Reklama

2022-07-14 19:00:42

Nowy Targ

Nasz najdroższy minister z wizytą w Nowym Targu

Choć z transparentu kilkuosobowej grupki żegnającej odjeżdżającego ministra Ziobrę wynikało co innego - wśród zwolenników na sali, słowo najdroższy miało zupełnie inny wymiar. Były kwiaty, brawa i uściski.

Na początek na scenę ruszyły ubrane po góralsku dzieci zwerbowane przez radną powiatową Józefę Kuchtę, które zostały solidarnie i po polsku wyściskane przez ministra sprawiedliwości. Po chwili kurtuazji Zbigniew Ziobro podkreślał, że przyjechał na Podhale wyrazić poparcie dla działań Edwarda Siarki, wiceministra środowiska krytykującego działania Komisji Europejskiej w sprawie ochrony lasów. Pisaliśmy o tym w relacji z poprzedzającej spotkanie z mieszkańcami konferencji prasowej.
 Czytaj: Zbigniew Ziobro idzie do lasu bronić możliwości wycinki

Podczas godzinnego spotkania w sali koncertowej nowotarskiej szkoły muzycznej minister sprawiedliwości większość czasu poświęcił wyjaśnieniu dlaczego w Polsce jest źle. Pierwszym winnym jest Putin i jego wojna w Ukrainie. W dalszej części odpowiedzialnością Ziobro obarczał Unię Europejską, a w następnej kolejności także Niemcy. Co ciekawe, wyjątkowo niewiele czasu poświęcił Donaldowi Tuskowi, liderowi Platformy Obywatelskiej.

Bruksela jest więc winna likwidacji górnictwa i podwyżkom cen węgla dla mieszkańców. Ci także podczas spotkania pytali jakie pomysły ma rząd, by pomóc w kryzysie. Nie odczekało się odpowiedzi pytanie czy będzie rozwijana geotermia, ani problem skrzyżowania na Grelu zgłaszany przez Pawła Leję toczącego od lat bój z kolejnym burmistrzem.

Za to pochwał i laurek ministrowi sprawiedliwości nie szczędził Bogdan Pęk, niegdyś poseł, a dziś radny wojewódzki z PiS-u.

fig

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
szydera fig 2022-07-17 15:19:15
cyt. z tekstu: Bruksela jest więc winna likwidacji górnictwa i podwyżkom cen węgla dla mieszkańców.
Ależ oczywiście, że Bruksela, w ogóle cała UE, nie ma nic wspólnego z dekarbonizacją, zielonym ładem, zamykaniem kopalń, uprawnieniami do emisji dwutlenku węgla, tzw. EU ETS (skąd EU, a nie PIS w skrócie???), w ogóle polityką klimatyczną. Wszystko powyższe, to polityka PiS-u!
Ponadto Kaczafi z zioberem spowodowali, że luksusowe jachty i samochody nie będą podlegały Unijnym, tfu, PiS-owskim ograniczeniom emisji CO2. Podobnie prywatne odrzutowce, którymi dyktator z Żoliborza lata co tydzień do Gdańska z zięciem do swojego syna.
Grażyna Mikołajska 2022-07-17 15:00:33
@ takie s fakty. Dlaczego jesteś chamem? Czy ja tu komukolwiek ubliżałam? Ale pięknym za nadobne . Łeb mam na karku, a ty widać nie. Głąbie kapuściany. Słowem gówno, nikomu nie ubliżyłam, wstąpić w gówno to powszechnie znany zwrot , zwłaszcza na Podhalu, a i nieodżałowany śp. ks.prof Tischner powiedział: "Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda, I to co napisałeś tu, ta trzecia prawda, Adieu
takie są Fakty 2022-07-17 10:51:01
@Grażyna Mikołajska, jak ci tak tęskno za tym zachodem, to ja bardzo chętnie pomogę ci się spakować. Nam daj żyć, tak, jak my chcemy, i w de..... mam, co ty chcesz, a czego nie chcesz!!! Do UE chciało mniej, niż połowa Polaków, i wbij sobie to do tego swojego lewackiego łba.
