01 21:37:46
@Grace, @Druch Marek. Wyjaśnijcie mi jedno. Nie dopuścili dziennikarzy z akredytacją, nie zaprosili Frontexu. Skąd zatem macie tak precyzyjne i ścisłe informacje, że: Dziecko miało 16 miesięcy, chore stawy, brudny becik..... Skąd wiecie, co się tam, dzieje? Skąd jesteście tak świetnie poinformowani, i to z takimi szczegółami, skoro nikt od was tam nie jest dopuszczany? Skąd czerpiecie tak precyzyjną wiedzę? Z..... CNN, którą osobiście informuje... Łukaszenka??????
@Druch Marek, też oglądałem transmisję, tyle, że w TVPInfo. Pytałem Anten Ego, czy w czasie tej transmisji opozycja mówiła co innego do kamer TVN a co innego do kamer TVP. Niestety, odpowiedzi się nie doczekałem. Pytam więc Ciebie, czy zachowanie i wypowiedzi opozycji, w tym Łąckiego "Nie dość że idioci, to jeszcze chamy", to też scenariusz i reżyseria Terleckiego?
mirek 2021-10-01 21:31:01
Puszka. Ta dziurawa . Bedzie ?
Da sie tam jeszcze cos podwiercic ?
Tej tradycji kod nie moze zaniedbac.
qaz 2021-10-01 21:17:08
@Grace - to, że Frontexem kopią sobie w kolano to oczywiste, są ciekawe opinie na ten temat. Oglądam i czytam "wolne media" - czyżby też kłamali ? Na zmianę z "reżimowymi" :) Ostatnio. Ale widzę , że znów nie ma czego oglądać w jednych i drugich. Happeningi na granicy to głupota.
gasda 2021-10-01 21:16:53
Pod nieobecnosc alimenciarza organizator powinien postarac sie o godne zastepstwo. Wasolysy gbur z Minska jako gosc honorowy i ideologicznie bliska postac uswietni to szacowne zgromadzenie w swoim stylu. I wreszcie swoj swojego spotka.
Grace 2021-10-01 21:02:54
@qaz Tak kłamie.Tak jak kłamie Kamiński, Błaszczak i Morawiecki,o Kaczyńskim już nawet nie wspominam. Kłamią , straszą , a nawet łżą .Dlaczego nie zaprosili Frontexu? Dlaczego nie dopuścili dziennikarzy z akredytacją ? Tacy są nawet na wojnie, na frontach i relacjonują,Dlaczego nie dopuszczają Czerwonego Krzyża ? Natomiast bez zgody Czerwonego Krzyża użyli znaku tej organizacji na cieżarówce, którą wysłali na Białoruś z niby pomocą humanitarną. pisz z niby pomocą , bo takiej mogli udzielić w lesie. Dlaczego wcześniej zanim ogłoszono stan wyjątkowy rykiem silników samochodowych pogranicznicy zagłuszali rozmawiajacych z uchodźcami przez megafon ludzi z fundacji Ocalenie i zagłuszali tłumacza? Dlaczego? właśnie dlatego zeby społeczeństwo nie poznało prawdy co tam się dzieje, skąd sa ci ludzie, w jakim sa stanie itd.Jaką telewizję oglądasz? Co czytasz? A teraz :Kamiński był skazany prawomocnym wyrokiem sądu na 3 lata bezwzględnego więzienia i na 10 lat pozbawienia wykonywania funkcji publicznych za aferę gruntową , za preparowanie dowodów za bezprawne prowokacje itd. Uwolniony aktem łaski przez Dudę- partyjnego kolesia . Co Ty mi tu pleciesz? Robią co im wierchuszka każe , a te wyciągnięte z internetu stare filmiki pedofilskie i,zoofilskie i organizacji terrorystycznej świadcza o tym, do czego są zdolni jak kłamią , żeby wystraszyć Polaków. Badna łgarzy. Na pohybel PiSowi. skrajna prawica- to największe zagrożenie dla tego kraju. To psychopaci.
