2022-05-23 19:57:12

Zakopane

W czwartek zjazd Solidarności w Zakopanem. Przyjadą prezydent i premier

26 i 27 maja w Zakopanem odbędzie się XXX jubileuszowy Zjazd Delegatów NSZZ Solidarność. Mają w nim wziąć udział prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki.

Jak już informowaliśmy na czas zjazdu zamknięta zostaje ulica Piłsudskiego między Tetmajera a Makuszyńskiego ([24tp.pl] Zjazd Solidarności w Zakopanem. Władze zamykają ulicę). Delegaci Solidarności będą mieszkać w hotelu Hyrny. Zjazd 25 maja poprzedzi uroczysta Msza Święta w Sanktuarium Najświętszej Rodziny na Krupówkach. 


Pierwszy dzień zjazdu odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu. Mają w nim wziąć udział  prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki i marszałek Sejmu Elżbieta Witek. W czasie obrad poruszany ma być m. in. temat wojny w Ukrainie. Zapowiadane jest wystąpienie Michaiła Wołyńca, szefa centrali ukraińskich wolnych związków zawodowych. 

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
takie są Fakty 2022-05-26 09:58:37
@Supcio, nadał nie wiem co to, kto to, ta/en Balbina. Mostowiak? Może idź na spacer, przejdź się, łyknij kawusi i potem wróć, żeby merytorycznie odpowiedzieć na moje pytanie. O Bolku wiedziałem. Dane mi było pracować z osobą. która w tamtym czasie pracowała w Stoczni Gdańskiej
Supcio 2022-05-26 08:58:46
Widzisz "wiadomości TVP", Ty o Bolku wiedziałeś od dawna, dla mnie Balbina jest podejrzany.
Przykładem Bolka jest, jak to akta mogą ginąć i jakie są meandry historii.
Imnym przykladem jest Mostowiak-po zmianie 2 frontów-minister.
No ktoś powyrywał akta z jego teczki przechowywanej w UBezpieczalni, no i nikt nie wie kto!
takie są Fakty 2022-05-25 22:55:31
@Supcio, nadal nie wiem kim jest ta/ów Balbina. (o! jedyne POszlaki o dwubiegunowości wskazują na... Ciebie. To PO babci Gąsce?) Nie wiem tylko, czy jesteś osobą niebinarnie inteligentną, czy robolem. Bolkiem na pewno nie!! To, że Bolek był Bolkiem, wiedziałem już bardzo dawno temu. Przed powstaniem PiS, PO. W ogóle przed "skończeniem się KOmunizmu". Potem to wszystko, o czym wiedziałem wcześniej nieoficjalnie, tylko się potwierdzało. I żadne polityczne utajnienia, (bądź nie) nie mają tutaj żadnego znaczenia! No chyba, że... chodzi o utajnienia POstKOmunistyczne.
Ps. "Tam w tej zjednoczonej(...)". Obecnie zjednoczona ( na siłę) to jest oPOzycja). I to na czele z Obywatelską. (Milicją??????) Wy to uwielbiacie relikty POprzedniej epoki. Jak nie Obywatele, to KOmisarze,
Supcio 2022-05-25 21:14:01
@Fakty (raczej wiadomości xD) nie mam czasu na kilkunastoletnie sądzenie się z wadzą ale wskazówka: kto będzie staranniejszy w zacieraniu śladów, inteligent-Balbina (o! POszlaki wskazują na osobę dwubiegunową!) czy robol-Bolek?
2. Jest w ogóle szansa, żeby coś takiego teraz wyciekło przy takim upolitycznieniu prokuratorów pod wodzą generalnego prokuratora? (Utajniają już wszystko co się da i jest to coraz bardziej zgodne z konstytucją.)
Tam w tej zjednoczonej trzymają się nieźle za ja.. w tym momencie, widać to po ostatnich przepychankach w sejmie i na stanowiskach.
takie są Fakty 2022-05-25 19:57:36
"Supcio 2022-05-25 15:57:46
Ciśnienie mi się podniosło (a nie piłam jeszcze popołudniowej kawki) i muszę iść na spacer." -No i u kogo tutaj słabo, choćby z swoją orientacją, ograniczna, niebinarna istoto?
Nie wmawiaj mi tylko, że Łukaszenka wymyślił dudu na Piotra Dudę.