Jak się tak troszczysz o płuca swoich dzieci, to wyjedź do Niemiec, może zdołasz ich odwieść od pomysłu powrotu do węgla!
Ps. Pytanie do redakcji, to można u was pisać o "gównach"?
Kacapia 2022-07-17 09:47:57
Nie lubię jak mnie straszą, i dlatego głosuję na PiS!!!
Grażyna Mikołajska 2022-07-17 08:18:49
Byłam tam. Protestowałam. Po pierwsze na sali było nie 200 ale około setka osób przy czym Siarka jako prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Małopolsce ściągnął ze sobą dwa samochody strażaków, żeby zrobić tłumy, a żony tych że strażaków przywiozły ze sobą swoje dzieciątka w strojach góralskich,żeby dodać splendoru "najdroższemu" ministrowi,który pogłębia nasz kraj w coraz większej biedzie,nie tylko ekonomicznej, ale również praworządnej. Nie przyklaskujcie człowiekowi, który skłóca nas z zachodem, za którym zawsze tęskniliśmy, do którego dążyliśmy , bo zostaniemy sami,zepchnięci w łapy imperatora Putina. Chcecie? Jak można w czasach, gdy zagraża nam klęska ekologiczna, popierać wycinkę lasów ?? Chcecie żyć na pustyni/ Już teraz w Gorcach betonują nasze piękne potoki i degraduje się całą piękną przyrodę , która zawsze nas otaczała. Pomyślcie o swoich dzieciach i wnukach, żeby miały czym oddychać, zeby nie chorowały na groźne nowotwory płuc. Nie pozwólcie na czynienie sobie piekła na pięknym Podhalu.Jesteśmy w sercu Europy i nie dajcie sobie wmówić kłamstw o jakiejś wyimaginowanej niewoli brukselskiej,które głosi Ziobro z Kaczyńskim, bo tylko w UE i z NATO, będziemy bezpieczni. Do UE wstąpiliśmy dobrowolnie i byliśmy sygnatariuszami tej umowy, zgodziliśmy się przestrzegać prawa unijnego,nie łamać zasad demokracji, bo to miedzy innymi był warunek naszego przyjęcia do tej wspólnoty.Pomagajmy Ukrainie, bo to również sprawa naszego bezpieczeństwa w przyszłości. Ten kraj stanowi istny bufor pomiędzy nami i Rosją .Nie myślcie sobie, że jak Putin wygra w Ukrainie,to nie pokona Łukaszenki z Białorusią i wtedy będziemy mieli dłuuuga granicę z Rosją . Chcecie?? Chcecie z powrotem na wschód? Ja nie. Dlatego między innymi tam stałam.Nie godzę się na podburzanie Polaków przeciw UE,nie godzę się na politykę Ziobry i Kaczyńskiego przez których płacimy miliardowe kary w euro, nie godzę się, że przez tych ludzi wstrzymane mamy blisko 35 MiLIARDÓW EURO ,W RAMACH ŚRODKÓW POMOCOWYCH, ( inne państwa unijne już od dawna z nich korzystają)- zwłaszcza, ze tego bardzo wszyscy potrzebują, idzie zima, jest wysoka inflacja,ludziom żyje się ciężko , a będzie jeszcze gorzej i te pieniądze mogłyby nam pomóc. Jeżeli, ktoś myśli, ze te socjale jakim rzuca Rząd są z kasy państwa, to się myli, bo kasa jest pusta,to są dodrukowywane przez Glapińskiego pieniądze i dlatego mamy inflację dwa razy większą niż w Europie Zachodniej. Oni zrobią wszystko, żeby utrzymać przy władzy, a PIS bez Solidarnej Polski idzie w niebyt ( nie mają wtedy większości sejmowej), tak jak Solidarna Polska bez PiSu, a my Kochani Górale jak i reszta Polaków jesteśmy narzędziem w ich ręku, kartą przetargową. Nie pozwólcie sobie odebrać tego,co już wywalczyliśmy po przemianie ustrojowej, nie wdepnijmy znowu w gówno, a co najważniejsze nie zostawmy go naszym dzieciom i wnukom.
takie są Fakty 2022-07-15 18:22:44
@kierowca, i od razu widać, że z ekonomii możesz sobie podać łapkę z Petru! Tłumaczyć Ci niczego nie zamierzam, bo do Ciebie i tak nic nie dotrze, nawet najrozsądniejsze i najbardziej przekonujące argumenty. Wszystko przez to, że od zawsze jesteś owładnięty i zaślepiony antypisowską nienawiścią.