Gorol z gorc 2021-10-01 20:52:06
Wszyscy obrońcy imigrantów zasiłkowych niech sobie wezmą do łbów że granica to granica. I czy idzie Białorusin, Irakijczyk, Sudanczyk czy jeszcze inny to właściwe miejsce do przejścia, to oficjalne przejście graniczne. Żadne inne. Czyżby ich telefony nie posiadały map drogowych, tylko tereny zielone? Tam składa się azyl a nie w lesie na bagnach. I sztuczne prowokacje z dziećmi tego nie zmienią. Każdy kraj ma swoje granice, i każdy jej pilnuje. Tym bardziej że to dodatkowo granicą NATO i unii europejskiej.
aaaaaaa 2021-10-01 20:45:16
Dlaczego nie protestują kiedy chodzi o segregację sanitarną ludzi = łamanie podstawowych praw człowieka???? Hmmm
qaz 2021-10-01 20:22:00
@grace - jazda na emocjach, to już było w 2015. A wg Straży Granicznej wnioski o azyl to chcą składać w Niemczech. SG kłamie ?
druh Marek 2021-10-01 20:04:11
Wczoraj,do późnych godzin nocnych,oglądałem transmisję z Sejmu RP. Żałosne widowisko,którego reżyserem był Terlecki. Brak J. Kaczyńskiego- wicepremiera d/s bezpieczeństwa- brak prezydenta,który powinien w tak ważnej debacie uczestniczyć, no i na koniec chamskie zachowanie jego przedstawiciela szefa BBN Solocha. Po tym co widziałem ja ,wy i cała Europa, nie mogłem długo zasnąć. Kamiński,Błaszczak i Morawiecki wykonują bezmyślnie polecenia swego mocodawcy- starego zdziwaczałego kawalera. Człowieka bez serca i uczuć do bliźniego w potrzebie. Egoisty, wokół którego ma kręcić się świat. Dekownik "Stanu Wojennego": trząsł portkami jak walczyła SOLIDARNOŚĆ na ulicach, w stoczniach i kopalniach. Ten wredny człowiek ,bez zmrużenia oka może poświęcić życie każdego z nas- a tym bardziej cudzoziemca- byle tylko mógł bezkarnie realizować swoje mrzonki. To on z Brudzińskim krzyczał do mnie w Warszawie: "Cała Polska z was się śmieje, komuniści i złodzieje". Dlatego będę wspierał KOD i inne organizacje,walczące z mafijnym układem, niszczącym nasze relacje społeczne, niszczącym smorządność lokalaną i prawa człowieka.
iluzja 2021-10-01 19:48:49
Po pierwsze to nie są uchodzcy tylko imigranci ! ( idą po socjal ) !
Po drugie kraj trzeba bronić a nie z niego uciekać !
Po trzecie Ci na ze zgromadzenia niech wyślą do Urzędu dla Cudzoziemców zaproszenie dla cudzoziemca na własny koszt i zakwateruje go we własnym domu !
ja ruś 2021-10-01 19:22:22
@Anton Ego, czym sie różni transmisja z Sejmu w TVN od transmisji z Sejmu w TVP? Opozycja inaczej "im" nakładła w tej pierwszej, a inaczej w tej drugiej???????
