Reklama

2022-01-10 08:20:55

Szczecin-Zakopane

Pociąg do Zakopanego utknął na trasie. Setki pasażerów wewnątrz

Wciąż nie wiadomo kiedy uda mu się dotrzeć pod Tatry.

Pociąg InterCity Podhalanin wyruszył ze Szczecina o godz. 18.23. Już powinien być w Zakopanem jednak po podróży pełnej opóźnień na trasie ugrzęzł na stacji Brzeźnica koło Skawiny.


- Stoimy tu już 4 godziny. Mówili, że to awaria lokomotywy, czekaliśmy aż przyjedzie z Krakowa. Gdy dotarła okazało się, że też zepsuta i podstawili drugą. Czekamy dalej. Niby prądu nie ma. Nie dostaliśmy nawet herbaty, dopiero teraz, po 4 godzinach dzieciom koce dali, ale dlaczego nie podstawili autobusów? - irytuje się Michał, który dzwoni do nas wprost z pociągu.

Pasażerowie otrzymali informację, że mają dotrzeć pod Tatry około 12.45. Jednak, przed godz. 8. pociąg wciąż stał na stacji. 
PKP podaje, że przyczyną wstrzymania ruchu pociągów jest brak napięcia w sieci trakcyjnej na odcinku Spytkowice - Brzeźnica.