Karol 2022-07-15 13:00:06
W ramach pomocy dla naszego żondu w jego heroicznej walce z oczywiście przejściowym brakiem wongla ogłaszam rozpoczęcie indywidualnego, osobistego programu "gumioki+" Zebrałem już na smietnikach trzydzieści sztuk. Troche dziurawe , ale polić sie bedo jak trza. Jakby kto mioł na zbyciu to niek podeśle.
Bochnianin 2022-07-15 12:59:07
Nawet komendant OSP z Bochni który niedawno załapał się na etacik pojechał pokazać się swojemu pryncypałowi. Penie liczy na coś więcej niż OSP. Jak widać samo Podhale witało.
takie są Fakty 2022-07-15 11:33:08
@kurr, a ja Tobie życzę więcej ogarnięcia w polityce, sytuacji militarnej, ekonomicznej i gospodarczej w Europie i na świecie. No chyba, że w USA i w Niemczech też rządzi "ten" (czyli PIS) rząd.
@Robert, już? Dostałeś spazmów po zobaczeniu siebie na zdjęciach? Co do piSSlamu, nie będę się wypowiadał, rasisto i ksenofobie
moher 2022-07-15 10:41:17
Niech ci panowie przyjadą w okresie grzewczym kiedy górale nie będą mieć czym palić, nie będzie węgla, to zobaczymy jakie będzie przywitanie.
kierowca123 2022-07-15 10:08:45
"takie są Fakty" - powinieneś się nazywać "Trybuna Ludu". Wiadomo że wszędzie jest wysoka inflacja tylko że u nas jest jakieś 17% ( przy naszych dziadowskich zarobkach) a w przytoczonych przez Ciebie Niemczech 7% ( przy ich super zarobkach). W Szwajcarii też j=im ruszyła inflacja i od razu ich bank centralny reaguje. A wynosi UWAGA: jakieś 3%.
Więc przestań płakać, bo gdybyśmy mieli porządnych rządzących to ta inflacja "wojenna" nie byłaby podkręcona inflacją PISowską którą oni nam nakręcają od 7 lat i takiej drożyzny by nie bylo. Sprawdź sobie ile wynosiła inflacja PRZED wojną na Ukrainie w Niemczech, USA, a ile w Polsce. My już wtedy mieliśmy tyle ile mają teraz Niemcy. Dzięki PISowi i takim jak ty
kurr 2022-07-15 09:59:13
o czym wy piszecie ? trzeba drzewka ciąć bo z czegoś mają być milionowe dotacyjki na lux veritatis. komentującym życzę wiecej ogarnięcia w polityce tego rządu.
Robert 2022-07-15 09:49:20
Dziękujemy Tygodnikowi za zdjęcia , nawet sobie nie zdajecie sprawy jak bardzo , a ci piSSlamisci wstydu nie mają
takie są Fakty 2022-07-15 09:35:12
Autorz drwiną i kpiną pisze: "minister sprawiedliwości większość czasu poświęcił wyjaśnieniu dlaczego w Polsce jest źle. Pierwszym winnym jest Putin i jego wojna w Ukrainie."

Tymczasem: "Polska doświadcza największego wzrostu cen od 24 lat, ale nie jest w tym odosobniona. Ostatnio inflacja w USA osiągnęła poziomy niewidziane tam od 1981 roku (41 lat), a teraz okazuje się, że w Niemczech wskaźnik poszybował w okolice szczytu sprzed prawie 50 lat." -czytam na stronie money.pl
Jak się okazuje, główną przyczyną wysokiej inflacji ( w Niemczech) jest wzrost cen energii: - "Obserwujemy też wzrost cen wielu innych towarów, zwłaszcza żywności" -stwierdził szef Federalnego Urzędu Statystycznego Georg Thiel.
