Reklama

2022-01-10 08:20:55

Reklama

Szczecin-Zakopane

Pociąg do Zakopanego utknął na trasie. Setki pasażerów wewnątrz

Reklama

Wciąż nie wiadomo kiedy uda mu się dotrzeć pod Tatry.

Pociąg InterCity Podhalanin wyruszył ze Szczecina o godz. 18.23. Już powinien być w Zakopanem jednak po podróży pełnej opóźnień na trasie ugrzęzł na stacji Brzeźnica koło Skawiny.


- Stoimy tu już 4 godziny. Mówili, że to awaria lokomotywy, czekaliśmy aż przyjedzie z Krakowa. Gdy dotarła okazało się, że też zepsuta i podstawili drugą. Czekamy dalej. Niby prądu nie ma. Nie dostaliśmy nawet herbaty, dopiero teraz, po 4 godzinach dzieciom koce dali, ale dlaczego nie podstawili autobusów? - irytuje się Michał, który dzwoni do nas wprost z pociągu.

Pasażerowie otrzymali informację, że mają dotrzeć pod Tatry około 12.45. Jednak, przed godz. 8. pociąg wciąż stał na stacji. 
PKP podaje, że przyczyną wstrzymania ruchu pociągów jest brak napięcia w sieci trakcyjnej na odcinku Spytkowice - Brzeźnica.

