Reklama

2022-01-05 07:00:20

Reklama

W papierowym wydaniu TP

Derulo i Dorula. Czy taki koncert jest nam potrzebny?

Reklama

Pytają mieszkańcy Zakopanego i po Sylwestrze Marzeń proponują referendum - cały obszerny tekst na ten temat w papierowym wydaniu TP.

W nim także kalendarz na 2022 rok. Poza tym:

Egzekucja? - policja i prokuratura przychylają się do wersji o samobójstwie, ale znalezienie zwłok słowackiego policjanta w bagażniku auta z przestrzeloną głową budzi duże wątpliwości
Folwark Watychy - burza w nowotarskim magistracie. Miasto wita rok bez obsady kluczowych stanowisk w urzędzie
Spalone marzenia - z dymem poszła stajnia i dorobek życia miłośniczki koni z Ludźmierza
Kto tu rządzi -  kierownictwo nad nowotarską uczelnią do wyborów przejęła Maria Zięba
Smog wizerunkowy - tak źle jeśli chodzi o postrzeganie Nowego Targu jeszcze nie było
Gieni pierwsza wyprawa - marzyła o tym całe życie. Dopiero teraz zobaczyła Tatry
W poszukiwaniu bieguna zimna - trzech pasjonatów meteorologii postanowiło udowodnić, że polski biegun zimna leży w Tatrach
Srogie kary - nowe przepisy drogowe obowiązują od 1 stycznia, są już pierwsze wysokie mandaty
Zapomniana i dziurawa Sobiczkowa w Kościelisku
Czarny Dunajec - gmina na minusie
U Hemingwaya bym zamieszkała  

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
zakopianin 2022-01-08 11:58:12
Greg, zgadzam sie z Tobą.
Nie dla władzy, która się boi walczyć o to miasto.
Greg 2022-01-07 22:25:23
Jestem za referendum .
Nikomu nie jest potrzebna taka masowa impreza z wyjątkiem grubych ryb z warszawki.
Jestem również za CŁKOWITYM ZAKAZEM fajerwerków zarówno odpalaniu jak i sprzedaży . Przypominam gamonie z urzędu wymyślili zakaz ale nie dotyczy prywatnych posesji. Śmiech na sali.
Maryska 2022-01-06 19:16:18
Muzyka Derulo jest dobra. Gościu ma fajny głos i można się pobawić. Teksty o dupeczkach nie tylko on śpiewa ale i inni zagraniczni i Polscy "artyści". Ale prawda jest taka, że niestety większość woli pobawić się do Zenka... Im głupsza piosenka tym bardziej lud szaleje... A nie daj Boże ktoś zaśpiewa o dupkach to oburzenie jak by koncert w kościele dawał, ale Polska to stan umysłu. Trudno niektórym zrozumieć ale niestety tak jest. Cofamy się z roku na rok w rozwoju i jesteśmy pośmiewiskiem dla innych krajów. Lecimy co niedzielę do kościółka i chodzimy na odpusty wystrojeni jak pany ale nie daj Boże jacyś obcokrajowcy przyjadą do naszego kraju! Albo co gorsze homoseksualiści! Miłość do bliźniego nie jest znana. Proszę na następnego sylwestra marzeń tylko disco polo albo zespoły regionalne. Wykonawców jak Derulo zostawcie innym krajom, tam gdzie ludzie się potrafią lepiej bawić i dobrą muzykę docenić.
Na hali, na hali 2022-01-06 16:46:35
@dorulio zdziwiony? To posłuchaj sobie ludowych, rubasznych przyśpiewek, na Podhalu też mamy parę takich o przysłowiowej d***** Maryny. Przyczepiacie się do tekstów, bo wszystkie inne możliwości dowalenia burmistrzowi się wam wyczerpały.
dorulio 2022-01-06 16:01:39
"Znasz słowa moich piosenek
A nie mówisz po angielsku
Nasze rozmowy nie są długie
Ale ty wiesz, co jest
Ja wiem, czego pragną dziewczyny
Od Londynu do Tajwanu
Mam stemple ze szminki w moim paszporcie
Myślę, ze potrzebuje nowego"

Refren:
"Byłem dookoła świata, nie znając języka
Ale twój tyłeczek nie potrzebuje wyjaśnień
Wszystko co naprawdę muszę zrozumieć jest wtedy, gdy
Mówisz do mnie niegrzecznie""