Grace 2021-10-01 19:18:29
Są ludzie z żelaza, z marmuru są ludzie, są z gliny, są z plasteliny...a ja wciąż szukam, a czas wciąż ucieka, szukam i szukam człowieka z człowieka.( S. Kuligowski) Wielu z Was nie zasługuje na miano człowieka,bo człowiek to brzmi dumnie. " XI PRZYKAZANIE NIE BĄDŹ OBOJĘTNY"- powiedział niedawno były więzień obozu Auschwitz-Birkenau i KL Buchenwald- Marian Turski, bo tak rodzi się zło, tak rodzi się Auschwitz. Wstydzę się za Was. Małe dzieci w wieki 1- 7 lat, wyrzucane w ciemny las na bagna,temperatura 3 stopnie, deszcz, zimno, mokro ciemno, strasznie, głodno, dzikie zwierzęta. Strach, przerażenie, cierpienie , śmierć.Możecie z takim obrazem przed oczyma zasnąć? Ja nie. Pisowski Rząd łamie wszelkie prawa międzynarodowe, prawa dzieci, prawa uchodźców.Konwencję Genewską i polską Konstytucję . Jeżeli ktoś już przekroczy granicę ma prawo do złożenia papierów o azyl,są służby które muszą go sprawdzić , prześwietlić i ewentualnie udzielić azylu lub odesłać, ale wyrzucanie ludzi w las i przerzucanie się nimi z białoruskim satrapą sprawia , że jesteśmy tacy jak on. Czy śmierć tych ludzi nikogo tu nie wzrusza? O bogobojny narodzie góralski!! Nie zapomnijcie na wieczerzę wigilijną postawić nakrycia dla wędrowca- juz widzę jak byście go przyjęli- widłami !! Zapomnieliście jak was dziadkowie, pradziadowie włóczyli się po całym świecie za lepszym życiem, za dularami, w ucieczce przed komunistyczną władzą? Wyrzucano ich w las, topiono, prześladowano ?? Irak, Iran, Indie- wiele krajów Bliskiego Wschodu przyjmowało polskie dzieci w czasie II Wojny światowej. Organizowano tam ochronki dla polskich sierot. Tak, tak, te muzułmańskie kraje o innej kulturze i religii.Nawet daleka Nowa Zelandia, gdzieś na końcu świata wyciągnęła pomocną dłoń - ale tam nie żyli pazerni górale z Bogiem na ustach a szatanem w sercach. Może kiedyś będą odnajdywać te ludzkie kości i szczątki po lasach i wtedy powiedzą to nie my, to oni. Tak jak było w Jedwabnem. Pamiętajcie XI PRZYKAZANIE NIE BĄDŹ OBOJĘTNY. Nie plujcie na KOD , bo Ci ludzie mają wielką cywilną odwagę przeciwstawić się władzy- pamiętajcie kto przeciw władzy to z nami.
wiktoria 2021-10-01 18:16:12
12 km. od tego miejsca jest legalne przejście graniczne a niech że tam pójdą a nie pchają się tam gdzie nie wolno nie wpuścić ani jednego prawo jest prawem i wszystcy powinni przedstrzegać nawet uchodźcy a Kodziarze niech zrobią liste chętnych do przyjęcia ale na stałe i niech się tam ubogacają wspólne @stałego czytelnika widzę rajcują takie klimaty
qaz 2021-10-01 17:41:09
A puścić jak leci ja dworzec z autobusami do Berlina. Przecież nikt z nich w PL nie chciał zostać - kierunek Niemcy, Holandia. Dwa: litość jest pojęciem mało rozciągliwym. Można pomóc jednej ofierze, dziesięciu. Co przy 10, 100 tysiącach czy milionie ? Trzy: ten numer był już testowany na granicy z Turcją. Najpierw wszyscy pluli na Erdogana, a potem kasą sypali jak się połapali czym to grozi.
Anton Ego 2021-10-01 17:27:44
Szczerze mówiąc Oni mają gdzieś naszą Polskę z całą zjednoczoną ekipą rządzącą. Oni chcą tylko przejść. Nasze "orły" z PiSu będą bronić chrześcijańskiej Europy, jak Sobieski pod Wiedniem. Tylko nie ten czas i nie te upodobania. Wczoraj oglądałem na TVN transmisję z Sejmu i opozycja dobrze im nakładła bo im się "należało". Widać gdzie Pan Prezydent z Panem Premierem mają część Polaków. Wstyd na cały Świat mając takich polityków, zastanawiam się czy my jeszcze mamy MSZ?
Jak widzę w TV tą Gwiazdę i "szczurka" to mi grule w piwnicy gniją
rysiaczek 2021-10-01 17:19:09
@do R.
Jako praktykujacy tzw. usluzny glupek wybierz sie na Bliski Wschod by zazegnac konflikty religijne. Po spelnieniu tej
to misji , w drodze szczesliwego przypadku, staraj sie wrocic w jednym kawalku.
realista 2021-10-01 16:49:47
Eeeeeee tam takie protesty. Zawodowi zadymierze. Te same twarze widać na każdym proteście finansowanym zarówno przez Niemców jak i przez Jerzego Sorosa. Proszę nas Szanowna Redakcjo poinformować; Ile to towarzystwo wyciąga od godziny, za ile srebrników są gotowi nas wszystkich sprzedać na rzeź.
do Rysiaczek 2021-10-01 16:21:49
Jako praktykujący katolik pewnie zostawisz wolne miejsce przy wigilijnym stole !
stasek 2021-10-01 16:20:15
Czekamy tylko jeszcze na alimenciarza .