fig

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Cyklista 2022-01-11 16:29:23
@BOSS, ja już się w życiu dość napracowałem i obecnie przebywam na zasłużonej emeryturze. Nic nikomu nie zazdroszczę i dobrze się bawię czytając komentarze osobników twojego pokroju.
BOSS 2022-01-11 10:22:44
@Cyklista. Nie każdy drzemie w konfesjonale albo dekuje się na stanowisko burmistrza na pół roku żeby dostać odprawę. Sam byłem szefem i śmieszyły mnie zezwolenia na dodatkową pracę. Wychodziłem z założenia, że jak masz zdrowie i chęć to pracuj 24/24 ale, żebyś u mnie nie spał. Wiele osób z tego korzystało. Wiem również o pielęgniarkach pracujących odprowadzając składki. Towarzyszu! normowszczicy zniknęli wraz ze Stalinem, gdzieś się ty uchował. Może weź się chłopie do uczciwej roboty a nie zazdrość innym. Składki odprowadzał? wobec tego ZUS miał podstawę naliczyć emeryturę. Księżulku, rzuć się na podłogę bo nie możesz postawić na swoim.
40 lat w plecy 2022-01-11 09:58:55
Następny uczony od finansów twierdzi, że emeryci powyżej 5 tyś. Mają emeryturę zrównoważoną. PIS wprowadza nowe pojęcia, jak masz mniej to masz zrównoważone, chyba w stosunku do nierobów. Sąsiad też dostał mniej o ok 100pln i co powinien się cieszyć z nowego nazewnictwa? On chce normalną emeryturę a nie zrównoważoną. Gdybym był młodszy to by mnie już w tym kraju nie było. Co to za narodowość tego ministra od finansów.
Cyklista 2022-01-11 08:44:29
Towarzyszu Abeto, no normalnie nie jestem w stanie zrozumieć jaki ma problem gościu który podpisuje się "emeryt 3 RP". Chciał, miał taką potrzebę, to pracował. Obecnie na forum to się tym chwali, czy też żali ? Wicie, rozumiecie Abeto o co mi chodzi ? Pamiętam, że zawsze byliście bardzo pojętnym uczniem i ta nasza dawna nauka tkwi u was w głowie do dziś.
Amelka 2022-01-11 07:17:04
A myślałam ....poczytam komentarze odnośnie opóźnienia pociągu ,ewentualnie na temat PKP, niestety
ciastek 2022-01-10 23:31:51
No tak, tylko skąd ZUS miał wpłaty na podstawie których naliczono mu emeryturę. Komuchom, ubekom nawet palaczom kotłowni resortowych c.o. zabraliście kasę no? Chodzi o to że bronicie złodziei i ośmieszacie ludzi odprowadzający składki. Młodzi czytają, wyciągają wnioski i olewają ten kraj. Sami kręcicie bicz na siebie oczywiście dla "dobra Polski"
FD 2022-01-10 22:35:11
@do lu. Nie lękaj się, nie spał z twoją gosposią a plebanii. Może miał układ z diabłem kto wie czy nie warto. Pewnie miał znajomości przez biskupa w ZUSie i mu doliczyli. Co by nie było to pis Go okradł. Ciekawe czy dostanie decyzję z zusu i to jest najważniejsze powinien brzmieć jak dekret Bieruta. Ty zaś idź spać
fd 2022-01-10 22:08:01
W dzień i w nocy? 24na 24? Całą dobę?
FD 2022-01-10 21:14:36
Sąsiad jak przyjechał to cały tydzień robił. W Trzech Króli a wczoraj w niedzielę obrzynał deski. Wszyscy się do tego już przyzwyczaili.
do lu 2022-01-10 21:04:36
@lu, to może wyjaśnij, kiedy ten emeryt spał, skoro 22 godziny pracował a dwie jechał do pracy (razem 24 godziny). I kto sie tu ośmiesza?
Kilka pół etatówek to znaczy ile, pięć, osiem, dziesięć?
Abeto 2022-01-10 20:41:01
Bicygiel scownicoku jak nie rozumiesz to tu masz wytłumaczone. Cytuje"-Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.Wstaję rano,za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę.
-No ubierasz się pan
