Reklama

2021-10-19 13:00:18

Zakopane

Telewizyjny Sylwester Marzeń pod Giewontem, pandemia nam niestraszna

Urząd nie potwierdza, a choć decyzje nie zapadły, TVP już reklamuje sylwestrowe szaleństwo w Zakopanem.

Jak donosi portal Press.pl, Telewizja Polska zorganizuje koncert sylwestrowy w Zakopanem. Ma to wynikać z zapowiedzi biura reklamy nadawcy.

W urzędzie miasta zapytaliśmy w imieniu czytelników, czy w tym roku w Zakopanem zorganizowany zostanie Sylwester Marzeń? A jeśli tak, to czy odbędzie się on tradycyjnie na Równi Krupowej? Czy jak dotychczas będzie to impreza transmitowana przez TVP i organizowana wspólnie z tą stacją?

- Odpowiadając na pytanie dotyczące Sylwestra informuję, iż decyzje nie zostały podjęte, nie podpisano także stosownych umów - wyjaśnia 
Kinga Ripper, naczelnik Wydziału Kultury Fizycznej i Komunikacji Społecznej UMZ. 

Tymczasem biuro reklamy TVP podaje: "Po raz kolejny, tej niezwykłej nocy, zabierzemy widzów i mieszkańców Zakopanego w szaloną podróż przez największe muzyczne przeboje" 

Najwyraźniej 4 fala covidowa nam niestraszna. Mimo obostrzeń, przełom 2020/2021 odbiorcy TVP2 witali również koncertowo. Przed rokiem sylwestrowa impreza z Zakopanego przeniesiona została jednak do Ostródy. I miała bardziej kameralny charakter. Koncert nie miał charakteru imprezy masowej, odbywał się bez publiczności i był transmitowany w telewizji i online. Jak będzie w tym roku w Zakopanem?

Więcej na stronie: https://www.press.pl/tresc/67720,sylwester-tvp-2-ma-byc-ponownie-w-zakopanem

Zostań Patronem Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
org 2021-10-21 13:48:37
Jak by sylwestra robił TVN albo Polsat to nikt by nie miał nic przeciwko :) Na którym sylwestrze nie było choć jednego gwiazdora disco polo ?? Z tym Zenkiem zgadzam się przesada !! Ale reszta czemu nie ? Na innych sylwestrach to sama kultura i poważne spektakle :) Tylko część Zakopanego ma z tym problem , część! . Przecież lepiej było jak Krupówki były zabite dechami i cała inteligencja się tam właśnie bawiła :) Pozdrawiam serdecznie :)
coming out 2021-10-20 22:02:18
@rysiu, też Cię "kocham"
rys 2021-10-20 17:18:30
coming out - fajny uk z ciebie.
Kiedy Zakopane stanie sie miastem dla turystow, a nie dla ukow.
coming out 2021-10-20 10:16:47
"Widzę że jakiś pisowski nieuk podszywa się pod nick tafdek". Jak ja uwielbiam, jak największy , obok rysa , nieuk na forum wyzywa kogoś od nieuków
Thinker 2021-10-19 19:56:38
Mam nadzieję, że ten durny pomysł nie wypali i że to podpucha. Niech TP zapyta lepiej w imieniu mieszkańców o rozliczenie finansowe poprzednich Sylwestrów. Czy wszystkie długi już spłacone?
tiktak 2021-10-19 19:44:13
Sołtys Zako - król badziewia niech żyje nam! Na prezydenta wybierzemy go ! Hej, umta, umta, hej
Ooo 2021-10-19 18:39:38
Burmistrzu na kolanach co Ty wyprawiasz?nieprzespane noce, ludzie z siekierą i gazem lzawiacym musza pilnować swojego majątku.opamiętaj się Człowieku.Policja i szpital bez tego ledwo sobie daje radę.
Proponuję manifestacje pod domem Leszka zwanego kwarantanna!!!
Powinieneś dawno zwołać wspólnie z komendantem policji konferencje na temat braku bezpieczeństwa w centrum miasta. CO JESZCZE MA SIE WYDARZYC???Chłopie OPAMIETAJ SIE
gama 2021-10-19 17:04:19
Suweren sie bawi,
Odpali sie 20 letnie Paserati, zaladuje wódy z dyskonta, kielbasy za 8 zł kilo, chińskich fajewerków i pojedzie na 1 noc do Zakopca, Bedziemy sie bawić do białego rana przy Zenku Boysach Despacito.
Po co nam toalety, przecież jest łąka , najbliższe posesje , bedzie fajnie
Świat należy do nas beneficjentów dobrej zmiany.
Ziggi 2021-10-19 16:48:42
Ja per....e. Masakra. Znowu zjada się do nas fani badziewia, plastiku i disco polo, przy okazji wyborcy PiSu.
Truteń 2021-10-19 16:32:40
Czy to się nigdy nie skończy?
Ci im to biedne miasteczko zrobiło?
I jak to się ma do ochrony przyrody?
Na Czerwonych Wierchach to wiejskie umpa umpa słychać!