Ges 2021-10-01 16:05:03
Jagna uwazaj, on cie wygryzie.
Rysiaczek 2021-10-01 16:00:34
Kod powinien dostarczyc kolorowa ksiege, by kazdy mogl wpisac swoje dane i adres w gotowosci na przyjecie uciekinierow z Bliskiego Wschodu ,Afryki itd.
Bedzie to w zgodzie z celem tej manif. i okaze prawdziwe oblicze ludzi, ktorzy tam przyszli.
Czekamy.
ss 2021-10-01 15:47:22
Biedni uchodźcy - nie zadziałało
Biedny kotek- nie zadziałało (a przecież nad kotami wszyscy się litują nawet prezes)
To może wrzucimy im dzieci i wywołamy skandal międzynarodowy ....
brown 2021-10-01 15:00:18
@Migotka, polityka rządu w walce z kowidem doprowadziła do 150 tysięcy nadmiarowych zgonów Polaków, bo zamknięto przed obywatelami szpitale, przychodnie, ośrodki zdrowia, sanatoria, ośrodki rehabilitacyjne....

Czego oczekujesz względem imigrantów?
Seb 2021-10-01 14:56:44
Też uważam, ze USA postępuje niegodnie i nie wpuszcza uchodźców do swojego kraju. Tyle tysięcy kobiet i dzieci cierpi na granicy z Meksykiem. Ciesz mnie, ze KOD nie popiera polityki emigracyjnej USA. Pora z tym skończyć!
Migotka 2021-10-01 14:03:16
Prawa Człowieka! Przestrzegajmy chociaż tych podstawowych. Pomóżmy tym ludziom, zweryfikujmy ich pobyt na terenie UE i jeśli nie spełniają wymagań o azyl, odeślijmy do Państw, z których pochodzą. Tylko tyle i aż tyle. Chyba można tego wymagać od bogatego Państwa, członka UE oraz NATO. Czy naprawdę chcemy, aby dzieci umierały wzdłuż naszej granicy otoczonej drutem kolczastym?
stały czytelnik 2021-10-01 13:53:19
@ Migotka no tak lepiej ojdyrowi sypać kasą niż ratować kobiety i dzieci no i jeszcze preparować zoofilskie ,,dowody" idź się pomodlić do pedofilów o rozumek
jarek 2021-10-01 13:33:52
@Migotka czy ty bidulko naprawdę uważasz , że chodzi o ekonomie a nie o sumienie ? :)
sigma 2021-10-01 13:29:36
A GUS podał że oficjalna inflacja wynosi za wrzesień 5,8%.
Złodzieje z PiSu nas okradają i łupią na każdym kroku.
Ale oczywiście wprowadzją sobie stan wojenny, opowiadają głupoty.
K............ wstajemy z kolan
Migotka 2021-10-01 13:17:15
Rozumiem że każdy z protestujących wyraża tym samym chęć przyjęcia pod swój dach uchodźców lub będzie łożył na ich utrzymanie w Polsce.
rura bomber 2021-10-01 12:47:41
a może zapiszcie sie na Karate, bo strasznie sie nudzicie
jarek 2021-10-01 12:45:11
ręce opadają nad tym co te pisiory wyprawiają a później paradnie wystroją się i do kościółka

Reklama
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W ZAKOPANEM - PRZYGOTOWANIE ŚNIADAŃ/SPRZĄTANIE POKOI (DORYWCZA, 8-10 DNI W MIESIĄCU), 18 zł/godz., umowa zlecenie. 511 397 987.