fig

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Cyklista 2022-01-11 16:29:23
@BOSS, ja już się w życiu dość napracowałem i obecnie przebywam na zasłużonej emeryturze. Nic nikomu nie zazdroszczę i dobrze się bawię czytając komentarze osobników twojego pokroju.
BOSS 2022-01-11 10:22:44
@Cyklista. Nie każdy drzemie w konfesjonale albo dekuje się na stanowisko burmistrza na pół roku żeby dostać odprawę. Sam byłem szefem i śmieszyły mnie zezwolenia na dodatkową pracę. Wychodziłem z założenia, że jak masz zdrowie i chęć to pracuj 24/24 ale, żebyś u mnie nie spał. Wiele osób z tego korzystało. Wiem również o pielęgniarkach pracujących odprowadzając składki. Towarzyszu! normowszczicy zniknęli wraz ze Stalinem, gdzieś się ty uchował. Może weź się chłopie do uczciwej roboty a nie zazdrość innym. Składki odprowadzał? wobec tego ZUS miał podstawę naliczyć emeryturę. Księżulku, rzuć się na podłogę bo nie możesz postawić na swoim.
40 lat w plecy 2022-01-11 09:58:55
Następny uczony od finansów twierdzi, że emeryci powyżej 5 tyś. Mają emeryturę zrównoważoną. PIS wprowadza nowe pojęcia, jak masz mniej to masz zrównoważone, chyba w stosunku do nierobów. Sąsiad też dostał mniej o ok 100pln i co powinien się cieszyć z nowego nazewnictwa? On chce normalną emeryturę a nie zrównoważoną. Gdybym był młodszy to by mnie już w tym kraju nie było. Co to za narodowość tego ministra od finansów.
Cyklista 2022-01-11 08:44:29
Towarzyszu Abeto, no normalnie nie jestem w stanie zrozumieć jaki ma problem gościu który podpisuje się "emeryt 3 RP". Chciał, miał taką potrzebę, to pracował. Obecnie na forum to się tym chwali, czy też żali ? Wicie, rozumiecie Abeto o co mi chodzi ? Pamiętam, że zawsze byliście bardzo pojętnym uczniem i ta nasza dawna nauka tkwi u was w głowie do dziś.
Amelka 2022-01-11 07:17:04
A myślałam ....poczytam komentarze odnośnie opóźnienia pociągu ,ewentualnie na temat PKP, niestety
ciastek 2022-01-10 23:31:51
No tak, tylko skąd ZUS miał wpłaty na podstawie których naliczono mu emeryturę. Komuchom, ubekom nawet palaczom kotłowni resortowych c.o. zabraliście kasę no? Chodzi o to że bronicie złodziei i ośmieszacie ludzi odprowadzający składki. Młodzi czytają, wyciągają wnioski i olewają ten kraj. Sami kręcicie bicz na siebie oczywiście dla "dobra Polski"
FD 2022-01-10 22:35:11
@do lu. Nie lękaj się, nie spał z twoją gosposią a plebanii. Może miał układ z diabłem kto wie czy nie warto. Pewnie miał znajomości przez biskupa w ZUSie i mu doliczyli. Co by nie było to pis Go okradł. Ciekawe czy dostanie decyzję z zusu i to jest najważniejsze powinien brzmieć jak dekret Bieruta. Ty zaś idź spać
fd 2022-01-10 22:08:01
W dzień i w nocy? 24na 24? Całą dobę?
FD 2022-01-10 21:14:36
Sąsiad jak przyjechał to cały tydzień robił. W Trzech Króli a wczoraj w niedzielę obrzynał deski. Wszyscy się do tego już przyzwyczaili.
do lu 2022-01-10 21:04:36
@lu, to może wyjaśnij, kiedy ten emeryt spał, skoro 22 godziny pracował a dwie jechał do pracy (razem 24 godziny). I kto sie tu ośmiesza?
Kilka pół etatówek to znaczy ile, pięć, osiem, dziesięć?
Abeto 2022-01-10 20:41:01
Bicygiel scownicoku jak nie rozumiesz to tu masz wytłumaczone. Cytuje"-Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.Wstaję rano,za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę.
-No ubierasz się pan