Zakopane promuje teraz taką kulturę i o takich gości zabiega. Najpikantniejszej zwrotki cenzura nie puści. Wszystko firmuje Dorula swoim szczerym uśmiechem.
zenzz 2022-01-06 14:35:47
@jendruś i inni mu podobni, parafrazując znaną wypowiedź, wam kury szczać prowadzać a nie wypowiadać się na tematy, o których pojęcia nie macie.
Dorula, przeczytaj sobie co tu @szczerbaty i @gama napisali. Coś świta w tej małej, zaściankowej mózgownicy, czy tak, jak wasz guru stwierdził, "...żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne... "?
Zamoyski już dawno wyrzuciłby was (administrację miasta) na zbity pysk.
do maria 2022-01-06 14:07:11
Co tobą i z wami ludzie, skrajnie myślący. Nie potrzebny nam jeszcze do tego całego syfu sylwester. Co myślisz, że bez sylwestra w centrum małego miasteczka turystycznego nie potrafimy się bawić i tańczyć????
Zrób sobie @maria u siebie syf i tańcz, a... i nie wszyscy zarobili!!
maria 2022-01-06 13:38:17
Moze byscie dali juz spokoj zarobiliscie i jeszcze narzekacie wstyd o omg a jak pieski wypuszczacie to ok ,tak zle i tak nie dobrze pamietajcie jak kiedys juz nie bedzie sylwetra marzen to sobie wspomniecie jak bylo, nikt i nic wam nie dogodzi a niech tancza ja bym sama potanczyla z PANAMI .zaknac wszystko i siedziec w domu bedzie ok.
vika 2022-01-06 13:21:23
Najważniejsze że Pan Dorula zatańcował pod sceną z Panią Kurską, a Pani Dorulowa z samym Jackiem Kurskim.
Oglądało to ponoć 8 milionów Polaków .
JAKI TO ZASZCZYT !!!
Choćby dlatego warto było zniszczyć teren Równi Krupowej i wystraszyć tatrzańskie zwierzęta tak , żeby ze skór powyskakiwały.
Alleluja i do przodu !!!
Brooklyn 2022-01-06 12:54:04
Co na to?

Piszecie Panstwo o TPNie Zwierzetach itd.
Tylko dlaczego nikt z TPNu w kwesti Sylwestra marzen nie moich, nie odpowie na to pytanie?
do Bąż Woa 2022-01-06 08:11:33
Skoki można zorganizować bez publiczności - kibicow i muzyki
Bąż Woa 2022-01-05 23:22:04
@ERO, mniemam, że najbliższy konkurs skoków narciarskich zorganizujesz na Stadionie Narodowym, no bo przecież na pewno nie w MALEJ MIESCINIE OBOK TPN, POD NOSEM MIESZKANCOW
ERO 2022-01-05 22:33:04
6 mln zł na koncert Madonny na Stadionie Narodowym...
NA STADIONIE NARODOWYM W WARSZAWIE
A NIE MALEJ MIESCINIE OBOK TPN, POD NOSEM MIESZKANCOW
ero2man 2022-01-05 20:23:47
"Przypomnijmy, 6 mln złotych, które Joanna Mucha wyłożyła na koncert amerykańskiej artystki z rezerwy na organizację Euro 2012, przeznaczone było na promocję imprez sportowych w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Tymczasem minister sportu dała je na koncert Madonny." fakt.pl

"6 mln za Madonnę: Joanna Mucha tłumaczyła się w prokuraturze (WIDEO)" Dziennik Gazeta Prawna.