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA REGIONALNA W ZAKOPANEM ZATRUDNI ZASTĘPCĘ SZEFA KUCHNI. 606 208 503
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBY DO PRACY W WEEKENDY, ŚWIĘTA, od 17zł/h na rękę. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KELNERKĘ I POMOC KELNERSKĄ - PRACA STAŁA, 17zł/h na rękę. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBĘ DO PRACY ZA BAREM, 17 za godzinę. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: POKOJOWĄ. Zapewniamy stałą, stabilną, spokojną pracę. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  KARCZMA RĄBANICA W PORONINIE ZATRUDNI KELNERKĘ, praca stała. 600 071 887
 • PRACA | dam
  Nowo otwarty Aparthotel w Białce Tatrzańskiej zatrudni RECEPCJONISTĘ/TKĘ -praca zmianowa ,umowa o pracę na pełny etat ,elastyczny grafik ,atrakcyjne wynagrodzenie 512576206 /aparthotelbialczanski@gmail.com. 512576206aparthotelbialczanski@gmail.com
  Tel.: 512576206
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W GLICZAROWIE GÓRNYM zatrudni KUCHARKĘ, POMOC DO PENSJONATU z zamieszkaniem. 604 79 72 73.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARZA, POMOCE KUCHENNE, KELNERKI - ZAKOPANE - 600 035 355.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy KUCHARKĘ lub KUCHARKĘ ŚNIADANIOWĄ do pensjonatu na co drugi dzień. 666378357.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni PRACOWNIKÓW RECEPCJI. CV proszę wysyłać na adres: recepcja.rekrutacja@wp.pl lub kontakt telefoniczny: 666378357.
 • PRACA | dam
  Poszukujemy KUCHARKĘ lub KUCHARZA ŚNIADANIOWEGO/ POMOC KUCHENNĄ do aparthotelu w Białce Tatrzańskiej. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w miłej atmosferze. Szczegóły pod numerem tel. 668 850 500; e-mail: managertatrzanski@gmail.com.
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem prowadzi nabór na stanowisko GŁÓWNY KSIĘGOWY. Termin składania ofert: 25.10.2021r. (godz. 12:00). Szczegóły: https://bip.cos.pl/3161/nabor-na-stanowisko-glowny-ksiegowy
 • PRACA | dam
  Salon odzieżowy z markową odzieżą MONT BRAND, znajdujący się w Centrum Handlowym Krupówki poszukuje kandydatki na stanowisko Sprzedawca/Doradca Klienta. Praca na pełny etat. Czekamy na Twoje zgłoszenie!. 608507010montbrand@wp.pl https://montbrand.pl/
  Tel.: 608507010
 • SPRZEDAŻ | różne
  WYPRZEDAŻ WYPOSAŻENIA Z PENSJONATU W ZAKOPANEM. 600 633 849
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Poroninie zatrudni kucharkę od sezonu zimowego, oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość zamieszkania. 605393090biuropensjonatu@gmail.com
  Tel.: 605393090
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy TECHNICZNEGO w małym hotelu 4* w centrum Zakopanego. Tel 720 762 779. Mail: biznes@hotelcrocus.pl
 • PRACA | dam
  Firma DREWNEX Spytkowice przyjmie pracowników budowlanych do montażu i budowy domów drewnianych. Praca na montażu i stolarni. 692 193 449.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIMY OSOBY DO SPRZĄTANIA MARKETU BUDOWLANEGO przy ul. Szaflarskiej w Nowym Targu. Praca dwuzmianowa. Stawka od 13,85 zł na godzinę netto (na rękę). Kontakt pon. - pt. w godz.8 - 15, tel. 601 156 466
  Tel.: 601 156 466
 • PRACA | dam
  Praca w autoryzowanym serwisie Forda w Nowym Targu. Zatrudnimy mechanika samochodowego. Umowa o pracę, pełny etat. Warunki zatrudnienia ustalamy indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej. CV można złożyć osobiście w siedzibie firmy Wikar Podhale, ul. Podtatrzańska 3, 34-400 Nowy Targ, lub na adres e-mail wikarpodhale@wikar.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCZYNIE DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO w SUCHEM, na stałe - umowa o pracę. Elastyczny grafik. Tel. 606 751 451.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię DO KWIACIARNI W PORONINIE. Praca stała. 507 02 06 04.