-W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
-Aaaa...fakt.
-Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS.
-I zdanżasz Pan?
-Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać ;))))
lu 2022-01-10 20:40:00
Ech wy, sam miałem kilka pół etatówek i żadnego pełnego. Jesteś na każde zawołanie ale trzeba być dobrym w tym co sie robi. Fakt jesteś niewolnikiem własnej pracy a nie cieciem co się go rozlicza w równoważnym cyklu pracy. Czasami nawet tydzień w domu mnie nie było a spało się różnie. Na rachunek miejsc wolnych nie było bez rachunku tak i to są dzisiaj w większości beneficjenci PiS. Najlepiej kogoś ośmieszyć.
obojętny 2022-01-10 19:54:01
Byli tacy, co zap na okrągły zegar. Kiełbasę w przerwie mlekiem z kartona popijali i nie szkodziło. Napewno nie robił sam ale żal bo goowno ma z tego. Lepiej było za granicą robić. W korporacji nic nie dostanież pod stołem, więc .... kto się dzisiaj ludźmi przejmuje. Poza tym mógł pracować na zmiany i na wolnym dorabiać legalnie. Fakt, dostał mniej, ciekawe czy ZUS będzie wysyłał decyzje?, czy jak zwykle z pisowskim prawem "na krzywy ryj".
kurr 2022-01-10 19:42:50
z trollem się nie wygra, to już jeden klasyk tłumaczył na przykładzie świni w błocie. podsumuję ukutym przeze mnie Prawem Kurra: " każde forum w końcu opanują świry".
pisowski troll krzyczy 2022-01-10 18:37:05
Jaka inteligencja, taki komentarz. No właśnie, @Cyklista, czego tutaj nie rozumiesz, chłop pracował od 6 rano do czwartej rano dnia następnego. Z tym, że nie spał w ogóle, bo już o czwartej rano wyjeżdżał do roboty, żeby na szóstą przyjechać do Zakopanego. Pytanie tylko, kiedy on wracał z tej roboty, bo już brakuje godzin, a nawet minut, no i jaka była wydajność takiego pracownika po.... dajmy na to, miesiącu jego "pracy". Trzeci emeryt jest idealnym przykładem obrazującym upadek inteligencji rasy ludzkiej. Niestety, IQ 3 emeryta, to może 70% tego, czym dysponowali nasi przodkowie, choćby w Średniowieczu i znacznie poniżej 50% możliwości człowieka ery brązu. O zdolności do logicznego myślenia przez tadka czy kurra, to nawet nie wspomnę. W ogóle do myślenia.
tadek 2022-01-10 18:17:32
@Cyklista czego nie rozumiesz, to że gość zaiwaniał żeby coś mieć w życiu , no tak skąd wyznawca kaczego g.... w dodatku 500+ może rozumieć jak wygląda ciężka praca.
Cyklista 2022-01-10 16:26:00
@emeryt 3 RP, jeszcze raz powoli, w języku zrozumiałym dla wszystkich Czytelników. Jak na razie to tylko bełkot można przeczytać.
kurr 2022-01-10 15:40:52
oho, pisowski troll znowu się rozszalał i zaczyna ubliżać i krzyczeć dużymi literami. zapytaj się rusko pisowski trollu, dlaczego orlen chce sprzedać rosjanom z węgierskiego mol-a stacje lotosu. i wy dziady zarzucacie komuś wyprzedaż majątku ? jeszcze w tvp info bełkot o biednych pgr-ach, dobrze że balcerowicz rozgonił tą patologię gdzie za komuny chlali i dziś chleją.
maniek 2022-01-10 15:02:06
TVN tak ci mozg wyprał , ze już sam nie wiesz co piszesz takich bzdur juz dawno nie slyszałem,
wypowiedz tuska:GAMONIU ZANIM ZACZNIESZ SIE WYPOWIADAC TO POCZYTAJ TROCHE I WYLACZ TEN ZDRADZIECKI ANTYPOLSKI TVN biedna ofiaro MAnipulacji szKODnikow z PatologiObywatelskiej
Wrr 2022-01-10 14:17:53
Kupili Pegasusa, na złodzieju czapka gore w przenośni ale i dosłownie.
franek 2022-01-10 14:13:13
@spokojny do czasu

