Reklama

2021-11-18 19:30:00

Koronawirus

Od poniedziałku zakaz odwiedzin i wstrzymane planowane przyjęcia w nowotarskim szpitalu (WIDEO)

Od poniedziałku przybędzie 40 łóżek covidowych kosztem oddziału chirurgi. Wszystko przez niezaszczepionych, którzy ciężko przechodzą covid i wymagają leczenia szpitalnego - mówi w rozmowie nagranej przez naszą telewizję Marek Wierzba, dyrektor szpitala w Nowym Targu.

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
do Supcio 2021-11-20 15:43:34
Wniosek jest taki: szczepiąc się, a nie zachowując się zgodnie z obowiązującymi zasadami tj. dystans, maseczka, mycie rąk itd. dbamy tylko o siebie!
Zaszczepiony, który nie przestrzega pwyzszych zasad także jest dla otoczenia tym, który może zarażać.
@Supcio, chorzy po dwóch dawkach szczepionki przeszli podobnie jak rok temu, inni także po dwóch dawkach, od początku trwania pandemi zachorowali pierwszy raz, bez wizyty w szpitalu, w stopniu jak ciężka grypa.
Supcio 2021-11-20 14:12:49
@do raid: owszem zaszczepieni również zarażają, również chorują (vide Gąsowski) i również umierają. Tylko to wszystko, zgodnie z badaniami, z dużo mniejszą częstością niż niezaszczepieni.
Proporcjonalnie są też bardziej świadomi i odpowiedzialni za swoich bliskich.
Reasumując: gratuluję mądrych bliskich znajomych, nieulegających powszechnemu zidioceniu społeczeństwa!
A jak przeszli zachorowanie? Lekko, ciężko, byli hospitalizowani?
do Cyklista 2021-11-20 09:26:29
Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz!
Sam miałem covid i do dziś nie mogę wyleczyć skutków tego wirusa. Zrozum, że ci ZASZCZEPIENI nie są odporni i tez łapią to cholerstwo, tylko ich głupia (nie)świadomość skuteczności szczepionki pozwala im na swobodę w zachowaniu między ludźmi i oni też zarazaja.
Cyklista 2021-11-20 08:39:20
@do raid, ale o jakim covidzie ty piszesz ? Przecież według takich internetowych mądrusi jak ty, pandemii nie ma, to wszystko fikcja.
do raid 2021-11-19 18:26:39
W ostatnim czasie w gronie moich bliskich znajomych mieli covid TYLKO Ci co byli SZCZEPIENI. Co na to powiesz @raid? Jakieś mądrości idioto.
To właśnie Ci zaszczepieni czuli się tak "pewnie", a to oni zakazili swoje rodziny.
realista 2021-11-19 17:21:57
Emeryt 3 RP
No niestety aby komuś dać trzeba komuś zabrać.
Wszyscy czekają aż złodzieje z PiSu im dadzo.
Ty emerycie tracisz 6 zl a PISowcy podniesli swoje pensje o 60%
I to obrazuje rzeczywistą skalę inflacji.
Chcieliście PiSu macie PiS
Emeryt 3 RP 2021-11-19 15:29:01
@realista. Ja po polskim ładzie tracę 6 zł z emerytury żebyś ty pisał bzdury. Nie po to charowałem całe życie żeby łożyć na nierobów. @kukunamunie , popieram komentarz, wczoraj podobne bzdury w tv wygłaszał Leszek Miller.
realista 2021-11-19 14:52:12
kukunamunie
Dodałbym jeszcze
narobisz dzieci -sam na nie se zarób a nie socjal
nie chcesz sie uczyć- won ze szkoły
ukradniesz - kolonia karna na Syberii( podpisać umowę z Putinem)
zabijesz kogoś - kara śmierci
jazda po pijaku- kara i konfiskata samochodu
Może to nauczyłoby odpowiedzialności za swoje czyny.
kukunamunie 2021-11-19 13:15:52
realista
to proste:
pijesz - ulegniesz wypadkowi albo dostaniesz wylewu - płacisz,
palisz - zachorujesz na raka albo dostaniesz zawału - płacisz,
źle się odżywiasz - dostaniesz anemii lub cukrzycy - płacisz,
nie gimnastykujesz się - złamiesz nogę - płacisz,
nie myjesz rąk po wyjściu z kibla - dostaniesz żółtaczki - płacisz,
nie słuchasz mamusi - dostaniesz depresji - płacisz
piszesz bzdury
płacę podatki po to, aby państwo zapewniło mi wszelką opiekę medyczną kiedy tylko tego będę potrzebował. Nie zapewnia? kradnie moje podatki? na co mi takie?
realista 2021-11-19 10:39:38
Proste rozwiązanie.