W Zakopanem spotkanie Solidarności, w izbie zadymy, jaką jest Senat, spotkanie przedstawicieli ugrupowań opozycyjnych; KO, Lewicy (postkomunistycznego SLD), Polski 2050 i PSL. W Zakopanem nie widziałem ani Kryże, ani Piotrowicza. Za to w Senacie.... No i gdzie, i z kim POstKOmuchy się spotykają, debatują budują koalicje?
Ps. Pytam co z tym/tą Balbiną?????? Potrafisz odpowiedzieć na swoje kalumnie, brednie? Potrafisz je jakoś potwierdzić, obronić, uzasadnić? Jak widzę NIE!!!
Supcio 2022-05-25 15:45:23
Jesteś trochę ograniczny fakty (raczej wiadomości xD) i operujesz szablonami.
Słowo dudu wymyślił Łukaszenka a słowo lewacy Lenin.
Nie są to moi idole i nie zamierzam ich naśladować.
Kaczor mi się kojarzy z zimną wodą :b
takie są Fakty 2022-05-25 13:36:20
@do kurr, daj spokój. Czego się spodziewać po wielokrotnie skompromitowanym przez samego siebie prymitywie. "pisowcy to tacy polscy talibowie, ludzie prości, prymitywni ; ruski trol ; pisowski pomiot" -tymi epitetami też sam sobie naubliżałem!
do kurr 2022-05-25 10:55:11
zapomniałeś jak sam prostakowałeś tutaj innym ?
kurr 2022-05-25 09:50:52
fakty, idź stąd bo nikt cię tu nie lubi trolu. te swoje sb-ckie metody ubliżania forumowiczom już się przejadły. idź przeliczać swoją ubecką emeryturkę.
takie są Fakty 2022-05-25 07:12:36
@Supcio, słabo to u Ciebie, z orientacją seksualną. Raz jesteś oną, raz nim, dobra, niech Ci będzie, nie wnikam. W tekście jest o Andrzeju Dudzie, poza tym wymieniając osobę nazywaną przez was Dudu, zawsze macie na myśli Prezydenta Andrzeja Dudę. Dlaczego miałbym teraz pomyśleć, że jest inaczej? Dajcie Piotrowi Dudzie jakieś inne przezwisko, i będziemy wszyscy wiedzieć o kim aktualnie bredzicie, a tak, dudu, to dudu, Andrzej i tyle. W przeciwnym razie, ile razy wspomnicie o kaczorze, to zawsze będę myślał, o.... Tusku. W końcu najsłynniejszy kaczor, to Donald, czyż nie? W kwestii postkomuchów, tylu samo, jeśli nie więcej jest ich w PO. Kiedyś Kukiz zrobił taką listę i wyszło na niekorzyść PO. Tych z SLD nie ma sensu wliczać, bo oni nadal pozostali wierni swoim ideałom, tyle tylko, że się przefarbowali w nazewnictwie. Ale komuch to komuch. Z kim dzisiejszy SLD, dawna PZPR trzyma sztamę, z PiSem? Jakie ważne funkcje partyjne i pełnili Kryże, Piotrowicz? Za to Kwaśniewski, Senyszyn, Cimoszewicz, Miller, mają się czym pochwalić. Pytam kolejny raz, oni są przyjaciółmi i kolegami Kaczyńskiego? Razem z PiSem wchodzą i budują koalicje? Ostatnie kwestia, bo widzę , że i Ty też wydygałaś. Co z tym/ą Balbiną, bo nie odpowiedziałaś. Dobrze się szasta kalumniami, pomówieniami i fake newsami, nie mając zielonego pojęcia ani rzetelnej wiedzy na ten temat? Ja też mogę napisać, że twoja Babcia była TW "Gąską" i rozpowszechnić w Twoim środowisku. Fajnie będzie?
Supcio 2022-05-24 21:54:31
Takie sa fakty ale słabo u Ciebie z kojarzeniem tych faktów (raczej wiadomości xD). Wpisz sobie w albicla: "Piotr Duda komandos".
Tylko Piotrowicz? Nie tylko! Kujda, Wolfgang, Kryże itp.-napisałem przecież, czytaj ze zrozumieniem!