WRESZCIE: "CBA jest w trakcie sprawdzania, czy minister Joanna Mucha słusznie wydała 6 mln zł na koncert Madonny na Stadionie Narodowym. Próżno szukać dowodów w dokumentach, które krążyły między Ministerstwem Sportu a resortem finansów. Nie ma w nich ani słowa o rzekomym pozwoleniu wydania publicznych pieniędzy na koncert." TVN24 !!!! to też pisiorska propaganda? Komu pajacu będzies łgał i pie.....ł w żywe oczy? Z kogo robisz buca? Wystarczy przemnożyć, jaka była siła nabywcza sześciu milionów dziesięć lat temu a ile warte jest dzisiaj 100 tysięcy. Jak to się ma jedno do drugiego, chora z nienawiści, załgana intelektualnie kondycjo lewacka
mieszkaniec 2022-01-05 19:21:02
Nie, nie jest nam potrzebny taki koncert!
Są nam potrzebne zimowe atrakcje dla prawdziwych turystów.
Tonald Dusk 2022-01-05 19:02:54
"Można mieć problem ze zrozumieniem języków obcych, gdy się nie potrafi poprawnie posługiwać językiem ojczystym." pasuje jak ulał do Komorowskiego
Mariusz 2022-01-05 17:08:25
jestem przeciwny sylwestrowi marzeń w Zakopanem !!! Nie dość że były straszone zwierzęta w TPN przez głośną muzykę i wystrzały petard to jeszcze bałagan, burdel i śmieci po sylwestrze są sprzątane przez tydzień !!!!
Ja 2022-01-05 16:58:44
Należy mieć nadzieję, że nie pojawi się rekomendacja do kształtowania cnót niewieścich na tekstach pana Derulo.
kurr 2022-01-05 16:17:18
erotuman, typowo pisiarska propaganda. nie 6 a 4.7 mln za całą organizację i to dwugodzinnego koncertu. derulo wziął milion a inne gwiazdory nawet po 100 tys. za dziesięć minut stękania lub playbacku. wystarczy przemnożyć. twoje stwierdzenie o jakiejś tam madonnie mówi wszystko o twojej pisiarskiej intelektualnej kondycji.
... 2022-01-05 15:18:35
@gama. "Cokolwiek obsceniczne" to bardzo łagodnie powiedziane. Zagraniczny gość powinien ze swoim repertuarem występować w klubach dla dorosłych.
Można mieć problem ze zrozumieniem języków obcych, gdy się nie potrafi poprawnie posługiwać językiem ojczystym.
zakopian 2022-01-05 15:08:18
sam sobie kolejny łoscyp wypucony w cortina di ampezzo też wszyscy ,żyją z turystyki łoscypie .......w davos w zermat też wszyscy zyją z turystyki....
ero2man 2022-01-05 14:31:39
kurr, z twoich? Masz fakturki, to POkaż! ha ha Z moich zapłacono jakiejś tam madonnie 6 baniek za dwugodzinny POkaz gołego tyłka na Basenie Narodowym. I żyję. Ale moi pobratymcy już się tym zajmują, takie z nas piękne umysły. A wy, nic tylko skamleć i ujadać. Tyle ci zostało. O moje pseudonimy się nie martw. Jak braknie, będę pisał PO chińsku. Światowe z was umysły to se dacie radę z czytaniem
Marucha 2022-01-05 12:18:23
A czy nie można zrobić ankiety online ? Są dziesiątki darmowych programów, prościutkich w obsłudze, a koszt niewielki (ok. 100zł rocznie, a gdy ma się swój serwer to gratis ) i łatwiej przeliczyć wyniki (export do excela) lub wyświetlać na bierząco. Tylko chyba nikt nie jest zainteresowany rzetelną ankietą . Wiele zależy od sposobu zadawania pytań i tu należałoby przemyśleć tak aby były bezstronne. Mieszkam kilka km dalej i mi Sylwester Marzeń nie przeszkadzał, ale szybko w TV zanudził. Zwolennicy Sylwestra mogliby też mieć możliwość wcześniej wybrać repertuar. Drodzy wykonawcy niekoniecznie znaczy lepsi lub dostosowani do oczekiwań. Nie zawsze drogo znaczy lepiej. Może TP uruchomi kiedyś np. system ankiet Limesurvey . Obecnie liczy się kto więcej i głośniej wyraża swoją opinię, a demokracja na Podhalu się nie przyjęła.
poliglota 2022-01-05 12:04:10
@gama. Obecny prezydent i po polsku i po angielsku sobie radzi. Tłumaczy nie potrzebuje. Jak pisał o bulu i nadzieji komurski, wszyscy wiemy. Z barakiem bez papugi też nie mógł się dogadać.
@baciok 2022-01-05 12:03:15
A po co referendum albo jakakolwiek dyskusja?? Sołtys już się wypowiedział - taka impreza jest nam NIEZBĘDNA! :-)))))))
szczerbaty 2022-01-05 11:50:19
No właśnie @gama
Burmistrz jak widać podpisuje się pod takimi wartościami jakie płynęły ze sceny w tekstach obcojęzycznych. A gdzie promocja góralszczyzny, folkloru, tradycji, kultury? O czymś takim pewnie nie słyszał bo mu kurski nie powiedział.
O poziomie żenady tego całego cyrku najlepiej świadczy zachowanie "gwiazdy światowego formatu", całkowite usunięcie ze swoich mediów społecznościowych jakichkolwiek informacji o występie u kurskiego.
O tym że kurski z aktywnym kowidem jeździł po eurowizji i załatwił sobie skrócenie izolacji już nie wspomnę. Poziom moralności tego człowieka już dawno wbił się dwa metry w denne osady mułowe. I z takim człowiekiem nasz burmistrz się zadaje, podaje mu rękę i pewnie jeszcze się obłapiają przy składaniu życzeń. Ot góralska moralność i katolickie sumienie.
as 2022-01-05 11:44:28
Od zawsze, dziki TŁUM i alkohol = ogromne problemy
tak wlasnie bylo, Wieczorek juz nawet nie ukrywa. Policja ledwo zipiała.
Mieszkancy tez.
smrodek 2022-01-05 11:29:58
"Derulo i Dorula. Czy taki koncert jest nam potrzebny?"