Chcesz sie szczepić sczep sie, nie chcesz nie szczep
Niezaszczepiony jak zachoruje na Covida nie jest leczony, A jak chce byc leczony płaci.
I po cie cackać.
A taki jeden z drugim drze buźke( delikatnie pisze ) że nie ma Covida że sie nie zaszczepi,
Twój wybór, ktoś na twojej głupocie zarobi.
Wzrasta znów lawinowo liczba nekrologów.
Czy to nie daje do myslenia niektórym pustym łbom.
Supcio 2021-11-19 10:16:03
Szanowni dyskutanci!
Popełniacie Państwo błąd konfirmacji szukając uzasadnień dla założonej z góry tezy tylko w źródłach ją potwierdzających.
Warto otworzyć się na argumenty przeciwne co zwiększy Wasze horyzonty postrzegania problemu.
A przypomnę, że gra toczy się o najwyższą stawkę. Oszukiwanie samego siebie to gwałt na własnym rozumie.
Z poważaniem.
Supcio!
Maryjan 2021-11-19 09:44:18
@Maniek. W takich małych społecznościach (dziurach) zawsze jest kumoterstwo a w Szczawnicy w szczególności. Tak na marginesie, czy w Szczawnicy jest pogotowie? o ile wiem to dojeżdżają z Krościenka.
Maniek 2021-11-19 05:22:56
a ja chciałbym wiedzieć coś na temat testów, dlaczego personel pogotowia ze Szczawnicy daje testy swoim znajomym, nie są dedykowane dla pacjentów? Daje mówię, a pacjenci chorzy muszą robić sobie sami za własne pieniadze
Ech 2021-11-18 22:58:00
@virus. Zgadzam się, bo skuteczność preparatu spada w czasie, więc należałoby się szprycować całe życie 4 X w roku. Niezły dochód zrobiły sobie z tego wirusa firmy farmaceutyczne. Ja mówię nie i uważam. Czekam na potwierdzenie informacji z Gibraltaru gdzie podobno 99% zaszczepionych i jest lokdałn.
Ivan 2021-11-18 22:52:21
Tak, tak.... Sam byłem ostatnio na sor'ze w NT. Państwo lekarze i pielęgniarki zza drzwi głośno dyskutowali na temat maseczek i niezaszczepionych, ogólnej ignorancji i głupoty społeczeństwa. Każdego pacjenta upominali by maseczkę naciągnął na nos. Tylko, że ani lekarze, ani pielęgniarki nie mieli maseczek, acz dumnie deklarowali, że są zaszczepieni. A może Panie Dyrektorze, to zaszczepiony, "bezobjawowy personel" roznosi wirusa poza szpital, a i na jego terenie? I to wszystko przez nich?
Paul 2021-11-18 22:01:58
N.targ szpital lekarze (dr. śm...ć.) me....e
virus 2021-11-18 21:58:16
Pomału w czasie proporcjonalnie, zaciera się różnica w ilości zakażonych a zaszczepionych i niezaszczepionych. Natępny "nacisk" będzie na trzecią dawkę przypominającą, ten numer jeszcze przejdzie. Natomiast czwarta dawka już nie. Trzeba byłoby się zaszczepiać co kwartał bo działanie preparatu jest nastawione na zysk firm farmaceutycznych. Zastanawiam się, czy wirus mutuje czy go mutują. Jak w piosence Skaldów z lat 60' XX wieku: "nie o to chodzi by złapać króliczka ale by gonić go".