-W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
-Aaaa...fakt.
-Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS.
-I zdanżasz Pan?
-Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać ;))))
lu 2022-01-10 20:40:00
Ech wy, sam miałem kilka pół etatówek i żadnego pełnego. Jesteś na każde zawołanie ale trzeba być dobrym w tym co sie robi. Fakt jesteś niewolnikiem własnej pracy a nie cieciem co się go rozlicza w równoważnym cyklu pracy. Czasami nawet tydzień w domu mnie nie było a spało się różnie. Na rachunek miejsc wolnych nie było bez rachunku tak i to są dzisiaj w większości beneficjenci PiS. Najlepiej kogoś ośmieszyć.
obojętny 2022-01-10 19:54:01
Byli tacy, co zap na okrągły zegar. Kiełbasę w przerwie mlekiem z kartona popijali i nie szkodziło. Napewno nie robił sam ale żal bo goowno ma z tego. Lepiej było za granicą robić. W korporacji nic nie dostanież pod stołem, więc .... kto się dzisiaj ludźmi przejmuje. Poza tym mógł pracować na zmiany i na wolnym dorabiać legalnie. Fakt, dostał mniej, ciekawe czy ZUS będzie wysyłał decyzje?, czy jak zwykle z pisowskim prawem "na krzywy ryj".
kurr 2022-01-10 19:42:50
z trollem się nie wygra, to już jeden klasyk tłumaczył na przykładzie świni w błocie. podsumuję ukutym przeze mnie Prawem Kurra: " każde forum w końcu opanują świry".
pisowski troll krzyczy 2022-01-10 18:37:05
Jaka inteligencja, taki komentarz. No właśnie, @Cyklista, czego tutaj nie rozumiesz, chłop pracował od 6 rano do czwartej rano dnia następnego. Z tym, że nie spał w ogóle, bo już o czwartej rano wyjeżdżał do roboty, żeby na szóstą przyjechać do Zakopanego. Pytanie tylko, kiedy on wracał z tej roboty, bo już brakuje godzin, a nawet minut, no i jaka była wydajność takiego pracownika po.... dajmy na to, miesiącu jego "pracy". Trzeci emeryt jest idealnym przykładem obrazującym upadek inteligencji rasy ludzkiej. Niestety, IQ 3 emeryta, to może 70% tego, czym dysponowali nasi przodkowie, choćby w Średniowieczu i znacznie poniżej 50% możliwości człowieka ery brązu. O zdolności do logicznego myślenia przez tadka czy kurra, to nawet nie wspomnę. W ogóle do myślenia.
tadek 2022-01-10 18:17:32
@Cyklista czego nie rozumiesz, to że gość zaiwaniał żeby coś mieć w życiu , no tak skąd wyznawca kaczego g.... w dodatku 500+ może rozumieć jak wygląda ciężka praca.
Cyklista 2022-01-10 16:26:00
@emeryt 3 RP, jeszcze raz powoli, w języku zrozumiałym dla wszystkich Czytelników. Jak na razie to tylko bełkot można przeczytać.
kurr 2022-01-10 15:40:52
oho, pisowski troll znowu się rozszalał i zaczyna ubliżać i krzyczeć dużymi literami. zapytaj się rusko pisowski trollu, dlaczego orlen chce sprzedać rosjanom z węgierskiego mol-a stacje lotosu. i wy dziady zarzucacie komuś wyprzedaż majątku ? jeszcze w tvp info bełkot o biednych pgr-ach, dobrze że balcerowicz rozgonił tą patologię gdzie za komuny chlali i dziś chleją.
maniek 2022-01-10 15:02:06
TVN tak ci mozg wyprał , ze już sam nie wiesz co piszesz takich bzdur juz dawno nie slyszałem,
wypowiedz tuska:GAMONIU ZANIM ZACZNIESZ SIE WYPOWIADAC TO POCZYTAJ TROCHE I WYLACZ TEN ZDRADZIECKI ANTYPOLSKI TVN biedna ofiaro MAnipulacji szKODnikow z PatologiObywatelskiej
Wrr 2022-01-10 14:17:53
Kupili Pegasusa, na złodzieju czapka gore w przenośni ale i dosłownie.
franek 2022-01-10 14:13:13
@spokojny do czasu