Nie może Kurski zrobić tego na stadionie w stolicy?
yano 2021-10-19 16:27:04
Brawo Panie Kurski. Uwielbiam jak lewactwo puszcza pierdy.
tadek 2021-10-19 16:23:31
Widzę że jakiś pisowski nieuk podszywa się pod nick tafdek, bierz się tam do Putina do kołchozu gnój wywozić.
Dorula musi odejść 2021-10-19 16:18:33
Nie dajmy się terroryzować własnemu burmistrzowi. Niech zrobi sobie na harendzie lub niech opuści stołek.
fhg9zNH 2021-10-19 15:51:01
eeh gorole gorole gorolska muzyka nie ma takiej nika milość milość w zakopanem hej
xxx 2021-10-19 15:13:26
alleluje ,że mnie tu nie będzie.
takitam. 2021-10-19 14:54:08
koronaswirus uslyszy wystepujace tam gwiazdy, to bedzie wial gdzie pieprz rosnie... impreza bedzie najbezpieczniejsza pod tym wzgledem na calym swiecie!
Ges 2021-10-19 14:36:27
Jest szansa ze w Sylwestra pojawi sie tez ten slynny confidante Jagny , co to telefon ludziom przystawia do facjaty.
Czy poslanka wyslala juz specjalne zaproszenie ?
stasek 2021-10-19 14:28:01
Slama to brzmi dumnie. Tak to sobie mysli Slama.
tafdek 2021-10-19 14:07:43
Koniedznie dwojka wymarzonych konferansjerow : Jagna i alimenciarz.
Ubaw do rana bialego !
as 2021-10-19 14:06:04
Miasta nie stac na darmowy WC, a obecnie działający przy Hotelu Helios jest w najgorszym mozliwym miejscu.
Jest za to kasa dla braci Golec , jakies 300 tysiecy za piosenke w te wyjatkowa noc:)
Pis chyba jednak przesadza, Gowin wiedzial kiedy wyskoczyc z Kurska
zapisane dane 2021-10-19 14:01:37
...mieszkańców Zakopanego w szaloną podróż obfitujacą w zdarzenia kryminalne, podpalenia, bijatyk.
Bezkarni nacpani jedniodniowi turysci marzen znowu będą terroryzowac miasto .
Burmistrzu zoorganizuj sylwestra na Harendzie Swoim sąsiadom gościnnym.
Przygotujcie sie jak na wojne bo to jest wojna!
chleba i igrzysk rząda suweren!to bedzie raczej wasz koniec.
Wódz Góraslski wystroi sie i bedzie podskakiwal przed kamerą a na krópowkach ludzie beda atakowani butelkami, to kryminał!!1
tv polo tv 2021-10-19 13:55:39
Skandal!Rekordowe wydatki Kurskiego na podróże!
NIK stwierdza nieprawidłowosci przy organizacji poprzednich masowych libacji w Zakopanem.
Kto zapewni bezpieczenstwo.Rekordowe liczby interwencji policyjnych w kazdy weekend i co teraz?
To absolutny skandal, zakopianczycy zakładnikami jakiejs narodowej farsy.
władze tpn milczą. To jakas masakra!!
Marionetka na kwarantannie czekał na to cały rok.
Halny juz raz wam pogrozil , Dorula przechodzisz sam siebie
ja rus 2021-10-19 13:46:10
Nic wam do tego platfusy jak suweren się bawi.
mieszaniec 2021-10-19 13:32:35
Akurat w temacie popijawy marzeń mieszkańcy nie mają nic do gadania. kurski chce i zaplanował, dorula się nie sprzeciwi bo to się nie da, a Pani Kinga najlepiej jeździ na nartach.