Tylko dystans, higiena i maseczka.
maseczka 2021-11-18 21:52:07
cozadzien 17.11.2021

"Moja mama bardzo źle się poczuła, była bardzo słaba, nudności, zawroty głowy, duszności. Nie była w stanie samodzielnie trzymać się na nogach. Siostra zadzwoniła na pogotowie, oni natomiast stwierdzili, że to nie jest pilna sytuacja, aby przyjeżdżać w takiej sytuacji. Dodam, że mama jest szczególnym pacjentem z tzw. Karta Dilo, leczy się onkologicznie. Po błagalnych prośbach mojej siostry, przyjęli zgłoszenie. Została zabrana do szpitala na Tochtermana. Po upływie 30 min zadzwoniłam na rejestracje, okazało się, że takiej pacjentki jeszcze nie ma. Po kolejnych 20 min zadzwoniłam jeszcze raz, okazało się, że pacjentka czeka w karetce, gdyż jest dodatnia i czeka na zwolnienie łóżka. Poza tym pani stwierdziła, że jest masa ludzi na izbie i kilka karetek, może za 5 h dowiem się co z mamą. Postanowiłam działać, moje rodzeństwo pojechało na miejsce. Okazało się, ze karetka jest jedna, a na izbie tylko pan ochroniarz?. Mama była bardzo słaba, potrzebowała natychmiastowej pomocy, a nie oczekiwania w karetce. Brat zapytał dlaczego nie mogą jej od razu przyjąć, skoro jest pusto. Pani odpowiedziała: "Musi ktoś umrzeć, żeby ktoś mógł zając łóżko". Zaczęła się nerwówka i walka o mamę. Lekarz z karetki: "Zróbcie zadymę i nagrywacie! Inaczej was nie przyjmą, a mama może nie przeżyć. Takich sytuacji jest tutaj wiele." Mój brat słysząc takie słowa, zaczął naciskać na przyjęcie mamy. Była nerwówka, a panie z rejestracji wyszły sobie na papieroska. Jedna z nich rzuciła: "Mój ojciec tez zmarł na Covida czekając na miejsce". Dramat, kolejne słowa prowokują bardziej. Wezwano policję. - czytamy we wpisie córki."

Ostatecznie po interwencji policji rodzina zabrała chorą z karetki i na własną rękę odwiozła do innego szpitala.

Zdrowia życzę! Bo dodatki kowidowe w natarciu. A lekarze kasą nie gardzą.
qaz 2021-11-18 20:44:05
Na co zwalicie jak wszyscy się zaszczepią ? Na nową mutację ? A ci zaszczepieni co miejsca zajmują w szpitalu to pies ? I naprawdę jesteście zdziwieni, że opowiadając takie skróty myślowe ludzie mają temat "w tyle" ?
dość tego! 2021-11-18 20:22:04
Wiadomo było że przyjdzie listopad i sezon infekcji. Dlaczego nie ma szpitali tymczasowych? Zamiast tego Niedzielski dał nie wiadomo dlaczego każdemu "medykowi" dodatki za leczenie pacjentów z kowidem. Nie zdziwię się jeżeli cwaniaki w kitlach wyrzucą ze szpitali pacjentów z nowotworami, bo przecież lepszy biznes jest na kowidzie.
Duduś 2021-11-18 20:05:32
@raid
Oszołomie, szczep się nawet co miesiąc króliku laboratoryjny :-))))))))))
Szczepan 2021-11-18 19:56:31
Zgadzam się z dyrektorem w 100%. Niestety, ta ignorancja i antyszczepionkowość, to takie polskie, bo musimy być zawsze przeciwko, bez sensu, bez ładu, bez życia na końcu
raid 2021-11-18 19:56:29
Matoły się nie szczepią, bo widzą tylko czubek własnego nosa.
maseczka FFP 2021-11-18 19:46:10
Przerażająca jest na szczująca jednych na drugich nowa narracja o winnych niezaszczepionych/ciężko przechodzących cv. Znam kilka osób po szczypawkach, które obecnie chorują z uciążliwymi/opornie ustępującymi objawami, znam wielu, którzy się nie dali zaszprycować i są zdrowi jak konie. Nie będę powtarzał już wygłoszonych i wielokrotnie dublowanych komentarzy dot. przenoszenia wirusa także przez zaszczepionych vide UK i czy okolice Wzgórz Golan a także tych o uciecze immunologicznej. Nie będę wywodził się nt. kwestii nadmiarowości zgonów z winy cv - winą jest i będzie kolejny brak dostępu do lekarza/szpitala osób cierpiących na tysiące innych schorzeń/chorób. Z łaskawości rząd wyłączył leczenie udarów i chorób onkologicznych. Pozdrawiam szukających alternatywnych informacji.