Co ty za bzdury wypisujesz?
Akurat LOT ocalał dzięki wsparciu rządów PO PSL, kupili nowe samoloty wtedy.
A Lasów Państwowych nikt nigdy tak nie drenowal jak teraz twoi pisowscy idole, którzy nie dość że sprzedają na potęgę co się da, to jeszcze wszędzie swoich pociotkow wciskają, co nawet prezes Kaczyński zauważył, choć TVP o tym nie informuje. O sprzedawanym teraz Lotosie też pewnie nic nie wiesz...
Brawo ty.
Polecam mniej TVP. Serio :)
emeryt 3 RP 2022-01-10 14:04:05
@Spokojny do czasu. Najlepiej gada się tym, którzy spali na plebanii z gosposiami, ci mają teraz najlepiej. Człowieku, piszesz nie na temat, mnie to dynda. Tacy jak teraz chcieli stwożyć spółdzilnię żebyśmy z kumplami robili przez pośredników (teraz rządzą lewaki i przedtem też, wsio ryba). Myśmy to towarzystwo olali Pracowaliśmy w korporacjach od 6 rano do 4 rano dnia następnego. Jak jiechałem o 4 do Zakopanego na 6 to powieki podpierałem zapałkami i najeżdżałem na ćwieki odblaskowe wzdłuż osi jezdni aby nie zasnąć (do Lubnia jeszcze S nie było) i na 6 gotowość. 100km/h zjeżdżałem na lewą stronę, 60km/h zasypiałem, najlepiej przy 80 jakoś dojechałem. Brało się wszystko do roboty bo była okazja. Wiesz ile wypadków było, w mur koleś wjechał na placu budowy ze zmęczenia. Chciałem dożyć czasów, żeby nie płakać w parku na ławce, że mam marną emeryturę. Niestety nie przypuszczałem, że trafię na ekipę złodzieji. Ty będziesz mi doopę zawrocał wyższymi celami nieróbstwa. Taki pismaków to hrabia przed wojną tłukł gazetą po łbie. Z resztą o czym dyskutować ze złodziejami, tylko o jednym.
Spokojny do czasu 2022-01-10 12:47:10
Emeryt ja wiem że ci się nudzi ,jeśli myślisz że ludzie mają amnezje i nie pamiętają nic, to się mylisz, od 1989 roku kto "rządził " Polską ???ano generalnie SLD i przepoczwarzona PO ,co z Polską zrobili to sami wiemy, wysprzedany majątek narodowy ,,nawet za LOT się wzieli ,za Lasy Państwowe -nie zdążyli ,za to Kasprowy Wierch poszedł elegancko ,PKP- masz czelność narzekać ??? zorganizowana grupa polityczna SLD/PO rozmontowała firmę na małe spółki i firmy tym samym przypieczętowała jego rozkład ,PO was tylko zgliszcza i POpiół, nigdy więcej !!!!
vivat celibat 2022-01-10 12:42:35
Polska w pigułce za rządów prezesa. Będziecie świecić prądem z Ostrołęki i grzać tym co pozostało z wyborów kopertowych. Gdyby pociągiem jechało duchowieństwo to kolejarze na pchaliby cały skład dalej. Mam nadzieję że minister przywita podróżnych na stacji w Zakopanem wraz @coming bleble i @wiktoria i musowo z pokropkiem.
emeryt 3 RP 2022-01-10 12:19:43
@przeszły emeryt 4RP. Charowałem za dwóch, jeżeli nawet gdyby inni pracowali na mnie, to płaciłbym podatki i składki do ZUS. Wierzyłem w Polskę prawą i sprawiedliwą po komunie. Dzisiaj to są bajki bo PiSda każdemu nierobowi lub cwaniakowi. Przyjdzie walec i wyrówna!
Romano 2022-01-10 12:17:34
Widzę na PKP stabilnie... Jeszcze rok się nie zaczął a miesięczny limit opóźnień wykorzystany... Tradycja rzecz święta.
Ernie 2022-01-10 12:07:13
Dawniej to było.... Pociąg spóźniał się zawsze i nikt nie narzekał.
Dobrze było jak się okna zamykały w zimie a w kiblu nie przymarzało się do deski, a nikt się nie skarżył.
Ciepła herbata? Koce ? A cóż to ze brewerie obywatela niepokornego... Przepalanka powinna być za pazuchą na taką okoliczność.