Pytanie powinno brzmieć: "Czy taki burmistrz jest nam potrzebny?"

Referendum potrzebne na wczoraj.
gama 2022-01-05 11:22:13
Gdzie wartości moralne na które powołuje się Prezes Kurski i Burmistrz Pan Dorula. Czy wiedzą o czym śpiewa Pan Derulo. Teksty cokolwiek obsceniczne. No ale tak jest jak sie nie zna języka angielskiego.
Ja znam , suweren w wiekszości nie zna .
Supcio 2022-01-05 11:20:58
Supcio!
Obaj wąsaci i zaczes do góry xD
kurr 2022-01-05 11:01:24
erotuman, zabraknie ci pseudonimów, nie zapominaj o dużym PO. lubię te twoje obrzydliwe wpisy jako typowego reprezentanta pisowczyków. widzę że pokazali się twoi pobratymcy mówiący, że to nie z naszych pieniędzy zapłacono pseudo gwiazdom po 100 tys. piękne umysły z was.
sam sobie 2022-01-05 10:51:05
@Góral Zakopianczyk Tak się składa, że w Zakopanem wszyscsy żyją z turystów. Obojętne czy ma firmę czy nie. Pracownicy biedronki, taksówkarze, wszyscy żyją z turystów. Wygońcie gości, a popadniecie w biedę. Sklepy pozamykają, taksówkarze pójdą na bezrobocie, cieśle bez roboty. Więc to nie tak, jak napisałeś.
ero2man 2022-01-05 09:46:50
Oho, kurr usłyszał PiS Derula i juz orgazm za orgazmem. Od tych spazmów dostanie wstrząsu mózgu (pod warunkiem, że go w ogóle ma)
Jendruś 2022-01-05 09:38:20
@jack Akurat miasto w kosztach nie partycypuje,impreza finansowana przez państwo. Powiesz, płacisz podatki, ale jeżeli chcesz tak powiedzieć to płać je uczciwie. Bo jak do tej pory, to na kilkadziesią wyjazdów do Zakopanego, jeden jedyny raz dostałem rachunek na piśmie. Reszta poszła do kieszenie wynajmujących. Więc o uczciwości, a zwłaszcza górali lepiej się nie wypowiadajcie.
Ewa 2022-01-05 09:31:38
Czy panowie na zdjęciu są spokrewnieni całkiem podobni do siebie
Jendruś 2022-01-05 09:28:26
@Góral Zakopianczyk .Ja ci podziękuję za zaproszenie, ale wolę mniej chamskie miasta i mniej chamów, takich jak ty. Disco polo to ni moje klimaty, zostaw to sobie. A swoją drogą, to jak myślisz, o ile myślisz: co tych ludzi przyciągnęło na Równię Krupową? I to szacowane przez policję 70 tysięcy (tak pisaliście). Zacznij myśleć, chyba że ciebie boli myślenie.
Mieszkaniec Zne 2022-01-05 09:25:25
Z dwojga złego tzn robić czy nie robić takiej imprezy to lepiej robić. Bo ludzi i tak się najezdzie i to w większości w celu imprezowania. I trzeba tych ludzi czymś zająć żeby nie plątali się po ulicach bo przecież pamiętamy co robiło się dawniej na Krupówkach. Corrida normalnie. Tak że niekoniecznie musi być to sylwester marzeń z TVP i w tej sytuacji może tygodnik coś zaproponuje? Jakieś pomysły? Alternatywa?
do leśnika 2022-01-05 09:11:58
Jędrek a uważasz że Leszek z własnej kieszeni wyjął grubą bańkę i zapłacił za Sylwestra?
Góral Zakopianczyk 2022-01-05 08:57:56
Jedrus..... domyslam sie ze caly dorulo przycuagna wszystkich dosci którzy przyjechali!!!???? Człowieku bredzisz i to bardzo , bo pamiętaj że nie każdy mieszkaniec zakopanego zarabia na turystach ... niektórzy tutaj żyją i mają dość patologi i chamow z którymi mamy do czynienia!!! Podaj adres to podeślemy Ci sylwestra twoich marzen pod twoje okienka!!! Takze ani z jednego dorulo ani z drugiego to miasto nie ma pożytku bo jak nie było sylwestra marzen to ludzi tez bylo masa...