Reklama
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni osobę na stanowisko PRACOWNIK KAWIARNI. Szczegóły: 725 300 377
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem prowadzi nabór na stanowisko GŁÓWNY KSIĘGOWY. Termin składania ofert: 08.12.2021r. (godz. 12:00). Szczegóły: https://bip.cos.pl/3303/24-11-2021-nabor-na-stanowisko-glowny-ksiegowy
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam mieszkanie w bloku w Zakopanym w centrum 50m2 z balkonem -3 pokoje. 660797241 b12
  Tel.: 660797241
 • PRACA | dam
  PRACA SZUKA CZŁOWIEKA. Praca od zaraz - stanowisko: KURIER, - rejon rozwożenia paczek: Bukowina Tatrzańska i okolice, - wymagania: prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie, tel. 516552097
 • PRACA | dam
  PENSJONAT W ZAKOPANEM - PRZYGOTOWANIE ŚNIADAŃ/SPRZĄTANIE POKOI (DORYWCZA, 8-10 DNI W MIESIĄCU - OD GRUDNIA), 18 zł/godz., umowa zlecenie. 511 397 987.
 • PRACA | dam
  INTERSPORT WIERCHY Zakopane, ul. Tetmajera 2, poszukuje pracownika na stanowisko: sprzedawca-serwisant. CV można złożyć w salonie lub przesłać na: wierchy.zakopane@intersport.pl. 664089088wierchy.zakopane@intersport.pl https://www.intersport.pl/o-intersport/kariera
  Tel.: 664089088
  E-mail: wierchy.zakopane@intersport.pl
  WWW: https://www.intersport.pl/o-intersport/kariera
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ ARCHITEKTA, niezbędna znajomość Archicada i dyspozycyjność. Interesujące tematy, dobre honorarium - Tel. 601 544 244
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy KASJERKI BILETOWE. Wymagana znajomość obsługi komputera. Informacje: 602 198 307
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy: PRACOWNIKÓW OBSŁUGI KOLEI, PRACOWNIKÓW OBSŁUGI STOKU I NAŚNIEŻANIA, OBSŁUGĘ PARKINGU. Informacje: 601 628 584
 • PRACA | dam
  STACJA NARCIARSKA POLANA SZYMOSZKOWA zatrudni na sezon zimowy do pracy w gastronomii: PIZZERIA, BARMANKI, POMOCE KUCHENNE, OSOBY NA ZMYWAK. Informacje: 693 319 707
 • PRACA | dam
  Ośrodek Konferencyjny w Zakopanem zatrudni KUCHARZA/-KĘ oraz POMOC KUCHENNĄ. 664 417 314.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DOM W CENTRUM JABŁONKI. 605 306 294.
 • PRACA | dam
  POSZUKUJEMY ENERGICZNYCH OSÓB DO PRACY W RESTAURACJI W MURZASICHLU na stanowisku KELNERKA bądź KELNER i OSOBY DO POMOCY NA KUCHNI najlepiej z doświadczeniem w branży. Szukamy osób na stałe oraz na sezon zimowy. Więcej informacji pod numerem tel.: 883802131
 • PRACA | dam
  Restauracja na Krupówkach zatrudni PIZZERA. Atrakcyjne wynagrodzenie. Tel. 664 023 298, 668 404 790.
 • PRACA | dam
  OŚRODEK WCZASOWY w Zakopanem przyjmie POKOJOWĄ i POMOC KUCHENNĄ na co drugi dzień. Etat. 693 638 619.
 • PRACA | dam
  DOM OPIEKI ZATRUDNI OPIEKUNKI, STAŁA PEWNA PRACA W ZAKOPANEM.. 698-673-260swiatkowska.w@wp.pl
  Tel.: 698
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ LUB ROLNĄ - ZAKOPANE, OKOLICE - 503 070 650.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię dziewczynę z Zakopanego lub okolic na stanowisko kasjer-sprzedawca, w sklepie zabawkowym na Krupówkach. Praca na stałe.. 609097999
  Tel.: 609097999
 • PRACA | dam
  Austriacka firma zatrudni od zaraz stolarzy meblowych, murarzy, cieśli oraz elektryków. Od 2300-2500 eur na rękę. Austriacka umowa pracę w renomowanej firmie tel. 664468573. 664468573praca@csopole.pl www.clubsilesius.pl
  Tel.: 664468573
 • PRACA | dam
  Do sklepu spożywczego (Suche, Biały Dunajec) - SPRZEDAWCZYNIE na stałe. Elastyczny grafik. 606 751 451.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia dwa pomieszczenia, I piętro, pow. ok 140 m2. Możliwość do dostosowania do osoby wynajmującej - Waksmund. 603 656 796.