Z kolei Welt pisze: "Wojna na Ukrainie i sankcje Zachodu wobec Rosji powodują wzrost cen energii, surowców i żywności. To z kolei obciąża przedsiębiorstwa i konsumentów oraz spowalnia gospodarkę"
I już wszystko jasne, dlaczego za inflację, wzrost cen, drożyznę i w ogóle całe zło tego świata w Polsce odpowiada PiS, a w Niemczech wojna na Ukrainie i sankcje Zachodu wobec Rosji. Bo w Niemczech NIE RZĄDZI PIS!!!!.
Może w końcu zacznijcie o tym pisać!!
m 2022-07-15 07:41:22
Mam nadzieję że bogobojny lud podhalański będzie równie gorliwie dbał o pana Zbigniewa Z. wtedy gdy znajdzie się tam gdzie jego miejsce czyli za kratkami wraz z pełnym składem jego gejowskiego boysbandu z SP .
Z drugiej strony to naprawdę ciekawa cecha charakteru podhalańczyków i górali którzy tak pokornie potrafią giąć się w ukłonach przed każdą władzą która się tam pojawi. Naprawdę tak wam wszystko jedno czy to Hans Frank , Gomułka , Gierek , Morawiecki czy nawet Zbigniew Z ? Macie tak bardzo silną potrzebę uległości ?

Pozdrawiam Moderatora
Może ten niewinny post również nie zostanie wyjątkowo wycięty
kierowca123 2022-07-15 07:36:24
Po takich wałach, stratach dla budżetu, wydojonych milionach w żadnym cywilizowanym kraju pis i partyjka ziobry razem wzięte nie miałyby więcej niż 0,5% poparcia wśrod największej patologii. Ale to w cywilizowanym
headhunter 2022-07-15 02:47:13
Dziefce we fioletowych tipsach z 11 foty może być twarzą kampanii...
nie uciekałem z matematyki 2022-07-15 02:41:37
@solidny, gdzie widzisz 200 osób?!? Naliczyłem 10 rzędów po 11 miejsc siedzących czyli 110 + podpierający ściany dajmy na to 30 z rozmachem. Razem maksymalnie 150. Minus 11 dzieci, 4 puste miejsca, 5 z obstawy, 5 media i obsługa techniczna. Zostaje raptem jakieś 125 osób. I mam nadzieję że więcej głosów nie zdobędą w wyborach.
Teofil 2022-07-14 23:28:37
A czemu minister zzbyszek nie zajął się jeszcze łanią porwaną na równi i zjedzoną?
Sprawa zgłoszona przez panią Klaudię T.
I czemu tygodniczek jeszcze o tym nie napisał?
Pucok 2022-07-14 21:55:09
Jakies zblakane ciocie i nie bylo tam Jagny z kodem ?
Oj, blamaz to az do Wachocka.
antypoparcie 2022-07-14 21:42:14
Pani na zdjeciu w niebieskim wdzianku zapatrzonaw :najdroższego ministra jak w Boga" ale na codzien mieszka od 20lat w USa tam płaci podatki .Do polski tylko na chwile aby dostać jeszcze cos za darmo -wizyte do lekarza, dentysty. ale to patrioci tam mieszkaja tu chca rządzić ale po urlopiku jada do USA a my zostaje z taka władzą.
Raid 2022-07-14 21:31:59
Ja Raid przepraszam za pomyłkę
Solidny 2022-07-14 21:30:21
Raid... bzdury piszszesz na sali 200 os. Ludzie różnego wieku widać że jesteś osobą fermentów
Pacykoś 2022-07-14 20:46:07
Derulo, a Ty tam nie byłeś ? Toż to przecie TWÓJ szef, startowałeś do parlamentu z jego listy !
Siedzący Byk 2022-07-14 20:07:29
Coraz mniek komentarzy, coraz więcej cenzury. Ukraińcy są cacy, nawet jak jeżdża po DW z dzieckiem na kolanach za kierownicą.
raid 2022-07-14 19:38:36
Na sali garstka ludzi. Beton plus kilka młodych osób, pewnie zaciągniętych na siłę.