 • PRACA | dam
  Polskie Koleje Linowe to pracodawca z ponad 85-letnią tradycją, działający obecnie w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach. Zatrudniający ponad 300 osób. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA ds. HR. Miejsce pracy: Zakopane, możliwa częściowa praca zdalna. OPIS STANOWISKA: - Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym identyfikacja potrzeb rekrutacyjnych, publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie spotkań, składanie ofert, - Koordynowanie procesu onboardingu nowych pracowników, - Realizacja i koordynacja projektów rozwojowych w obszarze miękkiego HR: rozwój i ocena kompetencji, ścieżki kariery, zarządzanie talentami, programy motywacyjne, - Organizacja i koordynacja procesów związanych ze szkoleniami i rozwojem pracowników oraz zarządzaniem wiedzą w firmie (programy praktyk, staży i udział w targach pracy), - Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników firmy, - Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie: benefitów pracowniczych, rekrutacji oraz zatrudniania pracowników tymczasowych, - Inicjowanie i realizacja działań z obszaru employer brandingu - dbałość o markę pracodawcy na rynku pracy, - Wsparcie managerów i pracowników w bieżących sprawach z zakresu HR, - Aktywne uczestnictwo w opracowywaniu, aktualizacji oraz wdrażaniu polityk w obszarze HR, - Wsparcie w projektach zespołu kadr i płac (doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym będzie dodatkowym atutem), - Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji na potrzeby bieżących działań. WYMAGANIA: - Wykształcenie wyższe kierunkowe, - Doświadczenie zawodowe w obszarze HR - min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, - Komunikatywność, otwartość, kreatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne, - Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, wykazywanie inicjatywy, - Umiejętność pracy zespołowej, - Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, - Orientacja na cel i klienta wewnętrznego, - Otwartość na zmiany, - Znajomość prawa pracy, - Zainteresowanie tematyką HR oraz śledzenie aktualnych trendów w tym obszarze, - Dobra znajomość programów: MS Office (w szczególności Ms Excel), - Możliwość odbywania podróży służbowych na terenie Małopolski i Podkarpacia. OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny, karty pracownicze, ubezpieczenie na życie, - Ciekawą pracę w zgranym i wspierającym się zespole, - Możliwa częściowa praca zdalna. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "PKL HR". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  E-mail: rekrutacja@pkl.pl
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni PANIĄ DO SPRZĄTANIA i MAGAZYNIERA/-KĘ (praca na noc). 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PANIĄ do pracy w pensjonacie w Zakopanem. tel. 601 45 33 91
 • PRACA | dam
  Kelner/Kelnerka/Kierownik sali z doświadczeniem.Do restauracji Perła w Mszanie Dolnej na cały etat.Jeśli jesteś osobą:otwartą pracowitą uśmiechniętą szybko uczącą się łatwo nawiązujesz kontakty nie boisz się wyzwań - czekamy właśnie na Ciebie! 730338755michal.wyroba@firmapema.pl https://restauracjaperla.pl/
  Tel.: 730338755
 • PRACA | dam
  PIZZERIA w Nowym Targu zatrudni KELNERA/KĘ. Praca stała i na weekendy. 508256350.
 • PRACA | dam
  POMOC DO PENSJONATU - KOŚCIELISKO - 600 403 706.
 • PRACA | dam
  DOM OPIEKI W ZAKOPANEM ZATRUDNI POKOJOWĄ . STAŁA I PEWNA PRACA. 698-673-260swiatkowska.w@wp.pl
  Tel.: 698
 • PRACA | dam
  SZYCIE KUŚNIERSKIE - na miejscu lub chałupniczo. 601 789 299, 536 740 251.
 • PRACA | dam
  Poszukuję pracowników do zakładu garbarskiego. 601 789 299, 536 740 251.
 • PRACA | dam
  Praca OPIEKUNKA DO DZIECI W ŻŁOBKU.. tel 577 283 777
  Tel.: 577 283 777
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  PENSJONAT w Kościelisku. 607 506 428.