Co ty za bzdury wypisujesz?
Akurat LOT ocalał dzięki wsparciu rządów PO PSL, kupili nowe samoloty wtedy.
A Lasów Państwowych nikt nigdy tak nie drenowal jak teraz twoi pisowscy idole, którzy nie dość że sprzedają na potęgę co się da, to jeszcze wszędzie swoich pociotkow wciskają, co nawet prezes Kaczyński zauważył, choć TVP o tym nie informuje. O sprzedawanym teraz Lotosie też pewnie nic nie wiesz...
Brawo ty.
Polecam mniej TVP. Serio :)
emeryt 3 RP 2022-01-10 14:04:05
@Spokojny do czasu. Najlepiej gada się tym, którzy spali na plebanii z gosposiami, ci mają teraz najlepiej. Człowieku, piszesz nie na temat, mnie to dynda. Tacy jak teraz chcieli stwożyć spółdzilnię żebyśmy z kumplami robili przez pośredników (teraz rządzą lewaki i przedtem też, wsio ryba). Myśmy to towarzystwo olali Pracowaliśmy w korporacjach od 6 rano do 4 rano dnia następnego. Jak jiechałem o 4 do Zakopanego na 6 to powieki podpierałem zapałkami i najeżdżałem na ćwieki odblaskowe wzdłuż osi jezdni aby nie zasnąć (do Lubnia jeszcze S nie było) i na 6 gotowość. 100km/h zjeżdżałem na lewą stronę, 60km/h zasypiałem, najlepiej przy 80 jakoś dojechałem. Brało się wszystko do roboty bo była okazja. Wiesz ile wypadków było, w mur koleś wjechał na placu budowy ze zmęczenia. Chciałem dożyć czasów, żeby nie płakać w parku na ławce, że mam marną emeryturę. Niestety nie przypuszczałem, że trafię na ekipę złodzieji. Ty będziesz mi doopę zawrocał wyższymi celami nieróbstwa. Taki pismaków to hrabia przed wojną tłukł gazetą po łbie. Z resztą o czym dyskutować ze złodziejami, tylko o jednym.
Spokojny do czasu 2022-01-10 12:47:10
Emeryt ja wiem że ci się nudzi ,jeśli myślisz że ludzie mają amnezje i nie pamiętają nic, to się mylisz, od 1989 roku kto "rządził " Polską ???ano generalnie SLD i przepoczwarzona PO ,co z Polską zrobili to sami wiemy, wysprzedany majątek narodowy ,,nawet za LOT się wzieli ,za Lasy Państwowe -nie zdążyli ,za to Kasprowy Wierch poszedł elegancko ,PKP- masz czelność narzekać ??? zorganizowana grupa polityczna SLD/PO rozmontowała firmę na małe spółki i firmy tym samym przypieczętowała jego rozkład ,PO was tylko zgliszcza i POpiół, nigdy więcej !!!!
vivat celibat 2022-01-10 12:42:35
Polska w pigułce za rządów prezesa. Będziecie świecić prądem z Ostrołęki i grzać tym co pozostało z wyborów kopertowych. Gdyby pociągiem jechało duchowieństwo to kolejarze na pchaliby cały skład dalej. Mam nadzieję że minister przywita podróżnych na stacji w Zakopanem wraz @coming bleble i @wiktoria i musowo z pokropkiem.
emeryt 3 RP 2022-01-10 12:19:43
@przeszły emeryt 4RP. Charowałem za dwóch, jeżeli nawet gdyby inni pracowali na mnie, to płaciłbym podatki i składki do ZUS. Wierzyłem w Polskę prawą i sprawiedliwą po komunie. Dzisiaj to są bajki bo PiSda każdemu nierobowi lub cwaniakowi. Przyjdzie walec i wyrówna!
Romano 2022-01-10 12:17:34
Widzę na PKP stabilnie... Jeszcze rok się nie zaczął a miesięczny limit opóźnień wykorzystany... Tradycja rzecz święta.
Ernie 2022-01-10 12:07:13
Dawniej to było.... Pociąg spóźniał się zawsze i nikt nie narzekał.
Dobrze było jak się okna zamykały w zimie a w kiblu nie przymarzało się do deski, a nikt się nie skarżył.
Ciepła herbata? Koce ? A cóż to ze brewerie obywatela niepokornego... Przepalanka powinna być za pazuchą na taką okoliczność.