 • PRACA | dam
  Firma Transportowa z okolic Rabki-Zdroju zatrudni kierowcę kat. C+E atrakcyjne wynagrodzenie wyjazdy jednotygodniowe tel. 730 223 225. 730 223 225
  Tel.: 730
 • PRACA | dam
  Potrafisz pracować z dużą ilością dokumentów i danych? Umiesz dobrze zorganizować własną pracę? Być może nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! POZNAJ NAS: PKL Horeca Sp. z o.o. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy PKL. Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną. Jest jednym z największych pracodawców na Podhalu, zatrudniającym ponad 300 osób. DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA DS. KONTROLI i ADMINISTRACJI. Miejsce pracy: Zakopane. CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? - Nadzór nad poprawnością dostarczanych dokumentów, - Wprowadzanie dokumentów do systemu, - Kontrola prawidłowości obiegu dokumentacji, - Wyszukiwanie, analizowanie i monitorowanie zakupów wyposażenia i środków trwałych, - Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Kierownictwa, - Uczestnictwo w rozliczaniu inwentaryzacji, w tym identyfikacja niedoborów i nadwyżek, - Poszukiwanie możliwości optymalizacji przepływu danych i proponowanie zmian usprawniających, - Uczestnictwo w opracowywaniu nowych procedur i instrukcji dla pracowników Spółki. NASZE WYMAGANIA: - Wykształcenie średnie lub wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, administracja, zarządzanie, - Skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, - Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, - Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, - Kreatywne podejście do realizowanych tematów, - Wielozadaniowość oraz dobra organizacja pracy własnej, - Doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem, - Mile widziana: - Znajomość oprogramowania magazynowo-sprzedażowego (np. LSI, GoPOS), - Doświadczenie w pracy z analizą danych. CO OTRZYMASZ? - Ciekawą i kreatywną pracę w rozwijającej się Firmie, - Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę, - Stabilne warunki zatrudnienia, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Szereg zniżek dla pracowników. APLIKACJE zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem: "Młodszy specjalista ds. kontroli i administracji PKL Horeca". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARZY, POMOCE KUCHENNE (karczma i bar mleczny) - 600 035 355
 • PRACA | dam
  Zakład remontowo-budowlany zatrudni: MALARZY, TYNKARZY, PŁYTKARZY, MURARZY I POMOCNIKÓW. Tel. 606 455 928.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam mieszkanie przy Krupówkach 43m2. 2-pokojowe z kuchnią, łazienką i balkonem. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 570384996. 570384996 monisiagondek@gmail.com
  Tel.: 570384996
 • PRACA | dam
  Pilnie poszukuje Pani do opieki ( po części ) osoby niepełnosprawnej Ratulow górny. Godzinny poranne ( do ustalenia), sprzątanie, gotowanie i inne drobne prace. Tylko osoby poważnie zainteresowane dzwonić 509 005 675.
 • PRACA | dam
  Pracę Pracownik Foodtruck. 511711711 kontakt@peramore.pl
  Tel.: 511711711
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni Recepcjonistę / Recepcjonistkę. Szczegóły na stronie: www.bip.cos.pl. Tel.: 725300377.
 • PRACA | dam
  Firma budowlana zatrudni PRACOWNIKÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH na pełny etat. Praca całoroczna na terenie Podhala. Stawka 25zł/godz. Możliwość zamieszkania. 509 670 775
 • PRACA | dam
  MERCURE KASPROWY ZAKOPANE SZUKASZ PRACY? CZEKAMY NA CIEBIE! Poszukujemy Pracowników na stanowisko: KUCHARZ, KELNER A'LA CARTE CV prosimy przesłać na adres: kstopka@kasprowy.pl Kontakt telefoniczny: 18 20 24 061
  Tel.: 18 20 24 061
  E-mail: kstopka@kasprowy.pl
 • NAUKA
  CENTRUM KOREPETYCJI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Nowy Targ, Kasprowicza 10, tel. 575 573 593, centrum.topup@gmail.com
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy Ratownika Do Ośrodka w Bukowinie Tatrz. Stała Praca. Nocleg i Wyżywienie. Tel. 601508720
  Tel.: 601508720
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM W STAREM BYSTREM WRAZ Z DZIAŁKAMI BUDOWLANYMI 1,5 HA. Tel. 001 905 821 9829, 692 245 166.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia mieszkanie lub lokal 70m2 w miejscowości Lasek. Cena z mediami 3000 zł. Tel. 663 557 290.