 • PRACA | dam
  Recepcjonistka, Kelnerka Hotel w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni kelnerkę, recepcjonistkę. Praca stała zmianowa, elastyczne godziny pracy, posiłki pracownicze. Szkolenie wdrażające, benefity pracownicze.. 507645428. .
  Tel.: 507645428
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • PRACA | dam
  Firma DREWNEX Spytkowice przyjmie pracowników budowlanych do montażu i budowy domów drewnianych. Praca na montażu i stolarni. 692 193 449.
 • USŁUGI | inne
  USŁUGI SPRZĄTAJĄCE od A-Z szybko i solidnie, Margo-Estate www.margo-estate.pl, 666908909 lub 574929321 - Zapraszamy.
 • NIERUCHOMOŚCI | pośrednictwo
  MARGO-ESTATE Biuro Obrotu Nieruchomościami - Małgorzata Tomala, 606-909-461/ Prowadzenie Inwestycji od A do Z, www.margo-estate.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL GASTRONOMICZNY Z WYPOSAŻENIEM. NOWY TARG BLISKO DWORCA AUTOBUSOWEGO 220 M2. 501012912
  Tel.: 501012912
 • PRACA | dam
  PRACA W WYPOŻYCZALNI NART -BIAŁKA TATRZAŃSKA Zatrudni pracowników do obsługi klienta lub serwisu. Kontakt telefoniczny pod nr. 603 754 431.
 • PRACA | dam
  Willa w centrum Zakopanego zatrudni pracownia recepcji na umowę o pracę. Wymagany j. angielski w stopniu komunikatywnym , obsługa komputera. Więcej informacji pod numerem tel.607 766 744 lub mail agnieszka@kominiarskiwierch.pl.
 • PRACA | dam
  "Zakopiańskie TBS" TKGK Sp. z o.o., jako firma zarządzająca budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi, poszukuje do pracy na etacie inspektora nadzoru z uprawnieniami budowlanymi. Oferujemy normowany czas pracy - pełen etat. 509628992 firma@ztbs-zakopane.pl www.ztbs-zakopane.pl
  Tel.: 509628992
  E-mail: firma@ztbs-zakopane.pl
  WWW: www.ztbs-zakopane.pl
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Tel. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni MAGAZYNIERA/-KĘ (praca na noc) i PANIĄ DO SPRZĄTANIA. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • USŁUGI | budowlane
  Remonty łazienek kompleksowe i profesjonalne wykańczanie wnętrz Firma Tellla Robert Łukasz Tel. 505 966 625
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  PENSJONAT w Kościelisku. 607 506 428.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  LAS Z GRUNTEM ROLNYM, 8000 m, obrzeża Zakopanego. 607 506 428.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA (Oslo) - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy na warunkach norweskich pomocników, tynkarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - praca tylko z pracownikami z Podhala. Praca całoroczna, również w zimie. Zjazdy do kraju co 1-3 tygodnie (samolot) wg. własnego uznania. Pełna elastyczność co do wyjazdów do kraju. Zarobki od 15-25 Euro /godz. Zapraszamy. Tel. 667 602 602.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2021-11-27 21:00 Piernikowy domek na mikołajki 2021-11-27 20:15 Willa Koliba zabytkiem zadbanym 2021-11-27 19:30 Miejskie Centrum Kultury już otwarte - czas na budowę hali lodowej? 2021-11-27 19:18 Ten sympatyczny piesek czeka na właściciela 2021-11-27 18:45 Czy ktoś powstrzyma żółte lamborghini? Zanim kierowca kogoś zabije (WIDEO) 9 2021-11-27 18:07 Ewakuacja z kolei linowej. Co się stało? 1 2021-11-27 18:00 Dlaczego na łąkach w Witowie stawiają te płoty? 