Analityk 2022-01-05 08:49:28
Na pewno Baciary lepiej rozkręciły zabawę niż Derulo czy Zenek. Goście w góry przyjeżdzaja posłuchać folkowej muzyki , która ostatnio dynamicznie się rozwija. Oczywiście na Sylwestra muszą być grane same najlepsze taneczne utwory oraz wielu wykonawców , bo jeden najlepszy uśpiłby publiczność.
czytelnik 2022-01-05 08:36:54
Tak, mimo wszystko jest nam potrzebny. Mieliśmy zamiast tego płakać i zamknąć się w 4 ścianach jak inne państwa ? Niepotrzebne było tylko to dzielenie na sektory i segregacja. Wolę takiego Sylwestra niż to co się dzieje np. w Holandii, każdy widział zapewne obrazki jak jednego pana potraktowała tamtejsza policja z psem. Czy o taka "wolną" Europę chodzi? Ja podziękuję. Już wolę nasz kraj, mimo, że nie podoba mi się dużo rzeczy u rządzących. I takiego sylwka. Nikt nie musi oglądać, słuchać, ani tam chodzić - jak się komuś nie podoba. Jak woli niech się szczelnie zamknie w domu, marudzi do rana i udaje przed znajomymi oh, eh na facebooku, że to nie jego bajka a on jest z innej epoki. Jednak każdy dobrze wie, że nie jest z innej epoki i też uwielbia napoje wysoko procentowe. Niech nie zapomni ściągnąć tylko o północy maseczki. I czasami niech nie włącza potajemnie telewizora !!! :) Sylwester Marzeń gwarantowany !!!
Jack 2022-01-05 08:33:50
Jendrus
Problem w tym ze to wlasnie my zaplacilismy artystom.. to nie tvpis placi Zakopanemu za wynajecie Rowni. To Zakopane placi z naszych podatkow tvpis..
A jesli chodzi o zarabianie to Zakopianczycy i tak by zarobili sprzedajac sylwester w gorach. Bylby to prawdziwy sylwester marzen dla troche innej grupy niz 500+ wiec i szkod/kosztow napraw tez by bylo mniej.
Jendruś 2022-01-05 07:57:02
Czy to wy płaciliście artystom występującym w sylwestra na Równi Krupowej? Otóż nie, wprost przeciwnie: zakopiańczycy w tym momencie zarabiali. I to grubo zarabiali. A poza tym to było wszystko w porządku, skoro taka ilość gości zawitała do Was na zakończenie roku. Zaraz podniesie się larum, że to nie gośćie, a chamy przyjechały. A rzeczywistość jest taka, że chamem jest komentujący w chamski sposób. A takich jest coraz więcej w tym zapyziałym mieście.
hej 2022-01-05 07:50:30
Niech sie wezmą do roboty urzedasy z zarzadu dróg za Sobiczkową bo sie jeżdzi jak po poligonie a jak sie nie nadają to do roboty na zmywak na Krupówki
kurr 2022-01-05 07:35:43
biedny derulo wykasował wpisy o zakopanem na swoim koncie gdy zobaczył z jakimi pisowskimi gwiazdami przyszło mu występować. jakimi muzycznymi dyletantami trzeba być żeby zestawić na jednej scenie gwiazdę światowej muzyki z discopolowcami. tylko pisowscy bolszewicy, czyli społeczne doły to potrafią.
Stryk 2022-01-05 07:31:39
A na co czekać ? Na przedłużoną kadencję bo nakładają się wybory samorządowe i parlamentarne ? Inicjatywa mieszkańców ! Tylko !