To już nie postkomuna? Nie, bo to wasi oswojeni komuniści, pożyteczni w zmianie kraju na kaczorową modłę.
takie są Fakty 2022-05-24 18:19:52
@Supcio, Wy jak zwykle, tylko Piotrowicz, i Piotrowicz... Zafiksowani, czy co? Nie macie u siebie Przybosia? Nie macie u siebie Iwulskiego? Celowo, czy nieświadomie pominęłaś jego nazwisko? Wiadomo, że się rozeszli tu i tu, ale ja ogólnie o postkomunie. Z kim im dzisiaj po drodze? Z PiSem? Z kim dzisiejsza postkomuna, byli członkowie PZPR, przefarbowani via SdRP na SLD, bierze udział w wiecach antypisowskich? Z kim dzisiaj Kwaśniewski, Miller, Cimoszewicz i inni byli wysoko postawieni aparatczycy budują koalicję antypisowską? Z PiSem? Oni są przyjaciółmi Kaczyńskiego. Macierewicza i Ziobry?
Nie ośmieszaj się jak kurr , jarek czy raid. Wiele razy tutaj pytałem, kogo i na jakiej podstawie nazywacie Balbiną. Nikt nie podjął się merytorycznej, wiarygodnej, podpartej rzetelnymi argumentami odpowiedzi. Może Ty spróbujesz?
Aha, i jeszcze jedno, chcesz mnie przekonać, że "Dudu" "wakczył" po drugiej strony barykady jako dziewięciolatek??? Może jeszcze w Powstaniu Warszawskim?
kurr 2022-05-24 17:16:25
walcząca
Supcio 2022-05-24 17:05:34
Czerwoni rozeszli się po obu stronach barykady. Piotrowicz-odznaczony przez Jaruzela za aktywność w stanie wojennym, Kujda-kapuś pierwszej klasy, Kryże-sądzi, są +++, Wolfgang itp, no i Balbina...
A Dudu w stanie wojennym wakczył po drugiej stronie barykady ale "tylko wykonywał rozkazy"-ku chwale ludowej ojczyzny.
takie są Fakty 2022-05-24 15:29:04
"Walczącą, kurr, walczącą." -I co, @kurr, kolejny raz wyszedłeś na IDIOTĘ? Który to już raz!! Napisałem ci wcześniej, że Walcząca. S'80 to Jurczyk, ale, jak zwykle, cenzor czuwa!
@Supcio, twierdzisz, że "Dudu", to czerwony komandos? Kim zatem są Kwaśniewski, Czarzasty, Miller, Mazguła, i cała banda postkomuchów, która dzięki listom PO dostała się do europarlamentu? Przyjaciółmi i wielbicielami PiSu i Kaczyńskiego????. No, ale skoro dla was nawet Kornel Morawiecki był komuchem, to już mnie nic nie dziwi.
Wy, to umiecie pisać historię,
Supcio 2022-05-24 14:50:38
Walczącą, kurr, walczącą.

A niech se Dudu tak przemianuje swoją organizację a od tamtego etosu niech się odp....... czerwony komandos.
Donaldinio 2022-05-24 12:16:01
A czy przyjedzie Kacperek ? Wie ktoś?
kurr 2022-05-24 11:46:32
pisowcy to tacy polscy talibowie, ludzie prości, prymitywni i niesłychanie religijni. jeszcze nie kazali nosić burek, ale góralskie spódnice już są po kostki, czego dawniej nie było. cieszą się z tego tylko upasione na hamburgerach dziewoje. ruski trol oczywiście już nadaje o rzekomym zakładaniu solidarności przez kornela. nie pamięta pisowski pomiot, że zakładał ale solidarność80, posądzaną o rozbijanie tej właściwej. rzekomą karą, o czym już tu pisałem, było wysłanie go na zachód.
enapokaz 2022-05-24 10:37:09
Może chociaż Jankę zaproszą? Albo przynajmniej otworzą supermarkety w niedziele? No to może chociaż potępią budowlę u wylotu Doliny Białego? Złośliwi zaraz napiszą, że przyjechali rozdzielać komnaty i wybierać glazurę.
Adam77 2022-05-24 09:40:37
Towarzystwo Wzajemnej Adoracji - zjedzie się na Podhale, a górale będą ich witać z honorami jak przystało na zacne rody z Góralen Volk.
Pierwszy Długopis RP, Pierwszy Pinokio RP i Pierwsza tzw. pacynka RP - kwiat PIS-owskiego zbioru, amen.
Alleluja i do przodu.