Mamy Nowy Polski Ład - czyli będzie tak jak już kiedyś było!
Przyzwyczajajcie się.

A PKP nie ruszać, niech trwają w swojej nieogarnionej rzeczywistości.
To w końcu symbol jest.
To święta ikona naszej powszechnej bylejakości.
Kicaj 2022-01-10 11:26:40
I dobrze im tak
kurr 2022-01-10 11:18:09
w pociągu mogli wykryć lewaka. w sobotę na jasnej górze śpiewano, że będą wieszać komunistów.
gama 2022-01-10 10:38:23
Winny Tusk Donald.
A może kogoś śledzą Pegasusem w tych okolicach i spadło napięcie w sieci.
Proponuje PiSowcom aby donosili prąd w wiadrach. Na koordynatora proponuje Ministra jacka Sasina
przeszły emeryt 4RP 2022-01-10 10:36:39
@emerycie3RP.A dlaczego zmniejszyli Ci emeryturę?Robiłeś za dwóch,czy oni robili na Ciebie?
słonik1 2022-01-10 10:30:16
Trzeba było ze Skansenu pożyczyć jedną ciuchcię na węgiel i już by jechali.
franek 2022-01-10 10:00:35
PKP czyli Pięknie, Kurka, Pięknie.
PO KO lei 2022-01-10 09:14:16
Jakiego Sasina? Bieńkowską, już ona wam PO wie: "sorry, mamy taki klimat"
emeryt 3 RP 2022-01-10 09:05:45
@Ups. Dobre, Sasina trzeba na kolej. Po zmniejszonej emeryturze wprowadziłeś mnie w lepszy nastrój. Najlepiej wysłać na spacer z białymi misiami to barachło pisowskie. Mam nadzieję, że "przyjdzie walec i wyrówna"
Ups 2022-01-10 08:50:36
Polski Ład wita was
 • PRACA | dam
  Pilnie poszukuje Pani do opieki ( po części ) osoby niepełnosprawnej Ratulow górny. Godzinny poranne ( do ustalenia), sprzątanie, gotowanie i inne drobne prace. Tylko osoby poważnie zainteresowane dzwonić 509 005 675.
 • PRACA | dam
  Pracę Pracownik Foodtruck. 511711711 kontakt@peramore.pl
  Tel.: 511711711
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Recepcjonistę / Recepcjonistkę. Szczegóły na stronie: www.bip.cos.pl. Tel.: 725300377.
 • PRACA | dam
  Firma budowlana zatrudni PRACOWNIKÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH na pełny etat. Praca całoroczna na terenie Podhala. Stawka 25zł/godz. Możliwość zamieszkania. 509 670 775
 • PRACA | dam
  MERCURE KASPROWY ZAKOPANE SZUKASZ PRACY? CZEKAMY NA CIEBIE! Poszukujemy Pracowników na stanowisko: KUCHARZ, KELNER A'LA CARTE CV prosimy przesłać na adres: kstopka@kasprowy.pl Kontakt telefoniczny: 18 20 24 061
  Tel.: 18 20 24 061
  E-mail: kstopka@kasprowy.pl
 • NAUKA
  CENTRUM KOREPETYCJI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Nowy Targ, Kasprowicza 10, tel. 575 573 593, centrum.topup@gmail.com
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy Ratownika Do Ośrodka w Bukowinie Tatrz. Stała Praca. Nocleg i Wyżywienie. Tel. 601508720
  Tel.: 601508720
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM W STAREM BYSTREM WRAZ Z DZIAŁKAMI BUDOWLANYMI 1,5 HA. Tel. 001 905 821 9829, 692 245 166.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia mieszkanie lub lokal 70m2 w miejscowości Lasek. Cena z mediami 3000 zł. Tel. 663 557 290.
 • PRACA | dam
  LAVARD zatrudni na stanowisko KONSULTANT D.S SPRZEDAŻY w Salonie Firmowym. Miejsce pracy: Stare Bystre. 18 26-137-32.
 • PRACA | dam
  POMOC KUCHENNA DO PENSJONATU w Zakopanem. Umowa o pracę, praca co drugi dzień. 502 71 66 94, dpt.zakopane@zaiks.org.pl