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINKI, PARAPETY, SCHODY MARMUROWE, NAGROBKI, GROBOWCE. KRÓTKIE TERMINY. 601 958 378
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy PRACOWNIKÓW NA BAR ORAZ KELNERÓW. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Dom Wypoczynkowy przyjmie kucharza/kucharkę oraz pomoc do obsługi w obiekcie na sezon zimowy. Praca od połowy grudnia. Wysokie wynagrodzenie!. 668 021 047
  Tel.: 668 021 047
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  LAS Z GRUNTEM ROLNYM, 8000 m, obrzeża Zakopanego. 607 506 428.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - SPRZEDAŻ GOFRÓW I WINA GRZANEGO - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI 2 HA - k/Białki. 182856454.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzory: jarzębina i parzenica (60/80), krokusy. GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  NORWEGIA (Oslo) - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy na warunkach norweskich pomocników, tynkarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - praca tylko z pracownikami z Podhala. Praca całoroczna, również w zimie. Zjazdy do kraju co 1-3 tygodnie (samolot) wg. własnego uznania. Pełna elastyczność co do wyjazdów do kraju. Zarobki od 15-25 Euro /godz. Zapraszamy. Tel. 667 602 602.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2021-10-24 22:30 Bogusław Ufir najlepszy w wyciskaniu (WIDEO) 2021-10-24 21:45 Polała się krew w Suchej Beskidzkiej 2021-10-24 21:00 Nie żyje Janusz Kamocki 2021-10-24 20:15 Jak się żyje w czarnej strefie (WIDEO) 3 2021-10-24 19:30 Branżowa Szkoła Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem ma już 10 lat 2021-10-24 18:45 Spotkali się na czole Turbacza 2021-10-24 18:00 Babiogórskie Centrum Kultury ma nowy budynek 1 2021-10-24 17:15 Pandemia w Polsce nie odpuszcza. Mimo weekendu prawie 5000 nowych zakażeń koronawirusem 2021-10-24 16:30 Zbójnik, ale nie zbój 2021-10-24 15:50 Poranny karambol na zakopiance 1 2021-10-24 15:01 Jechał samochodem bez ubezpieczenia, ale za to z narkotykami 2 2021-10-24 14:30 Wybudują nowy most 5 2021-10-24 13:57 32 lata temu na Lhotse zginął Jerzy Kukuczka 2 2021-10-24 13:45 Wielki obryw z Mięguszowieckiego Szczytu Wielkiego. Takiego jeszcze nie było (WIDEO) 1 2021-10-24 13:00 Rekordowa kara za reklamę w Kościelisku 20 2021-10-24 12:40 Doskonalili jazdę terenówkami 2021-10-24 12:15 Trwa remont dachu zabytkowego kościoła w Nowym Targu 1 2021-10-24 11:30 Proces dyrektor szpitala w Zakopanem w zawieszeniu 7 2021-10-24 10:45 Kończy się Chrystus Frasobliwy (ZDJĘCIA) 2021-10-24 10:00 Przeskakiwał największe skocznie świata, ale swojej ulicy w Zębie się nie doczekał 2 2021-10-24 09:28 Na królowej Beskidów sypał śnieg 2021-10-24 08:57 Pięściarze opanowali Nosalowy Dwór (ZDJĘCIA) 2 2021-10-24 08:28 Mokro, ślisko, niebezpiecznie. W Tatrach budzi się dzień 1 2021-10-24 08:00 Drzewko za baterie 1 2021-10-23 22:00 Kasia Niewiadoma wróciła do domu po udanym starcie podczas Mistrzostw Świata w Belgii 2021-10-23 21:15 V kwesta na rabczańskich cmentarzach 2021-10-23 20:30 Babsko Przeźyracka, czyli Przegląd Artystyczny Kół Gospodyń Wiejskich (ZDJĘCIA) 2021-10-23 19:45 Czy mieszkańców Rabki czeka kolejna podwyżka opłat za śmieci? 