No to kilku przodowych z Podhala (Starostwo, UMZ, ZP, etc.) będzie całowało na kolanach jak zwykle w ukłonie i oddaniu pierścienie obecnych ELYT PiS-owskich.
raid 2022-05-24 09:37:57
@takie są Fakty- dobrze wiedzieć, że czuwasz towarzyszu.
antyfan 2022-05-24 09:25:42
@raid - i niech tak zostanie , niech śpi razem z kotem albo na kocie , który w końcu powie ludzkim głosem >spieprzaj dziadu !!!>
takie są Fakty 2022-05-24 09:20:00
@ktoś, no nie wiem, co prawda oficjalne źródła i świadkowie podają co podają, ale może to jest pisowska propaganda. Zatem oświeć że mnie, gdzie wtedy był, co robił? Spał do południa z kotem prezesa, chlał, jak Bolek, gorzałę z Kiszczakiem w Arłamowie, a może wyznawał miłość Jaruzelskiemu? Zupełnie już się pogubiłem.
@raid, i po co się kolejny raz kompromitujesz, jak już, to 13 grudnia, nie 1. Tak to jest, jak ignorant i laik za wszelką cenę usiłuje zaistnieć!
raid 2022-05-24 08:42:09
@antyfan, Jarosław pewnie słodko śpi, jak 1 grudnia pewnego sławetnego roku.
antyfan 2022-05-23 23:59:33
W tym zestawie VIP-ów brakuje mi tylko jednego , wszech - panującego Jarosława bo tylko dzięki niemu mamy obecny dobrobyt i kraj miodem płynący , a zaprawdę powiadam WAM iż w Toruniu tryśnie żródelko wód geotermalnych z możliwością uzdrowienia sponsorów !!!!!!
stek 2022-05-23 22:44:19
Ciekawe, na które państwo padną oskarżenia, że żerują na wojnie. Brakło podziałów nad Wisłą, rządzący dzielą na sort 1 lub 2 Europę.
ktoś 2022-05-23 22:20:58
@takie są Fakty. Gdzie był Pan Kornel w stanie wojennym, czy pamiętasz?
takie są Fakty 2022-05-23 22:02:58
@raid, nie pluj , nie szczekaj, nie ujadaj, bo nikt nie twierdzi, że młody Morawiecki zakładał Solidarność. Za to jego ojciec, Kornel, już tak. A wy mimo to darliście do niego ryja "precz z komuną"
Supcio 2022-05-23 21:42:22
Znowu władza będzie się panoszyć i rozbijać limuzynami jak było przy wizycie Jacka sasina w Kuźnicach.
Ich żadne przepisy i ograniczenia nie obowiązują. Strzeżcie się SOPowców bo wyjątkowo narowiste chłopaki a sprawy sądowe z władzą mogą się potem ciągnąć długimi latami...
abc 2022-05-23 21:26:06
...solidarność..? żenada, tylko i wyłącznie przydupasy władzy, co widać po liście gości.
ale będzie popijawa...bo chyba tylko o to chodzi.
raid 2022-05-23 20:41:22
Dobrze, że przyjedzie Pan Morawiecki. W końcu to on zakładał Solidarność ;)

Reklama
 • PRACA | dam
  DZIEWCZYNĘ na sezon letni DO SKLEPU ODZIEŻOWEGO W ZAKOPANEM - 604 488 507
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  KAMERALNE APARTAMENTY ZE STREFĄ SPA, ul. Królewska 27b Kościelisko, w cenie pobytu parking, grill, bilard, pełna strefa spa, w okresie letnim rowery. Widok na całe Tatry Zachodnie. WWW. APARTAMENTYSPAZAKOPANE.PL, rezerwacja@czteryporyroku.pl, tel. +48 662 658 425, +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA CAŁE TATRY, ul. Mocarni Boczna 3 Kościelisko, w cenie pobytu wliczony parking, grill, sala bilardowa, w okresie letnim rowery. Widok centralnie na 30km Tatr. WWW. ZAKOPANEAPARTAMENTY.ORG, apartamenty@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207, +48 608 401 704
 • PRACA | dam
  Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących góry i przygodę. Razem z nami będziesz mógł zapewnić ludziom wymarzony wypoczynek. Poznaj nas: Polskie Koleje Linowe S.A. są liderem wśród operatorów kolei linowych w Polsce, jednym z największych pracodawców na Podhalu. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO. Miejsce pracy: Zakopane, Kasprowy Wierch. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? - Obsługa ruchu turystycznego, - Obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż biletów, - Udzielanie informacji klientom o atrakcjach i ofercie ośrodka, - Profesjonalna obsługa klienta, - Dbałość o bardzo dobry wizerunek ośrodka, - Wykonywanie prac porządkowych i przygotowawczych przy uruchomieniu urządzeń transportu linowego, - Pomoc przy obsłudze kolei linowych i pozostałych urządzeń, - Wykonywanie prac budowlanych, konserwacyjnych i remontowych. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - Wykształcenia zawodowego, średniego lub wyższego, - Wysokiej kultury osobistej, - Mile widziana praktyczna znajomość obsługi komputera, - Mile widziane posiadanie uprawnień TDT w zakresie obsługi i konserwacji kolei, - Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych będzie dodatkowym atutem, - Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów, - Umiejętności pracy w zespole, - Optymizmu, sumienności i zaangażowania, - Dyspozycyjności, - Warunków zdrowotnych umożliwiających pracę w terenach górskich i pracę na wysokości. OFERUJEMY: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Możliwość zdobywania wiedzy od doświadczonych współpracowników, - Karty Rodzinne uprawniające do zniżek na produkty i usługi w ośrodkach PKL. OSOBY ZAINTERESOWANE rekrutacją prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem "Pracownik obsługi ruchu turystycznego Kasprowy". Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w turystyce i gastronomii? Poznaj nas: PKL Horeca Sp. z o.o. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy PKL, jednym z największych pracodawców na Podhalu. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU HORECA. Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? - Prowadzenie komunikacji w naszych kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram, rozwój kanałów: Twitter, TikTok, LinkedIN), - Współtworzenie, wdrożenie i koordynacja komunikacji w social mediach (w tym: treści, wpisów, relacji, filmów), - Wdrażanie najnowszych trendów do komunikacji w social mediach w obszarze HoReCa, - Redagowanie treści na strony www, - Pozyskiwanie influencerów do współpracy marketingowej, - Monitorowanie i analizowanie rynku, raportowanie wyników, - Analizowanie efektywności prowadzonych działań, proponowanie nowych rozwiązań, - Udział w projektach, akcjach marketingowych i eventach, - Tworzenie prostych kreacji graficznych, prezentacji, - Współpraca z agencjami reklamowymi, - Zarządzanie budżetem marketingowym, - Dbanie o pozytywny wizerunek Grupy Kapitałowej. WYMAGANIA: - Wykształcenie min. średnie, - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata, mile widziane doświadczenie w branży HoReCa, - Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych, - Wysokie poczucie estetyki oraz umiejętność tworzenia grafik i edycji video, - Znajomość narzędzi, tworzenie kampanii Google Ads i innych form płatnych reklam, - Znajomość Google Analytics, - Znajomość najnowszych narzędzi marketingowych związanych z automatyzowaniem procesów (CRM, marketing automation, email marketing, optymalizacja wyszukiwarki), - Podstawowa znajomość zagadnień SEO/SEM, - Mile widziana praktyczna znajomość programów graficznych typu Photoshop, Canva, - Mile widziane umiejętności copywriterskie, - Kreatywność i pomysłowość, innowacyjność, - Umiejętność pracy w zespole, - Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, - Proaktywne podejście do powierzanych zadań i nastawienie na osiąganie celów, - Mobilność, prawo jazdy kat. B, - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - Zdolności fotograficzne będą dodatkowym atutem. OFERUJEMY: - Pracę w rozwijającej się Firmie, - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - Stabilne warunki zatrudnienia, - Przyjazną atmosferę pracy, - Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy. APLIKACJE zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "Specjalista ds. marketingu HORECA". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ MIESZKANIE W NOWYM TARGU, UMEBLOWANE. 608 806 408
 • PRACA | dam
  DAM PRACĘ W KINIE VR (ROZRYWKA) - ZAKOPANE. 572 656 665
 • SPRZEDAŻ | różne
  OKAZYJNIE - KOMPLET WYPOCZYNKOWY - NOWY - popielaty - 664 980 967.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA POD BUDOWĘ BACÓWKI W GORCACH. 503 868 728.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MIŃSK 125, stan b. dobry. 18 28 514 00.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA DWA LOKALE I piętro, w sumie ok. 140 m2. Możliwość dostosowania do klienta. Waksmund. 603 656 796.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ KAT. T (TRAKTOR + SZAMBIARKA) - WAKSMUND. 603 656 796.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy: KUCHARZ/- RKA A`LA CARTE / POMOC KUCHENNA w małym hotelu 4*. Umowa o pracę, spokojny tryb pracy. Tel. 792276261
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy KUCHARZA, POMOCE KUCHENNE i KELNERKI. Tel. 600 035 355, 600 035 080.