Mamy Nowy Polski Ład - czyli będzie tak jak już kiedyś było!
Przyzwyczajajcie się.

A PKP nie ruszać, niech trwają w swojej nieogarnionej rzeczywistości.
To w końcu symbol jest.
To święta ikona naszej powszechnej bylejakości.
Kicaj 2022-01-10 11:26:40
I dobrze im tak
kurr 2022-01-10 11:18:09
w pociągu mogli wykryć lewaka. w sobotę na jasnej górze śpiewano, że będą wieszać komunistów.
gama 2022-01-10 10:38:23
Winny Tusk Donald.
A może kogoś śledzą Pegasusem w tych okolicach i spadło napięcie w sieci.
Proponuje PiSowcom aby donosili prąd w wiadrach. Na koordynatora proponuje Ministra jacka Sasina
przeszły emeryt 4RP 2022-01-10 10:36:39
@emerycie3RP.A dlaczego zmniejszyli Ci emeryturę?Robiłeś za dwóch,czy oni robili na Ciebie?
słonik1 2022-01-10 10:30:16
Trzeba było ze Skansenu pożyczyć jedną ciuchcię na węgiel i już by jechali.
franek 2022-01-10 10:00:35
PKP czyli Pięknie, Kurka, Pięknie.
PO KO lei 2022-01-10 09:14:16
Jakiego Sasina? Bieńkowską, już ona wam PO wie: "sorry, mamy taki klimat"
emeryt 3 RP 2022-01-10 09:05:45
@Ups. Dobre, Sasina trzeba na kolej. Po zmniejszonej emeryturze wprowadziłeś mnie w lepszy nastrój. Najlepiej wysłać na spacer z białymi misiami to barachło pisowskie. Mam nadzieję, że "przyjdzie walec i wyrówna"
Ups 2022-01-10 08:50:36
Polski Ład wita was