 • PRACA | dam
  LAVARD zatrudni na stanowisko KONSULTANT D.S SPRZEDAŻY w Salonie Firmowym. Miejsce pracy: Stare Bystre. 18 26-137-32.
 • PRACA | dam
  POMOC KUCHENNA DO PENSJONATU w Zakopanem. Umowa o pracę, praca co drugi dzień. 502 71 66 94, dpt.zakopane@zaiks.org.pl
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, WILLA I KARCZMA CZTERY PORY ROKU. Pokoje standardu pensjonatowego z wyżywieniem. Pobyty indywidualne, grupowe, szkoleniowe, wesela, imprezy okolicznościowe. WWW. CZTERYPORYROKU.PL, willa@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207 lub +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA CAŁE TATRY. W cenie pobytu parking, grill, bilard, plac zabaw, rowery. Cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko. WWW. ZAKOPANEAPARTAMENTY.ORG, apartamenty@czteryporyroku.pl, tel. +48 18 20 70 207, +48 608 401 704
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO, KAMERALNE APARTAMENTY ZE STREFĄ SPA z widokiem na całe Tatry Zachodnie. W cenie pobytu parking, grill, bilard, pełna strefa spa, plac zabaw, rowery. WWW. APARTAMENTYSPAZAKOPANE.PL, rezerwacja@czteryporyroku.pl, tel. +48 662 658 425, +48 608 401 704
 • PRACA | dam
  WILLA LABELLE przy ul. Krupówki 40 w Zakopanem zatrudni POKOJOWĄ z doświadczeniem, z Zakopanego lub okolic. 660 710 400.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam BUDKĘ DLA PARKINGOWEGO - TANIO - 602 378 614.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI 2 HA - k/Białki. 182856454.
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI EKSPEDIENTKĘ. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Pełen etat. Bardzo dobre warunki pracy. 604 102 804, 602 285 793.
 • PRACA | dam
  Firma w Zakopanem zatrudni KIEROWCĘ. 604 102 804, 602 285 793, 601 512 211
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy OSOBY DO PUNKTU GASTRONOMICZNEGO OD JUŻ - PRACA STAŁA LUB SEZONOWA - KRUPÓWKI. Kontakt: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  Karczma na Krupówkach - zatrudnimy KUCHARZA, KUCHARZA WYDAWKOWEGO, POMOC KUCHENNĄ. Od już. Zakopane. Kontakt: 533 226 109.
 • USŁUGI | budowlane
  KAMIENIARSTWO, ELEWACJE, OGRODZENIA, POSADZKI, KOMINKI, PARAPETY, STOPNIE, BLATY, ŁUPANKA GRANITOWA I PIASKOWA. 18 265 06 58, 607 57 23 12.
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  Witam, do sprzedania posiadam maszyny stolarskie: - Szlifierka tarczowa 1 000 zł, - Wiertarka pozioma suport 1 500 zł, - Frezarka z wózkiem bocznym dolnowrzecionowa z posuwem 12 000 zł, - Dłutarka łańcuchowa 3 500 zł, - Piła do formatowania 2 500 zł. 667 256 855
  Tel.: 667
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NAUKA
  NABÓR DO LICEUM DLA DOROSŁYCH PO SZKOLE ZAWODOWEJ - PROMOCJA NA ZAPISY - Nowotarska 42, Zakopane - 603 890 169.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia LOKAL 50 m2 (pod zakład fryzjerski lub pod inna działalność) oraz LOKAL 25 m2 - I piętro - Łapsze Niżne, Delikatesy "Centrum". 504 230 942.