Reklama
 • PRACA | dam
  BEERNARIUM Zakopane poszukuje koleżanki/kolegi na pozycję: Recepcjonista/ka ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa gości w recepcji i strefie SPA; przygotowanie SPA do zabiegów i dbanie o wysoki standard obsługi; OFERUJEMY: dobre wynagrodzenie. 518601511 office@scandispa.com piwnespa.com
  Tel.: 518601511
  E-mail: office@scandispa.com
  WWW: piwnespa.com
 • PRACA | dam
  Restauracja w Zakopanem zatrudni kucharza na stałe. Umowa o prace, wysokie wynagrodzenie,elastyczny grafik. 600356497
  Tel.: 600356497
 • PRACA | dam
  Zatrudnię kierowcę kat. C +E. w transporcie międzynarodowym. Elastyczny system pracy. Płacą na dniówki. 722396535jasiontransport@interia.eu Zakopiańska, 18
  Tel.: 722396535
 • PRACA | dam
  Przyjmę NA WYLEWKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • PRACA | dam
  Przyjmę BRYGADY NA TYNKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • PRACA | dam
  TECHNICZNY w małym hotelu 4* w centrum Zakopanego. Nie wymagamy doświadczenia. Tel. 665 678 182
 • PRACA | dam
  KUCHARZ/RKA ŚNIADANIOWI / POMOC KUCHENNA w małym hotelu 4*. Umowa, spokojny tryb pracy. Tel. 792276261.
 • PRACA | dam
  POKOJOWA w hotelu 4* w centrum Zakopanego, umowę o pracę. Mały hotel, spokojna praca. Tel.665 678 182
 • USŁUGI | budowlane
  Remonty łazienek kompleksowe i profesjonalne wykańczanie wnętrz Firma Tellla Robert Łukasz Tel. 505 966 625
 • PRACA | dam
  NORWEGIA (Oslo) - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy na warunkach norweskich pomocników, tynkarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - praca tylko z pracownikami z Podhala. Praca całoroczna, również w zimie. Zjazdy do kraju co 1-3 tygodnie (samolot) wg. własnego uznania. Pełna elastyczność co do wyjazdów do kraju. Zarobki od 15-25 Euro /godz. Zapraszamy. Tel. 667 602 602.
 • PRACA | dam
  Praca w Austrii najwyższe zarobki dla murarzy, cieśli szalunkowych, stolarzy, elektryków. Zjazdy co tydzień, brygady z Podhala. ClubSilesius Tel. 664468573.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy wykwalifikowanego REHABILITANTA z umiejętnością masażu leczniczego. 605 079 054.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  APARTAMENT W PIENINACH, 150 m2 + DZIAŁKA REKREACYJNA ogrodzona, GARAŻ w budynku w podpiwniczeniu. Atrakcyjna cena! 507 148 019.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię montażystę stolarki okiennej i drzwiowej z doświadczeniem. 502 712 588.
 • PRACA | dam
  Restauracja Górska w Białce Tatrzańskiej zatrudni kelnerkę ala carte praca w godzinach 13.00-21.00 lub obsługa bufetu śniadaniowego 7.00-13.00 Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie. Zapraszam do kontaktu. 608506785 rest.gorska@gmail.com www.restauracjagorska.pl
  Tel.: 608506785
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | inne
  PRACOWNIA KRAWIECKA/SZWALNIA - PRZYJMIE ZLECENIA - KRAWIECTWO LEKKIE - odzież sportowa z dzianin, tkanin bawełnianych i dresowych. ODZIEŻ DO ZAKŁADÓW PRACY, DO HOTELI/PENSJONATÓW - pościele, poduszki dekoracyjne, ręczniki, itp. - Z WŁASNĄ GRAFIKĄ/LOGO (druk, sublimacja, haft). ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - Pracownia Krawiecka, tel. 665 048 392, malgorzata.surmanska@o2.pl
 • PRACA | dam
  Hotel "Sabała" w Zakopanem zatrudni OSOBĘ NA REKREACJĘ HOTELOWĄ. Bardzo prosimy o kontakt osobisty w recepcji hotelu przy ulicy Krupówki 11, tel. 18 20 150 92 lub mailowy na adres: recepcja@sabala.zakopane.pl
 • PRACA | dam
  Hotel Sabała w Zakopanem zatrudni OSOBĘ NA RECEPCJĘ. Praca na cały etat, wymagana znajomość języka angielskiego. Prosimy o składanie CV w recepcji hotelu przy ulicy Krupówki 11 lub przesyłanie mailem na adres: recepcja@sabala.zakopane.pl
 • USŁUGI | budowlane