Reklama
 • PRACA | dam
  BEERNARIUM Zakopane poszukuje koleżanki/kolegi na pozycję: Recepcjonista/ka ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa gości w recepcji i strefie SPA; przygotowanie SPA do zabiegów i dbanie o wysoki standard obsługi; OFERUJEMY: dobre wynagrodzenie. 518601511 office@scandispa.com piwnespa.com
  Tel.: 518601511
  E-mail: office@scandispa.com
  WWW: piwnespa.com
 • PRACA | dam
  Restauracja w Zakopanem zatrudni kucharza na stałe. Umowa o prace, wysokie wynagrodzenie,elastyczny grafik. 600356497
  Tel.: 600356497
 • PRACA | dam
  Zatrudnię kierowcę kat. C +E. w transporcie międzynarodowym. Elastyczny system pracy. Płacą na dniówki. 722396535jasiontransport@interia.eu Zakopiańska, 18
  Tel.: 722396535
 • PRACA | dam
  Przyjmę NA WYLEWKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • PRACA | dam
  Przyjmę BRYGADY NA TYNKI MASZYNOWE. 503 532 680.
 • PRACA | dam
  TECHNICZNY w małym hotelu 4* w centrum Zakopanego. Nie wymagamy doświadczenia. Tel. 665 678 182
 • PRACA | dam
  KUCHARZ/RKA ŚNIADANIOWI / POMOC KUCHENNA w małym hotelu 4*. Umowa, spokojny tryb pracy. Tel. 792276261.
 • PRACA | dam
  POKOJOWA w hotelu 4* w centrum Zakopanego, umowę o pracę. Mały hotel, spokojna praca. Tel.665 678 182
 • USŁUGI | budowlane
  Remonty łazienek kompleksowe i profesjonalne wykańczanie wnętrz Firma Tellla Robert Łukasz Tel. 505 966 625
 • PRACA | dam
  NORWEGIA (Oslo) - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy na warunkach norweskich pomocników, tynkarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - praca tylko z pracownikami z Podhala. Praca całoroczna, również w zimie. Zjazdy do kraju co 1-3 tygodnie (samolot) wg. własnego uznania. Pełna elastyczność co do wyjazdów do kraju. Zarobki od 15-25 Euro /godz. Zapraszamy. Tel. 667 602 602.
 • PRACA | dam
  Praca w Austrii najwyższe zarobki dla murarzy, cieśli szalunkowych, stolarzy, elektryków. Zjazdy co tydzień, brygady z Podhala. ClubSilesius Tel. 664468573.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy wykwalifikowanego REHABILITANTA z umiejętnością masażu leczniczego. 605 079 054.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  APARTAMENT W PIENINACH, 150 m2 + DZIAŁKA REKREACYJNA ogrodzona, GARAŻ w budynku w podpiwniczeniu. Atrakcyjna cena! 507 148 019.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię montażystę stolarki okiennej i drzwiowej z doświadczeniem. 502 712 588.
 • PRACA | dam
  Restauracja Górska w Białce Tatrzańskiej zatrudni kelnerkę ala carte praca w godzinach 13.00-21.00 lub obsługa bufetu śniadaniowego 7.00-13.00 Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie. Zapraszam do kontaktu. 608506785 rest.gorska@gmail.com www.restauracjagorska.pl
  Tel.: 608506785
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | inne
  PRACOWNIA KRAWIECKA/SZWALNIA - PRZYJMIE ZLECENIA - KRAWIECTWO LEKKIE - odzież sportowa z dzianin, tkanin bawełnianych i dresowych. ODZIEŻ DO ZAKŁADÓW PRACY, DO HOTELI/PENSJONATÓW - pościele, poduszki dekoracyjne, ręczniki, itp. - Z WŁASNĄ GRAFIKĄ/LOGO (druk, sublimacja, haft). ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - Pracownia Krawiecka, tel. 665 048 392, malgorzata.surmanska@o2.pl
 • PRACA | dam
  Hotel "Sabała" w Zakopanem zatrudni OSOBĘ NA REKREACJĘ HOTELOWĄ. Bardzo prosimy o kontakt osobisty w recepcji hotelu przy ulicy Krupówki 11, tel. 18 20 150 92 lub mailowy na adres: recepcja@sabala.zakopane.pl
 • PRACA | dam
  Hotel Sabała w Zakopanem zatrudni OSOBĘ NA RECEPCJĘ. Praca na cały etat, wymagana znajomość języka angielskiego. Prosimy o składanie CV w recepcji hotelu przy ulicy Krupówki 11 lub przesyłanie mailem na adres: recepcja@sabala.zakopane.pl
 • USŁUGI | budowlane
  ŁAZIENKI, PŁYTKI, PANELE, MALOWANIE itp. 796 544 016.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - SPRZEDAŻ GOFRÓW I WINA GRZANEGO - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy PRACOWNIKÓW NA BAR ORAZ KELNERÓW. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
 • PRACA | dam
  Dom Opieki zatrudni opiekunkę na pełen etat. Pewna i stała praca. 698673260 swiatkowska.w@wp.pl
  Tel.: 698673260
  E-mail: swiatkowska.w@wp.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Korale naturalne-sznury różnej długości i wielkości,atrakcyjne ceny. 601966713
  Tel.: 601966713
2022-01-28 11:30 Wieje i sypie. Tak jest na Drodze pod Reglami (WIDEO) 2022-01-28 11:05 Sztuka pogranicza. Wernisaż odwołany z powodu pandemii 2022-01-28 10:47 Codzienny raport covidowy 2022-01-28 10:44 Od Columbo do Karpiela - spotkanie online 2022-01-28 10:00 Go Go w drodze do niepodległości.. placu niepodległości 2 2022-01-28 09:00 Przejrzyj na oczy 2 2022-01-28 08:00 Kolędowanie online ze Związkami Podhalan na świecie 2022-01-27 22:25 Takie widoki z Harendy mieli narciarze (WIDEO) 2022-01-27 21:47 TOPR ogłosił trzeci stopień zagrożenia lawinowego 2022-01-27 21:45 Czworonożny ratownik TOPR. Czy wiesz jak wygląda jego szkolenie? 2022-01-27 21:15 Ostrzeżenia meteo dla Podhala i Tatr. Silny wiatr, zamieć i opady śniegu 2022-01-27 20:30 Kadisz za dawnych sąsiadów 9 2022-01-27 20:00 Zapisy do biegu w Tatrach. 5000 metrów przewyższenia, 65 km długości 2022-01-27 19:15 Z Krakowa do Myślenic też pojedziemy drogą ekspresową? 3 2022-01-27 18:30 Tylko oni nosili pasiaki z fioletowym trójkątem 1 2022-01-27 17:45 Przykre zdarzenie na koniec ferii 1 2022-01-27 17:23 Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył... Ostatnie dni festiwalu 2022-01-27 17:20 Podźme syćka do stajenki... 2022-01-27 17:00 Ludzie grzęzną w śniegowej brei 7 2022-01-27 16:37 Nad Tatrami lata policyjny śmigłowiec 3 2022-01-27 16:15 Zięba u ministra 2022-01-27 15:30 Moja babcia i mój dziadek. Wyłoniono laureatów konkursu (WIDEO) 2022-01-27 14:45 Na drogach dziś lepsze warunki, ale jutro czeka nas śnieżyca 1 2022-01-27 14:00 Na nartach dookoła - nowa trasa w centrum miasta już otwarta 1 2022-01-27 13:41 Dziś zamieniamy reklamówki na torby wielorazowego użytku 1 2022-01-27 13:15 Jak tam w górach? 2022-01-27 12:30 Na Podhalu test na covid zrobisz tylko w jednej aptece 8 2022-01-27 12:05 Poszukiwany pies, który uciekł z pożaru w Baligrodzie 1 2022-01-27 11:45 Waloch jakiego nie znacie 2022-01-27 11:04 Posłuchaj muzyki relaksacyjnej w Kmicicu 2022-01-27 10:45 Rekordowa liczba zakażeń koronawirusem w Polsce 2022-01-27 10:00 Wygraj z bólem kręgosłupa 2022-01-27 09:32 Silny wiatr i opady śniegu. Od piątku kapryśna pogoda 2022-01-27 09:00 Kubki dla zdobywców czterech wież 1 2022-01-27 08:00 Zamiast szuflowania ścinają... palmy 2022-01-27 07:00 Od cinkciarza do ministra 23 2022-01-26 22:08 Strażacy wezwani na Małe Żywczańskie w Zakopanem 2022-01-26 22:06 Nie żyje zasłużony ratownik GOPR 2022-01-26 21:40 Te małżeństwa z Poronina są ze sobą od 50 lat 2022-01-26 21:29 Pożar stolarni w Podwilku 2022-01-26 20:59 Chodniki w Zakopanem przypominają piaszczystą plażę 9 2022-01-26 20:15 Jest okazja! Możesz spędzić dzień z ratownikami TOPR 2022-01-26 19:48 Wybierz się do Galerii Jatki 2022-01-26 19:30 Na Krupówkach turystów nie brakuje, a niebawem rozpoczną się warszawskie ferie 2022-01-26 18:45 Ograniczenia w urzędzie w Szczawnicy 2 2022-01-26 18:00 Staranowana przez narciarza dziewczyna poszukuje świadków zdarzenia (WIDEO) 35 2022-01-26 17:59 Na biegówkach po parku 2022-01-26 17:59 Samochód ratowniczo-gaśniczy dla druhów z Kiczor 2022-01-26 17:45 Od Columbo do Karpiela. Spotkanie z Mariuszem Koperskim i konkurs dla czytelników 2022-01-26 17:13 Zmiana terminu zawodów balonowych