Trzeba zablokować Urząd Miasta i pogonić te miernoty z urzędu. Mieszkańcy nie mogą nadal przymykać oka na demolowanie miasta i utrudnienia. To nie jest nasza potańcówka. Żądamy od Burmistrza by stanowczo przeciwstawił się zakusom Kurskiego. Dodatkową kpiną jest fakt że miasto ma się dokładać do popijawy, jako imprezy promującej w sytuacji gdy to kurski powinien płacić Zakopanemu miliony za możliwość kręcenia lodów na reklamodawcach. To My tu jesteśmy gospodarzami i My dyktujemy warunki. Jeśli Burmistrz tego nie ogarnia to niech zmieni branżę. Niech najpierw ogarnie szalety a potem bierze się za imprezy masowe.
  • NIERUCHOMOŚCI | kupno
    Kupie pilnie działki budowlane w Kościelisku , Zakopane mogą być z budynkami tel 660797241.
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KIEROWCĘ. Mile widziane doświadczenie. Praca na stałe. 602 759 709
  • USŁUGI | budowlane
    MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
  • KUPNO
    KUPIĘ STARY POROZBIÓRKOWY SOSRĘB. Proszę wysłać zdjęcie na numer 605 306 244.
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    MERCEDES. 698 572 263.
  • NIERUCHOMOŚCI | kupno
    Kupię DOM do remontu. 789 321 805.
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o powierzchni ok. 50 m2. Zakopane centrum, ul. Kościuszki - 691 124 272.
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    Do wynajęcia DOM - okolice Nowego Targu. 791 931 320.
  • PRACA | dam
    Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni do restauracji hotelowej: KELNERA/-KĘ. Zapewniamy stabilną, całoroczną pracę w restauracji hotelowej. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46
  • PRACA | dam
    WIZY USA, WYJAZDY, ZIELONA KARTA. 501 809 644
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    DO WYNAJĘCIA DOM W WITOWIE, w którym do roku 2025 znajdował się Ośrodek Zdrowia. 698 508 796.
  • PRACA | dam
    Przyjmę do pracy kucharza/pomoc kuchenną w restauracji w Dolinie Kościeliskiej.. 723 997 045 harnas@harnas.eu
    Tel.: 723
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI PIEKARZA. Na stałe, umowa. 602 759 709
  • ANTYKI
    Do sprzedania ZABYTKOWY PRZEDWOJENNY KREDENS GÓRALSKI ZAKOPIAŃSKIEJ SZKOŁY PRZEMYSŁU DRZEWNEGO w idealnym stanie, z lat trzydziestych, sprawdzony przez kustosza Muzeum Tatrzańskiego. Również CZĘŚĆ KOLEKCJI PRZEDWOJENNEGO MALARSTWA o tematyce góralskiej, znanych polskich malarzy aukcyjnych, takich jak Gąsienica Szostak, Augustynowicz, Jarocki, Moszyński, Gałek, Ćwikliński, Dzieliński, Skowroński. Tel. 601 51 35 33
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI DO KROJENIA I PAKOWANIA PIECZYWA. 602 759 709
  • USŁUGI | inne
    ODŚNIEŻANIE DACHÓW. TECHNIKI LINOWE. TEL: 695 092 678
  • PRACA | dam
    Praca na krojeniu - pakowaniu pieczywa Piekarnia Łapsze N. 601-086-310
    Tel.: 601
  • PRACA | dam
    Restauracja Siwy Dym w Rabce-Zdrój zatrudni: KUCHARZA, KUCHARZA WYDAWKOWEGO, BARMANA, PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO. Praca na stałe lub dorywczo, CV na: rabka@siwydym.pl, informacje pod numerem: 887 080 004
  • PRACA | dam
    Piekarnia w Zakopanem zatrudni CUKIERNIKA. Praca stała, dobre warunki. 604 102 804, 602 285 793.
  • PRACA | dam
    Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Praca stała, dobre warunki. 604 102 804, 602 285 793.
  • BIZNES
    DO WYNAJĘCIA DZIAŁKA W ZAKOPANEM (w pobliżu "Szymonka") - 886 145 908.
  • PRACA | dam