  ŁAZIENKI, PŁYTKI, PANELE, MALOWANIE itp. 796 544 016.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - SPRZEDAŻ GOFRÓW I WINA GRZANEGO - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy PRACOWNIKÓW NA BAR ORAZ KELNERÓW. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
 • PRACA | dam
  Dom Opieki zatrudni opiekunkę na pełen etat. Pewna i stała praca. 698673260 swiatkowska.w@wp.pl
  Tel.: 698673260
  E-mail: swiatkowska.w@wp.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Korale naturalne-sznury różnej długości i wielkości,atrakcyjne ceny. 601966713
  Tel.: 601966713
2022-01-28 13:00 Pogarszają się warunki na drogach. Pierwsze stłuczki 2022-01-28 13:00 10 lat Związku Podhalan w Bystrej Podhalańskiej 2022-01-28 12:21 Dachowanie w Nowej Białej (ZDJĘCIA) 1 2022-01-28 12:15 Zbiórka na renowację Domu Władysława Orkana 2022-01-28 11:30 Wieje i sypie. Tak jest na Drodze pod Reglami (WIDEO) 2022-01-28 11:05 Sztuka pogranicza. Wernisaż odwołany z powodu pandemii 2022-01-28 10:47 Codzienny raport covidowy 2022-01-28 10:44 Od Columbo do Karpiela - spotkanie online 2022-01-28 10:00 Go Go w drodze do niepodległości.. placu niepodległości 3 2022-01-28 09:00 Przejrzyj na oczy 3 2022-01-28 08:00 Kolędowanie online ze Związkami Podhalan na świecie 2022-01-27 22:25 Takie widoki z Harendy mieli narciarze (WIDEO) 2022-01-27 21:47 TOPR ogłosił trzeci stopień zagrożenia lawinowego 2022-01-27 21:45 Czworonożny ratownik TOPR. Czy wiesz jak wygląda jego szkolenie? 2022-01-27 21:15 Ostrzeżenia meteo dla Podhala i Tatr. Silny wiatr, zamieć i opady śniegu 2022-01-27 20:30 Kadisz za dawnych sąsiadów 10 2022-01-27 20:00 Zapisy do biegu w Tatrach. 5000 metrów przewyższenia, 65 km długości 2022-01-27 19:15 Z Krakowa do Myślenic też pojedziemy drogą ekspresową? 3 2022-01-27 18:30 Tylko oni nosili pasiaki z fioletowym trójkątem 1 2022-01-27 17:45 Przykre zdarzenie na koniec ferii 1 2022-01-27 17:23 Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył... Ostatnie dni festiwalu 2022-01-27 17:20 Podźme syćka do stajenki... 2022-01-27 17:00 Ludzie grzęzną w śniegowej brei 7 2022-01-27 16:37 Nad Tatrami lata policyjny śmigłowiec 3 2022-01-27 16:15 Zięba u ministra 2022-01-27 15:30 Moja babcia i mój dziadek. Wyłoniono laureatów konkursu (WIDEO) 2022-01-27 14:45 Na drogach dziś lepsze warunki, ale jutro czeka nas śnieżyca 1 2022-01-27 14:00 Na nartach dookoła - nowa trasa w centrum miasta już otwarta 1 2022-01-27 13:41 Dziś zamieniamy reklamówki na torby wielorazowego użytku 1 2022-01-27 13:15 Jak tam w górach? 2022-01-27 12:30 Na Podhalu test na covid zrobisz tylko w jednej aptece 8 2022-01-27 12:05 Poszukiwany pies, który uciekł z pożaru w Baligrodzie 1 2022-01-27 11:45 Waloch jakiego nie znacie 2022-01-27 11:04 Posłuchaj muzyki relaksacyjnej w Kmicicu 2022-01-27 10:45 Rekordowa liczba zakażeń koronawirusem w Polsce 2022-01-27 10:00 Wygraj z bólem kręgosłupa 2022-01-27 09:32 Silny wiatr i opady śniegu. Od piątku kapryśna pogoda 2022-01-27 09:00 Kubki dla zdobywców czterech wież 1 2022-01-27 08:00 Zamiast szuflowania ścinają... palmy 2022-01-27 07:00 Od cinkciarza do ministra 23 2022-01-26 22:08 Strażacy wezwani na Małe Żywczańskie w Zakopanem 2022-01-26 22:06 Nie żyje zasłużony ratownik GOPR 2022-01-26 21:40 Te małżeństwa z Poronina są ze sobą od 50 lat 2022-01-26 21:29 Pożar stolarni w Podwilku 2022-01-26 20:59 Chodniki w Zakopanem przypominają piaszczystą plażę 9 2022-01-26 20:15 Jest okazja! Możesz spędzić dzień z ratownikami TOPR 2022-01-26 19:48 Wybierz się do Galerii Jatki 2022-01-26 19:30 Na Krupówkach turystów nie brakuje, a niebawem rozpoczną się warszawskie ferie 2022-01-26 18:45 Ograniczenia w urzędzie w Szczawnicy 2 2022-01-26 18:00 Staranowana przez narciarza dziewczyna poszukuje świadków zdarzenia (WIDEO) 35