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE, KRYCIE I PRZEKRYCIA DACHÓW, KOMINY, BALKONY, RYNNY, GZYMSY. 534 428 571, 889 388 484..
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - TYNKARZ, MALARZ, BLACHARZ, STOLARZ. Norwegia (Oslo). Zatrudnimy tynkarzy, malarzy, blacharzy, stolarzy. Języki obce NIE wymagane. Praca z pracownikami z Podhala. Zjazd do kraju (samolot) co 1-3 tygodni wg. własnego uznania - pełna elastyczność i swoboda co do wyjazdów. Zarobki w przeliczeniu 20-27 Euro/godz. ZAPRASZAMY. Tel. 667 602 602.
 • ANTYKI
  ANTYKI - SKUP, SPRZEDAŻ - Zakopane, Kościuszki 3 (Granit, III p.). Tel. 601 464 133
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
2022-08-09 16:00 Górale dotarli na Hel 2022-08-09 15:15 Ochotnicą Dolną znów zawładnęli biegacze! 2022-08-09 14:30 Przed nami 56. Sabałowe Bajania - Festiwal Folkloru Polskiego 2022-08-09 13:56 Odnalazł się 80-letni mieszkaniec Kościeliska 2022-08-09 13:37 Tygodnie mijają, a winda w przejściu podziemnym na Krupówkach dalej zepsuta 1 2022-08-09 13:28 Nawozy organiczne - cenne dla warzyw 2022-08-09 12:40 Tatrzański wyścig i fascynacja automobilami. Spotkanie w Okszy 2022-08-09 11:59 Co ma wspólnego matematyka z fantasy? Warto się przekonać osobiście 2022-08-09 11:46 Zakrwawiona kobieta znaleziona rano przy torach w Zakopanem 17 2022-08-09 11:32 Za nami bajkowe warsztaty z Bajanką i Kicią Kocią 2022-08-09 10:59 Wypadek motocyklisty na Patelniach 4 2022-08-09 10:56 Nauka kitesurfingu i surfingu - Chałupy Hel 2022-08-09 10:45 Na Kasprowym tylko 6 st. C. Kiedy zrobi się cieplej? 2022-08-09 10:00 Majestatycznie stoi na straży 2022-08-09 09:24 Nauka odpowiedniej wymowy z native speakerem 2022-08-09 08:00 Czołg Leopard i wyrzutnia Langusta na Rynku w Nowym Targu 8 2022-08-08 22:00 Pieski z nowotarskiego schroniska czekają na nowych właścicieli 2022-08-08 21:15 Fetor i biała maź znowu płyną w dół rzeki, kto nam truje Skawę? 1 2022-08-08 20:30 Przeszliśmy dla Was przez całe Krupówki. Ile nam to zajęło? (WIDEO) 3 2022-08-08 19:53 Kierowca na Tatrzańskiej miał blisko pół promila alkoholu we krwi, stracił prawo jazdy 4 2022-08-08 19:45 Świętowanie Bobu 2022-08-08 19:00 Ostatnie pożegnanie piłkarza Orawy Jabłonka 2022-08-08 18:44 Jedziecie do Zakopanego? Warto uzbroić się w cierpliwość 2 2022-08-08 18:15 Wraca dawna nazwa szkoły Kenara 2022-08-08 17:04 Ratownicy TOPR polecieli w rejon Kondrackiej Przełęczy 2022-08-08 16:46 Zderzenie na Tatrzańskiej, droga zablokowana, są ranni (FOTO) 2022-08-08 16:40 Wypadek na zakopiance 2022-08-08 16:00 Nadciąga wielki organowy finał, szykujcie się na pieśni młodopolskie 2022-08-08 15:15 Uważajcie na lipnych pracowników ZUS i podrabiane panie doktor - to oszuści 2022-08-08 14:25 Pijana się rozbija 1 2022-08-08 14:10 Gigantyczne korki na nowej zakopiance 2 2022-08-08 13:59 Mezoterapia igłowa - na czym polega i jakie są efekty? 2022-08-08 13:37 Czy księża wiązali dzieciom ręce, by te poczuły się jak Jezus w niewoli? 