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, WILLA I KARCZMA CZTERY PORY ROKU. Pokoje standardu pensjonatowego z wyżywieniem. Pobyty indywidualne, grupowe, szkoleniowe, wesela, imprezy okolicznościowe. WWW. CZTERYPORYROKU.PL, willa@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207 lub +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA CAŁE TATRY. W cenie pobytu parking, grill, bilard, plac zabaw, rowery. Cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko. WWW. ZAKOPANEAPARTAMENTY.ORG, apartamenty@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207, +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, KAMERALNE APARTAMENTY ZE STREFĄ SPA z widokiem na całe Tatry Zachodnie. W cenie pobytu parking, grill, bilard, pełna strefa spa, plac zabaw, rowery. WWW. APARTAMENTYSPAZAKOPANE.PL, rezerwacja@czteryporyroku.pl, tel. +48 662 658 425, +48 608 401 704
 • PRACA | dam
  WILLA LABELLE przy ul. Krupówki 40 w Zakopanem zatrudni POKOJOWĄ z doświadczeniem, z Zakopanego lub okolic. 660 710 400.
 • USŁUGI | inne
  MEBLE NA WYMIAR - KUCHNIE, ŁAZIENKI, SZAFY. Krótkie terminy. Pomiar i wycena gratis! 574 108 054, 888 660 269.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam BUDKĘ DLA PARKINGOWEGO - TANIO - 602 378 614.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI 2 HA - k/Białki. 182856454.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam WÓZEK INWALIDZKI. 514 711 530.
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  MIESZKANIE 59,5 m2, IVp., piwnica - Nowy Targ, Wojska Polskiego. 881 561 247
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - PRACA STAŁA LUB SEZONOWA - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy KUCHARZA, KUCHARZA WYDAWKOWEGO, POMOC KUCHENNĄ. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 57 23 12.
 • ZDROWIE I URODA
  CHCESZ JEŚĆ ZDROWO - ZADZWOŃ. 505 429 375.
 • PRACA | dam
  Potrzebny młody MONTAŻYSTA (FILIGRANY BETONOWE). Możliwość przyuczenia. 791 669 932.
 • PRACA | dam
  Z. R. GŁOWACCY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W ZAKOPANEM. 608 813 506
 • PRACA | dam
  POMOCE KUCHENNE DO GASTRONOMII. Zakopane. 600 035 080.
 • PRACA | dam
  KARCZMA SZAŁAS KURNIAWA ZATRUDNI POMOC KUCHENNĄ (co drugi dzień, sierpień-wrzesień) - Zakopane Chłabówka - 608 842 830.
 • PRACA | dam
  DO MAŁEGO SKLEPU w Zakopanem i Białym Dunajcu. 606 751 451.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • SPRZEDAŻ | różne
  PRODUCENT MATERACY NA BOLĄCY KREGOSŁUP! Materace do spania na każdy wymiar i na każdą wagę. Dostawa GRATIS cały kraj. ALVARE.PL 796 354 654.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  Witam, do sprzedania posiadam maszyny stolarskie: - Szlifierka tarczowa 1 000 zł, - Wiertarka pozioma suport 1 500 zł, - Frezarka z wózkiem bocznym dolnowrzecionowa z posuwem 12 000 zł, - Dłutarka łańcuchowa 3 500 zł, - Piła do formatowania 2 500 zł. 667 256 855
  Tel.: 667
 • PRACA | dam
  Zatrudnię pracowników budowlanych: MURARZ, ZBROJARZ, SZPACHLARZ, FLIZIARZY, EKIPY, PODWYKONAWCY. Praca na Podhalu. 601 508 736.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NAUKA
  NABÓR DO LICEUM DLA DOROSŁYCH PO SZKOLE ZAWODOWEJ - PROMOCJA NA ZAPISY - Nowotarska 42, Zakopane - 603 890 169.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia LOKAL 50 m2 (pod zakład fryzjerski lub pod inna działalność) oraz LOKAL 25 m2 - I piętro - Łapsze Niżne, Delikatesy "Centrum". 504 230 942.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 534 428 571, 889 388 484..
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ LUB ROLNĄ ZAKOPANE /KOŚCIELISKO. tel. 503 849 009
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-08-07 16:45 Ruszy linia autobusowa z Zakopanego do Chochołowa 1 2022-08-07 15:45 Plenerowe zajęcia plastyczne w ogrodzie kawiarni Kmicic 2022-08-07 14:45 Zbójnik Marek pobity 2 2022-08-07 13:44 Wrak samochodu zamienił sie w ognisko, a to taka piękna okolica 1 2022-08-07 12:45 Piękna ścieżka rowerowa wśród łąk, a panorama od Hawrania po Tatry Zachodnie 1 2022-08-07 11:45 Niepełnosprawni ze Szczawnicy i okolicy czekają na nową siedzibę 1 2022-08-07 10:45 Akcja miasto 1 2022-08-07 10:37 Zaginął pies Harnaś z Dzianisza 2022-08-07 10:00 Wspomnienie o Januszu i Edku 1 2022-08-07 08:52 Olbrzymi ruch na tatrzańskich szlakach. Nad Tatrami na razie zalegają chmury 2022-08-07 08:00 Najładnieszy przystanek w Zakopanem 14 2022-08-06 21:30 Dziś wybierali Ceperkę i Cepra Roku, a w niedzielę wybiorą Harnasia (ZDJĘCIA) 2022-08-06 20:44 Nocowaliście kiedyś w takim hotelu na wodzie? (WIDEO) 5 2022-08-06 19:52 Pszczelarka z Dubaju na Podhalu 1 2022-08-06 19:22 Biedronka jednak wycofuje się z handlu w niedzielę 10 2022-08-06 18:28 Śmieci po prostu wysypują się z kosza (WIDEO) 11 2022-08-06 17:45 Letni Redyk w Jaworkach z lotu ptaka (WIDEO) 2 2022-08-06 17:44 Do turystów to przesłanie 12 2022-08-06 16:45 Deszczowe Krupówki, turystów nie brakuje. Jest i romski zespół (WIDEO) 2 2022-08-06 16:00 Czy ktoś poznaje swojego psa? 1 2022-08-06 15:59 Niespełna roczne dziecko potrzebowało pomocy TOPR 2022-08-06 15:55 Owce u fryzjera. Co się dzieje w Jaworkach? (WIDEO) 1 2022-08-06 15:49 Kolejka do restauracji nie tylko w Zakopanem 2 2022-08-06 15:19 To udany sezon? Co mówią fiakrzy w Szczawnicy? (WIDEO) 1 2022-08-06 14:45 Uwaga kierowcy - zmiana organizacji na nowotarskim Rynku 2022-08-06 14:34 Śmiertelny wypadek w Tatrach Słowackich. Zginął polski turysta 4 2022-08-06 14:17 Tragiczny wypadek polskiego autokaru w Chorwacji (WIDEO) 8 2022-08-06 13:59 Pogoda dziś nie rozpieszcza, ale turyści płyną Dunajcem (WIDEO) 2022-08-06 13:45 Nie żyje dawny gazda z Murowańca 1 2022-08-06 13:36 Samochód terenowy na drzewie. Do wypadku doszło w rejonie Bereśnika 2022-08-06 10:00 Lewandowski jest bez szans 2022-08-06 09:00 Nadciągają opady deszczu i burze. Uważajcie w górach 2022-08-06 08:30 Piknik Jeździecki na lotnisku 2022-08-06 08:29 Piosenki Édith Piaf 2022-08-06 08:00 4 miliony na lotniczym liczniku 2022-08-05 21:45 Byliście już w wakacje na Krupówkach? (WIDEO) 1 2022-08-05 21:00 15-latek pobił i okradł 3 razy starszego mężczyznę 8 2022-08-05 20:50 Kameralnie w Zubrzycy 2022-08-05 20:15 Mury i sklepienia odkryte w Kuźnicach to "przeciętniaki", w dodatku w złym stanie 4 2022-08-05 19:19 Groźny wypadek pomiędzy Krościenkiem a Tylmanową (WIDEO) 3 2022-08-05 19:00 Symboliczny pogrzeb Piotra Kossewskiego 2022-08-05 18:15 Jarzębina już czerwona. Jesień nadejdzie szybciej niż zwykle? 3 2022-08-05 17:30 Odpoczynek i edukacja na najwyższym poziomie. #StacjaEdukacja i PoSzlaki sposobem na poznanie Tatr 2022-08-05 17:18 Domowa myjka do warzyw 2022-08-05 16:59 Jaką rolę spełnia kolagen w naszym organizmie? 2022-08-05 16:45 W sobotę widowiskowy przepęd owiec przez Jaworki 2022-08-05 16:00 Mauretańska królowa pod Giewontem, co robi Dama z Elche w Zakopanem? 2022-08-05 15:49 Festyn Glycarowski 2022-08-05 15:15 Dzień otwarty w Gajówce Mikołaja 2022-08-05 15:05 III Wieczornica z Wyszyńskim
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Album TP

Bojcorka