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-01-28 12:35 1. warcij ze... 2022-01-28 12:28 2. Ale kto w końcu zamordował te 2866 osób? Polscy narodowcy? Kto jest dzisiaj i jakim cudem właścicielem majątków tych osób zamordowanych? KOD może odpowiedzieć na te pytania? Prawda Was wyzwoli towarzysze! 2022-01-28 12:09 3. Jestem już stary i mógłbym to mieć w głębokim poważaniu ale z takim społeczeństwem jak @Taki sobie turysta do Europy nie ma po co iść ,pewno katolik wierzący w zabobony ,zaścianek sowiecki , pokolenie które ma być motorem Polski okazuje się zacofanym bagnem. 2022-01-28 11:47 4. JJ a może napisz ps na dzisiaj bo wydaje sie że wszystko zdechło 2022-01-28 11:36 5. Nasi lokalni Tutsi i Hutu potrafią zbrukać nawet pamięć ofiar takiej tragedii jak II Wojna Światowa. Wstyd mi za Was krajanie. 2022-01-28 11:28 6. Zgadzam się z tobą, ale przecież wybory się zbliżają, a tutaj najlepszy suweren jest ;) 2022-01-28 11:11 7. Kogo to obchodzi, Twoja nieprzymuszona wola. Lepiej, rząd chce żeby twoja emerytura zależała od zamożności twoich dzieci, czyli nic pod stołem dzieciaki. Ciekawe, czy kara to też 15 tyś. Kwiestią czasu będzie jak znkwu zarobki będą w milionach. 2022-01-28 10:43 8. Nie rozumiem dlaczego panienki nie rozbierają się na środku Krupówek. Zdecydowanie brakuje takich atrakcji w pięknym parku kulturowym, zwanym właśnie Krupówkami. 2022-01-28 10:31 9. Przejrzeć katolicy na oczy i zamiast na tacę tym pasożytom w kościele ,to lepszy pożytek będzie jak dacie na sprzęt dla chorych dzieci . 2022-01-28 10:08 10. Czy Was naprawdę pogięło? To nie jakaś pop... gra i pyskówki . To byli ludzie do k... nędzy. Ludzie.
2022-01-26 15:58 1. WYSZEDŁ MU PRZYPADKIEM JEDEN SKOK W ŻYCIU A ROBIĄ Z NIEGO BOHATERA NA WIEKI ..,ŻENADA... 2022-01-23 09:13 2. Korzystniejsza byłaby nauka angielskiego a nie pajacowanie na nartach za moje pieniądze. 2022-01-15 12:44 3. Swietne, piekne zdjecie no13. I dziewczyna i piekna i swietna. Oddaje idealnie i sport, i wysilek, rywalizacje. I kobiecosc. Foto roku nie tylko TP. 2022-01-02 18:11 4. Przepiykniy ! Glosno godome - Dziynkujyme ! ''Kolynde barz piyknom spiywome dzis przeciy Niek siy nom weseli Betlejymskiy Dzieciy '' . 2021-12-19 16:49 5. Skansen to kiedyś naprawdę żył za czasów"Wolowatej" były tam noclegi, dobre jedzenie, pełno turystów.Na drodze stało po kilkanaście autokarów a teraz... co widać na zdjęciach... 2021-12-15 04:39 6. Na zdjęciu 42 możemy zobaczyć, że podobnie jak prawo budowlane oraz prawo o ruchu drogowym, na Podhalu nie przyjął się również obowiązek zasłaniania nosa i ust w przestrzeniach zamkniętych, w tym wypadku w kościele. 2021-12-10 12:42 7. Dobrze, że czarodziej z Krainy KK poświęcił. Inaczej mogłaby odpaść od ściany. Uff. 2021-12-10 11:57 8. to nie święty Mikołaj tylko Mikołaj. A różnica jest ogromna św. Mikołaj był biskupem, a ten w Tylmanowej to amerykański krasnal 2021-12-05 00:39 9. Teksty Pana Szpilki zawsze były dla mnie ciekawe, regularnie czytam je w "Tatrach". Przy czym ciekawe to za mało powiedziane ! Przede wszystkim wskazujące nowe kierunki myślenia, a więc inspirujące, motywujące do głębokiej refleksji. Zamierzam kupić tę książkę. Dzięki Bogu za takich ludzi :)) 2021-11-16 19:26 10. I bardzo dobrze ,że odbyło się bez rac, wrzasków Bąkiewicza i jego nacjonajistów. Święto Odzyskania Niepodległości, to święto wszystkich, którzy mieszkają w granicach naszego kraju i czują się Polakami. Nie ważne jakiego jesteś wyznania, jakiego koloru skóry i na którą partię głosujesz. Oglądasz skoki narciarskie i alpejski Puchar Świata, hokej, koszykówkę ( w której wielu kolorowych graczy), czy telewizyjne seriale. Polska to nasz wspólny dom. Nie dajmy się dzielić nieodpowiedzialnym politykom.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Bojcorka

FILMY TP

Album TP