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-01-28 11:36 1. Nasi lokalni Tutsi i Hutu potrafią zbrukać nawet pamięć ofiar takiej tragedii jak II Wojna Światowa. Wstyd mi za Was krajanie. 2022-01-28 11:28 2. Zgadzam się z tobą, ale przecież wybory się zbliżają, a tutaj najlepszy suweren jest ;) 2022-01-28 11:11 3. Kogo to obchodzi, Twoja nieprzymuszona wola. Lepiej, rząd chce żeby twoja emerytura zależała od zamożności twoich dzieci, czyli nic pod stołem dzieciaki. Ciekawe, czy kara to też 15 tyś. Kwiestią czasu będzie jak znkwu zarobki będą w milionach. 2022-01-28 10:43 4. Nie rozumiem dlaczego panienki nie rozbierają się na środku Krupówek. Zdecydowanie brakuje takich atrakcji w pięknym parku kulturowym, zwanym właśnie Krupówkami. 2022-01-28 10:31 5. Przejrzeć katolicy na oczy i zamiast na tacę tym pasożytom w kościele ,to lepszy pożytek będzie jak dacie na sprzęt dla chorych dzieci . 2022-01-28 10:08 6. Czy Was naprawdę pogięło? To nie jakaś pop... gra i pyskówki . To byli ludzie do k... nędzy. Ludzie. 2022-01-28 10:05 7. To jest mocno pofałdowany teren, pełno niewysokich pagórków. Może na istniejącej drodze, tej co jest teraz, w miejscach, gdzie jest z górki a potem zaraz pod górkę estakady dobudować. Tam gdzie przewyższenia trochę trasę zagłębić w szczyt wzniesienia (nie tunelem tylko szczyt pagórka rozepchać w stronę stoków, w kierunku trasy). Piesi i ruch lokalny odetchną z ulgą bo pójdą nad trasą tam, gdzie jest zagłębiona albo pod trasą, pod estakadą tam, gdzie jest wyniesiona. Oczywiście odpowiednią liczbę wjazdów na trasę dla ruchu lokalnego dodać. 2022-01-28 09:41 8. W sumie niezły pomysł na biznes. Pieniążki zebrane przez naiwne dzieciaki krążą sobie po różnych kontach i spółkach córkach. Za rok coś tam rzucimy na sprzęt do szpitala, który i tak będzie w wielu wypadkach stał bezczynnie, bo jego serwisowanie będzie nieopłacalne. Niech Owsiak pochwali się przegranymi procesami. 2022-01-28 09:38 9. Brakuje tu jeszcze kompetentnego komentarza Naszej wybitnej specjalistki, Pani Iwony. 2022-01-28 09:23 10. "wiara mojrzeszowa" A wszyscy od lwa do prawa pięknie napiszecie mi po sto razy: Mojżesz, Mojżesz, Mojżesz...
2022-01-26 15:58 1. WYSZEDŁ MU PRZYPADKIEM JEDEN SKOK W ŻYCIU A ROBIĄ Z NIEGO BOHATERA NA WIEKI ..,ŻENADA... 2022-01-23 09:13 2. Korzystniejsza byłaby nauka angielskiego a nie pajacowanie na nartach za moje pieniądze. 2022-01-15 12:44 3. Swietne, piekne zdjecie no13. I dziewczyna i piekna i swietna. Oddaje idealnie i sport, i wysilek, rywalizacje. I kobiecosc. Foto roku nie tylko TP. 2022-01-02 18:11 4. Przepiykniy ! Glosno godome - Dziynkujyme ! ''Kolynde barz piyknom spiywome dzis przeciy Niek siy nom weseli Betlejymskiy Dzieciy '' . 2021-12-19 16:49 5. Skansen to kiedyś naprawdę żył za czasów"Wolowatej" były tam noclegi, dobre jedzenie, pełno turystów.Na drodze stało po kilkanaście autokarów a teraz... co widać na zdjęciach... 2021-12-15 04:39 6. Na zdjęciu 42 możemy zobaczyć, że podobnie jak prawo budowlane oraz prawo o ruchu drogowym, na Podhalu nie przyjął się również obowiązek zasłaniania nosa i ust w przestrzeniach zamkniętych, w tym wypadku w kościele. 2021-12-10 12:42 7. Dobrze, że czarodziej z Krainy KK poświęcił. Inaczej mogłaby odpaść od ściany. Uff. 2021-12-10 11:57 8. to nie święty Mikołaj tylko Mikołaj. A różnica jest ogromna św. Mikołaj był biskupem, a ten w Tylmanowej to amerykański krasnal 2021-12-05 00:39 9. Teksty Pana Szpilki zawsze były dla mnie ciekawe, regularnie czytam je w "Tatrach". Przy czym ciekawe to za mało powiedziane ! Przede wszystkim wskazujące nowe kierunki myślenia, a więc inspirujące, motywujące do głębokiej refleksji. Zamierzam kupić tę książkę. Dzięki Bogu za takich ludzi :)) 2021-11-16 19:26 10. I bardzo dobrze ,że odbyło się bez rac, wrzasków Bąkiewicza i jego nacjonajistów. Święto Odzyskania Niepodległości, to święto wszystkich, którzy mieszkają w granicach naszego kraju i czują się Polakami. Nie ważne jakiego jesteś wyznania, jakiego koloru skóry i na którą partię głosujesz. Oglądasz skoki narciarskie i alpejski Puchar Świata, hokej, koszykówkę ( w której wielu kolorowych graczy), czy telewizyjne seriale. Polska to nasz wspólny dom. Nie dajmy się dzielić nieodpowiedzialnym politykom.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Bojcorka

Album TP