4 2021-10-23 19:00 Górale zbierają na najdroższy lek świata - to jedyna szansa dla Igi 6 2021-10-23 18:15 Przedszkole do likwidacji 2 2021-10-23 17:45 Góralski haft 2021-10-23 17:30 Kolejna osoba z urazem nogi pod Kasprowym Wierchem 2021-10-23 17:28 Pierwsze turniejowe boje za nami, jutro kolejny dzień zmagań na matach (FOTO) 2021-10-23 17:28 Opady śniegu z deszczem w Zakopanem 2021-10-23 16:45 3 promile u 33-latka oraz obywatelskie zatrzymanie po służbie 4 2021-10-23 16:30 Zobaczcie kto dotarł na metę jednego z najsympatyczniejszych rajdów w Polsce (WIDEO) (ZDJĘCIA) 2021-10-23 15:36 Uraz dwóch nóg na szlaku w Tatrach 1 2021-10-23 15:17 Protest przeciwko nieludzkiemu traktowaniu dzieci - uchodźców (WIDEO) 18 2021-10-23 15:15 Krupówki powoli zapełniają się turystami (WIDEO) 2021-10-23 14:27 Pożar w Rokicinach 2021-10-23 13:45 Dolina Starorobociańska ogołocona z drzew. Wycinka trwa (ZDJĘCIA) 16 2021-10-23 13:02 Zagrożenie wybuchem - bardzo groźna sytuacja w Chabówce 2021-10-23 13:00 Kamil, nie jesteś sam (WIDEO) (ZDJĘCIA) 2021-10-23 12:15 Protest na granicy z Białorusią 17 2021-10-23 11:50 Ktoś widział tego uroczego futrzaka. Jest nagroda 2021-10-23 11:30 Maryna Gąsienica Daniel wypadła z trasy 3 2021-10-23 11:22 Codzienny raport covidowy 7 2021-10-23 11:20 Antybohater. Rzecz o Michale Chrobaku 2021-10-23 10:45 Misiu poszukiwany 2021-10-23 10:00 Niebawem zapuka do nas kominiarz
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-10-24 22:36 1. @ jak zwykle Tadek idiotek dodał komentarz. Co by rządzący nie robili to źle. Ano tak, nie dają się podporządkować Niemcowi, i jest wycie i lament. Nie są to ideały władzy, lecz coś się dzieje lokalnie dla ludzi. Nie tylko dla małego grona osób jak za poprzednikow 2021-10-24 22:16 2. Może dożyję Podhala bez reklam, przynajmniej tych dzikich. Swoją drogą reklamowanie swoich pokoi w miejscowości, w której się znajdują to jak reklamowanie swoich wędlin na terenie swojej masarni - bez sensu. I tak prawie wszyscy goście wiedzą o naszych biznesach z internetu - bo skąd? 2021-10-24 21:55 3. @Turysta , szczególnie świetne radziły sobie dinozaury. Dopóki homokaczyści nie zaczęli do nich rzucać kamieniami :-0! Definicję Parku narodowego i Ścisłego Rezerwatu znam doskonale. I wcale nie muszę w tym celu korzystać z Wikipedii. W przeciwieństwie do Ciebie. 2021-10-24 21:37 4. Polecam hit oglądalności na yu wpisać: To było niebezpieczne. Pan nic nie widział zza niego. 2021-10-24 21:29 5. " Sliwacy szczepią się niechętnie. W szpitalu 80% pacjentów chorych na Covid to ci którzy się nie zaszczepili". Mniejszość zaszczepiona = mniejszy procent chorych zaszczepionych. Czy zatem warto? 2021-10-24 21:05 6. Nie ukrywam, lubiałem raz na jakiś czas skoczyć do Lewoczy na kawę. Zwłaszcza jak była ładna pogoda. 2021-10-24 20:54 7. No właśnie kto poniesie koszty pozywania NFZ ?ona zawaliła pełniąc tą funkcję więc powinna płacić z własnej kieszeni.. jak każdy z nas coś zawali w pracy to odpowiada za to osobiście reszta obywateli się nie dokłada... 2021-10-24 20:27 8. Pamiętam ,ile razy w poprzedniej fali lżono Polskę i wylewano na nią POmyje , za wzór dając Słowację. Jak to oni wtedy świetnie sobie radzili , szczepili , żyli , i.... . I co , nadal , bezmózgie lemingi , jesteście zauroczeni "świetnymi" wynikami Słowacji w walce z pandemią? 2021-10-24 20:26 9. @coming out - Tymi pożarami to strzeliłeś sobie w kolano... ale czy Ty aby w ogóle masz tego świadomość ?. Widzisz, ziemia, przez miliony lat doskonale sobie radziła dopóki nie zaraziła się takim wirusem co się zwie Homo sapiens. A w temacie definicji Parków Narodowych odsyłam do Wikipedii. 2021-10-24 20:13 10. Ok, ale akurat ten baner/reklama niczego nie zasłania oprócz budynku na którym wisi. To takie straszne przestępstwo?
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Pożegnania

FILMY TP

Bojcorka