    PRACOWNIKA BIUROWEGO na hali sprzedaży (faktury, itp.), DO BUDKI GASTRONOMICZNEJ (sprzedaż). Praca stała. Zakopane. 602 74 31 38, gobo10@wp.pl
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHARZA/-KĘ, DOŚWIADCZONĄ POMOC KUCHENNĄ, OBSŁUGĘ BARU MLECZNEGO, KELNERA/-KĘ. Kontakt: 600 035 355, 600 035 080 lub osobiście: Zakopane, Droga na Bystre 2A (9-13).
  • PRACA | dam
    Pracownia Projektowa SŁOWIK ARCHITEKTURA z siedzibą w Zakopanem, poszukuje ARCHITEKTA.. 668 309 058 https://slowikarchitektura.pl/ biuro@slowikarchitektura.pl
    Tel.: 668
  • USŁUGI | inne
    WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
  • USŁUGI | budowlane
    OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    SPRZEDAM MIESZKANIE KRAKÓW - KURDWANÓW - ŚWIETNA LOKALIZACJA. Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone w zadbanym budynku na osiedlu Kurdwanów. Powierzchnia 28,12 m kw. Budynek wyposażony jest w trzy windy, w tym jedną towarową. UKŁAD MIESZKANIA: - duży pokój z wnęką (nyżą), - jasna kuchnia z oknem, - duża, oszklona loggia, - piwnica przynależna do mieszkania. Mieszkanie jest słoneczne i ustawne, IDEALNE DLA SINGLA, PARY lub JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz dostęp do pełnej infrastruktury - sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły i tereny zielone w zasięgu kilku minut spacerem. SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW. Cena 450 tys zł - do negocjacji. Kontakt: 604 08 16 43
  • SPRZEDAŻ | różne
    DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
2026-01-25 21:00 Nauka strzyżenia owiec pod okiem fachowca 2026-01-25 20:00 Miołek se piscołke... 2026-01-25 19:00 Bezpłatny kurs narciarstwa biegowego dla dorosłych w Nowym Targu 2026-01-25 17:59 W Tatrach halny. Na Kasprowym już ponad 90 km na godz. (WIDEO) 2026-01-25 16:59 Parada Gazdowska w Zębie (ZDJĘCIA, WIDEO) 2 2026-01-25 15:59 Policjanci dbają o bezpieczeństwo uczestników WOŚP 2 2026-01-25 15:03 Budowa apartamentowca w Dolinie Białego ruszy znów pełną parą 12 2026-01-25 14:42 Burza wokół kadry alpejek. Komorowska wycofuje się z występu na IO 2026 2026-01-25 13:59 Odwiedzamy zakopiański sztab WOŚP (WIDEO) 6 2026-01-25 13:40 Rabka z Orkiestrą 2026-01-25 13:23 Burmistrz Zakopanego wspiera WOŚP i zaprasza na finał do SP nr 5 (WIDEO) 5 2026-01-25 13:00 Góralskie restauracje z włoską duszą. Tadeusz Stopka i jego Kryjówki 3 2026-01-25 12:30 Szalone emocje na Chochołowskiej. Kuba przeszedł sam siebie (Wideo) 2 2026-01-25 12:00 "Pastorałka". Historie przetworzone 2026-01-25 11:00 Trzask łamanej kości (WIDEO) 9 2026-01-25 10:00 Czy dziś mamy niedzielę handlową? 2 2026-01-25 08:59 Kolędowanie z Hanką Rybką (ZDJĘCIA, WIDEO) 5 2026-01-25 08:00 Początek "wielkiego grania". Dziś finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WIDEO) 15 2026-01-24 21:00 Zmiana dowódcy w 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich 2026-01-24 20:00 Sebastian Bryja z Pyzówki z kwalifikacją olimpijską 2026-01-24 19:00 Dopłacają za owce na hali. Małopolska wyda 2 mln zł na wypas kulturowy 2 2026-01-24 18:35 Rozpoczyna się licytacja WOŚP w schronisku PTTK na Polanie Chochołowskiej (WIDEO) 5 2026-01-24 18:28 Startuje 2. edycja konkursu Jazzowe Talenty 2026. Zagraj na Wiośnie Jazzowej 2026-01-24 18:00 Zimą zakochaj się w Gorcach! VIII edycja Gorce Ultra-Trail WINTER już tej zimy 2026-01-24 17:00 Przemyt maszyn budowlanych 8 2026-01-24 16:00 