 • PRACA | dam
  PRACOWNIK NA STACJĘ PALIW. Wymagane: obsługa komputera, dyspozycyjność. Tel. 603 078 775
 • PRACA | dam
  Restauracja na Krupówkach zatrudni KELNERKĘ/-A oraz PANIĄ NA ZMYWAK - POMOC KUCHENNĄ. 668 404 790
 • PRACA | dam
  Restauracja DOMINOS zatrudni PIZZERA oraz DOSTAWCĘ. 668 404 790
 • PRACA | dam
  Przyjmę pracownika znającego się na pracy do zakładu garbarskiego. 888267329
  Tel.: 888267329
 • PRACA | dam
  Poszukujemy osoby na stanowisko : Recepcjonistki/ Recepcjonisty do niewielkiego nowo powstałego Aparthotelu House Friends & Spa Zakopane. Oferujemy: elastyczny grafik, wysokie wynagrodzenie, pracę w doświadczonym zespole. Zapraszamy do kontaktu. 698108109 www.hardahouse.pl mng.hoteloffice@gmail.com
  Tel.: 698108109
 • PRACA | dam
  Do nowo powstałej restauracji w Aparthotel Harda House Friends & Spa w Zakopanem. Poszukujemy osoby na stanowisko : Kucharz śniadaniowy. Bardzo dobre warunki pracy, wysokie wynagrodzenie, umowa o pracę, elastyczny grafik Zapraszamy do kontaktu ! tel. 608506785 www.hardahouse.pl ewelinabaran1994@gmail.com
  Tel.: 608506785
 • PRACA | dam
  MŁODĄ KOBIETĘ (niepalącą) DO SPRZĄTANIA W DOMU JEDNORODZINNYM obok Zakopanego, 2 razy w tygodniu. Warunki do ustalenia. 698 506 913
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • USŁUGI | budowlane
  OKUCIA BALKONÓW, RYNNY, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 600 998 377.
 • PRACA | dam
  Firma DREWNEX Spytkowice przyjmie pracowników budowlanych do montażu altan i budowy domów drewnianych. 692 193 449.
 • USŁUGI | inne
  SERWIS OGRODOWY, MYCIE TARASÓW I KOSTKI POD CIŚNIENIEM, SPRZĘTANIE BIUR I MIESZKAŃ. 664 603 415.
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO: ZMYWAK/OBIERAK. Praca stała lub sezonowa. Wynagrodzenie 17-18zł netto/godz.. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI POMOC KUCHENNĄ. Praca stała lub sezonowa. Wynagrodzenie od 18zł netto plus premia. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  OSOBĘ DO POMOCY W GABINECIE KOSMETYCZNYM w Zakopanem (porządki, pakowanie narzędzi, rejestracja ) - na okres wakacji. może być uczennica. Tel. 600801308
 • PRACA | dam
  DO WYNAJĘCIA STANOWISKO MANICURE W DZIAŁAJĄCYM GABINECIE KOSMETYCZNYM w Zakopanem. Tel. 600801308
 • PRACA | dam
  Pensjonat w centrum Zakopanego zatrudni KUCHARKĘ, lub KUCHARKĘ ŚNIADANIOWĄ na co drugi dzień. 666378357.
 • PRACA | dam
  Poszukiwana OSOBA DO PRAC OGÓLNOBUDOLANYCH.I WYKOŃCZENIOWYCH. 789 321 805.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy KUCHARZY, BARMANÓW, KELNERÓW. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - PRACA STAŁA LUB SEZONOWA - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Z. R. GŁOWACCY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W ZAKOPANEM. 608 813 506
 • PRACA | dam
  Przyjmę DO ZAKŁADU KUSNIERSKIEGO. Praca cały rok. Przyjmę KRAWCOWĄ. Szycie na miejscu lub chałupniczo. 601 789 299.
 • PRACA | dam
  PIZZERIA Da Grasso w Nowym Targu zatrudni od zaraz KELNERA/KĘ. Praca stała, dobre wynagrodzenie. 508256350.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE tanio i solidnie, zacieranie mechaniczne, technika silosowa. Realizujemy małe i duże obiekty 18 26 550 39, 503 532 680.
 • USŁUGI | budowlane
  WYLEWKI MASZYNOWE tanio i solidnie. 18 26 550 39, 503 532 680.
 • PRACA | dam
  Przyjmę TYNKARZY LUB BRYGADY TYNKARZY. 503 532 680.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE DACHÓW, OBRÓBKI KOMINÓW, ATTYK, GZYMSÓW. PRACE NA RĄBEK STOJĄCY, RĘCZNY I MASZYNOWY. DACHÓWKA. 534 428 571.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE - Andrzej Kasperek. PRZEKRYCIE I KRYCIE DACHÓW, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 889 388 484.
 • PRACA | dam
  PIZZERIA Da Grasso w Nowym Targu zatrudni KELNERA/KĘ. Praca zmianowa. Dobre warunki, umowa o pracę. 508256350.
 • PRACA | dam
  Dom Opieki dla osób starszych w Zakopanem zatrudni pracownika na etacie pokojowej. Umowa o prace, pełen etat. 698673260
  Tel.: 698673260
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Gronkowie przyjmie od zaraz PIEKARZA. Praca stała w dzień. 18 26 560 90.
 • PRACA | dam
  Przyjme pracownika na dachy. 889002580 Biuro@dachy.podhale.pl
  Tel.: 889002580
 • PRACA | dam
  Delikatesy "Centrum" w Poroninie zatrudni SPRZEDAWCZYNIĘ. 665 00 34 35.
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni PANIĄ DO SPRZĄTANIA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • PRACA | dam
  PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 57 23 12.
 • PRACA | dam
  Przyjmę PIEKARZA. 607 44 55 66.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-07-02 13:25 Tratwą, pontonem czy kajakiem, zobaczcie czym ludzie pływają po Dunajcu (WIDEO) 2022-07-02 13:04 Wokół aury Wandy Rutkiewicz i nie tylko 2022-07-02 12:45 BP znika z centrum uzdrowiska - co zastąpi światową markę? 2022-07-02 12:00 Lecicie? Przybywajcie na lotnisko dużo wcześniej! 2022-07-02 10:59 Bieg Marduły wystartował bladym świtem, by biegaczom nie zagroziły burze 2022-07-02 09:59 Pomimo deszczowej pogody ruszyli posprzątać Tatry (WIDEO) 3 2022-07-02 09:00 Angielskie, francuskie, niemieckie i polskie pieśni modernizmu wybrzmiały w Atmie 2022-07-02 09:00 Szarlotka po pienińsku 2022-07-02 08:00 Larysa Knap na okładce magazynu Offset. Zobaczcie zdjęcia projektantki z lambroghini 2022-07-01 21:46 Pierwsza burza przeszła na północ od Czarnego Dunajca 2 2022-07-01 21:29 Koncert Zakopower. Zaśmiecanie Tatr jest jak zaśmiecanie duszy (WIDEO, ZDJĘCIA) 4 2022-07-01 20:45 Nowa Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej na ukończeniu 2 2022-07-01 20:01 Słowacy szkolili się pod okiem instruktorów TOPR 2022-07-01 19:15 Praca między Łopuszną a Harklową wre 1 2022-07-01 18:49 Niezwykle rzadki owad zaobserwowany na Podhalu 11 2022-07-01 18:32 Wierzbówka kiprzyca już kwitnie 2022-07-01 17:45 Znany nowotarski biznesmen kupił sanatorium w Rabce 1 2022-07-01 17:32 Strażacy zapraszają w niedzielę na festyn 2022-07-01 16:59 Uniwersytet Ekonomiczny zrywa współpracę z Podhalanką 2022-07-01 16:58 W poniedziałek ostatnie pożegnanie znanego zakopiańskiego adwokata 2022-07-01 16:21 Gdzie w góry na weekend. Konkurs dla czytelników 2022-07-01 16:16 Ratownicy GOPR szkolili flisaków na Dunajcu 1 2022-07-01 15:45 Grillowanie - jak się przygotować do sezonu letniego? 2022-07-01 15:30 Znów nowotarski rynek zamienia się w wielką stołówkę 2022-07-01 15:00 Znamy szczegóły śmiertelnego wypadku na zakopiance 2 2022-07-01 14:57 Ruda Wanda i Opcio - tatrzańska znajomość 2022-07-01 14:32 Prawie 34 stopnie w cieniu w Nowym Targu 4 2022-07-01 14:22 Gdzie szukać schronienia gdy w mieście żar leje się z nieba? 2022-07-01 14:20 Burze, silny wiatr, możliwy grad. Ostrzeżenie meteo 2022-07-01 14:17 Nowości w programie Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem 2022-07-01 13:10 Polskie Koleje Linowe otworzyły kolejkę gondolową nad Soliną (WIDEO) 3 2022-07-01 13:00 Rano ryba bierze 2022-07-01 12:13 Tak możesz się schłodzić w Zakopanem 1 2022-07-01 11:38 Miasteczko akcji czyste Tatry już działa. Dziś koncert Zakopower 2022-07-01 11:00 Czy parking naprawdę musi być oznaczony w ten sposób 9 2022-07-01 10:22 Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien i drzwi? 