18 2022-08-08 13:00 Muzykowanie pod Babią Górą (WIDEO) 1 2022-08-08 12:51 Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Podhala 2022-08-08 12:15 Najłatwiej starą oponę zostawić na środku chodnika 1 2022-08-08 11:30 O koszach na śmieci w Zakopanem i Tatrach (WIDEO) 15 2022-08-08 11:04 Jak wybrać dobrego psychologa? 2022-08-08 10:59 Zaproszenia Ślubne na szkle - Hitem 2023? 2022-08-08 10:45 Elektryczny pastuch zatrzymał pijanego kierowcę skutera 2022-08-08 10:00 Albinos niczym milion w Totolotka 2022-08-08 08:59 Zachmurzenie, na szlakach tłoczno, mokro i ślisko 2022-08-08 07:31 Potrącenie na parkingu przy Szlaku Papieskim, kobieta w szpitalu 2022-08-07 21:42 Przemysław Słodyczka z Białego Dunajca Harnasiem 2022 roku! 1 2022-08-07 21:00 Tak bawił się dziś Ratułów (ZDJĘCIA) 2022-08-07 20:15 Strażacy z całego Podhala oddali hołd zmarłemu koledze (WIDEO) 2022-08-07 19:30 Druhowie z Sidziny doczekali się nowiutkiego wozu strażackiego 2022-08-07 18:58 Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna na Krzeptówkach 2022-08-07 18:47 Malarstwo to nie fotografia 2022-08-07 17:45 Tu Velo Dunajec łączy się z Velo Poprad (WIDEO)
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2022-08-09 16:08 1. @Romano, dlaczego tam nie ma prędkości dostosowanej do obowiązujących przepisów i panujących warunków? O zachowaniu szczególnej ostrożności nie wspomnę... 2022-08-09 16:05 2. @ wiktoria chciałem tak tylko podpytać, czy masz już jakiś ołtarzyk z tym zbawcą narodu panem Kaczyńskim, coś na wzór Lenina, bo mi ta twoja egzaltacja do Kaczyńskiego i te hasła to mi komunizmem cuchnie. 2022-08-09 15:49 3. Grażynkę poniosło ooo twe oczy zieloooneee oszalałeeeeen 2022-08-09 15:03 4. Na wiktorię zawsze można liczyć :D 2022-08-09 15:00 5. Ta winda po to tam jest, żeby była nieczynna. Podobnie jak super wc na Równi. 2022-08-09 14:53 6. @vika, ty z tym tematycznym związkiem to na poważnie, czy se w ch*** lecisz??? Poza tym to nie mój komentarz, tylko oba twoje, ja go TYLKO przytoczyłem (zacytowałem). 2022-08-09 14:28 7. Do zakops Z ludźmi sie nic nie wyprawia. To kwestia wielowymiarowa. Alkohol "wspólczesny " dzisiejszy to szambo . Powinno byc niedopuszczane wogole do spozycia. Inna kwestia to kultura picia itd dramat 2022-08-09 14:16 8. Turyści marzeń. A pis tylko chleb i igrzyska. To się skończy źle. Zacisnom sie stalowe kleszcze a wtedy bedzie bardzo źle 2022-08-09 14:05 9. Powinna zostać odwieziona do izby wytrzeźwień a nie do szpitala!!W izbie wpier..ol a potem do do domu i zakaz wjazdu do Zakopanego.... 2022-08-09 13:52 10. Nick wiktoria Dodałbym lewaków, cyklistów, gejów, pedałów, zdradzieckich mord, kanalii. popaprańców, Tuska, totalnej opozycji, komuchów, zdrajców chodzących na pasku UE, zaplutych karłów opozycji, wszystkich mających odmienne poglądy niż PiS Niech żyje nam ukochany przywódca Narodu. Prezes Jarosław Kaczyński, niech żyje nam Premier Morawiecki, Niech nam żyją wszyscy PiSowcy dzielnie zwalczający problemy żeby nam nie było zimo i walczący z inflacją. Mówię na poważnie.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Album TP

Bojcorka

FILMY TP