Maryna Gąsienica Daniel nie ukończyła drugiego przejazdu 1 2026-01-24 15:31 Poznajcie Mediatekę w Zakopanem (WIDEO) 5 2026-01-24 15:00 Kaplica Szalayowska, ważny zabytek Szczawnicy, odzyskała dawny blask 2026-01-24 14:00 Nowa trasa do narciarstwa biegowego 1 2026-01-24 13:01 To na tym wyciągu wielu zakopiańczyków uczyło się jeździć na nartach (WIDEO) 7 2026-01-24 12:40 Korki na zakopiance 2026-01-24 12:01 W Tatrach opady śniegu i wiatr. Pierwszy stopień zagrożenia (WIDEO) 2026-01-24 11:00 Zdjęcia, które żyją 2026-01-24 10:29 Orawski skansen w zimowej odsłonie 2026-01-24 10:00 Taksówkarze chcą wjeżdżać na dworzec. Co na to burmistrz? 15 2026-01-24 09:30 Mnóstwo "orkiestrowych" atrakcji w Mszanie Dolnej 2026-01-24 09:00 Paliły się sadze 2026-01-24 08:00 "Stajenka na Włosienicy". Dodatkowy pokaz widowiska 2026-01-23 21:30 Kolędowo z WOŚP w Jordanowie 4 2026-01-23 21:00 Światło serca Janiny Maślanki w pośmiertnej wystawie w Czerwonym Dworze (WIDEO) 2026-01-23 20:30 Rockowe Serce dla WOŚP w Suchej Beskidzkiej 2026-01-23 20:00 Zakopane jednym z najcieplejszych miejsc w Polsce 1 2026-01-23 19:30 Tydzień ciężkiej pracy i trasy biegowe na Równi Krupowej otwarte dla narciarzy 2 2026-01-23 19:14 Zawoja dołącza do wielkiej orkiestry 2026-01-23 19:00 Karta turysty coraz bliżej. Zakopane celuje w maj 6 2026-01-23 18:26 Fatalny start Polaków na Mistrzostwach Świata. Tylko weteran skacze dalej 6 2026-01-23 18:00 Władysława Trebuni-Tutki granie, czyli o muzykowaniu na Podhalu słów kilka (WIDEO) 2026-01-23 17:30 Policjant i przedszkolacy 2 2026-01-23 17:00 Wicepremier Kosiniak-Kamysz wraz z samorządowcami o Polskich Kolejach Linowych (WIDEO) 7 2026-01-23 15:59 Poszukiwany wpadł w ręce policji, rozpoznała go obsługa hotelu 5
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2026-01-25 22:35 1. Niech nie bierze tej ogromnej wyplaty co miesiac za pelniona funkcje tylko pracuje dla owsika ,jesli wszystkie media ten czas antenowy przeznaczylyby na reklame za pol ceny zamiast owsa to byloby 10 razy wiecej kasy 2026-01-25 22:31 2. Ile N targ wziol za wynajecie MCK prosze radnych o dociekliwosc bo ja tez chce zrobic cos dobrego wynajmujac ten budynek , ile to kosztuje 2026-01-25 21:36 3. a miał ktos wątpliwości , że nie ruszy dopóki nie rozpie... pierwszej nielegalnej deweloperski to zawsze tak będzie , starostwo hahaha ha ha ha 2026-01-25 21:27 4. Eh PISiorki , życzę Wam żeby Wasze dzieci nigdy nie musiały korzystać ze sprzętu zakupionego przez Owsiaka 2026-01-25 21:23 5. POlska tuskowa bida 2026-01-25 21:22 6. Marecki chyba abonament na obiady dostał za tą laurkę. 2026-01-25 21:20 7. do wiechum - pogromcy uśmiechów dzieci i dobrej zabawy - zapraszamy w przyszłym roku do wzięcia udziału w zawodach w stylizowanych na tradycyjne butach (tylko skóra) i nartach (tylko drewno). 2026-01-25 21:08 8. @analfabeto, nie musisz. Po prostu do takich kreatur jak ty, powinno w końcu dotrzeć, że nie kąsa się ręki, która cię "karmi". Ale, skąd takie lewackie, antyklerykalne indywidua mają o tym wiedzieć. Stąd wasz wściekły, zajadły, pełen nienawiści jad i hejt do prawactwa, które mimo wszystko karmiło żmiję, która cały czas tę dłoń kąsała. 2026-01-25 20:06 9. Większych hejterów niż WOŚPiarze to ja tutaj nie widziałem. 2026-01-25 19:55 10. YETI znowu na kolejnym lansie i to sam ? bez Jóżkiewicza i swojego guru i patrona Karpia ??????
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama