Reklama

2021-11-16 19:00:58

Piszą o nas

Byliśmy na polsko-białoruskiej granicy i jeszcze tam wrócimy z pomocą

To nie był pierwszy taki wyjazd i z pewnością nie ostatni.

W branżowym portalu press.pl ukazał się dziś artykuł o naszej wyprawie do strefy przygranicznej. Czytamy o reportażu zamieszczonym w Tygodniku Podhalańskim i filmie, który nakręcił Jurek Jurecki na polsko-białoruskiej granicy. "

"Wydawca "Tygodnika Podhalańskiego" jest zdania, że są takie momenty, kiedy warto wyjść poza tematy lokalne. - Traktuję swój zawód jako misję i wiem, że jeśli gdzieś dzieje się coś ważnego, to tam jadę. To nasza dziennikarska rola i nie ma znaczenia, gdzie człowiek mieszka czy pracuje – uważa Jurecki, który nakręcił też dokumenty m.in. o śmierci lokalnych dziennikarzy w Meksyku, czy po trzęsieniu ziemi na Haiti - czytamy w artykule "Jerzy Jurecki publikuje reportaż wideo znad granicy. "Wrócę tam"". Więcej na portalu https://www.press.pl/tresc/68132,jerzy-jurecki-publikuje-reportaz-wideo-znad-granicy-i-zapowiada-powrot-na-podlasie


Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
emeryt 2021-11-18 08:49:01
Czasem czytam te komentarze - wypociny miejscowych internetowych "polityków" i proponuję karierę na Wiejskiej , bo jak sama nazwa ulicy mówi to doskonałe miejsce do bleblania i słowotoku o wszystkim i o niczym !!!!
koń który mówi 2021-11-17 18:37:20
Andrzej Duda rozmawiał z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem na temat kryzysu na granicy z Białorusią. Polski prezydent w ostrych słowach odniósł się do telefonu Angeli Merkel do Alaksandra Łukaszenki. - Mamy prawo decydować o sobie - zaznaczył Duda.
@jaja kobyły. Na pewno będą awanse, odznaczenia, medale i premie i niech ktoś powie, że się nie należy. Wszystko zgarnie PiS.
jaja kobyły 2021-11-17 17:24:51
Ja jako były partyzant stwierdzam, że największym szlagierem lat 20. XXI w. jest ''wojna hybrydowa''. Wojnę hybrydową przeciwko Polsce prowadzi Putin, Łukaszenka, ale także Bruksela. O wojnie hybrydowej słyszymy niemal codziennie, moda na wojnę hybrydową zdominowała naszą politykę. Ciekawe ilu podepnie się weteranów pod tą wojnę.
bezdomny 2021-11-17 16:54:24
"proszę się rozejrzeć, wystarczy dookoła, znajdzie Pani/Pan pole do działania..."

Ale to chyba nie do mnie... tylko do redaktora?
tadek 2021-11-17 16:13:58
W Polsce narodowcy to jeszcze większa dzicz, jak ta muzułmańska rzucająca kamieniami na granicy, bo oni niszczą obcy kraj ,a narodowcy pod hasłami Bóg Honor Ojczyzna niszczą i podpalają swój kraj co roku 11 listopada i nie tylko.
Stąd 2021-11-17 15:36:25
Proszę Pani/Pana bezdomny - czy wie Pani/Pan na co wyglądają Pani/Pana wypowiedzi? Na szukanie dziury w całym - jak "znani" ludzie chcą pomagać, pomagają, zachęcają do pomocy, propagują pomaganie w przestrzeni publicznej - źle, bo "się lansują" - takich "komentarzy", choćby w TP aż nadto.... Nie "widać" ani nie "słychać" tych "znanych" przy okazji akcji pomocy, co wcale nie znaczy, że nie pomagają .... - no też źle ... suweren "jedzie" po "elicie", bo "suweren" przecież ABSOLUTNIE WSZYSTKO WIE NAJLEPIEJ... Proszę się więc zdecydować, a najlepiej wziąć do działania na rzecz innych, jakichkolwiek innych w potrzebie... o ile oczywiście Pani/ Pan jeszcze tego nie robi.... Nie znam Pani/Pana, nic nie wiem NA PEWNO... zakładam, że chce Pani/Pan dobra innych i daje coś z siebie - wtedy szacunek dla Pani/Pana. Gdyby jednak nie... proszę się rozejrzeć, wystarczy dookoła, znajdzie Pani/Pan pole do działania... Trzymam kciuki i pozdrawiam.
Ges 2021-11-17 14:44:22
Zamiast jezdxic na pogranicze, marnowac paliwo i utrudniac prace mundurowym , mam dla p.redaktora propozycje. Niech pan zainwestuje swoj czas i energie w zalatwienie kilku wiz i legalny wjazd dla tych paru rodzin z dziecmi tam na granicy. Pomoc wymierna, osiedla sie gdzies w germanskim kraju a humanitarny cel w pellni osiagniety. Co pan na to ? Jacys inni chetni do pomocy ?
Puste gadanie jest tanie i nic nie przynosi.
bezdomny 2021-11-17 13:03:32
@stąd, widziałem, czytałem, popieram właśnie takie działania.
Natomiast nie widziałem i nie czytałem by FUNDACJI DUNAJEC pomagali dziennikarze, celebryci, czy inni medialni humanitaryści.
Supcio 2021-11-17 12:22:07
@pop: Iszua ibn Miriam był największym lewakiem w historii świata i był też Żydem (czy żydem jeśli wolisz).
Stąd 2021-11-17 11:31:23
"NIESPODZIANKA" dla Pani/Pana bezdomny - Nie gadają, pomagają! Fundacja Dunajec szykuje transport darów dla Białorusi 2021-11-14 08:00:30
Z pozdrowieniami... proszę sobie przeczytać na tym portalu, zanim coś następnego Pani/Pan napisze.
bezdomny 2021-11-17 11:01:58
@Stąd i reszta, przekonajcie rodziny rannych funkcjonariuszy, którzy trafili do szpitala że to nie jest operacja rosyjskich służb i tym biednym ludziom rzucającym kamieniami w ich synów, mężów, należy nieść pomoc humanitarną.

Dlaczego nie organizujecie wsparcia dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą i często żyjących w ciężkich warunkach i prześladowanych za narodowość? Za to walczycie o dobrobyt ludzi, których stać na bilety lotnicze i opłaty dla szmuglerów i przemytników liczone w tysiącach euro. A jeśli rzeczywiście są tacy biedni to ktoś ich tutaj właśnie ściągnął inwestując pieniądze, środki, logistykę i ma w tym swój partykularny interes w destabilizacji sytuacji w naszym kraju. Nie da się ukryć że dużą pomoc w takiej destabilizacji mają już ze strony naszego rządu (rozpętanie niepokojów społecznych celem odwrócenia uwagi od sytuacji gospodarczej). Ale sytuacja na granicy jest jasna i zerojedynkowa. Nie ma zgody na nielegalne przekraczanie granicy, niszczenie umocnień, atakowanie polskich służb mundurowych. Musimy bronić nienaruszalności granicy Państwa i stać murem za funkcjonariuszami broniących jej dla nas z narażeniem zdrowia i życia. Gdyby podobna sytuacja miała miejsce na granicy usa - fizyczny atak na amerykańskich strażników - już dawno byłby zbrojny odwet i ostra broń. Oni by się nie cackali, szczególnie gdyby to była prowokacja obcego wywiadu. A Rosja obecnie "testuje" na co może sobie pozwolić na wielu frontach.
Każdy z pilnujących granicy powinien mieć prawo i obowiązek użycia broni w obronie granicy jak i dla swojego bezpieczeństwa. Żaden agent czy imigrant nie ma prawa podnosić ręki na naszych mundurowych i powinien się liczyć z natychmiastową, ostrą reakcją. Granica państwa to nie piaskownica.
POP(pełniący obow. polaka) 2021-11-17 10:31:30
Lewactwo niech nie podpiera się ewangelią i ratowaniem żydów bo to jest obrzydliwie obłudne.
Supcio 2021-11-17 09:31:30
byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić; byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie." Wówczas zapytają i ci: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem

Komentujący poniżej uważają się za chrześcijan?

Pomaganie Żydom w czasie II wojny światowej też było skrajnie niebezpieczne a jednak niektórzy pomagali...
Chochoł z Wesela 2021-11-17 08:24:52
Brakuje Polskich sprawdzonych leków. Gdzie kupić Ulgastran dla wrzodowców. Państwo polskie w agonii, PiS stoi na służbach mundurowych. Państwo policyjne jak 2 dodać 2. Ludzie poumierają z braku leków.
realista 2021-11-17 06:37:27
PiS jak sie za cos zabiera to wszystko sp...........
Granice trzeba chronić bez dyskusji, jakiś elementarny odruch humanitarny trzeba mieć, dyplomacje trzeba mieć na poziomie aby rozwiązywać problemy na drodze dyplomatycznej.
Nasz problem rozwiązuje Łukaszenko, Putin , Merkel, Macron, Biden..
Prezes w TVPPiS opowiada banialuki o wrogach wewnętrznych, ciemnych siłach mocy i innych dyrdymałach
U nas tepa propaganda na uzytek wewnętrzny bo wnet wybory a INFLACJA rośnie w zastraszającym tempie.
Dziennikarzy nie ma na granicy. Oglądam wiadomości na CNN ( a jeszcze angielski znam)i i jest relacja amerykańskich dziennikarzy puszczonych przez Łukaszenkę. Przekaz idzie taki ,, no tak ,,Łukaszenko popełnił błąd puszczająć emigrantów ale Polacy ich oblewają wodą i strzelają gazem do nich"
Jazda zacznie się jak podrożeje gaz, energia, jedzenie,
Ciekawe na kogo PiSowcy wtedy zwalą winy.?
A jeszcze wkracza Nowy Ład tak że trzymamy sie za kieszenie bo wyszarpią ostatnią złotówke.
Alien2927 2021-11-17 06:24:00
@Kulawy koń Tak, właśnie tak. Pamiętamy.
może? 2021-11-16 23:29:17
Może dojść do sytuacji, że stan wyjątkowy będzie ogłoszony wzdłuż granicy ze Słowacją. Jak imigranci będą próbować dostać się przez Ukrainę. Trochę zmniejszy się ruch turystyczny i będziemy bezpieczni jak mieszkańcy wschodnich rejonów.
Stąd 2021-11-16 23:26:20
Pani/Panie bezdomny, takich populistów, jak Pani/Pan można spotkać wszędzie, tu też, zwłaszcza jak się nasłuchają i naoglądają "przekazów dnia" z "centrum dowodzenia", tzn. siania strachu i podsycania uprzedzeń z Nowogrodzkiej (tak się łatwiej rządzi, a "ciemny lud" wszystko kupi, jak powiedział pupil wielkiego prezesa - prezes TVP J. Kurski ). Proszę sobie darować te "przepowiednie" i proszę po prostu nie przeszkadzać tym, którzy chcą pomagać, ani nie pouczać ich jak mają to robić. Pani/Pan nie musi pomagać - przymusu nie ma, jest dobra wola. Życzę Pani/Panu, by spotkało Panią/Pana więcej dobra od innych, niż widać z Pani/Pana wypowiedzi.
Napoleon 2021-11-16 23:14:10
Po co te komentarze. "MY NARÓD wiemy najlepiej, płacimy za posłuszeństwo i przytakiwanie.
Maciej Krupa 2021-11-16 22:55:10
Brawo Jurek. Po to zakładaliśmy Tygodnik 30 lat temu, żeby upominać się o tych, którzy są w potrzebie. Po to pojechaliśmy do Polaków w Rumunii będących w potrzebie po upadku reżimu Ceausescu. Nie przejmuj się trollami, to tchórze, którzy boją się nawet podpisać i kryją się za rozmaitymi nickami. Ksenofobia i nacjonalizm niebezpiecznie szerzą się na Podhalu. Ale przetrwamy i to tak, jak przetrwaliśmy komunę. Jestem dumny, że Tygodnik stoi po stronie prześladowanych ludzi, a nie zwyrodniałej władzy. Oby zawsze tak trwał!
bezdomny 2021-11-16 22:39:16
@stąd, "mówi o potrzebie pomocy bliźnim uciekającym przed wojnami, głodem, prześladowaniami..."

Aha, i dlatego przy wsparciu specnazu rozpętują wojnę na naszej granicy, żebyśmy cierpieli głód i prześladowania i żebyśmy mogli ich lepiej zrozumieć i zbliżyć się do ich kręgu kulturowego i cywilizacyjnego. Wtedy będziemy równi, szczęśliwi i humanitarni.
kulawy koń 2021-11-16 22:00:52
."Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich.Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie aby nie ulec pokusie "zbawiania świata" kosztem własnej Ojczyzny".[Kardynał Stefan Wyszyński]
zwitowa 2021-11-16 21:19:00
Ha ha ha brawo "Ja Rus"
Zgadzam sie calkowicie z "Bezdomnym"
Gogo 2021-11-16 20:59:16
Wsparcie jest potrzebne naszym służbom ,którzy bronią granicy
Stąd 2021-11-16 20:55:53
Z trudnością, ale próbuję zrozumieć, że ludzie o poglądach podobnych do Państwa niżej "komentujących" nie chcą nie tylko pomóc innym ludziom w potrzebie, ale "boli ich", gdy są tacy, którzy chcą pomagać, bo tak rozumieją ludzką solidarność, bez podziałów na "naszych" i "obcych". Kompletnie jednak nie rozumiem takich Państwa jak "komentujący" poniżej - to nie tylko wydawca TP J. Jurecki (którego gazetę nieraz już podobni Państwu obrzucali "pieszczotliwie" błotem) mówi o potrzebie pomocy bliźnim uciekającym przed wojnami, głodem, prześladowaniami... mówi o tym wreszcie przewodniczący polskiego episkopatu - arcybiskup Gądecki... i co dalej nic "prawdziwi Polacy i katolicy" ??? Nie dociera? Pozostaje przypuszczać, że Państwo czekają na słowa... kogo? Wielki prezes nic nie powie... albo śpi, albo się boi.
Bagienny dziadek 2021-11-16 20:51:01
O to mieliście okazję zobaczyć na własne oczy ,jak te dzieci Michałowa szybko urosły ,a ile mają siły....
To istny cud.
Kylo 2021-11-16 20:46:30
A ilu "imigrantów" Pan Jurecki może przyjąć pod swój podhalański dach?
Odrażające 2021-11-16 20:25:23
Pewnie im zimno i są zmęczeni, bo przecież ile trzeba się namęczyć, ażeby rzucac tymi kamieniami i granatami hukowymi w polskich funkcjonariuszy. Każdy z tych "uchodźców" powinien dostać dożywotni zakaz wjazdu do UE.
ja ruś 2021-11-16 19:43:06
"Wrócę tam" -nie zapomnij im dostarczyć kamieni, kostki brukowej i łopat z konarami. To jest teraz najbardziej im potrzebne i niezbędne. Wody już nie zawoź, ostatnio dostali jej pod dostatkiem. W końcu chyba już nie będą narzekać na jej brak, mogą się myć a nawet pić do woli
bezdomny 2021-11-16 19:26:59
Pomoc jest potrzebna. Ale żołnierzom, funkcjonariuszom i wszystkim służbom broniącym granicy Niepodległej.
Z najdalszych zakątków europy płyną "tylko" słowa wsparcia dla postawy polskich służb i ochrony nienaruszalności polskich granic. Wszyscy świetnie zdają sobie sprawę że gra toczy się nie o los tych oszukanych przez reżim imigrantów tylko o być czy nie być Europy jaką znamy, cywilizację, kulturę i wartości. Lekcja o zielonych ludzikach z Ukrainy, widzę nic Was nie nauczyła. Lekcje historii w szkole również opuszczone.

Nie dla rosyjskiej prowokacji!

Reklama
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni osobę na stanowisko PRACOWNIK KAWIARNI. Szczegóły: 725 300 377
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem prowadzi nabór na stanowisko GŁÓWNY KSIĘGOWY. Termin składania ofert: 08.12.2021r. (godz. 12:00). Szczegóły: https://bip.cos.pl/3303/24-11-2021-nabor-na-stanowisko-glowny-ksiegowy
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam mieszkanie w bloku w Zakopanym w centrum 50m2 z balkonem -3 pokoje. 660797241 b12
  Tel.: 660797241
 • PRACA | dam
  PRACA SZUKA CZŁOWIEKA. Praca od zaraz - stanowisko: KURIER, - rejon rozwożenia paczek: Bukowina Tatrzańska i okolice, - wymagania: prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie, tel. 516552097
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W ZAKOPANEM - PRZYGOTOWANIE ŚNIADAŃ/SPRZĄTANIE POKOI (DORYWCZA, 8-10 DNI W MIESIĄCU - OD GRUDNIA), 18 zł/godz., umowa zlecenie. 511 397 987.
 • PRACA | dam
  INTERSPORT WIERCHY Zakopane, ul. Tetmajera 2, poszukuje pracownika na stanowisko: sprzedawca-serwisant. CV można złożyć w salonie lub przesłać na: wierchy.zakopane@intersport.pl. 664089088wierchy.zakopane@intersport.pl https://www.intersport.pl/o-intersport/kariera
  Tel.: 664089088
  E-mail: wierchy.zakopane@intersport.pl
  WWW: https://www.intersport.pl/o-intersport/kariera
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ ARCHITEKTA, niezbędna znajomość Archicada i dyspozycyjność. Interesujące tematy, dobre honorarium - Tel. 601 544 244
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy KASJERKI BILETOWE. Wymagana znajomość obsługi komputera. Informacje: 602 198 307
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy: PRACOWNIKÓW OBSŁUGI KOLEI, PRACOWNIKÓW OBSŁUGI STOKU I NAŚNIEŻANIA, OBSŁUGĘ PARKINGU. Informacje: 601 628 584
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy do pracy w gastronomii: PIZZERIA, BARMANKI, POMOCE KUCHENNE, OSOBY NA ZMYWAK. Informacje: 693 319 707
 • PRACA | dam
  Ośrodek Konferencyjny w Zakopanem zatrudni KUCHARZA/-KĘ oraz POMOC KUCHENNĄ. 664 417 314.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DOM W CENTRUM JABŁONKI. 605 306 294.
 • PRACA | dam
  POSZUKUJEMY ENERGICZNYCH OSÓB DO PRACY W RESTAURACJI W MURZASICHLU na stanowisku KELNERKA bądź KELNER i OSOBY DO POMOCY NA KUCHNI najlepiej z doświadczeniem w branży. Szukamy osób na stałe oraz na sezon zimowy. Więcej informacji pod numerem tel.: 883802131
 • PRACA | dam
  Restauracja na Krupówkach zatrudni PIZZERA. Atrakcyjne wynagrodzenie. Tel. 664 023 298, 668 404 790.
 • PRACA | dam
  OŚRODEK WCZASOWY w Zakopanem przyjmie POKOJOWĄ i POMOC KUCHENNĄ na co drugi dzień. Etat. 693 638 619.
 • PRACA | dam
  DOM OPIEKI ZATRUDNI OPIEKUNKI, STAŁA PEWNA PRACA W ZAKOPANEM.. 698-673-260swiatkowska.w@wp.pl
  Tel.: 698
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ LUB ROLNĄ - ZAKOPANE, OKOLICE - 503 070 650.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię dziewczynę z Zakopanego lub okolic na stanowisko kasjer-sprzedawca, w sklepie zabawkowym na Krupówkach. Praca na stałe.. 609097999
  Tel.: 609097999
 • PRACA | dam
  Austriacka firma zatrudni od zaraz stolarzy meblowych, murarzy, cieśli oraz elektryków. Od 2300-2500 eur na rękę. Austriacka umowa pracę w renomowanej firmie tel. 664468573. 664468573praca@csopole.pl www.clubsilesius.pl
  Tel.: 664468573
 • PRACA | dam
  Do sklepu spożywczego (Suche, Biały Dunajec) - SPRZEDAWCZYNIE na stałe. Elastyczny grafik. 606 751 451.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia dwa pomieszczenia, I piętro, pow. ok 140 m2. Możliwość do dostosowania do osoby wynajmującej - Waksmund. 603 656 796.
 • PRACA | dam
  Recepcjonistka, Kelnerka Hotel w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni kelnerkę, recepcjonistkę. Praca stała zmianowa, elastyczne godziny pracy, posiłki pracownicze. Szkolenie wdrażające, benefity pracownicze.. 507645428. .
  Tel.: 507645428
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • PRACA | dam
  Firma DREWNEX Spytkowice przyjmie pracowników budowlanych do montażu i budowy domów drewnianych. Praca na montażu i stolarni. 692 193 449.
 • USŁUGI | inne
  USŁUGI SPRZĄTAJĄCE od A-Z szybko i solidnie, Margo-Estate www.margo-estate.pl, 666908909 lub 574929321 - Zapraszamy.
 • NIERUCHOMOŚCI | pośrednictwo
  MARGO-ESTATE Biuro Obrotu Nieruchomościami - Małgorzata Tomala, 606-909-461/ Prowadzenie Inwestycji od A do Z, www.margo-estate.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL GASTRONOMICZNY Z WYPOSAŻENIEM. NOWY TARG BLISKO DWORCA AUTOBUSOWEGO 220 M2. 501012912
  Tel.: 501012912
 • PRACA | dam
  PRACA W WYPOŻYCZALNI NART -BIAŁKA TATRZAŃSKA Zatrudni pracowników do obsługi klienta lub serwisu. Kontakt telefoniczny pod nr. 603 754 431.
 • PRACA | dam
  Willa w centrum Zakopanego zatrudni pracownia recepcji na umowę o pracę. Wymagany j. angielski w stopniu komunikatywnym , obsługa komputera. Więcej informacji pod numerem tel.607 766 744 lub mail agnieszka@kominiarskiwierch.pl.
 • PRACA | dam
  "Zakopiańskie TBS" TKGK Sp. z o.o., jako firma zarządzająca budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi, poszukuje do pracy na etacie inspektora nadzoru z uprawnieniami budowlanymi. Oferujemy normowany czas pracy - pełen etat. 509628992 firma@ztbs-zakopane.pl www.ztbs-zakopane.pl
  Tel.: 509628992
  E-mail: firma@ztbs-zakopane.pl
  WWW: www.ztbs-zakopane.pl
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Tel. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni MAGAZYNIERA/-KĘ (praca na noc) i PANIĄ DO SPRZĄTANIA. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • USŁUGI | budowlane
  Remonty łazienek kompleksowe i profesjonalne wykańczanie wnętrz Firma Tellla Robert Łukasz Tel. 505 966 625
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  PENSJONAT w Kościelisku. 607 506 428.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  LAS Z GRUNTEM ROLNYM, 8000 m, obrzeża Zakopanego. 607 506 428.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA (Oslo) - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy na warunkach norweskich pomocników, tynkarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - praca tylko z pracownikami z Podhala. Praca całoroczna, również w zimie. Zjazdy do kraju co 1-3 tygodnie (samolot) wg. własnego uznania. Pełna elastyczność co do wyjazdów do kraju. Zarobki od 15-25 Euro /godz. Zapraszamy. Tel. 667 602 602.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2021-11-27 21:00 Piernikowy domek na mikołajki 2021-11-27 20:15 Willa Koliba zabytkiem zadbanym 2021-11-27 19:30 Miejskie Centrum Kultury już otwarte - czas na budowę hali lodowej? 2021-11-27 19:18 Ten sympatyczny piesek czeka na właściciela 2021-11-27 18:45 Czy ktoś powstrzyma żółte lamborghini? Zanim kierowca kogoś zabije (WIDEO) 9 2021-11-27 18:07 Ewakuacja z kolei linowej. Co się stało? 1 2021-11-27 18:00 Dlaczego na łąkach w Witowie stawiają te płoty? 2 2021-11-27 17:49 Znów tylko dwóch naszych w drugiej serii konkursu w Ruce 1 2021-11-27 17:15 Krościenko wieczorową porą czyli skąd się bierze smog (WIDEO) 2 2021-11-27 16:49 Weź udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym 2021-11-27 16:30 Kino bez obaw. Pionierski projekt w Zakopanem 1 2021-11-27 15:45 Zaręczyny na Krupówkach - zakochanym wszystkiego najlepszego! 2 2021-11-27 15:00 Trzy miesiące aresztu po napadzie z nożem na 80-latkę 2021-11-27 14:20 W Pieninach pięknie i słonecznie dziś (WIDEO LIVE) 1 2021-11-27 14:15 W niesamowitym tempie trwa odbudowa po pożarze w Krempachach 2021-11-27 13:30 Kierowca był tak pijany, że nie mógł zatankować samochodu 2021-11-27 12:45 Można już powoli smarować narty - górale śnieżą na stokach! 3 2021-11-27 12:15 Więzienie w zawieszeniu i zakaz prowadzenia pensjonatu za atak na gości (WIDEO) 7 2021-11-27 12:15 Zmarł wieloletni kierownik obserwatorium na Kasprowym Wierchu 2021-11-27 11:59 Na Magurze Witowskiej niezwykłe widoki (WIDEO LIVE) 2021-11-27 11:40 Myślicie, że w Tatrach tłumów nie ma? (WIDEO LIVE) 1 2021-11-27 11:30 Targi o duszę - Hulaj Duszę 2021-11-27 10:42 Dwa przypadki śmiertelne i ponad sto nowych zakażeń na Podhalu 6 2021-11-27 10:27 Zderzenie trzech aut na zakopiance 2021-11-27 10:00 Daliśmy łapówkę na Hołdymasie - to było dziennikarskie śledztwo 7 2021-11-27 08:57 Druh i uczeń - wzór do naśladowania 2021-11-27 08:01 Biały Dunajec ostatni w Polsce w rankingu programu Czyste Powietrze 11 2021-11-26 21:49 Nowa goprówka już wkrótce 3 2021-11-26 21:10 W Szczawnicy zima nie będzie straszna 2 2021-11-26 20:20 Tańczyli, grali i śpiewali z okzaji 75. lecia swojej szkoły 2021-11-26 19:30 W sobotę kolejny start Maryny Gąsienicy-Daniel w Pucharze Świata FIS 2021-11-26 18:46 Uwaga utrudnienia na zakopiance - zamkną lewe pasy obu nitek 2021-11-26 18:00 Na ul. Ludźmierskiej w Nowym Targu czuć już nadchodzące święta 2021-11-26 17:19 Afera osądzona. Jeden z głównych oskarżonych skazany na 5 lat w zawieszeniu 9 2021-11-26 16:59 Tragedia w Tylmanowej: kierowca nie miał uprawnień do prowadzenia auta 2021-11-26 16:30 Ostrzeżenie przed opadami śniegu i oblodzeniem 2021-11-26 14:52 Coraz więcej covidowych pacjentów, szpital zamyka kolejne oddziały, by ratować zakażonych 39 2021-11-26 14:16 Zderzenie dwóch ciężarówek na zakopiance 2021-11-26 14:11 Rondo na zakopiance już prawie gotowe (WIDEO) 2 2021-11-26 13:55 Uważajcie na śliskich drogach. Stłuczka w Poroninie 1 2021-11-26 13:29 Potrącenie rowerzysty na zakopiance 3 2021-11-26 12:45 W czarny piątek jakby nieco inny asortyment 2 2021-11-26 12:15 A moje dziecko potrafi, czyli o czym nie rozmawiać z innymi rodzicami? 2021-11-26 11:57 Kolorowe soczewki - nadaj oczom blasku 2021-11-26 11:30 Mężczyzna wszedł do domu 80-letniej kobiety i groził jej nożem. W więzieniu może spędzić 12 lat 17 2021-11-26 11:03 Ponad 120 zakażeń i 3 zgony na Podhalu 6 2021-11-26 10:45 Nauczyciele protestują i proszą o wsparcie samorządowców 3 2021-11-26 10:00 Czy zarost jest sexy? 2 2021-11-26 09:42 Piękny kotek odwiedził hotel w Zakopanem. Właściciel już się odnalazł 2021-11-26 09:42 Dobiega końca remont Alei Tysiąclecia - głównej arterii miasta
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-11-27 21:25 1. A może tp coś napisze o popisach pani poseł jako parlamentarzystki, która głosowała za ustawowymi kwotami wynagrodzeń dla wójtów oraz o ekipie klakierów Dydy (Błażusiak, Kubik, Opoka, Skubisz, Śniegoń, Chrobak) którzy planowali pensję 17500 zł dla wójta? Czy o tym nic się nie dowiemy na stronach tp? 2021-11-27 20:48 2. A ja miałam wystrzał w opinie ,dzwonię po GOPR a oni nie przyjeżdżają , znowu zabawa i próba lansu a nie robota , i jeszcze kolejny milion na salevy od państwa potrzebny i ferszalunek ,bo zestaw niejeden potrzevny skoro do obory do kościoła do urzędu w ferszalunku gopru 2021-11-27 20:40 3. Ten burmistrz to następny prezydent duduś. Strach się bać. Tylko Kasa kasa kasa!!! 2021-11-27 20:39 4. (Nie) pozdrawiam idiote w bmw x3 na katowickich blachach ktory w godzinach południowych szalał w Poroninie i wyprzedzał auta na Zakopiance na skrzyżowaniu i przejsciu dla pieszych na Misiagach koło czarnego punktu. Na dodatek już do Ustupu jechał normalnie za innymi autami bo nie miał możliwości wyprzedzić tak że za dużo nie nadrobil drogi. Nie tylko lamborghini szaleje. 2021-11-27 20:29 5. Czy kierowca Lambo był wyszczepiony????.... 2021-11-27 20:21 6. Jestem zaszczepiony i chcę Sylwestra na równi będę tam i będę się bardzo dobrze bawił pomimo że preferuję inny rodzaj muzyki 2021-11-27 20:10 7. żal dupe ściska jadę pod Nosalowy odszukać kierowcę dam mu na benzynę może da się przejechać. drogi tygodniku z duża prędkością proszę powiedzieć z jaką?? czy to jest 70 czy 140? ośmieszacie się 2021-11-27 19:59 8. W sztabie skoków węgierskich, mówili że to przez wodę sodową tak płyną 2021-11-27 19:39 9. Panie Burmistrzu, wirus nadal zabija. NIE dla sylwestra w Zakopanem. Alternatywa - na Harendzie. 2021-11-27 19:28 10. Drewno, węgiel też podrożał. Koledze przywieźli węgiel wraz kamieniami, zadzwonił z awanturą by przyjechali i zabrali. Jak żyć?
2021-11-16 19:26 1. I bardzo dobrze ,że odbyło się bez rac, wrzasków Bąkiewicza i jego nacjonajistów. Święto Odzyskania Niepodległości, to święto wszystkich, którzy mieszkają w granicach naszego kraju i czują się Polakami. Nie ważne jakiego jesteś wyznania, jakiego koloru skóry i na którą partię głosujesz. Oglądasz skoki narciarskie i alpejski Puchar Świata, hokej, koszykówkę ( w której wielu kolorowych graczy), czy telewizyjne seriale. Polska to nasz wspólny dom. Nie dajmy się dzielić nieodpowiedzialnym politykom. 2021-11-14 23:27 2. Nic tylko siedzieć, opalać się i podziwiać. 2021-11-08 09:59 3. Jeden z górali ze zdjęć prowadzi też busa. Kiedyś jechałem z nim, przed busem zatrzymało się taxi na przystanku, gdzie nie wolno taksówkom stawać. On mało nie doszło do rękoczynów. Pan "piękny góral z obrazka" rzucał kur... i innymi. Po czym po kilkuset metrach sam się zatrzymał w miejscu niedozwolonym, by zabrać turystę. Na moje pytanie czemu to zrobił, mając na względzie sytuację z taxi, powiedział: wie pan, no czasem trzeba. Piękne typy o podwójnej moralności w zależności od sytuacji. W zasadzie mentalność nie zmieniła się wcale od czasów, które opisał J. Kurek w "Księdze Tatry". W jakimś sensie, to takie "krokodyle" człowieka. Potrzeba przynajmniej kilkunastu pokoleń. 2021-11-07 15:58 4. Brawo....Bartłomieju... 2021-11-02 23:52 5. Piękne Tatry :-) 2021-10-26 20:35 6. Uwielbiam takie obrazki, świetnie że wciąż są ludzie którzy podtrzymują pasterskie tradycje. 2021-10-26 20:13 7. cyś ty mnie widziała, cu ci fto pedzioł, ze jo na wiyrsycku, z owieckami siedzioł, ani mi fto godoł, ino jo widziała, jak siy na wiyrsycku. owiecka biylała. 2021-10-24 13:35 8. Izba Regionalna w Sromowcach Wyżnych to super miejsce do odwiedzenia. Polecam każdemu. 2021-10-24 12:27 9. Izba Regionalna w Sromowcach Wyżnych!! 2021-10-20 17:17 10. Kieześ do boru owiecki gnała, cemu ześ na mnie nie zawołała. Dyć jo wołała, nie słyseliście, muzyka grała, tońcyliście.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

Album TP

Pożegnania

FILMY TP