2 2021-11-27 17:49 Znów tylko dwóch naszych w drugiej serii konkursu w Ruce 1 2021-11-27 17:15 Krościenko wieczorową porą czyli skąd się bierze smog (WIDEO) 2 2021-11-27 16:49 Weź udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym 2021-11-27 16:30 Kino bez obaw. Pionierski projekt w Zakopanem 1 2021-11-27 15:45 Zaręczyny na Krupówkach - zakochanym wszystkiego najlepszego! 2 2021-11-27 15:00 Trzy miesiące aresztu po napadzie z nożem na 80-latkę 2021-11-27 14:20 W Pieninach pięknie i słonecznie dziś (WIDEO LIVE) 1 2021-11-27 14:15 W niesamowitym tempie trwa odbudowa po pożarze w Krempachach 2021-11-27 13:30 Kierowca był tak pijany, że nie mógł zatankować samochodu 2021-11-27 12:45 Można już powoli smarować narty - górale śnieżą na stokach! 3 2021-11-27 12:15 Więzienie w zawieszeniu i zakaz prowadzenia pensjonatu za atak na gości (WIDEO) 7 2021-11-27 12:15 Zmarł wieloletni kierownik obserwatorium na Kasprowym Wierchu 2021-11-27 11:59 Na Magurze Witowskiej niezwykłe widoki (WIDEO LIVE) 2021-11-27 11:40 Myślicie, że w Tatrach tłumów nie ma? (WIDEO LIVE) 1 2021-11-27 11:30 Targi o duszę - Hulaj Duszę 2021-11-27 10:42 Dwa przypadki śmiertelne i ponad sto nowych zakażeń na Podhalu 6 2021-11-27 10:27 Zderzenie trzech aut na zakopiance 2021-11-27 10:00 Daliśmy łapówkę na Hołdymasie - to było dziennikarskie śledztwo 7 2021-11-27 08:57 Druh i uczeń - wzór do naśladowania 2021-11-27 08:01 Biały Dunajec ostatni w Polsce w rankingu programu Czyste Powietrze 11 2021-11-26 21:49 Nowa goprówka już wkrótce 2 2021-11-26 21:10 W Szczawnicy zima nie będzie straszna 2 2021-11-26 20:20 Tańczyli, grali i śpiewali z okzaji 75. lecia swojej szkoły 2021-11-26 19:30 W sobotę kolejny start Maryny Gąsienicy-Daniel w Pucharze Świata FIS 2021-11-26 18:46 Uwaga utrudnienia na zakopiance - zamkną lewe pasy obu nitek 2021-11-26 18:00 Na ul. Ludźmierskiej w Nowym Targu czuć już nadchodzące święta 2021-11-26 17:19 Afera osądzona. Jeden z głównych oskarżonych skazany na 5 lat w zawieszeniu 9 2021-11-26 16:59 Tragedia w Tylmanowej: kierowca nie miał uprawnień do prowadzenia auta 2021-11-26 16:30 Ostrzeżenie przed opadami śniegu i oblodzeniem 2021-11-26 14:52 Coraz więcej covidowych pacjentów, szpital zamyka kolejne oddziały, by ratować zakażonych 39 2021-11-26 14:16 Zderzenie dwóch ciężarówek na zakopiance 2021-11-26 14:11 Rondo na zakopiance już prawie gotowe (WIDEO) 2 2021-11-26 13:55 Uważajcie na śliskich drogach. Stłuczka w Poroninie 1 2021-11-26 13:29 Potrącenie rowerzysty na zakopiance 3 2021-11-26 12:45 W czarny piątek jakby nieco inny asortyment 2 2021-11-26 12:15 A moje dziecko potrafi, czyli o czym nie rozmawiać z innymi rodzicami? 2021-11-26 11:57 Kolorowe soczewki - nadaj oczom blasku 2021-11-26 11:30 Mężczyzna wszedł do domu 80-letniej kobiety i groził jej nożem. W więzieniu może spędzić 12 lat 17 2021-11-26 11:03 Ponad 120 zakażeń i 3 zgony na Podhalu 6 2021-11-26 10:45 Nauczyciele protestują i proszą o wsparcie samorządowców 3 2021-11-26 10:00 Czy zarost jest sexy? 2 2021-11-26 09:42 Piękny kotek odwiedził hotel w Zakopanem. Właściciel już się odnalazł 2021-11-26 09:42 Dobiega końca remont Alei Tysiąclecia - głównej arterii miasta