2022-07-01 10:18 Terapia online coraz bardziej popularna 2022-07-01 09:59 Niezwykły pokaz z przeszłością w tle 2022-07-01 08:59 Kopieniec i bezchmurne niebo o poranku (ZDJĘCIA, WIDEO) 2022-06-30 21:30 Krupówki na początku wakacji. Tłumów brak (WIDEO) 3 2022-06-30 21:00 Nie żyje druh Bogumił Łojek 2022-06-30 20:20 Czy ktoś poznaje swoją papugę? 4 2022-06-30 20:01 Zrobić fujarkę to jest coś 2022-06-30 19:15 Płoną fotowoltaiki. Czy takie instalacje są bezpieczne 3 2022-06-30 18:30 Mix40 liderem na półmetku 2022-06-30 17:46 Nie każdy senior jest inwalidą, nie każdy inwalida jest seniorem 2022-06-30 17:00 Niewiele brakuje do rekordu temperatury w Zakopanem 2022-06-30 16:25 Jak wybrać sukienkę na chrzest? 2022-06-30 16:24 Nowotarska biblioteka zaprasza młodszych czytelników na wakacyjne zajęcia 2022-06-30 16:17 Nowoczesne dywany do salonu, czyli trendy wnętrzarskie na 2022
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-07-02 13:18 1. "mutacja genetyczna zwana ekoteroryzmem" I wszystko jasne, nawet ten różowy kolor 2022-07-02 12:33 2. No po prostu super. Po co nam drzewa jak można sobie ustawić kurtynę wodną. Na zdjęciu w tle widzę jeszcze kilka do wycięcia. Wołajcie sołtysa z piłą. 2022-07-02 12:26 3. Niby ładnie. Ale co z klimatem starej chaty? Zapewne zniknął bezpowrotnie. 2022-07-02 12:20 4. @Zbooj,Do tych biletów dodaj sobie parkingi, dzierżawy nieruchomości i handel drewnem. Niestety Straż Parku nie jest od zbierania butelek lecz od wlepiania mandatów tym którzy te butelki wyrzucają. A słyszałeś kiedyś żeby komuś wystawili taki mandat? Dyrekcja wychodzi z założenia że dla maksymalizacji zysków należy wpuszczać na szlaki jak największą ilość śmiecących tumanów i nie należy ich zniechęcać nakładanymi mandatami bo by się fama rozeszła i nie daj boże spadnie sprzedaż biletów. Głupio też płacić ludziom za zbieranie śmieci bo to nie są tanie rzeczy i może trzeba by podnieść ceny biletów. A to znowu może spowodować spadek dzikich tłumów. Lepiej namówić naiwnych wolontariuszy... i zaoszczędzone środki przeznaczyć na nagrody za wzorowe zarządzanie. I folwark się kręci. 2022-07-02 12:19 5. Nie posprzątam nic 2022-07-02 11:59 6. @Jan Pichlok, nie "za nich" tylko "przez nich". Straż Parku jest od pilnowania śmieciarzy i wlepiania "słonych" mandatów. Za to śmieje się dyrekcja, która rzeczywiście może zaoszczędzone środki przesunąć na premię. 2022-07-02 11:45 7. Też mam takiego w ogródku. 2022-07-02 10:02 8. A parkowi Rangersi się śmieją że ktoś za nich za free zrobi robotę. 2022-07-02 08:37 9. Pan Sonik wczoraj przez cały dzień straszył ludzi i zwierzęta latając swoim czarnym helikopterem, po fecie na Lipkach. No cóż, śmieci be ale hałas i szkodliwe emisje CO2 związane z lotnictwem cacy. Najważniejsza to jest promocja pana Sonika. 2022-07-02 08:13 10. Rozumiem akcję jeśli mówimy o parku w którym jest wolny wstęp. Ale Tatry znajdują się w obrębie TPN, który pobiera opłatę za bilet normalny 8,- i 4,- za ulgowy i jest wspierany z budżetu państwa... Wjeżdżam na płatną autostradę czy wchodzę do obiektu gdzie zapłaciłem za wstęp to widzę ludzi którzy są zatrudnieni do sprzątania... W Tatrach tyle razy byłem i nikogo takiego nie spotkałem dotąd ma szlaku. Straż Parku nie schyli się tyle po pustą butelkę itp.?
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Bojcorka

Pożegnania

FILMY TP