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-11-27 20:48 1. A ja miałam wystrzał w opinie ,dzwonię po GOPR a oni nie przyjeżdżają , znowu zabawa i próba lansu a nie robota , i jeszcze kolejny milion na salevy od państwa potrzebny i ferszalunek ,bo zestaw niejeden potrzevny skoro do obory do kościoła do urzędu w ferszalunku gopru 2021-11-27 20:40 2. Ten burmistrz to następny prezydent duduś. Strach się bać. Tylko Kasa kasa kasa!!! 2021-11-27 20:39 3. (Nie) pozdrawiam idiote w bmw x3 na katowickich blachach ktory w godzinach południowych szalał w Poroninie i wyprzedzał auta na Zakopiance na skrzyżowaniu i przejsciu dla pieszych na Misiagach koło czarnego punktu. Na dodatek już do Ustupu jechał normalnie za innymi autami bo nie miał możliwości wyprzedzić tak że za dużo nie nadrobil drogi. Nie tylko lamborghini szaleje. 2021-11-27 20:29 4. Czy kierowca Lambo był wyszczepiony????.... 2021-11-27 20:21 5. Jestem zaszczepiony i chcę Sylwestra na równi będę tam i będę się bardzo dobrze bawił pomimo że preferuję inny rodzaj muzyki 2021-11-27 20:10 6. żal dupe ściska jadę pod Nosalowy odszukać kierowcę dam mu na benzynę może da się przejechać. drogi tygodniku z duża prędkością proszę powiedzieć z jaką?? czy to jest 70 czy 140? ośmieszacie się 2021-11-27 19:59 7. W sztabie skoków węgierskich, mówili że to przez wodę sodową tak płyną 2021-11-27 19:39 8. Panie Burmistrzu, wirus nadal zabija. NIE dla sylwestra w Zakopanem. Alternatywa - na Harendzie. 2021-11-27 19:28 9. Drewno, węgiel też podrożał. Koledze przywieźli węgiel wraz kamieniami, zadzwonił z awanturą by przyjechali i zabrali. Jak żyć? 2021-11-27 19:10 10. I pięknie, ukłon dla wszystkich, którzy biorą jakikolwiek udział w niesieniu pomocy, nawet maleńkiej ludziom, którzy najbardziej jej potrzebują, i którym ona się po prostu należy.
2021-11-16 19:26 1. I bardzo dobrze ,że odbyło się bez rac, wrzasków Bąkiewicza i jego nacjonajistów. Święto Odzyskania Niepodległości, to święto wszystkich, którzy mieszkają w granicach naszego kraju i czują się Polakami. Nie ważne jakiego jesteś wyznania, jakiego koloru skóry i na którą partię głosujesz. Oglądasz skoki narciarskie i alpejski Puchar Świata, hokej, koszykówkę ( w której wielu kolorowych graczy), czy telewizyjne seriale. Polska to nasz wspólny dom. Nie dajmy się dzielić nieodpowiedzialnym politykom. 2021-11-14 23:27 2. Nic tylko siedzieć, opalać się i podziwiać. 2021-11-08 09:59 3. Jeden z górali ze zdjęć prowadzi też busa. Kiedyś jechałem z nim, przed busem zatrzymało się taxi na przystanku, gdzie nie wolno taksówkom stawać. On mało nie doszło do rękoczynów. Pan "piękny góral z obrazka" rzucał kur... i innymi. Po czym po kilkuset metrach sam się zatrzymał w miejscu niedozwolonym, by zabrać turystę. Na moje pytanie czemu to zrobił, mając na względzie sytuację z taxi, powiedział: wie pan, no czasem trzeba. Piękne typy o podwójnej moralności w zależności od sytuacji. W zasadzie mentalność nie zmieniła się wcale od czasów, które opisał J. Kurek w "Księdze Tatry". W jakimś sensie, to takie "krokodyle" człowieka. Potrzeba przynajmniej kilkunastu pokoleń. 2021-11-07 15:58 4. Brawo....Bartłomieju... 2021-11-02 23:52 5. Piękne Tatry :-) 2021-10-26 20:35 6. Uwielbiam takie obrazki, świetnie że wciąż są ludzie którzy podtrzymują pasterskie tradycje. 2021-10-26 20:13 7. cyś ty mnie widziała, cu ci fto pedzioł, ze jo na wiyrsycku, z owieckami siedzioł, ani mi fto godoł, ino jo widziała, jak siy na wiyrsycku. owiecka biylała. 2021-10-24 13:35 8. Izba Regionalna w Sromowcach Wyżnych to super miejsce do odwiedzenia. Polecam każdemu. 2021-10-24 12:27 9. Izba Regionalna w Sromowcach Wyżnych!! 2021-10-20 17:17 10. Kieześ do boru owiecki gnała, cemu ześ na mnie nie zawołała. Dyć jo wołała, nie słyseliście, muzyka grała, tońcyliście.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

FILMY TP

Pożegnania

Bojcorka